poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności


CKZiU


Klub Seniora "Centrum" zaprasza na spotkanie

Zarząd Klubu Seniora "Centrum" informuje, że w sierpniu odbędzie się spotkanie członków klubu w lokalu Ośrodka Szkolenia Kierowców przy ul. Sochaczewskiego 7. W związku z panującą epidemią koronawirusa, wszystkie osoby proszone są o zachowanie bezpieczeństwa i zasłonięcie nosa i ust.We wtorek sesja rady powiatu. Radni będą obradowali zdalnie

Na wtorek 4 sierpnia na godzinę 10.00 została zwołana XX sesja Rady Powiatu w Ostrołęce. Radni będą obradowali z wykorzystaniem trybu zdalnego. Poza stałymi punktami obrad rada podejmie uchwałę dotyczącą przystąpienia powiatu ostrołęckiego do realizacji projektu pn.: "Wchodzimy na rynek pracy".


FatBike


Pożar drewnianego budynku w Ostrołęce (zdjęcia)

Dwa zastępy strażaków gaszą pożar niewielkiego budynku na os. Pomian w Ostrołęce. Płomienie objęły drewnianą konstrukcję w niedzielny wieczór. Budynek był zamieszkany. Na razie nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Strażacy dogaszają pożar i przeprowadzą przeszukanie pomieszczeń.Zderzenie w Kadzidle. Zawinił senior z naszego powiatu

Utrudnienia w Kadzidle po zderzeniu dwóch samochodów osobowych. Na głównej drodze prowadzącej w kierunku Mazur obowiązuje ruch wahadłowy. 62-letni mieszkaniec naszego powiatu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z kierującą toyotą mieszkanką Warszawy.A może zumba pod chmurką?

Kurpiowska Akademia Sportowa zaprasza wszystkich chętnych na dwa bezpłatne treningi zumby na Orliku w Dylewie. Przyjść może każdy. Zajęcia poprowadzi Elżbieta Greloch-Sęk.

  • Wyświetleń: 2364
  • 16:10, 02.08.2020 r.


Chłopcy Orlikowcy najlepsi (zdjęcia)

15 drużyn wzięło udział w pierwszym w historii Kurpiowskiej Akademii Sportowej turnieju piłki nożnej w kategorii open o puchar wójta gminy Kadzidło. W najważniejszym meczu dnia Chłopcy Orlikowcy pokonali 2:1 Brygadę Kryzys z Dźwierzut.

  • Wyświetleń: 3439
  • 15:22, 02.08.2020 r.

KamilaMeble

Bez niespodzianki. Rzekunianka wygrała w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Derby powiatu ostrołęckiego dla zespołu z Rzekunia. Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego ograli 4:1 wracających do klasy a przedstawicieli Kurpika Kadzidło. Goście prowadzili już 3:0 po dwóch golach Bartosza Pędzicha i jednym Piotra Karczewskiego. Miejscowi zmniejszyli straty za sprawą Przemysława Śnietki, ale ostatnie słowo należało do Pawła Lutrzykowskiego.

  • Wyświetleń: 5024
  • 14:18, 02.08.2020 r.Waldek

Kolejna giełda kolekcjonerska w Klubie Lokator za nami (zdjęcia)

Miłośnicy kolekcjonerskich perełek spotkali się w Klubie Lokator, by wspólnie porozmawiać, wymienić się swoimi zbiorami i pochwalić zdobyczami. Giełda kolekcjonerska organizowana przez stowarzyszenie "Unikat-przyjazna gmina" powróciła po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem.Harmonogram postoju mammobusów

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


JBB

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


KSM

Fachowiec

MEBPOL

Warsztaty lepienia wotywnych figur woskowych "byśków" w Brodowych Łąkach

Kurpiowskie Bractwo Bartne, podobnie jak w ubiegłym roku, zaprasza do udziału w warsztatach lepienia figur wotywnych tzw. "byśków". Zaplanowano nie tylko zajęcia twórcze, ale również pokaz wchodzenia na drzewo bartne za pomocą "leziwa" czy ognisko. Będzie można też kupić wyroby pszczelarskie i z bursztynu.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.88 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8