piątek, 17 sierpnia 2018 r., imieniny Jacka, Anity, Mirona

Aktualności

Aktywne wakacje na orliku z OST (zdjęcia, wideo)

Turniejami dla dzieci i młodzieży na orliku przy ulicy Hallera Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zakończyło pierwszą część cyklu wakacyjnych szkoleń dla dzieci. Jak widać chętnych do nauki tej dyscypliny sportu w mieście ponownie nie brakowało.

 •  
 • 10:59, 16.08.2018 r.


Grad bramek w pucharowych bojach (zdjęcia, wideo)

To była seria ciekawych i emocjonujących meczów na boiskach w regionie. Zespoły z najniższych klas rozgrywkowych rywalizowały w I rundzie Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Kto wywalczył awans i gdzie padło najwięcej goli? Sprawdźcie.

 •  
 • 10:59, 16.08.2018 r.


Korona bez punktów w Ożarowie Mazowieckim

Piłkarze ostrołęckiej Korony w wyjazdowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północ przegrali z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 1:2. Podopiecznym trenera Marcina Truszkowskiego zdecydowanie zabrakło skuteczności.

 •  
 • 10:58, 16.08.2018 r.

tarcza

Festyn i ognisko rodzinne w Zalasiu (zdjęcia)

Przy Szkole Podstawowej w Zalasiu (gm. Łyse), jak co roku spotkała się społeczność wsi oraz zaproszeni goście i przedstawiciele samorządu, aby wspólnie bawić się podczas festynu wiejskiego. Organizatorzy zadbali, aby były atrakcje dla młodszych i starszych.


JBB

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: karkówka bez kości w cenie 13,99 zł/kg, kiełbasa wołowa (nowość!) po 21,99 zł/kg, gruszki za 2,99 zł/kg, Hoop Cola, dwulitrowa butelka za 2,19 zł.Pożar samochodu i wypadek

Podczas minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano dwukrotnie.
1. W Ostrołęce na ul. Fortowej o godz. 8.29 zgłoszono pożar samochodu osobowego. Do działań zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka.Iluzja i kuglarstwo na myszynieckiej scenie (zdjęcia, wideo)

Na scenie amfiteatru Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. W. Skierkowskiego w Myszyńcu odbył się spektakl iluzji. Kuglarskie triki i pokazy iluzji zachwyciły nie tylko najmłodszą część widowni, ale wciągnęły w zabawę także starszych.Zderzenie trzech aut w Dylewie

W miejscowości Dylewo (gm. Kadzidło) doszło do zderzenia trzech osobówek. Powodem było niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego auta. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi i nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi.Wieczór bluesowy ze Zbyszkiem Guzem (zdjęcia, wideo)

W ramach wakacyjnych spotkań z cyklu "Ostrołęka pełna Boga", organizowanych przez wolontariuszy i działaczy z Generacji Plus, na scenie przy "Kupcu" odbył się wieczór z bluesem w wykonaniu Zbyszka Guza. Ostrołęczanie chętnie zatrzymywali się, aby posłuchać muzyki na żywo.


Body Clinic

Dożynki z przytupem w Przytułach Starych (zdjęcia)

Na placu wiejskim w Przytułach Starych (gm. Rzekuń), niemal całą środę 15 sierpnia trwała zabawa i biesiada. Wszystko z okazji obchodzonych w miejscowości dożynek gminno-parafialnych. Podczas zabawy nie zabrakło biesiady, tańców, konkursów i muzyki.Pożegnanie Dariusza Zdrojewskiego w WKU (zdjęcia)

W Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Ostrołęce, podczas uroczystej zbiórki, pożegnano majora Dariusza Zdrojewskiego, zastępcę komendanta WKU. Wieloletni pracownik, decyzją Ministra Obrony Narodowej, został przeniesiony na służbę do rejonu Warszawa-Praga.Festyn wiejski w Ziomku (zdjęcia)

Na festynie wiejskim bawią się dzisiaj mieszkańcy wsi Ziomek w gminie Baranowo. Wspólne biesiadowanie rozpoczęto od mszy świętej. Następnie uczestnicy przenieśli na plac, gdzie na scenie trwają występy kół gospodyń wiejskich, artystów oraz dzieci i młodzieży.Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego (zdjęcia, wideo)

W kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce odbyły się miejskie obchody Święta Wojska Polskiego. Podczas uroczystej mszy świętej na stopień podporucznika, postanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, mianowany został 85-letni kombatant Stanisław Gogołek.

Dożynki w Lelisie z Zenkiem Martyniukiem i Power Boy'em (program)

Tradycyjnie społeczność gminy Lelis oraz władze samorządowe zapraszają na regionalna imprezę Dożynki na Kurpiach. W tym roku wydarzenie połączone będzie z 25-leciem parafii pw. Matki Bożej Nieostającej Pomocy w Lelisie. Nie zabraknie konkursu na wieniec czy muzyki.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 18 września 2018 r. o godz. 9.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr 8), odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Kobo

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14 września 2018 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


KamilaMeble

Ogłoszenie o pierwszej licytacji lokalu użytkowego

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 9 października 2018 r. o godz. 15.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr 8), odbędzie się licytacja nieruchomości.


ZSP Troszyn

Świetna forma Krystiana Gnatkowskiego w Anglii

Bardzo wysoką dyspozycję w kolejnych imprezach na Wyspach Brytyjskich prezentuje Krystian Gnatkowski. Wychowanek Fight Academy Ostrołęka aktualnie trenuje w Mathouse - Roger Gracie Academy Reading i sięga skutecznie po kolejne trofea.

 •  
 • 11:27, 15.08.2018 r.

KwiatoweŁąki

"Pokonaj Mistrza" z Tomaszem Frankowskim (wideo)

Gwiazdy piłkarskie, niezwykłe wyzwania, turnieje piłkarskie i wielkie emocje czekają całe rodziny, które wezmą udział w niezwykłym wydarzeniu sportowym "Pokonaj Mistrza" organizowanym przez Future is Now i Ministerstwo Sportu i Turystyki na stadionie miejskim.

 •  
 • 11:26, 15.08.2018 r.


Rezerwy Korony szlifują formę (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony II Ostrołęka wkraczają na ostatnią prostą przygotowań do nowego sezonu B klasy. Drużyna prowadzona przez trenera Pawła Samsela przystąpi do rozgrywek zespołem złożonym głównie z piłkarzy zespołu juniorów młodszych.

 •  
 • 11:26, 15.08.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić