czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Msza święta z okazji dnia patrona Ostrołęki - Jana Pawła II (zdjęcia)

Samorządowcy, radni, a także mieszkańcy naszego miasta wzięli udział w uroczystej mszy świętej odprawionej w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu z okazji 100 rocznicy urodzin i 42 rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II - patrona miasta Ostrołęki i ostrołęckiej "dziesiątki".

71-latek jechał całą szerokością drogi. Interweniowali świadek i policja

71-letni kierowca, dzięki właściwej postawie świadka oraz szybkiej interwencji ostrołęckich policjantów, nie uniknie odpowiedzialności karnej. Mężczyzna jechał slalomem po drodze. Gdy osoba postronna próbowała udaremnić mu dalszą jazdę, zatrzymał się na chwilę, po czym uciekł. Czuć było od niego alkohol.


JBBFachowiec

Wydarzenia sportowe bez kibiców

Złe wiadomości dla wszystkich fanów lokalnego sportu. Od soboty (17 października) w całej Polsce zaczną obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem. Jakie zmiany dotyczą obszaru sportu? W strefie żółtej oraz czerwonej będą ostre rygory. Jakie?

  • Wyświetleń: 957
  • Komentarzy: 0
  • 14:00, 16.10.2020 r.

JBBKwiatowe ÂŁÂąki

W najbliższą niedzielę odbędzie się doroczne liczenie wiernych

We wszystkich parafiach na terenie kraju przeprowadzone będzie w najbliższą niedzielę 18 października liczenie wiernych w kościołach. Z uwagi na trwającą epidemię koronawirusa oraz wprowadzone obostrzenia, badanie nie będzie miarodajne i nie będzie porównywane z danymi z poprzednich lat.

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Zostawił rower przed sklepem, gdy wrócił już go nie było

65-letni mieszkaniec naszego miasta powiadomił ostrołęcką policję o kradzieży jego roweru o wartości 800 złotych. Mężczyzna poinformował, że na chwilę wybrał się do jednego ze sklepów przy ulicy Kościuszki w Ostrołęce na zakupy i nie zabezpieczył jednośladu. Gdy wrócił, roweru już nie było.


Novdom

W dwie godziny sześć punktów Kruszy. Nie ma poniedziałkowego walkowera

W Wakacyjnej Lidze Oldbojów odbyły się dwa mecze 15. kolejki. Zespół Kruszy gm. Turośl rozegrała spotkania ze Zmierzchem Baranowo i Kolesiaki Kadzidło. Za każdym razem goście na boisku w Dylewie pokazywali swoją wyższość. Znamy decyzję odnośnie starcia LZS Obierwia z Kolesiami Kadzidło.

  • Wyświetleń: 1340
  • Komentarzy: 13
  • 12:13, 16.10.2020 r.


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

 

Teresa Serejko, lat 80, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 17 października o godz. 10.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.


Eldor

Kolejny dzień, kolejne zakażenia. Zmarły 132 osoby

W ciągu doby przybyło ponad 7700 nowych zachorowań na COVID-19 w Polsce. Najwięcej zarażeń odnotowano na terenie województw małopolskiego (1105), mazowieckiego (911) i śląskiego (769). Niestety, są kolejne ofiary. Zmarły 132 osoby - poinformował w dzisiejszym komunikacie resort zdrowia.

Piątkowe korki? Jedźcie nowym mostem! Będzie szybciej co najmniej o kwadrans

16 października w godz. 14.15-18.00 nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i osiedlu Traugutta w Ostrołęce. Zamknięte będą wjazdy w ulicę Świętokrzyską od strony ul. Kościuszki, w Plac 1 Maja od strony ul. Gomulickiego. Zamknięta będzie ulica Kurpiowska na wysokości skrzyżowania z ul. Kickiego. 

 


KamilaMeble

TWPCKZiU

18 medali Siódemki

23 przedstawicieli UKS Siódemka Ostrołęka wzięło udział w ostatnich zawodach lekkoatletycznych w sezonie 2020 na otwartym stadionie. W Łomży odbył się "Czwartek Lekkoatletyczny".

  • Wyświetleń: 574
  • Komentarzy: 1
  • 09:19, 16.10.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8