środa, 24 października 2018 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Aktualności

VPS - innowacyjny serwer dla wymagających

Posiadasz własną stronę internetową, która systematycznie zyskuje coraz większe zainteresowanie ze strony wirtualnych odbiorców? Masz kłopot z zawieszającym się serwisem? A może Twa internetowa witryna ostatnio mocno szwankuje, nie wyświetlając pełnej grafiki?Sesja rady powiatu z patriotycznym wątkiem (zdjęcia)

Sesja rady powiatu ostrołęckiego rozpoczęła się bardzo miłym akcentem. Obrady samorządu w Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce poprzedził koncert patriotyczny w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Były też prezenty i podziękowania.Nagrody marszałka przyznane (zdjęcia)

Za nami XIX edycja konkursu Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego. Samorząd nagrodził wybitnych mieszkańców Mazowsza za zasługi w promowaniu regionu. Wśród nich znaleźli się ostrołęczanie. Każdy z laureatów otrzymał statuetkę, a także nagrodę pieniężną.


JBB


Ulica Witosa gotowa (zdjęcia)

Prace związane z remontem ulicy Witosa, co prawda z opóźnieniem, ale dobiegły już końca. Przebudowano odcinek od ronda im. Z. Niedziałkowskiej do ronda im. Holgera Hjelma przy parku wodnym. Droga miała być oddana do użytku przed wyborami samorządowymi. Tak też się stało.

Studio Tańca Marcin Gawrych zaprasza na bal maskowy

Studio Tańca Marcin Gawrych wraz z Si Stylove Imprezy zapraszają wszystkich na II Bal Studia Tańca, który odbędzie się 17 listopada 2018 roku w Pensjonacie "Wioletta" w Ostrołęce. Tym razem będzie to bal maskowy! Na wejściu otrzymacie główny atrybut balu, czyli balowe maski.


Zielawit

Zgubiono obrączkę

W sobotę wieczorem 13 października w rejonie Galerii Bursztynowej, czytelniczka zgubiła złotą obrączkę z wygrawerowanym imieniem męża i datą ślubu. Za trzy tygodnie małżeństwo obchodzi 44 rocznicę ślubu z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich w kościele.Korona wciąż w strefie spadkowej (zdjęcia, wideo)

Korona Ostrołęka wciąż plasuje się w strefie spadkowej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego tym razem powrócili bez punktów z wyjazdowego meczu jedenastej kolejki z Mławianką Mława.

 •  
 • 11:27, 15.10.2018 r.

EUROTUR

KS CK Troszyn goni lidera z Makowa Mazowieckiego

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu jedenastej kolejki ligi okręgowej znów zademonstrowali świetną skuteczność. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozbili Sonę Nowe Miasto 5:0 i nie zwalniają tempa w walce o najwyższą lokatę.

 •  
 • 11:27, 15.10.2018 r.

NOVDOM

Rzekunianka zdemolowała Karniewo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń coraz lepiej prezentują się w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Miłej pokonali Pełtę Karniewo aż 8:1.

 •  
 • 11:26, 15.10.2018 r.


Zacięta walka o punkty w B klasie (zdjęcia, wideo)

Kolejna bardzo ciekawa i emocjonująca odsłona spotkań na boiskach B klasy. Zdecydowanym liderem są piłkarze GUKS Krasnosielc, którzy tym razem pokonali GKS Max-Rol Andrzejewo 3:0. Wiceliderem jest obecnie Wykramacz Długosiodło. Poznaj komplet wyników ósmej kolejki.

 •  
 • 11:25, 15.10.2018 r.


Złota pewnym liderem OLPN (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Złotej Ostrołęki są pewnym liderem rozgrywek Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. W meczu na szczycie drużyna prowadzona przez trenera Cezarego Stachowicza rozbiła zespół Hurtowniapilkarska.com 7:1 i zapewniła sobie pierwszą lokatę przed fazą play-off.

 •  
 • 11:25, 15.10.2018 r.

GEAL

Włosi z przełamaniem w starciu z Polską

W meczu trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów UEFA piłkarska reprezentacja Polski przegrała 0:1 z Włochami, co sprawia, że po trzech rozegranych spotkaniach w tych rozgrywkach Biało-czerwoni mają tylko jedno "oczko" na koncie.

 •  
 • 11:24, 15.10.2018 r.

CKZiU


Turniej FIFA19 z udziałem mistrza Miłosza Bogdanowskiego (zdjęcia)

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce rozgrywany był turniej FIFA19. W e-sportowych zmaganiach wzięło udział 192 zawodników. Gościem specjalnym wydarzenia był Miłosz Bogdanowski - nasz reprezentant i wielokrotny mistrz w sportach elektronicznych na arenie światowej.


Kwiatowe Łąki

Ratusz przegrał z dyrektorem Hendożką

Bez echa w mediach przeszła przegrana ostrołęckiego ratusza z byłym dyrektorem Mieczysławem Hendożką. Oskarżony o nieprawidłowości przy remoncie miejskiego hostelu były dyrektor został oczyszczony z zarzutów. Do pracy już nie wrócił. Z urzędem miasta zawarł ugodę.


Agrometal

Kto na wójta, kto na burmistrza? Poznaj kandydatów z twojej gminy

Walka w tegorocznych wyborach samorządowych jest wyjątkowo zacięta. Gra toczy o władzę, możliwości kształtowania własnego środowiska lokalnego, ale też wielkie wpływy wśród mieszkańców. W porównaniu do wyborów sprzed czterech lat, kandydatów na wójtów jest więcej.


JBB

Wybory 2018: lista kandydatów do rady gminy Rzekuń

W gminie Rzekuń start w wyborach samorządowych do rady gminy zapowiedziało łącznie 47 osób z siedmiu zarejestrowanych komitetów wyborczych. Wolnych mandatów jest tylko 15. Powalczą o nie niemal wszyscy dotychczasowi radni, ale też zupełnie nowe osoby.Spotkanie dotyczące programu "Czyste Powietrze"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie wraz z Ministerstwem Środowiska oraz Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zaprasza na spotkanie w sprawie wcielenia programu priorytetowego "Czyste Powietrze".Wybory 2018: lista kandydatów do rady gminy Lelis

W gminie Lelis start w wyborach samorządowych do rady gminy zapowiedziało łącznie 56 osób z sześciu zarejestrowanych komitetów wyborczych. Wolnych mandatów jest tylko 15. Powalczą o nie dotychczasowi radni, ale też zupełnie nowe osoby.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.06 zł

5.37 zł

5.11 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić