piątek, 23 marca 2018 r., imieniny Oktawiana, Pelagii, Zbisława

Aktualności

Jordan Czapski kompletuje trofea (zdjęcia, wideo)

Jordan Czapski odniósł zwycięstwo w Turnieju o Pucharu Dyrektor MZOSTiIT Roberta Juchniewicza. W finałowym spotkaniu w hali sportowej w Wojciechowicach pokonał rozstawionego z numerem dwa Jakuba Noska 6:4 4:6 10:1 i umocnił się na prowadzeniu w rankingu open.

 •  
 • 10:41, 12.03.2018 r.

KamilaMeble

Piłka w regionie, czyli komu awans, komu spadek?

Dużymi krokami zbliża się runda wiosenna piłkarskich rozgrywek w naszym regionie. Walka o awans, ale również o utrzymanie z pewnością dostarczy dużo emocji. Jakie mogą być najkorzystniejsze rozstrzygnięcia w poszczególnych ligach dla zespołów z regionu?

 •  
 • 10:41, 12.03.2018 r.


Drodzy Pospieszalscy

Ponad 30 tys. zł zapłaciło miasto za koncert kolęd Pospieszalskich w Ostrołęckim Centrum Kultury. To niewiele mniej niż za organizację miejskiego sylwestra - 33 tys. zł. Najbardziej znaną postacią zespołu jest Jan Pospieszalski, prawicowy i kontrowersyjny dziennikarz znany z TVP.Nabór do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

Nabór do publicznych przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych działających na terenie Ostrołęki po raz kolejny przeprowadzony zostanie z zastosowaniem elektronicznego systemu. Rejestracji dziecka będzie można dokonać już od przyszłej środy.Nie pozwól, by psiaki pojechały do schroniska

Bezdomne pieski, które zostały znalezione z ulicy, nadal nie znalazły swojego domu. Ludzie o wielkich sercach pomagają jak mogą, karmią i tworzą domy tymczasowe. Niestety, te psie sierotki zapewne czeka od wtorku pobyt w schronisku.Z wizytą w redakcji "Mojej Ostrołęki" (zdjęcia)

Redakcja "Mojej Ostrołęki", największego w regionie dziennika internetowego, zaprasza w swoje progi przedszkolaków, dzieci oraz młodzież szkolną wraz z opiekunami. Podczas wizyty goście dowiedzą się jak wygląda codzienna praca dziennikarza i fotoreportera.Ostrołęccy policjanci podsumowali 2017 rok (zdjęcia)

Mundurowi zorganizowali spotkanie w ostrołęckiej komendzie policji, aby podsumować działania podjęte w 2017 roku. Wydarzenie było też okazją do wręczenia medali i odznaczeń ministra spraw wewnętrznych i administracji oraz dyplomu dla najpopularniejszego dzielnicowego ubiegłego roku.Wypadek i pożar tui

Dwie interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu.
1. W Białusnym Lasku (gm. Myszyniec) o godz. 17.13 usuwano skutki wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego.


AutoNet

Klubokawiarnie na terenie gminy Goworowo

Ośrodek Edukacji Regionalnej w Lipiance oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie zapraszają dzieci, rodziców oraz dziadków na spotkania w Klubokawiarni. Każdy będzie mógł miło spędzić czas w gronie najbliższych, jak i zawrzeć nowe znajomości.


JBB

Promocja dwujęzycznej książki Hanny Sobiech

Na spotkanie autorskie z ostrołęcką poetką Hanna Sobiech zaprasza oddział ciechanowski Stowarzyszenia Autorów Polskich oraz Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie. Autorka zaprezentuje swój najnowszy tomik poezji pt. "Aż do świtu - Bis zum Morgengrauen".Prezentacja książki "Kurpiowszczyzna"

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza mieszkańców miasta na prezentację książki pt. "Kurpiowszczyzna. Kultura, historia, gospodarka". Publikacja stanowi zbiorową pracę pod redakcją profesora Janusza Gołoty i doktora Jana Mironczuka.


CKZiU

Aneta Prymaka-Oniszk gościem klubu "Przy Studziennej"

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Tym razem gościem będzie dziennikarka Aneta Prymaka-Oniszk, autorka ciekawej książki pt. "Bieżeństwo 1915. Zapomniani uchodźcy". Publikacja jest rzetelnym dokumentem historycznym.Kolejny punkt kasowy z problemami

Kolejny punkt umożliwiający mieszkańcom miasta i regionu dokonywanie opłat za rachunki ma problemy. Jak się okazało do Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce zgłaszają się poszkodowani, którzy zlecili firmie przelanie pieniędzy. Środki nie trafiły jednak do odbiorców.Harlem w OCK (zdjęcia)

Zespół rockowy Harlem był gwiazdą sobotniego koncertu z cyklu "Nastroje we Dwoje". Choć grupa jest bardzo znana i utytułowana, mieszkańcy miasta i regionu nie zapełnili sali widowiskowej w Ostrołęckim Centrum Kultury.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.Wyszarpane zwycięstwo Trójki (zdjęcia, wideo)

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w spotkaniu czternastej kolejki rozgrywek II ligi pokonali TS Siemiatycze 29:27. Podopieczni trenera Radosława Żebrowskiego w konfrontacji rozegranej przed własną publicznością świetnie zaprezentowali się do przerwy.

 •  
 • 10:24, 11.03.2018 r.


Akcja 1%. Podziel się podatkiem z OKLA Ostrołęka

Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki zwraca się z prośbą o wsparcie działalności klubu poprzez przekazanie 1% podatku osobistego PIT za 2017 rok. Pozyskane w ten sposób środki będą przeznaczone na dalszy rozwój i funkcjonowanie wszystkich grup szkoleniowych.

 •  
 • 10:23, 11.03.2018 r.

JBB

Narciarze KS Spych w Biegu Piastów (zdjęcia)

Narciarze KS Spych Przystań po raz kolejny pojawili się w Biegu Piastów w Szklarskiej Porębie - Jakuszycach. Podczas trzydniowej imprezy na trasie zaprezentowało się blisko trzy tysiące zawodniczek i zawodników reprezentujących ponad dwadzieścia krajów.

 •  
 • 10:23, 11.03.2018 r.


UKS Olimp z sukcesami w Żyrardowie i Olsztynie

Młodzicy UKS Olimp Ostrołęka bardzo udanie zaprezentowali się w Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki w Żyrardowie. Podopieczni trenerów Renisława Dmochowskiego i Edyty Oleśkiewicz zajęli czwarte miejsce w zawodach, rozgrywając dobre mecze.

 •  
 • 10:22, 11.03.2018 r.


Skrzynka pytań: poszukiwanie stomatologa

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Kilka miesięcy temu w Centrum Medycznym w Ostrołęce przyjmowała stomatolog Renata. Pani była dość charakterystyczna, mówiła z nieco innym akcentem. Wiem, że pochodzi z Brazylii i ma rodzinę koło Kadzidła.


EUROTUR

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.92 zł

4.55 zł

1.91 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić