środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Janusz Piotrowski, lat 70, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 11 stycznia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.Jantar Cup 2019 z mocną obsadą. Plan gier

Jantar Ostrołęka tradycyjnie będzie gospodarzem styczniowego turnieju halowej piłki nożnej kobiet seniorek. W rywalizacji zaprezentują się zespołu z całego regionu, zmagania piłkarek z pewnością dostarczą dużo emocji i wrażeń kibicom.

  •  
  • 11:30, 11.01.2019 r.

KOBO

Kornelia Suchecka zanotowała udane starty

Kornelia Suchecka to bardzo utalentowana zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka, która rozwija swoja pasję w lekkiej atletyce pod wodzą trenera Marka Mierzejewskiego. W swojej koronnej konkurencji trójskoku notuje bardzo dobre wyniki.

  •  
  • 11:29, 11.01.2019 r.

Essentia

Dobre wyniki Rafała Szulęckiego w karate

Rafał Szulęcki to zawodnik Brokowskiego Klubu Karate Kykushinkai, który od kilku lat z powodzeniem rywalizuje na arenie krajowej, jak i międzynarodowej. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ma za sobą kolejne bardzo udane starty również w sezonie 2018.

  •  
  • 11:28, 11.01.2019 r.KamilaMeble

Muzycznie na Wieczorze Noworocznym w MBP (zdjęcia, wideo)

Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki zaprosiły na jedno ze spotkań kulturalnych organizowanych przez placówkę. Tym razem pracownicy, przyjaciele biblioteki i goście spotkali się na wspólnym muzykowaniu.
Zadymienie w mieszkaniu

Minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano do zadymienia w budynku mieszkalnym przy ul. Kolejowej w Ostrołęce. Do zdarzenia doszło o godz. 11.05. Do działań zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.Bal karnawałowy w Centrum Warszawska 34 z sambą brazylijską

Centrum Bankietowo-Usługowe Warszawska 34 zaprasza na bal karnawałowy, który odbędzie się 16 lutego 2019 r. o godz. 20.00. Centrum oferuje w cenie 140 zł za osobę przywitanie lampką wina musującego, bogate menu, bufet deserowy, napoje zimne i gorące bez ograniczeń.


Essentia

Ostrołęka: mniej dzieci, mniej zgonów, ale więcej małżeństw

Urząd Stanu Cywilnego w Ostrołęce przygotował podsumowanie roku 2018. W zestawieniu zawarto ilość urodzeń, zgonów, zawartych małżeństw, najpopularniejsze imiona nadane chłopcom i dziewczynkom. Okazało się, że zmalała liczba urodzeń i zgonów, ale wzrosła ilość małżeństw.


JBB

Uroki zimy w Szkole Podstawowej w Przystani (zdjęcia)

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Przystani korzystają z uroków, jakie daje im zima. Dzięki sprzyjającej aurze pogodowej, podczas zajęć wychowania fizycznego młodzież uczy się jazdy na nartach biegowych, zjazdów saneczkarskich oraz jazdy na łyżwach.


PWSIP

Pamiętaj o odśnieżaniu dachu i usuwaniu sopli

Każdy właściciel oraz administrator lub zarządca budynku są zobowiązani, w myśl przepisów ustawy o prawie budowlanym, utrzymać budynek w należytym stanie technicznym, a w okresie zimowym odśnieżać dach i usuwać niebezpieczne hałdy śniegowe i sople.Ulica Cieplińskiego jak szwajcarski ser

Ulicę podpułkownika Łukasza Cieplińskiego "Pługa" w Ostrołęce radny Mariusz Łuba określił, jako drogę przypominająca szwajcarski ser, ze względu na fatalny stan jej nawierzchni. Radny prosi prezydenta miasta Łukasza Kulika o reakcję w tej sprawie.


EUROTUR
Pomóż małej ostrołęczance wygrać walkę z guzem mózgu

Diana urodziła się 10 listopada 2011 roku jako zdrowe dziecko. Później pojawiały się niepokojące objawy i niezliczone, błędne diagnozy co do pogarszającego się stanu dziecka. Dopiero tomografia głowy pokazała prawdziwą, tragiczną przyczynę - guz mózgu.Baranowo i Zawady też zagrają z WOŚP (program)

Do zbiórki na rzecz dzieci włączają się także, wzorem minionych lat, Baranowo oraz Zawady. Sztaby zostały tam zarejestrowane odpowiednio: w Szkole Podstawowej im. Jana Pawla II w Baranowie oraz Szkole Podstawowej im. Aleksandra Kopcia w Zawadach.Przyjęcia planowe i odwiedziny w szpitalu wstrzymane

Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce informuje, że od 10 stycznia br. wstrzymuje przyjęcia planowe pacjentów na czterech oddziałach placówki medycznej, z powodu zwiększonej liczby zachorowań na infekcje grypowe.


NOVDOM


Wypadek w Damiętach

Wczoraj rano w miejscowości Damięty (gm. Goworowo) doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego. Mieszkanka Warszawy wpadła w poślizg i wjechała do rowu, uderzając w skarpę. Na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń.


JBB

Jak podzielić pieniądze na sport? (zdjęcia)

Nowe otwarcie w relacjach miasta z klubami sportowymi zapowiedział prezydent Łukasz Kulik w trakcie spotkania z przedstawicielami środowiska. W spotkaniu, które odbyło się w środę w sali konferencyjnej Urzędu Miasta wzięło udział ponad siedemdziesiąt osób.

  •  
  • 10:54, 10.01.2019 r.


To był udany sezon 2018 Zofii Sobotki

Zofia Sobotka to utalentowana zawodniczka Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, który od kilku lat odnosi sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej. Podopieczna sensei Zbigniewa Wójcickiego ma za sobą także bardzo udany sezon 2018.

  •  
  • 10:52, 10.01.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.35 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8