poniedziałek, 1 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Hortensji, Gracjany

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Przepis dotyczący ujawnienia przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h w obszarze zabudowanym funkcjonuje już pięć lat. Czy skutecznie studzi zapędy kierowców?

Przepis ujawnienia przekroczenia prędkości o więcej niż 50 km/h na obszarze zabudowanym ma już pięć lat. Niestety nadal nie brakuje kierowców, którzy lekceważą ograniczenia prędkości. Do tej pory na Mazowszu funkcjonariusze ujawnili 10480 przypadków złamania przez kierujących tego przepisu.


Essentia

Eldor

Przygotowania do egzaminów zewnętrznych. Jak będą wyglądać?

Centralna Komisja Egzaminacyjna, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny przygotowały wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych, między innymi ósmoklasisty, maturalnego czy potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w 2020 roku.


MEBPOL

Radosław Rogowski trenerem Bartnika Myszyniec na kolejny sezon

Radosław Rogowski porozumiał się z władzami Bartnika Myszyniec i poprowadzi drużynę w rozgrywkach A klasy w przyszłym sezonie. Trener daje sobie kolejny sezon na osiągnięcie zamierzonego celu jakim jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

  • Wyświetleń: 4792
  • 16:26, 22.05.2020 r.

WSAP

Uczniowie klas I-III mogą wrócić do szkoły (zdjęcia)

25 maja w naszym mieście uruchomione będą zajęcia opiekuńcze dla uczniów klas I-III szkół podstawowych. Ruszają również konsultacje z nauczycielami dla ósmoklasistów i maturzystów. W piątek w ratuszu przeszkolono dyrekcję szkół i przekazano niezbędne środki ochrony osobistej.Zbliża się weekend. Pamiętajmy, że alkohol i kierownica to najgorsze z możliwych połączeń. Bądźmy odpowiedzialni!

Niestety, w dalszym ciągu ostrołęccy funkcjonariusze zatrzymują kierujących, którzy zachowują się skrajnie nieodpowiedzialne i wsiadają za kierownicę po spożyciu alkoholu. Konsekwencje tak bezmyślnego zachowania mogą być tragiczne zarówno dla samych kierujących, ich rodzin, a także innych uczestników ruchu drogowego.


JBB

ZSZ3

Kapitan Jagiellonii Białystok gościem Sebastiana Staszewskiego (wideo)

Polski piłkarz ukraińskiego pochodzenia był gościem Sebastiana Staszewskiego w programie "Po Gwizdku". Taras Romanczuk jest kapitanem Jagiellonii Białystok i zdążył już zadebiutować w reprezentacji Polski. Najnowszy odcinek jest już dostępny w sieci.

  • Wyświetleń: 1510
  • 14:49, 22.05.2020 r.

KamilaMeble


Duże podwyżki. Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Tadeusz Struniewski, lat 69, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 21 maja w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.


Spectrum


Zderzenie aut w Dylewie. Senior wymusił pierwszeństwo (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów doszło dziś przed południem w Dylewie (gm. Kadzidło) na DK nr 53. Według ustaleń ostrołęckich policjantów, 81-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący fiatem, podczas włączania się do ruchu wymusił pierwszeństwo przejazdu na peugeocie. Kradli prąd i nielegalnie wytwarzali alkohol (zdjęcia)

Ostrołęccy mundurowi zabezpieczyli prawie pół tysiąca litrów gotowego alkoholu, około dwóch tysięcy litrów tzw. zacieru, instalację do produkcji używki oraz setki kilogramów półproduktów. Ponadto policjanci ujawnili nielegalny pobór prądu. Do sprawy zatrzymano dwóch mieszkańców naszego powiatu.


CKZiU

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.71 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8