wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Aktualności

"Upominki za Bursztynki" z okazji walentynek

Galeria Bursztynowa zaprasza do skorzystania z walentynkowej promocji "Upominki za Bursztynki". W dniu 14 lutego na klientów będą czekały kosmetyki, biżuteria, bony, słodkości oraz wiele innych wartościowych upominków. Będzie też sporo bezpłatnych atrakcji.Dachowanie w Ostrołęce (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na ulicy Warszawskiej w Ostrołęce. Mężczyzna kierujący volkswagenem golfem, w pewnym momencie stracił panowanie nad autem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Był w stanie po użyciu alkoholu.


CKZiU

Nieudana próba przemycenia cieczy niewiadomego pochodzenia

W Zakładzie Karnym w Przytułach Starych udaremniono - już po raz kolejny - przemyt na teren jednostki penitencjarnej substancji niedozwolonej. Kontrola osobista kobiety, ubiegającej się o widzenie z więźniem, ujawniła dwie fiolki z substancją niewiadomego pochodzenia.


Spektakl

Smutna wiadomość. Dorota Bacławska przegrała walkę z chorobą

Nie żyje Dorota Bacławska, mieszkanka wsi Gąski w gminie Lelis, która od lat zmagała się z nowotworem. Walka o życie Doroty była niezwykle dramatyczna, w pomoc dla niej włączyło się wiele ludzi, organizowano zbiórki i wsparcie finansowe. Niestety, nie udało się przechytrzyć śmierci.Narada roczna ostrołęckich strażaków (zdjęcia)

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce podsumowano działalność jednostki w 2018 r. Spotkanie zostało poprowadzone w dwóch blokach, które dotyczyły charakterystyki powiatu ostrołęckiego pod względem zagrożeń oraz działań operacyjnych strażaków.


NOVDOM

Kwiatowe ÂŁÂąki

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Alicja Siennicka, lat 55, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 12 lutego w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce o godz. 14.30.


Essentia

Kadzidło: powstaną kluby szachowy i brydżowy

Gminny samorząd Kadzidła wyszedł z kolejną inicjatywą do mieszkańców. Tym razem zaproponowano, aby czas wolny spędzić na rozgrywce w szachy lub brydża. Kluby mają rozpocząć swoją działalność jeszcze w lutym tego roku. Chętni zapraszani są na spotkania inauguracyjne.Praca w ratuszu dla podinspektora ds. pracowniczych

Prezydent miasta ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko urzędnicze podinspektora ds. pracowniczych w Wydziale Organizacji i Obsługi Rady Miasta Urzędu Miasta Ostrołęki. Nabór będzie prowadzony do 15 lutego br.


KamilaMeble

System powiadamiania SMS w gminie Olszewo-Borki

Od stycznia 2017 r. uruchomiony został SMS-owy system powiadamiania mieszkańców gminy Olszewo-Borki. System służy do informowania mieszkańców o sprawach ważnych i interesujących wydarzeniach na terenie gminy. Do systemu może się zarejestrować każdy mieszkaniec.Wernisaż wystawy fotografii członków OTF

W holu Ostrołęckiego Centrum Kultury odbędzie się wernisaż wystawy członków Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego. Podczas ekspozycji ukazane zostanie różnorodne spojrzenie na fotografię autorów. Zaprezentowane zdjęcia będą miały rożną tematykę.


KOBO

ZSP Łyse: zebrali ponad pół tony karmy dla zwierząt (zdjęcia)

Niezwykle udaną akcję pomocy dla psów i kotów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt Canis w Kruszewie, odnotowali uczniowie z Zespołu Szkół Powiatowych w Łysych. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać ponad pół tony karmy, a także akcesoria dla czworonogów.


EUROTUR

Ferie zimowe w TPD (zdjęcia)

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce zorganizowało dla swoich podopiecznych ferie zimowe. Przygotowano dla dzieci wiele atrakcji oraz ciekawe zajęcia. Dzięki nim uczestnicy pozyskali pożyteczną wiedzę, m.in. na temat zdrowego trybu życia.


JBB

Sportowiec Roku 2018. Obradowała kapituła (zdjęcia)

Dokładnie 10 402 głosy oddali Czytelnicy w plebiscycie na Sportowca Roku 2018 w Regionie. W poniedziałkowe popołudnie w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34" obradowała kapituła konkursu, która zdecydowała o przyznaniu specjalnych wyróżnień.

  •  
  • 19:45, 11.02.2019 r.


Wiceprezydent Kleczkowski: Kluby będą zadowolone

We wtorek na biurko prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika powinien trafić projekt podziału miejskiej dotacji na sport w 2019 roku. Komisja konkursowa pod przewodnictwem wiceprezydenta Macieja Kleczkowskiego zakończyła pracę w poniedziałek.

  •  
  • 19:03, 11.02.2019 r.


Poszukiwany ostrołęczanin zatrzymany

Funkcjonariusze z wydziału patrolowego ostrołęckiej komendy policji zatrzymali w Ostrołęce 35-letniego mieszkańca naszego miasta, poszukiwanego celem doprowadzenia do Zakładu Karnego w Przytułach Starych. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.


KredytOK


Działania kontrolne na Narwi (zdjęcia)

Społeczna Straż Rybacka przy kole PZW Narew w Ostrołęce od kilku dni prowadzi działania kontrolne na rzece Narew. W akcję zaangażowali się również funkcjonariusze z ostrołęckiej komendy policji. Sporo wędkarzy łowi piękne okonie, ale posypały się też i mandaty.Marta skoczyła na miarę oczekiwań

Trzy zawodniczki reprezentowały barwy UKS Siódemka Ostrołęka podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów, które w ostatni weekend odbyły się w toruńskiej hali Arena. Piąte miejsce, czyli wynik na miarę oczekiwań, wywalczyła w trójskoku Marta Łada.

  •  
  • 14:16, 11.02.2019 r.
Marek Karczewski sołtysem Czarnowca

Mieszkańcy Czarnowca w gminie Rzekuń wybrali sołtysa. Podczas zebrania w piątek 8 lutego br., odbyło się głosowanie, w wyniku którego sołtysem na najbliższą kadencję 2019-2024 został Marek Karczewski. Wybrano też radę sołecką oraz radę świetlicy.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

9°C, 1009 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

58
Jakość powietrza:
Słaba

Pył PM2.5: 38 µg/m³

Pył PM10: 59 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.27 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8