środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Patryk Wekwejt z sukcesami w kumite i kata

Patryk Wekwejt to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny sensei Wiesława Orzoła w sezonie 2018 dał popis swoich umiejętności i z kolejnych imprez wracał medalami i okazałymi trofeami.

 •  
 • 11:53, 14.01.2019 r.


Aleksander Waszkiewicz z medalem Bar Battle

Aleksander Waszkiewicz to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników Bee Hero. W klubie prowadzonym przez trenera Grzegorza Mulinka rozwija swoją pasję w Streetworkout. Największym sukcesem było wywalczenie złotego medalu w zawodach Bar Battle.

 •  
 • 11:52, 14.01.2019 r.

EUROTUR

"Dziadek do Orzechów" na deskach OCK (zdjęcia)

Młodzi mieszkańcy naszego miasta obejrzeli w Ostrołęckim Centrum Kultury spektakl baletowy pt. "Dziadek do Orzechów". Balet ten to niewątpliwie najsłynniejsze przedstawienie zimowe, znane zarówno dorosłym jak i dzieciom na całym świecie.Pijana 19-latka doprowadziła do czołówki

Ponad 2 promile alkoholu miała w organizmie 19-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, która postanowiła wsiąść za kierownicę bmw i wyruszyć w podróż. Młoda kobieta doprowadziła do czołowego zderzenia z toyotą na ulicy Kozłowskiego w Ostrołęce.


PWSIP

Spotkanie w ramach akcji "List do św. Mikołaja" (zdjęcia)

W klubie "Lokator" Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej odbyło się spotkanie ze św. Mikołajem w ramach akcji "Pomagamy Mikołajowi". Adresatami wydarzenia były dzieci z zasobów spółdzielni, które pisały "List do św. Mikołaja", prosząc w nich o wymarzone gwiazdkowe prezenty.NOVDOM

Prezydent zaprasza na spotkanie dotyczące kultury

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza na spotkanie dla organizacji pozarządowych z zakresu kultury i sztuki. Poświęcone będzie ono kalendarzowi wydarzeń na bieżący rok, kwestiom finansowania w ramach konkursu ofert, problemom i sytuacji bieżącej stowarzyszeń i fundacji.Zła jakość powietrza w Ostrołęce?

W imieniu ostrołęczan radny Mariusz Popielarz złożył interpelację do prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika w sprawie złej jakości powietrza w naszym mieście. Samorządowiec prosi o podjęcie szybkich działań zmierzających do poprawy tej sytuacji.Zaginęła suczka Hera (aktualizacja)

Z okolic Fortów Bema zaginęła suczka rasy owczarek niemiecki, wabi się Hera. Ma na sobie dwie obroże: czerwoną i brązową. Osoby posiadające jakieś informacje na temat zwierzaka proszone są o kontakt z właścicielem za pomocą numeru telefonu 519-744-975.Śmiertelne potrącenie koło Rzekunia (zdjęcia, aktualizacja)

Do śmiertelnego wypadku doszło w niedzielny wieczór koło Rzekunia. Na pasie jezdni w kierunku Ostrołęki kierujący toyotą na ostrołęckich numerach rejestracyjnych potrącił pieszego. Niechroniony uczestnik ruchu poruszał się prawdopodobnie po jezdni. Niestety zginął na miejscu.


Essentia

JBB

Deptuła Kadzidło przewodzi w NLF (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Stacji Paliw Deptuła Kadzidło wciąż przewodzą w rozgrywkach Nocnej Ligi Futsalu. Tym razem pokonali pewnie w meczu kończącym ósmą kolejkę Rodziców OTS Korona 5:1, a po na koncie gospodarzy zapisali Paweł Kuzia i Kamil Dzwonkowski.

 •  
 • 20:52, 13.01.2019 r.


Jakub Waszkiewicz z dużym potencjałem

Jakub Waszkiewicz to wciąż bardzo obiecujący pięściarz Victorii Ostrołęka, który w każdym kolejnym sezonie zapisuje na swoim wartościowe wyniki. Podopieczny trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby nie zaprezentował jednak pełni swojego potencjału.

 •  
 • 20:00, 13.01.2019 r.


Sezon 2018 trudny dla Oliwii Waszkiewicz

Oliwia Waszkiewicz to bardzo utalentowana pięściarka Victorii Ostrołęka, która ma na swoim koncie bardzo znaczące sukcesy. Sezon 2018 dla podopiecznej trenerów Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby był bardzo trudny, ale również nie zabrakło duże sukcesu na jej koncie.

 •  
 • 19:58, 13.01.2019 r.


Piłkarze zagrali dla WOŚP

Wśród imprez towarzyszących 27. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrołęce był również turniej piłki nożnej. W hali im. Arkadiusza Gołasia zagrało osiem zespołów. Zebrano około 4000 złotych na pomoc najmłodszym.

 •  
 • 19:56, 13.01.2019 r.

KOBO

KS CK Troszyn wygrał turniej w Rzekuniu (zdjęcia)

Nie udało się gospodarzom stanąć na podium w jubileuszowym X Turnieju o Puchar Wójta Gminy Rzekuń. Okazałe trofea od wójta Bartosza Podolaka trafiły do zawodników KS CK Troszyn, Makowianki Maków Mazowiecki i Narwi Ostrołęka.

 •  
 • 19:54, 13.01.2019 r.


Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.Wszystko o WOŚP w Ostrołęce. Lista wydarzeń, godziny, miejsca

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrołęce będzie się odbywał w różnych miejscach, ale główna lokalizacja wydarzenia to scena przy "Kupcu", gdzie trwały będą koncerty i wyślemy światełko do nieba. Zobacz, co będzie się tego dnia działo w naszym mieście.Studniówka I LO w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. J. Bema w Ostrołęce bawili się na balu studniówkowym. Kilkuset maturzystów z najstarszego ogólniaka w mieście, odliczało sto dni do egzaminu maturalnego w sali bankietowej Olimpia w Krukach.


CKZiU

Bezpłatne kursy w ramach środków UE

Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme zachęca mieszkańców Województwa Mazowieckiego do wzięcia udziału w darmowych kursach finansowanych przez Unię Europejską, które realizowane będą w Ostrołęce. Sprawdźcie, co znajduje się w aktualnej ofercie firmy.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.35 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8