poniedziałek, 20 stycznia 2020 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


KamilaMeble

MEBPOL



Eldor

Czy zimą można się zakochać?

Serce nie sługa i uczuciem może obdarzyć kogoś nie tylko w ciepłe miesiące, które teoretycznie sprzyjają miłości. Zakochać można się także zimą. Czyż to nie jest romantyczne spędzać wspólnie długie, zimowe wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty lub grzanego wina?


MobilSerwis

Ignacy Krasicki - najlepszy autor dla dzieci

Ignacy Krasicki był jednym z najbardziej znaczących pisarzy oświecenia. Nazywano go księciem poetów polskich, był przyjacielem króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, a także aktywnym uczestnikiem słynnych obiadów czwartkowych. Napisał wiele interesujących tekstów i miał ogromny wkład w rozwój literatury.



Sprawdzone fakturowanie w 2020 roku

Nowy rok to początek nowych wyzwań i realizacji założonych postanowień. Jednym z nich może być np. zakup dla firmy dobrego programu do fakturowania. Oprogramowań tego typu na rynku jest wiele, dlatego warto wybrać sprawdzony i prosty program, który będzie pomocny i funkcjonalny.



Jak znaleźć sklep z doładowaniem do swojej sieci?

Gdy chcemy w sklepie doładować telefon będący w innej sieci niż te najbardziej popularne, nie musimy się już martwić, że nie będziemy mieli takiej możliwości. Sklepy stacjonarne stosują zwykle ograniczenia tylko w zakresie sprzedaży czyli starterów, ale już nie przy sprzedaży usług z terminalu.






CKZiU

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.








NOVDOM

Fachowiec

Warszawska34

Znaleziono obrączkę

W piątek, 10 stycznia w aptece znajdującej się przy sklepie E. Leclerc (al. Jana Pawła II) w Ostrołęce znaleziono złotą obrączkę z grawerem. Właściciel, który wie co jest wygrawerowane wewnątrz obrączki proszony jest o odbiór zguby.


JBB

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Tomasz Olk, lat 46, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 10 stycznia w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 13.00.





Miał dopłacić 94 grosze za paczkę. Stracił 2 tysiące złotych

Mieszkaniec Ostrołęki otrzymał SMS-a, że musi dopłacić 94 grosze za swoje zamówienie. Mężczyzna zgodnie z informacją zawartą w wiadomości wszedł w link, potwierdził transakcję i w ten sposób stracił 2 tysiące złotych. To już drugie tego typu zdarzenie na terenie naszego miasta w ciągu miesiąca.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Kamień z ciężarówki rozbił szybę w karetce pogotowia!

Do niecodziennej sytuacji doszło dzisiejszego poranka w miejscowości Obierwia (gm. Lelis). Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący ciężarowym manem, nie zabezpieczył odpowiednio przewożonego ładunku, w wyniku czego na szybę jadącej za nim karetki spadł kamień. Spowodował on odprysk i pęknięcie.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurno z przejaśnieniami

2°C, 1040 hPa

pochmurno z przejaśnieniami

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.00 zł

5.32 zł

5.25 zł

2.32 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8