poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Noworoczny koncert kolęd Ostrołęckiego Chóru Kameralnego. Artyści pod dyrekcją Bożeny Harasimowicz-Pęzy wystąpili w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcki Chór Kameralny wystąpił pod dyrekcją Bożeny Harasimowicz-Pęzy z wyjątkowym koncertem kolęd w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu. Publiczność w atmosferze ciszy i doniosłości świątyni wysłuchała najpiękniejszych bożonarodzeniowych pieśni opowiadających o narodzinach Jezusa.


Warszawska34

W klubie "Lokator" znów gwarno i radośnie. Mieszkańcy osiedla Dzieci Polskich wzięli udział w noworocznej zabawie choinkowej (zdjęcia)

Duzi i mali mieszkańcy osiedla Dzieci Polskich jak co roku bawili się na noworocznej zabawie choinkowej zorganizowanej przez radę osiedla oraz Ostrołęcką Spółdzielnie Mieszkaniową w klubie "Lokator". Na imprezę przybyło wielu miłośników dobrej zabawy. Nie zabrakło kolorowych strojów i ciekawych konkursów.Zespół Pieśni i Tańca Kurpie kolędował w kościele pw. Zbawiciela Świata. Wybrzmiały najpiękniejsze bożonarodzeniowe utwory (zdjęcia, wideo)

W kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce odbył się niezwykły koncert kolęd pt. "Kolędy po naszemu" w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Kurpie, działającym przy Ostrołęckim Centrum Kultury. Utwory wykonane przez artystów przeniosły widzów do nieodległych wspomnień z minionych świąt Bożego Narodzenia.Aleksandra Niewiadomska Sportowcem Roku 2019?

To był bardzo udany sezon dla zawodniczki Academii Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandry Niewiadomskiej. Na koncie fighterki pojawiły się zwycięstwa w prestiżowych zawodach przeprowadzonych nie tylko w Ostrowi Mazowieckiej, ale również całym regionie.

  • Wyświetleń: 1719
  • 10:14, 12.01.2020 r.


Kamil Majkowski Sportowcem Roku 2019?

Kamil Majkowski to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy z naszego regionu, którego barwna i bogata kariera ma swoją kontynuację w Makowiance Maków Mazowiecki. 30-letni zawodnik w sezonie 2018/2019 wraz ze swoim klubem wywalczył awans do IV ligi.

  • Wyświetleń: 1921
  • 10:14, 12.01.2020 r.


Wyrównana rywalizacja KS CK Troszyn z III-ligowcem (zdjęcia, wideo)

Do ciekawej rywalizacji doszło podczas wczorajszego dnia w Zambrowie. Miejscowa Olimpia zagrała mecz kontrolny z KS CK Troszyn. Drużyna z powiatu ostrołęckiego zaprezentowała się z dobrej strony, ale ostatecznie musiała uznać wyższość trzecioligowca ulegając 3:4.

  • Wyświetleń: 9835
  • 10:14, 12.01.2020 r.


Volley z kolejnym zwycięstwem (zdjęcia, wideo)

Siatkarze ostrołęckiego Volleya po raz kolejny sięgnęli po komplet punktów. Tym razem podopieczni trenera Arkadiusza Piasty w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie 1 nie dali szans UMKS Gwardia Legionowo i pewnie wygrali po trzech setach.

  • Wyświetleń: 2681
  • 10:14, 12.01.2020 r.

Eldor

KamilaMeble

JBB

Jurek Owsiak opowiada historię Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Początki były skromne, teraz WOŚP gra na całym świecie

Największa zbiórka publiczna w Polsce czyli finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zaczynała się maleńkimi kroczkami. Nikt wówczas nie przypuszczał, że akcja rozrośnie się do takich rozmiarów i obejmie nie tylko cały kraj, ale też wyjdzie poza granice Polski. Dziś z rozrzewnieniem wracamy do tamtych lat.Uczestniczki kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" już po pierwszych treningach. Wykazały się ogromną determinacją i zaangażowaniem (zdjęcia)

Uczestniczki kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" pierwsze treningi mają już za sobą. Panie podczas zajęć wykazały się ogromną determinacją oraz zaangażowaniem. Na kursantki czeka jeszcze wiele interesujących szkoleń. Projekt zakończy się egzaminem w podziemiach Szkoły Podstawowej nr 10.
MEBPOL

Skrzynka skarg: kto powinien dbać o porządek na parkingu?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Na dużym parkingu przy ulicy Prądzyńskiego w Ostrołęce oraz w jego pobliżu, często zalegają śmieci. Dało się zauważyć, że czasami służby sprzątają na przykład wokół sceny, ale na parkingu odpady pozostają. Kto powinien dbać o ten obszar?


Essentia

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.
CKZiU

Ruszyły egzaminy zawodowe. Maraton egzaminacyjny potrwa do 15 lutego

Uczniowie ze szkół zawodowych i techników w całej Polsce przystąpili do egzaminów zawodowych. Wśród zdających jest również młodzież z ostrołęckich placówek oraz Centrum Kształcenia Zawodowego w Ostrołęce. Egzamin składa się z dwóch części - praktycznej i teoretycznej.


FachowiecNOVDOM

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurno z przejaśnieniami

2°C, 1040 hPa

pochmurno z przejaśnieniami

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.00 zł

5.32 zł

5.25 zł

2.32 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8