wtorek, 13 listopada 2018 r., imieniny Stanisława, Mikołaja, Krystyna

Aktualności

"Smart przejścia" poprawią bezpieczeństwo przy szkołach

W Ostrołęce, na najbardziej niebezpiecznych przejściach dla pieszych, pojawią się urządzenia wyposażone w najnowszą technologię "Smart przejście". Innowacyjne rozwiązania będą zamontowane dzięki porozumieniu pomiędzy przedstawicielami samorządu miasta i Grupy Energa.
Listopad ze Studiem Tańca Marcin Gawrych

Studio Tańca Marcin Gawrych przygotowało mnóstwo listopadowych atrakcje dla miłośników tańca. W ofercie kurs tańca towarzyskiego dla singli, Kizomba Ladies Styling, zajęcia Ladies Latino, przygotowania pierwszego tańca młodej pary oraz II Bal Studia Tańca.Korona wciąż w strefie spadkowej (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu czternastej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zremisowali bezbramkowo z MKS Przasnysz. To sprawia, że podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego wciąż plasują się na pozycji zagrożonej spadkiem.

  •  
  • 11:48, 05.11.2018 r.

CKZiU

KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn rozczarowali kibiców w konfrontacji czternastej kolejki ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego na stadionie przy ulicy Słowackiego przegrali ze Żbikiem Nasielsk aż 0:4. Poznaj aktualną tabelę.

  •  
  • 11:46, 05.11.2018 r.


Grad bramek w bataliach A klasy (zdjęcia, wideo)

To była niezwykle ciekawa i emocjonująca odsłona meczów A klasy. W derbowej konfrontacji na stadionie w Wojciechowicach Narew 1962 Ostrołęka przegrała z Kurpikiem Kadzidło 1:2. Aldo Bartnik Myszyniec rozbił w meczu przed własną publicznością Orła Sypniewo 12:3!

  •  
  • 11:33, 05.11.2018 r.


Dużo emocji i goli w B klasie (zdjęcia, wideo)

Aż 32 bramki obejrzeli kibice na stadionach w naszym regionie w ramach jedenastej kolejki rozgrywek B klasy w grupie Ostrołęka. Do rundy wiosennej z fotela lidera cieszyć się będą piłkarze Wymakracza Długosiodło, którzy w ostatniej kolejce pokonali Iskrę Zaręby Kościelne 5:0.

  •  
  • 11:32, 05.11.2018 r.Agrometal

Koncert patriotyczny wybrzmiał w Obierwi (zdjęcia)

W niedzielę 4 listopada w kościele Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. NMP Częstochowskiej w Obierwi zaprezentował się regionalny Zespół Pieśni i Tańca "Młode Kurpie". W świątyni wybrzmiał koncert patriotyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości.Uwaga, zmiana terminu odbioru odpadów w listopadzie

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. poinformowało o zmianie terminu odbioru odpadów. W związku z uchwalonym przez Sejm dniem wolnym od pracy, przypadającym na 12 listopada, odbiór odpadów ustalony na ten dzień odbędzie się w sobotę 10 listopada br.


Impuls

Ile ludzie wydają na pierścionki zaręczynowe?

Na temat tego, jaką wartość przejawiać powinien pierścionek zaręczynowy, powiedziano i napisano już wiele. Dla niektórych jest to tylko symbol, a dla innych przedmiot o szczególnym charakterze, który przejawia wyraźną o bardo odczuwalną wartość.Zderzenie dwóch aut na Bohaterów Westerplatte (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych jadących w tym samym kierunku doszło na ulicy Bohaterów Westerplatte w Ostrołęce. Przyczyną stłuczki było niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze policji."Koniec bajki" (zdjęcia)

Ostrołęckie Centrum Kultury po raz kolejny zaprosiło młodych widzów wraz z opiekunami na przedstawienie w ramach cyklu Godziny dla Rodziny. Tym razem uczestnicy obejrzeli spektakl muzyczny, żywoplanowo


JBB

Aneta Larent nową wójt gminy Olszewo-Borki

Aneta Larent została nową wójt gminy Olszewo-Borki. W głosowaniu po zaciętej walce odniosła nieznaczne zwycięstwo nad dotychczasowym włodarzem Krzysztofem Szewczykiem, który mimo poparcia przekazanego przez innego kandydata Karola Jędrzejczyka przegrał rywalizację.


WSAP2018

Grzegorz Długokęcki nowym wójtem gminy Czerwin

Ryszard Gocłowski nie będzie już wójtem gminy Czerwin. Kluczowa w głosowaniu okazała się komisja w Piskach, gdzie przegrał różnicą 301 głosów. W sumie po zliczeniu wszystkich pięciu obwodów głosowania różnica pomiędzy kandydatami wyniosła 260 głosów.Piotr Kosiorek nowym wójtem gminy Goworowo (aktualizacja)

Do zmiany na fotelu wójta dojdzie w gminie Goworowo. Małgorzata Kulesza musiała uznać wyższość w głosowaniu wyborców Piotra Kosiorka. Dotychczasowa włodarz zarządzała gminą przez osiem lat i jak podkreśla wykonała bardzo dobrą pracę na rzecz lokalnej społeczności.


Kwiatowe Łąki


Wieczór wyborczy na żywo. Wyniki, zdjęcia, wideo, relacje, wypowiedzi

Rozpoczynamy wieczór wyborczy na żywo. Przez najbliższe kilka godzin podsumujemy kampanię przed drugą turą wyborów prezydenta Ostrołęki oraz wójtów gmin w naszym regionie. Oprócz wyników, opublikujemy wypowiedzi kandydatów, zdjęcia oraz wideo. Zaprezentujemy także kilka niepublikowanych do tej pory materiałów związanych z lokalną polityką.


GEAL

Frekwencja wyborcza z godz. 17.00

Znamy już frekwencję w Ostrołęce z godz 17.00. Do lokali wyborczych udało się do tej pory 44,82 proc. uprawnionych do głosowania. To o ponad dwa procent więcej niż przed dwoma tygodniami. To wysoka frekwencja pokazująca mobilizację i zaangażowanie mieszkańców.Wysoka frekwencja w wyborach w Ostrołęce

Zaskakująco wielu ostrołęczan poszło do urn w niedzielne przedpołudnie. Do godz. 12.00 swój głos w drugiej turze wyborów prezydenta miasta oddało 19,04 proc. uprawnionych do głosowania. W pierwszej turze wyborów, dwa tygodnie, do południa zagłosowało 15,88 proc. uprawnionych.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.99 zł

5.33 zł

5.23 zł

2.49 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić