niedziela, 14 lipca 2024 r., imieniny Marcelina, Ulryka, Bonawentury

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Tylko 13 lipca Cyrk Zalewski pokaże swoje nowe show dla mieszkańców Ostrołęki! Mamy dla Was bilety!

Akrobacje w wielkiej kuli wypełnionej wodą, kaskaderzy na wahadle i motocyklach oraz niesamowita ponad dwugodzinna podróż z rodziną Adamsów do niezwykłego świata cyrku. To tylko wybrane atrakcje czekające mieszkańców Ostrołęki, którzy w sobotę postanowią spędzić czas z artystami cyrku Zalewski.

Cyrk Zalewski to bez wątpienia największy i najstarszy cyrk w Polsce. Nieprzerwanie od 32 lat zadziwia i zdumiewa polską publiczność. Co roku pod biało-czerwonym namiotem możemy zobaczyć najlepszych przedstawicieli aren.

Przedstawienie, które zostanie zaprezentowane już w sobotę 13 lipca przed mieszkańcami Ostrołęki stworzono specjalnie na rok 2024. Swoje umiejętności zaprezentują najlepsi artyści z Brazylii, Kolumbii, Ukrainy, Mołdawii i Polski! Podczas ponad 2-godzinnej wizyty u rodziny Adamsów czekają na widzów: linoskoczkowie, akrobaci na żyrandolu, sztrabatach i w wielkiej kuli wypełnionej wodą, mistrzowie podniebnych ewolucji, magicy, żonglerzy, clown Bartolini i oczywiście niezastąpieni kaskaderzy na wahadle i motorach. Goście będą mogli spotkać się z Wednesdey, Spider-Manem i z innymi bajkowymi i filmowymi postaciami. Jeżeli chcecie poczuć przedsmak emocji związanych z widowiskiem, to zapraszamy do obejrzenia spotu tegorocznego show.

Cyrkowe miasteczko zostanie zlokalizowane na ul. Witosa - stadion. Przedstawienie rozpocznie się o 16:00

Bilety dostępne są w kasach cyrku w dniu spektaklu, od godziny 10.00, lub online na stronie www.cyrk-zalewski.pl, bądź w serwisie biletyna.pl. Aktualnie cyrk przygotował ofertę specjalną, w ramach której, każdy z biletów można zakupić z rabatem 10 zł. Wystarczy kupując bilet w serwisie biletyna.pl, w polu "kod rabatowy" wpisać hasło cyrk lub przyjść do kasy cyrku z papierową zniżką (1 kupon to 1 tańszy bilet).

*Organizator zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie widowiska

Więcej informacji na temat cyrku znajdziesz na:

Stronie www https://www.cyrk-zalewski.com.pl/

Facebooku® https://www.facebook.com/cyrkzalewski/

Instagramie® https://www.instagram.com/cyrk_zalewski/

Link do serwisu biletyna.pl:

https://biletyna.pl/cyrk/Cyrk-Zalewski/Widowisko-2024/Ostroleka

 

Konkurs

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy 4 podwójne zaproszenia na występ. Aby zdobyć bilet, należy wysłać e-mail na adres z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu. W tytule koniecznie wpiszcie Cyrk Zalewski! 4 osoby, które jako pierwsze przyślą do nas e-mail otrzymają od nas darmowe wejściówki na widowisko.

Czas - start! Spieszcie się, konkurs zwykle nie trwa długo. O wygranej zostaniecie powiadomieni w wiadomości zwrotnej.

 

Artykuł sponsorowany

Wyświetleń: 2423 komentarze: - Wrzuć na Facebooka 15:06, 10.07.2024r. Drukuj


Powrót