piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności

Okradli nowobudowany dom. Łupem były instalacje

Ostrołęccy policjanci szukają sprawców kradzieży z włamaniem do nowobudowanego domu. Tym razem łupem sprawców zostały instalacje elektryczne i hydrauliczne. Koszt strat poszkodowany mieszkaniec powiatu ocenił na kwotę pięciu tysięcy złotych.


Supełek

Odnaleziona właścicielka klucza

Jak informuje miejska komenda policji - po raz kolejny bardzo dobra współpraca ostrołęckiej policji i lokalnych mediów przyniosła wymierny efekt w postaci odnalezienia właścicielki kluczyka od samochodu, który został zgubiony na osiedlowym parkingu.


AgroMetal

Zmarł Heinz Jansen, burmistrz miasta partnerskiego Ostrołęki

Nie żyje Heinz Jansen, były burmistrz Meppen - niemieckiego miasta partnerskiego Ostrołęki. Do wieczności odszedł w poniedziałek 4 czerwca w wieku 78 lat. Ostrołęka będzie go pamiętała jako uśmiechniętego, serdecznego człowieka i wielkiego przyjaciela naszego miasta.


EUROTUR

JBB

Uwaga. Kolejna awaria systemów państwowych

Ministerstwo Cyfryzacji informuje, że na terenie całego kraju doszło do kolejnych awarii systemów. W środę 13 czerwca, od godzin porannych niedostępne są serwisy Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl. Niedostępne są także systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP.


KwiatoweŁąki

Rzecznik praw obywatelskich w Ostrołęce

Adam Bodnar - rzecznik praw obywatelskich odwiedzi Ostrołękę. Podczas spotkania z mieszkańcami w wydziale promocji miejskiego ratusza, rzecznik wysłucha zgłaszanych problemów, będzie odpowiadał na pytania i opowie o swojej pracy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.Lelis: konkursy dyrektorskie w Obierwi i Dąbrówce

Wójt gminy Lelis ogłosił konkursy na kandydatów na dyrektorów szkół podstawowych w Obierwi i Dąbrówce. Dotychczas funkcje kierowników tych jednostek oświatowych pełniły Danuta Godzina w Obierwi oraz Ewa Czerkas w Dąbrówce.


Kobo

Poszukiwany diagnosta z uprawnieniami

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Nowej Wsi przyjmie do pracy diagnostę z pełnymi uprawnieniami do pracy w renomowanym zakładzie. Więcej informacji w kontakcie bezpośrednim na miejscu lub za pomocą numeru tel. 502-280-183.Gmina Olszewo-Borki z dotacją

W Delegaturze Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego podpisano dwie umowy w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw (MIAS). Przedmiotem umów było udzielenie gminie Olszewo-Borki dotacji na realizację dwóch zadań.

Awaria w urzędach w całej Polsce

Ministerstwo Cyfryzacji wydało komunikat o ogólnopolskiej awarii systemu rejestrów państwowych. Do awarii doszło we wtorek 12 czerwca br. Dzięki szybkiej interwencji oraz działaniom sztabu kryzysowego, usterki usunięto i przywrócono normalne funkcjonowanie systemów.Nieudana próba oszustwa metodą na policjanta

Ostrołęccy mundurowi otrzymali dziś sygnał o próbie oszustwa metodą na policjanta. Na szczęście osoba, do której zadzwonił sprawca, nie pozwoliła się oszukać. W trosce o bezpieczeństwo seniorów ostrołęccy mundurowi po raz kolejny apelują o rozwagę i ostrzeganie rodziny.


PWSIP

Trzysta złotych za wymuszenie pierwszeństwa

25-letni mężczyzna kierujący audi, skręcając do posesji wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym z naprzeciwka kierowcy peugeota i uderzył w ogrodzenie. To kolejne zdarzenie - w ciągu ostatnich dni - z udziałem młodego kierowcy. Policja apeluje o rozwagę na drodze.

Egzamin na kursie samoobrony "Bądź Bezpieczna" (zdjęcia)

Odbyły się ostatnie już zajęcia w ramach szesnastej edycji kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna". Uczestniczki pod czujnym okiem policyjnego instruktora i pozorantów mogły sprawdzić swoje umiejętności w praktyce. Egzamin przeprowadzono w podziemiach SP nr 10.


CKZiU

Gimnazjalistka ukarana za zdjęcia na tle swastyki

Za zamieszczenie swojego zdjęcia na tle godła narodowego w sąsiedztwie swastyki, pentagramu i odwróconego krzyża, ostrołęcka gimnazjalistka została ukarana. Szkoła podjęła decyzję o obniżeniu oceny z zachowania, a sprawą zajmie się sąd rodzinny.


AutoNet

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.

Doskonały pomysł na wakacje!

Wakacje zbliżają się milowymi krokami. Najwyższa więc pora, aby podjąć decyzję o tym, gdzie spędzimy urlop i jak dotrzemy do naszego wymarzonego miejsca. Może w tym roku warto wybrać się w podróż kamperem? Ilu ludzi, tyle pomysłów na spędzenie urlopu.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jan Pędziński, lat 68, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 13 czerwca w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 13.00.Rowerowy wojaż do Starego Suska (zdjęcia, wideo)

II Rodzinny Rajd Rowerowy z Ostrołęki do Suska Starego cieszył się ponownie dużym zainteresowanie i przyciągnął do wspólnej wyprawy ponad sto osób. Uczestnicy wyruszyli spod nowej miejskiej fontanny przy DH Kupiec i udali się do Starego Suska.

  •  
  • 11:00, 12.06.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić