wtorek, 26 stycznia 2021 r., imieniny Pauli, Polikarpa, Pauliny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
JBB

Salon optyczny New Vision w Galerii Bursztynowej czeka na klientów (wideo)

Salon optyczny New Vision w Galerii Bursztynowej w Ostrołęce jest otwarty i zaprasza klientów. W ofercie m.in. bezpłatne badanie wzroku, personalizowane szkła progresywne. Salon posiada szeroką ofertę opraw okularowych, szkieł najwyższej jakości, soczewek kontaktowych, a także produktów do ich pielęgnacji.
JBB
Pechowa ulica Warszawska. Zderzyły się dwie kobiety

Ulica Warszawska w Ostrołęce nie była dziś zbyt bezpieczna dla kierowców. Na drodze doszło do drugiej kolizji. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji przyczyną stłuczki również było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Nikomu nic poważnego się nie stało.Konkurs na zadania z zakresu kultury i sztuki ogłoszony

Prezydent Ostrołęki ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2021 r. z zakresu kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Na wszystkie zadania przewidziano kwotę 250 tys. złotych. Oferty można składać do wtorku 9 lutego br. do godz. 16.00.Stłuczka na ulicy Warszawskiej. Sprawca jechał za blisko

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na ulicy Warszawskiej w Ostrołęce. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji przyczyną stłuczki było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Nikomu nic poważnego się nie stało.


HID

KamilaMeble

Szukamy fotoreportera/pracownika redakcji

Największy w regionie dziennik internetowy "Moja Ostrołęka" poszukuje fotoreportera i pracownika redakcji. Pracując z nami poznasz świat nowoczesnych mediów od środka i zdobędziesz uniwersalne doświadczenie.


PWSIP


Urokliwy wschód słońca nad naszym regionem (zdjęcia)

Zimowy wschód słońca ma w sobie wiele uroku. Nieważne czy podziwiamy go w aucie w drodze do pracy, czy stojąc w oknie domowego zacisza z kubkiem gorącej kawy. Wyjątkowo urokliwymi kadrami budzącego się nad naszym regionem słońca postanowił podzielić się jeden z naszych czytelników.
Novdom
Kamil Majkowski mocnym ogniwem KS CK Troszyn

Kamil Majkowski nie boi się nowych wyzwań, a kolejnym z nich jest gra w barwach beniaminka KS CK Troszyn. W drużynie prowadzonej przez trenera Marcina Truszkowskiego odgrywa pierwszoplanową rolę i będzie walczyć wiosną o czołowe lokaty w IV lidze mazowieckiej - grupie północnej.Cenne sukcesy na koncie Marcina Majewskiego

Marcin Majewski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Academia Gorila Ostrów Mazowiecka. Kalendarzowy rok dla wszystkich wojowników stał pod znakiem odwoływania gal, w tym ostrowskiego WorWaru, jednak i w takich okolicznościach Marcinowi udało się odnieść kilka sukcesów.


Stopka

78-latkowi groziło zamarznięcie. Pomogli policjanci i mieszkaniec Ostrołęki

Mieszkaniec Ostrołęki podczas podróży autem zauważył starszego zmarzniętego mężczyznę, który był siny z zimna i potrzebował pomocy. Z uwagi na wiek i stan zdrowia seniora, kierowca zabrał go do auta i przywiózł do ostrołęckiej komendy policji. Mundurowi udzielili mu pomocy, po czym przekazali pod opiekę rodziny.


CKZiU


Skra nieco lepsza

Gracze Narwi nie zdobędą eSportowego Pucharu Polski Polskiego Związku Piłki Nożnej. Gracze reprezentujący ostrołęcki klub musieli uznać wyższość Skry Częstochowa.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.60 zł

4.95 zł

4.50 zł

2.12 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8