sobota, 16 grudnia 2017 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Aktualności
KamilaMeble

Ponad 10 tys. zł dla Placówki Pieczy Zastępczej w Ostrołęce

Ponad sześćset tysięcy przebytych kilometrów i 150 tysięcy złotych przekazanych na rzecz domów dziecka to efekt IV edycji akcji "Aktywni Charytatywni", organizowanej przez Fundację Energa. Część z tej kwoty otrzyma m.in. Placówka Pieczy Zastępczej w Ostrołęce.Niezwykłe metamorfozy młodzieży z niepełnosprawnością (zdjęcia)

Fantastyczne, cudowne, rewelacyjne - takie słowa słychać było od osób, które miały przyjemność obejrzeć zdjęcia zaprezentowane na wernisażu wystawy pt. "Ja i moje miasto w fotografii". Uchwycona w obiektywie aparatu młodzież z niepełnosprawnością zachwyciła zwiedzających.Dzieci przystroiły kurpiowską choinkę (zdjęcia)

Na dziedzińcu "Handlowca" możemy podziwiać piękne, świąteczne drzewko, które udekorowały dzieci z ostrołęckich przedszkoli, a także maluchy z Olszewa-Borek. Na drzewku zawisły kolorowe łańcuchy, aniołki, mikołaje, gwiazdki i inne przepiękne kurpiowskie ozdoby.Kaliszewski celem transferowym ostrołęckiej Korony?

33-letni pomocnik Marek Kaliszewski udanie prezentował się w rundzie jesiennej rozgrywek III ligi w barwach ŁKS Łomża. Jego drużyna jednak plasuje się obecnie tuż nad strefą spadkową i wiosną powalczy o zapewnienie ligowego bytu. Czy zimą zamieni Łomżę na Ostrołękę?

  •  
  • 07:29, 10.12.2017 r.


Strzelali z pistoletu i karabinu sportowego w Troszynie

KSS Obrońca Troszyn ma za sobą kolejne zawody, w których oprócz gospodarzy zaprezentowali się także reprezentanci Sagittarius Piątnica i Garda Ostróda. Rywalizacja została przeprowadzona tym razem w czterech konkurencjach. Poznaj najlepszych zawodników.

  •  
  • 07:28, 10.12.2017 r.


Radosław Brzostek z nowym rekordem w Łubudu

Kręglarze w Łubudu na poszczególnych biją kolejne rekordy. Tym razem Radosław Brzostek z Ostrowi Mazowieckiej uzyskał 194 punkty i o jedno oczko poprawił własny rekord toru numer trzy. Rywalizacja w turniejach, ale również treningi stoją na coraz wyższym poziomie.

  •  
  • 07:28, 10.12.2017 r.

Triump

Harcerskie paczki dla rodaków na Ukrainie

Związek Harcerstwa Rzeczpospolitej kolejny raz organizuje akcję "Wspieramy Rodaków na Wschodzie". Harcerską akcję "Paczka" może wesprzeć każdy chętny i ofiarować dary dla Polaków na Ukrainie. Zbiórkę zaplanowano od 13 do 15 grudnia br.Amazonki zapraszają na spotkanie opłatkowe

Ostrołęcki Klub Amazonki zaprasza na tradycyjne spotkanie wigilijne. Wzorem lat ubiegłych spotkanie opłatkowe kobiet po mastektomii odbędzie się w siedzibie klubu przy ul. Targowej 11. Panie wraz z zaproszonymi gośćmi zasiądą do wspólnej wieczerzy.


CKZiU

Dzień otwarty w SP nr 4

Dyrekcja oraz Rada Pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce zaprasza rodziców dzieci ze spektrum autyzmu na dzień otwarty. Podczas wydarzenie rodzice będą mogli poznać ofertę szkoły, a także wziąć udział w spotkaniach ze specjalistami.Świąteczne warsztaty w Lipiance

W Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance zaplanowano rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe. Organizatorzy zapraszają na zajęcia dzieci, młodzież, rodziców czy dziadków. Każdy będzie mile widziany. Wykonane przez siebie ozdoby będzie można zabrać do domu.Zwyczaje świąteczne w "Muzeum dla seniora"

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Muzeum dla Seniora". Tym razem wydarzenie poświęcone będzie świętom Bożego Narodzenia oraz zwyczajom bożonarodzeniowym kultywowanym w regionie kurpiowskim.Ruszyła XIV edycja zbiórki surowców wtórnych

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zaprasza przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły średnie z terenu województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w XIV edycji "Konkursu - zbiórka surowców wtórnych"Zmarł Stanisław Pajka

W sobotę 9 grudnia br. do wieczności odszedł Stanisław Pajka, zasłużony regionalista, badacz i popularyzator Kurpiowszczyzny. Odznaczony został m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski, nagrodą i medalem im. Zygmunta Glogera, medalem "Gloria Artis".Dachowanie w Chojnach Młodych (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego dachowania doszło w sobotnie popołudnie na trasie Ostrołęka-Łomża, odcinku drogi krajowej nr 61. W Chojnach Młodych (pow. łomżyński) kierująca audi a4 na ostrołęckich numerach rejestracyjnych zakończyła jazdę w przydrożnym rowie.


JBB

SPS

Bezmyślny strzelec

Wyjątkową głupotą wykazał się około 40-letni ostrołęczanin, który z okna swojego mieszkania postanowił postrzelać do zwierząt. Zastrzelił kawkę i ranił psa, a interweniującym policjantom nie chciał otworzyć drzwi. Mundurowi weszli do mieszkania siłą.

Zderzenie dwóch pojazdów w Laskowcu (zdjęcia)

Z utrudnieniami w ruchu musieli liczyć się kierowcy, którzy w piątkowy wieczór podróżowali trasą Ostrołęka-Łomża. W Laskowcu około godz. 18.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Sprawcą był 52-letni ostrołęczanin, który z głównej drogi skręcał w lewo.Zderzenie na obwodnicy (zdjęcia)

Do zderzenia ciężarowego manna i osobowej kii doszło w piątkowy wieczór na ul. Bohaterów Warszawy w Ostrołęce. 56-letni kierowca ciężarówki, z uwagi na gabaryty pojazdu, chcąc skręcić w prawo, zjechał na lewy pas i wymusił pierwszeństwo na osobówce.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.69 zł

4.96 zł

4.44 zł

2.02 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić