piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności

Trojaczki z Ław otrzymały prezent od radnych

Radni z gminy Rzekuń także w tym roku pamiętali o rodzinie z Ław, której tradycyjnie już wręczają podarunek finansowy. Rodzice Igora oraz trojaczków - Niny, Nataszy i Ady - dziękowali za pamięć oraz niespodziankę na tegoroczny Dzień Dziecka.

Zabawa TPD z okazji Dnia Dziecka (zdjęcia)

Doroczny festyn z okazji Dnia Dziecka oraz Dnia Sportu, organizowany przez ostrołęckie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, jak zwykle zgromadził wielu podopiecznych na wspólnej zabawie, grach sportowych, pokazach artystycznych i pysznym poczęstunku.


KamilaMeble

Kurpie na Laudzie i Żmudzi (zdjęcia)

Na Laudzie i Żmudzi odbyły się kolejne Dni Kultury Polskiej, połączone z Festynem Kultury Polskiej w Wodoktach i Kiejdanach oraz Festiwalem Kultury Polskiej w Poniewieżu. W tych wydarzeniach wzięli udział m.in. reprezentanci Kurpiowszczyzny.Wolna Grupa Bukowina w OCK (zdjęcia)

Wolna Grupa Bukowina była gwiazdą czerwcowego koncertu z cyklu Nastroje we Dwoje. Na scenie Ostrołęckiego Centrum Kultury artyści zaprezentowali swoje największe przeboje. Zespół założony przez Wojciecha Belona prezentuje muzykę z nurtu folk rocka i poezji śpiewanej.O włos od potrącenia rowerzysty (wideo)

O włos od potrącenia przejeżdżającego przez przejście dla pieszych był mężczyzna kierujący renault w średnim wieku. Kierowca samochodu całkowicie zignorował obecność niechronionego uczestnika ruchu i jak gdyby nigdy nic, pojechał dalej.


KwiatoweŁąki

Rozenek przeżywa drugą młodość przy Roxi spod Baranowa (zdjęcia)

Wszystko wskazuje na to, że 49-letni Jacek Rozenek, jak wielu mężczyzn w jego wieku, przeżywa drugą młodość. Po rozwodzie z perfekcyjną panią domu - Małgosią, związał się z 26-letnią Roksaną Gąską ze wsi Kopaczyska (gm. Baranowo). Przy niej zmienił m.in. styl ubierania i bycia.


JBB

Mazowieckie Dni Zdrowia z wieloma atrakcjami (zdjęcia, wideo)

Bardzo intensywne trzy godziny spędzili ostrołęczanie, którzy skorzystali z zaproszenia do udziału w Mazowieckich Dniach Zdrowia, które odbyły się w sobotę na miejskiej plaży. Na scenie przygotowano wiele występów, a wokół rozstawiono wiele interesujących stoisk.


AutoNet

Konie w centrum miasta. Uciekły z miejskiej plaży

Ułańską fantazją wykazali się opiekunowie koni, które uciekły w nocy z plaży miejskiej i udały się na spacer w centrum Ostrołęki. Konie zostały schwytane dopiero w pobliżu Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce po pokonaniu ponad dwóch kilometrów.Zawody kawaleryjskie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Na nadnarwiańskich błoniach w Ostrołęce w sobotę już po raz ósmy odbyły się zawody kawaleryjskie. Choć frekwencja w tym roku nie dopisała, mieszkańcy mogli podziwiać wysokie umiejętności sprawnościowe jeźdźców w kilku konkurencjach i widowiskowe pokazy.


CKZiU

Niepowtarzalna Noc Bibliotek w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Moc atrakcji przygotowali dla mieszkańców Ostrołęki i regionu organizatorzy Nocy Bibliotek. W siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Równolegle trwało kilka wydarzeń przeznaczonych dla różnych odbiorców i grup wiekowych.Baranowo z lotu ptaka (wideo)

Lotem ptaka zwiedzamy Baranowo - gminę miejsko-wiejską położoną w zachodniej części powiatu ostrołęckiego. W miejscowości jest kościół pw. świętego Bartłomieja Apostoła, a także znane mleczarskie zakłady produkcyjne. O historii wsi powstała publikacja autorstwa Pawła Białczaka.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in rodzajem silnika i rokiem produkcji.Skrzynka skarg: duszno w ostrołęckich szkołach

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
W ostrołęckich szkołach brakuje klimatyzacji czy jakiejkolwiek cyrkulacji powietrza. Większość klas jest źle wietrzona, a uczniowie i nauczyciele zmuszeni są w takich warunkach spędzać wiele godzin dziennie.


WSAP2018

Ile stron ma szkolny statut? (zdjęcia)

Po raz trzynasty odbył się festyn Zespół Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. Na placu naprzeciwko szkoły przygotowano dla uczestników wiele atrakcji. Jedną z nich był turniej nauczyciele kontra uczniowie, w którym padały trudne pytania.


JBB

Święto Torfu i Żurawiny w Piaseczni (zdjęcia)

Mieszkańcy Piaseczni w gminie Kadzidło po raz kolejny bawili się w sobotę na obchodach "Święta Torfu i Żurawiny". Podczas lokalnej imprezy zaprezentowały się koła gospodyń wiejskich z okolicznych wsi, a dzieci mogły wziąć udział w konkursach i zabawach.


AgroMetal

Wielki finał OLB już w poniedziałkowy wieczór

Radosław Brzostek przed finałem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej w Łubudu jest głównym kandydatem do wygrania całych rozgrywek. Reprezentant zespołu Konkret zgromadził na swoim koncie 1967 punktów i ma dużą przewagę nad rywalami w nieoficjalnej klasyfikacji.

  •  
  • 10:20, 10.06.2018 r.


Cenne zwycięstwo na koncie Bartosza Muracha

Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Bartosz Murach bardzo udanie zaprezentował się w ostatnim turnieju na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej. W finałowym meczu pokonał po tie-breaku Sylwestra Puchalskiego 7:6 (7:5).

  •  
  • 10:19, 10.06.2018 r.

EUROTUR

MKKK Shinkyokushin z kolejnymi medalami

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca udanie zaprezentowali się w Ogólnopolskim Turnieju w Karate Kyokushin organizowanym w Ostrowi Mazowieckiej.

  •  
  • 10:19, 10.06.2018 r.


Fałszywy alarm, ognisko i pożar poszycia leśnego

Trzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki. W Galerii Bursztynowej odnotowano fałszywy alarm, a przy ul. łęczysk w środku nocy gaszono pozostawione bez nadzoru ognisko oraz poszycie leśne. Łącznie interweniowały cztery zastępy strażaków.


Supełek

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić