środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
JBBWaldek

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in: łopatka bez kości w cenie 9,99 zł/kg, Piwoszki Morliny po 11,99 zł/kg, banany za 2,99 zł/kg oraz Piwo Tatra jasne pełne (butelka 500 ml) tylko 1,89 zł.

Wypadek w Dawii. O włos od tragedii! (zdjęcia)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj tuż po godzinie 12.00 na drodze wojewódzkiej nr 645 w miejscowości Dawia (gmina Łyse). W skodę znajdującą się w przydrożnym rowie wjechał dostawczy traffic. Szczęśliwie uczestnikom, wśród których było czteromiesięczne dziecko, nic poważnego się nie stało.


FatBike

JBB

Druga edycja "Bitwy o wozy". Do jednostek OSP, za najwyższą frekwencję w wyborach, trafi 49 pojazdów (zdjęcia, wideo)

Za najwyższą frekwencję w drugiej turze wyborów prezydenckich, na lokalne społeczności, z gmin do 20 tysięcy mieszkańców, czeka nagroda. Do tych, którzy najliczniej pójdą do urn, trafią wozy strażackie. Do wygrania będzie 49 nowych pojazdów. O projekcie mówił w Ostrołęce Konstanty Radziwiłł - wojewoda mazowiecki.Fakty i Mity. Przekłamania, kłamstwa i oszustwa

Tylko dwa dni pozostały do ciszy wyborczej i cztery dnia do II tury bardzo ważnych wyborów prezydenckich. Nie jest to odkrywcze, bo różni ludzie powtarzają to od pewnego czasu. Przez 30 lat takich wyborów nie było. Reguły są jasne: jeden na jeden. Ale uwarunkowania sięgają 30 lat wstecz, a nawet dłużej.Dwa zdarzenia drogowe na rondzie Zbawiciela Świata i jeden sprawca

Mieszkanka powiatu ostrołęckiego kierująca oplem doprowadziła wczoraj przed południem na rondzie Zbawiciela Świata w Ostrołęce do dwóch stłuczek. 21-laka najpierw wymusiła na mężczyźnie jadącym oplem pierwszeństwo zjeżdżając z ronda, a później cofając uderzyła w innego opla.
FachowiecCKZiU

Czy warianty zachodniej obwodnicy Ostrołęki zniszczą siedliska chronionych ptaków? Czy z naszego krajobrazu zniknie kraska i inne ptaki?

Trwa społeczna debata na temat obwodnicy Ostrołęki, mającej połączyć drogi krajowe numer 53 i 61 po zachodniej stronie miasta. Przedstawione trzy warianty drogi miałyby przebiec w dużej części przez tereny bardzo bogate ornitologicznie. Do dyskusji o celowości obwodnicy włączyło się Stowarzyszenie Ekomena.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Sprzeczka pomiędzy byłymi małżonkami zakończona hospitalizacją

W jednym z bloków przy ulicy Witosa w Ostrołęce doszło do sprzeczki pomiędzy byłymi małżonkami. W wyniku awantury 42-letni mężczyzna doznał obrażeń ciała. Został zabrany do szpitala. Ostrołęccy funkcjonariusze policji zatrzymali w tej sprawie 37-letnią mieszkankę naszego miasta.


Bawic

Chcesz poboksować?

Czy są tutaj fani boksu? Miasto Ostrołęka zaprasza na bezpłatne zajęcia dla wszystkich chętnych z okazji Sportowych Wakacji w Mieście. Dwa razy w tygodniu można podszlifować formę lub nauczyć się tajników widowiskowej dyscypliny.

  • Wyświetleń: 1085
  • 09:48, 08.07.2020 r.


Znamy mistrzów rowerów

Sportowe Wakacje w Mieście organizowane przez Miasto Ostrołęka to również rywalizacja na rowerach. Śmiałkowie wzięli udział w wyścigu australijskim o puchar Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Kto został mistrzem? Wszystkim towarzyszyła piękna pogoda, sportowa rywalizacja, a przede wszystkim świetna zabawa.

  • Wyświetleń: 1216
  • 09:47, 08.07.2020 r.


Kto wygra Klasę B?

Delegatura Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej w Ciechanowie opublikowała terminarz Klasy B (gr. Ostrołęka). W zmaganiach weźmie udział 9 zespołów, w tym pięć z naszego powiatu. Możemy spodziewać się wielu emocji oraz niemal co tydzień meczu derbowego.

  • Wyświetleń: 2278
  • 09:46, 08.07.2020 r.

Rekwizytornia

Essentia

Kinga potrzebuje naszej pomocy! Wesprzyj ją w walce z glejakiem

U 15-letniej Kingi Piórkowskiej, mieszkanki małej miejscowości Bandysie w okolicach Myszyńca, rok temu zdiagnozowano glejaka. Polscy lekarze wyczerpali już swoje możliwości i nie są w stanie jej pomóc, ale jest szansa na leczenie w Niemczech. Dołóż swoją cegiełkę do walki z chorobą!Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.45 zł

4.05 zł

1.85 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8