piątek, 22 listopada 2019 r., imieniny Cecylii, Marka, Maura

AktualnościKamilaMeble
Jak dopasować smartfon do swoich potrzeb? Praktyczny poradnik

Ogromna liczba dostępnych na rynku modeli smartfonów sprawia, że wybór odpowiedniego telefonu może nastręczać trudności. Na inne rzeczy powinna przecież zwrócić uwagę osoba szukająca smartfona do celów biznesowych, na inne - ktoś, komu zależy na urządzeniu z dobrym aparatem.Pasażerskie połączenia kolejowe na trasie Białystok-Ostrołęka zostaną wznowione? Co z neonami i poczekalnią na dworcu PKP? Prezydent odpowiada

Prezydent Łukasz Kulik podejmie rozmowy ze spółką "Przewozy Regionalne" w sprawie wznowienia połączeń kolejowych pasażerskich na trasie Białystok-Łapy-Śniadowo-Ostrołęka-Śniadowo-Łapy-Białystok. Na dworcu PKP utrzymana zostanie poczekalnia oraz neonowy napis "Dworzec Kolejowy" i "Ostrołęka".

 
Essentia

MobilSerwis

"Sobota Bokserska" niebawem w Ostrołęce

Dziesięć pojedynków w formułach boks i kickboxing zaplanował Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Victoria Ostrołęka podczas "Soboty Bokserskiej". Zawodnicy z sześciu klubów zaprezentują swoje umiejętności w hali sportowej w Wojciechowicach.

  • Wyświetleń: 1786
  • 09:40, 14.11.2019 r.

Kalina

Zawodnicy UKS Atleta na zawodach w Grajewie

Trzech zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego Atleta rywalizowało w Grajewie w otwartych zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Najlepiej zaprezentował się Jakub Borkowski, który w martwym ciągu dźwignął 250 kg i zajął drugie miejsce.

  • Wyświetleń: 1180
  • 09:40, 14.11.2019 r.

JBBAkademia MaluchĂłw


"Nigdy więcej wojny". Konkurs plastyczny propagujący ideę pokoju

Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych z naszego miasta i powiatu mogą spróbować swoich sił w konkursie plastycznym pt. "Nigdy więcej wojny" organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Ostrołęce. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa w piątek 22 listopada.
Eldor

Mikołajkowe warsztaty dla dzieci

Jeśli jesteś rodzicem - zaproponuj mikołajkowe warsztaty w przedszkolu lub szkole Twojego dziecka. Warsztaty są doskonałą okazją do samodzielnego stworzenia wyjątkowych ozdób świątecznych oraz spędzenia czasu w ciekawy i twórczy sposób.


MEBPOL

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in: skrzydełka z kurczaka po 5,49 zł/kg, paski boczkowe za 17,99 zł/kg, kapusta pekińska w cenie 1,99 zł/kg, oranżada Hellena (biała, żółta, czerwona) tylko 1,99/1,25 l.


KlassicBNP

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

całkowite zachmurzenie

3°C, 1022 hPa

całkowite zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.22 zł

4.91 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8