niedziela, 14 lipca 2024 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Silna burza nad Ostrołęką i regionem. Wstrzymany ruch na ul. Sienkiewicza (zdjęcia, wideo)

Silna burza nawiedziła w sobotnie przedpołudnie Ostrołękę i powiat ostrołęcki. Ulewny deszcz dał się we znaki mieszkańcom. Zalana została ul. Sienkiewicza w pobliżu starego szpitala, trudniej przejechać jest także pl. Bema. Interweniowali strażacy, a na fragmencie ul. Sienkiewicza wstrzymano ruch.

Kłopoty ze stojącą wodą na ul. Sienkiewicza znane są od lat. Problem powraca jak bumerang, a mieszkańcy nie mogą doprosić się remontu ulicy. Wystarczy krótka ulewa, by część ulicy była zalana do tego stopnia, że woda wlewa się na chodniki.

Reklama

W sobotnie przedpołudnie nad Ostrołęką i regionem przechodzą silne burze. To część rozbudowanego frontu atmosferycznego. Ulewy są bardzo intensywne i dochodzi do podtopień.

Na fragmencie ul. Sienkiewicza interweniowali strażacy. Czasowo wstrzymano ruch pojazdów. Jedno z aut straciło zderzak! Trwa wypompowywanie wody.

W Ostrołęce i powiecie strażacy interweniowali co najmniej kilkukrotnie, m.in. zalany został garaż w jednym z bloków przy ul.Goworowskiej. Do tej pory nie ma informacji o poważnych stratach.

Zobacz zdjęcia:
Zalana ulica Sienkiewicza

Więcej zdjęć: Zalana ulica Sienkiewicza

Wyświetleń: 11756 komentarze: -
10:00, 22.06.2024r. Drukuj