sobota, 21 lipca 2018 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

KS CK Troszyn uległ w sparingu KS Śniadowo

Piłkarze KS CK Troszyn przygotowujący się do rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka mają za sobą drugi sparing. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Bałazego w wyjazdowym starciu ulegli KS Śniadowo 1:2.

 •  
 • 12:55, 20.07.2018 r.

ZSP Troszyn

Śpiewające spotkanie na Fortach Bema (zdjęcia, wideo)

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprosiło na kolejne wielopokoleniowe śpiewanie z cyklu "Śpiewaj razem z nami". Tym razem uczestnicy spotkali się na Fortach Bema w Mauzoleum bitwy pod Ostrołęką. Zajęcia poprowadził znany muzyk i akordeonista Robert Lipka.


KwiatoweŁąki


Singlowe Mistrzostwa Ostrołęki. Poznaj plan gier

To będzie kolejna silnie obsadzona impreza mistrzowska na kortach ziemnych przy ulicy Hallera w Ostrołęce. Do rywalizacji przystąpią tenisiści z miasta i powiatu ostrołęckiego oraz całego regionu, walcząc o kolejne cenne trofea. Poznaj plan weekendowej imprezy.

 •  
 • 11:43, 20.07.2018 r.


Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Rzekunianka sparowała z Ołdakami (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w pierwszym sparingowym meczu w okresie przygotowawczym zmierzyli się z ULKS Ołdaki. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego na boisku przy ulicy Miłej pokonali zespół prowadzony przez trenera Andrzeja Laskowskiego 2:1.

 •  
 • 10:29, 20.07.2018 r.


Żebrowska z cennym doświadczeniem w Londynie

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki udanie zaprezentowała się w reprezentacji Polski w Londynie. W zawodach z cyklu Athletics World Cup 2018 z udziałem ośmiu zespołów pochodząca z Lelisa zawodniczka rywalizowała w konkurencji skoku w dal.

 •  
 • 10:26, 20.07.2018 r.


Brązowe Sokoły. Barszcz najskuteczniejszy

Na szyjach zawodników zespołu Sokoły Ostrów zawisły brązowe medale. Zespół z ostrołęczanami Piotrem Barszczem i Łukaszem Ryfą w składzie w starciu o trzecie miejsce w Lotto 3x3 Quest w Mrągowie pokonał drużynę Lajtowi w obronie 20:19.

 •  
 • 10:26, 20.07.2018 r.


III Turniej Piłkarski w Myszyńcu. Poznaj obsadę

Dwadzieścia drużyn będzie rywalizować w Otwartym Turnieju Piłkarskim o Puchar Prezesa Kurpiowskiego Banku Spółdzielczego w Myszyńcu. Swój akces do gry zgłosili ubiegłoroczni zwycięzcy. Poznaj pełną obsadę niedzielnych zawodów. Zapowiadają się duże emocje.

 •  
 • 10:25, 20.07.2018 r.

CKZiU

W niedzielę zakaz handlu

W najbliższą niedzielę zakupów nie zrobisz. W myśl nowej ustawy, którą Sejm przyjął 24 listopada 2017 roku, w Polsce obowiązuje zakaz handlu w wybrane niedziele. Od roku 2020 ograniczenia handlu obejmą niemal wszystkie niedziele w roku, poza niewielkimi wyjątkami.


EUROTUR

Plama oleju na jezdni

Podczas minionej doby strażacy o godz. 10.33 interweniowali na ul. Fieldorfa "Nila" w Ostrołęce. Działania polegały na usunięciu plamy oleju napędowego z jezdni. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp OSP Ostrołęka.


PWSIP

Święcenie samochodów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa

Z okazji zbliżającego się wspomnienia liturgicznego o św. Krzysztofie, patronie kierowców, w ostrołęckich kościołach duchowni dokonają poświęcenia pojazdów mechanicznych. Dzień kultu świętego przypada 25 lipca i połączony jest z Dniem Bezpiecznego Kierowcy.Niedziela na wsi w Czarni

Społeczność wsi Czarnia w gminie Kadzidło, wspólnie z Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle oraz samorządowcami zapraszają wszystkich mieszkańców i gości na imprezę plenerową Niedziela na wsi w Czarni. Na uczestników czekają przygotowane atrakcje i muzyka.


tarcza

Są pieniądze na wspacie rodzin zastępczych

Jeszcze tylko do piątku 20 lipca br. gminy i powiaty z województwa mazowieckiego mogą składać wnioski o dofinansowanie, w ramach ogłoszonego przez ministerstwo programu asystent rodziny i koordynator rodzinnej pieczy zastępczej na rok 2018.Makabryczne pobicie kobiety. Sprawcą adwokat z Ostrołęki?

Adwokat z Ostrołęki jest podejrzany o dotkliwie pobicie partnerki metalowym przedmiotem. Mężczyzna czynu tego miał dokonać będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta doznała obrażeń ciała zagrażających jej życiu. Pokrzywdzona obecnie przebywa w szpitalu.


WSAP2018

Śmierć przy ulicy Sobieskiego

Ciało 40-letniego mężczyzny znaleziono przy ulicy Sobieskiego w Ostrołęce. Mieszkaniec naszego miasta zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich. Na miejscu interweniowali policjanci. Wezwano też karetkę pogotowia.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Piotr Kowalewski, lat 58, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 21 lipca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 10.00.


Body Clinic

Uroczysta, wyjazdowa sesja rady powiatu (zdjęcia)

Niezwykle uroczysta była czwartkowa, wyjazdowa sesja rady powiatu. Rajcy spotkali się w Zagrodzie Leśnej w Łęgu Starościńskim, gdzie poza zwyczajowym porządkiem obrad i podejmowaniem uchwał, wyróżnili nagrodami zasłużonych samorządowców.Odszedł Piotr Kowalewski

Pogrążona w smutku i żałobie rodzina zawiadamia, że w poniedziałek 16 lipca br. w wieku 58 lat do wieczności odszedł śp. Piotr Kowalewski. Wszyscy bliscy i znajomi zmarłego proszeni są o modlitwę w jego intencji. Rodzina zaprasza także na różaniec oraz uroczystości pogrzebowe.Ile zarobili radni powiatu ostrołęckiego w 2017 roku?

Jak co roku przyglądamy się majątkom ostrołęckich samorządowców, radnych i parlamentarzystów. Zajrzeliśmy też do kieszeni radnych powiatu ostrołęckiego. Zobacz, jakie zarobki, nieruchomości czy zobowiązania kredytowe wykazali radni w oświadczeniach majątkowych za 2017 rok?


Kobo

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić