niedziela, 21 lipca 2019 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

Dyrektor I LO w Ostrołęce bez zmian

Konkurs na dyrektora I LO w Ostrołęce zakończył się bez większych niespodzianek. Anna Maksimowa pozostaje na stanowisku dyrektora najstarszego liceum w mieście. Jej kadencja przedłuży się o kolejne pięć lat.Pomidor gigant wyrósł na działce ostrołęczanki

Piękny okaz pomidora wyhodowała nasza czytelniczka na terenie ogródków działkowych w Ostrołęce. Ogromnych rozmiarów warzywo wyrosło na ekologicznym gruncie i już prawie dojrzało. Zapewne niebawem ucieszy czyjeś podniebienie swoim smakiem.


ZSP

Nieoczekiwana zmiana prezesa miejskiej spółki

Jacek Merks złożył rezygnację z funkcji prezesa zarządu Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. Rada nadzorcza spółki OPK, na posiedzeniu z 9 lipca br., przyjęła jego rezygnację i od razu powołała nowego prezesa, którym został Zbigniew Koronka.


JBB

32-latek z trzema promilami

Kolejny nieodpowiedzialny kierowca został wyeliminowany z ruchu przez policjantów z ostrołęckiej drogówki. Bezmyślny kierowca prowadził pojazd mając w swoim organizmie ponad trzy promile alkoholu.


KamilaMeble

Wieczór autorski Tadeusza Kowalczyka na spotkaniu seniorów (zdjęcia)

Uroczysty charakter miało spotkanie seniorów, które odbyło się  w Rzekuniu. Za sprawą rzekuńskiego artysty Tadeusza Kowalczyka, zaproszeni goście przenieśli się do krainy poezji. Podczas spotkania autor zaprezentował kilkanaście swoich wierszy pochodzących z różnych tomików poezji.


Essentia

Robert Tyszka dyrektorem III Liceum Ogólnokształcącego

Robert Tyszka, dotychczasowy wicedyrektor III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Ostrołęce oraz nauczyciel przedsiębiorczości, obejmie stanowisko dyrektora placówki. Zastąpi on Waldemara Salisa, który zarządzał szkołą od początku jej istnienia.Matrioszka: pyszne śniadania, obiady i kolacje

Wszyscy wiemy, jaki wpływ ma zjedzenie dobrego śniadania na zdrowie. To najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Prawidłowo dobrane składniki dają energię na cały dzień. W Matrioszce można dobrać śniadanie zgodnie z upodobaniami smakowymi i zapotrzebowaniem na energię.

Dominik Dzwonkowski odchodzi z Korony!

Bramkostrzelny Dominik Dzwonkowski zamienia Koronę Ostrołęka na KS CK Troszyn. Piłkarz, obchodzący jutro 30 urodziny, w ostatnim sezonie na IV-ligowych boiskach zdobył dwanaście bramek i zanotował trzy asysty. Dlaczego zdecydował się na zmianę otoczenia?

  •  
  • 09:58, 10.07.2019 r.

NOVDOM

Marta Łada dziesiątą juniorką w kraju

Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 20 w Raciborzu przeszły do historii. W trójskoku kobiet zaprezentowała się ostrołęczanka Marta Łada. 18-letnia zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka zajęła ostatecznie 10 miejsce w kraju.

  •  
  • 09:58, 10.07.2019 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Turniej o puchar wójta dla zespołu Priviet Lelis

Na boisku w Gibałce (gm. Lelis) rozegrano turniej piłki nożnej o puchar wójta gminy Lelis. O zwycięstwo rywalizowało osiem drużyn. Najlepszym zespołem okazał się Priviet Lelis. Wręczono również nagrody dla najlepszego zawodnika, bramkarza i króla strzelców.

  •  
  • 09:57, 10.07.2019 r.

CKZiU

Laureaci pierwszego Powiatowego Konkursu Piosenki Kurpiowskiej (zdjęcia)

"Z pokolenia na pokolenie" - taki tytuł nosił pierwszy Powiatowy Konkurs Piosenki Kurpiowskiej zorganizowany przez Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle. W wydarzeniu udział wzięły dzieci ze szkół w Zawadach (gm. Baranowo), Lipnikach (gm. Łyse), Zalesiu (gm. Myszyniec), Obierwi (gm. Lelis) oraz Chudka, Dylewa i Kadzidła.Stłuczka skutera z osobówką na obwodnicy

Do stłuczki dwóch pojazdów doszło na ulicy Bohaterów Warszawy w Ostrołęce. 27-letni ostrołęczanin, włączając się do ruchu, stracił panowanie nad skuterem i doprowadził do kolizji z osobową toyotą. Kierowcom nic poważnego się nie stało.


Granity Kowalczyk

MEBPOL
Paw przechadzał się wzdłuż ulicy Goworowskiej (zdjęcia)

Osoby, które podróżowały lub szły po południu ulicą Goworowską w Ostrołęce, mogły podziwiać niecodzienny widok. Wzdłuż ulicy Goworowskiej oraz na jezdni przechadzał się piękny paw. Mimo, iż utrudniał ruch, to stanowił miły dla oka widok.Dachowanie na trasie Łyse-Łomża (zdjęcia)

Do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego doszło w pobliżu miejscowości Dawia (gm. Łyse). Kierujący samochodem osobowym marki Audi stracił panowanie nad autem i ostatecznie doszło do dachowania pojazdu.


pegas oil

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


PWSIP

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Teresa Danuta Gerwatowska, lat 68, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 9 lipca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.Kompletnie pijany spowodował kolizję

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zatrzymali 39-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który poruszał się samochodem osobowym w stanie kompletnego upojenia alkoholowego. Przeprowadzony pomiar trzeźwości wykazał aż 3,6 promila alkoholu w organizmie mężczyzny.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.41 zł

5.04 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8