środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Nowa jakość dźwięku w kinie Jantar (zdjęcia)

Po zakończeniu procedury przetargowej w kinie Jantar Ostrołęckiego Centrum Kultury rozpoczęto prace związane z montażem nowych urządzeń nagłaśniających. Roboty potrwają około dwa tygodnie. Po uruchomieniu nowego nagłośnienia w pewnością zauważymy różnicę w jakości i bogactwie dźwięku.Wiceprezydent złożył kwiaty pod Pomnikiem Sybiraków

Dziś obchodzimy 81 rocznicę ataku ZSRR na Polskę, a także Światowy Dzień Sybiraka. Z tej okazji wiceprezydent Maciej Kleczkowski złożył kwiaty pod Pomnikiem Sybiraków na cmentarzu parafialnym w Ostrołęce. Wieczorem w sanktuarium pw. św. Antoniego odbędzie się msza święta w intencji ofiar.Jantarki rozbiły warszawianki. Mamy finał (zdjęcia)

W środowe popołudnie piłkarki z Ostrołęki nie dały szans zespołowi grającemu ligę wyżej od naszych. Podopieczne Rafała Koska ograły 7:1 WAP Warszawa w półfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.

  • Wyświetleń: 2334
  • 13:18, 17.09.2020 r.


Nietypowa promocja na garnitury z nowej kolekcji

Vistula gwarantuje zwrot 1000 zł w postaci bonu. Oprócz doskonałej oferty garniturowej Vistula w Galerii Bursztynowej dysponuje specjalną promocją na marynarki, koszule i spodnie. Czyli seria dodatkowych rabatów na każdy zestaw!


Hoopla

biotechnik

Nie ma nowych zakażeń w naszym regionie, kolejna osoba wyzdrowiała

W kwarantannie domowej przebywa łącznie 100 osób, tylko w ciągu ostatniej doby przybyło 30. Do szpitala trafiło dwóch nowych pacjentów z podejrzeniem zachorowania na COVID-19 (hospitalizowanych jest osiem osób). Nie ma nowych potwierdzonych przypadków zarażenia. Jedna osoba wyzdrowiała.


CKZiU

Casting dla puszystych pań!

Galeria Bursztynowa, Woman Body-Studio Modelowania Sylwetki oraz West Site-Fitness Club ogłaszają nabór do wydarzenia jakiego nie było w Ostrołęce od wielu lat! Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, poprawić swoje zdrowie oraz stworzyć swój nowy styl to ta akcja jest dla Ciebie.
JBB
Tamers blisko niespodzianki. Kierowcy nad Zmierzchem (zdjęcia)

W środowy wieczór doszło do starcia lidera Wakacyjnej Ligi Oldbojów z Tamers Olszewo-Borki. Gracze Funzone Paintball Olszewka musieli sporo się namęczyć na Orliku w Dylewie. Dzień wcześniej Kierowcy z Łysych ograli zespół z Baranowa. W piątek ostatnie starcie 11. serii gier.

  • Wyświetleń: 2240
  • 10:21, 17.09.2020 r.TWP

KamilaMeble

JBB


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.92 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8