poniedziałek, 20 listopada 2017 r., imieniny Anatola, Rafała, Edmunda

AktualnościOlszewo-Borki: konkurs na ozdobę świąteczną

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi przygotowania do rodzinnych spotkań, śpiewania kolęd oraz strojenia choinki. Z tej okazji gmina Olszewo-Borki wraz z biblioteką zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie na ozdobę choinkową.

Kiedy budowa ulic Stańskiego i Cieplińskiego "Pługa"?

Koniec roku coraz bliżej. Radni przedstawiają więc prezydentowi Ostrołęki propozycje zadań inwestycyjnych na przyszły rok. Kolejną interpelację złożył przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski. Tym razem chodzi o budowę ulic Stańskiego i Cieplińskiego.Chudek ma swój teatr (zdjęcia)

Grupa teatralna "Maska" ze szkoły w Chudku święci sukcesy. Po raz drugi z rzędu zakwalifikowała się do finału przeglądu teatrów szkolnych na Mazowszu. Młodymi aktorami opiekują się i służą radą nauczycielki Ewa Wiśniewska, Ewa Pierzchała i Sylwia Kowalczyk.Wnioski o przyłącze do gazu w Antoniach

Urząd Gminy w Olszewie-Borkach informuje mieszkańców, że można składać wnioski na przyłączenie do sieci dystrybucyjnej i określenie warunków przyłączenia i odbioru gazu ziemnego wysokometanowego. Wnioski mogą składać mieszkańcy i przedsiębiorcy z miejscowości Antonie.Zbiórka elektrośmieci w gminie Lelis

Mieszkańcy gminy Lelis będą mieli możliwość nieodpłatnie pozbyć się elektrośmieci. Odpady, które kwalifikują się do odebrania, będzie trzeba wystawić przed swoją posesję 21 lub 22 listopada br., w zależności od miejscowości, którą się zamieszkuje.Czosnek zamiast antybiotyku

Czytelnik Andrzej postanowił podzielić się pewną refleksją na łamach naszego portalu. Chodzi o profilaktykę zdrowotną, czyli działania mające na celu zapobieganie chorobom, np. przeziębieniu. Według internauty najlepszym sposobem na uniknięcie infekcji jest czosnek, naturalny antybiotyk.Znaleziono psa

Czytelniczka Małgorzata prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela psa, który w piątkowy poranek błąkał się przy ostrołęckiej obwodnicy. Czworonóg jest zziębnięty i wystraszony, ale reaguje radością na każdy przejaw dobroci.Czy strażacy pilnują mostu?

Kilka tygodni temu powróciły patrole policji i straży miejskiej w pobliżu starego mostu. Po obu stronach przeprawy przez Narew zauważyć można stojące na sygnałach auta, zwykle straży miejskiej, ale coraz częściej także straży pożarnej. Czy strażacy pilnują mostu?Drażniący zapach, pożary garażu i śmietnika

Trzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W piątek w Ostrołęce przy ul. 11 Listopada o godz. 11.26 zgłoszono drażniący zapach na klatce schodowej w wielorodzinnym budynku mieszkalnym.Harcerski Zlot Niepodległościowy w Ostrołęce (zdjęcia)

Ostrołęcka Drużyna Harcerska "Ślad" po raz kolejny zorganizowała zlot, w którym udział bierze ponad setka harcerzy z terenu Mazowsza. Młodzi spotykają się w siedzibie Szkoły Podstawowej nr 5 w Ostrołęce, gdzie zaplanowano szereg wydarzeń oraz nocleg.
JBB

Wyprzedzanie na trzeciego (wideo)

Wyprzedzanie na trzeciego na drodze z Goworowa w kierunku Ponikwi Małej. Kierowca dostawczego peugeota na numerach rejestracyjnych z powiatu makowskiego tak się spieszył, że o mało nie doprowadził do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka autem.


KamilaMeble

Już dzisiaj Ostrołęckie Spotkania z Piosenką Kabaretową

Przed ostrołęcką publicznością kolejny raz wystąpią kabarety z różnych stron Polski. 33 edycja Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową już w sobotę 18 listopada. Wydarzenie rozpocznie się koncertem konkursowym i występami zaproszonych komików.


CKZiU

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki kontra Pabiks

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki po przerwie powracają do rozgrywek II ligi przed własną publicznością. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w niedzielne popołudnie podejmą Pabiks Pabianice i z pewnością w tej konfrontacji nie stoją na straconej pozycji.

  •  
  • 05:38, 18.11.2017 r.


Egzaminy kickbokserów z Bąkowskim (zdjęcia, wideo)

Młodzi adepci UKS Fight Academy Ostrołęka prowadzonego przez trenera Arkadiusza Ludwiczaka zdawali na wyższe stopnie uczniowskie w kickboxingu. Egzaminatorem był tym razem prezes Polskiej Federacji Kickboxingu Piotr Bąkowski. Zobacz, jak radziły sobie dzieci.

  •  
  • 05:37, 18.11.2017 r.


Truszkowski: Wiedzieliśmy, kim dysponujemy w IV lidze

Szkoleniowiec ostrołęckiej Korony Marcin Truszkowski przed sezonem był spokojny o dobry wynik zespołu w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Piłkarze, którzy powrócili do Ostrołęki po kilku latach gry w innych zespołach dali jakość beniaminkowi.

  •  
  • 05:37, 18.11.2017 r.


Siatkarze Netu o punkty powalczą z Lesanem Halinów

Siatkarze Netu Ostrołęka w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo II ligi w drugiej drugie zmierzą się w sobotni wieczór z ostatnim zespołem rozgrywek Lesanem Halinów. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika powalczą o kolejne ważne punkty do ligowej tabeli.

  •  
  • 05:36, 18.11.2017 r.
Warsztaty "Boże Narodzenie w wycinance kurpiowskiej" (zdjęcia)

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle wzięli udział w warsztatach z twórczynią ludową Czesławą Marchewką. Uczestnicy zajęć pt. "Boże Narodzenie w wycinance kurpiowskiej", zapoznali się z tajnikami tworzenia pięknych kurpiowskich wycinanek.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.96 zł

4.34 zł

2.03 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić