piątek, 25 maja 2018 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Plewki: Adam Ciupa potrzebuje wsparcia w zmaganiu z chorobą

Adam Ciupa - mieszkaniec gminy Łyse zmaga się ze straszną chorobą, która powoli wyniszcza jego organizm - to stwardnienie zanikowe boczne. Każdy grosz od darczyńców będzie dla rodziny wielką pomocą i wsparciem, pozwoli też na zakup niezbędnego sprzętu.


AgroMetal

Pomóż dziecku odzyskać rower

Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności w celu ustalenia sprawcy kradzieży dziecięcego jednośladu First Bike Street Orange. Wartość przedmiotu właściciel oszacował na kwotę 375 złotych.Festyn rodzinny w SP nr 5

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej serdecznie zaprasza na tegoroczny "Festiwal rodzinny z piątką". Na uczestników czeka wiele ciekawych atrakcji, przygotowanych przez organizatorów wydarzenia.Wywróciła się motocyklem

Mieszkanka powiatu żuromińskiego jechała motocyklem ulicą Stacha Konwy w Ostrołęce. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo do stacji paliw, wywróciła się. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze policji. Kobieta nie wymagała hospitalizacji.Dowcipniś zastawił ulicę Sienkiewicza śmieciami

Na niespodziankę natrafiła nasza czytelniczka Marta, która usiłowała około godz. 3.00 nad ranem przejechać ulicą Sienkiewicza w stronę Jaracza. Jakiś dowcipniś ustawił w poprzek drogi zaporę składającą się z przewróconego śmietnika i słupków ostrzegawczych.Prusińska i Morawska ze srebrem MP (zdjęcia, wideo)

Srebrne medale Mistrzostw Polski Cheerleaders 2018 wywalczyły reprezentantki ostrołęckiej Pasji Patrycja Prusińska i Julia Morawska. Podopieczne trenerki Żanety Cwaliny-Śliwowskiej bardzo udanie rywalizowały w kategorii duetów juniorskich.

  •  
  • 11:38, 17.05.2018 r.

Triumph

Rowerzyści pojechali do Przystani (zdjęcia, wideo)

Ponad 260 uczestników wzięło udział w XII Kurpiowskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym w gminie Olszewo-Borki. Każdy uczestnik miał możliwość wybrania trasy w zależności od posiadanych umiejętności. Najkrótszą trzeba było pokonać dystans 28 km.

  •  
  • 11:37, 17.05.2018 r.


MKKK Shinkyokushin bez medalu we Wrocławiu

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin ambitnie walczyli w Mistrzostwach Europy, które odbyły się we Wrocławiu. Z zawodów nie przywieźli medalowych lokata, ale cenne doświadczenie, które ma zaprocentować w przyszłości.

  •  
  • 11:36, 17.05.2018 r.

JBB

Medalowe lokaty Ostrołęckiego KKK w Pniewach

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w Pniewach k. Poznania w V Otwartych Mistrzostwach Wielkopolski. W zawodach na konto karateków trafiły dwa złote, dwa srebrne i dwa brązowe medale.

  •  
  • 11:35, 17.05.2018 r.


Znaleziono pilot

Nasz czytelnik znalazł w pobliżu orlika przy Szkole Podstawowej nr 5 w Ostrołęce brelok. Prawdopodobnie to pilot do bramy bądź garażu. Właściciel rozpoznający na zdjęciu swoją zgubę proszony jest o kontakt za pomocą numeru telefonu 602-711-305.


ogrodnik

Stracił 140 złotych w sieci

140 złotych - to suma jaką stracił mieszkaniec naszego miasta, który za pośrednictwem portalu internetowego chciał kupić ramę do zegara kominkowego. Mundurowi po raz kolejny apelują do mieszkańców o zachowanie ostrożności i rozsądek przy zakupach w sieci.


AutoNet

Policjanci poszukują świadków pożaru

Ostrołęccy policjanci poszukują świadków pożaru, do którego doszło 6 maja bieżącego roku w miejscowości Borawe (gm. Rzekuń). W jego wyniku spaleniu uległo około 10 arów poszycia leśnego. Prawdopodobną przyczyną pożaru było nieostrożne obchodzenie się z ogniem.XXII Festiwal Piosenki Religijnej

W kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie odbył się XXII Festiwal Piosenki Religijnej. Wzięło w nim udział dwudziestu solistów i osiem zespołów z terenu trzech powiatów: ostrołęckiego, makowskiego i ostrowskiego. Wszyscy otrzymali nagrody.Pożar linii energetycznej i konar na jezdni

Podczas minionej doby strażaków wzywano dwukrotnie.
1. W miejscowości Siarcza Łąka (gm. Kadzidło) o godz. 21.48 interweniowano do pożaru linii energetycznej. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp OSP Kadzidło.


TW

Ciało 19-latka w lesie

Ciało 19-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego znaleziono wczoraj w lesie na terenie gminy Goworowo. Z uwagi na charakter sprawy funkcjonariusze policji nie ujawniają szczegółów i okoliczności, w jakich doszło do znalezienia zwłok.

Dzień Europy w ZSZ nr 4 (zdjecia)

W Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce obchodzono Dzień Europy zwany także Dniem Unii Europejskiej. To święto europejskich państw, obchody odbywają się corocznie 9 maja. Dzień ten został ustanowiony w rocznicę przedstawienia planu Schumana w 1950 roku.


Energas

KwiatoweŁąki

KamilaMeble

"Przedszkolak sprawny i zdrowy do zabawy zawsze gotowy" (zdjęcia)

Przedszkole Miejskie nr 18 w Ostrołęce już po raz szósty zorganizowało Międzyprzedszkolną Spartakiadę Sportowo-Ekologiczną. Młodzi uczestnicy przystąpili do licznych zawodów, oczywiście w duchu fair play. Hasłem było "Przedszkolak sprawny i zdrowy do zabawy zawsze gotowy".Spotkanie z doradcą zawodowym w II SLO

W II Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Toniego Halika w Ostrołęce odbyło się spotkanie młodzieży klas pierwszych i drugich z doradcą zawodowym. Przeprowadzone zajęcia miały na celu pomóc w trafnym wyborze studiów w przyszłości.


Co? Gdzie? Kiedy?

Smog

16
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 9 µg/m³

Pył PM10: 12 µg/m³

Wilgotność: 72 %

Szczegóły »

Pogoda

rozproszone chmury

17°C, 1022 hPa

rozproszone chmury

Kamery online

Oglądaj na żywo

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić