środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Trzy nowe osoby objęte kwarantanną domową w naszym regionie

W ciągu doby przybyły trzy nowe osoby objęte kwarantanną domową. Łącznie jest ich 49. Nie ma nowych zakażeń koronawirusa w naszym regionie, ani też pacjentów hospitalizowanych z powodu podejrzenia zachorowania na COVID-19. Tak wynika z najnowszego raportu ostrołęckiego sanepidu.Były dyrektor ostrołęckiej pływalni został szefem Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwinie. Wybrano też dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Troszynie

Dyrektorem Zespołu Szkół Powiatowych w Troszynie został Mariusz Bacławski, natomiast Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwinie - Wojciech Dobkowski, były szef pływalni w Ostrołęce. Wcześniej obaj mieli powierzone przez Zarząd Powiatu w Ostrołęce obowiązki dyrektora na dziesięć miesięcy.Kolejny huk i drgania budynków w Ostrołęce

W naszym mieście, podobnie jak ostatnio, usłyszeliśmy potężny huk. Przypominał on dźwięk wybuchu, a w oknach budynków mocno zatrzęsły się szyby. Odgłos był najbardziej słyszalny w centrum miasta. Zdaje się, że nie pozostaje nam nic innego, jak przyzwyczaić się do tego zjawiska.


Waldek

Letnie kino plenerowe rusza już dziś

Tradycja ostrołęckich seansów filmowych pod chmurką została wznowiona. Już dziś rusza letnie kino plenerowe pod hasłem: "Klasyki kina w Ostrołęce". Całe wydarzenie zostało zorganizowane przez Urząd Miasta Ostrołęki we współpracy z Fundacją Rozwoju Kinematografii.


Essentia

JBB

COVID-19: nowe zakażenia, kolejne zgony w Polsce

Mamy 259 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem - podał dziś resort zdrowia. Najwięcej chorych na COVID-19 odnotowano na terenie województw śląskiego (80), wielkopolskiego (46) i mazowieckiego (36). Zmarło 15 kolejnych osób. Większość miała choroby współistniejące.Wylosowano pary Pucharu Polski

Oficjalne rozpoczęcie sezonu 2020/2021 zostało zaplanowane na 25 lipca. Właśnie wtedy odbędzie się I runda Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Z kim zagrają zespoły z powiatu ostrołęckiego? Sprawdź.

  • Wyświetleń: 4470
  • 11:04, 03.07.2020 r.

CKZiU


Nowa knajpa w naszym mieście - el Puente Tex-Mex Bar & Grill

Przy ulicy Króla Leszczyńskiego Jana w Ostrołęce mieści się el Puente - knajpka długo wyczekiwana! Malowana ognistymi smakami meksykańskimi zmieszana z intensywnymi barwami teksykańskimi. Podniebienie rozpieścisz nieokiełznanymi smakami Ameryki, sprawdzisz i zrozumiesz jak smakuje Zachód Dziki.Narew zna terminarz rozgrywek

Wydział Gier Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej opublikował terminarz rundy jesiennej Ciechanowsko-Ostrołęckiej Ligi Okręgowej. Zmagania potrwają od początku sierpnia do połowy listopada.

  • Wyświetleń: 4898
  • 10:01, 03.07.2020 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Fachowiec

BawicKamilaMeble

Rekwizytornia

Beneficjenci z regionu ostrołęckiego pozyskali już blisko 559 mln zł z UE. Wsparcie otrzymał m.in. szpital w Ostrołęce

Mazowsze jest na ostatniej prostej w wydawaniu środków unijnych. Mimo olbrzymiej skali, jest pod tym względem w czołówce regionów. Zaangażowanych zostało już ponad 91 proc. środków w ramach RPO WM. Samorząd Mazowsza podpisał z beneficjentami 3300 umów, w ramach których trafiło do nich ponad 4,1 mld zł.

Tylko u nas: Działacz PiS z sądowym zakazem prowadzenia pojazdów rozbił służbowe auto żony, która pracuje w elektrowni

Sylwester Kamiński, działacz PiS złamał ciążący na nim sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i w sobotnie przedpołudnie w miejscowości Drężek (gm. Myszyniec) rozbił osobową skodę superb. Auto jest w posiadaniu ostrołęckiej elektrowni, w której od czterech lat funkcję członka zarządu pełni jego żona.Uszkodził inny samochód podczas cofania. Uciekł z miejsca zdarzenia

Według ustaleń ostrołęckich policjantów, mężczyzna kierujący autem marki Ford Kuga podczas wykonywania manewru cofania z miejsca parkingowego przy ulicy Pileckiego w Ostrołęce, nie zachował ostrożności i tyłem pojazdu uderzył w zaparkowanego forda mondeo. Uciekł z miejsca.

 

 Ponad 30 szkół z subregionu ostrołęckiego otrzyma jesienią sprzęt komputerowy do prowadzenia zajęć online. Umowy zostały już podpisane (zdjęcia)

Ponad 30 szkół z subregionu ostrołęckiego otrzyma od samorządu Mazowsza sprzęt komputerowy do prowadzenia zajęć online. Dziś umowy w tej sprawie podpisali z samorządem Mazowsza reprezentowanym przez członków zarządu Janinę Ewę Orzełowską i Elżbietę Lanc beneficjenci. Sprzęt do szkół trafi jesienią.Pompowali dla Dominika (zdjęcia, wideo)

Na obiektach w Ostrołęce działo się. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce podjął wyzwanie i przyłączył się do akcji #GaszynChallenge.

  • Wyświetleń: 2818
  • 14:11, 02.07.2020 r.


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.45 zł

4.05 zł

1.85 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8