sobota, 21 lipca 2018 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

Narew w gronie faworytów w nowym sezonie A klasy

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka prowadzeni przez trenerów Rafała Koska i Łukasza Malanowskiego w nadchodzącym sezonie będzie beniaminkiem A klasy. Mimo to niebiesko-czerwoni mogą być śmiało wskazywani w gronie faworytów do zwycięstwa w rozgrywkach.

 •  
 • 10:23, 11.07.2018 r.

ZSP Troszyn

Koncert charytatywny "Dajmy jazzu dla Szymona"

W Ostrołęce odbędzie się koncert charytatywny kwartetu jazzowego MC Kwadrat pt. "Dajmy jazzu dla Szymona". Impreza zostanie połączona ze zbiórką pieniędzy dla chłopca, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa, przepukliną oponowo-rdzeniową, niedowładem kończyn dolnych.


CKZiU

Ostrołęccy harcerze zbierają na nowy sztandar

Rok 2018 jest dla harcerzy szczególnym czasem. To rok odzyskania przez Polskę niepodległości, setna rocznica powstania Związku Harcerstwa Polskiego oraz mija pięćdziesiąt lat od nadania imienia generała Józefa Bema ostrołęckiemu hufcowi i wręczenia sztandaru.Znaleziono dziecięce okulary korekcyjne

Jedna z naszych czytelniczek znalazła w ostatnim czasie dziewczęce okularki korekcyjne, szkiełka są koloru fioletowego. Osoba rozpoznająca na zdjęciu swoją zgubę proszona jest o kontakt pod numerem telefonu 511-378-365, najlepiej za pomocą SMS-a.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: karkówka bez kości w cenie 13,99 zł/kg, ser Edamski z Maluty po 13,99 zł/kg, borówki opakowanie 250 gramów za 2,99 zł, kalafior tylko 2,99 zł sztuka.


Body Clinic

Policja apeluje: uważajmy komu otwieramy drzwi

Ostrołęcka policja apeluje o zachowanie ostrożności w trakcie kontaktu z osobami oferującymi bezpośrednią sprzedaż produktów. Oszuści ciągle zmieniają legendy, aby uwiarygodnić swoją osobę w oczach ludzi, których chcą oszukać i okraść.


EUROTUR

Reprezentacja powiatu ostrołęckiego w Mrągowie (zdjęcia)

W minioną niedzielę reprezentacja powiatu ostrołęckiego ze starostą Stanisławem Kubłem na czele wzięła udział w obchodach 200-lecia powiatu mrągowskiego, z którym samorząd podpisał umowę o współpracy partnerskiej. Włodarz wręczył pamiątkową wycinankę i rzeźbę kurpiowską.
PWSIP

Przewodniczący rady miasta ma pomysł na nazwę ronda

Na skrzyżowaniu ulicy ks. Blachnickiego i alei Jana Pawła II w Ostrołęce (osiedle Centrum) powstanie rondo. Ma to związek z budową nowego obiektu handlowego. Propozycję nadania imienia skrzyżowaniu o ruchu okrężnym przedstawił przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski.


WSAP2018


Ciężarówka w rowie (zdjęcia)

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący ciężarówką został zabrany do szpitala w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło na terenie gminy Rzekuń. Według ustaleń ostrołęckich mundurowych 46-latek stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w drzewo.


KamilaMeble

Półfinał mundialu: Chorwacja - Anglia. Wytypuj wynik

Piłkarskie mistrzostwa świata wkroczyły w decydującą fazę, a już w środę wieczorem poznamy drugiego finalistę mundialu. O miejsce umożliwiające grę na słynnych Łużnikach powalczą drużyny Chorwacji i Anglii. Kto wywalczy awans do wielkiego finału?

 •  
 • 13:03, 10.07.2018 r.


Nieudane próby oszustw metodą na policjanta

Ostrołęccy mundurowi otrzymali dziś dwa sygnały o próbach oszustw metodą na policjanta. Na szczęście seniorzy, do których zadzwonili sprawcy, nie pozwolili się oszukać. W trosce o bezpieczeństwo starszych osób policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i ostrzeganie rodziny.
AgroMetal

65-letnia ostrołęczanka utonęła w Narwi

Ciało 65-letniej mieszkanki naszego miasta wydobyto wczoraj z Narwi. O znalezionych zwłokach poinformował ostrołęckich funkcjonariuszy policji wędkarz. Czynności wykonane pod nadzorem prokuratora wskazują na to, że prawdopodobną przyczyną zgonu było utonięcie.


Kobo

Korona z planem sparingów przed nowym sezonem

Piłkarze Korony Ostrołęka rozpoczęli przygotowania do kolejnego sezonu rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego i Pawła Samsela mają zaplanowane pięć sparingów. Najbliższy czeka ich już w weekend.

 •  
 • 10:44, 10.07.2018 r.


Tenisowe batalie dzieci i młodzieży (zdjęcia)

III Mistrzostwa Powiatu Ostrołęckiego po raz pierwszy zostały przeprowadzone także w kategoriach dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi tenisiści na kortach ziemnych przy ulicy Hallera rywalizowali w specjalnej formule mini tenisa. Kto okazał się najlepszy?

 •  
 • 10:43, 10.07.2018 r.


Kowalczyk: Drużynę buduje super atmosfera

19-letni obrońca Korony Ostrołęka Arkadiusz Kowalczyk to kolejny duży talent w ekipie prowadzonej przez trenera Marcina Truszkowskiego. Z pewnością w minionym sezonie zawodnik nie zaprezentował pełni swoich możliwości, a to motywuje go do dalszej pracy.

 •  
 • 10:43, 10.07.2018 r.


Aż czternaście drużyn w rozgrywkach II ligi?

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki wciąż nie poznali rywali w rozgrywkach II ligi w nadchodzącym sezonie. Wszystko to za sprawą zamieszania z obsadą wyższych klas rozgrywkowych i zwiększonych zainteresowaniem wystawieniem drużyn seniorów.

 •  
 • 10:42, 10.07.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić