czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

Niepodległościowe zawody na strzelnicy (zdjęcia)

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca upamiętnił odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku. W dniach 10-11 listopada na strzelnicy w Troszynie odbył się "Turniej Niepodległości". Rywalizacja przebiegała w sześciu konkurencjach.

  • Wyświetleń: 2707
  • 09:14, 13.11.2019 r.


Fachowiec

OKKK rywalizował w Zambrowie

Jedenastu zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Rodzinnym Karate Kyokushin z okazji Dnia Niepodległości 2019. Do domów młodzi karatecy wrócili z siedmioma medalami - 3 złotymi, 2 srebrnymi i 2 brązowymi.

  • Wyświetleń: 1702
  • 09:14, 13.11.2019 r.

BNP

UKS Diament Ostrołęka najlepszy w Gdańsku

Młodzi szczypiorniści Uczniowskiego Klubu Sportowego Diament Ostrołęka uczestniczyli w turnieju piłki ręcznej w Gdańsku. W dniach 8-10 listopada ostrołęczanie rywalizowali w kategorii chłopców z rocznika 2007. W zawodach wzięło udział 16 zespołów.

  • Wyświetleń: 2641
  • 09:14, 13.11.2019 r.

EssentiaKlassic

Będzie nowa scena w Zagrodzie Kurpiowskiej w Kadzidle (zdjęcia)

Od kilku już lat Maria Samsel - dyrektor Muzeum Kultury Kurpiowskiej oraz wójt gminy Kadzidło Dariusz Łukaszewski zabiegali o budowę nowej, profesjonalnej sceny w kadzidlańskiej Zagrodzie Kurpiowskiej. Udało się! Decyzja już zapadła. Scena najprawdopodobniej zostanie wybudowana już w przyszłym roku.


JBB

"Okradziony dopiero co wrócił z Ameryki. W Ostrołęce są przekonani, że złodzieje musieli o tym wiedzieć". Polsat News o włamaniu na os. Stacja (wideo)

Okradziony dopiero co wrócił z Ameryki. Wszystko działo się późnym popołudniem, gdy właściciel domu dosłownie na chwilę wyskoczył do sklepu. Zginęły pieniądze i biżuteria - donoszą reporterzy Polsatu w sprawie włamania na os. Stacja w Ostrołęce, którego nagranie opublikował nasz portal.
CKZiU

Andrzejki

Gaska OCKMobilSerwis

Wyjątkowe wydarzenie dla młodych par. Targi Ślubne 2019 w Łomży

Przyszłe młode pary, które planują ślub, mogą skorzystać z wyjątkowego wydarzenia związanego z branżą weselną - Targów Ślubnych zorganizowanych w tym roku w Łomży. To jedyne takie wydarzenie w regionie, podczas którego młodzi znajdą wszystkie produkty i usługi niezbędne przy organizacji wesela.


Akademia MaluchĂłw

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Halina Hanna Jarkowska, lat 81, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w czwartek 14 listopada w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.00.


NOVDOM

WOŚP 2020: pierwsze sztaby w Ostrołęce i powiecie już zarejestrowane

Na oficjalnej stronie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już dawno udostępniono możliwość rejestrowania sztabów na 28 finał zbiórki, która w tym roku będzie przebiegała pod hasłem "Wiatr w żagle". Nie zawiedli też nasi reprezentanci - już zarejestrowano sztaby w Ostrołęce oraz gminach naszego powiatu.Podziękowania za udział w pogrzebie śp. Bogdana Pięty

Nie umiera ten kto trwa w pamięci żywych... . Wszystkim, którzy dzielili z nami smutek i żal, zostawili swoje sprawy, obowiązki i przyjechali, bądź przyszli i wzięli udział we mszy św. i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku naszego Męża, Ojca, Teścia i Dziadka śp. Bogdana Piętę serdecznie podziękowania składa pogrążona w żałobie rodzina.Auto Centrum Graniczna już otwarte! (zdjęcia, wideo)

Szukasz kompleksowej i profesjonalnej obsługi w zakresie mechaniki ogólnej aut, serwisowania, diagnostyki komputerowej, ubezpieczeń oraz rozwiązania wszelkich problemów z Twoim pojazdem? Auto Centrum Graniczna zaprasza w swoje progi. Nowo otwarty obiekt zapewni Ci miłą i fachową obsługę.Śmierć w gminie Czarnia

Do śmierci 79-letniego mężczyzny doszło w jednym z domów w miejscowości Surowe (gmina Czarnia). Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zmarł z przyczyn naturalnych. Wstępne czynności wykonane na miejscu wykluczyły udział osób trzecich. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 11 listopada w godzinach popołudniowych.


MEBPOL

Patenty oficerskie, medale i listy gratulacyjne na 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości (zdjęcia, lista nagrodzonych)

Uroczysta Sesja Rady Miasta z okazji Narodowego Święta Niepodległości jest zawsze wspaniałą okazją do wyróżnienia osób, które zasłużyły się nie tylko dla miasta, ale też dla całego kraju. Podczas obrad nadano żołnierskie awanse, doceniono też żołnierzy służby terytorialnej oraz samorządowców.


Eldor

KamilaMeble

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

słabe opady deszczu

5°C, 1021 hPa

słabe opady deszczu

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.22 zł

4.91 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8