poniedziałek, 26 sierpnia 2019 r., imieniny Marii, Natalii, Sandry

Aktualności

Skrzynka skarg: przepełnione kontenery na odzież

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Kontener na odzież i obuwie zlokalizowany przy ulicy Steyera w Ostrołęce, nieopodal sklepu Biedronka, jest od kilku już tygodni mocno przepełniony. Rzeczy są porozrzucane dookoła i nie stanowi to atrakcyjnej wizytówki osiedla.

 Remont ulic Ostrowskiej i Słowackiego wydłuży się (wideo z drona)

Radny Jerzy Grabowski wystosował do prezydenta Łukasza Kulika interpelację, w której prosi włodarza o podanie dokładnego terminu zakończenia remontu ulic Ostrowskiej i Słowackiego. Rajca w swoim zapytaniu zwrócił także uwagę na dużą różnicę poziomów pomiędzy pasami niniejszych dróg.Zderzenie z jeleniem w Antoniach

30-letni kierujący peugeotem jadąc od Ostrołęki w kierunku Dylewa (DK53), uderzył w przebiegającego przez jezdnię z lewej strony jelenia - poinformował asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce. Kierującemu pojazdem nic się nie stało. Droga w tym miejscu jest przejezdna.Trzynaście problemów osiedla Śródmieście

Spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Rady Osiedla Śródmieście zaowocowało szeregiem pytań, skierowanych w formie wniosku do prezydenta Łukasza Kulika. Przedstawiciele osiedla w dokumencie zaadresowanym do włodarza domagają się rozwiązania aż 13 różnych spraw.Prezentacja pielgrzymkowych grup na Jasnej Górze (wideo)

35 Piesza Pielgrzymka Łomżyńska dotarła na Jasną Górę. Wędrówka do stóp Jasnogórskiej Pani zajęła pątnikom 13 dni. Po dotarciu do celu wierni z ostrołęckiej grupy czerwono-zielonej wzięli udział w uroczystej prezentacji wszystkich grup oraz uczestniczyli we mszy świętej.


KamilaMeble

Kadra Korony Ostrołęka zaprezentowana (zdjęcia)

Korona Ostrołęka rozpocznie dziś zmagania w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Kadra drużyny w porównaniu do ubiegłego sezonu zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie jak wygląda nowy zespół prowadzony przez trenera Tomasza Staniórskiego.

  •  
  • 10:08, 14.08.2019 r.

PWSIP

Poznaj skład KS CK Troszyn (zdjęcia)

KS CK Troszyn zgłosił kadrę do rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka w sezonie 2019/2020. W drużynie znalazło się 21 piłkarzy, z czego aż 11 zawodników pozyskano w przerwie letniej. Jak prezentuje się skład zespołu z powiatu ostrołęckiego?

  •  
  • 10:08, 14.08.2019 r.

WSAP

Startuje Puchar Polski. Dziś pierwsze mecze

Jedenaście ciekawych starć zostało zaplanowanych w pierwszej rundzie Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. Do rywalizacji przystąpią zespoły z A i B klasy. Już dziś o awans powalczą dwie drużyny z powiatu ostrołęckiego - Orz Goworowo i ALDO Bartnik Myszyniec.

  •  
  • 10:08, 14.08.2019 r.

CKZiU

Hubert Cendrowski zawodnikiem Narwi

Hubert Cendrowski, grający na pozycji środkowego lub bocznego obrońcy, zasilił kadrę ostrołęckiej Narwi tuż przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego. Już dziś niebiesko-czerwoni rozpoczną rozgrywki meczem przed własną publicznością ze Żbikiem Nasielsk.

  •  
  • 10:08, 14.08.2019 r.

ISP

Brzana wyłowiona z Narwi (zdjęcia)

Wędkarz Dariusz z koła PZW Narew złowił swoją pierwszą w życiu brzanę. Wyłowiony z Narwi okaz mierzy niecałe 42 centymetry. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów brzana wywołała uśmiech na twarzy pana Dariusza.


NOVDOM

JBB

Policyjne działania "Sierpniowy weekend"

Ostrołęcka policja wraz z funkcjonariuszami z sąsiednich gmin w dniach 14-18 sierpnia przeprowadzą działania pod nazwą "Sierpniowy weekend". Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli drogowych. W tym czasie obowiązywać będą także ograniczenia w ruchu samochodów ciężarowych.W DPS świętowali dzień swojego patrona (zdjęcia)

Mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce świętowali Dzień Patrona - kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia. To dla wszystkich osób przebywających w placówce dzień szczególny, bowiem dom odwiedzają wówczas liczni goście oraz wyczekiwana rodzina i bliscy.Młodzieżowa Rada Miasta z kolejnym pomysłem na rozwój miasta

Młodzieżowa Rada Miasta złożyła kolejny wniosek do Budżetu Obywatelskiego 2020. Autorem drugiego projektu jest Maciej Perzanowski, który zabiega o poprawę infrastruktury rowerowej na osiedlu Witosa poprzez naprawę i odświeżenie znaków poziomych oraz stworzenie stacji postojowej dla rowerów.Pielgrzymi dotrą dziś na Jasną Górę (zdjęcia)

Dziś pielgrzymi z ostrołęckiej grupy czerwono-zielonej dotrą na Jasną Górę, gdzie na wałach jasnogórskich wezmą udział w uroczystej prezentacji wszystkich pielgrzymkowych grup. Następnie wierni będą uczestniczyć w nabożeństwie podczas którego skierują swoje prośby przed oblicze Jasnogórskiej Madonny.

Komunikat OPWiK

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. informuje, iż w dniach 16-17 sierpnia 2019 roku prowadzone będą roboty związane z remontem sieci kanalizacji deszczowej na skrzyżowaniu ulic: Henryka Sienkiewicza, Jana Kilińskiego i ulicy Goworowskiej.Szukamy domu dla suczki

Dziś rano w Wojciechowicach znaleziono przesympatyczną suczkę. To szczeniak, totalnie bezbronny, porzucony w zaroślach. Trwają poszukiwania  nowego lokum. Osoby, które się czworonogiem tymczasowo opiekują proszą o kontakt chętnych do zaoferowania domu suczce.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


Essentia

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Marcin Olgierd Sikora, lat 45, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 13 sierpnia w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce.


Eldor

Przed wyborami o budowie trzeciego mostu na Narwi (zdjęcia, wideo)

Do Ostrołęki przyjechał Waldemar Buda, powołany w tym roku na wiceministra inwestycji i rozwoju. W "pałacyku", podczas zwołanej konferencji, mówił o planach budowy trzeciego mostu na Narwi. Na ile plany są realne, a na ile konferencja jest tylko zbiorem przedwyborczych obietnic i dalekosiężnych koncepcji?


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.30 zł

4.98 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8