środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Aktualności

Plama oleju, kolizja i pożar

Minionej doby odnotowano trzy interwencje.
1. O godz. 9.45 na odcinku drogi pomiędzy Ostrołęką a Laskami (gm. Czerwin) usuwano plamę oleju z jezdni. Zadysponowano trzy zastępy JRG PSP Ostrołęka i po jednym zastępie z OSP Czerwin i OSP Troszyn.Senior z gminy Kadzidło stracił prawie 3,5 tysiąca złotych

Senior z powiatu ostrołęckiego stracił wczoraj prawie 3,5 tysiąca złotych. 76-latek wpuścił do swojego domu obcą kobietę, która rzekomo miała dostarczyć przesyłkę. Po wizycie nieznajomego gościa mężczyzna zauważył, że z jego portfela zostały skradzione pieniądze.


JBB

Wybrano nową Radę Osiedla Stacja. Poznaj skład (zdjęcia)

Osiedle Stacja to od lat jedno z najbardziej aktywnych miejskich osiedli jeśli chodzi o frekwencję na zebraniach czy angażowanie się w sprawy lokalnej społeczności. Nie inaczej było tym razem. Mieszkańcy przybyli tłumnie, aby wybrać nowy skład rady osiedlowej.


Triuph

Fundacja Razem

Ostre strzelanie na Witosa (zdjęcia, wideo)

W spotkaniu 14 kolejki rozgrywek III ligi mazowieckiej piłkarki Jantaru Ostrołęka pokonały po emocjonującym meczu Ostrovię Ostrów Mazowiecka 4:3. Do przerwy podopieczne trenera Rafała Koska przegrywały 2:3, ale lepiej zagrały w drugiej połowie.

  •  
  • 10:48, 15.05.2019 r.

Granity Kowalczyk

Korona jedzie na starcie z Kasztelanem (wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka mają przed sobą kolejne bardzo ważne spotkanie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego rywalizować będą z również walczącym o utrzymanie zespołem Kasztelana Sierpc.

  •  
  • 10:46, 15.05.2019 r.


Dziewięć medali WOPR-OS w Kościerzynie

Dziewięć medali wywalczyli reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w pierwszej rundzie Pomorskiej Ligi w Ratownictwie Wodnym 2019 w Kościerzynie. W zawodach podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli pięć złotych, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

  •  
  • 10:44, 15.05.2019 r.

Świat Okien

Szklarski walczył na drugim etapie Milko Mazury MTB

Reprezentanci Klubu Kolarskiego 24h mają za sobą kolejne starty w szeregu imprez. Na drugim etapie Milko Mazury MTB rywalizował Zdzisław Szklarski. W Warchałach na zawodników czekała wymagająca i techniczna trasa. Jak spisał się reprezentant KK24h?

  •  
  • 10:42, 15.05.2019 r.


Karol Samsel i jego gość: Andrzej Kopacki (zdjęcia)

Gościem wczorajszego spotkania w klubie "Przy Studziennej" był Andrzej Kopacki. Poeta i literaturoznawca omówił m.in. swoją najnowszą książkę pod tytułem "Inne kaprysy". Wydarzenie odbyło się w ramach cyklu Karol Samsel i jego gość.


Arkus

Jubileusz 70-lecia OSP w Lipnikach (zdjęcia)

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnikach oraz zaproszeni goście świętowali jubileusz 70-lecia powstania jednostki. Uroczystości poprzedziła msza święta w kościele parafialnym pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Lipnikach.Fat-Bike Ostrołęka salonem firmowym marki Monteria (zdjęcia)

Fat-Bike Ostrołęka to sklep z bogatym asortymentem rowerów, skuterów, quadów, motorowerów i akcesoriów dla klientów w każdym wieku. W ofercie znane i cenione marki. Placówka mieści się przy ul. Korczaka 4 w Ostrołęce. Poza sprzedażą możliwy również profesjonalny serwis.Ostrołęka: Noc Muzeów - w rytmach Europy

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na Noc Muzeów - w rytmach Europy. Wydarzenie wpisuje się w tegoroczne obchody Dni Ostrołęki i zostało przygotowane w ramach obchodów 15 rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.


Essentia

Piknik rodzinny z udziałem mundurowych

W minioną sobotę ostrołęccy funkcjonariusze wzięli udział w pikniku rodzinnym, zorganizowanym z okazji rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Nie zabrakło pytań na temat służby w policji oraz chętnych do odwiedzenia stanowiska profilaktycznego.Policyjne działania "Truck & Bus"

Policjanci z Ostrołęki rozpoczęli działania pod kryptonimem "Truck & Bus". Drogówka bacznie przygląda się kierowcom autokarów i samochodów ciężarowych, kontrolując przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Sprawdzają też trzeźwość kierujących i stan techniczny pojazdów.

Poseł w kampanii wyborczej uczył bezpieczeństwa (zdjęcia, wideo)

W Szkole Podstawowej w Nowej Wsi przygotowano dla uczniów lekcję na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego. W rolę nauczycieli wcielili się Alvin Gajadhur, Główny Inspektor Transportu Drogowego i ostrołęcki poseł Arkadiusz Czartoryski. W spotkaniu wzięło udział ponad 40 uczniów.Rozstępy - ekspert radzi, jak ich zredukować

Rozstępy są najczęściej występującą formą blizn. Zlokalizowane mogą być na wielu obszarach ciałach, choć najczęściej spotykane są rozstępy na brzuchu, rozstępy na udach i pośladkach, rzadziej - rozstępy na plecach czy ramionach.Koncert muzyki ludowej "Harmonia pedałowa"

W Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Łysych odbędzie się wyjątkowy koncert. Zainteresowani uczestnicy będą mogli wysłuchać wyjątkowej muzyki wygrywanej na jednym z tradycyjnych, kurpiowskich instrumentów ludowych - harmonii pedałowej.


Kwiatowe ÂŁÂąki

CKZiU

Kadzidło: Urszula Kowalczuk i jej zbiór 300 konizmów

W Gminnej Bibliotece Publicznej im. Wojciecha Woźniaka w Kadzidle odbędzie się spotkanie autorskie z Urszulą Kowalczuk oraz promocja książki "Koń jaki jest, każdy widzi, czyli alfabetyczny zbiór 300 konizmów." Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.


KamilaMeble

Konkretna Liga Bowlingowa (zdjęcia, wideo)

KONKRETni Ludzie plasują się na czele Konkretnej Ligi Bowlingowej rozgrywanej w Łubudu Bowling&Good Time. Drugi zestawieniu zespół The Bowling Stones wyprzedzają o 112 punktów, a trzecią drużynę Pin Busters o 488 punktów. Kto najlepszym zawodnikiem?

  •  
  • 20:06, 14.05.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8