niedziela, 14 lipca 2024 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wspaniała uroczystość. Studenci WSAP odebrali dyplomy (zdjęcia)

W auli Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów. Otwarcia uroczystości dokonała rektor uczelni prof. Łucja Lisiecka. W tym ważnym dniu studentom towarzyszyli wykładowcy, bliscy oraz zaproszeni goście.

Rok akademicki został oficjalnie zakończony. Nie zabrakło podziękowań ze strony władz uczelni, za trud włożony w naukę. Absolwenci mogą poszczycić się nowymi kwalifikacjami. 

Reklama

Głos zabrali także zaproszeni goście oraz przedstawiciele studenckiej braci. Uroczystość była okazją do podziękowań i wyrazów uznania za wspólną pracę. Nie zabrakło prezentacji artystycznych. To był dzień podniosły, ale też pełen radości i wzruszeń.

Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Ostrołęce rozpoczęła działalność w 1994 r. Kształci studentów oferując studia pierwszego stopnia i studia podyplomowe. Campus dydaktyczny zawiera m.in. dwie aule, dziewięć sal wykładowych, pracownię komputerową, laboratoria językowe, nowocześnie urządzoną bibliotekę wraz z czytelnią oraz przestronny hol z antresolami. Przez lata wykształciła wielu specjalistów. W tym roku dyplomy odebrali kolejni studenci.

Uroczystość odbyła się w piątek 5 lipca 2024 roku w siedzibie uczelni przy ulicy Janusza Korczaka 73. 

Zobacz zdjęcia:
Wręczenie dyplomów WSAP

Więcej zdjęć: Wręczenie dyplomów WSAP

Wyświetleń: 2212 komentarze: -
22:15, 05.07.2024r. Drukuj