czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


JBB
Szybki internet w Telewizji Kablowej Esprit

Ostrołęcka Telewizja Kablowa Esprit przygotowała ofertę dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Superszybkie łącze to komfort pracy i spędzania swobodnie wolnego czasu w internecie. Teraz za 250 Mb/s zapłacisz już od 40 złotych miesięcznie.


Akademicka

15 października - Światowy Dzień Mediacji

Jak co roku w październiku obchodzimy Światowy Dzień Mediacji (z ang. Conflict Resolution Day). Jest to międzynarodowe święto popularyzujące pokojowe metody rozwiązywania konfliktów. W tym roku przypada 15 października. Warunkiem rozpoczęcia procesu mediacyjnego jest obopólna zgoda stron.

Nowe drogi w gminie Łyse już odebrane (zdjęcia)

W gminie Łyse zakończyła się przebudowa dwóch dróg gminnych relacji Zalas-Tyczek oraz Piątkowizna-kolonie o łącznej długości 4,4 km. Koszt inwestycji to ponad dwa miliony złotych. Zadanie zostało dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.


Eldor

Novdom

JBB

Hoopla

Furia Training Box z sukcesami

Kolejna ekipa z naszego terenu wystartowała w Runmageddon 2020. W Warszawie oprócz CrossBox na starcie i mecie pojawili się przedstawiciele Furia Training Box.

  • Wyświetleń: 4995
  • Komentarzy: 0
  • 20:09, 14.10.2020 r.


Cztery gole w meczu KS CK Troszyn. Kto wygrał? Kto w finale?

Przed chwilą zakończyło się spotkanie w ramach półfinału Pucharu Polski. Podopieczni Marcina Truszkowskiego wybrali się do Pułtuska, by zmierzyć się z miejscową Nadnarwianką. W meczu ligowym nasi wygrali 4:0. Jak było w starciu wyjazdowym? Czy beniaminek IV ligi awansował do starcia finałowego?

  • Wyświetleń: 3359
  • Komentarzy: 12
  • 20:08, 14.10.2020 r.

TWP

Do urzędu bez maseczki. Interweniowała ostrołęcka policja

Młody mieszkaniec powiatu ostrołęckiego wybrał się do jednego z urzędów w naszym mieście bez maseczki. Pomimo wielokrotnie zwracanej uwagi przez pracowników, 20-latek nie zastosował się do wprowadzonych obostrzeń. Na miejsce wezwano ostrołęckich funkcjonariuszy.
CKZiU

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in. filet z piersi kurczaka za 9,69 zł/kg, Polędwica Sopocka Pekpol po 12,99 zł/kg oraz piwo Tyskie Gronie tylko 2,29 zł (butelka 500 ml). 


KamilaMeble

biotechnik

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 29  października br. o godz. 9.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja prawa własności do nieruchomości.

Przed paniami dwa miesiące intensywnych zajęć (wideo)

Projekt "Metamorfoza - Nowe ciało, nowa ja" organizuje Galeria Bursztynowa wspólnie z kliniką modelowania sylwetki Woman Body oraz klubem fitness West Site. Za nami etap castingu. Na trzy panie - Klaudię, Justynę i Natalię czekają dwa miesiące intensywnych zajęć.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8