poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Aktualności

Kierowcy - noga z gazu!

Dziś odbędą się ogólnokrajowe działania drogówki pn. "Prędkość". W trakcie akcji, funkcjonariusze wykorzystują sprzęt pomiarowy m.in. wideorejestratory, radarowe mierniki prędkości i urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w organizmie.

Masz prawo do mediacji

Tegoroczny Międzynarodowy Dzień Mediacji obchodzony będzie 19 października 2017 r. Przykładem lat ubiegłych w dniach od 16 do 20 października 2017 r. obchodzony będzie tzw. Tydzień Mediacji. Celem jest popularyzacja mediacji jako metody rozwiązywania sporów.


Iskierka

"Wieczór z akordeonem" w Łysych

Na czwartą już edycję imprezy pod nazwą "Wieczór z akordeonem" zaprasza Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych oraz muzycy i instrumentaliści, którzy podtrzymują tradycję grania na tym wyjątkowo wymagającym, ale też bardzo ciekawym instrumencie."Śpiewaj razem z nami" w październiku

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne wielopokoleniowe spotkanie śpiewające z cyklu "Śpiewaj razem z nami". Mile widziani są wszyscy chętni, nawet osoby, które nie brały udziału we wcześniejszych spotkaniach. Wstęp bezpłatny.Show Piotra Bałtroczyka w Ostrołęce (zdjęcia)

Wspaniały program w wykonaniu znanego satyryka Piotra Bałtroczyka mogli obejrzeć ostrołęczanie. Kabareciarz odwiedził nasze miasto z występem zatytułowanym "Mężczyzna z kijowym peselem". Specyficzny humor gościa rozbawił uczestników spotkania.Konar drzewa na jezdni

Miniona doba upłynęła spokojnie strażakom z naszego terenu. Interweniowano tylko raz. W miejscowości Gnaty (gm. Lelis) o godz. 11.20 usuwano konar drzewa znajdujący się na drodze. Do działań zadysponowano jeden zastęp Ochotniczej Straży Pożarnej w Lelisie."Pan Tom buduje dom" w OCK (zdjęcia)

W sali widowiskowej Ostrołęckiego Centrum Kultury wystawiono kolejny spektakl dla dzieci z cyklu "Godziny dla Rodziny". Tym razem była to bajka "Pan Tom buduje dom". Widowisko to podróż w świat wyobraźni i teatru lalek cieniowych.

Kurs ochroniarza oraz staż z wysokim wynagrodzeniem

Firma szkoleniowo-doradcza Preme zaprasza osoby bezrobotne i niepełnosprawne do 29 roku życia do wzięcia udziału bezpłatnym szkoleniu kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej. Organizator zapewnia płatny staż oraz zwrot kosztów dojazdu.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.


JBB

KS CK Troszyn uległ Makowiance (zdjęcia, wideo)

KS CK Troszyn w spotkaniu 11 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka przegrał na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki 0:2. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego tym razem zagrali nieskutecznie i nie zdołali zdobyć chociaż jednego punktu.

  •  
  • 09:16, 15.10.2017 r.


Mistrzostwa XC KK24h w Łysych (zdjęcia, wideo)

W trudnych warunkach atmosferycznych rywalizowali kolarze Klubu Kolarskiego 24h, którzy zmierzyli się w mistrzostwach na trasie XC w Łysych. W kategorii open kolarze do pokonania mieli trzy rundy o łącznej długości 16.5 km. Nie wszyscy zdołali dojechać o mety.

  •  
  • 09:15, 15.10.2017 r.


Narew rozstrzelała FC 2012 Różan (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Narwi Ostrołęka w spotkaniu ósmej kolejki B klasy w meczu rozegranym na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Witosa rozbili FC 2012 Różan 6:1. To ważne zwycięstwo na koncie podopiecznych trenera Rafała Koska, które wciąż daje ścisłą czołówkę rozgrywek.

  •  
  • 09:14, 15.10.2017 r.


Walka o triumf w OLPN do końca (zdjęcia, wideo)

Spotkania szóstej kolejki rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej nie wyłoniły mistrza. W efekcie do ostatniego spotkania kibice będą emocjonować się rywalizacją o zwycięstwo w rozgrywkach pomiędzy Złotą Ostrołęką a Revo Cosmetics. Kto okaże się lepszy?

  •  
  • 09:13, 15.10.2017 r.


Marsz Różowej Wstążeczki (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Amazonki przypominały o profilaktyce raka piersi. W sobotę odbył się doroczny Marsz Różowej Wstążeczki. Happening miał na celu pokazanie jak ważna jest świadomość, profilaktyka, wczesne wykrycie choroby, a także chęć walki z nowotworem.


JBB

Skrzynka skarg: suche drzewa zagrożeniem przy ul. Baśniowej

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Przy ulicy Baśniowej w Ostrołęce jest kilka obumarłych drzew, które stanowią duże zagrożenie dla mieszkańców, zarówno pieszych jak i kierowców. Niestety, mimo wielu próśb kierowanych do urzędu miasta, nikt ich nie usunął.Tersha - poznaj zespół z ostrołęczanami w składzie (wideo)

Tersha to zespół założony w Gdańsku, ale jego skład osobowy w dużej części pochodzi z Ostrołęki. Muzycznie kapela lokuje się w klimacie ciężkiego grania z elementami heavy, trash i power metalu. Chłopaki w tym roku nagrali swoją debiutancką płytę pt. "Aim and fire".Nauki przedmałżeńskie nawet przez kilka miesięcy

W życie wchodzą nowe zasady przygotowania narzeczonych do sakramentu małżeństwa. W diecezji łomżyńskiej znacznemu wydłużeniu ulegną tzw. nauki przedmałżeńskie, które będą trwały nawet kilka miesięcy. Młodzi będą mieli jednak możliwość wyboru formy przygotowania.Kury jedwabiste gościły w "czwórce" (zdjęcia)

Zerówkowiczów oraz uczniów klas Ia i IIIa Zespołu Szkół nr 4 w Ostrołęce odwiedziły kury jedwabiste pod opieką Katarzyny Lenkiewicz, która jest hodowcą tych ślicznych ptaków. Dzieci dowiedziały się ciekawych informacji na ich temat. Lekcja dostarczyła też uczniom wielu pozytywnych wrażeń.Nauka gry na instrumentach w Goworowie

Na lekcje nauki gry na instrumentach muzycznych zaprasza Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie. Uczestnicy będą mieli do wyboru perkusję, gitarę, keyboard i akordeon. Zajęcia będą dla wszystkich chętnych bezpłatne.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić