poniedziałek, 1 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Hortensji, Gracjany

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Przed urzędem gminy w Goworowie pojawiło się metalowe serce na plastikowe nakrętki. To już kolejny tego typu pojemnik w naszym regionie (zdjęcia)

Jest w Rzekuniu, przed Szkołą Podstawową nr 10 w Ostrołęce, a teraz także w Goworowie. Przed urzędem gminy pojawił się metalowy pojemnik w kształcie serca do którego mieszkańcy mogą wrzucać plastikowe nakrętki. Pojemniki to nie tylko wyraz dbałości o środowisko, ale także pomoc dla potrzebujących.


JBB

JBB
Niewybuch w Przytułach Starych. To granat moździerzowy (zdjęcia)

Granat moździerzowy ujawniono podczas robót przy budowie drogi w Przytułach Starych na terenie gminy Rzekuń. Na miejscu pracowali funkcjonariusze z grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego. O znalezisku powiadomiono też patrol saperski. Niewybuch zostanie wywieziony jutro.


Eldor

Kasa urzędu miasta przy ulicy Kościuszki już czynna. Interesantów obowiązują ograniczenia związane z COVID-19

Kasa Urzędu Miasta Ostrołęki przy ul. Kościuszki 45 wznawia obsługę interesantów. Kasa będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8.15-15.00. Klienci muszą stosować się do określonych zasad bezpieczeństwa - zachowanie dystansu społecznego, zasłanianie ust i nosa, dezynfekcję rąk lub noszenie rękawiczek.
WSAP

KS CK Troszyn bez meczów barażowych? Co to oznacza?

Po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 KS CK Troszyn jest wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć nie będzie meczów barażowych o awans do IV ligi mazowieckiej. Co to oznacza?

  • Wyświetleń: 4356
  • 14:47, 25.05.2020 r.

CKZiU
Formuła 1 a zakłady bukmacherskie

Od lat bardzo dużym zainteresowaniem w Polsce cieszą się wyścigi Formuły 1. Obecna jest ona również w ofercie wielu legalnych bukmacherów w naszym kraju. Z powodu pandemii koronawirusa Formułę 1 czekają spore zmiany, o czym informuje Onet. Przyjrzyjmy się, jak wyglądają zakłady na tę dyscyplinę sportu.Ostrołęckie zakłady fryzjerskie pod lupą sanepidu. Ile z nich ukarano?

Stan sanitarny większości zakładów fryzjerskich i kosmetycznych w Ostrołęce oceniono jako dobry, a część z nich jako dostateczny. Gorsza ocena związana jest z lokalizacją zakładów, z gorszą funkcjonalnością, małą powierzchnią i brakiem właściwego zaplecza. Za zły stan sanitarny w jednym z zakładów nałożono mandat karny.


Essentia

Restauracje Diamentowa i Zabytkowa ponownie otwarte (zdjęcia)

Od poniedziałku 18 maja ponownie zostały otwarte restauracje Diamentowa i Zabytkowa. Jest tak jak było wcześniej. W obu można zjeść pyszny lunch, wypić dobrą kawę, zjeść całą rodziną domowy obiad lub zamówić jedzenie na dowóz. Zamówienie zostanie dostarczone gratis.
KamilaMeble

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.71 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8