środa, 21 kwietnia 2021 r., imieniny Anzelma, Bartosza, Konrada

Reklama   |   Kontakt

AktualnościOpady deszczu. Ostrołęccy policjanci apelują o zdjęcie nogi gazu

Z uwagi na utrzymujące się opady deszczu ostrołęccy policjanci apelują do pieszych, kierowców, a także rowerzystów o rozwagę i zdrowy rozsądek. Wczoraj z powodu niedostosowania prędkości do warunków na drodze doszło do zdarzenia drogowego. W jego wyniku 27-letni mieszkaniec powiatu trafił do szpitala.W Muzeum Kultury Kurpiowskiej uruchomiono nowy ploter. Nowy nabytek zajął miejsce wyeksploatowanego sprzętu, użytkowanego od 2008 roku (zdjęcia)

W Muzeum Kultury Kurpiowskiej uruchomiono wczoraj nowy ploter, a pracownicy wzięli udział w szkoleniu z obsługi. Zakup urządzenia został sfinansowany z dotacji celowej przyznanej placówce przez samorząd Mazowsza. Nowy nabytek zajął miejsce wyeksploatowanego sprzętu, użytkowanego od 2008 r.


KamilaMeble

Kwiatowe laki

CKZiU

W skate parku przy ulicy Witosa trwa remont (zdjęcia)

W ostrołęckim skate parku przy ul. Witosa trwają aktualnie prace remontowe. Dzięki modernizacji miłośnicy rolek i deskorolek będą mogli bezpiecznie i w lepszych warunkach oddawać się swojej pasji. Prace prowadzi Miejski Zarząd Obiektów Sportowo Turystycznych  i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.


ZSZ3


Bmw w rowie. Kierowca z powiatu w szpitalu (zdjęcia)

W przydrożnym rowie zakończył środową przejażdżkę kierowca bmw. 27-latek z powiatu nie zdołał pokonać zakrętu na drodze krajowej łączącej Różan i Ostrów Mazowiecką. Osobowe auto, którym kierował, wypadło z drogi i rozbiło się w rowie.


Novdom

Kraska - nasz kurpiowski skarb. Trwa akcja wieszania budek lęgowych i ochrony tych pięknych, ale zagrożonych wyginięciem, ptaków

Równina Kurpiowska to jedna z ostatnich ostoi krasek w Polsce. Ten niezwykle piękny, barwny ptak, niegdyś bardzo liczny w całym kraju, dziś jest zagrożony całkowitym wyginięciem. Właśnie zainicjowano doroczną akcję ochrony, zachowania miejsc lęgowych i sprzyjania większej liczebności kraski na Kurpiach.Chaos w pogotowiu. Załogę śmigłowca LPR do poszkodowanej seniorki przetransportowali strażacy. Okazało się, że na miejscu jest już karetka z Krasnosielca!

Chaos w pogotowiu. Załoga śmigłowca LPR, który wczoraj wylądował na osiedlu Centrum, została przetransportowana przez strażaków do domu seniorki, która źle się poczuła. Po dotarciu na miejsce okazało się, że kobietą zajmują się ratownicy z karetki wysłanej z oddalonego o 30 km Krasnosielca.


Stopka


Kamil, Mateusz i Jakub na plus

Ekipa Mai i Leszka Bieżuńskich z KS Ostrołęckie Stowarzyszenie Pływackie "Squatina" Ostrołęka wzięła udział w Arena Grand Prix Puchar Polski o puchar Rekrota Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Do stolicy zjechało się 816 zawodników i zawodniczek ze 108 klubów pływackich.


Ostbruk

Aparat słuchowy i system FM dla mistrza szachowego. Dołącz do zrzutki!

W serwisie zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę funduszy dla Marcina - ostrołęczanina i mistrza szachowego, który potrzebuje specjalistycznego aparatu słuchowego. Aby móc słyszeć, potrzebuje wsparcia. Liczy się każdy grosz, aby spełnić marzenia i zakupić system FM i aparat wspierający implant ślimakowy.Działalność OCK w czasie pandemii. Tadeusz Wiśniewski: "Jesteśmy przygotowani na każdą imprezę. Czekamy na zielone światło"

Odwołane spektakle, puste sale, spotkania i koncerty on-line - to rzeczywistość ostatnich kilkunastu miesięcy. 2020 rok był dla Ostrołęckiego Centrum Kultury trudnym czasem. Placówka w pełnym zakresie funkcjonowała tylko przez dwa miesiące. Pomimo niepewnej sytuacji dyrekcja snuje plany na przyszłość.Co ze sportem od 19 kwietnia?

Minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił decyzję ws. obostrzeń z powodu pandemii COVID-19. Restrykcje zostały przedłużone o tydzień z wyjątkami. Wśród wyjątków podczas konferencji prasowej pojawiła się kwestia sportu. Co z niej wynika?


Essentia

Dziś Dzień Ludzi Bezdomnych

14 kwietnia przypada Dzień Ludzi Bezdomnych. Dzień ten jest doskonałą okazją do zwrócenia uwagi społeczeństwa na problemy ludzi pozostających w kryzysie bezdomności oraz przełamania stereotypów o tych osobach. Święto zainicjował twórca stowarzyszenia Monar - Marek Kotański.

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.17 zł

5.39 zł

4.90 zł

2.48 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8