niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Stopka

Zagraj w polówkę w Obierwi

Stowarzyszenie "Projekt Radomir" zaprasza na kolejną edycję imprezy sportowo-integracyjnej "Polówka 2021". Przed nami V edycja turnieju piłki siatkowej na trawie. W tym roku wydarzenie odbędzie się 21 sierpnia. Początek o godz. 15:00 na boisku w Obierwi.Święto Barci w Dąbrówce. Festyn z atrakcjami

Koło Gospodyń Wiejskich Dąbrowianki i Sołectwo Dąbrówka zapraszają na festyn pn. "Święto Barci w Dąbrówce". Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji. W programie m.in. konkursy, występy muzyczne, przekąski oraz dmuchane zjeżdżalnie dla najmłodszych.Przerwa w dostawie wody przy ul. Bojowników w Ostrołęce

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z usuwaniem rozszczelnienia na sieci wodociągowej w ul. Bojowników w Ostrołęce dziś od godziny 10.00 do godziny 14.00 nastąpi przerwa dostawy wody dla mieszkańców zamieszkałych przy tej ulicy.
 
Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Wiesława Kowalska, lat 64, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 22 lipca w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).Wypadek w Zawadach. Zderzyły się dwa ople (zdjęcia)

Do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj wieczorem w miejscowości Zawady. Z ustaleń policjantów wynika, że młoda mieszkanka naszego powiatu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mieszkańcowi powiatu przasnyskiego. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.
KamilaMeble

V sesja Rady Seniorów w Ostrołęce za nami

W miniony wtorek 20 lipca, na terenie "Ostrołęckiej Omulwi" przy ul. Warszawskiej odbyła się V sesja Rady Seniorów w Ostrołęce. Było to pierwsze spotkanie od stycznia 2020 roku. Przerwa była spowodowana pandemią koronawirusa. Teraz znów członkowie mogą być aktywni.


Essentia


Policjanci z Ostrołęki uczą bezpieczeństwa najmłodszych

Ostrołęccy policjanci codziennie podejmują szereg inicjatyw profilaktycznych skierowanych zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych. W związku z trwającymi wakacjami mundurowi spotykają się z najmłodszymi ucząc ich bezpieczeństwa w tym wyjątkowym dla nich czasie odpoczynku.


Kwiatowe laki

CKZiU

Trwa rozbiórka mostu kolejowego. Śledzimy postępy prac (zdjęcia)

Monitorujemy postępy w rozbiórce mostu kolejowego na Narwi w Ostrołęce, w ciągu linii kolejowej numer 35 relacji Ostrołęka-Chorzele. Trasa kolejowa łącznie z przeprawą przejdą gruntowną rewitalizację. Charakterystyczna, stalowa konstrukcja "kolejaka" powoli znika z krajobrazu Ostrołęki.


Ostbruk
Już 100 tys. dzieci z wypłatą środków w ramach programu "Dobry start"

Około 30 mln zł przelał Zakład Ubezpieczeń Społecznych do rodziców i opiekunów w ramach programu "Dobry Start". W roku szkolnym 2021/2022 wniosek o to świadczenie można złożyć wyłącznie drogą elektroniczną m.in. za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS do 30 listopada.Znaleziono pierścionek

Dziś przed południem jeden z naszych czytelników znalazł pierścionek przy sklepie spożywczym na osiedlu Stacja w Ostrołęce. Właściciel rozpoznający swoją zgubę na zdjęciu proszony jest o kontakt za pomocą numeru tel. 733-702-679.Stanisław Giżycki komentuje sądową batalię aktywistów Atlasu Nienawiści z powiatami: "Mają pieniądze na to, żeby tych ludzi gnębić" (wideo)

W Sądzie Okręgowym w Ostrołęce odbyła się pierwsza rozprawa w procesie, który wytoczył aktywistom z Atlasu Nienawiści powiat przasnyski. Sprawa rozgrzała opinię publiczną i wzbudziła duże zainteresowanie mieszkańców. Przed budynkiem sądu reporter OKO.press rozmawiał ze Stanisławem Giżyckim.
JBB

Miasto zachęca do korzystania z kąpieliska (wideo)

Urząd Miasta w Ostrołęce zachęca mieszkańców do korzystania z miejskiego kąpieliska. Miejsce jest zabezpieczone przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Ostrołęce (WOPR-OS) codziennie w godzinach 10.00-18.00.
PWSIP

Novdom


Strażacy usuwali gniazdo niebezpiecznych owadów

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Dylewie zostali wczoraj po południu zadysponowani do akcji usuwania szerszeni. Ich obecność zagrażała bezpieczeństwu mieszkańców. Mundurowi szybko poradzili sobie z usunięciem zagrożenia.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

całkowite zachmurzenie

24°C, 1009 hPa

całkowite zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

14
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 9 µg/m³

Pył PM10: 11 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.54 zł

5.82 zł

5.11 zł

2.61 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sphinx Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8