poniedziałek, 10 sierpnia 2020 r., imieniny Borysa, Filomeny, Wawrzyńca

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

AktualnościNa remont chodnika przy ulicy Hallera trzeba będzie jeszcze poczekać

Rada Osiedla Dzieci Polskich zwróciła się do prezydenta Łukasza Kulika z prośbą o remont chodnika na odcinku od "Juniora" do "Ewy" przy ulicy Hallera. Władze miasta udzieliły już odpowiedzi na prośbę rady, z której wynika, że w chwili obecnej w miejskim budżecie nie ma zabezpieczonych środków na ten cel.


JBB

Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego (program)

W Ostrołęce, podobnie jak i w całym kraju, odbędą się uroczyste obchody Święta Wojska Polskiego. Miejskie uroczystości potrwają dwa dni. Rozpoczną się w sobotę 15 sierpnia od złożenia kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza na cmentarzu parafialnym. W programie znalazły się dwa koncerty patriotyczne.

Festiwal Iluzji w Myszyńcu. To już trzecia edycja

Regionalne Centrum Kultury Kurpiowskiej w Myszyńcu zaprasza na trzecią już edycję Festiwalu Iluzji. Wydarzenie jest adresowane do wszystkich, bez względu na wiek, aby przenieść się razem do świata magicznych sztuczek, trików i iluzji. Z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników.Mammobus w Olszewie-Borkach i Rzekuniu

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Wakacyjne kontrole autobusów. Policjanci sprawdzili już 5280 pojazdów

Policjanci z ruchu drogowego od początku wakacji do 31 lipca br. przeprowadzili 5280 kontroli autobusów. Stwierdzono 119 usterek, zatrzymano 73 dowody rejestracyjne i uniemożliwiono dalszą jazdę 38 pojazdom. Funkcjonariusze przypominają o możliwości sprawdzenia stanu autokarów w specjalnych punktach.


CKZiU

Fachowiec

Horror z happy endem dla Narwi

Piłkarze z Ostrołęki musieli się mocno namęczyć, by zgarnąć trzy punkty w meczu z GKS Strzegowo. Przez całą drugą połowę nasi gracze mieli przewagę jednego zawodnika, jednak bardzo długo nie potrafili tego udokumentować. W końcówce hat-tricka zaliczył Przemysław Olesiński.

  • Wyświetleń: 5497
  • 18:22, 08.08.2020 r.

KSM

Pierwsza porażka KS CK Troszyn

Sobotni mecz drużyny Marcina Truszkowskiego zakończył się tuż przed godz. 13. Beniaminek z Troszyna doznał pierwszej porażki na czwartoligowych boiskach. Piłkarze KS CK po pierwszej połowie prowadzili 1:0. Gorzej było po zmianie stron.

  • Wyświetleń: 6406
  • 14:13, 08.08.2020 r.

TWP

KamilaMeble

Po naszym artykule nie wybrano wiceprezesa elektrowni

Ostrołęcka elektrownia nadal pozostaje bez prezesa i zastępcy. Po naszym piątkowym artykule, w którym napisaliśmy, że konkurs wygra Grzegorz Płocha, po przesłuchaniu kandydatów zdecydowano, że na razie posady nie otrzyma żaden z nich. O stanowisko ubiegało się trzy osoby, w tym oczywiście były wiceprezydent Ostrołęki.Miejski rower w rzece. Chuligan wrzucił jednoślad do Narwi!

Jeden z miejskich rowerów spoczywa na dnie Narwi. Nieznany do tej pory chuligan w nocy przeniósł jednoślad zaparkowany na plaży i wrzucił go rzeki. Delikwenta szukają policjanci, a urzędnicy próbują wydobyć jednoślad z wody. Straty mogą wynieść nawet kilka tysięcy złotych.


Waldek
Warsztaty robienia "Byśków" w Brodowych Łąkach (zdjęcia)

Kurpiowskie Bractwo Bartne, podobnie jak w ubiegłym roku, zaprosiło do udziału w warsztatach lepienia figur wotywnych tzw. "byśków" w Brodowych Łąkach. Na uczestników czekały nie tylko zajęcia twórcze, ale również pokaz wchodzenia na drzewo bartne za pomocą "leziwa" czy ognisko.

OKK wznawia działalność. Chcesz trenować?

Po przerwie związanej z pandemią COVID-19, wkrótce treningi wznowi Ostrołęcki Klub Koszykówki. Zajęcia rozpoczną się od intensywnego zgrupowania szkoleniowego, w formie obozu dochodzeniowego, które startuje 22 sierpnia i będzie trwało do końca wakacji.

  • Wyświetleń: 737
  • 11:21, 08.08.2020 r.

FatBike

LZS Obierwia i Funzone Paintball Olszewka górą (zdjęcia)

W tym tygodniu zaplanowanych zostało pięć spotkań w Wakacyjnej Lidze Oldbojów. Odbyły się już trzy z nich, zaś dzisiaj (piątek) Bad Boy Oldboy Myszyniec podejmie Tamers Olszewo-Borki, zaś LZS Obierwia zmierzy się ze Zmierzchem Baranowo.

  • Wyświetleń: 2416
  • 11:21, 08.08.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.88 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8