piątek, 23 lutego 2018 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

MediaExpert

AktualnościOgłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28 marca 2018 r. o godz. 13.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr VIII), odbędzie się druga licytacja nieruchomości.

Zarabianie w internecie - jakie są możliwości?

Internet stwarza wiele możliwości związanych z dorabianiem do pensji. Pracą zdalną trudni się wiele osób. Jedni zarabianie przez internet traktują jako zajęcie dodatkowe, wykonywane w wolnym czasie, niektórzy z tego żyją. Form pracy w sieci jest wiele. Każdy znajdzie coś dla siebie.


EUROTUR

Dwa pomysły na niepowtarzalny ogród - co wybrać?

Już warto teraz mieć się na baczności i nie przespać okresu dobrych cen w sklepach z produktami ogrodowymi. Szczególnie wtedy, jeśli zależy nam na zakupie dość kosztownej altany ogrodowej, pergoli, czy nawet nieco mniejszego asortymentu, który doda finezji naszemu ogrodowi.Skrzynka skarg: dla kogo staże w urzędzie pracy?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chciałabym się dowiedzieć, komu przysługują staże w przedziale wiekowym od 30-45 roku życia. Jest zapotrzebowanie, kwalifikowałam się, ale doradca nie przyznał mi skierowania."Kurier Mazowiecki" o oszustwach na funkcjonariusza CBŚ (wideo)

W Ostrołęce doszło do kolejnych prób oszustw seniorów. Przestępcy podawali się za funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Policja apeluje o czujność i ostrożność, bo oszuści mają nowe sposoby na wyłudzanie pieniędzy. O sprawie informował "Kurier Mazowiecki".Skrzynka pytań: czy SP nr 5 planuje zmienić patrona?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chcę zapytać dyrekcję Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce o to, czy w najbliższym czasie planuje zmienić patrona? Słyszałem, że nowym opiekunem szkoły ma być Janusz Kusociński? Proszę o wyjaśnienie.Centrum Natura w rozbudowie. Będzie scena i nowe multimedia

Uroczystego otwarcia Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce dokonano w grudniu 2016 roku. Obiekt, w którym znajduje się m.in. sala kinowa 360 stopni oraz sale edukacyjne, właśnie się rozbudowuje. Dzięki dotacji z ministerstwa kultury, placówka poszerzy swoją ofertę.Piosenka jest dobra na wszystko (zdjęcia)

W Ostrołęckim Centrum Kultury rozbrzmiało kolejne spotkanie z muzyką. Tym razem uczniowie ostrołęckich szkół podstawowych wysłuchali przebojów z repertuaru Majki Jeżowskiej. Piosenkarka znana jest głównie z twórczości dla dzieci.Żołnierz z powiatu ostrołęckiego wśród odnalezionych (zdjęcia)

Podczas uroczystości odbywających się w Pałacu Prezydenckim rodziny 22 ofiar reżimów totalitarnych odebrały noty identyfikacyjne. Wśród zidentyfikowanych osób znalazł się m.in. Ignacy Długołęcki ps. "Jerzy", pochodzący z miejscowości Stara Wieś w powiecie ostrołęckim.Chciała kupić pieluchy, straciła 200 złotych

200 złotych straciła mieszkanka powiatu ostrołęckiego, która za pośrednictwem portalu internetowego chciała kupić dla swojego dziecka pieluchy. Kobieta wpłaciła pieniądze na numer konta wskazany przez osobę sprzedającą. Po przelaniu pieniędzy kontakt urwał się.


CKZiU

O dziejach gminy Miastkowo w klubie "Przy Studziennej" (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce po raz kolejny zaprosiła mieszkańców miasta na spotkanie literackie. Tym razem gościem był doktor Marek Niewiadomski. Pisarz zaprezentował książkę pt. "Dzieje gminy Miastkowo". Ostrołęczanie spotkali się w klubie "Przy Studziennej".


JBB

Niedźwiecki otarł się o medal Mistrzostw Polski

Reprezentant Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Damian Niedźwiecki po raz kolejny pobił rekord życiowy, ale w Mistrzostwach Polski U20 w Toruniu zajął czwarte miejsce. Po raz drugi w karierze otarł się o podium najważniejszej imprezy w pierwszej części sezonu.

  •  
  • 12:24, 14.02.2018 r.

KamilaMeble

Sarara będzie gościem Fight Academy! (wideo)

Tomasz Sarara będzie gościem klubu Fight Academy Ostrołęka. To kolejny bardzo utytułowany zawodnik, który przyjedzie do naszego miasta, aby podzielić się swoją bogatą wiedzą z uczestnikami dwóch seminariów. Wciąż można dołączyć do wspólnych treningów.

  •  
  • 12:22, 14.02.2018 r.


Baczewska: Chcę wciąż walczyć o medale (wideo)

Magda Baczewska to jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczna sensei Radosława Grabowskiego w kolejnych sezonach zapisywała na swoim koncie bardzo dobre wyniki, a w 2017 roku eksplodowała formą.

  •  
  • 12:21, 14.02.2018 r.


Pyskło: Bardzo cenne złoto w Bukareszcie (wideo)

Reprezentantka Ostrołęckiego KKK Dominika Pyskło w ostatnich czterech sezonach zapisała na swoim koncie pasmo sukcesów. Podopieczna sensei Wiesława Orzoła w 2017 roku wspięła się na szczyt i wywalczyła złoty medal Pucharu Europy w Bukareszcie.

  •  
  • 12:20, 14.02.2018 r.

Eleni


Seniorzy o miłości na scenie klubu "Oczko" (zdjęcia, wideo)

We wtorek 13 lutego, w przededniu święta zakochanych, grupa seniorów wystawiła na scenie klubu "Oczko" spektakl pt. "Miłość niejedno ma imię". Słuchacze Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprezentowali program, który na wesoło ukazał relacje damsko-męskie.Koncert Eleni z grupą "Helenic" już niebawem (wideo, konkurs)

Dla wszystkich miłośników Eleni i jej muzyki mamy dobrą wiadomość. Artystka kolejny raz wystąpi w Ostrołęce. Po koncercie będzie można spotkać się z artystką, zrobić pamiątkowe zdjęcie, zdobyć autograf, kupić płytę czy po prostu przez chwilę porozmawiać.Walentynki - świętujesz czy bojkotujesz?

Walentynki dotarły do Polski dopiero pod koniec XX wieku. Część społeczeństwa szybko przejęła komercyjne święto, ale wielu systematycznie je bojkotuje. Dlaczego zachodnie święto tak szybko wyparło słowiańską Noc Kupały i czy jest szansa, aby przywrócić dawne obyczaje?


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.64 zł

4.92 zł

4.56 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić