wtorek, 26 marca 2019 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Ubieram

Aktualności

Przełaje: UKS Siódemka na mistrzostwach

Dziesięciu reprezentantów miał UKS Siódemka Ostrołęka na Mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w biegach przełajowych, które w niedzielę odbyły się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Tym razem młodzi lekkoatleci wrócili bez medali.

  •  
  • 11:47, 19.03.2019 r.

KredytOK

"W Ostrołęce tylko Narew, a Korona k****ą jest" (aktualizacja)

W ostrołęckich szkołach pojawiają się obraźliwe naklejki nawołujące do bojkotu klubu piłkarskiego Korona Ostrołęka. Autorami obraźliwych treści są prawdopodobnie kibice Narwi Ostrołęka, klubu, który od dawna rywalizuje na wielu płaszczyznach z Koroną.

  •  
  • 11:26, 19.03.2019 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Były rzecznik prasowy ratusza prostuje i wyjaśnia

Były rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ostrołęce po naszej poniedziałkowej publikacji zatytułowanej "(Niedo)rzecznik zwolniony dyscyplinarnie" nadesłał wyjaśnienia. Stwierdza w nich m.in., że nie jest komentatorem posługującym się pseudonimem Anka PiSanka.Pożary śmietnika i trawy

Podczas minionej doby doszło łącznie do trzech interwencji. Dwukrotnie gaszono pożar trawy w Pasiekach (gm. Goworowo) o godz. 16.09 i w Ponikwi Małej (gm. Goworowo) o godz. 23.40. Łącznie spaleniu uległo około 13 arów trawy. Zadysponowano OSP Pasieki oraz OSP Ponikiew Mała.

Akcja krwiodawcza przy KMP w Ostrołęce

Klub Honorowych Dawców Krwi Legion, policja w Ostrołęce, Krwiodawcy w mundurach Bartoszyce, Stowarzyszenie "Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej" oraz RCKiK w Warszawie zapraszają do Ostrołęki na akcję krwiodawczą. Wydarzenie jest dedykowane kapralowi Łukaszowi Rumińskiemu.


NOVDOM

Podsumowanie konkursu językowego w "Staszicówce" (zdjęcia)

W bibliotece Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu językowego "Nasz piękny język ojczysty". Laureaci otrzymali ciekawe nagrody rzeczowe, a także dyplomy. Była to już III edycja.Mała Olimpiada Wiedzy o Kurpiowszczyźnie (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej SIGiE im. Karola Adamieckiego w Pełtach odbyła się kolejna Mała Olimpiada Wiedzy o Kurpiowszczyźnie. Wzięło w niej udział 24 uczniów ze Szkół Podstawowych w: Białusnym Lasku, Czarnotrzewiu, Pełtach, Pupkowiźnie, Rżańcu i Warmiaku.


CKZiU

Część nieruchomości przy ul. Korczaka przeznaczona do dzierżawy

Prezydent miasta Łukasz Kulik informuje o możliwości wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej nieruchomości, położonej przy ul. Korczaka w Ostrołęce. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na tablicy ogłoszeń w siedzibie ratusza i na stronie internetowej urzędu miasta.Część nieruchomości przy ul. Kolberga przeznaczona do dzierżawy

Prezydent miasta Łukasz Kulik informuje o możliwości wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej nieruchomości, położonej przy ul. Kolberga w Ostrołęce. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na tablicy ogłoszeń w siedzibie ratusza i na stronie internetowej urzędu miasta.


JBB
Wizyta studyjna w Węgorzewie (zdjęcia)

Stowarzyszenie "Projekt Radomir" udało się z wizytą studyjną do gminy Węgorzewo. Miała ona na celu bliższe poznanie społeczności oraz działaczy na tym terenie. Jest to również okazja do wymiany doświadczeń oraz ogromna motywacja do dalszego działania.


KamilaMeble

Remont przeprawy tymczasowej w godzinach nocnych

Remont przeprawy tymczasowej, który miał się dziś rano odbyć zostanie przeprowadzony jednak w godzinach nocnych. Powodem zmiany pory z dziennej na nocną jest duże natężenie ruchu w ciągu dnia. Naprawiane będą obie nitki przeprawy.
Essentia

Akcja charytatywna dla Bogusi. Dołącz, pomagaj, ratuj życie!

Znów możemy okazać serce i solidarność z osobą, która musi mierzyć się z okrutną chorobą - ostrą białaczką limfoblastyczną. To Bogusia Wilkowska, która poszukuje genetycznego bliźniaka. Wspólnie możemy w tym pomóc i uratować jej życie. Do dzieła!


JBB


Niewybuch z II wojny światowej w Korczakach

Ostrołęccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ujawnienia niewybuchu z okresu II wojny światowej w miejscowości Korczaki (gm. Rzekuń). Okazało się, że był to granat moździerzowy (kaliber 86 mm), który znajdował się na terenie kompleksu leśnego. Powiadomiono saperów.


MEBPOL

LO: Jak oni to przegrali? (zdjęcia, wideo)

Nie udała się inauguracja ligowej wiosny piłkarzom KS CK Troszyn. Chociaż przez większą część meczu nic na to nie wskazywało, komplet punktów na sztucznym boisku w Ostrołęce wywalczyła Korona Szydłowo. Zadecydowała jedna bramka strzelona w końcówce.

  •  
  • 13:36, 18.03.2019 r.


II liga: Kuchczyński zrobił różnicę (zdjęcia, wideo)

Do ostatnich minut ważyły się losy meczu Trójki Ostrołęka z Orlętami Zwoleń. Goście mieli jednak w składzie Patryka Kuchczyńskiego, byłego reprezentanta Polski. Spotkanie rozegrano w hali im. Arkadiusza Gołasia w ramach memoriału Piotra Dobrzyńskiego.

  •  
  • 13:27, 18.03.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8