czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


CKZiU

Senior zasłabł po stłuczce. Uratował go policjant, który jechał do pracy

Dramatyczne sceny rozegrały się wczoraj po kolizji drogowej, do której doszło na skrzyżowaniu w Ostrołęce. Starszy mężczyzna po zdarzeniu stracił przytomność i upadł na ziemię. Na szczęście w pobliżu był policjant z ostrołęckiej komendy, który jechał do pracy. Widząc sytuację przystąpił do resuscytacji seniora.Koronawirus w Polsce: 9291 nowych zachorowań, 107 zgonów

9291 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, 107 zgonów - to najnowsze dane o stanie epidemiologicznym w Polsce, przekazane przez Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej zachorowań na COVID-19 odnotowano na terenie województw małopolskiego (1486), mazowieckiego (1282) i wielkopolskiego.Droga Kadzidło-Łyse-Łączki uroczyście otwarta (zdjęcia)

Na rondzie w Rudnem (gm. Łyse) odbyło się uroczyste otwarcie drogi Kadzidło-Łyse-Łączki o długości ponad 33 kilometrów. Inwestycja była budowana etapami od 2012 roku. Łączny koszt inwestycji wyniósł 24.949.474,48 złotych. Na nowo wyremontowanym odcinku uroczyście przecięto wstęgę.


Eldor

KamilaMeble

Dąbrowski najlepszy w Gdańsku

Zawodnik rodem z miejscowości Borawe w gminie Rzekuń odniósł duży sukces. 31-latek wystartował w Biegu Oliwskim w Gdańsku, które były dla niego przygotowaniem do Mistrzostw Polski w przełajach. Przemysław Dąbrowski nie miał sobie równych. Przebiegł 10 kilometrów w ciągu 34 minut i 45 sekund.

  • Wyświetleń: 1437
  • Komentarzy: 7
  • 16:56, 19.10.2020 r.


Plamy na nowo wyremontowanych ulicach Padlewskiego i Sierakowskiego! Prezydent Łukasz Kulik: "Mamy do czynienia z mafijnym działaniem w naszym mieście" (zdjęcia)

Na niemal całej długości nowo wyremontowanych ulic Padlewskiego i Sierakowskiego na os. Łazek pojawiły się plamy substancji ropopochodnej! Zanieczyszczenia ujawniono w poniedziałek 19 października br. Plamy na jezdni kończą się tuż za granicą miasta. Czy ktoś zniszczył tę drogę z premedytacją?
TWP

Zderzenie osobówek na ostrołęckim skrzyżowaniu (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch aut doszło na skrzyżowaniu ulic Witosa, Podchorążych i al. Wojska Polskiego w Ostrołęce. Prawdopodobnie jedna osoba została poszkodowana. Szczegółowe okoliczności stłuczki wyjaśniają ostrołęccy funkcjonariusze policji.


JBB

Novdom

Festiwal Piosenki Religijnej w Goworowie. Znamy laureatów (zdjęcia)

W Goworowie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Piosenki Religijnej. W wydarzeniu wzięły udział trzy zespoły oraz dziesięcioro solistów. Data festiwalu nie została wybrana przypadkowo. Czterdzieści dwa lata temu - 16 października, kardynał Karol Wojtyła został nowym papieżem i przyjął imię Jan Paweł II.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Zlot aut w powiecie ostrołęckim zakończony 45 mandatami

Niebezpieczna jazda, zły stan techniczny oraz naruszenie warunków technicznych pojazdów - tak w skrócie można opisać sytuację podczas jednego ze zlotów aut, który miał miejsce podczas weekendu na terenie powiatu ostrołęckiego. Mundurowi nałożyli aż 45 mandatów karnych.


Hoopla


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8