wtorek, 21 sierpnia 2018 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Miodobranie Kurpiowskie

Aktualności

Planujesz internetowe zakupy? Bądź czujny

Wybierając przedmiot w sklepach internetowych zwracamy uwagę przede wszystkim na jego wygląd, cechy i cenę, która często jest kusząca i przyćmiewa nam inne ważne aspekty dokonywanych zakupów. Ostrołęcka policja apeluje o czujność i rozwagę przy dokonywaniu tego typu transakcji.


Kobo

Tatary z nowym parkingiem (zdjęcia)

Przed świetlicą wiejską w Tatarach trwają roboty brukarskie. Powstaje nowy parking o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych. Prace wykonują pracownicy kadzidlańskiego zakładu gospodarki komunalnej i mieszkaniowej oraz urzędu gminy.


Body Clinic

Wypadek na pływalni. Na kobietę spadła ciężka szyba!

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj przed południem na terenie Parku Wodnego "Aquarium" w Ostrołęce. Na młodą kobietę kąpiącą się z małym dzieckiem w jacuzzi spadła szyba. Potrzebna była pomoc medyczna. Na miejscu interweniowała też policja.Trzy pieski szukają domu

Dorosła suczka oraz jej dwa, dwumiesięczne szczeniaczki przebywają na placu jednej z firm. Teren jest ogrodzony, a pieski są zabezpieczone, dostają też wodę i karmę. Jak informuje nam osoba zgłaszająca - wszystkie pieski to suczki. Czy ktoś udzieli im schronienia i zaoferuje przyjaźń?


JBB

JBB

"Burdel" w wieżowcu? (zdjęcia)

Do niespotykanej w naszym regionie dewastacji doszło w bloku przy ul. 11 Listopada 2 w Ostrołęce. Wandale na elewacji wieżowca wypisali sprayem obsceniczne napisy, m.in. "burdel" oraz wskazali numer jednego z mieszkań. Zniszczone zostały także klatki schodowe.


KwiatoweŁąki

Jantarki sparowały z KS Raszyn (zdjęcia, wideo)

Przygotowania do nowego III ligi rozpoczęły zawodniczki Jantaru Ostrołęka, które w nowym sezonie poprowadzi trener Beata Majewska. Na rozpoczęcie okresu sparingowego Jantarki przegrały sprawdzian na boisku ze sztuczną nawierzchnią z KS Raszyn 1:4.

  •  
  • 10:00, 09.08.2018 r.


Sześć sparingów Korony Ostrołęka przed IV ligą

Piłkarze ostrołęckiej Korony rozegrali sześć spotkań sparingowych przed rozpoczęciem nowego sezonu IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego najważniejszy sprawdzian mają przed sobą w sobotnie popołudnie.

  •  
  • 10:00, 09.08.2018 r.

KamilaMeble

Sprawdziany KS CK Troszyn przed ligą na plus

Piłkarze KS CK Troszyn rozegrali sześć meczów sparingowych przed nowym sezonem ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Na swoim koncie zapisali cztery zwycięstwa i dwie porażki. W nowym sezonie drużyna Łukasza Bałazego może sprawić niespodziankę.

  •  
  • 09:59, 09.08.2018 r.


Turniej plażówki w Obierwi. Trwają zgłoszenia

Stowarzyszenie "Projekt Radomir" zaprasza do Obierwi w gminie Lelis na turniej piłki siatkowej "Polówka 2018". Dotychczasowa działalność stowarzyszenia to przede wszystkim aktywacja lokalnej społeczności oraz zapraszanie do wspólnych zabaw sportowo-rekreacyjnych.

  •  
  • 09:59, 09.08.2018 r.ZSP Troszyn

Zderzenie dwóch aut w Rzekuniu (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowe popołudnie na ulicy Mazowieckiej w Rzekuniu. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji przyczyną stłuczki było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez kierującą kią.Skrzynka skarg: zielona woda w ostrołęckich kranach?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Od kilku dni w Ostrołęce w kranach leci zielona woda. W okolicach starego szpitala i na osiedlu Stacja. Jak na innych osiedlach nie wiem, ale myślę, że też. W końcu to te same wodociągi.


PWSIP

Pijani kierowcy na drogach Ostrołęki i powiatu

W ciągu ostatnich dni ostrołęccy policjanci udaremnili dalszą jazdę kilku kierowcom znajdującym się pod wpływem alkoholu. Pomimo wielu apeli oraz informacji o tragediach, do jakich dochodzi z powodu alkoholu, nadal nietrzeźwe osoby wsiadają za kierownicę.


WSAP2018

Gminy powiatu ostrołęckiego: Kadzidło (wideo)

W ramach projektu M@zowszanie, realizowanego ze środków Unii Europejskiej oraz samorządu województwa mazowieckiego, powstają filmy na temat gmin Mazowsza. Prezentacje promują nasz region, rodzimą kulturę i tradycje. W tym odcinku Kadzidło.

Chcesz zostać żołnierzem? Wstąp do służb przygotowawczej

Wojskowy Komendant Uzupełnień w Ostrołęce informuje, że istnieje możliwość odbycia służby przygotowawczej na potrzeby korpusu szeregowych. Służba przygotowawcza odbywa się w ośrodkach szkolenia i jednostkach wojskowych, będzie prowadzona od 4 i od 25 września br.


CKZiU

Trzy pożary i wypadek

Cztery interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W regionie doszło do jednego zdarzenia drogowego oraz trzech pożarów, w tym jednego poszycia lasu.
1. W Obierwi (gm. Lelis) o godz. 11.21 gaszono pożar poszycia lasu na powierzchni około 10 m kw.Roboty cząstkowe na ulicach w mieście

Na terenie Ostrołęce prowadzone są cząstkowe naprawy jezdni w różnych rejonach miasta. Ekipa remontowa uzupełnia nawierzchnię bitumiczną masą na gorąco i likwiduje inne usterki dróg. Kierowcy muszą się liczyć z przejściowymi utrudnieniami.Drugi przegląd zespołów weselnych w Kadzidle

Stowarzyszenie "Aktywniejsi Razem" zaprasza do Kadzidła na II Kurpiowski Przegląd Zespołów Rozrywkowych pt. "Muzyka łagodzi obyczaje". Na scenie wystąpią znane i lubiane gwiazdy disco polo, zespoły weselne oraz grupy Dejw i Kapela ze Wsi Warszawa.


tarcza

Festyn rodzinny w Łączkach

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Łączkach (gmina Łyse) zaprasza na festyn rodzinny, podczas którego przewidziano liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 11 sierpnia na placu przy OSP. Początek o godz. 15.00.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić