wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Aktualności

Uszkodzili auta i odjechali

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poszukują świadków uszkodzeń dwóch samochodów - volkswagena passata oraz fiata sudo. Świadkowie proszeni są o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie bądź z dyżurnym ostrołęckiej komendy.


Orange

To ich boi się PiS. Ostrołęka dla Wszystkich (listy kandydatów)

Dwóch największych przeciwników polityki Janusza Kotowskiego postanowiło połączyć swoje siły. Łukasz Kulik i Maciej Kleczkowski kreują się na jedyną alternatywę dla "rządów katechetów" w mieście. Już cztery lata temu niewiele brakowało do zwycięstwa nad Kotowskim.

Adrian Duszak z brązem mistrzostw świata! (wideo)

Adrian Duszak świetnie zaprezentował się w Mistrzostwach Świata w Teqballu i powrócił z brązowym medalem z Reims. Zawodnik z Dylewa w zawodach przegrał zaledwie jeden pojedynek o wejście do finału, w pozostałych grach spisywał się rewelacyjnie.

  •  
  • 10:23, 17.10.2018 r.


Molchanov: To szansa dla młodych ludzi (wideo)

Białoruski mistrz Muay Thai Andrei Molchanov był gościem UKS Fight Academy Ostrołęka. W trakcie seminarium szkoleniowego w klubie prowadzonym przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka znalazł także czas na rozmowę o wielu aspektach sztuk walki.

  •  
  • 10:22, 17.10.2018 r.


IX Łubudu Bowling Cup 2018. Chcesz dołączyć?

Kręglarze z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a także z całego regionu będą mieli okazję do rywalizacji w kolejnych zawodach z cyklu Łubudu Bowling Cup 2018. Dziewiąta edycja zawodów z pewnością dostarczy dużo emocji. Chcesz dołączyć do zmagań?

  •  
  • 10:22, 17.10.2018 r.

NOVDOM

Korona Ostrołęka zmierzy się z MKS Ciechanów

Piłkarze Korony Ostrołęka w środowe popołudnie rywalizować będą w półfinale Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenerów Marcina Truszkowskiego i Pawła Samsela mają przed trudną konfrontację z wymagającym przeciwnikiem.

  •  
  • 10:21, 17.10.2018 r.

JBB

Niemi radni

Przyjrzeliśmy się aktywności radnych Ostrołęki na podstawie złożonych przez nich interpelacji w bieżącej kadencji. Interpelacja to często skuteczny środek do rozwiązywania spraw ważnych dla mieszkańców. Prezydent zobowiązany jest do pisemnej odpowiedzi w ciągu dwóch tygodni.Kto z Ostrołęki i powiatu do sejmiku Mazowsza?

Jesienne wybory samorządowe to decyzja nie tylko odnośnie wyboru prezydentów miast, burmistrzów, wójtów i radnych, ale też wskazanie, kto zasiądzie w przyszłej kadencji sejmiku województwa mazowieckiego. Z naszego regionu mamy 14 kandydatów z dziewięciu komitetów wyborczych.


Agrometal

Wybory 2018: lista kandydatów do rady gminy Kadzidło

W gminie Kadzidło zarejestrowano aż siedem komitetów wyborczych, z których do rady gminy wystartuje łącznie 46 osób. Do pracy w lokalnym samorządzie zgłosili się nie tylko dotychczasowi radni i działacze, ale także zupełnie nowe osoby z 14 sołectw gminy.Wybory 2018: lista kandydatów do rady miasta Myszyniec

W gminie Myszyniec start w wyborach samorządowych zadeklarowały łącznie 34 osoby z pięciu zarejestrowanych komitetów wyborczych. Mieszkańcy będą wybierać reprezentantów do rady spośród znanych samorządowców, ale też zupełnie nowych postaci.Wybory 2018: lista kandydatów do rady gminy Łyse

W gminie Łyse start w wyborach samorządowych do rady gminy zapowiedziały łącznie 33 osoby z czterech zarejestrowanych komitetów wyborczych. Wolnych mandatów jest tylko 15. Powalczą o nie dotychczasowi radni, doświadczeni samorządowcy, ale też nowe osoby.


Impuls

Wszystkich Świętych - dostarcz kwiaty na dowolny cmentarz w Polsce

Śmierć jest nieodłączną częścią życia każdego człowieka. Rodzimy się, żyjemy, umieramy - nic nie jest w stanie tego cyklu zatrzymać. Praktycznie każdy z nas w pewnym momencie swojego życia styka się z utratą bliskiej osoby - mamy, babci, brata, dziecka, przyjaciela...


JBB

Kadzidło: jubileusz Złotych Godów (zdjęcia)

Dwadzieścia jeden par z terenu gminy Kadzidło otrzymało medale Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. W Gminnej Bibliotece Publicznej w Kadzidle odbyła się uroczystość, podczas której pary wstępujące 50 lat temu w związek małżeński otrzymały gratulacje i życzenia.Wieczór skupienia dla małżeństw i narzeczonych

Domowy Kościół, a także parafia Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Ostrołęce zapraszają na VIII Wieczór Skupienia dla małżeństw i narzeczonych. Spotkanie odbędzie się pod hasłem "Maryja fundamentem małżeństwa". Będzie można uczestniczyć w konferencji i mszy świętej.Małgorzata Laska z wizytą w Troszynie (zdjęcia)

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Troszynie odbyło się spotkanie autorskie z Małgorzatą Urszulą Laską, autorką książek dla dzieci. Pisarka mieszka i pracuje we Frankfurcie nad Menem. Debiutowała na rynku literackim w 2013 r. bajką pt. "Pan Dreptusiński".Goście specjalni na ognisku w Rżańcu (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej SIGiE im. Karola Adamieckiego w Rżańcu (gm. Olszewo-Borki) zorganizowano ognisko, na którym pojawili się goście specjalni. To drużyna harcerska na czele z dowódcą Krzysztofem Krawczykiem z ZHP p. ODH "KRES" z Ostrołęki.Radosna twórczość na wyborczych ulotkach

Ulotki, banery, gazetki czy przedwyborcze spoty reklamowe to przestrzeń, w której kandydaci ujawniają swoje, często skrywane dotychczas, umiejętności. Dzisiaj prezentujemy kilka oryginalnych materiałów przygotowanych przez kandydatów z Ostrołęki i okolic.


KamilaMeble

Znów śmieje się z nas cała Polska (zdjęcia, wideo)

Na kilka dni przed wyborami samorządowymi prawicowi politycy wpadli na pomysł, aby w Ostrołęce ponownie ogłosić sukces budowy elektrowni. Warto w końcu przypomnieć mieszkańcom o dobrej zmianie, by w niedzielę pamiętali, na kogo (nie)głosować.
Agrometal

Podsumowanie działań policyjnych "Truck & Bus"

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce przeprowadzili wczoraj działania o nazwie "Track & Bus". Funkcjonariusze kontrolowali przestrzeganie przepisów ruchu drogowego przez kierujących autokarami, busami i samochodami ciężarowymi.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.06 zł

5.37 zł

5.11 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić