środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Skrzynka pytań: Co dzieje się z ankietami, które wypełniają pacjenci?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Chciałbym poruszyć kwestię ankiet wypełnianych przy wejściu na teren szpitala. W ostatnim tygodniu musiałem być dwukrotnie w szpitalu. Pan ochroniarz poprosił o wypełnienie ankiety, drugą część wypełnia pielęgniarka, gdzie ma wpisać temperaturę ciała osoby przychodzącej.


CKZiU

Skrzynka skarg: "absolutny brak reżimu sanitarnego"

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Pracownicy Parku Wodnego "Aquarium" w Ostrołęce nie przestrzegają obowiązujących obostrzeń, nie noszą maseczek ani przyłbic. Na terenie pływalni panuje "absolutny brak reżimu sanitarnego", a często korzystam z ostrołęckiego basenu.


Novdom

Miasto ogłosiło konkurs na dyrektora MZOSTiIT

Prezydent Łukasz Kulik ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Kandydaci dokumenty aplikacyjne mogą składać do poniedziałku 19 października do godz. 12.00 w Urzędzie Miasta Ostrołęki.
JBB

Ostrołęckie szkoły i przedszkola korzystają z platformy zakupowej. Co znalazło się na liście szkolnych zakupów we wrześniu?

Od kilku miesięcy ostrołęckie szkoły i przedszkola składają zapotrzebowanie na produkty lub usługi za pośrednictwem platformy zakupowej. To narzędzie, które pozwala na rozsądne planowanie wydatków i sporą oszczędność. Sprawdziliśmy, co znalazło się na liście zakupów ostrołęckich placówek we wrześniu.


AkademickaKamilaMeble

Idziesz na grzyby? O tych zasadach musisz pamiętać

W lesie nie brakuje grzybów. To dobra wiadomość dla wszystkich grzybiarzy. Sezon na grzybobranie jest zachętą do zbierania owoców lasu, nie tylko dla znawców i miłośników grzybów. Policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności podczas pobytu na obszarach leśnych.


Fachowiec


Obostrzenia na terenie zakładu karnego zostały przedłużone

Mając na uwadze aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, w związku z koniecznością kontynuowania działań zapobiegawczych, w celu unieszkodliwienia źródeł zakażenia i przecięcia dróg szerzenia się choroby zakaźnej COVID-19, sędzia penitencjarny wyraził zgodę na przedłużenie obostrzeń.

Samorząd Mazowsza doposaża szpitale. Ruszają kolejne zakupy środków ochrony osobistej. Wśród partnerów jest ostrołęcka placówka

Samorząd Mazowsza jako pierwszy polski region zdecydował się na uruchomienie środków unijnych na walkę z COVID-19. W projekcie bierze udział 75 partnerów z całego województwa. Są wśród nich szpitale, m.in. ostrołęcka placówka medyczna. Właśnie ruszają kolejne zakupy środków ochrony osobistej.


Eldor

Hoopla
Kurpik podbije Opinogórę? Samsel: wierzymy w dobry wynik

Zespół z Kadzidła czeka trudna przeprawa. Podopieczni Łukasza Pokory zagrają z Opią Opinogóra na wyjeździe. Ostatnio nasi ulegli 2:3 Orlętom Baboszewo, podobnie jak sobotni rywale. Przegrali z Orłem w Sypniewie. Kurpik będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę. Jeśli tak się stanie, ekipa z Kadzidła wygra szósty mecz w sezonie.

  • Wyświetleń: 1644
  • Komentarzy: 3
  • 20:48, 16.10.2020 r.

TWP

Czwarta wygrana Rzekunianki? Pędzich: chcemy triumfować

W sobotę (17 października) o godz. 15:00 Rzekunianka Rzekuń rozpocznie starcie wyjazdowe z Orlętami w Baboszewie. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego będą chcieli wygrać czwarty mecz z rzędu. Rywale na własnym boisku odnieśli dwa zwycięstwa i zanotowali cztery porażki.

  • Wyświetleń: 1833
  • Komentarzy: 2
  • 20:47, 16.10.2020 r.biotechnik

Piłkarski weekend emocji

Przed nami kolejna sobota i niedziela z meczami o punkty w IV lidze, Klasie Okręgowej, Klasie A i Klasie B. KS CK Troszyn będzie gościć Wisłę II Płock. Lider "Okręgówki" - Narew zmierzy się w Raciążu z miejscowymi Błękitnymi. W Klasie A trzy nasze ekipy zagrają na wyjeździe, zaś w Klasie B czekają nas derby w Ołdakach.

  • Wyświetleń: 1026
  • Komentarzy: 0
  • 19:49, 16.10.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8