piątek, 25 maja 2018 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Lekkoatleci OKLA szlifowali formę na obozach

Bardzo pracowity okres mają za sobą reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, którzy na zgrupowaniach przygotowywali się do serii imprez w sezonie letnim. Największa grupa zawodniczek i zawodników przebywała na obozie w Zakopanem.

  •  
  • 11:48, 16.05.2018 r.

NOVDOM

Zacięte starcia Korony w Węgrowie (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2011 i młodsi rywalizowali w miniony weekend w turnieju Ulkar Cup 2018 w Węgrowie. W zawodach zaprezentowała się drużyna żółto-niebieskich pod wodzą trenera Arkadiusza Kowalczyka, walcząc o dobre wyniki dla klubu.

  •  
  • 11:47, 16.05.2018 r.

EUROTUR

"Fakty" TVN o zamykanym oddziale chirurgii w Ostrołęce (wideo)

O ostrołęckim oddziale chirurgii głośno już w całym kraju. Problemy kadrowe, grupowe wypowiedzenia lekarzy i decyzja o zawieszeniu przyjęć na oddział zelektryzowały opinię publiczną. O problemach placówki informowano w programie informacyjnym "Fakty" stacji TVN.


JBB

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: karkówka bez kości za 14,49 zł/kg, kaszanka gryczana z Pekpolu po 8,49/kg, ogórki w cenie 4,49zł/kg, ciasto Martynka tylko 12,99 zł/kg.Konkurs plastyczny OPK rozstrzygnięty (zdjęcia)

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Komunalne rozstrzygnęło konkurs plastyczny pt. "Jak segregować mogę namalować", skierowany do uczniów klas I-VI szkół podstawowych. Prezydent Janusz Kotowski wręczył zwycięzcom nagrody w urzędzie miasta.Pożar trawy

Podczas minionej doby strażacy z naszego terenu odnotowali jedno wezwanie. W miejscowości Antonie (gm. Olszewo-Borki) o godz. 20.02 funkcjonariusze gasili pożar trawy na nieużytkach. Do działań zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.Policja ostrzega: kolejne próby oszustw seniorów

Ostrołęccy policjanci otrzymali wczoraj informację o próbie oszustwa metodą na córkę. Na szczęście, przestępcom nie udało się dopiąć swego i wyłudzić od ostrołęczanki pieniędzy. Mundurowi po raz kolejny apelują do seniorów o ostrożność w kontaktach z obcymi osobami.


Triumph

Międzyszkolny konkurs ekologiczny (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce odbył się międzyszkolny konkurs ekologiczny. Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich z ostrołęckich szkół. Uczestnicy wykazali się bardzo dużą wiedzą w zakresie ekologii.


AgroMetal

KwiatoweŁąki

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 4 czerwca 2018 r. o godz. 9.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Energas

Konkurs recytatorski pn. "Promyk poezji" (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce odbył się konkurs recytatorski pn. "Promyk poezji". Do rywalizacji przystąpiło osiemnastu uczestników w trzech kategoriach wiekowych. Recytatorzy przedstawili jeden dowolnie wybrany utwór o tematyce narodowej.


AutoNet

Irlandzka Noc Muzeów

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na imprezę pt. "Irlandzka Noc Muzeów - Zielono nam!". Główną atrakcją wieczoru będzie koncert zespołu Danar i pokaz tańca. Uczestnicy poznają też legendy i baśnie szmaragdowej wyspy, a także skosztują różnych przysmaków.O symbolach narodowych w bibliotece (zdjęcia)

"Nasze barwy i godło" - to tytuł spotkania edukacyjnego dla ostrołęckich przedszkolaków, które przygotowano w bibliotece dla dzieci i młodzieży przy ulicy Gomulickiego 13. Głównym tematem rozmowy z młodymi uczestnikami były oczywiście symbole narodowe.W DPS pamiętali o pielęgniarkach (zdjęcia)

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych ustanowiono na 12 maja. W tym roku o ciężkiej pracy tej grupy zawodowej nie zapomnieli też mieszkańcy i pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce. Obchody rozpoczęto nabożeństwem w kaplicy placówki.Drogówka skontroluje kierowców autokarów i ciężarówek

Policjanci ruchu drogowego z Ostrołęki przeprowadzą jutro działania pod kryptonimem "Truck & Bus". Funkcjonariusze bacznie przyjrzą się kierowcom autokarów oraz samochodów ciężarowych, kontrolując przestrzeganie przez nich przepisów. Sprawdzą też trzeźwość.Petycja do wójta w sprawie placu zabaw

Mieszkańcy Rzekunia postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wspólnie zawalczyć o modernizację zniszczonego już placu zabaw przy ulicy Nowej. Do wójta gminy złożyli petycję z podpisami ponad 300 osób. Wnioskują o zadbane i bezpieczne miejsce do wypoczynku i rekreacji.Remontu ul. Blachnickiego nie będzie? Nikt nie złożył oferty

Nie ma chętnych do budowy ulicy Blachnickiego w Ostrołęce. Długo wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja może nie doczekać się realizacji, bowiem do przetargu ogłoszonego przez ratusz nikt nie przystąpił. Branża drogowa jest tak obłożona, że brakuje rąk do pracy.


TW

Poznawali sekrety Łomży i Ostrołęki (zdjęcia, wideo)

Dwa miasta położone nad Narwią - Ostrołęka i Łomża - kryją w sobie wiele tajemnic. Wiele z zapomnianych sekretów, anegdot i tajemniczych historii miast możemy poznać dzięki książce pt. "Sekrety Łomży i Ostrołęki" autorstwa Doroty Sokołowskiej i Grzegorza Maculewicza.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Tysiąc złotych za uszkodzenie auta

Ostrołęccy policjanci ustalili mężczyznę, który uderzył swoim autem w zaparkowaną hondę, po czym uciekł. Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się ostrołęczanin. 26-latek w przeszłości był wielokrotnie karany, nie posiadał też prawa jazdy. Nałożono na niego grzywnę w kwocie 1 tys. zł.Dzień Europejski w SP nr 5 (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Zofii Nałkowskiej odbył się Dzień Europejski. Każda klasa ze szkoły podstawowej wraz z oddziałami gimnazjalnymi wylosowała państwo europejskie, które atrakcyjnie zostało przedstawione. To już piąta edycja tej kolorowej imprezy.


Co? Gdzie? Kiedy?

Smog

16
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 9 µg/m³

Pył PM10: 12 µg/m³

Wilgotność: 72 %

Szczegóły »

Pogoda

rozproszone chmury

17°C, 1022 hPa

rozproszone chmury

Kamery online

Oglądaj na żywo

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić