piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Stracił rękę, był kompletnie pijany

28-latek, który podczas prac polowych stracił rękę, był kompletnie pijany. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna pomagał sąsiadowi. 28-latek włożył rękę do belarki, która uległa awarii. Gdy doszło do wypadku, mężczyzna był kompletnie pijany. W jego organizmie znajdowało się około dwóch promili alkoholu.Jezierski: Chcemy klasy okręgowej w Rzekuniu

Rzekunianka Rzekuń w sobotę zainauguruje sezon w Klasie A od starcia derbowego z Kurpikiem Kadzidło. Jakie plany ma ekipa Bartłomieja Jezierskiego? O co powalczy w nowych rozgrywkach? Czy uda się spełnić marzenia i awansować? Co będzie wyróżniało jego zespół? Jakie ruchy kadrowe zostały poczynione?

  • Wyświetleń: 2160
  • 13:16, 01.08.2020 r.


Truszkowski: Jako beniaminek walczymy o utrzymanie

Pierwszy dzień sierpnia 2020 roku przejdzie do historii klubu z Troszyna. KS CK rozegra pierwszy mecz o punkty w IV lidze. Rywalem będzie Wkra Żuromin. Zapraszamy na rozmowę z opiekunem beniaminka rozgrywek. Jaki jest plan? O co powalczą piłkarze popularnego "Truszkina"?

  • Wyświetleń: 4160
  • 13:04, 01.08.2020 r.

Waldek

Sieradzki: Chcemy awansu. Taki jest plan minimum

1 sierpnia piłkarze Narwi rozpoczną walkę o ligowe punkty. Nowy szkoleniowiec zespołu przyznaje, że cel postawiony przed nim i drużyną jest jasny. Na koniec rozgrywek ekipa z Ostrołęki ma wywalczyć miejsce premiujące awansem do IV ligi. Zapraszamy na rozmowę z Andrzejem Sieradzkim.

  • Wyświetleń: 1384
  • 13:03, 01.08.2020 r.
Sierpień w kinie Jantar

Ostrołęckie Kino Jantar w sierpniu przygotowało dla kinomaniaków porcję interesujących filmów. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć


KamilaMeble


Deficyt w bankach krwi. Z pomocą ruszyli terytorialsi

W okresie wakacyjnym bieżące stany magazynowe krwi i jej składników w Polsce drastycznie maleją, dlatego jest ona szczególnie potrzebna. Stąd apel do krwiodawców, w tym żołnierzy WOT i Wojska Polskiego o oddawanie krwi w tym trudnym dla punktów krwiodawstwa czasie.Dzielnicowi i aplikacja "Moja Komenda" na rzecz poprawy bezpieczeństwa

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu - każdy może prosić go o pomoc, czy też poradę. Jego zadaniem jest pomagać w sprawach drobnych, począwszy od nieprawidłowego parkowania do spraw bardzo poważnych, jak przemoc w rodzinie. Skontaktować się z nim można m.in. przez aplikację "Moja Komenda".


Iklima

Bezpieczna jazda na rowerze. O tych zasadach musisz pamiętać

Rower znakomicie sprawdza się jako ekologiczny i ekonomiczny środek transportu. Rowerzyści są pełnoprawnymi uczestnikami ruchu drogowego dlatego powinni znać swoje prawa i obowiązki na drodze. O najważniejszych zasadach bezpieczeństwa przypominają rowerzystom ostrołęccy policjanci.


EldorFachowiec

Kwiatowe ÂŁÂąki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa zyskuje na popularności. Mieszkańcy za pośrednictwem aplikacji zgłosili już ponad trzy tysiące zagrożeń

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa umożliwia mieszkańcom przekazywanie informacji o niebezpiecznych miejscach i zdarzeniach. Aplikacja zyskuje coraz większą popularność. Do chwili obecnej ostrołęccy funkcjonariusze za pośrednictwem mapy odebrali 3397 zgłoszeń o zagrożeniach.

 Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8