czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

AktualnościOSPA odwołana! Organizatorzy zapraszają dopiero za rok

Ostrołęckie Centrum Kultury wydało ważny komunikat dotyczący planowanych na 14 listopada Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA 2020. Byłaby to już 36 edycja imprezy, jednak z uwagi na wciąż rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa, wydarzenie zostało odwołane!
Kwiatowe ÂŁÂąkiCKZiU

Nowy skokochron dla ostrołęckich strażaków (zdjęcia)

W związku z koniecznością doposażenia jednostek Państwowej Straży Pożarnej, Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie przekazała do jednostek z terenu województwa mazowieckiego 19 skokochronów. Jeden z nich trafił do strażaków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce.


biotechnik

Pawłowska: Ofertę dostałam w dziewiątym miesiącu ciąży

Nową trenerką Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki została Paulina Pawłowska. 25-latka specjalizująca się w biegach średnich i długich będzie odpowiadać za szkolenie dzieci i młodzieży w ekipie. Jak to się stało, że rozpoczęła pracę? Który sukces w swoim życiu sportowym ceni najbardziej? Zapraszamy do lektury.

  • Wyświetleń: 7025
  • Komentarzy: 11
  • 15:11, 15.10.2020 r.


Otwarcie nowego Sklepu Firmowego w Ostrołęce już w najbliższy weekend. Na klientów czekają promocje i degustacja pysznych wędlin

Już w najbliższą sobotę otwarcie Sklepu Firmowego - Wyrób Wędlin S.Podolak Kaczka przy ul. Sikorskiego 17 w Ostrołęce, połączone z degustacją przepysznych wędlin i kiełbas. Klienci będą mogli skorzystać z 5 proc. rabatu na całe zakupy oraz kupić przepyszną, ciepłą kiełbasę w promocyjnej cenie 19,90 zł/kg.


JBB


Pawłowska trenerką OKLA Ostrołęka

Władze Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki ogłosiły, iż do sztabu szkoleniowego dołączyła Paulina Pawłowska. 25-latka specjalizująca się w biegach średnich i długich będzie odpowiadać za szkolenie dzieci i młodzieży w ekipie. To ambitna kobieta z cudownym podejściem do dzieci i młodzieży.

  • Wyświetleń: 2431
  • Komentarzy: 2
  • 14:29, 15.10.2020 r.Fachowiec

Novdom

Eldor


Ostrołęcki sanepid prosi o kontakt pasażerów autobusów relacji Berlin Südkreuz-Warszawa Zachodnia i Warszawa Zachodnia-Ostrołęka

Ostrołęcki sanepid prosi o kontakt osoby podróżujące następującymi środkami transportu: autobus Flixbus kurs 1322 relacji Berlin Südkreuz-Warszawa Zachodnia (wyjazd 8 października br. godz. 13.15) i autobus Stalco/Polonus kurs 2366 relacji Warszawa Zachodnia-Ostrołęka, (wyjazd 8 października br. godz. 21.30).Zderzenie dwóch ciężarówek na trasie Kolno-Myszyniec (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia z udziałem dwóch ciężarówek doszło wczoraj na drodze Kolno-Myszyniec (DW nr 647). Jedna z nich zjechała do rowu. Na szczęście żaden z uczestników zdarzenia nie doznał poważnych obrażeń. Przyczyną był nieprawidłowy manewr mijania.Inwentaryzacja źródeł ciepła na trenie gminy Troszyn

W województwie mazowieckim na terenie gminy Troszyn zostanie wykonana inwentaryzacja źródeł ciepła. Ankieterzy podczas wizyt w budynkach będą zbierać informacje o urządzeniach grzewczych oraz sposobie przygotowania ciepłej wody użytkowej, a także o stanie termomodernizacji budynku tj. ocieplenia przegród budowlanych, stolarki okiennej i drzwiowej.Powróciły godziny dla seniorów. Są jednak wyjątki

Od dzisiaj w sklepach spożywczych, aptekach, drogeriach i placówkach poczty obowiązują godziny dla seniorów. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-12.00 w miejscach tych zostaną obsłużeni wyłącznie klienci powyżej 60 roku życia. Rozporządzenie przewiduje jednak wyjątki. Jakie?


Akademicka


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8