środa, 21 listopada 2018 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności
Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: filet z kurczaka w cenie 12,99 zł/kg, karczek pieczony po 18,99 zł/kg, pomidory za 3,33 zł/kg oraz napój Hortex (wybrane rodzaje) tylko 2,99 zł za 1,75 l.Skrzynka pytań: studniówka w piątek

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Studniówka II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce ma odbyć się nie w sobotę tylko w piątek. Wiele osób jest niezadowolonych z tego faktu. Proszę o wyjaśnienie sprawy, a przede wszystkim o podanie przyczyny.Ostrołęccy policjanci poszukują świadków zdarzeń

Ostrołęccy policjanci z zespołu ds. wykroczeń i postępowań administracyjnych wydziału prewencji prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kilku kradzieży i uszkodzeń mienia. Osoby, które mają informacje na temat poniższych zdarzeń proszone są o kontakt z KMP w Ostrołęce.Pijani kierowcy na drogach Ostrołęki i powiatu

Długi weekend listopadowy był dla ostrołęckich policjantów czasem wytężonej pracy, ale też czasem, kiedy mieszkańcy naszego miasta oraz powiatu pokazali, że współpraca mundurowych ze społeczeństwem jest niezbędna i przynosi pozytywne efekty."I Dni Integracji Dla Rodziców" w SP nr 10

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce zaprasza na "I Dni Integracji Dla Rodziców" pod hasłem "Z miłości do Inności". Adresatami tego przedsięwzięcia są rodzice dzieci niepełnosprawnych, a także ze specyficznymi trudnościami oraz nauczyciele.


KamilaMeble


MZK: zmiany tras linii nr 1, 15 i 24

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje, że z uwagi na zakończenie budowy ronda na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z ul. Blachnickiego, od 14 listopada bieżącego roku nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii nr 1, 15 oraz 24.


Agrometal

Jakub Gnatkowski wicemistrzem Polski w MMA!

Świetnie swoją przygodę ze sztukami walki rozpoczął Jakub Gnatnowski, który w debiucie wywalczył srebrny medal Mistrzostw Polski w MMA. Podczas zawodów w Sochaczewie podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka startował w gronie kadetów -55 kg.

  •  
  • 11:09, 14.11.2018 r.

GEAL

Szczypiorniści Trójki wciąż wiceliderem II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w ostatnim spotkaniu pokonali SPR Nowe Piekuty 32:24 i wciąż plasują się na drugim miejscu w rozgrywkach II ligi - grupy B. Przed podopiecznymi trenera Rafała Niećki teraz seria wyjazdowych meczów z wymagającymi przeciwnikami.

  •  
  • 11:08, 14.11.2018 r.

EUROTUR

MKKK Shinkyokushin z medalami Mistrzostw Polski

Z trzema medalami powrócili z Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin. W zawodach przeprowadzonych w Ełku podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zaprezentowali duże umiejętności.

  •  
  • 11:08, 14.11.2018 r.

JBB

Ambitne rwania i podrzuty UKS Atleta w Siedlcach

Mateusz Piórkowski i Przemysław Szabłowski reprezentowali nasze miasto oraz UKS Atleta Ostrołęka w Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Podnoszeniu Ciężarów do lat 16. W zawodach podopieczni trenera Władysława Niedźwieckiego zajęli miejsca tuż za podium.

  •  
  • 11:07, 14.11.2018 r.


Nowy sprzęt dla strażaków z gminy Troszyn (zdjęcia)

W sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Troszynie oficjalnie przekazano strażakom sprzęt ratowniczy. Środki na ten cel zostały pozyskane z Funduszu Sprawiedliwości - Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.


WSAP2018

JBB

Święto służby cywilnej w ostrołęckiej komendzie (zdjęcia)

Dzień Służby Cywilnej obchodzony jest w Polsce 11 listopada. W Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce, również przygotowano uroczystość. Była to okazja do przypomnienia, że ostrołęcka policja to nie tylko funkcjonariusze, lecz również grono pracowników.Pożar budynku gospodarczego i fałszywy alarm

Podczas minionej doby strażacy odnotowali dwie interwencje.
1. W miejscowości Czarnowo (gm. Goworowo) o godz. 18.06 gaszono pożar budynku gospodarczego. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz zastępy OSP: Goworowo, Kunin, Czarnowo.

Wieczornica patriotyczna w Pasiekach (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Pasiekach przygotowano wieczornicę patriotyczną upamiętniającą setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Wzięli w niej udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz przedstawiciele lokalnych środowisk.


Impuls

Neurolog - specjalista od zdrowia układu nerwowego

Układ nerwowy człowieka to jedyny w swoim rodzaju system, który łączy wszystkie działania organizmu. Jego zadaniem jest odbieranie i przetwarzanie bodźców, kontrolowanie ruchu układu mięśniowo-szkieletowego, a także koordynowanie pracy wszystkich organów i narządów.


PWSIP

Kwiatowe Łąki

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.99 zł

5.32 zł

5.23 zł

2.45 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić