czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

Zatrucie tlenkiem węgla i pożar poddasza

Minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano dwukrotnie.

1. W miejscowości Surowe (gm. Czarnia) o godz. 16.06 zgłoszono zaczadzenie człowieka w budynku mieszkalnym. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.


Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


Klassic

Kreatywny jak Kurp. Kobieta bez prawa jazdy za kierownicą ciągnika rolniczego przewoziła pasażera na przyczepie. Do celu nie dojechała (zdjęcia)

W przydrożnym rowie zakończyła przejażdżkę traktorem z przyczepą 28-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, która pomimo braku prawa jazdy postanowiła przewieźć na przyczepie ścięte drzewa oraz... pasażera. Poza pojazdem podróżował około 60-letni mężczyzna, który spadł na ziemię.


JBB

MobilSerwis

Takiego wspólnego śpiewania pieśni patriotycznych jeszcze nie było. Mieszkańcy zajmowali miejsca godzinę wcześniej! (zdjęcia, wideo)

Wyjątkowo licznie przyjęli mieszkańcy Ostrołęki i regionu zaproszenie na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W Ostrołęckim Centrum Kultury widzowie zajmowali miejsca już godzinę przed koncertem. Nie dla wszystkich wystarczyło miejsca. Wielu siedziało na schodach, niektórzy musieli wrócić do domów.
KamilaMeble

BNP

Nastolatek w środku nocy wypadł z okna na trzecim piętrze

Tragicznie mógł skończyć się upadek nastoletniego chłopca z wysokości. W środku nocy z niedzieli na poniedziałek 17-latek wypadł z okna na trzecim piętrze jednego z bloków przy ul. Madalińskiego. Poszkodowany trafił do szpitala. Na razie nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek.


MEBPOL


IV liga: Korona tylko z punktem. Liderem Drukarz Warszawa (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego w ostatniej odsłonie spotkań IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zdobyli przed własną publicznością jeden punkt. Korona Ostrołęka na stadionie przy ulicy Witosa podzieliła się punktami z Wkrą Żuromin.

  • Wyświetleń: 2804
  • 11:10, 11.11.2019 r.

Eldor

Inni grali, Jantar odpoczywał (wyniki, tabela)

Podopieczne trenera Rafała Koska w ten weekend miały wolne, ale grały za to rywalki. Jakie wyniki padły w dwunastej kolejce rozgrywek III ligi kobiet w grupie mazowieckiej? Zobacz wszystkie rezultaty i aktualną sytuację w ligowej tabeli.

  • Wyświetleń: 3391
  • 10:31, 11.11.2019 r.


Światło pamięci Niezwyciężonym w dekadę 100 lecia Niepodległości. W Ostrołęce także zapalono znicze na grobach żołnierzy (zdjęcia)

Ostrołęka dołączyła do akcji "Światło pamięci Niezwyciężonym w dekadę 100 lecia Niepodległości". W niedzielny wieczór akcję zainaugurowano przy pomniku Czwartaków przy ul. Staszica. Następnie wolontariusze odwiedzili wszystkie okoliczne groby, w których spoczywają polscy żołnierze.


CKZiU

Smog w Ostrołęce i powiecie pod stałym nadzorem

Już nie tylko w Ostrołęce monitorowany jest smog. Pierwszą gminą w naszym powiecie, która postanowiła sprawdzać poziom zanieczyszczeń powietrza jest Rzekuń. Obecnie w naszym regionie jest osiem czujników smogu, z których dane prezentujemy na żywo w naszym serwisie.Nowy przedmiot w szkole. Uczestnictwo we mszy świętej

Zaniepokojony rodzic poinformował nas o nietypowym przedmiocie szkolnym, który został wprowadzony do jednej z ostrołęckich podstawówek. W dzienniku elektronicznym, obok tradycyjnych przedmiotów takich jak język polski czy matematyka, widnieją zajęcia z uczestnictwa we mszy świętej.


Andrzejki

W Zawadach powstała biało-czerwona iluminacja. Na balkonie domu

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości jeden z mieszkańców Zawad (gm. Baranowo), oprócz wywieszenia tradycyjnej flagi, przygotować także biało-czerwoną iluminację. W tym celu wykorzystał lampki choinkowe i przyozdobił cały balkon, który wieczorami świeci narodowymi barwami.


Gaska OCK

NOVDOM

Pomóżmy Polakom na Kresach. Od wtorku rusza zbiórka

Ostrołęka, jak co roku, włączy się w ogólnopolską akcję "Polacy - Kresowym Rodakom". To zbiórka darów, które przed Bożym Narodzeniem zostaną przekazane Polakom za wschodnią granicą. Można będzie podarować artykuły spożywcze, a także inne rzeczy np. chemię gospodarstwa domowego.
Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

słabe opady deszczu

5°C, 1021 hPa

słabe opady deszczu

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.22 zł

4.91 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8