poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Essentia

Filip Kiernozek zawodnikiem ostrołęckiej Narwi

Nowym zawodnikiem ostrołęckiej Narwi został skrzydłowy Filip Kiernozek. Przez ostatni rok reprezentował Koronę Ostrołęka, w której wiosną 2019 roku zadebiutował w seniorach. Teraz 17-latek spróbuje swoich sił w drużynie prowadzonej przez trenera Dariusza Narolewskiego.

  • Wyświetleń: 5534
  • 09:12, 18.02.2020 r.


Rzekunianka gromi goworowskiego Orza

Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego nie dali szans niżej notowanemu rywalowi w derbach powiatu ostrołęckiego. Rzekunianka Rzekuń okazała się lepsza od Orza Goworowo wygrywając aż 8:1. Hat-trickiem w sparingu popisał się Adrian Wołejszo.

  • Wyświetleń: 7027
  • 09:12, 18.02.2020 r.


Praca w ratuszu dla podinspektora ds. pracowniczych

Prezydent Ostrołęki ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko podinspektora ds. pracowniczych w Wydziale Organizacji i Kadr w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Osoby zainteresowane posadą, mogą składać komplet dokumentów aplikacyjnych do piątku 28 lutego br. w miejskim ratuszu.


CKZiU

Tarcza

KamilaMeble
Zalana ulica Goworowska. Awaria wodociągu

Część ulicy Goworowskiej w Ostrołęce znalazła się pod wodą. Przyczyną jest awaria wodociągu. Woda z pękniętej rury zalała ulicę Goworowską od strony skrzyżowania z ul. Kopernika i Sienkiewicza. Na miejscu już pracują służby, które zabezpieczyły teren.


JBB


Na osiedlu OTBS powstanie nowy blok. Zamieszka w nim 40 rodzin

Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego ogłosiło przetarg na budowę nowego bloku, który ma powstać na osiedlu przy alei Jana Pawła II w Ostrołęce. Czterokondygnacyjny, podpiwniczony budynek pomieści 40 mieszkań o powierzchni od około 30 do 60 m kw.Zgubiono klucz do auta z brelokiem

Czytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu kluczyków do auta z brelokiem ze Star Wars. Do zguby doszło w poniedziałek 17 lutego w okolicach ulic Sienkiewicza/Jaracza w Ostrołęce. Właścicielka prosi uczciwego znalazcę o zwrot. Telefon kontaktowy to 790-287-347.
Kwiatowe ÂŁÂąki

Wypadek w elektrowni. 32-latek doznał urazu dłoni

Do wypadku podczas pracy doszło w ubiegłą sobotę na terenie ostrołęckiej elektrowni. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, 32-letni mężczyzna z urazem dłoni został przewieziony do szpitala. Mundurowi przebadali go też na zawartość alkoholu w organizmie.


MEBPOL

Będzie nowa ulica w mieście - Podróżników. Ładnie?

Rada miasta pochyli się nad propozycją mieszkańca, dotyczącą nadania nazwy ulicy. Ciąg komunikacyjny, dotąd bez nazwy, położony jest w Ostrołęce na osiedlu Centrum, pomiędzy ulicą Goworowską a aleją ks. Jerzego Popiełuszki. Według pomysłu mieszkańca może zyskać nazwę Podróżników.
Akademia MaluchĂłw

Eldor

Ktoś rozpoznaje te pieski? Właściciel porzucił je w gminie Baranowo

Surowa kara powinna spaść na tego, kto w czwartek 13 lutego wyrzucił z samochodu dwa psy. Proceder pozbywania się czworonogów zaobserwowała jedna z naszych czytelniczek, niestety nie zapamiętała numerów rejestracyjnych pojazdu. Może ktoś rozpoznaje te pieski i wskaże ich właściciela?
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.95 zł

5.27 zł

5.19 zł

2.26 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8