sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Polary z nadrukiem - w jakich branżach są niezbędne?

Polary z nadrukiem są traktowane przede wszystkim jako narzędzie marketingowe. Służą budowie wiarygodnego spójnego wizerunku firmy. Służą za mobilny billboard, niosący w świat obraz logotypu firmy. Poza marketingowymi kwestiami dbają o komfort pracownika - jeden z fundamentów dobrego samopoczucia, przekładający się na jakość obsługi klienta.

W pewnych miejscach polarowe bluzy firmowe są wręcz koniecznością - w których i dlaczego? Przeczytaj i niezwłocznie spraw je swoim podwładnym!

Budownictwo

Polary powstają z miękkiego i ciepłego materiału, który zapewnia komfort termiczny, a równocześnie nie przegrzewa skóry. To solidny syntetyk, nieskory do przetarć i utraty fasonu. Można prać go bardzo często bez szkody dla materiału - na placu budowy bądź przy pracach wykończeniowych nie brakuje okazji do zabrudzenia odzieży.

Polary z nadrukiem są elastyczne i nie krępują ruchów, co jest kluczowe dla komfortowej pracy fizycznej w różnych pozycjach. Większość bluz tego typu jest wyposażona w duże kieszenie na drobiazgi, których nie może zabraknąć pod ręką fachowca.

Te bluzy idealnie sprawdzą się jako odzież wierzchnia w umiarkowanie chłodny dzień, jak i również docieplenie pod kurtkę roboczą, gdy nadciągnie zima.

Ogrodnictwo

Sytuacja ma się podobnie jak w branży budowlanej. Ogrodnicy, sprzedawcy w sklepach ogrodniczych, pracownicy szkółek - każdy w tym sektorze biznesowym spędza sporo czasu na zewnątrz, przy niekoniecznie dobrej pogodzie. Często pierze ubrania i dużo się rusza - trzeba więc połączyć solidność z wygodą, a obie te cechy znajdziesz w polarowych bluzach.

Logistyka

Pracownicy magazynów i firm transportowych również skorzystają na polarowych bluzach. Zapewnią im komfort termiczny, gdy trzeba będzie wyjść na zewnątrz, by przyjąć bądź załadować towar. Miękki polar okaże się wygodniejszy niż gruba kurtka ograniczająca ruchy.

Bluzy przydadzą się także we wnętrzu chłodnych obiektów, takich jak magazyny ze świeżą żywnością. Ba - nawet tam, gdzie z założenia nie jest zimno, pracownik wrażliwy na temperaturę chętnie założy cieplejsze okrycie.

W przypadku kierowców firm transportowych na pierwszy plan wysuwa się marketingowa rola polarów. Logotyp firmy w postaci nadruku na plecach pojawi się na parkingach w całym kraju, a nawet za granicą.

Handel

Pracownicy sklepów mają bezpośredni kontakt z klientami, dlatego tak ważne jest, aby ich wygląd był schludny i profesjonalny. Trudno dzisiaj wyobrazić sobie sieci dyskontów bez charakterystycznych uniformów w kolorach marki, prawda? Właściciele małych sklepów na peryferiach także nie powinni rezygnować z tej części odzieży firmowej. Wręcz przeciwnie - potrzebują wzmocnienia wizerunku, by utrzymać klientów.

Dobrze zaprojektowany polar przyniesie nie tylko wizerunkowe korzyści.

  • Porządkowanie lodówek wymaga zarzucenia cieplejszego okrycia. Koszulka nie wystarczy, kurtka będzie za ciepła, a polary są czymś idealnie pośrodku.
  • Odróżnienie się od tłumu ułatwi zauważenie członka obsługi każdemu klientowi potrzebującemu pomocy. Niewiele rzeczy irytuje klientów równie mocno, co trudności ze znalezieniem pracownika.
  • Wszyscy pracownicy sklepu muszą z różną częstotliwością wychodzić na zewnątrz. Pogoda nie gra roli - trzeba pozamiatać podjazd, wymienić worek w zewnętrznym koszu na śmieci, czy odstawić wózki pod wiatę.

Gastronomia

Polar nie jest typową częścią ubioru kelnera, co nie zmienia faktu, że załoga powinna mieć w pokoju socjalnym kilka takich bluz. Okazji do założenia ich jest pod dostatkiem. Przykłady?

  • Wychodzenie po składniki do zimnego magazynu.
  • Przyjmowanie dostawy na zewnątrz.
  • Sprzątanie stolików w ogródku po późnym zamknięciu.
  • Zamiatanie chodnika przed lokalem.

W bluzy należy obowiązkowo wyposażyć dostawcę pracującego dla restauracji. Zwłaszcza gdy przemieszcza się rowerem bądź skuterem. Wyrazisty logotyp na plecach lokalnie rozsławi Twój punkt gastronomiczny.

Podsumowanie

Polary z logo firmy znajdują zastosowanie w rozmaitych branżach, gdzie konieczna jest praca na zewnątrz, w chłodnych obiektach oraz przy lodówkach. Dzięki komfortowym bluzom członkowie zespołu będą czuli się wygodnie w każdych okolicznościach. Ani na chwilę nie będą musieli rezygnować z profesjonalnego wizerunku. Klienci docenią ułatwienie w postaci łatwej identyfikacji pracowników obsługi sklepu, a przechodniom wpadnie w oko logotyp na plecach kuriera.

Wykorzystaj potęgę marketingową polarowych bluz w swoim biznesie - szybko przekonasz się, dlaczego rynkowi giganci tak dbają o jakość firmowych uniformów.

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 301 komentarze: - Wrzuć na Facebooka 09:14, 11.06.2024r. Drukuj


Powrót


Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com