piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


JBB

Kolejna giełda kolekcjonerska w Klubie Lokator za nami (zdjęcia)

Miłośnicy kolekcjonerskich perełek spotkali się w Klubie Lokator, by wspólnie porozmawiać, wymienić się swoimi zbiorami i pochwalić zdobyczami. Giełda kolekcjonerska organizowana przez stowarzyszenie "Unikat-przyjazna gmina" powróciła po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem.Harmonogram postoju mammobusów

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


KSM

FachowiecEldor


Warsztaty lepienia wotywnych figur woskowych "byśków" w Brodowych Łąkach

Kurpiowskie Bractwo Bartne, podobnie jak w ubiegłym roku, zaprasza do udziału w warsztatach lepienia figur wotywnych tzw. "byśków". Zaplanowano nie tylko zajęcia twórcze, ale również pokaz wchodzenia na drzewo bartne za pomocą "leziwa" czy ognisko. Będzie można też kupić wyroby pszczelarskie i z bursztynu.Kultownia zaprasza dzieci na zajęcia plastyczne "Ołówkiem i kredką"

Kultownia działająca przy Ostrołęckim Centrum Kultury zaprasza na sierpniowe zajęcia plastyczne pod nazwą "Ołówkiem i kredką". Warsztaty potrwają przez cały miesiąc i będą odbywać się w każdy wtorek miesiąca w godzinach 12.30-13.30. Skierowane są do dzieci w wieku 10-13 lat.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Terytorialsi pamiętają o bohaterach Powstania Warszawskiego (zdjęcia)

W przededniu 76 rocznicy Powstania Warszawskiego żołnierze 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. "Rój", tradycyjnie spotkali się w miejscach upamiętniających bohaterów warszawskich, by uporządkować teren wokół oraz zapalić symboliczny znicz.


FatBike

Iklima

Szymańscy strzelali, a Bartnik zdobył komplet punktów

Kto wybrał się do Baboszewa, nie może narzekać. Kibice obejrzeli siedem goli, a co najważniejsze, wygraną Bartnika Myszyniec. Podopieczni Radosława Rogowskiego zgarnęli komplet punktów, zaś w najbliższy weekend zainaugurują rozgrywki przed własną publicznością z Opią Opinagóra.

  • Wyświetleń: 3044
  • 22:46, 01.08.2020 r.


KS CK Troszyn z wymarzoną inauguracją

Zespół Marcina Truszkowskiego dał sygnał, że z beniaminkiem trzeba się liczyć. Bracia Świderscy i spółka okazali się lepsi od Wkry Żuromin. Do przerwy padł jeden gol, zaś po zmianie jeszcze dwa dla czwartoligowego nowicjusza. Chyba tylko najwięksi optymiści wierzyli w tak wysoką wygraną na inaugurację.

  • Wyświetleń: 8344
  • 22:16, 01.08.2020 r.

Waldek

KamilaMeble

Karwowski show! Narew ograła GKS Pokrzywnica

Świetny początek sezonu zespołu z Ostrołęki. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego rozbili 6:0 zespół z Pokrzywnicy. Bohaterem spotkania został Kevin Karwowski. 17-latek ustrzelił hat-tricka. Pierwszym liderem rozgrywek został MKS Ciechanów, który ograł 8:0 GKS Strzegowo.

  • Wyświetleń: 7883
  • 21:08, 01.08.2020 r.

JBB


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8