środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Eldor
Trwa remont chodnika przy ulicy Kleeberga (zdjęcia)

Ruszył remont chodnika przy ul. gen. F. Kleeberga. Nawierzchnia chodnika była w bardzo złym stanie. Pokruszone i wypłukane płyty stwarzały zagrożenie dla zdrowia przechodniów, a samo poruszanie się ścieżką było prawdziwą gehenną. Po latach chodnik doczekał się naprawy.


biotechnik

JBB


Kredyt gotówkowy - czym jest zdolność kredytowa?

Jeżeli planujemy się starać o kredyt gotówkowy, bez wątpienia musimy być zorientowani w zagadnieniach, które wiążą się z tematyką finansową. Jedną z istotnych kwestii jest tutaj pojęcie zdolności kredytowej.Strażacy uratowali kota. Był w studni (zdjęcia)

Do niecodziennego zdarzenia wezwano wczoraj po południu strażaków. W Baranowie przy ulicy Bartniej mundurowi wyciągnęli kota ze studni. Zwierzę znajdowało się około 10 metrów pod powierzchnią ziemi. Po uwolnieniu czworonoga, przekazano go pod opiekę właściciela.
TWP

Lot balonem nad Ostrołęką (zdjęcia)

W poniedziałkowe popołudnie nad Ostrołęką latał balon. Ta nietypowa rozrywka to marzenie wielu osób. Ten fenomenalny i prosty w budowie statek powietrzny zawitał nad naszym miastem. Lot trwał kilkadziesiąt minut i objął różne części Ostrołęki.


Hoopla


Na taniec z Atrią. Nowy nabór

Szkoła Tańca Atria ogłasza nabór dzieci do grup początkujących tańca towarzyskiego. Zajęcia dla dzieci to doskonały sposób, aby rozpocząć przygodę z tańcem. Pozytywnie wpływają na rozwój fizyczny dziecka, sylwetkę, ukształtowanie stóp oraz kulturę osobistą i charakter.
JBB

Kurpik nie dał się liderowi (zdjęcia, wideo)

Podopieczni Łukasza Pokory przed tygodniem ulegli Wkrze Sochocin. W niedzielę czekało ich jeszcze trudniejsze zadanie, bo do Kadzidła przyjechał lider - Wkra Radzanów. Kurpik stawił czoła liderowi i przerwał ich passę sześciu zwycięskich spotkań.

  • Wyświetleń: 4434
  • 13:41, 14.09.2020 r.


Hat-trick Sobotki. Rzekunianka górą (zdjęcia, wideo)

Gracze Bartłomieja Jezierskiego chcieli udowodnić, że porażka w poprzednim tygodniu 2:6 z Bartnikiem Myszyniec była tylko wypadkiem przy pracy. Udało się. Rzekunianka nie dała większych szans Wkrze Sochocin. Już po godzinie wynik starcia został ustalony przez dwóch zawodników.

  • Wyświetleń: 5386
  • 13:03, 14.09.2020 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki


Złoto Oli, srebro Alicji, brąz sztafety

Trzy medale przywieźli przedstawiciele Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki z Międzywojewódzkich Mistrzostw do lat 16. W Ciechanowie zaprezentowali się podopieczni Bartosza Witkowskiego oraz Katarzyny i Konrada Szusterów. Na najwyższym stopniu podium stanęła Aleksandra Dobkowska.

  • Wyświetleń: 2670
  • 12:42, 14.09.2020 r.
Orz lubi wyjazdy (zdjęcia, wideo)

Podopieczni Waldemara Marczaka wygrali w Różanie. Dla Eryka Głażewskiego i spółki to drugie zwycięstwo na obcym boisku. U siebie do tej pory dwukrotnie przegrywali. Orz prowadził 2:0, gospodarze wyrównali, jednak końcówka należała do naszych.

  • Wyświetleń: 5476
  • 12:27, 14.09.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.92 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8