wtorek, 26 marca 2019 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Ubieram

Aktualności

Ulica Goworowska za słabo oświetlona?

W związku z licznymi skargami mieszkańców radny Grzegorz Gołaś zwrócił się do prezydenta miasta Łukasza Kulika w formie interpelacji o zamontowanie latarni lub dodatkowego oświetlenia w rejonie przejść dla pieszych przy ul. Goworowskiej.Profesor Kazimierz Sopuch o wypowiedzeniu umowy najmu TPO

Pochodzący z powiatu ostrołęckiego profesor Kazimierz Sopuch zabrał głos w sprawie wydarzeń dotyczących Towarzystwa Przyjaciół Ostrołęki. Chodzi o wypowiedzenie umowy najmu lokalu dla tej organizacji. Artykuł zamieszczono na stronie portalu "Studio Opinii".


Essentia


Co się działo z drewnem wycinanym na terenie Ostrołęki?

Kolejna kontrola audytorska, przeprowadzona w miejskim ratuszu, pod lupę wzięła funkcjonowanie Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Przeanalizowano i poddano ocenie działania podejmowane w zakresie wycinki drzew i krzewów na terenie Ostrołęki.Bałazy: Faworytami są Makowianka i Żbik

W najbliższy weekend rozgrywki wznowią drużyny rywalizujące w lidze okręgowej. KS CK Troszyn zagra w Ostrołęce z Koroną Szydłowo. Jakie cele przed piłkarską wiosną stawia przed sobą zespół z Troszyna? Zapytaliśmy o to trenera Łukasza Bałazego.

 •  
 • 12:21, 15.03.2019 r.

KredytOK

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.
KamilaMeble

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Emanuela Maria Mielnicka, lat 40, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 16 marca w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 14.30.


JBB

Szczypiorniści Trójki kontra Orlęta Zwoleń

Szczypiornistów ostrołęckiej Trójki czeka kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi w grupie finałowej. Podopieczni trenera Rafała Niećki po raz pierwszy w obecnym sezonie rozegrają mecz w hali im. Arkadiusza Gołasia, a rywalem będzie zespół Orląt Zwoleń.

 •  
 • 10:39, 15.03.2019 r.


Walka o awans, walka o koronę króla strzelców

Maciej Watkowski (Wkra Bieżuń) z dorobkiem 24 bramek i Kamil Majkowski (Makowianka Maków Mazowiecki) z dorobkiem 20 bramek to obecnie dwaj najlepsi strzelcy rozgrywek ligi okręgowej. Kto jeszcze włączy się w batalię o koronę króla strzelców?

 •  
 • 10:37, 15.03.2019 r.

NOVDOM

Weekendowe mecze przy Witosa. Wraca liga

Trzy spotkania zaplanowano w najbliższy weekend na sztucznym boisku przy ul. Witosa. W sobotę, KS CK Troszyn powalczy w Ostrołęce o ligowe punkty. Zagrają też juniorzy APN Ostrołęka oraz seniorki Jantaru. Narew i Korona zaplanowały mecze wyjazdowe.

 •  
 • 10:20, 15.03.2019 r.


Młodzi sportowcy wyróżnieni (zdjęcia)

Czterech młodych sportowców odebrało wyróżnienia z rąk starosty ostrołęckiego Stanisława Kubła podczas czwartkowej sesji rady powiatu. Wszyscy z powodzeniem reprezentowali powiat zarówno, na zawodach ogólnopolskich, jak i międzynarodowych.

 •  
 • 10:19, 15.03.2019 r.


Gimnastycy z całej Polski przyjadą do Ostrołęki

Coraz większą popularnością cieszą się treningi gimnastyki w UKS Bee Hero Ostrołęka, na czele którego stoi Grzegorz Mulinek. Nowy klub na sportowej mapie Ostrołęki będzie też organizatorem ogólnopolskiego turnieju gimnastyki, który już w kwietniu odbędzie się w hali Gołasia.

 •  
 • 10:19, 15.03.2019 r.

CKZiU

Zgubiono męski portfel

Nasz czytelnik zgubił w środę 13 marca portfel. W środku były wszystkie dokumenty (dowód osobisty, prawo jazdy, dowód rejestracyjny pojazdu, karta zasłużonego honorowego dawcy krwi). Uczciwy znalazca proszony jest o kontakt pod numerem telefonu: 572-748-528.Powołanie Młodzieżowej Rady Miasta coraz bliżej (zdjęcia)

W sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Ostrołęce spotkali się po raz kolejny przedstawiciele miejskiego samorządu oraz młodzież z ostrołęckich szkół. Wydarzenie dotyczyło powołania w mieście Młodzieżowej Rady Miasta. Prace są już mocno zaawansowane.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Nabór na stanowisko audytora wewnętrznego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowiska urzędnicze audytora wewnętrznego w wymiarze 1/2 etatu. Osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą składać dokumenty do poniedziałku 18 marca br. do godziny 12.00.


MEBPOL

Powiat dofinansuje wóz gaśniczy dla OSP Zabiele Wielkie

Podczas sesji rady powiatu zdecydowano o udzieleniu pomocy finansowej dla gminy Olszewo-Borki. Rada jednogłośnie przychyliła się do propozycji dofinansowania wozu strażackiego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabielu Wielkim.
Świat Okien

Warsztaty w RCKK w Myszyńcu (zdjęcia)

W Regionalnym Centrum Kultury Kurpiowskiej im. księdza Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu odbyły się warsztaty tworzenia pisanek i palm wielkanocnych. Głównym celem zajęć było zapoznanie najmłodszych z tradycyjnymi metodami wykonywania wielkanocnych ozdób.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8