niedziela, 14 lipca 2024 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

MotoKurp. W Łysych połączyli kurpiowską kulturę i motoryzację (zdjęcia, wideo)

Trwa wyjątkowe wydarzenie, które łączy motoryzację i szeroko rozumianą kulturę kurpiowską. MotoKurp 2024 rozpoczął się 7 lipca na parkingu JBB w Łysych. Impreza potrwa jeszcze do 18.00 Dajcie znać, jak się bawiliście?

- MotoKurp 2024 jest imprezą otwartą i bezpłatną, od wystawców poprzez osoby prezentujące swoje maszyny aż do odwiedzających nas gości. Każdy z gości znajdzie coś dla siebie, w naszych pogrupowanych strefach pojazdów. Strefy w jakich będziemy mogli się poruszać to: motocykle, klasyka, tuning, motoryzacja amerykańska, strefa ciężka, off-road, wrak race, eco-strefa, AMG, car audio. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych, takich jak dmuchańce, kolejki, gry i zabawy. W programie mamy również liczne konkursy dla dzieci i dorosłych - zapraszają organizatorzy.

Reklama

Całości dopełniają wątki kultury kurpiowskiej takie jak: premierowe i specjalnie napisane na MotoKurp 2024 widowisko "Aj z to motoryzacjo..." w wykonaniu zespołu kurpiowskiego Puszcza Zielona z Łysych. Swój występ, również z premierowym spektaklem będzie miał młodzieżowy zespół kurpiowski Łysoziańskie Nuty.

Zobacz zdjęcia:
MotoKurp w Łysych

Więcej zdjęć: MotoKurp w Łysych

Wyświetleń: 5564 komentarze: -
16:50, 07.07.2024r. Drukuj
Reklama

Ogłoszenia

Forum

Reklama

Ynet.pl
Sklep Enter

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com