piątek, 20 kwietnia 2018 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Comfort

Aktualności

Pływacy UKS Piątka z kolejnymi medalami

Kolejne udane starty zapisali na swoim koncie młodzi pływacy UKS Piątka Ostrołęka. Podopieczni trenera Andrzeja Pyskły rywalizowali w zawodach w Warszawie i Pułtusku zapisując na koncie klubu kolejne medale. Najwięcej zdobyła się Magda Kowalska.

  •  
  • 11:18, 19.04.2018 r.

Laspol

Medalowa seria młodego narybku OKLA w Pułtusku

Bardzo udanie rywalizację w ramach czwartków lekkoatletycznych w Pułtusku rozpoczęli reprezentanci OKLA Ostrołęka. W zawodach zaprezentowali się podopieczni trener Katarzyny Szuster osiągając bardzo wartościowe wyniki w kilku konkurencjach.

  •  
  • 11:17, 19.04.2018 r.

AutoNet

Rajd Rowerowy "Powitanie Wiosny". Zgłoś się

Rodzinny Rajd Rowerowy "Powitanie Wiosny" to bardzo dobra okazja, aby spędzić aktywnie czas na świeżym powietrzu. Do wspólnej wyprawy do Łęgu Leśniczówki zgłosiło się już blisko sto pięćdziesiąt osób. Chcesz również wziąć udział i miło spędzić czas wolny?

  •  
  • 11:17, 19.04.2018 r.


Międzyszkolne potyczki matematyczne w SP nr 5

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Zofii Nałkowskiej w Ostrołęce odbyły się międzyszkolne potyczki matematyczne. Ideą tego spotkania było przekonanie młodych ludzi do tego, że nauka matematyki nie jest niczym trudnym. Współzawodnictwo odbyło się w dwóch częściach: indywidualnej i zespołowej.


ogrodnikNOVDOM

Wernisaż wystawy fotografii Olgi Świąteckiej

W holu ostrołęckiego kina Jantar zaprezentowana zostanie wystawa fotografii Olgi Świąteckiej. Wystawa zatytułowana "Dziewczyny sióstr Nazaretanek" stanowi cykl i jest fragmentem projektu multimedialnego. Prace dokumentują życie uczennic szkoły w Warszawie.Warsztaty fotograficzne w Galerii Ostrołęka

Ostrołęckie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na szkolenie poświęcone zarządzaniu barwą w fotografii, posprodukcji oraz druku. Zajęcia, które potrwają około trzech godzin, zostaną przeprowadzone w budynku Galerii Ostrołęka przy placu Bema.


JBB

Z młodzieżą na temat rekrutacji do służby w policji

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce promowali pracę policjanta wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zarówno z terenu Ostrołęki jak i powiatu. W tym celu spotkali się z uczniami ostrołęckich szkół oraz Zespołu Szkół Powiatowych w Myszyńcu.


KamilaMeble
Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach. Czas na grilla! Kiełbasa bukowa z Pekpolu po 9,99 zł/kg, schab bez kości za 13,99/kg, Hoop Cola w cenie 1,99/2 l, piwo Tyskie gronie tylko 1,99zł/500 ml.Wybór sukienek druhen może być nie lada wyzwaniem

Każda dziewczyna ma inne preferencje, budowę ciała i ulubione kolory. W końcu, po wieloetapowej selekcji dochodzi do finału. Niestety koniec wybierania sukni nie oznacza końca podróży. Nadszedł czas, aby wybrać idealną biżuterię. Na szczęście zadanie to stało się o wiele łatwiejsze.


EUROTUR


Plac zabaw przy ulicy Krańcowej zyska dodatkowe zabawki

Janusz Kotowski, prezydent Ostrołęki, odpowiedział na interpelację Grażyny Sosnowskiej. Radna wnioskowała o doposażenie placu zabaw przy ulicy Krańcowej w nowe urządzenia zabawowe. Włodarz miasta przychylił się do prośby.


JBB

Wielkie otwarcie salonu rowerowego na osiedlu Stacja (zdjęcia)

Już w najbliższy piątek 20 kwietnia o godz. 9.00 odbędzie się otwarcie sklepu rowerowego znajdującego się przy ul. Żeromskiego 1 (oś. Stacja) w Ostrołęce. Warto odwiedzić sklep podczas pierwszego tygodnia od otwarcia ze względu na obowiązujące w te dni oferty specjalne i promocje.Firma spod Ostrołęki objęła patronat nad klasą (zdjęcia)

Elżbieta Zecer z firmy poligraficznej i prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski podpisali list intencyjny w sprawie utworzenia klasy poligraficznej w Zespole Szkół Zawodowych nr 1. Szkoła przygotuje przyszłych drukarzy, grafików, specjalistów od marketingu i reklamy.Spotkanie regionalne: Zygmunt Padlewski (zdjęcia)

W klubie "Przy Studziennej" (biblioteka przy ulicy Gomulickiego 13) odbyło się kolejne spotkanie regionalne. Tematem dyskusji była postać Zygmunta Padlewskiego, kurpiowskiego bohatera z 1863 roku. Prelekcję wygłosił Grzegorz Korsak.Ile etatów urzędniczych w ostrołęckim ratuszu?

Prezydent miasta wydał zarządzenie, w którym określono wielkość zatrudnienia w poszczególnych wydziałach, referatach i biurach Urzędu Miasta w Ostrołęce oraz w miejskich jednostkach. Miejski ratusz ogółem prowadzi dla urzędników 248,55 etatów.

Kolejne zwycięstwo Rafała Szypulskiego

Uczeń III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Ostrołęce zdobył tytuł laureata i "Diamentowy indeks" w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Akademię Górniczo-Hutniczą w Krakowie. W rankingach jest ona w czołówce uczelni technicznych.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić