wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Aktualności

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 2 kwietnia 2019 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


NOVDOM

Wyruszyli w wirtualny spacer po Ostrołęce międzywojnia (zdjęcia)

Mieszkańcy zainteresowani historią Ostrołęki wzięli udział w spotkaniu, podczas którego wszyscy uczestnicy wybrali się na wirtualny spacer uliczkami miasta z okresu Dwudziestolecia Międzywojennego. Były zdjęcia, prezentacja multimedialna oraz wykład dr. Jerzego Kijowskiego.


KOBO

Nowe imprezy na sportowej mapie Ostrołęki

Kilkadziesiąt imprez sportowych znalazło się na liście projektów, które uzyskały wsparcie miasta w ramach konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku w Ostrołęce. Przedstawiamy jak podzielono 100 000 zł z budżetu na sport.

  •  
  • 11:52, 13.02.2019 r.


II turnus półzimowisk OSM (zdjęcia)

Podczas drugiego tygodnia półzimowisk organizowanych przez Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową nie zabrakło atrakcji. Na uczestników czekały między innymi spotkania z ciekawymi osobami, które w interesujący sposób opowiadały o swoich pasjach.Czy miasto zalega z płatnościami za roboty drogowe?

Radny Mariusz Popielarz w formie interpelacji zapytał prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika o kwestię długu miasta wobec wykonawców robót drogowych oraz ewentualnej ilości zalegających faktur oraz ich kosztów. Samorządowiec prosi o udzielenie informacji w tej sprawie.Sportowe emocje w "Łubudu"

Luty to czas, kiedy emocje sportowe wprost eksplodują. Wraca Liga Mistrzów. Rusza Ekstraklasa, a w niej Kuba Błaszczykowski. Bundesliga to oczywiście Lewandowski ale też Kownacki, Piszczek i Kamiński. Spędźcie ten czas w kręgielni "Łubudu".


JBB

Lilianka pilnie potrzebuje pieniędzy na kombinezon ortopedyczny

W serwisie zrzutka.pl prowadzona jest zbiórka pieniędzy na rehabilitację Liliany Niedźwiedzkiej. Dziewczyna ma zaledwie kilka miesięcy, a już musi zmagać się z wieloma poważnymi chorobami. Wspólnie możemy uzbierać fundusze i chociaż trochę ulżyć jej w cierpieniu.


KamilaMeble

Radny pyta o zajmowanie pomieszczeń przy ul. Partyzantów 3

Radny Mariusz Łuba niepocieszony odpowiedzią prezydenta Łukasza Kulika w sprawie zajmowania przez instytucje, organizacje, kluby pomieszczeń przy ulicy Partyzantów 3 ponownie złożył interpelację do włodarza. Tym razem prosi o wykaz osób wynajmujących te lokale.Wypadek w Ludwinowie. Jedna osoba ranna (zdjęcia)

Do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut doszło w Ludwinowie (gm. Goworowo). Według ustaleń policjantów, kobieta kierująca seatem toledo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki Toyota Rav4. W wyniku zderzenia pojazdów jedną osobę zabrano do szpitala.Rymcerze z wizytą w ZSP w Łysych (zdjęcia)

W Zespole Szkół Powiatowym w Łysych wizytę złożyli ciekawi goście - to Rymcerze czyli Łukasz Bęś, pseudonim Bęsiu oraz Jonatan Blank pseudonim DJ Yonas. Panowie współpracują ze sobą od 2006 roku i prowadzą razem projekt profilaktyczny pod nazwą "Nie zmarnuj swojego życia".


CKZiU

Jak pozbyć się tłuszczu z okolic ud?

Wiele kobiet cierpi na nadwagę bardzo utrudniającą zaakceptowanie siebie. Nie tylko o wygląd chodzi, lecz także o lepsze samopoczucie. Dlatego dobrze jest zatroszczyć się o własne zdrowie, a nim jest także wygląd. Najtrudniej usunąć tłuszcz z brzucha i ud.


JBB


Zakład karny i ostrołęcki szpital zawarli porozumienie

Pułkownik Tomasz Dąbrowski, dyrektor Zakładu Karnego w Przytułach Starych i Paweł Natkowski, dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. doktora Józefa Psarskiego w Ostrołęce podpisali we wtorek 12 lutego porozumienie o współpracy.Uszkodzona skoda fabia. Poszukiwani świadkowie

Czytelniczka poszukuje świadków uszkodzenia samochodu marki Skoda Fabia koloru białego, do którego doszło na parkingu przed jednym ze sklepów z artykułami budowlanymi w naszym mieście. Nie wiadomo, gdzie dokładnie, bo kobieta odwiedziła tego dnia kilka obiektów.
EUROTUR

Ogłoszono konkurs na prezesa i wiceprezesa OTBS

Na przestrzeni kilku tygodni w Ostrołęckim Towarzystwie Budownictwa Społecznego zaszły duże zmiany kadrowe. Odmienił się skład rady nadzorczej, a funkcję prezesa objęła tymczasowo Elżbieta Szewczyk-Ziegler. Teraz ogłoszono konkurs na stanowisko prezesa i wiceprezesa spółki.Pierwsze urodziny stacji BP w Ostrołęce!

Czekają na Was megapromocje przygotowane specjalnie na pierwsze urodziny stacji paliw BP przy ulicy Solidarności 8 w Ostrołęce! W dniach 16-17 lutego właściciele stacji dla swoich klientów przygotowali wiele atrakcji. Już w ten weekend do każdego tankowania kubek kawy gratis!Prawie cztery promile i kierował autem!

Blisko 4 promile alkoholu w organizmie miał kierowca mercedesa, który postanowił wybrać się w nocną podróż. Podczas jazdy nieodpowiedzialny - prawdopodobnie 38-latek z Ostrołęki - uderzył w krawężnik i zatrzymał się na pasie zieleni przy ulicy Targowej w rejonie ronda im. Waltera.


Spektakl

Miejskie pieniądze na sport podzielone!

Znamy już wyniki konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku w Ostrołęce. Prezydent Łukasz Kulik zatwierdził propozycję przygotowaną przez komisję konkursową, której przewodniczył wiceprezydent Maciej Kleczkowski.

  •  
  • 14:19, 12.02.2019 r.


Jantarki wywalczyły złoto w Dzierżeninie

Piłkarki Jantaru Ostrołęka okazały się najlepsze w halowym turnieju rozegranym w Dzierżeninie. Organizatorem kobiecych zmagań był Brix Pułtusk. W zmaganiach wzięło udział dziesięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

  •  
  • 14:05, 12.02.2019 r.


Srebro i brąz sztangistów UKS Atleta w Siedlcach

Sztangistki UKS Atleta dzielnie rywalizowały o medale wagowych Otwartych Mistrzostw Powiatu Siedleckiego w Podnoszeniu Ciężarów. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się Julia Kotowska i Nikola Strzelczyk, zdobywając dla naszego miasta dwa medale.

  •  
  • 13:38, 12.02.2019 r.

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

9°C, 1009 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

56
Jakość powietrza:
Słaba

Pył PM2.5: 36 µg/m³

Pył PM10: 56 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.27 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8