środa, 16 października 2019 r., imieniny Gawła, Florentyny, Grzegorza

BRW

Aktualności

Waleczni Cup w Olszewie-Borkach (zdjęcia, wideo)

Młodzi piłkarze z roczników 2011-2012 oraz 2013 i młodsi rywalizowali na boisku i w hali sportowej przy ulicy Dojazdowej w Olszewie-Borkach w turnieju Waleczni Cup. W zawodach podzielonych na dwie kategorie wiekowe wystąpiło w sumie siedemnaście drużyn.

  • Wyświetleń: 2835
  • 09:22, 10.10.2019 r.


Wypadek na ulicy Warszawskiej (zdjęcia)

88-letni mężczyzna został z obrażeniami ciała zabrany do szpitala na skutek wypadku drogowego do którego doszło dziś w nocy na drodze krajowej numer 61 (gm. Olszewo-Borki). Według wstępnych ustaleń policji kierowca ciężarówki uderzył w tył nieoświetlonego auta, które częściowo stało na jezdni.


Essentia

W Myszyńcu świętowali złote gody (zdjęcia)

Pary małżeńskie z gminy Myszyniec odznaczono medalami za długoletnie pożycie. Szacowni jubilaci wzięli udział w nabożeństwie oraz uroczystości, podczas której burmistrz Elżbieta Abramczyk odznaczyła pary medalami nadanymi przez prezydenta Polski. Nie zabrakło muzyki oraz życzeń i poczęstunku.Idziesz na grzyby? Zachowaj ostrożność

Sezon grzybowy w pełni. Niestety dla nierozsądnych grzybiarzy jesienna wyprawa na łono natury po dary lasu może zakończyć się tragicznie. W związku z wzrastająca liczbą zgłoszeń zaginięć osób podczas grzybobrania, policjanci apelują o rozwagę i nie przecenianie swojego zmysłu orientacji w terenie.


KamilaMeble

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: karkówka bez kości po 14,99 zł/kg, nowość - pieczeń z ogórkiem/z serem za 16,99 zł/kg, pomidory w cenie 1,69 zł/kg oraz Hoop Cola (2 litry) tylko 2,49 zł.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Beata Pepłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 5 listopada 2019 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Pomoc Domowa

Wolne stanowisko w Parku Wodnym "Aquarium"

Pełniący obowiązki dyrektora Parku Wodnego "Aqarium" Dariusz Korzeniecki ogłosił nabór na wolne stanowisko specjalisty do spraw kadr i płac. Termin składania dokumentów aplikacyjnych upływa we wtorek 15 października br.Utrudnienia w ruchu na ulicy Wojska Polskiego w Łomży

Osoby, które w najbliższym czasie wybierają się do Łomży powinny liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym, spowodowanymi remontem ulicy Wojska Polskiego. Od 10 października zamknięty będzie odcinek tej drogi od ulicy Polowej do ulicy Sikorskiego. Utrudnienia potrwają do końca listopada.

 Policja poszukuje świadków zdarzeń

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki. Chodzi o ustalenie świadków uszkodzenia samochodów osobowych marki Mercedes i Ford Focus.


Kwiatowe ÂŁÂąki

WSSE

Nowość od Power Boy'a. Premiera klipu już dziś (nagranie)

Power Boy nie zawiódł swoich fanów. W sieci pojawiła się premiera kolejnego utworu - "Polski Texas", na razie jednak bez teledysku. Klip - jak zapowiedział Artur Suchcicki, lider zespołu - będzie zamieszczony dziś o godzinie 17.00. Czy piosenka powtórzy sukces poprzednich hitów grupy? Przekonamy się niebawem.

 


NOVDOM

Pożar sadzy

Miniona doba upłynęła spokojnie strażakom z terenu naszego miasta i powiatu. Odnotowano tylko jedną interwencję. 8 października o godzinie 21.57 gaszono pożar sadzy w kominie przy ul. Madalińskiego w Baranowie. Do działań zadysponowano jeden zastęp OSP Baranowo.
CKZiU

Gala Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Plan walk (wideo)

Dziesięć walk w trzech formułach sztuk walki obejrzą kibice podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Impreza organizowana przez prezesa, a zarazem trenera Fight Academy Ostrołęka Arkadiusza Ludwiczaka z pewnością dostarczy dużo emocji.

  • Wyświetleń: 3878
  • 10:34, 09.10.2019 r.


Co zrobić, aby zagłosować za granicą? (wideo)

Wybory do Sejmu i Senatu coraz bliżej. Głosowanie odbędzie się w niedzielę 13 października. Głosować będzie można również za granicą - w 320 lokalach. Ich adresy można znaleźć na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, właściwego konsulatu lub na stronie internetowej PKW.


WSAP

Z wizytą w redakcji "Mojej Ostrołęki" (zdjęcia)

"Redakcja "Mojej Ostrołęki", największego w regionie dziennika internetowego, zaprasza w swoje progi przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i średnich z opiekunami. Podczas wizyty goście dowiedzą się jak wygląda codzienna praca dziennikarza i fotoreportera oraz wystąpią na żywo przed kamerą.To jest mecz o nasze życie

Za kilka dni staniemy przed kolejnym ważnym wyborem. Już dziś musimy podjąć decyzję czy wpuścimy Polskę do domów przez uchylone drzwi czy tylko przez telewizor. Każde wybory to mecz o nasze życie: zwykłych Polaków, sąsiadów, bliskich i znajomych. To mecz o życie Polaków każdego sortu.


ISP

Nowy lokal dla dzieci z TPD w Myszyńcu (zdjęcia)

Placówka Wsparcia Dziennego w Myszyńcu, prowadzona przez Oddział Powiatowy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce, otrzymała nowy lokal. Uroczystego otwarcia dokonano w obecności dzieci oraz zarządu TPD, duchowieństwa, lokalnych władz samorządowych i zaproszonych gości.


Eldor

Ćwiczenia strażackie w lesie (zdjęcia)

Na terenie kompleksu leśnego w Przystani (gm. Olszewo-Borki) przeprowadzono niezapowiedziane ćwiczenia z zakresu organizacji zaopatrzenia wodnego. Głównym celem było sprawdzenie przygotowania sił i środków Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego z terenu województwa mazowieckiego.Bieg w Susku Starym dla Osiora (zdjęcia, wideo)

Biegacz z Wydmin (pow. giżycki) nie dał szans rywalom w VII Biegu Pamięci Marynarzy i Ułanów poległych w 1920 roku. Bartłomiej Osior, w zawodach rozegranych w Susku Starych, 10-kilometrową trasę ukończył z czasem 32:55.93. Drugi na metę dobiegł Patryk Drężek.

  • Wyświetleń: 2927
  • 09:15, 09.10.2019 r.

TWP

Młodzi szczypiorniści rozpoczęli zmagania ligowe

Młodzi piłkarze ręczni Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka rozpoczęli zmagania ligowe. W pierwszym turnieju, w którym ostrołęcki zespół był gospodarzem, podopieczni trenera Radosława Blocha odnieśli dwa przekonujące zwycięstwa.

  • Wyświetleń: 1539
  • 09:15, 09.10.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.90 zł

5.21 zł

4.89 zł

1.88 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8