niedziela, 14 lipca 2024 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Szybko, szybciej, bmw

Wyprzedzał kolumnę pojazdów i doprowadził do zderzenia z dostawczym busem. To historia kierowcy bmw, któremu za bardzo się spieszyło. 32-latek z powiatu ostrołęckiego otrzymał wysoki mandat i punkty karne.

Do zdarzenia doszło w piątkowy wieczór po godz. 19.20 w Dylewie. O szczegóły zapytaliśmy kom. Tomasza Żerańskiego, oficera prasowego ostrołęckiej policji.

Reklama

- Według ustaleń funkcjonariuszy 32-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący bmw, podczas wyprzedzania kolumny aut, nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył dostawczego renault - mówi kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Sprawca zderzenia był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 1020 zł, a na jego koncie dopisano 10 punktów karnych. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

O zdarzeniu na swoim facebookowym profilu poinformowali strażacy ochotnicy z Dylewa. Jak zaznaczyli, powiadomienie do służb trafiło dzięki systemowi eCall zainstalowanym w jednym z pojazdów.

 

Fot. OSP Dylewo

Wyświetleń: 9360 komentarze: -
22:40, 21.06.2024r. Drukuj