sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Tajemniczy pakunek przy Wesołej i zablokowana ulica. Sprawa się wyjaśniła

W poniedziałkowe popołudnie w okolicach ulicy Wesołej znaleziono tajemniczy pakunek. Na miejscu trwała policyjna akcja. Funkcjonariusze policji i straży miejskiej zabezpieczali miejsce zdarzenia przed osobami postronnymi. Okazało się, że właściciel zapomniał zabrać walizki. Osoba ta zgłosiła się już po pakunek.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 10 czerwca około godz. 15.00 przy ul. Wesołej. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Dzisiaj zostaliśmy poinformowani o walizce, którą ktoś pozostawił bez opieki na chodniku przy ulicy Wesołej. Na miejsce pojechali policjanci z nieetatowej grupy rozminowanie minersko-pirotechnicznego. W działaniach bierze udział pies do wykrywania materiałów wybuchowych. Cała ulica była zablokowana, policjanci i strażnicy miejscy zabezpieczali rejon miejsca zdarzenia  - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Policjantom udało się wyjaśnić sytuację. Właściciel torby sam zgłosił się po jej odbiór. Okazało się, że zapomniał jej zabrać.

Sprawa wyglądała jednak groźnie. Podjęto stosowne kroki i zabezpieczono teren.

Wyświetleń: 9291 komentarze: -
15:22, 10.06.2024r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com