wtorek, 21 listopada 2017 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

Troszyn na remis z Mazowszem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zremisowali z Mazowszem Jednorożec 3:3. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego nie wykorzystali szansy na zdobycie komplet punktów.

 •  
 • 11:11, 13.11.2017 r.


Grad bramek kończy rundę na boiskach A klasy

To była bardzo ciekawa odsłona spotkań na boiskach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Przed własną publicznością zwycięstwo odnieśli piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec, który pokonali PAF Płońsk 4:3. Aż osiem bramek padło w spotkaniu rozegranym w Karolinowie.

 •  
 • 11:11, 13.11.2017 r.


Tego jeszcze nie było! Druga sukienka gratis (zdjęcia)

Tylko w tym tygodniu, wszyscy klienci butiku "Moda Coctail" będą mogli skorzystać z niesamowitej promocji. W dniach od 12 do 19 listopada przy zakupie dowolnej sukienki, drugą, tańszą otrzymacie gratis. To niepowtarzalna okazja, by odświeżyć garderobę.


CKZiU

Uroczystość pasowania w PM nr 8 (zdjęcia)

Najmłodsze dzieci z miejskiej "ósemki" stały się pełnoprawnymi przedszkolakami. Dla maluchów było to ogromne przeżycie, ale trzymały się dzielnie. Uroczystego pasowania przedszkolaków dokonała dyrektor placówki Iwona Mróz.Z młodzieżą o bezpieczeństwie

Mundurowi z ostrołęckiego zespołu do spraw profilaktyki społecznej nieletnich i patologii spotkali się z uczniami klas ponadgimnazjalnych w Ostrołęce. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Do tego celu wykorzystano także symulator do jazdy na motorowerze.


KamilaMebleJBB

Obchody Święta Niepodległości w rzekuńskiej podstawówce (zdjęcia)

Społeczność Szkoły Podstawowej w Rzekuniu przygotowała uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Dla upamiętnienia tej ważnej rocznicy, zaproszeni goście, rodzice i uczniowie uczestniczyli w apelu, w czasie którego wszyscy w skupieniu wysłuchali wierszy i pieśni patriotycznych.Towarzysko: Polska kontra Meksyk. Wytypuj wynik

W ostatnim w tym roku starciu reprezentacja Polski na Stadionie Energa Gdańsk zmierzy się z Meksykiem. Będzie to pierwsza potyczka Biało-czerwonych pod dowództwem Adama Nawałki z ekipą z Ameryki Północnej. W ostatnim meczu Polska zremisowała z Urugwajem.

 •  
 • 08:59, 13.11.2017 r.

JBB

Strażacy OSP z gminy Kadzidło na szkoleniu (zdjecia)

Strażacy ochotnicy z gminy Kadzidło wzięli udział w kilkudniowym kursie z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla druhów OSP, organizowanym przez Zarząd Główny Związku OSP RP w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZOSP RP "Strażak" w Turawie.Wiersz w formie piktogramów od uczniów "Kolorowej Szkoły"

Uczniowie "Kolorowej Szkoły" Niepublicznej Szkoły Podstawowej i Niepublicznego Gimnazjum w Ostrołęce przygotowali dla mieszkańców wiersz zawierający życzenia z okazji Święta Niepodległości. Nie jest to jednak zwykły wiersz, bo stworzony w formie piktogramów.Żołnierze z Komorowa w PM nr 16 (zdjęcia)

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 16 "Kraina Odkrywców" w Ostrołęce świętowały 99 rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu przedszkolaki recytowały wiersze i wspólnie śpiewały piosenki patriotyczne. To jednak nie wszystko.

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.Do wynajęcia dwa lokale handlowe

Zarząd Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej ogłasza przetarg na najem dwóch przestronnych pawilonów handlowych zlokalizowanych w centrum miasta przy głównych ulicach handlowych. Atrakcyjna cena wywoławcza czynszu to zaledwie 15,05 zł netto za m kw.

Skrzynka skarg: cmentarz w Rzekuniu tonie w śmieciach i błocie

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Podczas uroczystości dnia Wszystkich Świętych w Rzekuniu nasz cmentarz tonął w błocie i śmieciach. Ludzie wręcz lgnęli w pobłoconych alejkach i koło swoich pomników. Czy ksiądz proboszcz podejmie jakieś działania?

Korona rozpoczyna poszukiwanie wzmocnień

Sobotnim spotkaniem z Wisłą II Płock piłkarze ostrołęckiej Korony zakończyli rywalizację w rundzie jesiennej rozgrywek IV ligi - grupy mazowieckiej. Zarząd klubu już rozpoczął selekcję nowych piłkarzy. Kto dołączy do zespołu prowadzonego przez Marcina Truszkowskiego?

 •  
 • 07:55, 12.11.2017 r.


Bąk: Arek Gołaś był świetnym człowiekiem (wideo)

Biografia Arkadiusza Gołasia to książka, która młodemu pokoleniu siatkarzy ma pomóc poznać wybitnego ostrołęckiego sportowca. Nieco starszym siatkarzom ma z kolei przypomnieć o jego osobie. Autorem książki jest Piotr Bąk.

 •  
 • 07:54, 12.11.2017 r.


Medale WOPR-OS w Grand Prix Polski (zdjęcia)

Aż czternaście medalowych lokat wywalczyli reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w finałowych zawodach Grand Prix Polski. Na 25-metrowej pływalni w Kędzierzynie Koźlu łupem podopiecznych trenera Dariusza Małkowskiego padło aż siedem złotych medali.

 •  
 • 07:54, 12.11.2017 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.34 zł

2.03 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić