wtorek, 26 marca 2019 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Ubieram

Aktualności

Sprawa zdewastowanej pływalni w prokuraturze

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik złożył do prokuratury zawiadomienie dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa oraz oszustwa w sprawie starej pływalni przy ul. Piłsudskiego. Czynów tych miał dopuścić się dzierżawca budynku.


Essentia

Prokuratura ustala przyczyny śmierci pracownika ratusza

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce ustala przyczyny śmierci pracownika ostrołęckiego ratusza. Ciało 53-letniego Franciszka D. służby wyłowiły we wtorek po południu z Narwi w miejscowości Korczaki (gmina Rzekuń). Na dziś zaplanowano sekcję zwłok.Były ferie, będą również wakacje z terytorialsami (zdjęcia)

W czasie ostatnich ferii zimowych szeregi terytorialsów powiększyły się o ponad 700 żołnierzy, 40 proc. z nich to uczniowie i studenci, którzy deklarują, że do podjęcia decyzji o założeniu munduru skłoniło ich to, że szkolenia podstawowe odbywały się w czasie zimowej przerwy międzysemestralnej.Wzorowa postawa funkcjonariusza SW

Młodszy chorąży Paweł Chorążewicz, funkcjonariusz Zakładu Karnego w Przytułach Starych oddał komórki macierzyste 40-letniemu mężczyźnie z Francji. Mundurowy nie po raz pierwszy wyróżnił się godnym pochwały zachowaniem. Wcześniej uratował życie osobie z wypadku drogowego.Ofertowy przetarg i aukcje na sprzedaż nieruchomości

Syndyk masy upadłości Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunalnego Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w upadłości likwidacyjnej ogłasza ofertowy przetarg i aukcje na sprzedaż zabudowanej nieruchomości położonej w Ostrołęce przy ul. Mickiewicza 10.Prezydent o analizie sportowego budżetu

Wśród licznych interpelacji składanych przez radnych do prezydenta miasta Łukasza Kulika znalazło się zapytanie radnego Jacka Łuby w sprawie “wyników analizy podziału środków z budżetu miasta Ostrołęki w zakresie kultury fizycznej i sportu”. Jaka była odpowiedź?

  •  
  • 11:02, 20.03.2019 r.


Karate: MKKK wygrywa ligę mazowiecką

Bardzo dobry start zaliczyli młodzi karatecy z MKKK Shinkyokushin Ostrołęka. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej podczas kolejnej edycji Mazowieckiej Ligi Karate. Zdobyli też trzynaście medali indywidualnie.

  •  
  • 11:00, 20.03.2019 r.

CKZiU

Wspominali wielką powódź w Ostrołęce z 1979 roku (zdjęcia)

Niezwykłym zainteresowaniem mieszkańców cieszyło się spotkanie organizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną z cyklu Ulicami wspomnień, które dotyczyło wielkiej powodzi jaka dotknęła Ostrołękę i okoliczne miejscowości. Uczestnicy wspominali tamte czasy i oglądali stare fotografie.

Zaginęła suczka Allie

Czytelniczka poszukuje suczki widocznej na zdjęciu. Wabi się Allie, reaguje na imię. Zaginęła w poniedziałek 18 marca z okolic Troszyna. Miała na sobie dwie obroże (czarną i brązową). Czekają na nią kochający i bardzo tęskniący domownicy.Kolejne pożary traw

Podczas minionej doby trzykrotnie gaszono pożar trawy na nieużytkach:
- o godz. 17.23 w miejscowości Goworówek (gm. Goworowo),
- o godz. 19.48 w Ostrołęce przy ul. Łęczysk,
- o godz. 20.16 w Dzbeninie przy ul. Wspólnej (gm. Rzekuń).


MEBPOL

Rozprawa sądowa z udziałem uczniów III LO (zdjęcia)

Jedna z sal lekcyjnych w III Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce zamieniła się na jeden dzień w salę sądową, a uczniowie wzięli udział w symulowanej rozprawie dotyczącej wypadku drogowego z tragicznym finałem. W postępowaniu udział wzięli uczniowie klas IH i IIF.Konkurs poezji maryjnej w "piątce" (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce odbył się II Międzyszkolny Konkurs Poezji Maryjnej pt. "Oto Matka Twoja". W zmaganiach udział wzięło 36 uczniów ostrołęckich szkół podstawowych. Wiersze prezentowały dzieci z klas I-VIII.

Zaginiony urzędnik nie żyje

Ostrołęcka policja potwierdziła, że zwłoki ujawnione wczoraj (wtorek 19 marca) w wodach Narwi w miejscowości Korczaki (gmina Rzekuń) to ciało poszukiwanego 53-letniego mieszkańca Ostrołęki, pracownika urzędu miasta. Poszukiwania trwały od poniedziałkowego popołudnia.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: mięso drobne z indyka w cenie 9,99 zł/kg, kaszanka ostrołęcka po 9,99 zł/kg, sałatka jarzynowa za 7,99 zł/kg, sok 100% jabłko z Hortexu tylko 2,49 zł/litr.


NOVDOM

OKR: najlepsi recytatorzy wybrani (laureaci)

We wtorkowy poranek na deskach klubu "Oczko" w Ostrołęce stanęli uzdolnieni recytatorzy, którzy przystąpili do eliminacji rejonowych Ostrołęckiego Konkursu Recytatorskiego "Miejsce urodzenia". Swój talent prezentowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich.


JBB

Policja poszukuje świadków zdarzeń

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Osoby, które mają informacje na temat poniższych spraw proszone są o kontakt z policją.


KamilaMeble

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Lidia Kaczorowska, lat 60, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 20 marca w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce o godz. 10.00.
Świat Okien

Faworyci nie zawodzą w lidze okręgowej

Za nami bardzo ciekawa inauguracja rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. W najbardziej interesujących kibiców z powiatu ostrołęckiego spotkaniu KS CK Troszyn uległ Koronie Szydłowo 0:1. Poznaj komplet wyników i aktualną tabelę.

  •  
  • 13:04, 19.03.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8