czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

AktualnościGaska OCK

IV liga: Korona tylko z punktem. Liderem Drukarz Warszawa (wyniki, tabela)

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego w ostatniej odsłonie spotkań IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zdobyli przed własną publicznością jeden punkt. Korona Ostrołęka na stadionie przy ulicy Witosa podzieliła się punktami z Wkrą Żuromin.

  • Wyświetleń: 2804
  • 11:10, 11.11.2019 r.

Kalina

Inni grali, Jantar odpoczywał (wyniki, tabela)

Podopieczne trenera Rafała Koska w ten weekend miały wolne, ale grały za to rywalki. Jakie wyniki padły w dwunastej kolejce rozgrywek III ligi kobiet w grupie mazowieckiej? Zobacz wszystkie rezultaty i aktualną sytuację w ligowej tabeli.

  • Wyświetleń: 3389
  • 10:31, 11.11.2019 r.


Światło pamięci Niezwyciężonym w dekadę 100 lecia Niepodległości. W Ostrołęce także zapalono znicze na grobach żołnierzy (zdjęcia)

Ostrołęka dołączyła do akcji "Światło pamięci Niezwyciężonym w dekadę 100 lecia Niepodległości". W niedzielny wieczór akcję zainaugurowano przy pomniku Czwartaków przy ul. Staszica. Następnie wolontariusze odwiedzili wszystkie okoliczne groby, w których spoczywają polscy żołnierze.Smog w Ostrołęce i powiecie pod stałym nadzorem

Już nie tylko w Ostrołęce monitorowany jest smog. Pierwszą gminą w naszym powiecie, która postanowiła sprawdzać poziom zanieczyszczeń powietrza jest Rzekuń. Obecnie w naszym regionie jest osiem czujników smogu, z których dane prezentujemy na żywo w naszym serwisie.


Andrzejki

Nowy przedmiot w szkole. Uczestnictwo we mszy świętej

Zaniepokojony rodzic poinformował nas o nietypowym przedmiocie szkolnym, który został wprowadzony do jednej z ostrołęckich podstawówek. W dzienniku elektronicznym, obok tradycyjnych przedmiotów takich jak język polski czy matematyka, widnieją zajęcia z uczestnictwa we mszy świętej.


MobilSerwis

W Zawadach powstała biało-czerwona iluminacja. Na balkonie domu

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości jeden z mieszkańców Zawad (gm. Baranowo), oprócz wywieszenia tradycyjnej flagi, przygotować także biało-czerwoną iluminację. W tym celu wykorzystał lampki choinkowe i przyozdobił cały balkon, który wieczorami świeci narodowymi barwami.


BNP

Fachowiec

Pomóżmy Polakom na Kresach. Od wtorku rusza zbiórka

Ostrołęka, jak co roku, włączy się w ogólnopolską akcję "Polacy - Kresowym Rodakom". To zbiórka darów, które przed Bożym Narodzeniem zostaną przekazane Polakom za wschodnią granicą. Można będzie podarować artykuły spożywcze, a także inne rzeczy np. chemię gospodarstwa domowego.


Kwiatowe ÂŁÂąki

JBB

Altana w Susku Nowym. Inwestycja za blisko 50 tysięcy złotych

W Susku Nowym (gm. Rzekuń) pod koniec października dokonano odbioru prac związanych z wykonaniem drewnianej altany. Obiekt został przykryty blachodachówką. Wartość inwestycji wraz z utwardzeniem podłoża kostką betonową wyniosła blisko 50 tysięcy złotych.KS CK Troszyn gromi Mazowsze (zdjęcia, wideo)

Drużyna z powiatu ostrołęckiego w czternastej kolejce rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka nie dała szans rywalowi. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozgromili, na wyjeździe, Mazowsze Jednorożec 8:0 i awansowali na pozycję wicelidera.

  • Wyświetleń: 6548
  • 20:39, 10.11.2019 r.


Dwa duże psy uciekły z posesji. Czytelniczka prosi o pomoc (aktualizacja)

Czytelniczka Karolina prosi o pomoc w odnalezieniu dwóch dużych psów, które w nocy z soboty na niedzielę uciekły z prywatnej posesji w Borawem (gm. Rzekuń). Poszukiwane są owczarek niemiecki bez obroży i mastiff tybetański z czerwoną obrożą. Właściciele proszą o każdy sygnał, który pomoże namierzyć czworonogi.


EldorAkademia MaluchĂłw

Remis Korony z Wkrą Żuromin (zdjęcia, wideo)

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego zremisowali przed własną publicznością z Wkrą Żuromin 2:2. Mecz był niezwykle ważny dla obu zespołów. Zarówno Korona, jak i Wkra walczyły o zwycięstwo. Ostatecznie doszło do podziału punktów.

  • Wyświetleń: 5346
  • 11:40, 10.11.2019 r.


Błąkający się pies na os. Stacja

Jeden z naszych czytelników zauważył dziś (niedziela) błąkającego się psa. Czworonóg spacerował około godz. 10.35 po ulicy Kolejowej na osiedlu Stacja w Ostrołęce. Pies posiada kolczatkę. Wygląda na to, że się zgubił, albo komuś uciekł.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

słabe opady deszczu

5°C, 1021 hPa

słabe opady deszczu

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.22 zł

4.91 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8