poniedziałek, 30 listopada 2020 r., imieniny Andrzeja, Justyny, Konstantego

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Złoto Zuzi Zecer. Doświadczenia Tosi Szczubełek

Na krytej pływalni OSiR Żoliborz Warszawa odbyła się pierwsza runda ogólnopolskich zawodów Od Młodzika do Olimpijczyka, która w porannym bloku zgromadziła roczniki dziewcząt 2012, 2011 oraz 2010. Do walki w nich stanęły również najmłodsze zawodniczki UKS Piątki Ostrołęka: Zuzanna Zecer oraz Antonina Szczubełek.

  • Wyświetleń: 1803
  • Komentarzy: 0
  • 10:34, 19.11.2020 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Wierzbowska czwarta, Kuklińska dziewiąta

Dwie zawodniczki Siódemki Ostrołęka w Pasłęku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych z udziałem zawodników i klubów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego. Nasze reprezentantki spisały się bardzo dobrze. Uczestniczyły w rywalizacji na 2500 metrów.

  • Wyświetleń: 1863
  • Komentarzy: 0
  • 10:25, 19.11.2020 r.


Podziękowania dla lekarzy i personelu medycznego ze szpitala w Ostrołęce

Składam serdeczne podziękowania personelowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Oddziału Chorób Wewnętrznych Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Ostrołęce im. dr Józefa Psarskiego i wszystkim osobom pracującym z chorymi na koronawirusa za fachową, troskliwą opiekę nad moją ukochaną siostrą Irminą Praczuk-Sochacką.

Dziś przypada Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu

W trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień Rzucania Palenia. Akcja przyjęła się w wielu krajach, w tym również w Polsce. - Palenie tytoniu nie tylko przyspiesza starzenie, ale powoduje poważne konsekwencje zdrowotne - przypomina Ministerstwo Zdrowia.
CKZiU

KamilaMeble

Konkurs Mikołajkowy dla dzieci 2020

Galeria Bursztynowa zaprasza dzieci do udziału w konkursie mikołajkowym. Centrum handlowe nagrodzi aż 100 autorów najładniejszych kartek świątecznych.


Novdom

Głosuj na Mazowsze w konkursie Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Do 24 listopada można oddać głos online m.in. na parę podróżników relacjonujących swoją podróż po Mazowszu. Konkurs Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to promocja turystyki krajowej, a także - dzięki Joannie i Krzysztofowi - sposób na zachęcenie do odwiedzania różnych zakątków naszego województwa.


NovdomNovdom

JBB

Bartosik odznaczona przez prezydenta Kulika

Ewa Bartosik potwierdza, że pesel to tylko dodatek do życia. 69-latka cieszy się zdrowiem i uprawia sport. W sierpniu zaliczyła znakomity występ podczas 30. Mistrzostw Polski Masters w Lekkiej Atletyce. Mieszkanka Ostrołęki wywalczyła w Lublinie trzy złote medale.

  • Wyświetleń: 3028
  • Komentarzy: 0
  • 16:54, 18.11.2020 r.

JBB

Ostry zakręt i dachowanie (zdjęcia, aktualizacja)

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło dziś po południu na trasie Łyse-Kuzie.27-letni mieszkaniec woj. podlaskiego nie zdołał bezpiecznie pokonać ostrego zakrętu. Kierowane przez niego audi wypadło z drogi i dachowało. Wraz z nim podróżowała dwójka pasażerów.


Hoopla

Dobra wiadomość. Dyspozytornie w Ostrołęce i Płocku zostają

Urząd Marszałkowski przekazał dobrą wiadomość. Dyspozytornie w Płocku i Ostrołęce zostają. Przynajmniej przez rok. NFZ zamierza bowiem aneksować dotychczasowe umowy z pogotowiem dotyczące pracy dyspozytorni w Ostrołęce i Płocku na dotychczasowych zasadach.


JBB
Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.28 zł

4.65 zł

4.20 zł

2.09 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8