poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., imieniny Damazego, Waldemara, Artura

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Agnieszka Zielińska, lat 44, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 30 listopada w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.

Zgubiono klucz do auta

Nasz czytelnik, wczoraj wieczorem wracając z ul. Mazowieckiej, przechodząc ul. Gołębią, Bogusławskiego oraz chodnikiem pomiędzy dwoma wieżowcami naprzeciw Gamy, przy starym basenie, dalej idąc ul. Piłsudskiego w stronę parku zgubił czarny kluczyk do samochodu.Dachowanie w Żeraniu Małym

Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, a następnie dachował. Przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Na szczęście 32-letniemu mężczyźnie oraz dwóm pasażerom, którzy znajdowali się w samochodzie nic poważnego się nie stało.

Kongres z udziałem ostrołęckich seniorów (zdjęcia)

W Drobinie odbył się V Kongres Regionalnych Organizacji Senioralnych. Uczestniczyło w nim dwustu gości z trzydziestu pięciu miejscowości - aktywistów organizacji pozarządowych, członków rad seniorów, urzędników i samorządowców. Na spotkaniu nie zabrakło też ostrołęckich seniorów.Wybitni artyści w Lipnikach (zdjęcia)

Przedstawiciele jednego z największych na świecie zespołów artystycznych gościli w Szkole Podstawowej w Lipnikach (gm. Łyse). Mowa o Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca "Mazowsze". Społeczność placówki obejrzała m.in. fragmenty nagrania z premiery widowiska "Magiczna podróż".Motomikołaje znów opanują miasto

Po raz kolejny motocykliści w strojach Mikołaja opanują nasze miasto. Coroczna akcja Ostrołęka Team oraz Ostrołęckiej Grupy Motocyklowej gromadzi coraz więcej osób. Motocykliści spotkają się o godz. 12.00 na placu przy sklepie E. Leclerc, a następnie przejadą ulicami miasta.


JBB

Kiermasz prac dzieci z ośrodka szkolno-wychowawczego

Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych "Dajmy im radość", działające przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce, zaprasza w sobotę 2 grudnia br. na Kiermasz Bożonarodzeniowy do Galerii Bursztynowej.Dziś Światowy Dzień AIDS

Na całym świecie 1 grudnia obchodzony jest dzień AIDS. Data została uchwalona w 1988 roku przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Tegoroczne hasło programu na rzecz walki z epidemią, brzmi: "Prawo do zdrowia". Szacuje się, że na świecie żyje 36,7 mln osób zakażonych wirusem HIV.O alkoholu i dopalaczach w "szóstce" (zdjęcia)

Spotkanie z pedagogami z fundacji Homo Homini zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrołęce. Uczniowie z czterech klas uczestniczyli w debatach profilaktycznych poświęconych niebezpieczeństwom związanym z zażywaniem dopalaczy i alkoholu.Impreza rodzinna "Idą święta, czas stroić choinkę"

Wzorem ubiegłych lat, Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na imprezę rodzinną pt. "Idą święta, czas stroić choinkę". Warto spędzić grudniową niedzielę we wspaniałej, przedświątecznej atmosferze, przy dźwiękach kolęd, korzystając z szeregu przygotowanych atrakcji.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.64 zł

4.90 zł

4.34 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić