niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
Stopka

Tynk na ścianę domu znajdziesz w Czarnowcu (zdjęcia)

Rozwiązania elewacyjne to estetyczne wizytówki budynku, ale też pierwsze zewnętrzne warstwy ochronne, najbardziej narażone na szereg czynników atmosferycznych i mechanicznych. Właściwy dobór systemów ociepleń wymaga profesjonalnego doradztwa.


KamilaMeble


Zwisająca gałąź nad linią energetyczną

W miejscowości Olkowa Kępa (gm. Baranowo) zgłoszono strażakom niebezpiecznie zwisającą gałąź nad linią energetyczną. - Naszym zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia do czasu przyjazdu pogotowia energetycznego - informują ochotnicy z OSP Baranowo na profilu facebookowym.


Novdom

Prezes zarazem trenerem w Lelisie

W drużynie GLKS Lelis zaszły zmiany w zarządzie klubu. Pojawiły się nowe osoby, które będą odpowiadać za ekipę, która niebawem wznowi gry sparingowe przed startem w rozgrywkach Klasy B. Inauguracja zmagań została przewidziana na ostatni weekend sierpnia.Akcja ratunkowa w Cięćku. Lądował śmigłowiec LPR (zdjęcia)

Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lądował wczoraj w miejscowości Cięćk (gm. Myszyniec). Ratownicy zostali wezwani do starszej osoby, która zasłabła. Po przybyciu na miejsce okazało się, że seniorka odzyskała przytomność. O zdarzeniu poinformowali strażacy z OSP Myszyniec.
JBBOstbruk

Trwa nabór do żłobka miejskiego

Miasto oraz Żłobek Miejski w Ostrołęce ogłosili nabór w ramach projektu "Stworzenie 25 nowych miejsc opieki nad dziećmi do lat trzech w funkcjonującym Żłobku Miejskim w Ostrołęce". Dokumenty rekrutacyjne należy składać do 20 sierpnia osobiście, pocztą tradycyjną lub elektronicznie.Nowe fakty w sprawie wypadku przy ul. Łomżyńskiej. 38-latek, który wjechał w betonowe ogrodzenie miał ponad dwa promile (zdjęcia)

Ostrołęccy policjanci podali nowe fakty w sprawie zdarzenia drogowego do którego doszło w niedzielę przy ulicy Łomżyńskiej w Ostrołęce. 38-letni kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowe ogrodzenie. Badanie trzeźwości wykazało, że ostrołęczanin miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu.


PWSIP


Poszukiwany ostrołęczanin wpadł podczas rutynowej kontroli drogowej

47-letni ostrołęczanin przejeżdżał fordem mondeo przez miejscowość Korpele (gm. Szczytno). Został zatrzymany do rutynowej kontroli przez funkcjonariuszy szczycieńskiej drogówki. W trakcie weryfikacji danych mężczyzny, mundurowi ustalili, że posiada on status osoby poszukiwanej.


Kwiatowe laki

Pożar na cmentarzu w Zawadach. Palił się nagrobek

Nietypowa interwencja strażaków w Zawadach (gm. Baranowo). Na cmentarzu zapalił się nagrobek. Okopceniu uległy płyta nagrobna i tablica. Spłonęły kwiaty i wieńce. Straty oszacowano na 10 tys. zł. Do pożaru mógł przyczynić się płonący znicz, który stał zbyt blisko kwiatów.Studiuj prawo w Łomży (wideo)

Prawo to prestiż, dobre perspektywy i duże możliwości. Prawo na Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości  w Łomży (PWSIiP) to komfort studiów, praktyczne przygotowanie i wysoki poziom w jednym.

Dofinansowanie remontu rzekuńskiej strażnicy

Gmina Rzekuń otrzymała dotację, która zostanie przeznaczona na remont budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej. Przekazane środki pochodzą od Starostwa Powiatowego w Ostrołęce. Gmina na ten cel otrzymała 19 tys. 900 złotych dotacji.W poniedziałek deszcz i burze wszędzie poza Suwalszczyzną (wideo)

Jedynie na Suwalszczyźnie bez opadów. Poza tym wszędzie możliwe przelotne opady deszczu oraz burze, lokalnie z gradem. Od 26 stopni na Pomorzu Zachodnim do 31 na Podkarpaciu. Wiatr południowo-wschodni, tylko na zachodzie północno-zachodni, umiarkowany, okresami dość silny, w burzach silny do 80-100km/godz.Podziękowanie za wieloletnią współpracę

Z okazji przejścia na emeryturę składam najserdeczniejsze podziękowania swoim wszystkim kolegom z wydziału nawęglania Elektrownia Ostrołęka za współpracę, świetną atmosferę, którą tworzyliście na co dzień, i ciekawe wyzwania zawodowe.W drogę zawsze z głową!

Wakacje to czas podróżowania. Wzmożony ruch na drogach przyczynia się do większej liczby wypadków. W ciągu roku najwięcej zdarzeń drogowych policja odnotowuje w sierpniu. Niewiele mniej jest ich we wrześniu i lipcu. Samorząd Mazowsza od wielu lat działa na rzecz poprawy bezpieczeństwa na drogach.


Essentia

Święto Barci w Dąbrówce. Atrakcji nie brakowało (zdjęcia, wideo)

Koło Gospodyń Wiejskich Dąbrowianki i Sołectwo Dąbrówka zaprosili mieszkańców na festyn pn. "Święto Barci w Dąbrówce". Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji. Na uczestników czekały ciekawe konkursy, występy muzyczne i przekąski. Najmłodsi mogli wyszaleć się na dmuchanym placu zabaw.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

całkowite zachmurzenie

24°C, 1009 hPa

całkowite zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

16
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 10 µg/m³

Pył PM10: 12 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.54 zł

5.82 zł

5.11 zł

2.61 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8