czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ekipa CrossBox z medalami

W miniony weekend w stolicy odbył się Runmageddon, w którym wystartowali przedstawiciele CrossBox OKA. Ostrołęczanie w rywalizacji drużynowej wywalczyli pierwsze i trzecie miejsce. Najwyższe miejsce - czwarte w grupie kobiet zajęła Agnieszka Mróz oraz Małgorzata Dobkowska.

 • Wyświetleń: 4057
 • Komentarzy: 0
 • 15:25, 13.10.2020 r.

NovdomEldor

Ostrołęczanki na plus i minus

Podopieczne Tomasza Pakieły mają kolejne spotkania za sobą. W I lidze mazowieckiej juniorek nasze przedstawicielki kończyły mecze ze zmiennym szczęściem. Siatkarki OTPS Nike Ostrołęka pokonały Plas Warszawa oraz uległy Atenie Warszawa.

 •  
 • Komentarzy:
 • 14:33, 13.10.2020 r.


Doświadczenia Nike

W miniony weekend swój debiut zaliczył zespół młodszej młodziczki OTPS Nike II Ostrołęka. W drużynie grają dziewczęta z rocznika 2008, które dopiero zaczynają swoją przygodę w grze szóstkami. Na turnieju rozstawieniowym w Kobyłce nasze zawodniczki zagrały dwa spotkania: z gospodyniami i Polonezem Wyszków.

 • Wyświetleń: 1268
 • Komentarzy: 0
 • 14:22, 13.10.2020 r.

Akademicka

LZS Obierwia i Kierowcy na remis. Poniedziałkowy walkower

Za nami ostatni mecz 14. kolejki Wakacyjnej Ligi Oldbojów. LZS Obierwia zmierzył się z Kierowcami Łyse. W meczu padły cztery bramki, chociaż wydawało się, że gospodarze poniosą piątą porażkę.

 • Wyświetleń: 3100
 • Komentarzy: 4
 • 14:09, 13.10.2020 r.


Zastanawiasz się jak spłacić kilka chwilówek? Podpowiadamy!

Zaciągnięcie szybkiej pożyczki na dowód to duże wsparcie dla naszego portfela. Niestety w wielu przypadkach, stanowi także zagrożenie. Chwilówki to pożyczki z krótkim terminem, przez co spłata zadłużenia może okazać się problematyczna. Jak spłacić kilka chwilówek? Podpowiadamy!


Fachowiec

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


JBB

KamilaMeble
Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Antoni Krupka, lat 76, pochowanie zmarłego odbędzie się w środę 14 października o godz. 11.00, po czym ok. 11.30 odprawiona zostanie msza święta żałobna w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.
CKZiU

Opady deszczu. Ostrołęccy policjanci apelują: zdejmijmy nogę z gazu

Z uwagi na utrzymujące się opady deszczu ostrołęccy policjanci apelują do pieszych, kierowców, a także rowerzystów o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości i brak rozwagi na drodze mogą być przyczyną tragedii. Podczas opadów droga hamowania znacznie się wydłuża.COVID-19 w Polsce: ponad 5 tysięcy nowych zakażeń, 63 ofiary

Koronawirusem zaraziło się 5 068 nowych osób  w Polsce. Najwięcej chorych przybyło w województwach małopolskim (898), mazowieckim (552) i śląskim (441). Są też kolejne ofiary. Zmarły 63 osoby. Liczba Polaków zakażonych patogenem od początku pandemii wynosi 135 278.Pożar na terenie Stora Enso (aktualizacja)

Do pożaru drewnianej konstrukcji w obrębie kotła sodowego doszło w Stora Enso w Ostrołęce. Na szczęście sytuacja została szybko opanowana przez straż pożarną zakładu, która zareagowała błyskawicznie. Ogień nie zdążył wyrządzić dużych strat. Na miejscu interweniowało też kilka jednostek OSP.Policja apeluje do młodych osób: "Pamiętajcie o swoich dziadkach i rodzicach. Budujcie w nich świadomość i uczcie, jak być sprytniejszym od oszustów"

Oszuści modyfikują metody na wnuczka i na policjanta. Wzbudzają zaufanie u seniora i wywierają presję czasu, by rozmówca nie miał chwili do wycofania się. Policja apeluje do młodych osób: "Pamiętajcie o swoich dziadkach i rodzicach. Budujcie w nich świadomość i uczcie, jak być sprytniejszym od oszustów".


JBB


Poszukiwany 42-latek zatrzymany na terenie gminy Łyse

Funkcjonariusze policji zatrzymali na terenie gminy Łyse 42-letniego mężczyznę, który był poszukiwany do odbycia kary więzienia. Po wykonaniu niezbędnych czynności został doprowadzony do zakładu karnego. Duże zaangażowanie mundurowych spowodowało, że nie uniknie odpowiedzialności karnej.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8