piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności

Korona podejmie Wisłę II Płock. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu 30 kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podejmą Wisłę II Płock. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w przypadku zwycięstwa mają jeszcze szanse na pierwszą lokatę w tabeli i baraże o III ligę.

  •  
  • 10:49, 15.06.2018 r.


KS CK Troszyn powalczy z Mazowszem Jednorożec

Piłkarze KS CK Troszyn w wyjazdowym spotkaniu 30 kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą z Mazowszem Jednorożec. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego chcą udanie zakończyć rywalizację w obecnym sezonie i zdobyć komplet punktów.

  •  
  • 10:46, 15.06.2018 r.

CKZiU

Świt, Kurpik i Bartnik walczą o punkty (wideo)

Przed nami już ostatnia, dwudziesta szósta odsłona spotkań w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Przed własną publicznością na zakończenie zmagań zaprezentują się piłkarze z Kadzidła i Baranowa. Kto tym razem wywalczy komplet punktów?

  •  
  • 10:45, 15.06.2018 r.


Kartingowe zaproszenia na tor przyznane (wideo)

Karting to wyścigi gokartów rozgrywane na specjalnych torach w różnych klasach w zależności od wieku kierowcy i pojemności silnika. Karting mogą uprawiać w Polsce dzieci od 8 roku życia, a także młodzież i dorośli bez ograniczeń. Dla naszych Czytelników mamy nagrody.

  •  
  • 10:45, 15.06.2018 r.

KamilaMeble

"Kopciuszek" w Szkole Podstawowej nr 10 (zdjęcia, wideo)

Dzieci z klasy I H Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce w czwartkowe popołudnie przeniosły widzów w świat baśni. Pierwszoklasiści z okazji Dnia Rodziny wystawili spektakl pt. "Kopciuszek". Licznie zgromadzona publiczność nagrodziła występ uczniów gromkimi brawami.Do ostrołęckich przedszkoli przyjęto wszystkie dzieci

Dobrą wiadomość rodzicom, którzy chcieli posłać dzieci do miejskich przedszkoli, przekazał Wydział Oświaty Urzędu Miasta Ostrołęki. Miejsca w placówkach znalazły wszystkie maluchy. W tym roku samorząd przygotował ogółem 1551 miejsc wychowania przedszkolnego.


AutoNet

Policja apeluje o rozwagę nad wodą

Za nami kolejne ciepłe dni. Upalna pogoda sprawiła, że wiele osób postanowiło wolny czas spędzić nad wodą. Tylko w Boże Ciało utonęło 10 osób. W ciągu pierwszych 3 dni czerwca życie w wodzie straciło 12 osób. Łącznie od 1 kwietnia do 3 czerwca utonęło w Polsce już 101 osób.Korytarz życia - dowiedz się jak go stosować

Nauczyliśmy się jeździć autostradami, wielu kierowców już wie co to jazda na suwak, ale z korytarzem życia mamy jeszcze spory kłopot. A dzięki niemu karetka może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Co to jest i jak go stosować?

Noc Świętojańska nad zalewem w Serafinie

Już w najbliższą sobotę 16 czerwca nad zalewem w Serafinie (gm. Łyse) odbędzie się impreza plenerowa nawiązująca do obchodów nocy sobótkowej. W programie wydarzenia nie zabraknie słowiańskiego obrzędu puszczania wianków na wodę oraz dużo muzyki.


KwiatoweŁąki

NOVDOM

Uwaga, prace drogowe na al. Solidarności

Od piątku 15 czerwca prowadzone będą prace drogowe w okolicach stacji paliw BP przy al. Solidarności w Ostrołęce. Inwestor przystępuje do przebudowy ciągów komunikacyjnych, a prace mogą potrwać nawet trzy miesiące, co wiąże się z czasowymi utrudnieniami.

Uszkodził skodę i uciekł

Funkcjonariusze policji z ostrołęckiego wydziału prewencji poszukują świadków uszkodzenia samochodu skoda octavia przez - prawdopodobnie - pojazd marki Peugeot 206. Auto było zaparkowane na dzikim parkingu w rejonie szpitala. Sprawca po zdarzeniu odjechał.VII Rzekuńskie Spotkanie Sympatyków Starej Motoryzacji

Po raz siódmy w Rzekuniu odbędzie się zlot miłośników starej motoryzacji. Impreza pod nazwą VII Rzekuńskie Spotkanie Sympatyków Starej Motoryzacji zgromadzi pasjonatów oraz właścicieli starych pojazdów. Podczas imprezy przewidziano także atrakcje dla najmłodszych.


AgroMetal

Likwidacja sklepu Catherine

Trwa likwidacja sklepu Catherine oferującego konfekcję damską i młodzieżową. W związku z tym obniżono ceny większości produktów aż o 50 procent. Dla klientów to niepowtarzalna okazja, by nabyć ciekawe ubrania w niewiarygodnie niskiej cenie.


JBB

WSAP2018

Oszuści polują na seniorów (aktualizacja)

Ostrołęccy funkcjonariusze policji otrzymali wczoraj dwa sygnały od mieszkańców dotyczące prób oszustw metodą na tzw. wnuczka. Na szczęście żaden z seniorów nie dał się nabrać. Przestępcy często stosują również metodę na policjanta.Pijany i bez prawa jazdy

Ostrołęccy funkcjonariusze policji zatrzymali kolejnego nieodpowiedzialnego kierowcę, który będąc pod wpływem alkoholu postanowił wybrać się w podróż lancią. To jednak nie wszystko. Okazało się, że mężczyzna nigdy nie posiadał prawa jazdy.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić