sobota, 6 czerwca 2020 r., imieniny Dominiki, Norberta, Laurentego

Reklama   |   Kontakt

AktualnościPrezydent Kulik szuka drugiego zastępcy

Prezydent Łukasz Kulik ogłosił konkurs na swojego zastępcę. Kandydat na stanowisko wiceprezydenta Ostrołęki powinien posiadać co najmniej sześcioletnie doświadczenie zawodowe oraz wyższe wykształcenie prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne. Nabór trwa do poniedziałku 15 czerwca.


Bawic

CKZiU


Wokaliści Studia Piosenki, działającego przy klubie "Oczko", zaśpiewali online "Dni których nie znamy" Marka Grechuty (wideo)

W czasie pandemii Studio Piosenki działające przy ostrołęckim "Oczku" nie leniło się. Tadeusz Kowalewski zaprosił do udziału w niecodziennym i jak do tej pory pierwszym w historii "Oczka" przedsięwzięciu. Wokaliści nagrali online utwór "Dni których nie znamy" - słowa Marek Grechuta, muzyka Jan Kanty Pawluśkiewicz.

Wiceprezes Energi: "Ostrołęka B pracuje w trybie wymuszenia"

Energa spodziewa się negatywnego wpływu pandemii koronawirusa na wyniki. Grupa podała, że 2020 rok będzie pod silnym wpływem czynników rynkowych i regulacyjnych - poinformował serwis "Strefa Inwestorów". Wiceprezes Energi Marek Kasicki stwierdził, że "Ostrołęka B pracuje w trybie wymuszenia".


JBB


Pięć interwencji strażackich

Minionej doby strażaków z terenu naszego miasta i powiatu wzywano pięciokrotnie.
1. Przy Alei Wojska Polskiego w Ostrołęce o godz. 09.54 usuwano konar drzewa z jezdni. Do działań zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.SARS-CoV-2: trzynaście nowych osób w kwarantannie domowej

W ciągu doby przybyło trzynaście osób objętych kwarantanną domową, dwóch pacjentów nadal jest hospitalizowanych. Nie ma nowych przypadków zachorowań na COVID-19 w naszym regionie. Tak wynika na najnowszego raportu Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrołęce.


Kwiatowe ÂŁÂąki
Ukradł perfumy z ostrołęckiej drogerii. I to nie byle jakie

Ostrołęccy funkcjonariusze policji zatrzymali mieszkańca Ostrołęki podejrzanego o kradzież drogich perfum z jednej z drogerii na terenie naszego miasta. Ich wartość to blisko 1 tysiąc złotych. Podczas wstępnych czynności mężczyzna przyznał się do kradzieży. Za swoje postępowanie odpowie przed sądem.Do trzech razy sztuka Łasiewickiego (wideo)

Karol Łasiewiecki już dwukrotnie szykował się do walk na zaproszenie federacji HFO, jednak nie doszły one do skutku. Kolejną szansą dla podopiecznego trenera Arkadiusza Ludwiczaka będzie pojedynek z Rafałem Korczakiem, zawodnikiem Aligatores Fight Club Warszawa.

  • Wyświetleń: 1315
  • 11:26, 01.06.2020 r.

Eldor

Łomacz rozpoczął walkę o igrzyska w Tokio

Grzegorz Łomacz w obecnym sezonie imponował formą w rozgrywkach siatkarskiej Plus Ligi. Z pewnością, gdyby Igrzyska Olimpijskie zostały przeprowadzone w sierpniu to właśnie ostrołęczanin obok Fabiana Drzyzgi pojechałby na najważniejszą imprezę w karierze.

  • Wyświetleń: 2055
  • 11:25, 01.06.2020 r.

WSAP

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia z nową datą

XV Memoriał Arkadiusza Gołasia miał zostać rozegrany w dniach 23-25 maja 2020 roku. Ze względu na panujący stan epidemiczny organizator Uczniowski Klub Sportowy Olimp musiał zrezygnować z przeprowadzenia imprezy w tym terminie. Na kiedy zostanie przełożona?

  • Wyświetleń: 2345
  • 11:24, 01.06.2020 r.


Nowe fakty w sprawie wypadku motocyklisty. Policja ustaliła jego tożsamość. To 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego (zdjęcia)

Funkcjonariusze policji ustalili tożsamość prawdopodobnego kierowcy motocykla, który wczoraj na drodze łączącej Łęg Starościński i Kurpiewskie wraz z pasażerem zakończył przejażdżkę w przydrożnym rowie. To 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Jego zatrzymanie jest kwestią czasu.


MEBPOL

Rekwizytornia

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8