sobota, 21 lipca 2018 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

KS CK Troszyn kontra Narew 1962 Ostrołęka

Piłkarze KS CK Troszyn w pierwszym sparingowym spotkaniu zmierzą się z Narwią 1962 Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego mają za sobą pierwsze treningi i chcą dobrze przygotować się do nowego sezonu ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

  •  
  • 11:37, 13.07.2018 r.


Wakacje w mieście na sportowo dla najmłodszych

W okresie wakacyjnym dzieci i młodzież mogą bezpłatne korzystać z obiektów sportowych zarządzanych przez MZOSTiIT. W halach i na kortach organizowane są również turnieje oraz różnego rodzaju bezpłatne zajęcia, w których udział może wziąć każdy.

  •  
  • 11:37, 13.07.2018 r.

CKZiU

Oświadczenia majątkowe dyrektorów szkół podstawowych

Sprawdzamy ile w ubiegłym roku zarobili i zaoszczędzili dyrektorzy ostrołęckich szkół podstawowych. W oświadczeniach majątkowych wykazali też jakimi jeżdżą samochodami czy też jaką powierzchnię mają ich mieszkania i domy. Kto z nich ma najgrubszy portfel?


ZSP Troszyn

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Paweł Rudziński, lat 49, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 14 lipca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 11.00.Noc z Gwiazdami pod Gwiazdami w Szarłacie

Tradycyjnie, jak każdego lata, w Szarłacie nad Narwią odbędzie się impreza pod chmurką. To gratka dla miłośników muzyki disco polo i dance. W organizację imprezy włączają się Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, samorząd oraz ZGK i wolontariusze.


PWSIP

Galeria Kurpiowska zaprasza (zdjęcia)

W Kadzidle, w budynku Centrum Kultury Kurpiowskiej powstała Galeria Kurpiowska. Pomieszczenie po aptece zielarskiej zostało gruntownie odnowione. Wstawiono meble i zastosowano punktowe oświetlenie, z kolei półki zapełniły się kurpiowskim rękodziełem.


tarcza

Myszyniec: pomoc dla rolników dotkniętych suszą

Burmistrz Myszyńca informuje producentów rolnych, których uprawy, w szczególności zboża jare, zboża ozime, łąki i pastwiska zostały dotknięte suszą, o możliwości składania wniosków o szacowanie szkód powstałych w wyniku suszy rolniczej w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2018 r.


KamilaMeble

Goworowo na rockowo (zdjęcia)

W Goworowie już po raz dwudziesty czwarty odbył się Przegląd Zespołów Muzycznych "Goworowo na Rockowo". Na scenie, w części konkursowej, zaprezentowało się pięć zespołów: Za 5 dwunasta, Can't Explain, Lupa, Irmina i Leczsami oraz Kasyno.Seniorzy w Świętej Lipce i rejsie po jeziorach (zdjęcia)

Grupa mieszkańców, którzy uczestniczą w zajęciach Klubu Seniora działającego przy Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, wyjechała na wycieczkę po malowniczych Mazurach. Wojaże to wspaniały pomysł na spędzenie czasu oraz zachowanie młodości ducha i ciała.Dziś piątek trzynastego - ostatni w tym roku

Lipcowy piątek trzynastego to ostatni feralny dzień w tym roku. Osoby przesądne mogą zatem być spokojne, bo kolejny dopiero w 2019 roku. Czy jednak warto wierzyć w przesądy i trzynastkę traktować jak najbardziej pechową liczbę świata? Skąd wzięło się to przeświadczenie?Obchody koronacji króla Mendoga na Litwie (zdjęcia)

Reprezentacja powiatu ostrołęckiego uczestniczyła w uroczystości poświęconej obchodom koronacji litewskiego króla Mendoga. Spotkanie było okazją do zapoznania się z kulturą ludową rejonu oraz nawiązania kontaktów z zagranicznymi partnerami współpracującymi z rejonem Alytus.

Jutro policyjne działania "Pasy"

Jutro na drogach miasta i powiatu ostrołęckiego w trosce o bezpieczeństwo w ruchu drogowym policjanci przeprowadzą akcję pn. "Pasy". Obowiązek zapinania pasów jest nagminnie łamany przez kierujących oraz pasażerów. Działania będą prowadzone w godzinach 6.00-22.00.Terytorialsi złożą przysięgę w Ostrołęce

Na stadionie miejskim w Ostrołęce odbędzie się uroczyste zaprzysiężenie żołnierzy 5 Mazowieckiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej z Ciechanowa. Dodatkową atrakcją będzie pokaz sprzętu wojskowego i koncert orkiestry wojskowej.
NOVDOM


69-letni ostrołęczanin odnaleziony

Zakończyły się poszukiwania zaginionego wczoraj 69-letniego ostrołęczanina Aleksandra Mroza. Mężczyzna powrócił dziś do miejsca swojego zamieszkania. Ostrołęccy policjanci dziękują wszystkim osobom pomagającym w działaniach poszukiwawczych.


AgroMetal


Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji Polski!

Jerzy Brzęczek został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski - poinformował Polski Związek Piłki Nożnej. Na stanowisku tym zastąpi Adama Nawałkę. Oficjalna prezentacja nowego selekcjonera oraz jego sztabu odbędzie się podczas konferencji prasowej.

  •  
  • 11:41, 12.07.2018 r.

EUROTUR

Walkiewicz zastąpi Łyzińskiego w Koronie?

19-letni bramkarz Rozwoju Warszawa Robert Walkiewicz może w przyszłym sezonie wystąpić w barwach Korony Ostrołęka w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. W zespole mógłby zastąpić Andrzeja Łyzińskiego i wypełnić miejsce w składzie przeznaczone dla młodzieżowca.

  •  
  • 10:30, 12.07.2018 r.


Mundial: Chorwaci w finale zagrają z Francją!

Piłkarska reprezentacja Chorwacji w drugim półfinale mistrzostw świata pokonała Anglię 2:1, zapewniając sobie grę w finale mundialu. Warto zaznaczyć, że pierwsi gola strzelili angielscy piłkarze, ale rywale tej ekipy zdołali o 180 stopni odwrócić losy meczu.

  •  
  • 10:28, 12.07.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić