poniedziałek, 22 lipca 2019 r., imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii

AktualnościMuzyczne i taneczne szaleństwo w Szarłacie (zdjęcia, wideo)

Do Szarłatu w gminie Goworowo, zjechały tłumy miłośników muzyki tanecznej i disco polo. Jak co roku, nad Narwią, młodsi i starsi, mieszkańcy gminy oraz przyjezdni goście bawili się przy muzyce zaproszonych gwiazd. W tym roku gwiazdą wieczoru był zespół Bayera.Budżet Obywatelski 2020: ile funduszy na poszczególne osiedla?

Dokonano podziału środków na miejskie osiedla w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020. Całkowity budżet wyniesie 1 mln 816 tys. 366,39 zł, z czego kwota miejska to 181 tys. 636,64 zł, zaś kwota osiedlowa - 1 mln 634 tys. 729,75 zł. Zobacz jak rozłożyła się całkowita kwota na poszczególne rejony miasta.Mapa wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym. Wakacje 2019

Liczby, tabele, czy porównania nie zawsze przemawiają do wyobraźni kierowców i pieszych. Dlatego też każdego dnia przez cały okres wakacji policja prezentuje bieżącą liczbę i lokalizację wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym z ostatniej doby oraz od początku wakacji. Niestety z każdym dniem mapa staje się mniej przejrzysta. Przybywają nowe punkty.

Stłuczka w Czerwinie

Do niewielkiej stłuczki drogowej doprowadził 24-letni kierowca ciężarowego volvo z powiatu łęczyckiego, który przejeżdżał przez Czerwin w powiecie ostrołęckim. Prowadzący ciężarowy samochód nie dostrzegł w porę, że osobowe auto przed nim zatrzymuje się i uderzył w tył pojazdu.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Bożenna Otłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 29 lipca 2019 r. o godz. 14.30 w Sądzie Rejonowym przy ul. Mazowieckiej 3 w Ostrołęce, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.Nie ryzykuj. Zbadaj trzeźwość w komendzie

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, w związku z rozpoczynającym się weekendem, przypominają o możliwości zbadania trzeźwości alkomatem. Urządzenie dostępne jest w poczekalni komendy przez całą dobę. Kontrola trzeźwości jest bezpłatna i anonimowa.


ZSP

Kolizja i plama oleju

Minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano dwukrotnie. 1. W miejscowości Kadzidło o godz. 16.25 usuwano skutki kolizji drogowej samochodu osobowego.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingoweKolejne wzmocnienia KS CK Troszyn (zdjęcia)

Na każdym kolejnym treningu KS CK Troszyn frekwencja rośnie. Tym razem trener Marcin Truszkowski miał do dyspozycji 25 zawodników, wśród nich znaleźli się piłkarze Korony tj. Wojciech Skorupka, Karol Górski, Arkadiusz Kowalczyk, Dominik Dzwonkowski i Maciej Staszczuk.

  •  
  • 12:19, 12.07.2019 r.


Damian Niedźwiecki z powołaniem do kadry Polski

Kulomiot Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki otrzymał powołanie do reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy U-20. Podopieczny trenerów Katarzyny i Konrada Szusterów w dniach 18-21 lipca powalczy o jak najlepszy wynik w szwedzkim Borås.

  •  
  • 12:18, 12.07.2019 r.

Essentia

Dwóch przedstawicieli powiatu w A klasie

Do rywalizacji w sezonie 2019/2020 w rozgrywkach piłkarskiej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka przystąpi czternaście drużyn. Nasz powiat będzie miał dwóch przedstawicieli - Bartnika Myszyniec i Rzekuniankę Rzekuń. Czy powalczą o awans?

  •  
  • 12:18, 12.07.2019 r.

pegas oil


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Zbigniew Wiśniewski, lat 38, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 13 lipca w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 12.00.


ZSP Troszyn

Akt oskarżenia dla bestialskiego oprawcy psa

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zakończyła postępowanie przygotowawcze prowadzone przeciwko Mieczysławowi Ch., podejrzanemu o zabicie psa rasy beagle, ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.


KamilaMeble


Prace modernizacyjne w Urzędzie Gminy w Baranowie

Urząd Gminy w Baranowie informuje, że od czerwca do października tego roku w budynku urzędu prowadzone będą prace modernizacyjne. W zawiązku z tym nastąpią utrudnienia zarówno dla pracowników jak i petentów. Część urzędu będzie okresowo nieczynna.


PWSIP

Święto Folkloru Kurpiowskiego

Tegoroczne Święto Folkloru Kurpiowskiego zapowiada się niezwykle interesująco dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Organizatorzy wydarzenia przygotowali bowiem szereg atrakcji nie tylko dla sympatyków kurpiowskiego folkloru.


NOVDOM

Granity Kowalczyk

XVII Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne (zdjęcia)

W siedzibie Placówki Terenowej KRUS w Ostrołęce odbyła się uroczystość rozdania nagród laureatom regionalnego etapu XVII Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne. Do konkursu zgłoszono 24 gospodarstwa, które rywalizowały o cenne nagrody przygotowane przez organizatorów.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.41 zł

5.04 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8