sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

"Polak, Węgier - dwa bratanki" (zdjęcia)

Od wielu pokoleń znane są bardzo dobre relacje pomiędzy polskim i węgierskim narodem. Dlatego też w Ostrołęce po raz kolejny świętowano Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. Najważniejszy punkt uroczystości miał miejsce pod pomnikiem gen. Józefa Bema, wspólnego bohatera.Jubileusz pożycia małżeńskiego w USC (jubilaci)

Kolejne pary z terenu Ostrołęki otrzymają medale za długoletnie pożycie małżeńskie. Tym razem w Urzędzie Stanu Cywilnego nagrodzonych i uhonorowanych medalami prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej zostanie dziesięć małżeństw.Zabezpiecz rower przed kradzieżą

W okresie wiosennym i letnim policjanci odnotowują zdecydowanie więcej zgłoszeń dotyczących kradzieży rowerów. W związku z tym mundurowi przypominają miłośnikom rowerowych wycieczek o właściwym zabezpieczeniu pojazdu.


CKZiU


PKS Mobilis wycofuje się z kolejnych miast na Mazowszu

Zarząd spółki Mobilis podjął decyzję o wycofaniu się z kolejnych miast na Mazowszu. Po ogłoszeniu likwidacji PKS w Ostrołęce, przyszedł czas na Ciechanów i Mińsk Mazowiecki. Walne zgromadzenie akcjonariuszy podjęło uchwałę o rozwiązaniu spółki i otwarciu jej likwidacji.

Zderzenie dwóch osobówek

Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną zdarzenia drogowego w miejscowości Borawe (gm. Rzekuń). Kierujący volkswagenem skręcając z głównej drogi w lewo nie spostrzegł, że jest w tym czasie wyprzedzany przez inny pojazd i doprowadził do stłuczki.Zgon przy ulicy Padlewskiego

Ciało 41-letniego mężczyzny znaleziono w jednym z bloków przy ulicy gen. Zygmunta Padlewskiego w Ostrołęce. Mieszkaniec naszego miasta zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich.

Białczak z cyklem wywiadów o Baranowie (wideo)

Znany w naszym regionie działacz Paweł Białczak postanowił przedstawić w cyklu wywiadów znane niegdyś postacie baranowskiego sportu. Kibice wielu dyscyplin sportowych będą mogli poznać zawodniczki i zawodników, którzy mają na swoim koncie duże sukcesy.

  •  
  • 12:20, 14.03.2018 r.


Marzewski kontra Majewski na KKM w Lelisie (wideo)

Walka zawodnika Academia Gorila Ostrów Mazowiecka Marcina Majewskiego z reprezentantem Fight Academy Ostrołęka Rafałem Marzewskim będzie jednym z najciekawszych pojedynków podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Lelisie. Kto faworytem walki?

  •  
  • 12:19, 14.03.2018 r.


Trójka wciąż w grze o wysoką lokatę w II lidze

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki po czternastu spotkaniach II ligi plasują się obecnie na szóstej lokacie. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego mimo zwycięstwa przed własną publicznością nad TS Siemiatycze musieli zanotować spadek w tabeli.

  •  
  • 12:04, 14.03.2018 r.


Rusza nowy nabór piłkarzy do Korony (wideo)

Kolejna grupa młodych adeptów piłki nożnej rozpoczyna treningi w klubie OTS Korona Ostrołęka. Tym razem pierwszy trening mają przed sobą najmłodsi piłkarze z rocznika 2012 i młodsi, którzy trenować będą pod wodzą trenera Michała Robaszkiewicza. Chcecie dołączyć?

  •  
  • 12:03, 14.03.2018 r.

JBB

Energas

EUROTUR

Amazonki zapraszają na spotkanie wielkanocne

Ostrołęcki Klub "Amazonki" zaprasza na spotkanie wielkanocne, w którym wezmą udział członkinie klubu oraz zaproszeni goście. Klub powstał w roku 1994 i do dziś działa na rzecz wspierania kobiet po mastektomii. Panie nie ustają w działaniach na rzecz profilaktyki raka piersi.Polskie - znaczy najlepsze. Linia Roberta Lewandowskiego

Wraz z rychłym nadejściem wiosny salon Vistula w Galerii Bursztynowej jest gotowy na sezon letni. Firma od 1948 zaskakuje szeroką gamą swobodnej odzieży na co dzień i kreacji formalnych wychodzących z czterech zakładów produkcyjnych w Polsce.Studentki z Indii i Indonezji w Łysych (zdjęcia)

Zespół Szkół Powiatowych w Łysych odwiedziły studentki z Indii i Indonezji - Mili Ranka i Clara Veronika. Podczas dwutygodniowego pobytu wolontariuszki przeprowadziły m.in. szereg zajęć w języku angielskim czy warsztaty taneczne. Same poznały kurpiowską kulturę.Warsztaty regionalne w ZSZ nr 4 (zdjęcia)

W Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Ostrołęce odbyły się interesujące warsztaty regionalne. Tematem było ciasto obrzędowe charakterystyczne dla regionu Kurpi Zielonych. Celem przeprowadzonych zajęć było propagowanie twórczości regionalnej.Wernisaż fotografii Marka Syguły w OCK

Ostrołęckie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na bardzo interesujący wernisaż fotografii. Tym razem swoje prace zaprezentuje pochodzący z Ostrołęki Marek Syguła. Miłośnicy sztuki będą mogli podziwiać zdjęcia, w które autor wkłada dużo pasji i serca."Z pokolenia na pokolenie" w Kadzidle (zdjęcia)

Warsztaty z zakresu rzeźbiarstwa, haftu, wykonywania kwiatów z bibuły do palmy wielkanocnej przygotowano dla uczniów Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle. Dzieci z klas trzecich i czwartych pod okiem twórców ludowych wykonały piękne prace.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.92 zł

4.58 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić