poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Pluskwy w ostrołęckim szpitalu? Dyrekcja zaprzecza

Jeden z czytelników powiadomił naszą redakcję o tym, że w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce znajdują się pasożyty - pluskwy. Twierdzi, że w celu pozbycia się ich, będą niszczone meble i zdzierane ściany. Dyrekcja szpitala wszystkiemu zaprzecza.

Mammobus w Ostrołęce i powiecie

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


CKZiU

KamilaMeble

Kwiatowe ÂŁÂąki

Kodeks pracy - czy znasz główne zmiany, jakie zaszły w 2019?

Ustawa opisująca prawo pracy jest - w porównaniu do wielu innych aktów prawnych - bardzo często aktualizowana i zmieniana. Część z tych poprawek weszła w życie już w poprzednim roku, jednakże niektóre zaczęły obowiązywać dopiero w styczniu 2020.


Akademia MaluchĂłw
Manna z nieba przestała spadać

Tak się niektórym zafascynowanym władzą wydawało, że decyzja polityczna to również ekonomiczna, a pieniążki da się jakoś skombinować. Jakaś bezrozumna wiara, że partia wszystko może chyba uległa na przykładzie słynnej inwestycji ostrołęckiej doszczętnie rozbita.  Czy to jednak dotarło już do tych co byli twarzą tej ekonomicznej fanaberii?


Tarcza

Sportowiec Roku 2019: Nagrody dla najlepszych piłkarzy (wideo)

W plebiscycie Sportowiec Roku 2019 najlepsi piłkarze rywalizowali w dodatkowej kategorii. Podczas gali, w Centrum Bankietowo-Usługowym "Warszawska 34", wyróżnieni zostali Izabela Lenarczyk z Ostrowi Mazowieckiej oraz Mariusz Marczak z Ostrołęki.

  • Wyświetleń: 3093
  • 09:00, 15.02.2020 r.JBB

Filip Terlik w kadrze Polski na mistrzostwa Europy

Polski Związek Kręglarski powołał do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy Juniorów zawodnika Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Filip Terlik będzie reprezentował nasz kraj w holenderskim Tilburgu. Zawody odbędą się w dniach 3-13 kwietnia br.

  • Wyświetleń: 1989
  • 08:59, 15.02.2020 r.


"Ferie z tenisem ziemnym". Spróbuj swoich sił

Dzieci i młodzież mają okazję poznać podstawy gry w tenisa ziemnego. Bezpłatne zajęcia odbędą się w dniach 17-20 lutego w hali sportowej przy ulicy Partyzantów (os. Wojciechowice) w Ostrołęce. Zapisy na treningi przyjmowane są telefonicznie. Chcesz spróbować?

  • Wyświetleń: 852
  • 08:58, 15.02.2020 r.MEBPOLEldorEssentia

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.95 zł

5.27 zł

5.19 zł

2.26 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8