niedziela, 21 lipca 2019 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

Dwóch przedstawicieli powiatu w A klasie

Do rywalizacji w sezonie 2019/2020 w rozgrywkach piłkarskiej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka przystąpi czternaście drużyn. Nasz powiat będzie miał dwóch przedstawicieli - Bartnika Myszyniec i Rzekuniankę Rzekuń. Czy powalczą o awans?

  •  
  • 12:18, 12.07.2019 r.

Essentia


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Zbigniew Wiśniewski, lat 38, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 13 lipca w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 12.00.Akt oskarżenia dla bestialskiego oprawcy psa

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zakończyła postępowanie przygotowawcze prowadzone przeciwko Mieczysławowi Ch., podejrzanemu o zabicie psa rasy beagle, ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
MEBPOL

Prace modernizacyjne w Urzędzie Gminy w Baranowie

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że od czerwca do października tego roku w budynku urzędu prowadzone będą prace modernizacyjne. W zawiązku z tym nastąpią utrudnienia zarówno dla pracowników jak i petentów. Część urzędu będzie okresowo nieczynna.Święto Folkloru Kurpiowskiego

Tegoroczne Święto Folkloru Kurpiowskiego zapowiada się niezwykle interesująco dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Organizatorzy wydarzenia przygotowali bowiem szereg atrakcji nie tylko dla sympatyków kurpiowskiego folkloru.


Kwiatowe ÂŁÂąki


XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne (zdjęcia)

W siedzibie Placówki Terenowej KRUS w Ostrołęce odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom regionalnego etapu XVII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Do konkursu zgłoszono 24 gospodarstwa, które rywalizowały o cenne nagrody przygotowane przez organizatorów.


Granity Kowalczyk

Uwaga! Przerwy w dostawie prądu w Ostrołęce i powiecie

W najbliższym czasie mieszkańcy Ostrołęki i regionu mogą spodziewać się przerw w dostawie energii elektrycznej. Prąd zostanie wyłączony m.in. w Ostrołęce, Myszyńcu, Krukach, Susku Starym. Utrudnienia na terenie poszczególnych miejscowości potrwają od 3 do 10 godzin.


KamilaMeble

Burmistrz Myszyńca apeluje do GDDKiA

Burmistrz Myszyńca skierowała prośbę do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad o zmianę lokalizacji tablicy informacyjnej - znaku D-42 wyznaczającej w ruchu drogowym obszar terenu zabudowanego. Z uwagi na niebezpieczeństwo prosi, aby rozszerzyć zakres obowiązywania tego znaku.

"Sierżant i Cezar" - historia psa i jego opiekuna

Na łamach czasopisma "Forum Służby Więziennej" ukazał się artykuł na temat Cezara - psa pracującego w służbie więziennej. Czworonóg wraz ze swoim opiekunem sierżantem Łukaszem Listwonem służą w Zakładzie Karnym w Przytułach Starych. Ich praca jest pełna niebezpieczeństw, wyzwań, ale też zaufania i przyjaźni.Od poniedziałku rusza budżet obywatelski. Zgłoś swoje pomysły!

Od poniedziałku 15 lipca do piątku 9 sierpnia mieszkańcy Ostrołęki będą mogli składać projekty do budżetu obywatelskiego na 2020 rok. W tym roku, środki podzielone zostaną na dwie kategorie: ogólnomiejską i osiedlową. Zgłaszanym projektem może być każda inicjatywa obywatelska.Więcej miejsca dla rolników

W naszym dziale ogłoszeń drobnych utworzyliśmy nowe kategorie przeznaczone dla rolników. Do tej pory maszyny rolnicze i zwierzęta gospodarskie znajdowały się w różnych miejscach. Od dzisiaj działa nowa, ogólna kategoria "Rolnicze", w której znajdują się cztery podkategorie.Kontrole dzielnicowych w gmine Olszewo-Borki

Dzielnicowi z terenu gminy Olszewo-Borki prowadzą działania, mające na celu ograniczenie spożycia alkoholu w miejscach niedozwolonych oraz zaśmiecania. Kontrolą objęto miejscowości Dobrołęka oraz Kruki.Naprawiono poluzowane najazdy na moście zastępczym

Firma zajmująca się utrzymaniem nawierzchni na moście zastępczym w Ostrołęce, wykonała cząstkowe naprawy polegające na uzupełnieniu asfaltem poluzowanych progów najazdowych umieszczonych przy wjazdach na przeprawę.Wypadek i dachowanie

Minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano do dwóch zdarzeń drogowych. 1. W miejscowości Laskowiec (gm. Rzekuń) o godz. 8.00 usuwano skutki zderzenia trzech samochodów. Zadysponowano trzy zastępy JRG PSP Ostrołęka.


JBB

Cyrk Wictoria w Ostrołęce

W najbliższą sobotę Cyrk Wictoria odwiedzi nasze miasto. Artyści zaprezentują jubileuszowy pokaz pełen emocji i atrakcji. Na specjalne zaproszenie na scenę przybędzie klaun Bartolini, który z pewnością rozbawi wszystkie dzieci.

 


ZSP Troszyn

"Tulipan" z Ostrołęki. Rozkochiwał kobiety i porzucał (wideo)

36-letni Kamil T. z Ostrołęki, nazwany "Tulipanem" na cześć najsłynniejszego podrywacza Polski czasów PRL, wyszukiwał na portalach randkowych kobiety, rozkochiwał je w sobie, aby później prosić o pożyczki. Temat podjęła redakcja programu "Interwencja" emitowanego na antenie telewizji Polsat.


ZSP

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: mięso drobne z indyka po 9,99 zł/kg, pomidory malinowe za 4,49 zł/kg, kawa rozpuszczalna Jacobs Cronat Gold  w cenie 17,99 zł (200 g). Do tego piwo Lech premium (butelka 500 ml) tylko 2,29 zł.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.41 zł

5.04 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8