poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt
Eldor

Aktualności"Śladami Kurpiów" - konkurs dla miłośników naszego regionu

Wójt gminy Kadzidło oraz Centrum Kultury Kurpiowskiej ogłaszają konkurs plastyczny pod hasłem "Śladami Kurpiów". Organizator pozostawia uczestnikom swobodę rozumienia tematu, tak aby mogli je wyrazić w formie prac plastycznych, wykorzystując swoją kreatywność i oryginalność spojrzenia.

Karol Samsel i jego gość: Maciej Raś w klubie "Przy Studziennej"

Miejska biblioteka publiczna oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu Karol Samsel i jego gość w klubie "Przy Studziennej". Tym razem z pasjonatami literatury spotka się poznański poeta i wykładowca - Maciej Raś. Wstęp wolny.


Akademia MaluchĂłw

Kwiatowe ÂŁÂąki

Młoda para na Wesele Kurpiowskie już poszukiwana

Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. Mieczysława Mieszki rozpoczyna poszukiwania pary młodej, która zdecyduje się na ślub zgodny z kurpiowskimi zwyczajami, w barwnym obrządku, z tłumem gości weselnych i w medialnej oprawie, podczas imprezy folklorystycznej Wesele Kurpiowskie w Kadzidle.Rusza projekt MiK dla animatorów kultury. Czekają nagrody (wideo)

Mazowiecki Program Edukacji Kulturalnej otworzył nabór do programu Altergrant. Do konkursu mogą zgłaszać się osoby, organizacje lub instytucje reprezentujące zarówno sektor publiczny, społeczny, jak i prywatny z województwa mazowieckiego (oprócz m. st. Warszawy). Nabór trwa do 29 lutego.


JBB

Wybór odpowiednich mebli do łazienki

Łazienka to specyficzne pomieszczenie. Najczęściej charakteryzuje się niewielką powierzchnią oraz brakiem dostępu do naturalnego źródła światła. To stanowi nie lada wyzwanie dla osób, które chcą samodzielnie zaaranżować wnętrze tego pomieszczenia. Jakie meble powinny się znaleźć w stylowej i funkcjonalnej łazience?


CKZiU

Serwis komputerowy czy laboratorium odzyskiwania danych?

Kiedy tracimy dostęp do danych na jakimkolwiek urządzeniu, czy to w laptopie, pendrive, karcie pamięci, dysku przenośnym czy SSD, przeważnie od razu wpadamy w panikę. Co robić? O co  w ogóle chodzi? Dlaczego nie możemy zobaczyć własnych plików?  Co może być przyczyną?


KamilaMeble

Stłuczka w walentynki. Młody sprawca ukarany 500-złotowym mandatem

Do zderzenia dwóch aut doszło dziś po południu na ulicy Fieldorfa "Nila". Według ustaleń ostrołęckich policjantów, przyczyną stłuczki było niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu. Mimo wszystko, walentynki okazały się szczęśliwe, gdyż nikt nie odniósł obrażeń.


MEBPOL
Marczak: Nagrodę dedykuję swojej córce (wideo)

Sportowcem Roku 2019, zdaniem kibiców, został niezwykle doświadczony piłkarz, który przez wiele lat reprezentował kluby z całej Polski. Na jesieni minionego roku, Mariusz Marczak postanowił wrócić do swojego rodzinnego miasta i pomóc w odbudowaniu Narwi.

  • Wyświetleń: 4153
  • 13:11, 14.02.2020 r.

Tarcza

Jakub Niziński: Moim planem jest start na mistrzostwach Europy (wideo)

Jakub Niziński w minionym roku wywalczył medale w kilku imprezach ogólnopolskich. Na uwagę zasługuje zwycięstwo w Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w kategorii do 70 kilogramów. W naszym plebiscycie Sportowiec Roku 2019 zajął drugie miejsce.

  • Wyświetleń: 2024
  • 12:45, 14.02.2020 r.

Eldor

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Krzysztof Stanisław Zakrzewski, lat 55, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 15 lutego w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 12.00.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.95 zł

5.27 zł

5.19 zł

2.26 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8