wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

KurpGrupa

Aktualności

Policyjne działania "Sierpniowy weekend"

Ostrołęcka policja wraz z funkcjonariuszami z sąsiednich gmin w dniach 14-18 sierpnia przeprowadzą działania pod nazwą "Sierpniowy weekend". Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych. W tym czasie obowiązywać będą także ograniczenia w ruchu samochodów ciężarowych.


KamilaMeble

W DPS świętowali dzień swojego patrona (zdjęcia)

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce świętowali Dzień Patrona - kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. To dla wszystkich osób przebywających w placówce dzień szczególny, bowiem dom odwiedzają wówczas liczni goście oraz wyczekiwana rodzina i bliscy.Młodzieżowa Rada Miasta z kolejnym pomysłem na rozwój miasta

Młodzieżowa Rada Miasta złożyła kolejny wniosek do Budżetu Obywatelskiego 2020. Autorem drugiego projektu jest Maciej Perzanowski, który zabiega o poprawę infrastruktury rowerowej na osiedlu Witosa poprzez naprawę i odświeżenie znaków poziomych oraz stworzenie stacji postojowej dla rowerów.Pielgrzymi dotrą dziś na Jasną Górę (zdjęcia)

Dziś pielgrzymi z ostrołęckiej grupy czerwono-zielonej dotrą na Jasną Górę, gdzie na wałach jasnogórskich wezmą udział w uroczystej prezentacji wszystkich pielgrzymkowych grup. Następnie wierni będą uczestniczyć w nabożeństwie podczas którego skierują swoje prośby przed oblicze Jasnogórskiej Madonny.


CKZiU


Komunikat OPWiK

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, iż w dniach 16-17 sierpnia 2019 roku prowadzone będą roboty związane z remontem sieci kanalizacji deszczowej na skrzyżowaniu ulic: Henryka Sienkiewicza, Jana Kilińskiego i ulicy Goworowskiej.Szukamy domu dla suczki

Dziś rano w Wojciechowicach znaleziono przesympatyczną suczkę. To szczeniak, totalnie bezbronny, porzucony w zaroślach. Trwają poszukiwania  nowego lokum. Osoby, które się czworonogiem tymczasowo opiekują proszą o kontakt chętnych do zaoferowania domu suczce.


NOVDOM

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Marcin Olgierd Sikora, lat 45, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 13 sierpnia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.Przed wyborami o budowie trzeciego mostu na Narwi (zdjęcia, wideo)

Do Ostrołęki przyjechał Waldemar Buda, powołany w tym roku na wiceministra inwestycji i rozwoju. W "pałacyku", podczas zwołanej konferencji, mówił o planach budowy trzeciego mostu na Narwi. Na ile plany są realne, a na ile konferencja jest tylko zbiorem przedwyborczych obietnic i dalekosiężnych koncepcji?To oni startują do Sejmu i Senatu z ramienia PiS

Czwórka kandydatów do Sejmu oraz jeden do Senatu - to dane odnośnie liczby kandydatów z naszego regionu, którzy będą się ubiegali o mandaty w nadchodzących wyborach z ramienia partii Prawo i Sprawiedliwość. Zobacz, kto zdecydował się walczyć o reelekcję w poselskich ławach, a kto wystartuje po raz pierwszy.Pożary sadzy i samochodu osobowego

Minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano dwukrotnie.

1. W Dąbrówce (gm. Lelis) o godz. 12.41 gaszono pożar sadzy w przewodzie kominowym budynku mieszkalnego. Do działań zadysponowano jeden zastęp OSP Lelis.Dzikie kąpieliska pod nadzorem policjantów

Policjanci z wydziałów patrolowego i prewencji ostrołęckiej komendy wspólnie z ratownikami z Grupy Ratowniczej "Nadzieja" przeprowadzają w okresie wakacyjnym działania "Bezpieczne kąpielisko". Funkcjonariusze pojawiają się zwłaszcza tam, gdzie występują niestrzeżone, dzikie plaże.Staniórski: Interesuje nas tylko zwycięstwo

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego starciem z Mazovią Mińsk Mazowiecki na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce zainaugurują rozgrywki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Koronę wzmocniło wielu nowych zawodników, czy sprostają wyzwaniu?

  •  
  • 09:39, 13.08.2019 r.


Narew kontra Żbik Nasielsk. Rusza liga!

Narew Ostrołęka meczem przed własną publicznością rozpocznie rozgrywki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Na stadionie przy ulicy Partyzantów na osiedlu Wojciechowice podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego zmierzą się ze Żbikiem Nasielsk.

  •  
  • 09:38, 13.08.2019 r.

pegas oil

PAF Płońsk pierwszym ligowym rywalem Troszyna

Dobiega końca okres przygotowujący do nowego sezonu rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego już jutro wybiegną na boisko powalczyć o pierwsze ligowe punkty. Rywalem KS CK Troszyn będzie PAF Płońsk.

  •  
  • 09:38, 13.08.2019 r.


Zalewski, Tarnowski i Kowalski w Koronie

Do zespołu Korony Ostrołęka na nadchodzący sezon dołączyli kolejni zawodnicy. Żółto-niebieskie barwy reprezentować będą Maciej Kowalski, Michał Tarnowski i Rafał Zalewski. Wszyscy pozyskani piłkarze mają stanowić o sile ostrołęckiego sezonu w rozgrywkach ligowych.

  •  
  • 09:38, 13.08.2019 r.

WSAP

JBB

Ostrołęckie muzeum wyróżnione i nagrodzone

Zakończyła się dwunasta edycja konkursu Mazowieckie Zdarzenia Muzealne - Wierzba. Dobrą dla ostrołęczan wiadomością jest fakt, że w ramach wydarzenia doceniono Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce. Placówka została nagrodzona w dwóch kategoriach.


ZSP Troszyn

Marian Krupiński ma nową pracę. Jest specjalistą w MJWPU

Potwierdziły się doniesienia, że Marian Krupiński, do niedawna dyrektor ostrołęckiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy, został zatrudniony w ostrołęckim oddziale Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych. 72-latek pracuje na pełen etat, na stanowisku główny specjalista. Czym się zajmuje?


MEBPOL

Rozkład jazdy "Radosnego Świetlicobusu"

"Radosny Świetlicobus" zagości na kolejnych ostrołęckich osiedlach. Mobilna świetlica przyciąga wiele chętnych do zabawy dzieci. Najmłodsi mogą korzystać z zabawek i gier dydaktycznych oraz brać udział w zabawach ruchowych. To wszystko pod bacznym okiem pedagogów i wolontariuszy.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.31 zł

4.98 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8