sobota, 19 października 2019 r., imieniny Piotra, Pawła, Ziemowita

BRW

Aktualności

Pierwsze powyborcze komentarze lokalnych polityków

Co sądzą o sondażowych wynikach wyborów kandydaci z naszego regionu? Czy są zadowoleni i czy liczą na mandat. O wypowiedź poprosiliśmy posła Arkadiusza Czartoryskiego, Mariusza Popielarza, Bartosza Pawelczyka, Bartosza Truszkowskiego Jakuba Żmudzińskiego i Mariana Krupińskiego.


Essentia


Rozwijające zajęcia z klockami Lego

Bricks 4 Kidz Ostrołęka zaprasza dzieci w wieku 4-12 lat na rozwijające zajęcia z klockami Lego. Warsztaty dają dzieciom ogromną przewagę w życiu dorosłym, rozwijając kreatywność i wyobraźnię, ale też ucząc szeregu potrzebnych umiejętności: planowania i organizacji pracy, odpowiedzialności, współpracy czy decyzyjności.Za nami pierwsze Forum Kół Gospodyń Wiejskich (zdjęcia, wideo)

W Nowej Wsi (gm. Rzekuń) odbyło się pierwsze Forum Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu ostrołęckiego. To nowa inicjatywa, która być może na stałe wpisze się w lokalne wydarzenia. Spotkanie miało na celu nawiązanie kontaktów i wymianę doświadczeń pomiędzy kołami w naszym regionie.Wysoka frekwencja w Ostrołęce (aktualizacja)

Do godz. 17.00 w Ostrołęce do urn wybrało się 44,61 proc. uprawnionych do głosowania. To o ponad 4 proc. więcej niż w 2015 roku. Tegoroczny wynik to duża mobilizacja mieszkańców, niemal identyczna jak przed rokiem w trakcie pierwszej tury wyborów samorządowych.
CKZiU

Spektakl "Karius i Baktus" na deskach OCK (zdjęcia)

W Ostrołęckiem Centrum Kultury dobył się kolejny spektakl z cyklu "Godziny dla rodziny". Tym razem przed najmłodszą ostrołęcką publicznością wystąpił Teatr Lalki i Aktora z Łomży ze spektaklem "Karius i Baktus". Dzieci poznały historię pary tajemniczych osobników żyjących w buzi chłopca o imieniu Marek.
Pomoc Domowa

Ważne punkty Narwi w Glinojecku

Niebiesko-czerwoni zapisali na swoim koncie niezwykle ważny komplet punktów. W dziesiątej odsłonie rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali, na wyjeździe, Kryształ Glinojeck 4:1.

  • Wyświetleń: 3417
  • 11:49, 13.10.2019 r.


KS CK Troszyn gromi Sonę Nowe Miasto

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego urządzili sobie w dziesiątej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka prawdziwy festiwal strzelecki. KS CK Troszyn, w wyjazdowym starciu, pokonał Sonę Nowe Miasto aż 10:0.

  • Wyświetleń: 2947
  • 11:21, 13.10.2019 r.

MEBPOL

WSAP

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


NOVDOM

"Nie mijaj wiosno" (wideo)

Gdybyśmy spytali na ulicach naszego miasta przypadkowych mieszkańców "Czy ktoś z Ostrołęki wystąpił trzy razy z rzędu na festiwalu w Opolu?", z pewnością zdecydowana większość odpowiedziałaby, że nie. Taka osoba jednak była: niezwykle utalentowana i nietuzinkowa Beata Andrzejewska.


ISP

Sprawdź obwody do głosowania w Ostrołęce

Ostrołęczanie już w październiku wezmą udział w wyborach do Sejmu i Senatu RP. Wybierzemy posłów i senatorów w 29 obwodach na terenie miasta. Dla ułatwienia prawidłowego wyboru lokalu wyborczego, przedstawiamy szczegółowy wykaz obwodowych komisji wyborczych w Ostrołęce.Sprawdź obwody do głosowania w powiecie ostrołęckim

W niedzielę 13 października br. wybierzemy posłów i senatorów do polskiego parlamentu. Lokale wyborcze na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego będą otwarte od godz. 7.00 do 21.00. Dla ułatwienia prawidłowego wyboru lokalu wyborczego, prezentujemy obwody z jedenastu gmin naszego powiatu.
Kwiatowe ÂŁÂąki

Wybory 2019: jak poprawnie oddać głos? (wideo)

W niedzielę 13 października br. wybierzemy posłów i senatorów. Warto przygotować się przed pójściem do urn, aby poprawnie oddać głos w wyborach do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. Wiele dowiemy się oglądając m.in. spot edukacyjno-informacyjnym przygotowany przez Państwową Komisję Wyborczą.Skrzynka skarg: rozwiązanie umowy ubezpieczenia grupowego w Stora Enso

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Stora Enso podjęła decyzję o rozwiązaniu umowy ubezpieczenia grupowego z PZU, nie informując pracowników, którzy dobrowolnie przystąpili do ubezpieczenia. Przystąpienie do ubezpieczenia odbyło się poprzez podpisanie deklaracji przystąpienia.


Eldor


Drugi klip od Pako promujący płytę "LuckyEight8" (wideo)

Ostrołęcki raper Pako zaprezentował kolejny teledysk do nowego utworu zatytułowanego "PaPa" ze swojej debiutanckiej płyty pt. "LuckyEight8". Drugi klip utrzymany jest w nieco lżejszej konwencji niż pierwszy. Poza przestrzenią miasta, widzimy mazurskie jeziora i rejs motorówką, które są tłem tej opowieści.


TWP

Natalia Kukulska w Ostrołęce. Posłuchaj wywiadu (zdjęcia, wideo)

Multimedialne Centrum Natura zaprosiło we wrześniu ostrołęczan na wyjątkowy koncert Natalii Kukulskiej. Jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek zaprezentowała swoje najpopularniejsze utwory. Po występie Staszek Orłowski przeprowadził z artystką ciekawy wywiad.

 


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

12°C, 1015 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.21 zł

4.91 zł

1.90 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaWarto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8