czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 29  października br. o godz. 9.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się druga licytacja prawa własności do nieruchomości.

Przed paniami dwa miesiące intensywnych zajęć (wideo)

Projekt "Metamorfoza - Nowe ciało, nowa ja" organizuje Galeria Bursztynowa wspólnie z kliniką modelowania sylwetki Woman Body oraz klubem fitness West Site. Za nami etap castingu. Na trzy panie - Klaudię, Justynę i Natalię czekają dwa miesiące intensywnych zajęć.


Fachowiec

Czternaście nowych zakażeń w naszym regionie. Kolejny zgon

Zmarła czwarta osoba zarażona koronawirusem. Miała choroby współistniejące. COVID-19 wykryto u kolejnych mieszkańców Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. W kwarantannie domowej jest łącznie 626 osób, a hospitalizowanych w szpitalu z powodu podejrzenia zachorowania - dziewiętnaście.
biotechnik

Pirat drogowy w bmw. Jechał 109 km/h w obszarze zabudowanym

Ostrołęccy mundurowi z mazowieckiej grupy Speed wyeliminowali z ruchu niebezpiecznego kierowcę bmw, który w obszarze zabudowanym ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość. W Perzanowie jechał autem 109 km/h. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali 500-złotowym mandatem.


KamilaMeble

Akademicka

Kwiatowe ÂŁÂąki

Ponad 6,5 tysiąca nowych zachorowań. Zmarło aż 116 osób!

Niestety, codziennie rośnie liczba zakażeń koronawirusem w naszym kraju. W ciągu ostatniej doby przybyło 6526 nowych przypadków zarażenia, najwięcej odnotowano na terenie województw mazowieckiego (1188), małopolskiego (1137) i śląskiego (520). Zmarło aż 116 osób!


Hoopla


Stołeczni policjanci ponownie uderzyli w przestępczość narkotykową. Mundurowi dokonali zatrzymań m.in. w powiecie ostrołęckim (zdjęcia, wideo)

Stołeczni policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzili śledztwo przeciwko grupie mężczyzn, podejrzewanych o handel narkotykami. W wyniku działań wobec ośmiu osób zastosowano tymczasowy areszt, a wobec kolejnych dwóch - dozory policyjne. Działali na terenie kilku powiatów, m.in. ostrołęckiego.


JBB

Szukamy właściciela lub domu dla zagubionego psa

Czytelnicza prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela lub nowego domu dla zagubionego psa w typie owczarka niemieckiego. To około roczna suczka, przyjazna, wesoła i żywiołowa. Pies został znaleziony przez naszą czytelniczkę na działce w Łomży.


Eldor

KS CK Troszyn jedzie po finał

Dzisiaj (14 października) odbędą się dwa mecze półfinału Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Beniaminek IV ligi z Troszyna zmierzy się na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk. Początek spotkania o godz. 15:30. W drugim starciu PAF Płońsk rozegra mecz z MKS Przasnysz.

  • Wyświetleń: 2712
  • Komentarzy: 0
  • 09:35, 14.10.2020 r.
Zamówił w sieci oczyszczacz powietrza, stracił 410 złotych

Kolejna osoba z naszego regionu została oszukana w sieci. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kupił na jednym z portali aukcyjnych oczyszczać powietrza o wartości 410 złotych. Całą kwotę wpłacił na konto sprzedającego, jednak do tej pory nie otrzymał zamówionego towaru, ani też zwrotu pieniędzy.
JBB


Ulica Jagodowa w Kadzidle z nowym oświetleniem (zdjęcia)

W Kadzidle trwają kolejne inwestycje, dzięki którym poszczególne ulice i drogi otrzymują oświetlenie. Tym razem jaśniej zrobiło się wzdłuż końcowego fragmentu ulicy Kurpiowskiej oraz ulicy Jagodowej. Gmina wydała na tę inwestycję 51 660 złotychTrwa remont bloków socjalnych na osiedlu Sienkiewicza (zdjęcia)

Trwają prace remontowe budynków socjalnych przy ul. Sienkiewicza. Modernizacja obejmuje m. in. wymianę systemu grzewczego z montażem węzła c.o. oraz termomodernizację bloków socjalnych przy ul. Sienkiewicza 46 i 48. Zakończenie robót planowane jest na 31 maja 2021 r. Koszt zadania to 607 595,52 zł.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8