środa, 16 października 2019 r., imieniny Gawła, Florentyny, Grzegorza

BRW

Aktualności

Matrioszka - zawsze dobre jedzenie

Zbliżają się święta! W związku z tym  pora pomyśleć o spotkaniach wigilijnych. Matrioszka przyjmuje zamówienia do 30 osób! Wszystkie potrawy zrobione z naturalnych składników i przypraw, bez sztucznych dodatków smakowych i polepszaczy smaku. Potrawy serwowane w Matrioszce są unikalne!

Makowianka rywalem Korony przy Witosa

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego zmierzą się na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce z beniaminkiem. Makowianka Maków Mazowiecki pokazała jednak, że potrafi wygrywać z najlepszymi. Czy ostrołęcką Koronę stać na odniesienie zwycięstwa?

  • Wyświetleń: 2243
  • 09:28, 11.10.2019 r.

Essentia

Łatwa przeprawa KS CK w Nowym Mieście?

KS CK Troszyn w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka będzie rywalizował na wyjeździe z Soną Nowe Miasto. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego są murowanym faworytem do zgarnięcia kompletu punktów.

  • Wyświetleń: 3104
  • 09:28, 11.10.2019 r.

CKZiU

Ciężkie starcie Narwi w Glinojecku. Wytypuj wynik

Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego w najbliższą sobotę zagrają na wyjeździe z Kryształem Glinojeck. Niebiesko-czerwoni są podrażnieni po ostatniej stracie punktowej w meczu z Wkrą Bieżuń i z pewnością będą chcieli sięgnąć po komplet punktów.

  • Wyświetleń: 3052
  • 09:28, 11.10.2019 r.


Wyjazdowe spotkania Bartnika i Rzekunianki

Drużyny z powiatu ostrołęckiego, grające w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka, powalczą tym razem o punkty w wyjazdowych starciach. Bartnik Myszyniec zmierzy się z Pełtą Karniewo, a Rzekunianka Rzekuń z Orzycem Chorzele.

  • Wyświetleń: 2468
  • 09:28, 11.10.2019 r.


Trójka zagra z liderem przy Blachnickiego

UMKS Trójka Ostrołęka już jutro w hali sportowej przy ulicy Blachnickiego powalczy o kolejne ligowe punkty. Na ostrołęcki parkiet przyjedzie lider rozgrywek - KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka. Ostrołęccy szczypiorniści z pewnością powalczą o zwycięstwo.

  • Wyświetleń: 885
  • 09:28, 11.10.2019 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Spektakl satyryczny w wykonaniu słuchaczy OUTW (zdjęcia)

W klubie "Oczko" odbył się spektakl satyryczny pt. "O technice na scenie" w wykonaniu słuchaczy Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Seniorzy dali pokaz aktorskiego kunsztu, sypiąc zabawnymi dialogami jak z rękawa, rozbawili widzów do łez.


Eldor

Projekt "Oko na ptaka" w Rzekuniu (zdjęcia)

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Rzekuniu biorą udział w projekcie "Oko na ptaka". W ramach przedsięwzięcia odbyła się lekcja pokazowa podczas której dzieci uczyły się rozpoznawać ptaki, poznawali ich zwyczaje i sposoby ochrony rzadkich gatunków.Piknik rodzinny w Dylewie

Nie tylko lato i wakacje to dobry czas na festyny i pikniki. Wspólnym spotkaniom rodzinnym i sąsiedzkim sprzyja też pogodna i ciepła jesień. Na takie właśnie wydarzenie zaprasza społeczność Zespołu Placówek Oświatowych w Dylewie. Podczas pikniku będą atrakcje dla małych i dużych.


WSAP

Stopień alarmowy na terenie całej Polski

W związku z wyborami do Sejmu i Senatu RP zarządzonymi na niedzielę 13 października br., na terenie całego kraju, decyzja Prezesa rady Ministrów, wprowadzono drugi stopień alarmowy BRAVO-CRP. Obowiązuje on od 10 października br. od godz. 00.01, do 14 października br. do godz. 23.59.


KamilaMeble

TWP

Rafał Kowalczyk kandydatem PSL do Sejmu

13 października zdecydujemy o przyszłości Polski. Przedstawiamy sylwetkę Rafała Józefa Kowalczyka, doświadczonego samorządowca, wójta gminy Wąsewo, który kandyduje do Sejmu z listy Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego z pozycji numer 4. Zachęcamy do lektury krótkiego wywiadu z kandydatem. Poznajcie go bliżej.


NeonĂłwka

Zbigniew Kamiński "z ludźmi i dla ludzi"

Szanowni Państwo! Nazywam się Zbigniew Kamiński i kandyduję w wyborach parlamentarnych do Sejmu RP. Jestem żonaty, mam dwoje dzieci i troje wnucząt: Ewę, Anię i Jasia. Mieszkam w Jasienicy, w gminie Ostrów Mazowiecka. Z wykształcenia jestem nauczycielem (mgr historii).


Pomoc Domowa

Stanisław Jastrzębski - doświadczony samorządowiec

Przedstawiamy sylwetkę Stanisława Jastrzębskiego, doświadczonego samorządowca, wójta gminy Długosiodło, który kandyduje do Sejmu z listy Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego z pozycji numer 8. Zachęcamy do lektury krótkiego wywiadu z kandydatem. Poznajcie go bliżej.Pracownie z powiatu ostrołęckiego dofinansowane (zdjęcia)

W ostrołęckiej delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego podpisano umowy na dofinansowanie pracowni informatycznych i językowych na terenie gmin czterech powiatów: ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego i wyszkowskiego. Samorząd Mazowsza przeznaczył na ten cel ponad 558 tys. zł.


WSSE

Ukrył się przed policją w piwnicy

Dwie osoby poszukiwane przez prokuraturę zostały zatrzymane przez policjantów w domu na terenie Ostrołęki. Jedną z nich był 40-latek. Mężczyzna chciał wykazać się sprytem i postanowił ukryć się w piwnicy. Mundurowi nie pozwolili się jednak oszukać. Szybko ustalili, gdzie przebywa ostrołęczanin.Nieudana próba oszustwa seniora

Do seniora mieszkającego w Czerwinie zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się za policjanta. Powiedział, że na jego konto było włamanie hakerskie. Na szczęście starszy pan zorientował się, że ma do czynienia z oszustem i rozłączył się. Sprawę zgłosił ostrołęckiej policji.


NOVDOM


Wybory 2019: dwóch kandydatów do Senatu w naszym okręgu

W wyborach do Senatu RP, w okręgu wyborczym numer 46, startuje tylko dwóch kandydatów - Tadeusz Nalewajk startujący z ramienia Komitetu Wyborczego Polskie Stronnictwo Ludowe oraz Robert Mamątow z Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość. Panowie będą walczyć o jeden mandat senatorski.Promocja książki "Duch nasz zastąpi setki" (zdjęcia)

W Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce odbyła się prezentacja książki pt. "Duch nasz zastąpi setki". Publikacja zawiera unikalne dokumenty archiwalne, fotografie i transkrypcje wywiadów dotyczących działalności ostatniego komendanta XVI Okręgu Narodowego Zjednoczenia Wojskowego.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.90 zł

5.21 zł

4.89 zł

1.88 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8