wtorek, 13 listopada 2018 r., imieniny Stanisława, Mikołaja, Krystyna

Aktualności

Jak głosować w drugiej turze wyborów samorządowych (wideo)

Przed nami druga tura wyborów samorządowych 2018. Tam, gdzie losy kandydatów nie zostały przesądzone w pierwszej turze, wyborcy zdecydują kto wygra w niedzielę 4 listopada br. W naszym regionie druga tura rozegra się w Ostrołęce i trzech gminach powiatu ostrołęckiego.Zielawit

Ułatwienie dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne mogą wziąć udział w wyborach 4 listopada korzystając z transportu do lokalu wyborczego. Miasto udostępnia dla osób starszych i mieszkańców, którzy mają problem z poruszaniem się, specjalny samochód, który dowiezie ich do lokalu wyborczego.Korona na remis z MKS Przasnysz (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu czternastej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podzielili się punktami z MKS Przasnysz. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w drugiej odsłonie meczu stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich.

  •  
  • 16:55, 03.11.2018 r.

CKZiU

Wieczorem nie wychodźcie z domu i zamknijcie okna. Codziennie!

Kolejne rekordowe wartości smogu zarejestrowały wczoraj czujniki na ostrołęckich osiedlach. Dopuszczalne wartości stężenia rakotwórczych pyłów były przekroczone o ponad 500 proc. W niechlubnych rekordach zbliżamy się do wartości rejestrowanych na Śląsku.

Szukamy właściciela błąkającego się labradora

Czytelniczka Katarzyna prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela labradora, który błąkał się po os. Stacja w Ostrołęce. Czworonóg posiada obrożę, kuleje i trochę krwawi. Pies jest zadbany, prawdopodobnie był trzymany w domu. Tymczasowe schronienie znalazł u naszej czytelniczki.Znaleziono szczeniaka. Gdzie jest właściciel?

Czytelnik Krzysztof prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela szczeniaka, który w czwartek 1 listopada br. błąkał się po os. Starosty Kosa w Ostrołęce w pobliżu starej pływalni. Szczeniak jest zadbany i ma czerwoną obrożę. Został znaleziony przez naszego czytelnika około godz. 14.00.Oszuści polują na seniorów

W Ostrołęce doszło wczoraj do kilku prób oszustwa metodą na tzw. wnuczka. Przestępcy za każdym razem dzwonili do seniora przedstawiając się za członka rodziny. Prosili o przekazanie pieniędzy, które potrzebne są pilnie w związku z zaistniałym zdarzeniem losowym.Kolizja, dwa pożary i fałszywy alarm

Cztery interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W Ostrołęce i regionie doszło do kolizji drogowej oraz dwóch pożarów. Płonął dom w Ostrołęce oraz drewniana stodoła we wsi Żebry Wierzchlas. Odnotowano także jeden fałszywy alarm.


GEAL


Golon: Publika była naprawdę niesamowita (wideo)

Reprezentant Fight Academy Ostrołęka Piotr Golon bardzo udanie zaprezentował się w Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w hali im. Arkadiusza Gołasia. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka stoczył bardzo zaciętą i emocjonującą batalię w formule MMA w kategorii -77 kg.

  •  
  • 10:16, 03.11.2018 r.


Modzel: Nic nie będę obiecywał, ale... (wideo)

Rafał Modzel to kolejny z podopiecznych trenera Arkadiusza Ludwiczaka, który poczynił duże postępy i z powodzeniem reprezentuje barwy Fight Academy. Podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów odniósł zwycięstwo przez kontuzję rywala w drugiej rundzie.

  •  
  • 10:15, 03.11.2018 r.


Szczypiorniści Trójki powalczą w Siemiatyczach

Szczypiorniści UMKS Trójka Ostrołęka meczem z TS Siemiatycze rozpoczynają rywalizację w rundzie rewanżowej rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki na półmetku zmagań plasują się na pozycji wicelidera z dwoma punktami straty do pierwszej pozycji.

  •  
  • 10:15, 03.11.2018 r.


Jantarki wiceliderem III ligi na finiszu rundy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka mają wolny weekend w rozgrywkach III ligi mazowieckiej. Podopieczne trenerki Beaty Majewskiej mają realne szanse, aby wiosną włączyć się do walki o awans II ligi. Obecnie ostrołęczanki plasują się na pozycji wicelidera przed ostatnim meczem.

  •  
  • 10:14, 03.11.2018 r.

WSAP2018

JBB

Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 5 grudnia 2018 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr 8), odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


Orange

Wykład profesora Jana Żaryna

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na wykład profesora nauk historycznych Jana Żaryna zatytułowanego "Relacje polsko-żydowskie w XX wieku". Prelekcja będzie wydarzeniem towarzyszącym wystawie "Żegota. Rada Pomocy Żydom".
Impuls

Muzealna środa: losy rodziny Scheurów z Gucina

Muzeum Żołnierzy Wyklętych zaprasza na kolejne spotkanie w cyklu Muzealna środa. Tym razem uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z losami rodziny Scheurów z Gucina w gminie Czerwin. Spotkanie poprowadzą Jacek Karczewski i Jolanta Żubrowska. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.Zajęcia muzealne "Wycinanka kurpiowska"

W Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce trwają zajęcia w oparciu o nową wystawę pod nazwą "Wycinanka Kurpiowska". W ramach przedsięwzięcia uczestnicy mają możliwość poznania barwnej kultury Kurpiowszczyzny a także metody wykonywania ozdób ludowych.


Kwiatowe Łąki

Obchody święta niepodległości w Myszyńcu

Już niedługo listopad i jeden z najważniejszych dni dla całej Polski, czyli Narodowe Święto Niepodległości. W obchody włącza się także społeczność Myszyńca, która narodowe święto uczci na ludowo, żołniersko i patriotycznie podczas XII Spotkań na Kopańskim Moście.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.99 zł

5.33 zł

5.23 zł

2.49 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić