środa, 27 października 2021 r., imieniny Iwony, Sabiny, Wincentego

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


Kwiatowe laki


Chciał kupić ciągnik. Został oszukany i stracił trzy tysiące złotych

Mieszkaniec naszego powiatu postanowił kupić ciągnik rolniczy za kwotę 60 tysięcy złotych, który był wystawiony do sprzedaży w internecie na portalu aukcyjnym. Mimo wpłaconej zaliczki wymarzony sprzęt do niego nie trafił. Co istotne - kupujący widział go tylko w cyberprzestrzeni i tam też stracił przelaną na zakup auta zaliczkę.Uwaga! Zmiana organizacji ruchu wokół mostów na Narwi

Pamiętaj o piątkowej zmianie organizacji ruchu wokół mostów na Narwi, na osiedlu Stare Miasto i Traugutta. Jak informuje ratusz, w piątek 22 października w godz. 14.30-19.00, dla usprawnienia ruchu kołowego, nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu. Niektóre uliczki będą zamknięte, a ruchem będą kierowali mundurowi.


Ostbruk


Strażacy z OSP Gleba z nowym sprzętem (zdjęcia)

Strażacy z OSP Gleba mogą pochwalić się nowym sprzętem. Jest nim agregat pompowy o dużej wydajności podawania wody. Przedmiot zamontowany jest na przyczepce transportowej z dyszlem o zmiennej wysokości sprzęgu. Mundurowi zostali przeszkoleni w zakresie obsługi nowego nabytku. Odbył się również test próbny.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Sebastian Krystosik, lat 37, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 25 października o godz. 12.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu.


KamilaMeble

Jak wybrać ubezpieczenie OC?

Obowiązkowe ubezpieczenia OC przez swoją obligatoryjność stały się jednym z najpopularniejszych produktów oferowanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Rokrocznie wielu właścicieli pojazdów zastanawia się nad wyborem odpowiedniego ubezpieczyciela.Rodzinne podchody w Łęgu Starościńskim. Zabawa, edukacja i ognisko

Łęg Starościński zaprasza na rodzinne podchody pod hasłem "Łęgowiacy razem". Trzykilometrowa trasa będzie obfitowała w różne atrakcje i zadania przygotowane dla drużyn, które wezmą udział w zabawie. Uczestnicy, poza solidną dawką ruchu na świeżym powietrzu, otrzymają też garść informacji o historii miejscowości.
CKZiU

Co? Gdzie? Kiedy? Zobacz kalendarz imprez na najbliższy weekend

Na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego organizowane są wydarzenia kulturalne, sportowe i rozrywkowe. Warto wyjść z domu, skorzystać z oferty i wybrać się samemu, w parze, w gronie znajomych lub rodziny na koncert, spotkanie, warsztaty, wernisaż wystawy czy inne wydarzenie.


Novdom


Debata społeczna skierowana do seniorów (zdjęcia)

Komendant Miejski Policji w Ostrołęce mł. insp. Mirosław Olszewski zaprosił mieszkańców Ostrołęki na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu seniorów na terenie naszego miasta i powiatu. Na spotkaniu została m.in. przedstawiona Krajowa Mapa Zagrożeń.


JBB


Gmina Łyse ma herb, flagę, baner i pieczęcie (zdjęcia, wideo)

Ostatnia sesja rady gminy Łyse miała szczególny charakter, a to za sprawą podjętej jednogłośnie uchwały określającej symbole gminy - herb, flagę, flagę stolikową, baner i pieczęcie. Autorem herbu jest Robert Szydlik (heraldyk), studium historyczno-heraldyczne opracowała Agnieszka Poławska - pracownik urzędu gminy.

15 zakażeń w naszym regionie

Resort zdrowia poinformował o nowych przypadkach zakażeń COVID-19. W Ostrołęce na koronawirusa zachorowało 7 mieszkańców. W powiecie ostrołęckim pozytywny wynik testu na COVID-19 otrzymało 8 osób. Ministerstwo Zdrowia podało, że w Polsce odnotowano 5592 przypadki zakażeń.Zuzia Bereza już po operacji w Bostonie. "Uratowali naszą córeczkę"

Dwuletnia Zuzia Bereza, w pomoc której włączyło się wielu mieszkańców Ostrołęki i regionu, przeszła operację w Bostonie. Dobre wieści przekazali najbliżsi dziewczynki, nie kryjąc słów wzruszenia i podziękowań dla zespołu lekarzy. "To cudotwórcy! Są niesamowici. Uratowali naszą córeczkę" - napisali szczęśliwi rodzice.Wielkie sprzątanie na osiedlu Leśnie z Młodzieżową Radą Miasta

Młodzieżowa Rada Miasta organizuje kolejną akcję sprzątania w naszym mieście. Tym razem młodzi radni wraz z mieszkańcami chwycą za worki i rękawiczki, aby uprzątnąć z odpadków osiedle Leśne. Do udziału w szlachetnej i pożytecznej inicjatywie młodzież zachęca wszystkich chętnych. Dołącz się i ty!Policjanci brali udział w konferencji. Rozmawiali o cyberprzestrzeni

Ostrołęccy policjanci brali udział w konferencji zorganizowanej przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Lelisie. Funkcjonariusze na spotkaniu przedstawili zagadnienie pn. "Cyberprzestrzeń - współczesne zagrożenia dla rodzin" Konferencja została zorganizowana, m.in. z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Ubóstwem.

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.86 zł

5.91 zł

5.88 zł

3.15 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8