wtorek, 23 października 2018 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

Aktualności

Kabaret Koń Polski w Białobieli (zdjęcia)

Mieszkańcy gminy Lelis mieli w sobotę okazję do spotkania z kulturą na poważnie i na wesoło. W hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Białobieli na uczestników czekało wiele atrakcji, a gwiazdą wieczoru był kabaret Koń Polski. Wstęp był bezpłatny.Marsz Różowej Wstążeczki (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Amazonki przypominały o profilaktyce raka piersi. W sobotę odbył się doroczny Marsz Różowej Wstążeczki. Happening miał na celu pokazanie jak ważna jest świadomość, profilaktyka, wczesne wykrycie choroby, a także chęć walki z nowotworem.


Agrometal

Polska zmierzy się z Włochami. Wytypuj wynik

Po porażce z Portugalią w drugiej kolejce Ligi Narodów UEFA podopieczni Jerzego Brzęczka będą mieli szybko okazję do rehabilitacji, mierząc się z Włochami na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jakim wynikiem zakończy się kolejne spotkanie w Lidze Narodów?

  •  
  • 09:51, 14.10.2018 r.

Kwiatowe Łąki

KS CK Troszyn rozbił Sonę Nowe Miasto

Piłkarze KS CK Troszyn urządzili sobie mały festiwal strzelecki w spotkaniu jedenastej kolejki rozgrywek ligi okręgowej. W Nowym Mieście pokonali miejscową Sonę aż 5:0, a hat-tricka na swoim koncie zapisał niezawodny Piotr Kamionowski.

  •  
  • 09:50, 14.10.2018 r.


Narew poległa w hicie kolejki A klasy w Morawach

Piłkarze Narwi Ostrołęka w hicie dziewiątej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka przegrali z Konopianką Konopki 0:3. W konfrontacji rozegranej w Morawach niebiesko-czerwoni nie potrafili zdobyć chociażby jednego gola.

  •  
  • 09:49, 14.10.2018 r.

NOVDOM

Nowy most w Goworowie (zdjęcia)

Zakończono przebudowę mostu na rzece Orz w Goworowie, w ciągu drogi powiatowej Goworowo-Ponikiew Duża-Kunin. Przeprawa z pewnością długo będzie służyła mieszkańcom gminy, zapewniając im duży komfort komunikacyjny, poprawiając tym samym jakość podróżowania.


KamilaMeble


Skrzynka skarg: kiedy w Baranowie internet szerokopasmowy?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Kiedy będzie zrealizowana obietnica wyborcza wójta gminy z 2010 i 2014 roku o realizacji projektu dotyczącego internetu szerokopasmowego na terenie gminy Baranowo? Od lat sytuacja się nie poprawiła.


EUROTUR

Wystawa o Radzie Pomocy Żydom

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza do zwiedzania wystawy planszowej pt. "Żegota. Rada Pomocy Żydom". Informacje znajdujące się na planszach prezentowane są w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.Konkurs "Polscy Naukowcy i ich dokonania w 1918 roku"

W Zespole Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce organizowany jest międzyszkolny konkurs patriotyczny pn. "Polscy Naukowcy i ich dokonania w 1918 roku", z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.


Zielawit

MOWES zaprasza na spotkanie

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza przedstawicieli stowarzyszeń i fundacji, grup nieformalnych oraz aktywnych mieszkańców z powiatu ostrołęckiego i miasta Ostrołęki na spotkanie pn. "Poznajmy się. Działajmy razem".


JBB

Wieczór poświęcony Janowi Pawłowi II

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki zapraszają na wieczór dedykowany pamięci świętego Jana Pawła II. Podczas spotkania usłyszymy fragmenty dramatów Karola Wojtyły w interpretacji dr. Karola Samsela.

Korona znów bez punktów w Mławie (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka po raz kolejny nie potrafili przywieźć punktów z wyjazdowego meczu z Mławianką Mława. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego mimo przewagi w sobotniej konfrontacji jedenastej kolejki, musieli uznać wyższość rywala.

  •  
  • 08:03, 14.10.2018 r.


Przedwyborcza epistolografia prezydenta Kotowskiego

Przedwyborcza machina agitacyjna ruszyła na dobre. Prezydent Janusz Kotowski do mieszkańców próbował już dotrzeć na łamach pisma "Ostrołęka Samorządowa" wydawanego za publiczne pieniądze oraz szkolnego e-dziennika. Teraz rozsyła do ostrołęczan listy."Raport o stanie gminy 2018" - kampania za publiczne pieniądze?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Na stronie Urzędu Gminy w Rzekuniu ukazał się "Raport o stanie gminy 2018". Dokument, opatrzony sporą ilością zdjęć z wizerunkiem wójta oraz informacjami m.in. o inwestycjach, trafił też w formie gazetki do mieszkańców.


Agrometal

Smog w Ostrołęce pod stałym nadzorem

Na specjalnej podstronie prezentujemy aktualne wartości jakości powietrza ze wszystkich czujników smogu zainstalowanych na terenie Ostrołęki. Odświeżona strona jest czytelna, dopasowana do telefonów komórkowych i nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania.


JBB

Zamiast "Kleru" film o prymasie Stefanie Wyszyńskim?

W Ostrołęce nie ma miejsca na filmy ukazujące kościół w złym świetle. W kinie Jantar nie obejrzymy "Kleru" Wojciecha Smarzowskiego. Zamiast tego młodzież ogląda film o prymasie Stefanie Wyszyńskim. O sprawie informuje portal Wirtualna Polska.


GEAL

Mistrz parkowania zablokował drogę przeciwpożarową

Są w Ostrołęce osoby, które mają w poważaniu znaki i bezpieczeństwo swoje i sąsiadów. Mieszkańcy bloku przy ul. Dzieci Polskich 17 skarżą się, że ich sąsiad regularnie parkuje na drodze przeciwpożarowej. Nie pomaga zwracanie uwagi, ani policyjne mandaty.


Impuls


Skrzynka skarg: zapomniane osiedle Pomian

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chciałabym poruszyć bardzo ważną dla mnie kwestię odnośnie osiedla Pomian. Cztery lata temu składano nam obietnice, że po wyborach wyremontują główną drogę, chodniki i resztę dróg. Po wyborach o nas zapomniano.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.06 zł

5.37 zł

5.11 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić