poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Kultownia zaprasza dzieci na zajęcia plastyczne "Ołówkiem i kredką"

Kultownia działająca przy Ostrołęckim Centrum Kultury zaprasza na sierpniowe zajęcia plastyczne pod nazwą "Ołówkiem i kredką". Warsztaty potrwają przez cały miesiąc i będą odbywać się w każdy wtorek miesiąca w godzinach 12.30-13.30. Skierowane są do dzieci w wieku 10-13 lat.


KSM

Terytorialsi pamiętają o bohaterach Powstania Warszawskiego (zdjęcia)

W przededniu 76 rocznicy Powstania Warszawskiego żołnierze 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. ppor. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. "Rój", tradycyjnie spotkali się w miejscach upamiętniających bohaterów warszawskich, by uporządkować teren wokół oraz zapalić symboliczny znicz.


JBB

FatBike

MEBPOL


Szymańscy strzelali, a Bartnik zdobył komplet punktów

Kto wybrał się do Baboszewa, nie może narzekać. Kibice obejrzeli siedem goli, a co najważniejsze, wygraną Bartnika Myszyniec. Podopieczni Radosława Rogowskiego zgarnęli komplet punktów, zaś w najbliższy weekend zainaugurują rozgrywki przed własną publicznością z Opią Opinagóra.

 • Wyświetleń: 3665
 • 22:46, 01.08.2020 r.

Iklima

KS CK Troszyn z wymarzoną inauguracją

Zespół Marcina Truszkowskiego dał sygnał, że z beniaminkiem trzeba się liczyć. Bracia Świderscy i spółka okazali się lepsi od Wkry Żuromin. Do przerwy padł jeden gol, zaś po zmianie jeszcze dwa dla czwartoligowego nowicjusza. Chyba tylko najwięksi optymiści wierzyli w tak wysoką wygraną na inaugurację.

 • Wyświetleń: 8983
 • 22:16, 01.08.2020 r.

JBB


Karwowski show! Narew ograła GKS Pokrzywnica

Świetny początek sezonu zespołu z Ostrołęki. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego rozbili 6:0 zespół z Pokrzywnicy. Bohaterem spotkania został Kevin Karwowski. 17-latek ustrzelił hat-tricka. Pierwszym liderem rozgrywek został MKS Ciechanów, który ograł 8:0 GKS Strzegowo.

 • Wyświetleń: 8539
 • 21:08, 01.08.2020 r.

Waldek


Funzone bez straty punktów (zdjęcia)

Za nami czwarta seria gier w Wakacyjnej Lidze Oldbojów. W pięciu meczach padło 38 bramek. Pewne triumfy zanotowali piłkarze: Kolesi Kadzidło, Kierowców z Łysych, Funzone Paintball Olszewka. Dużo emocji było w dwóch pozostałych starciach, gdzie Olympic Łyse oraz Tamers Olszewo-Borki zwyciężyli swoich przeciwników różnicą dwóch goli.

 • Wyświetleń: 2676
 • 16:30, 01.08.2020 r.

Fachowiec

Zderzenie ciężarówki i dostawczego volkswagena w Dobrołęce

Do poważnie wyglądającego zderzenia dostawczego volkswagena i ciężarowego renault doszło w piątkowy wieczór w Dobrołęce. Nieuważny 26-latek, skręcając w lewo, nie zauważył wyprzedzającego go ciężarówki. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiały tylko pojazdy.


TWP

Marta Łada wicemistrzynią

29 lipca reprezentantki UKS Siódemka Ostrołęka wzięły udział w Mitingu Łomżyńskim w Białymstoku. Klub z naszego miasta reprezentowało sześć dziewcząt, podopiecznych Marka Mierzejewskiego. Najlepiej spisała się Marta Łada, która w trójskoku wywalczyła drugie miejsce.

 • Wyświetleń: 4514
 • 14:18, 01.08.2020 r.


Pływający łoś próbował wdrapać się na łódkę! (wideo)

Historia zna przypadki występowania wyjątkowej przyjaźni pomiędzy dzikim zwierzęciem a człowiekiem. Przykład bliskich relacji łączących homo sapiens z naturą można odnaleźć w filmie przesłanym do naszej redakcji przez czytelnika, któremu podczas wypoczynku nad wodą udało się zaprzyjaźnić z łosiem.Stracił rękę, był kompletnie pijany

28-latek, który podczas prac polowych stracił rękę, był kompletnie pijany. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna pomagał sąsiadowi. 28-latek włożył rękę do belarki, która uległa awarii. Gdy doszło do wypadku, mężczyzna był kompletnie pijany. W jego organizmie znajdowało się około dwóch promili alkoholu.Jezierski: Chcemy klasy okręgowej w Rzekuniu

Rzekunianka Rzekuń w sobotę zainauguruje sezon w Klasie A od starcia derbowego z Kurpikiem Kadzidło. Jakie plany ma ekipa Bartłomieja Jezierskiego? O co powalczy w nowych rozgrywkach? Czy uda się spełnić marzenia i awansować? Co będzie wyróżniało jego zespół? Jakie ruchy kadrowe zostały poczynione?

 • Wyświetleń: 2322
 • 13:16, 01.08.2020 r.


Truszkowski: Jako beniaminek walczymy o utrzymanie

Pierwszy dzień sierpnia 2020 roku przejdzie do historii klubu z Troszyna. KS CK rozegra pierwszy mecz o punkty w IV lidze. Rywalem będzie Wkra Żuromin. Zapraszamy na rozmowę z opiekunem beniaminka rozgrywek. Jaki jest plan? O co powalczą piłkarze popularnego "Truszkina"?

 • Wyświetleń: 4265
 • 13:04, 01.08.2020 r.


Sieradzki: Chcemy awansu. Taki jest plan minimum

1 sierpnia piłkarze Narwi rozpoczną walkę o ligowe punkty. Nowy szkoleniowiec zespołu przyznaje, że cel postawiony przed nim i drużyną jest jasny. Na koniec rozgrywek ekipa z Ostrołęki ma wywalczyć miejsce premiujące awansem do IV ligi. Zapraszamy na rozmowę z Andrzejem Sieradzkim.

 • Wyświetleń: 1481
 • 13:03, 01.08.2020 r.Eldor

Sierpień w kinie Jantar

Ostrołęckie Kino Jantar w sierpniu przygotowało dla kinomaniaków porcję interesujących filmów. Na dużym ekranie będzie można obejrzeć


Kwiatowe ÂŁÂąki


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.88 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8