poniedziałek, 23 października 2017 r., imieniny Marleny, Seweryna, Odylii

AktualnościGrad medali WOPR-OS w Rudzie Śląskiej (zdjęcia)

Świetny występ na swoim koncie zanotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka w zawodach z cyklu Grand Prix Polski w Rudzie Śląskiej. Podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego wywalczyli w sumie aż dziewiętnaście medali. Najlepiej spisał się Hubert Nakielski.

 •  
 • 11:47, 12.10.2017 r.


Dąbrowski triumfuje w 5. PKO Rzeszów Maraton

Nie daje zapomnieć o sobie najlepszy lekkoatleta z naszego regionu Przemysław Dąbrowski. Tym razem lekkoatleta z Borawego triumfował w piątej edycji PKO Rzeszów Maraton powtarzając swój wielki sukces z poprzedniego sezonu z bardzo dobrym wynikiem.

 •  
 • 11:47, 12.10.2017 r.


Dziewięć medali Ostrołęckiego KKK w Ciechanowie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin zapisał na swoim koncie kolejne sukcesy. Tym razem podopieczni sensei Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentowali się w Turnieju Karate Kyokushin o puchar prezydenta miasta Ciechanów. Kto tym razem stanął na podium rywalizacji?

 •  
 • 11:46, 12.10.2017 r.


Zwycięstwo i fotel lidera Tęczy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Tęczy JBB Łyse w spotkaniu piątej kolejki rozgrywek ligi okręgowej młodzików pokonali na bocznym boisku przy Topolowej UKS Narew Ostrołęka 4:0. Podopieczni trenera Tomasza Gwiazdy wywalczyli pewnie komplet punktów i przewodzą obecnie w tabeli.

 •  
 • 11:45, 12.10.2017 r.


Czołowe zderzenie w Łasi. Ranni zabrani do Ostrołęki i Warszawy

Dwie osoby zostały zabrane do szpitali w Ostrołęce i Warszawie w wyniku czołowego zderzenia seata z mazdą w miejscowości Łaś (pow. makowski) na drodze krajowej nr 61. Według ustaleń funkcjonariuszy policji, zawinił kierowca seata, który zjechał na przeciwległy pas ruchu.


CKZiU

Morsy zapraszają do Grodziska

Temperatura, jak na upodobania ostrołęckich morsów, jeszcze zbyt wysoka, ale amatorzy jesienno-zimowych kąpieli już rozpoczęli sezon i z zapałem korzystają z prozdrowotnych wypadów nad Narew czy w okolice innych wodnych akwenów. Tym razem zapraszają do Grodziska.Telewizja cyfrowa i internet za 33 zł. Tylko w Esprit

Ostrołęcka Telewizja Kablowa Esprit, która jest pionierem na naszym rynku, właśnie daje klientom możliwość przetestowania internetu. Podłączając telewizję cyfrową za jedyne 33 zł, można równocześnie przez trzy miesiące za darmo korzystać z internetu.


Iskierka

Nabór do Nagrody Starosty Ostrołęckiego

Starostwo powiatowe w informuje, że 15 października br. upływa termin składania wniosków do dorocznej Nagrody Starosty Ostrołęckiego. Wyróżnienia te przyznawane są za wybitne osiągnięcia w dziedzinie artystycznej, upowszechniania kultury oraz za osiągnięcia sportowe.


JBB

Dzieci słuchały poezji ks. Jana Twardowskiego (zdjęcia)

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Poznajmy twórczość księdza Jana Twardowskiego". Dzieci wzięły udział w spotkaniu, podczas którego poezję patrona placówki czytali zaproszeni goście."Dookoła Świata" z ostrołęckimi seniorami (zdjęcia)

Podopieczni Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce uczestniczyli w spotkaniu "Dookoła Świata", które zostało zorganizowane w łomżyńskim domu pomocy społecznej. Wydarzenie zapewniło ostrołęckim seniorom wielu pozytywnych wrażeń.Zastosowanie ramek do zdjęć - nie tylko do fotografii

Ramki do zdjęć mają wbrew pozorom o wiele więcej zastosowań niż mogłoby się pierwotnie wydawać. Przykładem dla nas mogą być, chociażby prezentacje aranżacji wnętrz, jakie często możemy spotkać w sklepach i marketach meblowych.

Para prezydencka zasmakowała w ostrołęckim kuglu

We wrześniu tego roku, w Spale, odbyły się po raz piętnasty dożynki prezydenckie. Nie mogło tam zabraknąć także pary prezydenckiej, która poza dziękowaniem za tegoroczne plony, rozsmakowała się także w regionalnych daniach - w tym także w ostrołęckim kuglu.

Nowa noclegownia dla bezdomnych w Ostrołęce (zdjęcia)

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce planuje uruchomienie już od 1 listopada br. Noclegowni Dla Osób Bezdomnych. Placówka ma powstać w budynkach przy ul. Kołobrzeskiej 15 i będzie wspierała bezdomnych z terenu miasta, których, według danych, jest ok. 110 osób.Potrzebne remonty na Rejtana i Sienkiewicza

Do prezydenta miasta wpłynęła kolejna interpelacja. Tym razem z wnioskiem o remonty dróg i chodników w mieście wystąpił radny Grzegorz Milewski. W piśmie składa w imieniu mieszkańców prośbę o zabezpieczenia na ten cel środków w budżecie miasta na rok 2018.Wypadek na terenie ostrołęckiej spółdzielni mleczarskiej

Na terenie ostrołęckiej spółdzielni mleczarskiej doszło do wypadku. Pracownik firmy wewnętrznej, w trakcie wykonywania pracy spadł z rusztowania. Mężczyzna został przewieziony karetką pogotowia do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w środę 11 października.


JBB

Różalski trenował w Fight Academy (zdjęcia, wideo)

Jeden z najlepszych zawodników K-1 w naszym kraju Marcin Różalski był gościem klubu Fight Academy Ostrołęka. Do naszego miasta przyjechał na zaproszenie trenera Arkadiusza Ludwiczaka i przeprowadził dwa bardzo ciekawe seminaria. Obejrzyj zdjęcia i materiał filmowy.

 •  
 • 11:25, 11.10.2017 r.


Zacięta walka o punkty w JLB (zdjęcia, wideo)

Michał Kowalczyk został nowym liderem Jesiennej Ligi Bowlingowej. Po czterech rozegranych kolejkach ma na swoim koncie 546 pkt. Drugie miejsce w rywalizacji zajmuje obecnie Łukasz Olender z wynikiem 530 pkt, a trzecie Patryk Ustaszewski - 493 pkt.

 •  
 • 11:24, 11.10.2017 r.


Jantarki wciąż imponują formą w II lidze

Piłkarki Jantaru Ostrołęka wygrały kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi w grupie mazowieckiej. Tym razem podopieczne trenera Pawła Zyśka w wyjazdowej konfrontacji pokonały GOSiRki Piaseczno 3:1 i zdobyły już trzeci komplet punktów.

 •  
 • 11:23, 11.10.2017 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić