poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r., imieniny Marii, Natalii, Sandry

Aktualności

Kradzież elektronarzędzi w Czerwinie

Policjanci z posterunku w Czerwinie otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego na jednej z posesji w gminie Czerwin skąd zostały skradzione elektronarzędzia. Wartość skradzionego mienia oszacowano na 18 tysięcy złotych.Kadra Rzekunianki Rzekuń (zdjęcia)

Kadra Rzekunianki Rzekuń liczy dwudziestu siedmiu zawodników. Czy podopiecznych trenera Bartłomieja Jezierskiego stać będzie na osiągnięcie wartościowych wyników w ciechanowsko-ostrołęckiej A klasie? Przekonamy się niebawem. Poznaj sylwetki piłkarzy.

  •  
  • 10:44, 20.08.2019 r.


Dwóch wychowanków APN Ostrołęka w Jagiellonii

Kolejni piłkarze APN Ostrołęka zmienili w przerwie letniej barwy klubowe. 14-latkowie Aleksander Borkowski i Adam Zięba zamienili ostrołęcką drużynę na Jagiellonię Białystok, gdzie czeka na nich walka o mistrzostwo Polski w Centralnej Lidze Juniorów.

  •  
  • 10:44, 20.08.2019 r.

Eldor

Strzelali ku chwale Ojczyzny (zdjęcia, wideo)

Ponad 200 mieszkańców z całego regionu skorzystało z zaproszenia Klubu Strzelectwa Sportowego Obrońca i rywalizowało w Kadzidle w zawodach strzeleckich pn. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny". Najlepszym zawodnikiem okazał się Zbigniew Wyrzykowski.

  •  
  • 10:44, 20.08.2019 r.

pegas oil

Spotkanie z pisarką Agnieszką Kazałą w Myszyńcu

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna im. ks. W. Skierkowskiego w Myszyńcu oraz Koło Przyjaciół Teatru i Biblioteki zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie z autorką książek dla dzieci i dorosłych Agnieszką Kazałą. 

Zostań Modelką Roku Ostroleka Beauty 2019. Ruszają castingi

Ruszają castingi do konkursu na Modelkę Roku Ostroleka Beauty 2019. Organizatorzy poszukują pewnych siebie uczestniczek, które chcą wziąć udział w niezapomnianej przygodzie i powalczyć o miano najpiękniejszej. Pierwsze castingi zaplanowano w czwartek 22 sierpnia i niedzielę 25 sierpnia br.Bezpłatny kurs księgowości od podstaw

Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme zachęca mieszkańców województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w darmowych kursach i szkoleniach finansowanych przez Unię Europejską, które realizowane będą w Ostrołęce. W aktualnej ofercie m.in. kurs księgowości od podstaw z elementami kadr i płac.


WSAP

Policja podsumowała akcję "Sierpniowy weekend"

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce podsumowali akcję "Sierpniowy weekend" prowadzoną na drogach naszego powiatu w dniach 14-18 sierpnia. Funkcjonariusze w tym okresie zatrzymali 8 nietrzeźwych kierujących, 7 kierowców musiało pożegnać się z prawem jazdy z powodu nadmiernej prędkości.


ISP

Pójdziemy do urn 13 października. Kalendarz wyborczy

Na jesieni Polacy znów pójdą do urn, aby wybrać swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej. Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu wybiorą kandydatów z okręgu siedlecko-ostrołęckiego. Wybory zarządzono na niedzielę 13 października 2019 roku.
MEBPOL

Policyjna profilaktyka podczas wakacyjnych festynów

Funkcjonariusze wydziału prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, Komisariatu Policji w Myszyńcu i posterunków policji przeprowadzali podczas festynów i pikników rodzinnych kampanie informacyjno-edukacyjne: "Narkotyki i dopalacze zabijają" i "Bezpieczne kąpielisko" oraz "Bezpieczne wakacje".
Kwiatowe ÂŁÂąki


"GP": co dalej z finansowaniem Muzeum Żołnierzy Wyklętych?

Radni miasta podczas ostatniej sesji zwiększyli dotację dla Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce o 100 tys. zł. Mimo to poseł Arkadiusz Czartoryski mówi, że ta suma pieniędzy i działalność miasta nijak się mają do realnych potrzeb. O problemach ostrołęckiej placówki artykuł opublikowała "Gazeta Polska".


JBB

Wjechał samochodem na stację paliw przez szklaną witrynę

Mandatem karnym został ukarany 32-letni kierowca samochodu dostawczego marki Iveco na mławskich numerach rejestracyjnych, który wjechał w budynek stacji paliw BP przy alei Solidarności w Ostrołęce. Kierowca nie zdążył wyhamować i wjechał w stację, tłukąc szklaną witrynę.

Uderzył w autobus, którym podróżowało 35 osób

Kierujący osobową toyotą, 61-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, wyjeżdżając od strony Olszewa-Borek na ulicę Warszawską, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo autobusowi i uderzył w jego bok. W pojeździe komunikacji zbiorowej było 35 pasażerów.Marek Sawicki "jedynką" PSL w okręgu siedlecko-ostrołęckim

Polskie Stronnictwo Ludowe startujące w nadchodzących wyborach parlamentarnych w koalicji z Kukiz'15 jako Koalicja Polska, ujawniło nazwiska osób, które wystartują z pierwszych miejsc na listach wyborczych. W okręgu numer 18, który obejmuje Ostrołękę i powiat ostrołęcki, "jedynką" jest Marek Sawicki.Zderzenie dwóch volkswagenów w Kadzidle. Skończyło się na pouczeniu

Poniedziałkowe przedpołudnie było wyjątkowo pechowe dla 27-letniego mieszkańca naszego powiatu, który kierując volkswagenem polo, na drodze krajowej numer 53, nie zachował należytego odstępu i uderzył w tył poprzedzającego go volkswagena tiguana na warszawskich numerach rejestracyjnych.


PWSIP

Ognisko rodzinne w Zalasiu (zdjęcia)

Przy Szkole Podstawowej w Zalasiu (gm. Łyse), jak co roku spotkała się społeczność wsi oraz zaproszeni goście i przedstawiciele samorządu, aby wspólnie bawić się podczas ogniska. Organizatorzy przygotowali atrakcje dla młodszych i starszych.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.30 zł

4.98 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8