sobota, 20 października 2018 r., imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Aktualności

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


Kwiatowe Łąki

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Teresa Galińska, lat 72, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 11 października w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.



Razem wybierzmy przyszłość Ostrołęki

Wchodzimy w ostatni etap kampanii wyborczej, a już 21 października zdecydujemy o przyszłości Ostrołęki. Dzisiaj przedstawiam Państwu dwie wizje rozwoju naszego miasta. Pierwsza, to hasło wyborcze mojego konkurenta "Zdobędziemy więcej dla Ostrołęki".



Korona zmierzy się z Mławianką Mława (wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu jedenastej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Mławianką Mława. Podopieczni trenerów Marcina Truszkowskiego i Pawła Samsela nie wspominają najlepiej ostatniej wyprawy do Mławy.

  •  
  • 10:45, 12.10.2018 r.


KS CK Troszyn zmierzy się z Soną Nowe Miasto

Piłkarze KS CK Troszyn w kolejnym spotkaniu o mistrzostwo ligi okręgowej zmierzą się z Soną Nowe Miasto. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rywalizować będą na trudnym terenie, ale z pewnością z rywalem, który jest w ich zasięgu.

  •  
  • 10:44, 12.10.2018 r.


Piłkarski weekend w A klasie z dużymi emocjami

Bardzo ciekawe spotkania zostaną rozegrane na boiskach piłkarskich A klasie w grupie Ciechanów-Ostrołęka w najbliższy weekend. Szczególne emocje wzbudza konfrontacja lidera Konopianki Konopki z wiceliderem Narwią 1962 Ostrołęka. Gdzie warto się wybrać na mecz?

  •  
  • 10:41, 12.10.2018 r.


Korona II kontra Orz, GLKS Lelis podejmie KS Pniewo

Kolejne emocjonujące mecze B klasy czekają na kibiców w mieście i powiecie ostrołęckim. Piłkarze Korony II Ostrołęka przed własną publicznością na stadionie w Wojciechowicach zmierzą się z Orzem Goworowo. GLKS Lelis w niedzielnej konfrontacji zagra z KS Pniewo.

  •  
  • 10:39, 12.10.2018 r.

CKZiU


W niedzielę zakaz handlu

W najbliższą niedzielę zakupów nie zrobisz. W myśl nowej ustawy, którą Sejm przyjął 24 listopada 2017 roku, w Polsce obowiązuje zakaz handlu w wybrane niedziele. Od roku 2020 ograniczenia handlu obejmą niemal wszystkie niedziele w roku, poza niewielkimi wyjątkami.


EUROTUR

Biletomat w kinie Jantar już działa

W holu kina Jantar Ostrołęckiego Centrum Kultury w Ostrołęce już od dłuższego czasu zamontowany był biletomat, który czekał na uruchomienie. Od 9 października br. mieszkańcy miasta, powiatu oraz wszyscy klienci kina mogą już z urządzenia korzystać.



Nowy sprzęt dla strażaków z Myszyńca

W sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Myszyńcu oficjalnie przekazano strażakom sprzęt ratowniczy. Środki na ten cel zostały pozyskane z Ministerstwa Finansów z funduszu sprawiedliwości, który rozporządza pieniędzmi zasądzanymi od sprawców przestępstw.



MOWES zaprasza na seminarium

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej zaprasza osoby i instytucje lub organizacje pozarządowe zainteresowane losem innych, zwłaszcza w kontekście problemów ze znalezieniem pracy na seminarium Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej.


NOVDOM

Dwa pożary i kolizja

Podczas minionej doby odnotowano trzy interwencje strażackie.
1. W miejscowości Kurpiewskie (gm. Lelis) o godz. 10.32 gaszono pożar poszycia leśnego. Zadysponowano jeden zastęp OSP Lelis.



Najlepsze pizza i lody w mieście tylko w Yumme

Kawiarnia Yumme to miejsce, gdzie miło spędzisz czas oraz zasmakujesz pysznej kawy i znakomitych lodów rzemieślnicznych uzyskanych jedynie na bazie naturalnych składników. W Yumme skosztujesz również rewelacyjnej pizzy na cienkim cieście.


JBB

Kabaret Koń Polski w Białobieli

Centrum Kultury Biblioteki i Sportu w Lelisie zaprasza na niezwykłe spotkanie z kulturą na poważnie i na wesoło, które odbędzie się na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Białobieli. Na uczestników czeka wiele atrakcji, a gwiazdą wieczoru będzie kabaret Koń Polski.



Nie przegap okazji! Zdjęcia na pomniki w Fotonie

Święto Zmarłych coraz bliżej. Nie zwlekaj i już teraz zamów porcelanowe zdjęcie nagrobkowe swojego bliskiego. W ofercie doskonałej jakości fotografie kolorowe, czarno-białe, sepia, w 3D oraz na kryształach. Dostępne są różne kształty (prostokąt, serce, owal).


Agrometal

Polacy bezsilni i z porażką w meczu z Portugalią

W meczu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Narodów UEFA swojego pierwszego zwycięstwa w roli selekcjonera reprezentacji Polski nie zaliczył Jerzy Brzęczek. Co więcej, urodzony w Truskolasach trener musiał przełknąć gorysz porażki w boju z Portugalią.

  •  
  • 08:25, 12.10.2018 r.


Citroenem uderzył w drzewo. Był pijany

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący citroenem na łuku drogi zjechał na lewe pobocze, następnie na prawe i uderzył w drzewo. Mężczyzna był pijany, miał w organizmie ponad półtora promila alkoholu. Z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala.



"Śpiewaj razem z nami" w październiku

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na kolejne wielopokoleniowe spotkanie z cyklu "Śpiewaj razem z nami". Uczestnicy tradycyjnie powtórzą poznane utwory i pod czujnym okiem prowadzącego, będą szlifować swój warsztat wokalny.


KamilaMeble

Spotkanie literackie w bibliotece (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce po raz kolejny zaprosiła na spotkanie literackie. Tym razem tematem dyskusji była rola literatury w walce o niepodległość - od kampanii napoleońskiej, poprzez powstania listopadowe i styczniowe.


GEAL

Działania drogówki "Noga z gazu"

Jutro od rana na terenie naszego miasta i powiatu odbędą się ogólnokrajowe działania drogówki pn. "Noga z gazu". W ramach akcji policjanci będą sprawdzać, czy kierowcy przestrzegają obowiązujących limitów prędkości. Akcja potrwa do końca weekendu.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.06 zł

5.37 zł

5.11 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić