niedziela, 14 lipca 2024 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Zdobądź wykształcenie w administracji i rozpocznij swoją karierę z WSSE w Gdańsku

Chcesz zdobyć wykształcenie, które otworzy Ci drzwi do kariery w administracji? Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku zaprasza na studia licencjackie i magisterskie na kierunku Administracja, z szerokim wyborem specjalności dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku pracy!

Rekrutacja prowadzona jest w sposób elektroniczny, możesz zarejestrować się online, szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu. Jeśli preferujesz osobisty kontakt, możliwe jest to w Filii w Ostrołęce przy ul. Aleja Wojska Polskiego 44 lub przy ul. Parkowej 6.

WSSE oferuje specjalności takie jak:

  • Administracja skarbowa,
  • Administracja bezpieczeństwa,
  • Administracja publiczna,
  • Ochrona danych osobowych.

Zdobądź wiedzę, która otworzy przed Tobą drzwi do kariery w administracji. Trójmiasto to idealne miejsce, aby zdobyć cenne doświadczenie zawodowe dzięki szerokim możliwościom staży i praktyk. Dzięki bogatej ofercie, studenci mogą zdobywać cenne doświadczenie zawodowe już podczas studiów. Trójmiasto to także doskonała lokalizacja, pełna różnorodnych instytucji publicznych i prywatnych, które chętnie współpracują z uczelnią, oferując praktyki i staże dla studentów. 

Dlaczego warto studiować administrację w WSSE w Gdańsku?

  • Praktyczne podejście: Programy studiów są dostosowane do wymagań rynku pracy. Uczelnia oferuje liczne praktyki zawodowe, które pozwalają na zdobycie realnego doświadczenia w wybranej specjalności. Dzięki bliskiej współpracy z wieloma instytucjami publicznymi i prywatnymi w Trójmieście, studenci mają możliwość odbycia staży i praktyk.
  • Świetne perspektywy zawodowe: Absolwenci znajdują zatrudnienie w urzędach administracji państwowej, samorządowej, instytucjach obsługujących organy centralne i ministerstwa, a także w sektorze prywatnym. Wielu z nich pracuje w urzędach wojewódzkich, gminnych, służbach, inspekcjach oraz jednostkach i zespołach reagowania kryzysowego.

 

Zapraszamy,

Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku, Filia w Ostrołęce

07-401 Ostrołęka, Aleja Wojska Polskiego 44,

tel. (29) 769-15-26, 881-777-258

e-mail:

 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 608 komentarze: - Wrzuć na Facebooka 13:16, 10.07.2024r. Drukuj


Powrót