środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Zgłoś autobus do kontroli drogowej

Okres ferii zimowych to czas wzmożonych wyjazdów uczniów. Zatem mając na względzie potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa podczas przejazdów na zorganizowane formy wypoczynku, policja informuje o możliwości zgłoszenia do kontroli autobusu przewożącego dzieci i młodzież.Więźniowie z pomocą zwierzętom (zdjęcia)

Skazani z Zakładu Karnego w Przytułach Starych zadbali o zwierzynę leśną. Więźniowie na terenie Koła Łowieckiego "Jeleń" obejmującego swoim obwodem obszar gminy Olszewo-Borki, uzupełniali karmniki soczystą karmą oraz uporządkowali teren w ich pobliżu.
JBB

Jakie oszczędności mają prezydent i wiceprezydent Ostrołęki?

Sprawdziliśmy oświadczenia majątkowe prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika oraz jego zastępcy Macieja Kleczkowskiego. Zajrzeliśmy również do kieszeni skarbnika miasta Anety Leończyk i sekretarza Anety Gutowskiej-Grucelskiej. Kto z nich posiada najwięcej oszczędności?


KOBO

Michał Sznyter odwołany z rady nadzorczej Energa Ciepło

Zarządzeniem wydanym 14 stycznia 2019 roku przez prezydenta miasta Łukasza Kulika, w sprawie odwołania przedstawiciela miasta Ostrołęki z rady nadzorczej Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o.o., ze składu rady odwołany zostaje Michał Sznyter.Złodzieje pilarki odpowiedzą przed sądem

Dwóch młodych mężczyzn dokonało kradzieży pilarki mechanicznej, którą następnie zastawili w jednym z ostrołęckich lombardów. Policjanci odzyskali mienie, ustalili i zatrzymali sprawców, a następnie przedstawili im zarzuty. Złodziejom grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.
Fatalny stan chodnika zagraża pieszym?

Radny miasta Stanisław Szatanek wnioskuje do prezydenta Ostrołęki o remont chodnika przy ulicy Hallera 15 i 17 o długości około 120 m, do którego przylegają pawilony handlowe. Obecnie stan techniczny tego odcinaka - zdaniem samorządowca - jest bardzo zły i zagraża pieszym.Wojciech Dorobiński odwołany z rady nadzorczej MZK

Prezydent miasta Łukasz Kulik wydał 11 stycznia br. zarządzenie, w myśl którego ze stanowiska członka rady nadzorczej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce zostaje odwołany Wojciech Dorobiński. Członek rady nadzorczej sam złożył rezygnację z piastowanej funkcji.Z nowym rokiem etatów w ratuszu znów mniej

W grudniu minionego roku, na mocy wydanego przez prezydenta zarządzenia, etaty w urzędzie miejskim nieznacznie spadły. Z nowym rokiem włodarz wydał kolejne zarządzenie, w myśl którego ilość etatów w ratuszu zmniejszyła się z 247,55 do 245,55.
KamilaMeble

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Ewa Edyta Parzych, lat 49, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 16 stycznia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 13.30.
PWSIP

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


EUROTUR

Ranking techników. Która szkoła w Ostrołęce najwyżej?

Portal edukacyjny "Perspektywy", wzorem lat minionych, opublikował rankingi szkół średnich. Zestawienie wskazuje m.in. najlepsze technika w całym kraju. Pośród placówek znajdują się także te funkcjonujące na terenie Ostrołęki. Sprawdź, która szkoła jest najwyżej w zestawieniu.Angelika Wikieł z medalami mistrzostw Polski

Angelika Wikieł po powrocie do Ostrołęki ambitnie walczy o kolejne dobre wyniki w barwach Klubu Pływackiego Narew. W sezonie 2018 zawodniczka rywalizują pod wodzą swojej siostry trenerki Manueli Wikieł walczyła m.in. zawodach Pucharu Polski i mistrzostwach Polski.

  •  
  • 10:40, 15.01.2019 r.


Kamil Wojdak to bardzo ambitny piłkarz

Kamil Wojdak to jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy wąsewskiej drużyny, który od kilku sezonów z powodzeniem reprezentuje klub w rozgrywkach A klasy. 24-letni zawodnik jest przykładem ciężkiej i ambitnej pracy na treningach i dużego zaangażowania w meczach.

  •  
  • 10:40, 15.01.2019 r.


Narew już trenuje i testuje nowych piłkarzy

Z planem wywalczenia awansu rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej w A-klasie piłkarze Narwi. Zajęcia z grupą blisko trzydziestu zawodników prowadził Dariusz Narolewski, który wraca do Ostrołęki w roli trenera niebiesko-czerwonych.

  •  
  • 10:39, 15.01.2019 r.

Kwiatowe Łąki

Ruszył konkurs i konsultacje z klubami sportowymi

W ubiegłym tygodniu Urząd Miasta ogłosił konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku. W poniedziałek rozpoczęły się konsultacje z przedstawicielami poszczególnych dyscyplin. Na początek były to kluby piłkarskie.

  •  
  • 10:37, 15.01.2019 r.

Essentia

Nowe drogi na terenie powiatu ostrołęckiego

Na terenie powiatu ostrołęckiego wykonano kolejną inwestycję. Zadanie polegało na rozbudowie odcinka drogi powiatowej Myszyniec-Wolkowe-Krysiaki-Dudy Puszczańskie-Zalas o długości 6550 m. Wartość wykonanych prac wyniosła 6 mln 298 tys. 983 złotych.Powalone drzewo i alarmy fałszywe

Podczas minionej doby zgłoszono strażakom z naszego terenu trzy interwencje.
1. W miejscowości Kalisko (gm. Baranowo) o godz. 14.13 usuwano z jezdni powalone drzewo. Do działań zadysponowano jeden zastęp OSP Baranowo.Ulica Kolejowa musi jeszcze poczekać

Prezydent Łukasz Kulik odpowiedział na interpelację, złożoną przez radnego Jerzego Grabowskiego w sprawie dokończenia budowy ulicy Kolejowej. Okazało się, że budowa ulicy znajdującej się na osiedlu Stacja nie zostanie sfinalizowana w bieżącym roku.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.35 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8