poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Potrenujesz teqball z mistrzami?

W najbliższą sobotę (8 sierpnia) każdy będzie mógł spróbować swoich sił w teqballu. Adrian Duszak i Grzegorz Staśkiewicz zapraszają na otwarty i bezpłatny trening z Adrianem Duszakiem - złotym medalistą w zmaganiach deblowych i singlowych oraz Grzegorzem Staśkiewiczem - brązowym medalista I Plażowych Mistrzostw Polski Teqball.

  • Wyświetleń: 1843
  • 13:16, 04.08.2020 r.

Eldor
Ranny łoś błąkał się w okolicy wału przeciwpowodziowego. Zwierzęciu pomogli pracownicy ostrołęckiego nadleśnictwa (zdjęcia, wideo)

Wzorowa postawa świadków i szybka reakcja Nadleśnictwa Ostrołęka pozwoliły na uratowanie życia rannemu łosiowi, który błąkał się w okolicy wału przeciwpowodziowego w Ostrołęce. Zwierzę prawdopodobnie odłączyło się od matki. Młody łoś w poszukiwaniu pomocy nie stronił od towarzystwa człowieka.
Kwiatowe ÂŁÂąki

KamilaMeble

Kotka szuka domu

Nasza czytelniczka prosi o pomoc w znalezieniu domu dla pięknej kotki. Jej braciszek znalazł już dla siebie miejsce, a kotka czeka aż się i do niej uśmiechnie szczęście. Osoby zainteresowane przygarnięciem tej słodkiej zwierzyny proszone są o kontakt telefoniczny z jej tymczasową opiekunką. 


MEBPOL

Pandemia w Polsce. Kolejny rekord liczby zakażonych

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś o nowych 680 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. To nowy rekord w dobowej liczbie osób chorych na COVID-19. Najwięcej zarażeń - ponad 200 - odnotowano na Śląsku. Zmarło sześć kolejnych osób. Większość z nich miała choroby współistniejące.
Waldek

Awanturnik, który wyładował swoją złość na pracownikach, klientach i szybie w restauracji jest już w rękach ostrołęckich policjantów

Mężczyzna, który w jednej z ostrołęckich restauracji zachowywał się bardzo agresywnie, zarówno w stosunku do pracowników jak i klientów, a na koniec wybił szybę w oknie i uciekł, został już zatrzymany przez ostrołęckich policjantów. Usłyszał zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał.


Iklima

Essentia

TWP

W środę i czwartek ulica Padlewskiego będzie zamknięta (zdjęcia)

Trwa przebudowa ulic Padlewskiego i Sierakowskiego. Ratusz informuje, że w związku z koniecznością ułożenia nawierzchni bitumicznej na ulicy Padlewskiego w dniach 5-6 sierpnia br. ruch będzie całkowicie wstrzymany. Miasto zapewnia, że inwestycja wkrótce zostanie zakończona.


FatBike

Gnatkowski wywalczył srebro

Duży sukces zawodnika UKS Fight Academy Ostrołęka. Krystian Gnatkowski wywalczył srebrny medal podczas Pucharu Mierzei Wiślanej w MMA (ALMMA), który odbył się w Stegnie. Nasz przedstawiciel musiał uznać wyższość tylko jednego przeciwnika.

  • Wyświetleń: 2155
  • 09:08, 04.08.2020 r.
Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.88 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8