wtorek, 26 marca 2019 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Ubieram

Aktualności

Piłka dla Szymona Wołynka warta już 1000 zł!

W futbolu, podobnie jak w życiu, warto grać do jednej bramki. Dzisiaj wspólnie z Szymonem walczymy o powrót do pełnej sprawności! Wciąż można dołączyć do akcji i wylicytować piłkę z autografami gwiazd polskiej piłki. Nie zwlekajcie i dołączcie do akcji.

  •  
  • 15:52, 17.03.2019 r.


Narew bez goli w meczu z Wissą

Na tydzień przed wznowieniem rozgrywek w A-klasie, Narew Ostrołęka przegrała z IV-ligową Wissą Szczuczyn. W ostatnich dniach klubowi działacze potwierdzili transfery trzech kolejnych zawodników, którzy wzmocnią kadrę niebiesko-czerwonych przed rundą wiosenną.

  •  
  • 14:38, 17.03.2019 r.

KredytOK

III liga: Straty można odrobić w Ostrołęce

Nie udało się siatkarkom Nike przedłużyć fantastycznej serii zwycięstw w III lidze. Podopieczne Tomasza Pakieły, w pierwszym meczu finałowym przegrały na wyjeździe z AZS LSW Warszawa. Rewanż w sobotę, 23 marca w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce.

  •  
  • 13:37, 17.03.2019 r.


Poczuj wiosnę w brzuchu

Najpiękniejsza pora roku przyciąga nie tylko budzącą się do życia naturą. Wiosną jakoś łatwiej jest się zakochać i przeżywać ten wyjątkowy czas z kimś bliskim. Każdego dnia kilkaset osób poszukuje swojej drugiej połowy w serwisie randkowym "Mojej Ostrołęki".


CKZiU


Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.Remis w ostatnim sparingu Korony

W generalnym sprawdzianie przed ligą, piłkarze Korony Ostrołęka zremisowali z Mławianką Mława. Na boisku w Mławie padło sześć goli, w tym dwa w niecodziennych okolicznościach. W następny weekend IV-ligowcy z Ostrołęki zagrają o punkty z Ożarowianką Ożarów Maz.

  •  
  • 09:46, 17.03.2019 r.
Jutro remont tymczasowej przeprawy

W poniedziałek od godz. 9.00 kierowcy, którzy będą chcieli przedostać się na druga stronę Narwi, muszą liczyć się w utrudnieniami. Firma "Ostrada" zapowiedziała bowiem remont tymczasowej przeprawy. Planowane jest wprowadzenie ruchu wahadłowego, a to oznacza duże korki.Skrzynka pochwał: dziękujemy za usunięcie starych słupów

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Same skargi, więc dla równowagi pochwała dla Zakładu Energetycznego. Właściciele działek przy ul. Ostrołęckich Harcerzy w Ostrołęce serdecznie dziękują za demontaż i usunięcie starych betonowych słupów energetycznych.


Świat Okien

"Moziem o Kurpsiach po kurpsiosku" (zdjęcia)

Konkurs Gadki Kurpiowskiej "Moziem o Kurpsiach po kurpsiosku" w Łysych zorganizowano już po raz ósmy. Zgłoszono ponad 30 osób. Przedstawione prezentacje oceniła specjalnie powołana komisja. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy.


JBB

Dziesięciolecie Muzeum Kurpiowskiego w Wachu (zdjęcia)

W Gminnej Bibliotece Publicznej im. Wojciecha Woźniaka w Kadzidle z okazji 10 rocznicy powstania Muzeum Kurpiowskiego w Wachu odbyło się spotkanie z jego pomysłodawcami i twórcami. W ramach uroczystości zorganizowano również wystawę fotograficzną.Czy miasto zrealizuje "Program Edukacji Przedszkolnej"?

Janusz Kotowski zainteresował się realizacją projektu uchwalonego przez radę miasta w sierpniu 2018 roku. Dotyczy on m.in. utworzenia 90 nowych miejsc wychowania przedszkolnego na terenie miasta. W związku z tym radny złożył interpelację do prezydenta Łukasza Kulika.


MEBPOL

Problem wyjazdu z ul. Magazynowej wciąż istnieje

Mieszkańcy osiedla Stacja wciąż borykają się z dużym problemem komunikacyjnym. Mowa o wyjeździe z ulicy Magazynowej na ulicę Słowackiego. O zlikwidowanie problemu w formie interpelacji prosi radny Paweł Niewiadomski.


KamilaMeble

Czy remont ostrołęckich ulic będzie przyspieszony?

Radny Mariusz Popielarz bardzo interesuje się realizowanymi przez miasto inwestycjami drogowymi. Remonty ostrołęckich ulic, to dominujący temat jego interpelacji, kierowanych do prezydenta Ostrołęki. Samorządowca ponownie nurtuje brak widocznych postępów, m.in. na ul. Blachnickiego.


JBB


Pomoc administracyjna w SP nr 5 poszukiwana

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce ogłosiła nabór na wolne stanowisko pracy w charakterze pomocy administracyjnej. Oferowany wymiar zatrudnienia to pełen etat na czas określony. Termin składania dokumentów określono na 20 marca br.

"Porozmawiajmy przy herbacie" w Kultowni

Kultownia Ostrołęckiego Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Porozmawiajmy przy herbacie". Tym razem Beata Zaorska zapozna ostrołęczan m.in. ze sztuką decoupage'u. Spotkanie połączone będzie z warsztatami wykonywania ozdób wielkanocnych.Otwarcie Multimedialnego Centrum Natura (zdjęcia, wideo)

Symboliczne otwarcie Multimedialnego Centrum Natura odbyło się w piątek w Ostrołęce. Potężny projekt stworzenia miejsca łączącego naturę, sztukę i kulturę został zakończony, a mieszkańcy miasta i regionu będą mogli z niego korzystać i uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Odra w Ostrołęce

Potwierdziło się podejrzenie odry u pacjentek w ostrołęckim szpitalu - matki i jej dziecka. Jak podaje sanepid, kobieta musiała mieć kontakt z osobą chorą. Z informacji, które przekazała trudno jednak określić, gdzie ten kontakt mógł wystąpić. Zaszczepiono 24 osoby w placówce medycznej.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8