sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Aktualności

Szczypiorniści Trójki w kratkę na starcie sezonu

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki mają przed sobą kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego już w sobotni wieczór w hali ZS nr 5 przy ulicy Blachnickiego zmierzą się z AZS AWF Warszawa. Kto wygra mecz?

  •  
  • 11:32, 13.10.2017 r.

Iskierka

Siatkarze Netu Ostrołęka kontra BAS Białystok

Siatkarze ostrołęckiego Netu już w sobotni wieczór powalczą o trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika w pierwszych meczach z Huraganem Wołomin i MOS Wola Warszawa zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

  •  
  • 11:31, 13.10.2017 r.


KSS Obrońca zaprasza na zawody. Chcesz dołączyć?

Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca Troszyn zaprasza do rywalizacji w otwartych zawodach strzeleckich pod patronatem starosty ostrołęckiego. W tym sezonie zawody rozłożone są na dwa dni zostaną przeprowadzone na strzelnicach w Kadzidle i Troszynie.

  •  
  • 11:30, 13.10.2017 r.

JBB

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Mieczysław Wasilewski, lat 86, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 13 października o godz. 13.30 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce."Były tu wykonywane wyroki śmierci"

Trwa budowa Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce przy ul. Traugutta. Głębokie wykopy ujawniają co jakiś czas stare artefakty, które być może pochodzą jeszcze z czasów carskich oraz z lat, gdy na terenie byłego więzienia wykonywano wyroki śmierci.Uczniowie "szóstki" realizują projekt "Get to know each other"

Uczniowie klasy 1b Szkoły Podstawowej nr 6 w Ostrołęce przystąpili do realizacji międzynarodowego projektu pt. "Get to know each other". Do uczestnictwa w przedsięwzięciu zgłosili się partnerzy z następujących państw: Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, Grecji, Włoch, Rumunii i Turcji.Weekendowe promocje w sklepie "Lewiatan"

Mieszczący się przy ul. Goworowskiej 24 w Ostrołęce sklep "Lewiatan" zachęca do skorzystania z weekendowych superpromocji. W ofercie m.in. karkówka bez kości 12,99 zł/kg, mix śmietankowy smak z Ostrołęki za 4,39 zł, śmietana 30% (400 ml) po 3,99 zł.Dziś piątek trzynastego

Czarny kot przebiegł ci drogę? Przeszedłeś pod drabiną lub słupem? Zbiłeś lustro? Uważaj, bo dziś piątek trzynastego - dla jednych wyjątkowo pechowy dzień, dla innych niepotrzebne zabobony i zabawa. Może jednak warto mieć się na baczności?Gimbusy pod lupą ostrołęckiej drogówki

Ostrołęcka drogówka od października br. do końca czerwca 2018 roku przeprowadzi szczegółowe kontrole pojazdów tzw. gimbusów. W ramach działań policjanci będą sprawdzać m.in. sposób przewożenia uczniów, stan techniczny pojazdów, jak również trzeźwość kierowców.Dyrektor myszynieckiej biblioteki odeszła na emeryturę

Pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Myszyńcu oraz zaproszeni goście uroczyście pożegnali odchodzącą na zasłużoną emeryturę Barbarę Gieryk, dyrektora placówki. Z biblioteką była związana trzydzieści trzy lata.Będą bić rekord w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji

W Kadzidle przeprowadzona będzie próba pobicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Do akcji w ramach ogólnopolskiego projektu mogą się zgłaszać wszyscy chętni. Zgłoszenia będą przyjmowane tylko do 10 października.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: żeberka wieprzowe przykarczkowe w cenie 9,99 zł/kg, sernik z dodatkami po 11,99 zł/kg, salami meksykańskie koneckie za 24,99 zł/kg.


CKZiU

Radny prosi o siłownie pod chmurką na os. Centrum

Na biurko prezydenta miasta wpłynęła kolejna interpelacja. Wniosek wystosował tym razem Michał Skowroński, który prosi włodarza, w imieniu mieszkańców osiedla Centrum, o zamontowanie tzw. siłowni pod chmurką. Mieszkańcy liczą na przychylną decyzję prezydenta.Skradziono rower. Ostrołęcka policja poszukuje świadków

Rower został skradziony z pomieszczenia zwanego "rowerownią" przy al. Jana Pawła II 132. Wartość jednośladu została oszacowana przez jego właściciela na kwotę około 300 złotych. Osoby, które posiadają informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z ostrołęcka policją.


JBB

Bójka w Rzekuniu. 40-latek w szpitalu

Do szarpaniny między dwoma mężczyznami doszło wczoraj w nocy przy ulicy Ostrowskiej w Rzekuniu. Jeden z panów w wyniku odniesionych obrażeń został przewieziony karetką pogotowia do ostrołęckiego szpitala. Szczegóły bójki wyjaśniają ostrołęccy policjanci.Ostrołęcki poeta Franciszek Machnowski skończył 80 lat

Tadeusz Franciszek Machnowski - ostrołęcki poeta, prozaik i publicysta, skończył w październiku tego roku 80 lat. Z okazji doniosłego jubileuszu, otrzymał od przedstawicieli ostrołęckiego samorządu podziękowania i gratulacje za lata działalności literackiej i kulturotwórczej w mieście.Fitness Klub Fabryka Sylwetki zaprasza na bezpłatne zajęcia

Fitness Klub Fabryka Sylwetki serdecznie zaprasza na dzień otwarty w najbliższą sobotę 14 października. Każdy uczestnik bezpłatnie będzie mógł spróbować swoich sił na zajęciach fitness. Będą zajęcia zarówno dla osób początkujących (BPU, Trampoliny) jak i dla zaawansowanych (Step Aerobik).

Uczniowie I LO zasadzili żonkile (zdjęcia)

Młodzież I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce zasadziła cebulki żonkili. Akcję zorganizowano w ramach ogólnopolskiej kampanii "Pola Nadziei". Wiosną, gdy kwiatki zakwitną, wolontariusze będą je rozdawać w zamian za datki na rzecz "Caritas".Parowóz nadal będzie zdobił skwer na os. Stacja (zdjęcia)

Dzięki umowie jaką zawarł prezydent miasta Janusz Kotowski z dyrektor Muzeum Stacja Joanną Kaźmierską, przedłużono wynajem parowozu, który jest ozdobą skweru przy dworcu PKP i znakiem rozpoznawczym osiedla Stacja. Spotkanie było też okazją do zwiedzania dworca i kasy biletowej.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić