czwartek, 21 lutego 2019 r., imieniny Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Aktualności

Radny pyta o zajmowanie pomieszczeń przy ul. Partyzantów 3

Radny Mariusz Łuba niepocieszony odpowiedzią prezydenta Łukasza Kulika w sprawie zajmowania przez instytucje, organizacje, kluby pomieszczeń przy ulicy Partyzantów 3 ponownie złożył interpelację do włodarza. Tym razem prosi o wykaz osób wynajmujących te lokale.


JBB

Wypadek w Ludwinowie. Jedna osoba ranna (zdjęcia)

Do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut doszło w Ludwinowie (gm. Goworowo). Według ustaleń policjantów, kobieta kierująca seatem toledo, wymusiła pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki Toyota Rav4. W wyniku zderzenia pojazdów jedną osobę zabrano do szpitala.Rymcerze z wizytą w ZSP w Łysych (zdjęcia)

W Zespole Szkół Powiatowym w Łysych wizytę złożyli ciekawi goście - to Rymcerze czyli Łukasz Bęś, pseudonim Bęsiu oraz Jonatan Blank pseudonim DJ Yonas. Panowie współpracują ze sobą od 2006 roku i prowadzą razem projekt profilaktyczny pod nazwą "Nie zmarnuj swojego życia".


NOVDOM

Jak pozbyć się tłuszczu z okolic ud?

Wiele kobiet cierpi na nadwagę bardzo utrudniającą zaakceptowanie siebie. Nie tylko o wygląd chodzi, lecz także o lepsze samopoczucie. Dlatego dobrze jest zatroszczyć się o własne zdrowie, a nim jest także wygląd. Najtrudniej usunąć tłuszcz z brzucha i ud.

Zakład karny i ostrołęcki szpital zawarli porozumienie

Pułkownik Tomasz Dąbrowski, dyrektor Zakładu Karnego w Przytułach Starych i Paweł Natkowski, dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. doktora Józefa Psarskiego w Ostrołęce podpisali we wtorek 12 lutego porozumienie o współpracy.


KamilaMeble

Uszkodzona skoda fabia. Poszukiwani świadkowie

Czytelniczka poszukuje świadków uszkodzenia samochodu marki Skoda Fabia koloru białego, do którego doszło na parkingu przed jednym ze sklepów z artykułami budowlanymi w naszym mieście. Nie wiadomo, gdzie dokładnie, bo kobieta odwiedziła tego dnia kilka obiektów.
EUROTUR

Ogłoszono konkurs na prezesa i wiceprezesa OTBS

Na przestrzeni kilku tygodni w Ostrołęckim Towarzystwie Budownictwa Społecznego zaszły duże zmiany kadrowe. Odmienił się skład rady nadzorczej, a funkcję prezesa objęła tymczasowo Elżbieta Szewczyk-Ziegler. Teraz ogłoszono konkurs na stanowisko prezesa i wiceprezesa spółki.Pierwsze urodziny stacji BP w Ostrołęce!

Czekają na Was megapromocje przygotowane specjalnie na pierwsze urodziny stacji paliw BP przy ulicy Solidarności 8 w Ostrołęce! W dniach 16-17 lutego właściciele stacji dla swoich klientów przygotowali wiele atrakcji. Już w ten weekend do każdego tankowania kubek kawy gratis!Prawie cztery promile i kierował autem!

Blisko 4 promile alkoholu w organizmie miał kierowca mercedesa, który postanowił wybrać się w nocną podróż. Podczas jazdy nieodpowiedzialny - prawdopodobnie 38-latek z Ostrołęki - uderzył w krawężnik i zatrzymał się na pasie zieleni przy ulicy Targowej w rejonie ronda im. Waltera.Miejskie pieniądze na sport podzielone!

Znamy już wyniki konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej w 2019 roku w Ostrołęce. Prezydent Łukasz Kulik zatwierdził propozycję przygotowaną przez komisję konkursową, której przewodniczył wiceprezydent Maciej Kleczkowski.

  •  
  • 14:19, 12.02.2019 r.


Jantarki wywalczyły złoto w Dzierżeninie

Piłkarki Jantaru Ostrołęka okazały się najlepsze w halowym turnieju rozegranym w Dzierżeninie. Organizatorem kobiecych zmagań był Brix Pułtusk. W zmaganiach wzięło udział dziesięć zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

  •  
  • 14:05, 12.02.2019 r.

Spektakl

Srebro i brąz sztangistów UKS Atleta w Siedlcach

Sztangistki UKS Atleta dzielnie rywalizowały o medale wagowych Otwartych Mistrzostw Powiatu Siedleckiego w Podnoszeniu Ciężarów. W zawodach bardzo dobrze zaprezentowały się Julia Kotowska i Nikola Strzelczyk, zdobywając dla naszego miasta dwa medale.

  •  
  • 13:38, 12.02.2019 r.


"Upominki za Bursztynki" z okazji walentynek

Galeria Bursztynowa zaprasza do skorzystania z walentynkowej promocji "Upominki za Bursztynki". W dniu 14 lutego na klientów będą czekały kosmetyki, biżuteria, bony, słodkości oraz wiele innych wartościowych upominków. Będzie też sporo bezpłatnych atrakcji.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Dachowanie w Ostrołęce (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na ulicy Warszawskiej w Ostrołęce. Mężczyzna kierujący volkswagenem golfem, w pewnym momencie stracił panowanie nad autem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Był w stanie po użyciu alkoholu.Nieudana próba przemycenia cieczy niewiadomego pochodzenia

W Zakładzie Karnym w Przytułach Starych udaremniono - już po raz kolejny - przemyt na teren jednostki penitencjarnej substancji niedozwolonej. Kontrola osobista kobiety, ubiegającej się o widzenie z więźniem, ujawniła dwie fiolki z substancją niewiadomego pochodzenia.


KredytOK

Smutna wiadomość. Dorota Bacławska przegrała walkę z chorobą

Nie żyje Dorota Bacławska, mieszkanka wsi Gąski w gminie Lelis, która od lat zmagała się z nowotworem. Walka o życie Doroty była niezwykle dramatyczna, w pomoc dla niej włączyło się wiele ludzi, organizowano zbiórki i wsparcie finansowe. Niestety, nie udało się przechytrzyć śmierci.Narada roczna ostrołęckich strażaków (zdjęcia)

W Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Ostrołęce podsumowano działalność jednostki w 2018 r. Spotkanie zostało poprowadzone w dwóch blokach, które dotyczyły charakterystyki powiatu ostrołęckiego pod względem zagrożeń oraz działań operacyjnych strażaków.

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Alicja Siennicka, lat 55, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 12 lutego w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce o godz. 14.30.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.27 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8