piątek, 20 kwietnia 2018 r., imieniny Agnieszki, Czesława, Amalii

Comfort

Aktualności

Ważne zwycięstwo Korony w Ożarowie Mazowieckim

Piłkarze Korony Ostrołęka w zaległym spotkaniu szesnastej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej pokonali Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 2:0. To bardzo ważne zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego w perspektywie walki o awans do III ligi.

  •  
  • 11:17, 11.04.2018 r.


Dzień koszuli w SP nr 1 (zdjęcia)

W ramach kolejnego etapu zadań "Zgranej paki", uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce obchodzili dzień koszuli. Uczestnicy mieli przy tym bardzo dużo radości i zabawy. Bardzo modne okazały się być także koszule w kratę.


CKZiU

"Emigranci" Mrożka na scenie klubu "Oczko"

Ostrołęcka Scena Autorska zaprasza mieszkańców miasta na kolejny spektakl według dramatu Sławomira Mrożka pt. "Emigranci". Przedstawienie - jak zawsze - będzie można obejrzeć w klubie "Oczko" przy ulicy Sikorskiego w najbliższy piątek.Wyspa wzorów i radości na pasażu w Bursztynowej

W tym sezonie letnim Wólczanka wychodzi z butiku prezentując swoje wdzięki już na pasażu handlowym galerii. Właśnie w tym celu w piątek i sobotę 13 i 14 kwietnia załoga salonu stworzy dla odwiedzających przepiękną wyspę vis a vis witryny butiku.


NOVDOM

ogrodnik


O Mikołaju Chełstowskim w klubie "Przy Studziennej" (zdjęcia)

Postacią o której dyskutowano podczas spotkania z cyklu "Z Ostrołęckiego Albumu Pamięci" był tym razem Mikołaj Chełstowski, zasłużony pedagog, który pracował wiele lat w powiecie ostrołęckim. Uczestnicy wspominali postać nieżyjącego już nauczyciela.Recytatorzy przeszli eliminacje rejonowe 63 OKR (laureaci)

Zakończył się kolejny etap eliminacyjny 63 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Utalentowani recytatorzy przeszli etap rejonowy konkursu, a laureaci zaprezentują się w eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w Dzielnicowym Ośrodku Kultury Ursynów w Warszawie 28 i 29 kwietnia.Debata na temat bezpieczeństwa osób starszych

W ostrołęckim centrum kultury ostrołęccy funkcjonariusze poprowadzili zajęcia o tematyce bezpieczeństwa skierowane do starszych ludzi. Na spotkaniu poruszono temat kształtowania bezpiecznych przestrzeni.Kiedy warto, a kiedy nie warto ubiegać się o pożyczkę?

Pożyczka przez Internet - kiedy jest dobry czas na ubieganie się o nią? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, zależy to całkowicie od osobistej sytuacji finansowej i okoliczności w danym momencie. To, co będzie dobrym okresem dla jednej osoby niekoniecznie sprawdzi się też u innej.


EUROTUR

Czy komornik może zająć zwrot podatku z Urzędu Skarbowego?

Okres składania rozliczeń deklaracji rocznych trwa w najlepsze. Wielu podatników spodziewa się zwrotu podatku z urzędu skarbowego. Niektórzy z nich składają swoje deklaracje roczne już w lutym lub marcu, aby jak najszybciej otrzymać upragniony zastrzyk gotówki.


JBB


Bójka z finałem w celi

Do bójki między dwoma mieszkańcami powiatu ostrołęckiego doszło w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Ostrołęki. Mężczyźni byli nietrzeźwi. To jednak nie wszystko. Mieli przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy oraz marihuany.50 wykroczeń kierujących wobec rowerzystów

Ostrołęccy policjanci brali udział w ogólnopolskich działaniach pod nazwą "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Akcja organizowana jest cyklicznie na terenie miasta i powiatu. Głównym celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów.


AutoNet

Kolejne wybory, kolejne plany zagospodarowania nabrzeża Narwi

Od lat mieszkańcy Ostrołęki słyszą o planach zagospodarowania nabrzeży Narwi. Plany ratusza zbiegają się z terminem wyborów samorządowych. Czy tym razem ostrołęczanie doczekają się realnych zmian czy plany pozostaną tylko w sferze planów i dokumentacji?


JBB

Spotkanie z cyklu "Kino Seniora". Można odbierać bilety

Seniorzy mogą odbierać w kasie kina Jantar darmowe wejściówki na drugie spotkanie w ramach cyklu "Kino Seniora". Tym razem zostanie wyświetlony film pod tytułem "Kobieta z lodu". Produkcja opowiada historię dwójki doświadczonych przez życie ludzi, których łączy morsowanie.Złożyli kwiaty w rocznicę katastrofy smoleńskiej (zdjęcia)

Ostrołęczanie uczcili ósmą rocznicę katastrofy smoleńskiej. Samorządowcy, pracownicy instytucji miejskich, uczniowie, poczty sztandarowe, służby mundurowe oraz mieszkańcy Ostrołęki zmówili wspólną modlitwę i złożyli kwiaty pod pamiątkową tablicą.Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Chcesz dołączyć?

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do udziału w ostatniej halowej imprezie w pierwszej części sezonu. Tym razem w dwudniowej rywalizacji zostanie wyłoniony mistrz naszego miasta. Chcesz dołączyć do zawodów i zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami?

  •  
  • 11:52, 10.04.2018 r.


IV Bieg Papieski dla Piątkowskiego (zdjęcia, wideo)

Reprezentant UKS Siódemka Ostrołęka Adam Piątkowski zwyciężył w IV Bieg Papieskim organizowanym przez UKS Clan. W zawodach podopieczny trenera Dariusza Dąbrowskiego zwyciężył z czasem 8 minut i 50 sekund. Obejrzyj galerię zdjęć i materiał filmowy.

  •  
  • 11:51, 10.04.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić