piątek, 26 kwietnia 2019 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Siatkówka: Kto zagra w Memoriale Gołasia?

Już po raz czternasty młodzi siatkarze z całego kraju zagrają w Memoriale Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. Turniej rozegrany zostanie w dniach 10-12 maja w dwóch ostrołęckich halach. Dwa zespoły wystawi UKS Olimp Ostrołęka, który jest głównym organizatorem zawodów.

  •  
  • 12:28, 24.04.2019 r.

NOVDOM

Trener Andrzej Dudziec zgłoszony do odznaki

Czy trener ostrołęckich siatkarzy i były zawodnik Narwi, Andrzej Dudziec dołączy do grona osób wyróżnionych odznaką "Za zasługi dla miasta Ostrołęki"? O tym zadecydują radni podczas sesji zaplanowanej na czwartek, 25 maja. Wniosek zgłosił radny Mariusz Łuba.

  •  
  • 12:26, 24.04.2019 r.
Ostrołęcka elektrownia ze zwiększoną mocą

Po modernizacji turbiny w ostrołęckiej elektrowni, należącej do Grupy Energa, w kolejnym bloku energetycznym uzyskano wzrost mocy do poziomu 230 MWe. Zastosowane technologie zagwarantują też dotrzymanie restrykcyjnych wymogów środowiskowych.Pracowita doba ostrołęckich strażaków

Miniona doba minęła strażakom pracowicie.
1. W miejscowości Golanka (gm. Kadzidło) o godz. 14.11 gaszono pożar lasu, spaliły się około trzy hektary lasu. Do działań zadysponowano 4 zastępy JRG Ostrołęka oraz 13 zastępów OSP z terenu powiatu ostrołęckiego.


CKZiU

Wracamy do tematu: testowanie miejskich rowerów w maju

Uroczyste uruchomienie miejskich stacji wypożyczalni rowerów wraz z możliwością przetestowania ich w terenie zaplanowano w maju. Odbędzie się też rajd rowerowy z Ostrołęki do Suska Starego - poinformował nas prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik."Łubudu" Bowling & Good Time zaprasza na drugie urodziny

Kręgielnia "Łubudu" Bowling & Good Time zaprasza na swoje drugie urodziny. Dziękując klientom za wspólnie spędzony czas zaprasza do zabawy. W trakcie weekendu otrzymacie od "Łubudu" wiele atrakcji, bonusów i niespodzianek. Wśród propozycji każdy znajdzie coś dla siebie.


MEBPOL

Siedemnasty dzień strajku nauczycieli w Ostrołęce

Protest nauczycieli trwa nadal i nic nie wskazuje na to, żeby szybko się zakończył. Wszystkie rozmowy między związkowcami a rządem nic nowego nie wniosły. W Ostrołęce do strajkujących przedszkoli przybyło dziś 256 dzieci, do szkół podstawowych 44 uczniów.Zgubiono męski portfel (aktualizacja)

Jeden z naszych czytelników zgubił we wtorek 23 kwietnia czarny portfel. W środku były dokumenty. Do zguby mogło dojść w miejscowościach Tobolice, Goworowo, Suchcie. Znalazca proszony jest o kontakt pod numerem tel. 508-392-089.


Agrometal

Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa

Prezydent miasta Ostrołęki Łukasz Kulik podał do publicznej wiadomości szczegółowy wykaz jednostek nieodpłatnego poradnictwa dostępnego dla mieszkańców miasta. Dowiecie się kto i kiedy, z jakiej formy porady, gdzie i w jaki sposób może skorzystać.


KamilaMeble

Zaginął cocker spaniel angielski

Pies wabi się Rufus, jest średniej wielkości (sięga mniej więcej do wysokości kolana), kudłaty, w kolorze czarnym, podpalanym. Zniknął w niedzielę 21 kwietnia około godziny 9.00 w okolicy ulicy Sosnowej w Łazach. Dla uczciwego znalazcy przewidziana nagroda.Wiersze i piosenki Agnieszki Osieckiej w klubie "Przy Studziennej"

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce oraz Koło Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich zapraszają wszystkich miłośników literatury i piosenki literackiej na 52 spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem tematem spotkania będą wiersze i piosenki Agnieszki Osieckiej.


Fundacja Razem

Ostrołęka i Ostrów Mazowiecka - podobieństwa i różnice

Osoby zainteresowane historią naszego regionu mogą odwiedzić ostrołęcki klub "Przy Studziennej", aby wysłuchać ciekawej prelekcji dotyczącej dwóch miast północno-wschodniego Mazowsza - Ostrołęki i Ostrowi Mazowieckiej. Dowiemy się, co je łączy a co różni.Prezydent zaprasza na zebrania rad osiedlowych

Prezydent Łukasz Kulik zaprasza mieszkańców na trzy najbliższe zebrania rad osiedli. Mowa o spotkaniach Rady Osiedla Bursztynowe, Rady Osiedla Witosa i Rady Osiedla Stare Miasto. Zebrania będą się odbywały kolejno 26, 29 i 30 kwietnia o godz. 17.30.Manifestacja poparcia dla nauczycieli

Na portalach społecznościowych ostrołęccy nauczyciele opublikowali grafikę o akcji protestacyjnej. Wydarzenie pod hasłem "Ostrołęka wspiera Strajk Szkolny" odbędzie się w środę 24 kwietnia przy "Kupcu". Strajk nauczycieli trwa już 16 dni i nie widać jego końca.Związek Polskiego Leasingu. Trzy fakty na temat ZPL

Rynek leasingowy w Polsce rozwija się z roku na rok. Wie o tym doskonale Związek Polskiego Leasingu, który zrzesza 28 firm leasingowych oraz Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Zadaniem organizacji jest reprezentowanie interesów swoich członków.


Granity Kowalczyk

Zderzenie w centrum Ostrołęki

Mandat w wysokości 300 zł musi zapłacić kierowca samochodu kia rio na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego, który we wtorkowe popołudnie doprowadził do zderzenia z jadącym przed nim oplem astra. W zdarzeniu na szczęście ucierpiały tylko pojazdy.Pożar lasu w Golance. Ogień gasi dwanaście jednostek

Do pożaru lasu doszło w miejscowości Golanka (gmina Kadzidło). Na miejsce zadysponowano aż dwanaście jednostek strażackich z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Mundurowi wciąż walczą z ugaszeniem ognia. Na razie nie wiadomo, co było przypuszczalną przyczyną zdarzenia.Uwaga na silny wiatr

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało ostrzeżenie dotyczące występowania silnego wiatru na obszarze niemal całego Mazowsza. Zagrożenie dotyczy także Ostrołęki i powiatu ostrołęckie. Warto zachować szczególną ostrożność.


Essentia

Wypadek śmiertelny na trasie Przasnysz-Ostrołęka

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w miejscowości Karwacz (gmina Przasnysz). Samochód osobowy marki Skoda, prowadzony przez 59-letniego kierowcę, zjechał na przeciwległy pas drogi, uderzając czołowo w pojazd ciężarowy marki DAF.


JBB

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.94 zł

5.32 zł

4.94 zł

2.18 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8