sobota, 22 czerwca 2024 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Przebite opony w zaparkowanych autach. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Policjanci zatrzymali podejrzanych o uszkodzenie trzech opon w dwóch zaparkowanych samochodach. Na widok mundurowych, mężczyźni rzucili się do ucieczki. Jeden z nich został obezwładniony i zatrzymany. Drugi ze sprawców został zatrzymany zaledwie kilkanaście godzin później.

Zdarzenia miało początek w miniony piątek 7 czerwca wieczorem. Wtedy to dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy prawdopodobnie przebijają opony w zaparkowanych samochodach. Zgłaszający dodał, że sprawcy mają nóż.

Reklama

- Policjanci z ostrołęckiego Wydziału Patrolowego, którzy pojechali na miejsce, potwierdzili zgłoszenie. W zaparkowanych dwóch autach stwierdzili 3 uszkodzone opony. Po zebraniu rysopisu policjanci natychmiast ruszyli na poszukiwanie sprawców przestępstwa. Po kilkunastu minutach poszukiwań mundurowi z „patrolówki” zauważyli dwóch mężczyzn, jeden z nich trzymał w ręku nóż. Na widok policjantów mężczyźni zaczęli uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za mężczyzną, który trzymał w ręku niebezpieczne narzędzie. Gdy go dogonili ten w dalszym ciągu nie chciał odrzucić noża. Mundurowi zastosowali wobec 22- letniego agresora środki przymusu bezpośredniego. Mężczyzna po kilkudziesięciu sekundach został obezwładniony i zatrzymany. Niebezpieczne narzędzie zostało mu odebrane i zabezpieczone. Osadzono go w policyjnym areszcie. Już po kilkunastu godzinach od zdarzenia w policyjnej celi znalazł się drugi z mężczyzn, 25-letni ostrołęczanin. Zatrzymali go ostrołęccy kryminalni - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie obydwóm z mężczyzn zarzutów dotyczących zniszczenia mienia. Niebawem mężczyźni odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem.

Wyświetleń: 1953 komentarze: -
10:59, 11.06.2024r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com