środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Fachowiec

JBBEldor

Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme zaprasza na nowe szkolenia!

Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme z przyjemnością informuje, że wznawia nabór na bezpłatne szkolenia w ramach środków z UE! Zachęcamy mieszkańców Województwa Mazowieckiego do wzięcia udziału w darmowych kursach finansowanych przez Unię Europejską, które realizowane będą m.in. w Ostrołęce.


Essentia


Podpisano umowy w ramach pięciu projektów. Dofinansowanie trafi do Ostrołęki, powiatu oraz kilku gmin w naszym regionie (zdjęcia, wideo)

Ponad 5,6 mln zł dopłaty przeznaczono na realizację zadań przez mazowieckie samorządy w ramach funduszy rządowych. Fundusze trafią do samorządów w regionie ostrołęckim na budowę dróg, mostów czy odtwarzanie sieci połączeń autobusowych. Symboliczne umowy podpisali beneficjenci oraz wicewojewoda mazowiecki.Jak przedstawia się sytuacja epidemiologiczna w naszym regionie?

Sanepid w Ostrołęce przedstawił najnowsze informacje o sytuacji epidemiologicznej na terenie naszego miasta i powiatu ostrołęckiego związanej z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi danymi z naszego regionu.Informacja Prezydenta Miasta Ostrołęki

Prezydent Ostrołęki podał do publicznej wiadomości wykaz zabudowanej nieruchomości, mieszczącej się przy ul. Księcia Mieszka I w Ostrołęce, stanowiącej własność Miasta Ostrołęki, przeznaczonej do wydzierżawienia w drodze bezprzetargowej na rzecz dotychczasowego dzierżawcy.


Bawic

Olszewo-Borki: pięć sołectw z dofinansowaniem samorządu Mazowsza

Gmina Olszewo-Borki otrzymała z samorządu Mazowsza pomoc finansową na zadania realizowane przez pięć sołectw: Wyszel, Rżaniec, Żebry-Stara Wieś, Żebry-Wierzchlas, Żerań Mały, w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Samorządów. Stosowne umowy zostały już podpisane.Koronawirus w Polsce: mamy 205 nowych osób chorych na COVID-19

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. Według najnowszych informacji, przybyło 205 nowych osób chorych na COVID-19. Najwięcej zakażeń odnotowano na terenie województw: śląskiego (49), mazowieckiego (39) oraz łódzkiego (31).


KamilaMeble

Podziękowania

Właściciele firmy P.P.H.U."Rostkowscy" dziękują strażakom za sprawnie przeprowadzoną akcję gaśniczą, sąsiadom, przyjaciołom i wszystkim życzliwym za wyrazy współczucia, oferowaną pomoc i słowa otuchy w trudnej dla nich sytuacji.Sala zabaw "Urwis" zachęca dzieci do zabawy (zdjęcia)

Sala zabaw "Urwis" ponownie zaprasza najmłodszych w swoje progi. "Urwis" funkcjonuje z zachowaniem szczególnych środków ostrożności, procedur i standardów oraz realizuje wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego. Zarówno maluchy jak i starsze dzieci mogą korzystać już ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje lokal.


JBB


A może popływamy?

Miasto Ostrołęka przygotowało niezwykle bogatą ofertę "Sportowych Wakacji w Mieście". Od poniedziałku do piątku można korzystać z Parku Wodnego Aquarium.

  • Wyświetleń: 2061
  • 09:55, 06.07.2020 r.

FatBike

Czy odbędzie się koncert hip-hopowy "Młodzież dla Ostrołęki"? Prezydent zapewnia, że tak, ale być może dopiero w przyszłym roku

W budżecie obywatelskim na 2020 rok, wśród wielu inicjatyw wybranych przez mieszkańców, znalazł się duży koncert hip-hopowy "Młodzież dla Ostrołęki". Inicjatywa ta, w kategorii ogólnomiejskiej, zdobyła rekordową liczbę głosów. Niestety, epidemia pokrzyżowała plany organizacyjne. Czy impreza się odbędzie?


Rekwizytornia


Darmowe zajęcia z tenisa

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe dzięki Urzędowi Miasta Ostrołęka organizuje bezpłatne szkolenie tenisowe dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Sportowe Wakacje w Mieście". Zaczynają się już w poniedziałek.

  • Wyświetleń: 1233
  • 09:50, 06.07.2020 r.


Rekord Patrycji Przybysz

W niedzielę troje reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wystartowało w zawodach na warszawskim obiekcie Akademii Wychowania Fizycznego. Świetnie zaprezentowała się Patrycja Przybysz.

  • Wyświetleń: 2981
  • 09:49, 06.07.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.45 zł

4.05 zł

1.85 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8