środa, 25 kwietnia 2018 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Aktualności

Targi produktów Wiodąca Marka w supermarkecie E.Leclerc

W dniach 16-21 kwietnia 2018 w supermarkecie E.Leclerc w Ostrołęce odbywają się Targi produktów Wiodąca Marka. W związku z wydarzeniem przygotowano mnóstwo promocji. Będzie można zapoznać się z produktami i kupić je aż do 50 procent taniej.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.
Energas

Artystyczne spotkanie z Hanną Kur (zdjęcia)

W bibliotece w Kadzidle odbyło się spotkanie z Hanną Kur - kadzidlanką, studentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Młoda, utalentowana artystka zaprosiła uczestników do podróży przez świat "wypukło-wklęsły" i zaprezentowała swoje prace graficzne.Skrzynka skarg: popękana droga w Grabowie

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Tak obecnie wygląda droga po zimie w Grabowie na ulicy Popiełuszki (gm. Olszewo-Borki). Czy wójt gminy lub inna instytucja mogą zainteresować się tym problemem? Czy trzeba czekać, aż ktoś uszkodzi sobie samochód?Martyna Ciok z nowym singlem pt. "Spleen" (wideo)

Ostrołęczanka Martyna Ciok, która z sukcesem realizuje swoje wokalne pasje w Warszawie, koncertuje po całej Polsce i pojawia się w programach telewizyjnych, wydała właśnie swój najnowszy singiel. Piosenka pt. "Spleen" jest zapowiedzią nadchodzącego materiału artystki.Kierowcy znów przekroczyli dopuszczalną prędkość

W miniony piątek ostrołęcka drogówka przeprowadziła działania pn. "Noga z gazu". Policjanci dokonywali pomiarów prędkości, szczególnym nadzorem obejmując wloty do miejscowości oznaczone znakiem "Początek obszaru zabudowanego" oraz przejścia dla pieszych.


EUROTUR

Mandaty dla motocyklistów

Brawurowa jazda, nadmierna prędkość, przysłonięte tablice rejestracyjne, brak prawa jazdy kategorii A - to od wielu lat najczęstsze wykroczenia popełniane przez motocyklistów. Dlatego wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego policjanci przeprowadzili działania "Motocykl".Pierwsze urodziny Łubudu Bowling & Good Time

Już od wtorku 17 kwietnia do niedzieli 22 kwietnia kręgielnia "Łubudu" Bowling & Good Time zaprasza na obchody rocznicy powstania. Kręgielnia dziękuje klientom za wspólny czas i zaprasza do zabawy. W trakcie sześciu najbliższych dni otrzymacie od "Łubudu" wiele atrakcji, bonusów i prezentów.


AutoNet

Próba dysz fontanny gejzerowej (zdjęcia)

Firma, która realizuje budowę fontanny terenowej obok sceny miejskiej, wypróbowała działanie montowanych dysz, które będą rozpylały strumienie wody i chłodziły ostrołęczan w upalne dni. Fontanna ma być bardzo efektowna, bo niektóre strumienie będą podświetlone na kolorowo.


JBB

Ostatni przedwakacyjny kurs tańca towarzyskiego. Zapisy

We wtorek 17 kwietnia 2018 r. o godzinie 20.15 startuje ostatni przedwakacyjny kurs tańca towarzyskiego w formie użytkowej w "Studio Tańca Marcin Gawrych". Na kursie oczekują na Was tańce jak: walc angielski, walc wiedeński, tango, bachata, salsa, jive.Korona Ostrołęka powróciła w fotel lidera IV ligi

Piłkarze Korony Ostrołęka powrócili na pozycję lidera rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w ostatnim meczu zremisowali z Mazurem Gostynin i to wystarczyło do ponownego objęcia pierwszej lokaty.

  •  
  • 10:23, 16.04.2018 r.


KS CK Troszyn wciąż bez zwycięstwa (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w kolejnym spotkaniu rozgrywek ligi okręgowej w rundzie wiosennej nie potrafili odnieść zwycięstwa. W doliczonym czasie gry cenny punkt dla drużyny prowadzonej przez trenera Łukasza Bałazego wywalczył Karol Górski.

  •  
  • 10:22, 16.04.2018 r.

CKZiU

Rzekunianka rozbiła Świt Baranowo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń pokonali w derbowym spotkaniu na boisku przy ulicy Miłej Świt Baranowo 4:0. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego rozegrali bardzo dobre zawody, a bohaterem meczu został strzelec hat-tricka Konrad Sobotka.

  •  
  • 10:21, 16.04.2018 r.

Laspol

ULKS Ołdaki uległ Koronie II (zdjęcia, wideo)

Piłkarze ULKS Ołdaki w spotkaniu trzynastej kolejki rozgrywek B klasy uległy Koronie II Ostrołęka 1:3. Podopieczni trenera Andrzeja Laskowskiego walczyli ambitnie, ale to rywale byli zespołem zdecydowanie lepszym i odnieśli pewne zwycięstwo. Poznaj pozostałe wyniki i aktualną tabelę.

  •  
  • 10:21, 16.04.2018 r.

NOVDOM

Ile Bartłomiej Misiewicz zarabiał w ostrołęckiej Enerdze?

Zawrotna kariera Bartłomieja Misiewicza w Ministerstwie Obrony Narodowej, u boku ministra Macierewicza, była tematem burzliwych dyskusji. Falę krytyki wywołało też ujawnienie zarobków młodego człowieka nie tylko z czasów MON, ale też pracy w ostrołęckiej Enerdze Ciepło."Tydzień w sieci" w SP nr 3 (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce odbyła się kampania społeczna pn. "Tydzień w sieci". Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się czym jest cyberprzemoc i jakie ma skutki. Jak obronić się przed uzależnieniem od gier oraz co to jest netykieta.Znaleziono klucze

Nasza czytelniczka znalazła klucze na smyczy. Do zdarzenia doszło w niedzielę 15 kwietnia w Dzbeninie (gm. Rzekuń). Właściciel rozpoznający na zdjęciu swoją zgubę proszony jest o pilny kontakt za pomocą numeru telefonu 889-434-024.Walczyli o tytuł "Mistrza Ortografii" (zdjęcia)

Uczniowie szkół podstawowych już po raz szósty zmierzyli się w Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym o tytuł "Mistrza Ortografii", który zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 2. W zmaganiach wzięli udział młodzi uczestnicy z ostrołęckich placówek oraz z terenu powiatu.


JBB

Trzy pożary

Podczas minionej doby strażakom z terenu naszego miasta i powiatu zgłoszono trzy pożary.
1. W miejscowości Grucele (gm. Troszyn) o godz. 17.33 gaszono pożar trawy przy drodze na pow. około jednego ara. Zadysponowano jeden zastęp OSP Troszyn.Będą nowe ścieżki rowerowe

Do urzędu miasta wpłynęły oferty na pierwsze przetargi ogłoszone w projekcie tzw. "Małej mobilności". Oprócz zakupu autobusów i montażu systemu usprawniającego ruch komunikacji miejskiej, przedsięwzięcie zakłada też rozwój infrastruktury rowerowej.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić