czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności
Mikołajkowe warsztaty dla dzieci

Jeśli jesteś rodzicem - zaproponuj mikołajkowe warsztaty w przedszkolu lub szkole Twojego dziecka. Warsztaty są doskonałą okazją do samodzielnego stworzenia wyjątkowych ozdób świątecznych oraz spędzenia czasu w ciekawy i twórczy sposób.


Andrzejki

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in: skrzydełka z kurczaka po 5,49 zł/kg, paski boczkowe za 17,99 zł/kg, kapusta pekińska w cenie 1,99 zł/kg, oranżada Hellena (biała, żółta, czerwona) tylko 1,99/1,25 l.


Kalina

Essentia

Ministerstwo Energii do likwidacji. Krzysztof Tchórzewski zbyt uległy?

Rząd, mimo apelu Krajowej Sekcji Górnictwa Węgla Kamiennego NSZZ Solidarność, zdecydował się na likwidację Ministerstwa Energii. Chce zmienić podejście do sektora węglowego. Krzysztof Tchórzewski, który kierował resortem, wróci do pracy poselskiej. Zarzucono mu, że jest zbyt uległy wobec górniczych związków.Na sylwestra z "Moją Ostrołęką". Sala Bankietowa Diamentowa

Ruszył już nasz sylwestrowy informator, w którym prezentujemy oferty balów w salach bankietowych, pensjonatach i hotelach z terenu Ostrołęki i powiatu. Dziś zamieszczamy pierwszą z ofert bali sylwestrowych 2019/2020. Zobaczcie, co na sylwestra przygotowała dla Was Sala Bankietowa Diamentowa.Występy artystyczne, konkurs historyczny i Mazurek Dąbrowskiego. Ostrołęcki ośrodek szkolno-wychowawczy uczcił Niepodległą (zdjęcia)

W Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce odbyła się uroczysta akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Społeczność placówki zaprezentowała poświęcony ojczyźnie montaż słowno-muzyczny oraz punktualnie o godzinie 11.11 odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego.


Kwiatowe ÂŁÂąki
Zmarł ks. Tadeusz Zalewski, były proboszcz parafii Brodowe Łąki

Do wieczności odszedł ksiądz Tadeusz Zalewski, emerytowany kapłan diecezji łomżyńskiej oraz były proboszcz parafii Brodowe Łąki w gminie Baranowo. Duchowny zmarł w wieku 82 lat, z czego 58 poświęcił drodze kapłańskiej. Do Domu Pana odszedł w poniedziałek 11 listopada br.


MobilSerwis

"Kurier Mazowiecki": most zastępczy niknie w oczach (wideo)

Wojsko rozbiera tymczasową przeprawę na Narwi, wybudowaną na czas remontu starego mostu. Szybko znikają kolejne stalowe przęsła. Wcześniej były plany, aby w tym miejscu powstał taras widokowy, ale ze względu na obszar Natura 2000 planów zaniechano. O sprawie informował "Kurier Mazowiecki".


CKZiU


Stare firanki na wagę złota. Akcja "Firanka" wciąż trwa

Organizowana przez stowarzyszenie "Ekomena" proekologiczna akcja "Firanka" nadal trwa. Wciąż można przynosić niepotrzebne, czyste firanki, z których wkrótce zostaną uszyte torby wielorazowego użytku. Sukces projektu zależy jednak od wsparcia i zaangażowania ostrołęczan.


KamilaMeble

Z Allegro lokalnie

Jeden z najpopularniejszych serwisów w Polsce stale rozwija swoją działalność. Ważne jest oczywiście wychodzenie naprzeciw oczekiwaniu klientów oraz dostosowywanie oferty do potrzeb rynku. Stąd też wykorzystanie nowoczesnych technologii, ułatwienia w zakresie dostaw.Burmistrz Myszyńca spotkała się z mieszkańcami. Omówiono problemy i przedstawiono propozycję herbu gminy (zdjęcia)

Burmistrz Myszyńca Elżbieta Abramczyk spotkała się z mieszkańcami gminy w sali narad miejskiego urzędu. Organizacja wydarzenia ma na celu przybliżenie działań samorządu oraz przedstawienie społeczności lokalnej obecnych i przyszłych działań oraz inwestycji, które są lub będą realizowane na terenie gminy.
Gaska OCK

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.

  • Wyświetleń: 2707
  • 09:14, 13.11.2019 r.

NOVDOM

OKKK rywalizował w Zambrowie

Jedenastu zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Rodzinnym Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości 2019. Do domów młodzi karatecy wrócili z siedmioma medalami - 3 złotymi, 2 srebrnymi i 2 brązowymi.

  • Wyświetleń: 1702
  • 09:14, 13.11.2019 r.

Akademia MaluchĂłw

UKS Diament Ostrołęka najlepszy w Gdańsku

Młodzi szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka uczestniczyli w turnieju piłki ręcznej w Gdańsku. W dniach 8-10 listopada ostrołęczanie rywalizowali w kategorii chłopców z rocznika 2007. W zawodach wzięło udział 16 zespołów.

  • Wyświetleń: 2641
  • 09:14, 13.11.2019 r.

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

słabe opady deszczu

5°C, 1021 hPa

słabe opady deszczu

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.22 zł

4.91 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8