sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

BRW

Aktualności

Korona bez punktów i trenera (wyniki, tabela)

Ostatniej odsłony rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej nie będą najlepiej wspominać piłkarze ostrołęckiej Korony. Drużyna przegrała z rywalem 2:6, a na domiar złego trener Tomasz Staniórski zrezygnował z dalszego prowadzenia zespołu.

 • Wyświetleń: 2879
 • 09:30, 14.10.2019 r.


KS CK Troszyn i Narew Ostrołęka z kompletem punktów (wyniki, tabela)

Obaj przedstawiciele naszego regionu nie zawiedli swoich kibiców. KS CK Troszyn rozgromił Sonę Nowe Miasto, a Narew Ostrołęka pokonała Kryształ Glinojeck. Drużyny reprezentujące Ostrołękę i powiat ostrołęcki zapisały na swoim koncie ważne punkty.

 • Wyświetleń: 3134
 • 09:30, 14.10.2019 r.
Kurpik Kadzidło ucieka rywalom (zdjęcia, wideo, wyniki, tabela)

Kurpik Kadzidło w siódmej odsłonie rozgrywek piłkarskiej B klasy w grupie Ostrołęka pokonał WKS Mystkówiec Stary 3:1. Drużyna z gminy Kadzidło ma na swoim koncie komplet punktów i pewnie zmierza po awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

 • Wyświetleń: 4047
 • 09:29, 14.10.2019 r.


Trójka czwarta, zmiana lidera (wyniki, tabela)

UMKS Trójka Ostrołęka w piątej kolejce rozgrywek II ligi mężczyzn w grupie III B sprawiła swoim kibicom wiele radości. Podopieczni trenera Rafała Niećki pokonali, przed własną publicznością, KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka 30:29.

 • Wyświetleń: 763
 • 09:29, 14.10.2019 r.

JBB

Jantar odpoczywał, grali rywale (wyniki, tabela)

Podopieczne trenera Rafała Koska w ósmej kolejce rozgrywek III ligi kobiet w grupie mazowieckiej odpoczywały. Jantar Ostrołęka i Husarki Mochowo pauzowali, grali za to rywale. Ciekawie jest na szczycie tabeli, aż trzy drużyny mają po 18 punktów.

 • Wyświetleń: 2225
 • 09:29, 14.10.2019 r.


Kurs tańca towarzyskiego par w Studio Tańca Marcin Gawrych

W najbliższy wtorek 15 października 2019 startuje podstawowy Kurs tańca towarzyskiego w formie użytkowej, w edycji par. Jest to znakomita okazja dla wszystkich par na przygotowanie się tanecznie na ostatki, jak również okres świąteczno-noworoczny i karnawałowy.


BNP

Pełne wyniki wyborów w naszym okręgu

Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego głosowali w okręgu numer 18, który obejmował powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miasta na prawach powiatu: Ostrołękę, Siedlce. Przedstawiamy pełne wyniki w naszym okręgu.


Essentia

ARiMR: Pomoc suszowa dla rolników

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, iż rolnicy, którzy w tym roku ponieśli straty w uprawach w wyniku suszy i innych zjawisk mogą wnioskować się o pomoc finansową na pokrycie szkód. Termin składania wniosków upływa w czwartek 31 października.Pomoc Domowa

Jesienne warsztaty w Lipiance (zdjęcia)

Dzieci z miejscowości Lipianka w gminie Goworowo wzięły udział w wyjątkowych jesiennych warsztatach. Spotkanie nie obyło się bez wyprawy po dary jesieni oraz tworzenia kolorowych kompozycji. Efektem końcowym warsztatów były ręcznie wykonane lampiony, wianki i stworki.

 


NeonĂłwka

Arkadiusz Czartoryski ponownie posłem

Arkadiusz Czartoryski po raz piąty zostanie posłem. Przy wysokim poparciu w sondażach jego mandat był niemal pewny, ale dopiero oficjalne wyniki wyborów potwierdzą, że uzyska mandat poselski na kolejną kadencję. Wstępne wyniki sondażowe nie pozostawiają złudzeń. Czartoryski nadal pracować będzie w Sejmie.


CKZiU

Robert Mamątow ponownie senatorem

Według jeszcze nieoficjalnych danych Robert Mamątow został ponownie senatorem. Kandydat Prawa i Sprawiedliwości miał tylko jednego rywala: Tadeusza Nalewajka. Wygrana nie jest zaskoczeniem. W sondażach w naszym okręgu w wyborach do Senatu prognozowano jego wysokie zwycięstwo.Pierwsze powyborcze komentarze lokalnych polityków

Co sądzą o sondażowych wynikach wyborów kandydaci z naszego regionu? Czy są zadowoleni i czy liczą na mandat. O wypowiedź poprosiliśmy posła Arkadiusza Czartoryskiego, Mariusza Popielarza, Bartosza Pawelczyka, Bartosza Truszkowskiego Jakuba Żmudzińskiego i Mariana Krupińskiego.


TWP


Rozwijające zajęcia z klockami Lego

Bricks 4 Kidz Ostrołęka zaprasza dzieci w wieku 4-12 lat na rozwijające zajęcia z klockami Lego. Warsztaty dają dzieciom ogromną przewagę w życiu dorosłym, rozwijając kreatywność i wyobraźnię, ale też ucząc szeregu potrzebnych umiejętności: planowania i organizacji pracy, odpowiedzialności, współpracy czy decyzyjności.Za nami pierwsze Forum Kół Gospodyń Wiejskich (zdjęcia, wideo)

W Nowej Wsi (gm. Rzekuń) odbyło się pierwsze Forum Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu ostrołęckiego. To nowa inicjatywa, która być może na stałe wpisze się w lokalne wydarzenia. Spotkanie miało na celu nawiązanie kontaktów i wymianę doświadczeń pomiędzy kołami w naszym regionie.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Wysoka frekwencja w Ostrołęce (aktualizacja)

Do godz. 17.00 w Ostrołęce do urn wybrało się 44,61 proc. uprawnionych do głosowania. To o ponad 4 proc. więcej niż w 2015 roku. Tegoroczny wynik to duża mobilizacja mieszkańców, niemal identyczna jak przed rokiem w trakcie pierwszej tury wyborów samorządowych.


Eldor

WSAP

Spektakl "Karius i Baktus" na deskach OCK (zdjęcia)

W Ostrołęckiem Centrum Kultury dobył się kolejny spektakl z cyklu "Godziny dla rodziny". Tym razem przed najmłodszą ostrołęcką publicznością wystąpił Teatr Lalki i Aktora z Łomży ze spektaklem "Karius i Baktus". Dzieci poznały historię pary tajemniczych osobników żyjących w buzi chłopca o imieniu Marek.


MEBPOL

KamilaMeble

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. W dziesiątej odsłonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali, na wyjeździe, Kryształ Glinojeck 4:1.

 • Wyświetleń: 3417
 • 11:49, 13.10.2019 r.

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

11°C, 1015 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.21 zł

4.91 zł

1.90 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaWarto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8