wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

AktualnościRomskie klimaty na scenie OCK (zdjęcia, wideo)

Na deskach Ostrołęckiego Centrum Kultury wystąpił romski zespół Romanca. Grupa wcześniej występowała pod nazwą Baro Drom i istnieje od 1956 r. Inicjatorem powstania grupy był Przewodniczący Rady Starszyzny Romów - Zbigniew Bilicki.Truszkowski: Nie położyliśmy się na murawie (wideo)

Szkoleniowiec Korony Ostrołęka Marcin Truszkowski po meczu z Drukarzem Warszawa (2:2) był zadowolony z faktu, że jego zespół mimo fatalnego początku spotkania podniósł się z kolan. W ostatnich minutach mecz żółto-niebiescy zdołali odrobić straty i zdobyć punkt.

  •  
  • 12:09, 19.09.2017 r.


Staszczak: Macie bardzo specyficzne boisko (wideo)

Piłkarze Drukarza Warszawa zaskoczyli ostrołęcką Koronę w pierwszym kwadransie meczu i zdobyli dwie bramki dające prowadzenie 2:0. W drugiej połowie meczu zespół ze stolicy popełnił sporo błędów, dlatego cieszy się z punktu wywalczonego na stadionie przy Witosa.

  •  
  • 12:07, 19.09.2017 r.


Ladies kickboxing bezpłatnie w Fight Academy

Chcesz trenować sztuki walki pod okiem doświadczonego instruktora? Specjalnie dla czytelniczek naszego serwisu sportowego możliwość rozpoczęcia treningów w grupie Fight Academy wyłącznie dla kobiet prowadzonej przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka.

  •  
  • 12:00, 19.09.2017 r.


Triumf ostrołęckich żeglarzy w Grand Prix Mikołajek

Już po raz jedenasty na jeziorze Mikołajskim rywalizowali najlepsi żeglarze w regatach o Puchar Burmistrza Mikołajek. W sezonie 2017 zmagania cieszyły się dużym zainteresowaniem i zakończyły się końcowym sukcesem ostrołęckiej ekipy na łodziach klasy Omega.

  •  
  • 11:58, 19.09.2017 r.


Drgania i huk zgodnie z planem (zdjęcia, wideo)

Po naszej publikacji na temat drgań przy wbijaniu pali pod budowę tymczasowej przeprawy przez Narew ostrołęcki ratusz opublikował tekst, w którym zapewnia, że stosowana technologia nie zagraża budynkom na os. Stare Miasto. Wykonywane są także pomiary przy pomocy czujników.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


JBB

Usuwanie skutków wiatru i deszczu

Skutki wczorajszego deszczu i wichury dały się we znaki strażakom z terenu naszego miasta i powiatu. Ośmiokrotnie usuwano konary i drzewa, które wiatr powalił na drogę. Jedna interwencja dotyczyła też wypompowywania wody z piwnicy budynku mieszkalnego.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Andrzej Katolik, lat 71, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 19 września w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 11.00.


JBB

Podziękowanie

Serdeczne podziękowanie księdzu proboszczowi Zdzisławowi Grzegorczykowi, rodzinie, przyjaciołom, sąsiadom, kolegom, koleżankom z pracy, mieszkańcom Chrostowa i Troszyna oraz wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej mojego najukochańszego mężaZderzenie osobówek na alei Jana Pawła II (zdjęcia)

Do zderzenie dwóch samochodów osobowych doszło na al. Jana Pawła II w Ostrołęce. Według wstępnych ustaleń ostrołęckich policjantów, przyczyną było niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.Podopieczni TPD na stadionie i w telewizji (zdjęcia)

Dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego w Olszewie-Borkach, prowadzonej przez Oddział Powiatowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce, udali się na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Podczas wyprawy młodzi zwiedzili stadion narodowy, byli też w siedzibie Telewizji Polskiej.

Zbiory etnograficzne muzeum znów wzbogacone (zdjęcia)

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce wzbogaciło się o kolejne zbiory. Muzealnicy przywieźli przedmioty z trzech miejscowości: Zalesia, Krobi i Lipnik. Są to m.in. snowadło, stół stolarski, tara do prania, heble, kopyto szewskie, sierp, ostrzałka czy beczka.Skwer pamięci Kresowian w Kadzidle poświęcony (zdjęcia)

W rocznicę napaści sowieckiej na Polskę (17 września) Ryszard Kłosiński, proboszcz parafii Kadzidło, poświęcił Skwer Pamięci Męczeństwa Kresowian. Uroczystość poprzedziła sesja rady, podczas której wójt gminy oraz starosta Szczodrobowa podpisali porozumienie o współpracy.Na taniec z Atrią. Nowy nabór

Szkoła Tańca Atria ogłasza nabór dzieci do grup początkujących tańca towarzyskiego. Zajęcia dla dzieci to doskonały sposób, aby rozpocząć przygodę z tańcem. Pozytywnie wpływają na rozwój fizyczny dziecka, sylwetkę, ukształtowanie stóp oraz kulturę osobistą i charakter.


SPA

Projekt zumba w Dylewie zakończony (zdjęcia)

Niemal 60 osób skorzystało z plenerowych zajęć zumby odbywających się na orliku w Dylewie. Spotkania sportowo-rekreacyjne trwały od maja do września tego roku. Na zajęcia zaprosił mieszkańców Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Dylewianka".Podsumowanie działań na targowisku miejskim

Ostrołęccy policjanci w trosce o bezpieczeństwo osób przebywających na targowiskach miejskich czterokrotnie przeprowadzili działania ukierunkowane na przeciwdziałanie kradzieżom kieszonkowym. Dzielnicowi ostrzegali przed najczęstszymi sposobami działania oszustów.Działania "Pasy" podsumowane

W minioną niedzielę, 17 września ostrołęccy policjanci przeprowadzili działania pn. "Pasy". Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący i ich pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa oraz czy dzieci przewożone są w przeznaczonych do tego fotelikach.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.61 zł

4.85 zł

4.24 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić