sobota, 20 stycznia 2018 r., imieniny Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

Aktualności

"Z górki na pazurki, czyli ferie w muzeum"

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na zajęcia pt. "Z górki na pazurki, czyli ferie w muzeum". Spotkania odbędą się w cyklu tygodniowym począwszy od 15 stycznia br. Dla najmłodszych przygotowano szereg ciekawych zajęć.


JBB

Spotkanie z Lucyną Gralą w Kadzidle

W Gminnej Bibliotece Publicznej im. Wojciecha Woźniaka w Kadzidle odbędzie się kolejne spotkanie z gościem. Tym razem z zaproszenia władz gminy oraz dyrekcji biblioteki skorzystała Lucyna Grala, która opowie m.in. o swojej pracy oraz pasjach.Lelis: wójt i dyrektor uhonorowani przez LZS

Przedstawiciele Ludowych Zespołów Sportowych postanowili wyróżnić wójta gminy Lelis Stefana Prusika oraz dyrektora CK-BiS Bartosza Podolaka, za zaangażowanie i wkład włożony w rozwój i promocję LZS. Za pracę na rzecz sportu otrzymali pamiątkowe tabliczki z podziękowaniem.ZUS: opłacając składki pamiętaj o nowym rachunku

Od stycznia działa nowy system opłacania składek. Pomimo, że termin na zrobienie przelewu to 10 lub 15 stycznia, to w pierwszym tygodniu miesiąca wykonało go już 103,5 tys. płatników w Polsce. Zaksięgowano ponad 740 mln złotych wpłat.Podsumowanie działań "Alkohol i Narkotyki"

Wczoraj na drogach naszego naszego miasta i powiatu policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Alkohol - Narkotyki". Mundurowi sprawdzali między innymi trzeźwość kierujących. Podczas kontroli wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców.Ostatnia droga śp. Franciszka Wiesława Tyszki

W niedzielę 7 stycznia br., przeżywszy 68 lat, zmarł Franciszek Wiesław Tyszka - wieloletni samorządowiec, radny, były wiceprezydent Ostrołęki oraz prezes OPWiK. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy, rodzina, przyjaciele oraz byli współpracownicy.


CKZiU

Pijany wjechał na czerwonym świetle wprost pod radiowóz

Ostrołęccy policjanci zatrzymali pijanego mężczyznę, który w rejonie dworca autobusowego wjechał na czerwonym świetle wprost pod jadący radiowóz, zmuszając funkcjonariuszy oraz inne pojazdy do gwałtownego hamowania. Podczas kontroli nie posiadał prawa jazdy.Karnawałowy zawrót głowy w "trzynastce" (zdjęcia, wideo)

Na dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 13 w Ostrołęce czekała dziś nie lada atrakcja - bal karnawałowy. Na takie wydarzenie długo czekały maluchy z "trzynastki". Zabawa dostarczyła młodym uczestnikom imprezy wiele radości i pozytywnej energii.


EUROTUR


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Franciszek Wiesław Tyszka, lat 68, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 9 stycznia w kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Rodzin w Ostrołęce o godz. 12.30.Turniej pełen ciekawych konfrontacji (zdjęcia, wideo)

To był bardzo ciekawy i emocjonujący turniej piłki nożnej dla rocznika 2008 i młodsi. W zawodach organizowanych przez klub Rzekunianka Rzekuń wzięły udział również zawodniczki FUKS Pułtusk z rocznika 2006 i wygrały zmagania pokonując w finale gospodarzy 1:0.

 •  
 • 10:56, 09.01.2018 r.


VI Łubudu Bowling Cup 2018. Dołącz do gry (wideo)

Przed nami już VI Łubudu Bowling Cup 2018, w którym uczestnicy zmierzą się w walce o atrakcyjne nagrody. Tym razem rywalizacja przebiegać będzie o puchar firmy Konkret marketpozyczkowy.pl Chcecie dołączyć i sprawdzić się w rywalizacji z najlepszymi kręglarzami?

 •  
 • 10:54, 09.01.2018 r.


Marek Pietruczuk to pięściarz z dużym potencjałem

Wychowanek ostrołęckiej Victorii Marek Pietruczuk od kilku lat dostarcza kibicom wiele emocji i przywozi z zawodów medale dumnie reprezentując miasto i nasz region. Rok 2017 był dla zawodnika pełen zmian, ale również sukcesów z imprezach różnego szczebla.

 •  
 • 10:52, 09.01.2018 r.


Krystian Piotrak z medalami mistrzostw świata

Krystian Piotrak to kolejny bardzo utalentowany zawodnik, który startuje w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc. Reprezentant Tytan Team z dużymi sukcesami startował zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej zdobywając złote medale.

 •  
 • 10:51, 09.01.2018 r.

KamilaMeble

Krew, pot, łzy i wiele emocjonujących walk

Sporty walki cieszą się w naszym regionie bardzo dużym zainteresowaniem, co pokazują imprezy organizowane przez ostrołęckie kluby. Sportowym wydarzeniem grudnia 2017 roku była IX Gala Sztuk Walk na którą zaprosili kibiców Wojciech Dudkowski i Artur Prusiński.

 •  
 • 10:51, 09.01.2018 r.


Tenisiści singlem rozpoczynają nowy sezon 2018

Już w najbliższy weekend Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza na pierwszy w obecnym sezonie 2018 turniej singlowy. Rywalizacja zostanie przeprowadzona w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach i hali ZSZ nr 3 przy ulicy Jaracza.

 •  
 • 10:50, 09.01.2018 r.


Wieczór Noworoczny w Arce

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na Wieczór Noworoczny w Arce, dedykowany przyjaciołom placówki. Podczas spotkania wystąpi Piotr Grzyb. Ponadto będzie można obejrzeć prezentację multimedialną podsumowującą rok 2017.Plebiscyt "Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017 Roku"

Mieszkańcy naszego miasta i powiatu mogą głosować na "Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku" w ramach dziewiątej edycji konkursu. O ten zaszczytny tytuł rywalizuje 29 dzielnicowych, zarówno z terenu Ostrołęki, jak i powiatu ostrołęckiego.Nie bądźmy obojętni wobec bezdomnych i samotnych

Mundurowi z ostrołęckiej komendy policji codziennie kontrolują klatki schodowe, dworce, opuszczone budynki czy ogródki działkowe, szukając osób wymagających pomocy. Podczas patroli informują też o instytucjach, które udzielają między innymi schronienia.Pożar domu w Jarnutach

Do pożaru drewnianego domu doszło w Jarnutach (gmina Czerwin). Spłonęło mieszkalne poddasze wraz z wyposażeniem. Z ogniem przez kilka godzin walczyło sześć zastępów strażaków. Straty oszacowano na kwotę około 100 tysięcy złotych.Zaginęły dwa psy

Dzisiejszej nocy zaginęły dwa pieski. Reagują na imiona Laki i Didi. Ktokolwiek widział proszony jest o pilny kontakt z właścicielem czworonogów. Tel. 692-100-159 i 796-876-812.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.71 zł

4.96 zł

4.57 zł

1.95 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić