sobota, 16 grudnia 2017 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Aktualności

Kiermasz bożonarodzeniowy "Motylków"

Warsztat Terapii Zajęciowej "Motylki" zaprasza na bożonarodzeniową wystawę prac. Tradycyjnie mieszkańcy naszego miasta i powiatu będą mogli nie tylko podziwiać niezwykłe dzieła osób niepełnosprawnych, ale również kupić oryginalne ozdoby choinkowe i nie tylko.Pijany potrącił pijanego (zdjęcia)

Pijany pieszy wtargnął na jezdnię pod koła peugeota, którym kierował nietrzeźwy kierowca. Obaj mężczyźni będą mieli teraz problemy, ale pieszy najpierw musi wyzdrowieć i wyjść ze szpitala. Przez nierozwagę z dużymi utrudnieniami musieli liczyć się we wtorkowy wieczór inni kierowcy.Potrącenie na ul. 11 Listopada. Poszkodowana nieprzytomna

Nieprzytomna kobieta w wieku około 70 lat trafiła do szpitala na skutek potrącenia przez samochód, do którego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. 11 Listopada w Ostrołęce. Wypadek miał miejsce w obrębie skrzyżowania z ul. Hallera.Skrzynka skarg: superbakteria w ostrołęckim szpitalu

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Na oddziale ortopedii rozpoczęła się miniepidemia wyjątkową bakterią szpitalną Klebsiella Pneumoniae New Delhi. Bakteria ta jest oporna na wszystkie antybiotyki - nie ma na nią leczenia.


KamilaMeble

CKZiU


Audi w rowie (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na drodze krajowej nr 53 na trasie Ostrołęka-Kadzidło. Według wstępnych ustaleń ostrołęckich policjantów, przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, w wyniku czego jedno z aut zakończyło jazdę w przydrożnym rowie.

Zostań terytorialsem. WKU prowadzi nabór (wideo)

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Ostrołęce prowadzi nabór do Wojsk Obrony Terytorialnej. To nie jedyna oferta WKU skierowana do mieszkańców z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego oraz terenów podległych pod ostrołęcką WKU. Trwają też spotkania informacyjne.Policyjne działania "Smog" rozpoczęte

Policjanci z ostrołęckiej drogówki rozpoczęli działania "Smog". Funkcjonariusze sprawdzają czy kontrolowane przez nich pojazdy nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności. Reagują również na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów.


Triump

Mundurowi z pomocą 10-letniej uczennicy (zdjęcia)

Policjanci z Kadzidła wspierali akcję charytatywną prowadzoną na rzecz 10-letniej uczennicy, która uległa wypadkowi drogowemu. Ponadto mundurowi promowali noszenie odblasków oraz ostrzegali seniorów przed oszustwami.Podsumowano Świąteczną Zbiórkę Żywności (zdjęcia)

Mieszkańcy Ostrołęki i powiatu aktywnie włączyli się w tegoroczną edycję Świątecznej Zbiórki Żywności. Klienci sklepów byli niezwykle hojni i przez trzy dni wrzucali do koszyków wolontariuszy różne produkty spożywcze, które trafią do najbardziej potrzebujących.Fight Academy z sukcesami w Mazovia Cup (zdjęcia)

Reprezentanci Fight Academy Ostrołęka udanie zaprezentowali się w międzynarodowym turnieju Mazovia Cup 2017 w Tarczynie. To zawody Pucharu Europy federacji UFR, które zgromadziło blisko sześciuset zawodników z kilkunastu krajów Starego Kontynentu.

  •  
  • 10:58, 05.12.2017 r.


V Łubudu Cup dla Dłużniewskiego (zdjęcia, wideo)

Kolejne turnieje w ramach Łubudu Bowling Cup 2017 stoją na coraz wyższym poziomie. Silna stawka kręglarzy przystąpiła także do piątej odsłony rywalizacji, a najlepszy okazał się Arkadiusz Dłużniewski z Siedlec, który w finale uzyskał 178 punktów.

  •  
  • 10:58, 05.12.2017 r.


Efektowne zwycięstwo "Dzikiego" Kubła (wideo)

Mateusz "Dziki" Kubeł to kolejny podopieczny Wojciecha Dudkowskiego z UKS Gladiator Ostrołęka, który odniósł zwycięstwo podczas IX Gali Sztuk Walk. W piątkowy wieczór już pierwszej rundzie odniósł zwycięstwo nad Sebastianem Milczarkiem z Naczaj Team Wołomin.

  •  
  • 10:57, 05.12.2017 r.


Tercjak uległ Sroce w walce K-1 (wideo)

Podczas IX Gali Sztuk Walk w hali im. Arkadiusza Gołasia w formule K-1 w ringu zaprezentowali się Maciej Tercjak i Mateusz Sroka. Lepszy w walce przeprowadzonej na dystansie trzech rund okazał się reprezentant klubu Semiramida Pułtusk. Obejrzyj pojedynek.

  •  
  • 10:56, 05.12.2017 r.


Młodzież z "metalówki" na 55 Rajdzie Barbórki (zdjęcia)

Młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Ostrołęce, z klasy o profilu mechanik, logistyk i elektryk wraz ze swoim opiekunem Konradem Damięckim uczestniczyła w 55 Rajdzie Barbórki. Uczestnictwo w rajdzie było forma nagrody za stworzenie filmów promujących bezpieczeństwo.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


SPS

Misiowe święto w Piskach (zdjęcia)

Dzieci z grupy teatralnej Biedroneczki, działającej w Centrum Kultury w Troszynie, przedstawiły krótką część artystyczną w Szkole Podstawowej w Piskach (gm. Czerwin). Przedstawienie dotyczyło święta, jakim jest Dzień Pluszowego Misia. Maluchy nawiązały do Kubusia Puchatka.Zwłoki w piwnicy pawilonu handlowego

Ciało około 53-letniego mężczyzny znaleziono wczoraj w zalanej piwnicy pawilonu handlowego w Goworowie. Obecnie trwa ustalanie czy doszło do tragicznego w skutkach wypadku w wyniku porażenia prądem czy może mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zmarł z przyczyn naturalnych.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Danuta Perzan, lat 56, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 5 grudnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 11.00.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.69 zł

4.96 zł

4.44 zł

2.02 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić