Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Wyższe OC dla kierowców z mandatami i punktami karnymi!

Najnowsze zmiany w Kodeksie drogowym dadzą ubezpieczycielom możliwość wglądu w informacje o punktach karnych i mandatach nakładanych na kierowców. Im więcej przewinień na koncie kierowcy, tym wyższa kwota do zapłaty za ubezpieczenie OC!


korona


Prezydent odpowiada w sprawie podwyższenia ogrodzenia boiska

Radny Mariusz Łuba złożył interpelację do prezydenta Ostrołęki, która dotyczy podwyższenia ogrodzenia boiska Szkoły Podstawowej nr 3. Ze względu na zbyt nisko zamontowane piłkochwyty piłki wpadają do pobliskich ogródków. Prezydent podjął decyzję o przeanalizowaniu warunków technicznych i możliwości finansowych.

Odpowiedź na interpelację w sprawie obsadzenia skweru drzewami iglastymi

Radna Ewa Żebrowska-Rosak złożyła interpelację do prezydenta miasta dotyczącą obsadzenia drzewami iglastymi skweru u zbiegu ulic Narutowicza i Wyspiańskiego w Ostrołęce. Prośba została wystosowana w imieniu mieszkańców osiedla Stacja. Prezydent odpowiedź, że nasadzenia będą wykonane jesienią 2022 r."Trójka" realizuje projekt "WF z AWF"

Zespół Szkół Zawodowych nr 3, jako jedyny ze szkół ponadpodstawowych z Ostrołęki, przystąpił do ogólnopolskiego programu ministerialnego pt. "Poprawa stanu kondycji fizycznej dzieci i młodzieży po powrocie do zajęć stacjonarnych". Program ruszył w ramach projektu "WF z AWF".
CKZiU


ULKS Ołdaki z przytupem skończył sezon (zdjęcia, wideo)

Podopieczni Andrzeja Laskowskiego mają już wolne. Dzisiaj rozegrali ostatni mecz w sezonie. ULKS Ołdaki przed własną publicznością ograł ostatnią w tabeli Pełtę Karniewo. Po dwie bramki zdobyli: Karol Małkowski, Radosław Żerański, Szymon Brzostek. Po jednym golu dołożyli: Damian Szabłowski, Bartłomiej Jarnutowski.Cztery gole w meczu KS CK Troszyn

Piłkarze Michała Złotkowskiego mają już wolne. Dzisiaj rozegrali ostatni mecz w sezonie IV ligi. KS CK Troszyn wystąpił w roli gospodarza w spotkaniu z Hutnikiem, który odbył się w stolicy. Dlaczego? Murawa w miejscowości nieopodal Ostrołęki przechodzi zabiegi, które mają poprawić jakość nawierzchni.


Novdom
Wystartowały zapisy do XXVI Półmaratonu Kurpiowskiego

Największa impreza biegowa w naszym regionie powraca po pandemicznej przerwie. Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w XXVI Półmaratonie Kurpiowskim, który został zaplanowany na niedzielę, 18 września.Tamers Olszewo-Borki z mistrzostwem! (zdjęcia)

Znamy mistrzów I edycji Kurpiowskiej Ligi Oldboy. W meczu na szczycie gracze Tamers Olszewo-Borki wzięli rewanż za porażkę 5:6 w pierwszej rundzie i w meczu na szczycie pokonali 6:3 LZS Łęg Przedmiejski.
KamilaMeble

Będzie piękny "dywan" w Troszynie (zdjęcia)

Piłkarze KS CK Troszyn dzisiaj rozegrają ostatni mecz w sezonie. Na boisku Hutnika Warszawa będą formalnym gospodarzem starcia. Dlaczego nie wystąpią na własnym obiekcie? Obecnie trwają prace, by w najbliższej przyszłości murawa była w jeszcze lepszym stanie.KS CK Troszyn jako gospodarz w Warszawie. Narew podejmie Stoczniowca

Przed zespołami IV ligi ostatnie spotkania w tym sezonie. Już dzisiaj o godz. 19:30 KS CK Troszyn zmierzy się z Hutnikiem Warszawa. Co ciekawe, mecz odbędzie się w stolicy, a gospodarzem będzie ekipa z naszego powiatu. W sobotę po raz ostatni wybiegną na boisko gracze Narwi. Rywalem będzie Stoczniowiec Płock. Starcie będzie ostatnim, w którym zespół poprowadzi Andrzej Sieradzki. Karierę zakończy również Piotr Strzeżysz.

Rzekunianka z punktami bez gry. Kurpik już ma wolne

Piłkarze Klasy Okręgowej w najbliższy weekend rozegrają ostatnie mecze w tym sezonie. Nasze zespoły mają wolne. Rzekunianka Rzekuń uzyska trzy punkty za mecz z Błękitnymi Raciąż, którzy wycofali się z gry. Kurpik Kadzidło ma za sobą finisz. 11 czerwca nasi ulegli 1:6 PAF Płońsk. Wczoraj odbył się już jeden mecz 30. kolejki.


CM

ALDO Bartnik i ULKS Ołdaki kończą sezon

Przed nami ostatnia kolejka w Klasie A. Zespół z Myszyńca w niedzielę zagra na boisku Wkry Radzanów. Podopieczni Kazimierza Puławskiego w miniony weekend ulegli 2:4 Wkrze Sochocin. ULKS Ołdaki już dzisiaj zagra z Pełtą Karniewo. W ostatniej serii gier zespół Andrzeja Laskowskiego uległ 1:3 Tęczy Ojrzeń.
Fachowiec


Poszukiwany listem gończym wpadł w Ostrołęce!

Najbliższe miesiące spędzi za kratami poszukiwany listem gończym 56-letni mężczyzna, który został zatrzymany dzięki dobremu rozpoznaniu ostrołęckich policjantów. Poszukiwany już został doprowadzony do zakładu karnego.Stypendyści sportowi spotkali się z prezydentem Ostrołęki (zdjęcia)

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik spotkał się z kolejnymi stypendystami sportowymi oraz ich trenerami. - Serdecznie dziękuję, że reprezentujecie Ostrołękę oraz gratuluję sukcesów. Życzę kolejnych wspaniałych osiągnięć zarówno na gruncie sportowym jak i osobistym - podkreśla prezydent Łukasz Kulik.Srebrny medal Szymona Sadłowskiego

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce. Srebrny medal w biegu na 400 m przez płotki z wynikiem  61,93 s zdobył Szymon Sadłowski - uczeń II LO im. C. K. Norwida w Ostrołęce. Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

7.83 zł

8.42 zł

7.74 zł

3.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8