wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Aktualności

Kogo testuje Narew Ostrołęka? (zdjęcia, wideo)

Kibice Narwi czekający na pierwsze zwycięstwo niebiesko-czerwonych w meczu sparingowym muszą uzbroić się w cierpliwość. W meczu z wyżej notowaną Iskrą Krasne, trener Dariusz Narolewski ponownie testował wielu nowych graczy. Kogo zobaczyliśmy w składzie Narwi?

  •  
  • 04:26, 10.02.2019 r.


Skrzynka skarg: problem przy wymianie opon

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Po wymianie opon w jednym z serwisów opon w Ostrołęce zauważyłem, że w moim aucie świeci się kontrolka o skorygowaniu ciśnienia w ogumieniu. Wróciłem więc do pracownika, który zmieniał opony.


KamilaMeble


"Niby nic" - nowy utwór od Aleksandra Białobrzewskiego (wideo)

W sieci pojawił się najnowszy utwór autorstwa ostrołęczanina Aleksandra Białobrzewskiego - Alka Nevi'ego. Piosenka pod tytułem "Niby nic" pochodzi z krążka pod nazwą "Czyste Szklane Pętle". Podobnie jak inne utwory, piosenka utrzymana jest w klimacie muzyki Hip Hop.

Na przejeździe kolejowym w Ławach bezpieczniej (zdjęcia)

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Ławy (gm. Rzekuń) zamontowano świetlne znaki ostrzegawcze. Takie oznakowanie w znacznym stopniu poprawi bezpieczeństwo w tym rejonie. Kierowcy już z daleka będą widzieć, że zbliżają się do torów.
KOBO

Ulica Wiejska na sfinalizowanie remontu musi poczekać

Mieszkańcy ulicy Wiejskiej wciąż zadają sobie pytanie, kiedy budowa tej ulicy zostanie sfinalizowana? Mowa o odcinku od przejazdu kolejowego do Tobolic. W celu uzyskania informacji na ten temat radny Jerzy Grabowski złożył interpelację do prezydenta Łukasza Kulika, na którą znamy odpowiedź.


Essentia

Na placu zabaw dochodzi do skaleczeń

Plac zabaw w pobliżu budynku socjalnego przy ul. Dywizjonu 303 (os. Wojciechowice) zagraża bezpieczeństwu i zdrowiu dzieci, które się tam bawią. Tak uważa radna Grażyna Sosnowska. Z nawierzchni - jak twierdzi - wystają bryły betonu. Często dochodzi do skaleczeń.


KredytOK

EUROTUR

NOVDOM

Korona Ostrołęka rozgromiła Warmię Grajewo

Czwarty mecz sparingowy przed rundą wiosenną rozegrali podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego. Tym razem piłkarze Korony wybrali się do Łomży, gdzie zmierzyli się z Warmią Grajewo, wiceliderem podlaskiej IV ligi. Górą w tym meczu była ekipa z Ostrołęki.

  •  
  • 16:26, 09.02.2019 r.


Cztery gole KS CK Troszyn w sparingu

Kolejny dobry mecz sparingowy rozegrali piłkarze KS CK Troszyn. Tym razem zespół Łukasza Bałazego wysoko pokonał Ostrovię Ostrów Maz. Pierwsza bramka padła już w 38 sekundzie spotkania rozgrywanego na sztucznym boisku w Długosiodle.

  •  
  • 16:26, 09.02.2019 r.

CKZiU
Szatnia podczas poranków filmowych jest nieczynna

Mieszkańcy wciąż skarżą się na funkcjonowanie kina Jantar w okresie ferii zimowych. Podczas filmowych poranków organizowanych szatnia jest nieczynna, dlatego widzowie nie mają gdzie pozostawić swojej garderoby. Interpelację w tej sprawie do prezydenta złożył radny Waldemar Popielarz.

Jest szansa na powołanie asystentów programu "Czyste powietrze"

Jakość powietrza w naszym mieście wciąż pozostawia wiele do życzenia. Mimo tego, iż w Ostrołęce działa program "Czyste powietrze", nie każdy może z niego skorzystać. Prezydent Łukasz Kulik odpowiedział na interpelację w tej sprawie, złożoną przez radnego Mariusza Łubę.Jakie instytucje zajmują lokal przy placu gen. Józefa Bema 7a?

Radnego Mariusza Łubę nurtowała kwestia wynajmu lokali przez organizacje, instytucje, stowarzyszenia itp. Chodzi o pomieszczenia przy placu gen. Józefa Bema 7a. Prezydent Łukasz Kulik w odpowiedzi na interpelacje zawarł informacje, o które prosił samorządowiec.


JBB

Smog w Ostrołęce pod stałym nadzorem

Na specjalnej podstronie prezentujemy aktualne wartości jakości powietrza ze wszystkich czujników smogu zainstalowanych na terenie Ostrołęki. Odświeżona strona jest czytelna, dopasowana do telefonów komórkowych i nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania.


JBB

Czy zimą można się zakochać?

Serce nie sługa i uczuciem może obdarzyć kogoś nie tylko w ciepłe miesiące, które teoretycznie sprzyjają miłości. Zakochać można się także zimą. Czyż to nie jest romantyczne spędzać wspólnie długie, zimowe wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty lub grzanego wina?


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

słabe opady deszczu

8°C, 1010 hPa

słabe opady deszczu

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

56
Jakość powietrza:
Słaba

Pył PM2.5: 36 µg/m³

Pył PM10: 57 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.27 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8