poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

Gminny Konkurs Recytatorski w Pasiekach (zdjęcia)

Uczniowie z gminy Goworowo wzięli udział w cyklicznym, Gminnym Konkursie Recytatorskim. W tym roku uczniowie z Pasiek, Kunina i Goworowa, recytowali fragmenty prozy. Konkurs organizowała nauczycielka Agnieszka Solmińska oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie.Motoryzacyjny rynek wtórny. Jakie auta najszybciej się sprzedają?

Jakie auta używane cieszą się największą popularnością? Co zrobić, jeśli pojawiają się problemy ze znalezieniem kupca? Kupno auta z salonu to wydatek, na który większość z nas nie może sobie pozwolić. Stąd bierze się popularność samochodów z rynku wtórnego.Przeszczep włosów nowoczesną metodą FUE

Rozwój medycyny estetycznej powoduje unowocześnienie metod i zmniejszenie ich inwazyjności. Rozwiązaniem problemu łysienia wśród kobiet i mężczyzn jest nowoczesny przeszczep włosów FUE, który polega na pobraniu pojedynczych mieszków włosowych.Gdzie wypożyczyć rower nad morzem?

Trójmiasto zapewnia wręcz idealne warunki do rowerowej turystyki. Czy wiesz, że w samym Gdańsku znajduje się ponad 700 km tras? Chcesz pozwiedzać Gdańsk, Gdynię i Sopot na rowerze, ale nie masz własnego jednośladu? Nie szkodzi!


Granity Kowalczyk


Intensywny trening żołnierzy WOT (zdjęcia)

W miniony weekend na terenie dwunastu województw szkoliło się ponad 7 tysięcy żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Realizowane są wszystkie formy aktywności szkoleniowej. Coraz więcej szkoleń weekendowych odbywa się w rejonach, w których na co dzień mieszkają terytorialsi.Czy wzrosną ceny prądu?

"Gazeta Wyborcza" opublikowała wywiad z Maciejem Bando, prezesem Urzędu Regulacji Energetyki. Rozmawiano o cenach prądu i energetyce opartej na węglu, która budzi wiele kontrowersji. Nawiązano też do budowy elektrowni węglowej w Ostrołęce.Coroczne ćwiczenia służb mundurowych (zdjęcia)

Służby mundurowe wzięły udział w ćwiczeniach organizowanych w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Ostrołęce. Jak co roku, funkcjonariusze doskonalili swoje działania i reakcje na trudne sytuacje, które mogą zaistnieć na terenie powiatu ostrołęckiego.Plama oleju, kolizja i pożar

Minionej doby odnotowano trzy interwencje.
1. O godz. 9.45 na odcinku drogi pomiędzy Ostrołęką a Laskami (gm. Czerwin) usuwano plamę oleju z jezdni. Zadysponowano trzy zastępy JRG PSP Ostrołęka i po jednym zastępie z OSP Czerwin i OSP Troszyn.


NOVDOM

Senior z gminy Kadzidło stracił prawie 3,5 tysiąca złotych

Senior z powiatu ostrołęckiego stracił wczoraj prawie 3,5 tysiąca złotych. 76-latek wpuścił do swojego domu obcą kobietę, która rzekomo miała dostarczyć przesyłkę. Po wizycie nieznajomego gościa mężczyzna zauważył, że z jego portfela zostały skradzione pieniądze.


JBB

Wybrano nową Radę Osiedla Stacja. Poznaj skład (zdjęcia)

Osiedle Stacja to od lat jedno z najbardziej aktywnych miejskich osiedli jeśli chodzi o frekwencję na zebraniach czy angażowanie się w sprawy lokalnej społeczności. Nie inaczej było tym razem. Mieszkańcy przybyli tłumnie, aby wybrać nowy skład rady osiedlowej.

Ostre strzelanie na Witosa (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu 14 kolejki rozgrywek III ligi mazowieckiej piłkarki Jantaru Ostrołęka pokonały po emocjonującym meczu Ostrovię Ostrów Mazowiecka 4:3. Do przerwy podopieczne trenera Rafała Koska przegrywały 2:3, ale lepiej zagrały w drugiej połowie.

  •  
  • 10:48, 15.05.2019 r.

Świat Okien

Korona jedzie na starcie z Kasztelanem (wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka mają przed sobą kolejne bardzo ważne spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego rywalizować będą z również walczącym o utrzymanie zespołem Kasztelana Sierpc.

  •  
  • 10:46, 15.05.2019 r.

Triuph

Dziewięć medali WOPR-OS w Kościerzynie

Dziewięć medali wywalczyli reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w pierwszej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019 w Kościerzynie. W zawodach podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli pięć złotych, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

  •  
  • 10:44, 15.05.2019 r.

KamilaMeble

Szklarski walczył na drugim etapie Milko Mazury MTB

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h mają za sobą kolejne starty w szeregu imprez. Na drugim etapie Milko Mazury MTB rywalizował Zdzisław Szklarski. W Warchałach na zawodników czekała wymagająca i techniczna trasa. Jak spisał się reprezentant KK24h?

  •  
  • 10:42, 15.05.2019 r.

CKZiU

Karol Samsel i jego gość: Andrzej Kopacki (zdjęcia)

Gościem wczorajszego spotkania w klubie "Przy Studziennej" był Andrzej Kopacki. Poeta i literaturoznawca omówił m.in. swoją najnowszą książkę pod tytułem "Inne kaprysy". Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu Karol Samsel i jego gość.Jubileusz 70-lecia OSP w Lipnikach (zdjęcia)

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnikach oraz zaproszeni goście świętowali jubileusz 70-lecia powstania jednostki. Uroczystości poprzedziła msza święta w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lipnikach.Fat-Bike Ostrołęka salonem firmowym marki Monteria (zdjęcia)

Fat-Bike Ostrołęka to sklep z bogatym asortymentem rowerów, skuterów, quadów, motorowerów i akcesoriów dla klientów w każdym wieku. W ofercie znane i cenione marki. Placówka mieści się przy ul. Korczaka 4 w Ostrołęce. Poza sprzedażą możliwy również profesjonalny serwis.Ostrołęka: Noc Muzeów - w rytmach Europy

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na Noc Muzeów - w rytmach Europy. Wydarzenie wpisuje się w tegoroczne obchody Dni Ostrołęki i zostało przygotowane w ramach obchodów 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Piknik rodzinny z udziałem mundurowych

W minioną sobotę ostrołęccy funkcjonariusze wzięli udział w pikniku rodzinnym, zorganizowanym z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Nie zabrakło pytań na temat służby w policji oraz chętnych do odwiedzenia stanowiska profilaktycznego.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8