piątek, 17 sierpnia 2018 r., imieniny Jacka, Anity, Mirona

Aktualności

Saperzy usunęli granat z ulicy Witosa (zdjęcia)

Saperzy usunęli z terenu budowy ulicy Witosa granat, który znaleziono wczoraj podczas prac ziemnych. Na miejscu pracowali też policjanci z nieetatowej grupy rozpoznania minersko-pirotechnicznego, którzy zabezpieczyli całe miejsce zdarzenia przed dostaniem się do niego osób postronnych.


WSAP2018

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Jerzy Adam Kamiński, lat 65, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 8 sierpnia w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 15.30.Ruszyła II edycja wakacyjnego konkursu z JBB Bałdyga

Do zgarnięcia kurpiodobre nagrody, a zasady są proste jak kabanos! 6 sierpnia wystartowała druga edycja konkursu, który potrwa przez cztery najbliższe tygodnie. W każdym tygodniu JBB rozda supernagrody! Wśród nich rowery miejskie Giulleta i e-bony.


PWSIPBody Clinic


Radosny Świetlicobus w trasie (rozkład jazdy)

Świetlica objazdowa odwiedzi kolejne ostrołęckie osiedla. Radosny Świetlicobus jest doskonałym miejscem spotkań i zabaw dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Dzieci mogą liczyć m.in. na gry edukacyjne i zabawy ruchowe przygotowane przez pedagogów i wolontariuszy.Mennonici w Ostrołęce. W środę koncert chóru Hope Singers

Wielonarodowy chór Hope Singers wystąpi w Ostrołęce. W najbliższą środę 8 sierpnia br. zespół zaprezentuje się podczas plenerowego koncertu na scenie miejskiej przy fontannie. Usłyszymy hymny oraz aranżacje polskich i amerykańskich pieśni chrześcijańskich.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Volkswagen transporter w rowie

Kierujący volkswagenem transporterem w Myszyńcu Starym nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i w momencie hamowania, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w prawo, a następnie wjechał do rowu. Podróżował z pasażerką.

Niewybuch na remontowanej ulicy Witosa (zdjęcia, aktualizacja)

Na terenie remontowanej ulicy Witosa w Ostrołęce podczas prowadzonych prac ziemnych, znaleziono kolejny niewybuch. Policjanci z ostrołęckiej komendy zabezpieczają całe miejsce przed dostaniem się do niego osób postronnych. Powiadomiono też patrol saperski.


ZSP Troszyn

Pielgrzymkowy ślub Justyny i Daniela (zdjęcia, wideo)

Piąty dzień 34 Pieszej Pielgrzymki Łomżyńskiej na Jasną Górę przejdzie do historii, bowiem na szlaku pątniczej wędrówki połączyły się dwa serca - Justyny i Daniela. W niedzielę w miejscowości Piotrowice młoda para wzięła ślub w obecności całej pielgrzymkowej społeczności.


JBB

Alicja Barbara Klimiuk pełniącą obowiązki prezesa Energi

Po odwołaniu w lipcu tego roku Arkadiusza Siwko z funkcji prezesa Energi, na stanowisko pełniącej obowiązki prezesa zarządu Energi S.A. powołano Alicję Barbarę Klimiuk. Stosowną decyzję w tej sprawie podjął zarząd spółki, którą we wtorek 31 lipca br. zaakceptowała rada nadzorcza.


CKZiU

Imprezowa niedziela w Chudku (zdjęcia)

"Niedziela na wsi w Chudku", tak zatytułowano kolejną imprezę w gminie Kadzidło. Jak zwykle na dzieci i dorosłych czekały różne atrakcje - gry, zabawy, prezentacje artystyczne, wspólna biesiada oraz muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Everest.


Kobo

KamilaMeble


Wielkie ściganie dla Karwowskiego (zdjęcia, wideo)

Maciej Karwowski z Łomży po raz drugi z rzędu wygrał rywalizacji w wyścigu australijskim na stadionie przy ulicy Witosa w Ostrołęce. W kategorii open wyprzedził drugiego na mecie Rafała Urbana oraz Piotra Kowalskiego z Zabrodzia. Obejrzyjcie zdjęcia i materiał filmowy.

  •  
  • 11:48, 06.08.2018 r.


Cross na Ostrej Łące po raz szósty (zdjęcia, wideo)

Rywalizacja w Cross na Ostroj Łące podczas pikniku trzeźwościowego organizowanego przez stowarzyszenie Arkadia to już tradycja. Emocji na trasie nie brakowało już w tegorocznej rywalizacji zarówno w gronie dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

  •  
  • 11:48, 06.08.2018 r.


Debliści powalczą w mistrzostwach Ostrołęki. Dołącz

Najlepsze pary deblowe z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, ale także z całego regionu przystąpią do rywalizacji w otwartych mistrzostwach miasta. Impreza zostanie przeprowadzona na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. Chcecie dołączyć?

  •  
  • 11:47, 06.08.2018 r.


Aldo Bartnik Myszyniec lepszy od Orzyca Chorzele

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec rozegrali kolejne spotkanie sparingowe w okresie przygotowawczym do nowego sezonu A klasy. Tym razem podopieczni trenera Adriana Gwiazdy odnieśli zwycięstwo nad zespołem z ligi okręgowej Orzycem Chorzele 3:1.

  •  
  • 11:46, 06.08.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić