sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

AktualnościUratowali życie 57-latkowi

Sierż. szt. Agnieszka Bocian i asp. Michał Antczak z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce z pomocą przypadkowego przechodnia uratowali życie 57-letniemu mieszkańcowi powiatu ostrołęckiego. Mężczyzna stracił przytomność przy ul. Kościuszki.

Ścięli drzewa i pozostawili je na chodniku na noc (zdjęcia)

Dużą nieodpowiedzialnością wykazali się robotnicy, którzy przystąpili do prac przygotowawczych pod budowę ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż alei Wojska Polskiego w Ostrołęce. Panowie najpierw ścięli rosnące tam drzewa, a następnie pozostawili je na chodniku na całą noc.Korona Ostrołęka z planem rundy jesiennej

Piłkarze Korony Ostrołęka już w najbliższy weekend rozpoczną rywalizację w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Przed zespołem prowadzonym przez trenera Marcina Truszkowskiego trudne zadanie walki o wysoką lokatę.

  •  
  • 11:47, 08.08.2018 r.


Polska Liga Wraków po raz trzeci (zdjęcia, wideo)

Polska Liga Wraków cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem w Dawii w gminie Łyse i Wykrocie w gminie Myszyniec. Teraz rywalizacja przeniosła się się do Piątnicy, gdzie ponownie nie zabrakło emocjonujących wyścigów w dwóch kategoriach.

  •  
  • 11:46, 08.08.2018 r.

Body Clinic

To będzie ciekawy sezon dla KS CK Troszyn

Piłkarze KS CK Troszyn w nadchodzącym sezonie mogą włączyć się do walki o awans do IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego dobrze prezentują się w meczach sparingowych i mają ochotę na walkę o wysoką lokatę w lidze okręgowej.

  •  
  • 11:46, 08.08.2018 r.


Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

  •  
  • 11:45, 08.08.2018 r.


Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: łopatka bez kości w cenie 8,99 zł/kg, brzoskwinie ufo po 4,99 zł/kg, oranżada Hellena wybrane rodzaje za 1,89 zł i piwo Łomża jasne tylko 1,99 zł/500 ml.Będzie nowy chodnik! Po... 17 latach (zdjęcia)

Siedemnaście lat zajęło władzom miasta wybudowanie 70 metrów chodnika w samym sercu miasta. Tę trywialną wydawać by się mogło inwestycję, udaje się realizować dopiero teraz - a jakże - na kilka miesięcy przed kolejnymi wyborami.Wypadek w Kadzidle. Ranny motocyklista

Do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty doszło wczoraj na ulicy Trasa Mazurska w Kadzidle. Według ustaleń funkcjonariuszy policji przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez młodego kierowcę samochodu osobowego.


ZSP Troszyn

WSAP2018

Wypadek, pożar i niewybuch

Podczas minionej doby strażaków wzywano trzykrotnie.
1. O godz. 9. 37 pomagano policji w zabezpieczaniu terenu w czasie podejmowania niewybuchu przez saperów przy ul. Witosa w Ostrołęce. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka.


EUROTUR

Koncert pieśni patriotycznych w Dylewie

Z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej zaplanowano koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Ligi Morskiej i Rzecznej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia w kościele pw. NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Dylewie o godz. 11.30.


KamilaMeble

Na festyn do Krobi

Mieszkańcy wsi Krobia w gminie Kadzidło po raz kolejny spotkają się na wspólnej zabawie. Coroczny piknik pod chmurką będzie okazją do integracji społeczności sołectwa oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu na zabawie, tańcach i biesiadowaniu.Spółdzielnia "Sąsiedzi" pomoże niepełnosprawnym i chorym

W Ostrołęce powstaje spółdzielnia socjalna "Sąsiedzi", która zajmie się organizacją pomocy i wsparcia dla osób niepełnosprawnych oraz samotnych, często schorowanych seniorów. Nowo powstająca organizacja zaprasza wszystkich do kontaktu i współpracy.
KwiatoweŁąki


Wracają upały. Zachowaj ostrożność i pij wodę

Po chwilowym, delikatnym ochłodzeniu wracają upały i temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza. Warto pamiętać, aby w tych dniach zachować szczególną ostrożność i nie wystawiać się na bezpośrednie, długotrwałe działanie promieni słonecznych.


PWSIP

Zaginiona 81-latka odnaleziona (zdjęcia)

Funkcjonariusze ostrołęckiej komendy policji, straż pożarna, wolontariusze Grupy Ratowniczej "Nadzieja" i rodzina po kilku godzinach prowadzonych działań odnaleźli 81-letnią kobietę, która wczoraj wyszła do lasu na grzyby i zaginęła. Seniorka jest cała i zdrowa.


JBB

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić