środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Damian Świerdzewski z pasmem dobrych wyników

Damian Świerdzewski to utalentowany zawodnik z Dzbenina, który od kilku sezonów stale udowadnia, że warto w niego inwestować. Reprezentant gminy Rzekuń notuje wartościowe wyniki, świetnie zaprezentował się na trasie Półmaratonu Kurpiowskiego.

  •  
  • 07:25, 12.01.2019 r.


Muzeum Żołnierzy Wyklętych podsumowało ubiegły rok (zdjęcia)

Koniec grudnia to czas podsumowań, bilansów i snucia planów na kolejny rok. Chociaż Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce nadal jest w organizacji, to w 2018 r. wydarzyło się w placówce całkiem sporo. Pracownicy przygotowali podsumowanie najważniejszych wydarzeń.

Wszystkie ministerstwa działają w ramach portalu gov.pl

Od 2019 roku strony internetowe 19 ministerstw funkcjonują w ramach portalu administracji rządowej - gov.pl. W jednym miejscu znalazły się informatory, poradniki oraz wygodna wyszukiwarka usług dla obywateli, przedsiębiorców i urzędników.Karta EKUZ niezbędna w okresie zimowych wyjazdów

Wyjeżdżamy! - to decyzja, którą wielu z nas podejmuje przed feriami zimowymi. Pamiętaj, że przed wyjazdem za granicę warto wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ). Jeszcze zdążysz to zrobić. Wystarczy złożyć wniosek przez internet.


NOVDOM

Marszałek Adam Struzik wiceprezesem Związku Województw RP

Podczas zgromadzenia ogólnego Związku Województw Rzeczpospolitej Polskiej wybrany został zarząd związku. Prezesem został Olgierd Geblewicz - marszałek województwa zachodniopomorskiego, a jednym z wiceprezesów - marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.
Bezpieczni wolontariusze z Wolkowych

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wolkowych (gmina Myszyniec) zostali wolontariuszami na rzecz 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym celu zorganizowano spotkanie z policjantem, podczas którego młodzież otrzymała odblaski.
Essentia

Męska rzecz - zegarek

Pomimo galopującego rozwoju technologicznego, zalewania rynku przez kolejne propozycje typu smartwatch, popularność tradycyjnych zegarków nie słabnie. Wielu uważa, iż prawdziwy zegarek to ten tradycyjny, taki, który jest elementem garderoby i posiada "duszę".Skóry tapicerskie - jakie są najlepsze?

Kto choć raz odnawiał swoje meble lub zamawiał całkowicie nowe, ten wie, że wybór skóry do ich obicia wcale nie jest taki oczywisty. Ilość odmian, faktur, kolorów potrafi zawrócić w głowie, a jeszcze trzeba zwrócić uwagę na profesjonalizm firmy, która owe skóry zapewnia.Jak zwiększyć swoje szanse na otrzymanie pożyczki?

Otrzymanie pożyczki w dzisiejszych czasach nie jest już tak skomplikowanym procesem, jaki miał miejsce dekadę lub dwie wcześniej. Wcześniej, każdy klient ograniczony był do żmudnego i czasochłonnego procesu aplikowania o kredyt w banku, bardzo często z negatywnym rezultatem.Ceramiczne puszki z Ostrołęki na licytacji WOŚP (zdjęcia)

Piękne, oryginalne, ręcznie wykonane ceramiczne puszki z Ostrołęki zostały ofiarowane na licytację tegorocznego, 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To nie pierwszy raz, gdy ostrołęcka pracownia "Cacko" przeznacza na orkiestrę swoje dzieła.


JBB

Pożar obory w Durlasach (zdjęcia)

Do pożaru dachu nieużytkowanej obory murowanej doszło dziś po południu w miejscowości Durlasy (gmina Lelis). Na miejsce zdarzenia natychmiast wezwano jednostki straży pożarnej, które ugasiły ogień. Na razie nie ustalono przyczyny. Nie było osób poszkodowanych.Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.
PWSIP


Znamy już animatorów ostrołęckich orlików

Rozstrzygnięto konkurs na animatorów miejskich orlików. Do procesu rekrutacyjnego zgłosiło się 19 chętnych, których kandydatury, pod względem formalnym, rozpatrzyła specjalnie powołana komisja. Zamy już nazwiska osób, które podejmą się zadania w tym roku.


JBB

Ostrołęcki szpital - szpital z sercem WOŚP (zdjęcia)

Nie każdy wchodząc do ostrołęckiego szpitala zwraca uwagę na niewielkie, czerwone serduszko umieszczone z lewej strony szyldu z napisem Szpital Specjalistyczny im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. A przecież na oddziałach placówki bije serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Essentia

Ostrołęccy policjanci poszukują świadków zdarzeń

Ostrołęccy policjanci z zespołu ds. wykroczeń i postępowań administracyjnych wydziału prewencji prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie miasta. Osoby, mające wiedzę na ten temat proszone są o kontakt z KMP w Ostrołęce.Lista sportowych zadań dla władz miasta

Szereg pomysłów i propozycji przedstawili w trakcie spotkania z prezydentem Łukaszem Kulikiem przedstawiciele klubów i stowarzyszeń sportowych z Ostrołęki. Czy ta lista sportowych zadań zostanie zrealizowana przez nowe władze miasta?

  •  
  • 12:28, 11.01.2019 r.

Kwiatowe Łąki

Policjanci zadbają o bezpieczeństwo podczas WOŚP

Policjanci w całym kraju będą czuwać nad bezpieczeństwem podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przed oficjalnym rozpoczęciem finału funkcjonariusze szkolili wolontariuszy, przypominając im m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwestowania.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.35 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8