poniedziałek, 24 września 2018 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Aktualności

Ruszyły prace na ulicy Blachnickiego (zdjęcia)

Rozpoczął się remont ulicy Blachnickiego (dawna Berlinga). Wykonawca podszedł do pierwszego etapu, który obejmie przebudowę sieci wodociągowej i kanalizacji deszczowej. Przyjechał ciężki sprzęt, dzięki któremu prowadzone są roboty ziemne. Prace ruszyły z opóźnieniem.

Brak oświetlenia ulicznego na osiedlu Sienkiewicza

Mieszkańcy Ostrołęki skarżą się na brak oświetlenia ulicznego na osiedlu Sienkiewicza. Głównie chodzi o rejon domków jednorodzinnych przy ul. Okrzei wraz z sąsiednimi ulicami. Interpelację w tej sprawie złożył radny Maciej Kleczkowski.


JBB

19-latka wjechała oplem w budynek

Młoda mieszkanka naszego miasta została zabrana do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Parkowej w Ostrołęce. 19-latka straciła panowanie nad autem, wjechała na chodnik i uderzyła w budynek. Na miejscu interweniowali ostrołęccy policjanci.
KwiatoweŁąki

Zaginął kot

Czytelniczka Marta prosi o pomoc w odnalezieniu zaginionego kota. W nocy z 17 na 18 września w okolicach osiedla Pomian w Ostrołęce zaginął kot. Jest rudo-biały z charakterystyczną łatką na nosie. Kot jest chory, ostatnio przebył operację.Poszukiwany 38-latek zatrzymany

Dzięki sprawnym działaniom funkcjonariuszy z ostrołęckiego wydziału patrolowego mężczyzna poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności nie uniknie odpowiedzialności. 38-latek jeszcze dziś zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


WSAP2018

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Henryk Cichocki, lat 61, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w czwartek 20 września w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.00.Bmw w rowie. Kierowcy brak (zdjęcia)

Ostrołęccy funkcjonariusze policji otrzymali wczoraj wieczorem zgłoszenie dotyczące bmw, które miało znajdować się w rowie. Po przybyciu na miejsce policjanci zastali uszkodzony pojazd oraz znak drogowy. Przy aucie nikogo jednak nie było.


CKZiU

Cenny triumf Natalii Mazuch (zdjęcia, wideo)

Natalia Mazuch odniosła zwycięstwo w pierwszym w obecnym sezonie turnieju organizowanym przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dla kobiet. W zawodach na kortach ziemnych przy ulicy Hallera do zmagań przystąpiły zawodniczki z kilku miejscowości.

  •  
  • 11:00, 18.09.2018 r.

EUROTUR

Dużo emocji i nowy lider OLPN (zdjęcia, wideo)

Dużo emocji dostarczyły spotkania drugiej kolejki Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. Nowym liderem zostali piłkarze Hurtowniapilkarska.com, którzy pokonali Łęg Przedmiejski 2:1. Dotychczasowy liderem Złota Ostrołęka doznała nieoczekiwanej porażki.

  •  
  • 10:33, 18.09.2018 r.

NOVDOM

VIII Łubudu Bowling Cup dla Kalinki. Dołącz

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego po wakacyjnej przerwie będą mieli okazję do wspólnej rywalizacji w VIII Łubudu Bowling Cup 2018. Cel zawodów będzie tym razem szczególny - pomóc w powrocie do zdrowia małej Kalinki. Chcecie dołączyć do imprezy?

  •  
  • 10:32, 18.09.2018 r.


Jantarki rozstrzelały Żbika w Nasielsku

Niezwykle okazałe zwycięstwo zapisały na swoim koncie zawodniczki Jantaru Ostrołęka w wyjazdowej konfrontacji trzeciej kolejki III ligi mazowieckiej. Podopieczne trenerki Beaty Majewskiej rozbiły Żbika Nasielsk aż 11:2, już do przerwy prowadząc 8:0.

  •  
  • 10:32, 18.09.2018 r.


Rewelacyjny mecz siatkarzy, Iran bez szans

Siatkarze reprezentacji Polski odnieśli już czwarte zwycięstwo w mistrzostwach świata w Bułgarii. Tym razem podopieczni Vitala Heynena pokonali Iran 3:0 i zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. Kolejnym rywalem będzie gospodarz mistrzostw.

  •  
  • 10:31, 18.09.2018 r.
Projekt Akademia Juniora w III LO w Ostrołęce

Akademia Juniora to projekt realizowany przez III Liceum Ogólnokształcące w Ostrołęce. Działania te skierowane są do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych. Zajęcia będą się odbywały raz w miesiącu (w soboty) według grafiku, który zostanie podany po procesie rekrutacji.


KamilaMeble

Minister cyfryzacji w Kadzidle

W Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle minister cyfryzacji Marek Zagórski wspólnie z Centrum Projektów Polska Cyfrowa zainaugurował projekt na budowę sieci szerokopasmowej. Dostęp do internetu uzyskają szkoły i gospodarstwa domowe z terenów wykluczonych cyfrowo.


JBB

Inauguracja 100-lecia Niepodległej w Drozdowie (zdjęcia)

W minioną niedzielę 16 września w Drozdowie odbyła się inauguracja ostrołęckich obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorem wydarzenia był Społeczny Komitet Narodowych Obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Policyjne działania "Telefony"

Policjanci ostrołęckiego ruchu drogowego przeprowadzą dziś działania kontrolno-prewencyjne pn. "Telefony". Mają one na celu egzekwowanie stosowania się kierujących do zakazu korzystania podczas jazdy z telefonu. Akcja potrwa do godziny 22.00.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.04 zł

5.32 zł

5.02 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić