sobota, 21 października 2017 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Aktualności

Para prezydencka zasmakowała w ostrołęckim kuglu

We wrześniu tego roku, w Spale, odbyły się po raz piętnasty dożynki prezydenckie. Nie mogło tam zabraknąć także pary prezydenckiej, która poza dziękowaniem za tegoroczne plony, rozsmakowała się także w regionalnych daniach - w tym także w ostrołęckim kuglu.

Nowa noclegownia dla bezdomnych w Ostrołęce (zdjęcia)

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce planuje uruchomienie już od 1 listopada br. Noclegowni Dla Osób Bezdomnych. Placówka ma powstać w budynkach przy ul. Kołobrzeskiej 15 i będzie wspierała bezdomnych z terenu miasta, których, według danych, jest ok. 110 osób.Potrzebne remonty na Rejtana i Sienkiewicza

Do prezydenta miasta wpłynęła kolejna interpelacja. Tym razem z wnioskiem o remonty dróg i chodników w mieście wystąpił radny Grzegorz Milewski. W piśmie składa w imieniu mieszkańców prośbę o zabezpieczenia na ten cel środków w budżecie miasta na rok 2018.Wypadek na terenie ostrołęckiej spółdzielni mleczarskiej

Na terenie ostrołęckiej spółdzielni mleczarskiej doszło do wypadku. Pracownik firmy wewnętrznej, w trakcie wykonywania pracy spadł z rusztowania. Mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w środę 11 października.


CKZiU

Różalski trenował w Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy Ostrołęka. Do naszego miasta przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwa bardzo ciekawe seminaria. Obejrzyj zdjęcia i materiał filmowy.

  •  
  • 11:25, 11.10.2017 r.

SPA

Zacięta walka o punkty w JLB (zdjęcia, wideo)

Michał Kowalczyk został nowym liderem Jesiennej Ligi Bowlingowej. Po czterech rozegranych kolejkach ma na swoim koncie 546 pkt. Drugie miejsce w rywalizacji zajmuje obecnie Łukasz Olender z wynikiem 530 pkt, a trzecie Patryk Ustaszewski - 493 pkt.

  •  
  • 11:24, 11.10.2017 r.


Jantarki wciąż imponują formą w II lidze

Piłkarki Jantaru Ostrołęka wygrały kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi w grupie mazowieckiej. Tym razem podopieczne trenera Pawła Zyśka w wyjazdowej konfrontacji pokonały GOSiRki Piaseczno 3:1 i zdobyły już trzeci komplet punktów.

  •  
  • 11:23, 11.10.2017 r.


Siatkarze Energi Net mają powody do radości

Siatkarze Energi Net Ostrołęka nowy sezon rozgrywek II ligi rozpoczęli od wyjazdowych zwycięstw nad Huraganem Wołomin 3:2 i MOS Wola Warszawa 3:0. W trzeciej kolejce podopieczni trenera Mateusza Mielnika pauzują. W sobotni wieczór zagrają z BAS Białystok.

  •  
  • 11:22, 11.10.2017 r.
II Giełda Kolekcjonerów w Galerii Bursztynowej

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe zaprasza miłośników staroci i kolekcjonowania do udziału w II Giełdzie Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 21 października. Kolekcjonujesz różne przedmioty i chciałbyś poznać ich wartość, sprzedać je lub wymienić?Plama oleju na jezdni

Podczas minionej doby doszło tylko do jednej interwencji strażackiej. Z jezdni na ul. 11 Listopada w Ostrołęce o godz. 19.34 usuwano plamę oleju napędowego. Do działań zadysponowano jeden zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Ostrołęka.Wszystkie abonamenty obniżone nawet o 10 zł!

Tylko teraz podpisując umowę lub przedłużając obecną wszystkie abonamenty taniej nawet o 10 zł dla każdej osoby. Szczególnie polecany jest abonament rodzinny od 90 zł miesięcznie dla osób, które przeniosą numery. W ramach takiego abonamentu klienci otrzymają:Otrzęsiny klas pierwszych w "czwórce" (zdjęcia)

Tradycją wielu szkół są tzw. otrzęsiny, czyli wprowadzenie pierwszoklasistów w mury szkoły i nadanie im przez starszych kolegów statusu pełnoprawnych uczniów. Takie wydarzenie zorganizowano także w Zespole Szkół Zawodowych im. Adama Chętnika w Ostrołęce.Wyniki gry miejskiej "Sztambuch legionisty"

Ostrołęckie muzeum zaprosiło na kolejną edycję historycznej gry miejskiej. Tegoroczna odsłona nosiła tytuł "Sztambuch legionisty". Podczas zabawy gracze wcielili się w członków ekipy filmowej, poszukującej tytułowego sztambucha należącego do oficera 1 Pułku Ułanów Legionów Polskich.Przebudowa drogi Obierwia-Chudek-Baranowo na finiszu

Dobiega końca przebudowa dróg powiatowych na odcinku Obierwia-Chudek-Baranowo. Wykonawca, przedsiębiorstwo PRDM Ostrada z Ostrołęki ma czas do 15 października. Termin realizacji inwestycji został przez zarząd powiatu wydłużony na prośbę prezesa firmy Jarosława Nowaka.Inwentaryzacja azbestu w gminie Olszewo-Borki

Urząd Gminy w Olszewie-Borkach poinformował, że na terenie gminy przeprowadzona będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Dzięki zgromadzonym informacjom możliwe będzie pozyskanie środków zewnętrznych na usuwanie i utylizację wyrobów azbestowych.Zbierają na strój na Chudkozionka

Koło Gospodyń Wiejskich Chudkozionki potrzebuje wsparcia na zakup stroju ludowego dla swojego harmonisty. Zespół jeździ po całej Polsce, występuje podczas licznych wydarzeń kulturalnych i regionalnych, zatem reprezentacyjny strój jest tu bardzo wskazany.Amazonki przejdą w Marszu Różowej Wstążeczki

Ostrołęckie Amazonki kolejny raz przypomną o profilaktyce raka piersi i wyjdą na ulice miasta w Marszu Różowej Wstążeczki. Happening będzie miał na celu pokazanie społeczeństwu, jak ważna jest świadomość, wczesne wykrycie choroby a także chęć walki z nowotworem.Jak nie uzależnić się od wirtulnego świata?

W ostrołęckim ratuszu zorganizowano szkolenie dotyczące uzależnienia dzieci od cybertechnologii i wirtualnego świata. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy ostrołęckiej oświaty, opieki społecznej, a także funkcjonariusze policji. Konferencję poprowadzili specjaliści z Centrum Profilaktyki Społecznej.Most zastępczy niemal na półmetku (zdjęcia)

Zgodnie z harmonogramem idą prace przy budowie przeprawy zastępczej na Narwi. Stalowa konstrukcja, którą montuje specjalistyczne jednostka wojskowa z Inowrocławia, sięga już niemal do połowy koryta rzeki. Niebawem wojsko rozpocznie budowę po drugiej stronie Narwi.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić