poniedziałek, 16 września 2019 r., imieniny Edyty, Kornela, Kamili

Aktualności

Na odpust Matki Bożej Siewnej i pielgrzymkę do Dąbrówki

Setki pątników odwiedzi w niedzielę 8 września Dąbrówkę - niewielką miejscowość w gminie Lelis, gdzie przed laty, pośród kurpiowskich lasów, na prastarej barci objawiła się Matka Boża. Do sanktuarium rokrocznie przybywają wierni z okolicznych miejscowości, aby wypraszać potrzebne im łaski.Korona zagra z liderem IV ligi

Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego nie odnieśli jeszcze żadnego zwycięstwa w obecnym sezonie w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. W najbliższej kolejce również będzie o to niezwykle ciężko. Na stadion przy ulicy Witosa przyjeżdża lider.

 • Wyświetleń: 2323
 • 09:04, 06.09.2019 r.


KS CK Troszyn powalczy o punkty w Ciechanowie

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w ostatnich meczach nie prezentowali się najlepiej. W dwóch poprzednich kolejkach KS CK Troszyn zdobył tylko punkt. Czy tym razem, w starciu z MKS Ciechanów, zespół z powiatu ostrołęckiego zdobędzie komplet punktów?

 • Wyświetleń: 2852
 • 09:04, 06.09.2019 r.

Terapia

Hit ligi okręgowej biletowany

W hicie 5 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego podejmować będą Mławiankę Mława. Oba zespoły nie poznały jeszcze smaku porażki w tym sezonie, czy zmieni się to po sobotnim starciu?

 • Wyświetleń: 6556
 • 09:04, 06.09.2019 r.


B klasa: Derby powiatu w Kadzidle

W pierwszym meczu 2 kolejki rozgrywek B klasy w grupie Ostrołęka kibice z regionu będą świadkami derbowego starcia. Na stadionie w Kadzidle miejscowy Kurpik podejmował będzie ULKS Ołdaki. Kto wyjdzie zwycięsko z tego spotkania?

 • Wyświetleń: 3072
 • 09:04, 06.09.2019 r.


Jantar zagra z piłkarkami Ostrovii

Podopieczne trenera Rafała Koska po wyjazdowym zwycięstwie w pierwszej kolejce III ligi kobiet w grupie mazowieckiej zmierzą się teraz przed własną publicznością. Rywalem ostrołęckiego Jantaru będzie Ostrovia Ostrów Mazowiecka.

 • Wyświetleń: 1976
 • 09:03, 06.09.2019 r.


Tomasz Kłos: Powinniście zabiegać o nowe boisko

Na rzekuńskim orliku były reprezentant Polski Tomasz Kłos i pogromca TurboKozaków Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski spotkali się z młodymi piłkarzami Rzekunianki Rzekuń i APN Narew Ostrołęka. Zaproszeni goście odpowiadali na liczne pytania dzieci.

 • Wyświetleń: 2354
 • 09:03, 06.09.2019 r.


Szczypiorniści Trójki stracili ważne ogniwo

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki szlifują formę przed nowym sezonem rozgrywek II ligi. Niespodziewanie z zespołu prowadzonego przez trenera Rafała Niećkę odszedł podstawowy zawodnik Sławomir Dmowski, który świadczył o sile drużyny z Ostrołęki.

 • Wyświetleń: 1277
 • 09:03, 06.09.2019 r.


InQbator: ostrołęcki port na Narwi sceną dla spektaklu "Głębia"

Ogromna niespodzianka czeka na miłośników teatru oraz ostrołęckiego festiwalu InQbator. W tym roku, wśród licznych spektakli przygotowanych przez grupy teatralne, zobaczymy zupełną nowość w naszym mieście - spektakl "Głębia". Sceną dla wydarzenia stanie się stary port na Narwi w Ostrołęce.Troszyn z nowym placem zabaw i siłownią (zdjęcia)

Najmłodsi mieszkańcy Troszyna mogą już korzystać z nowego placu zabaw. To kolejne miejsce dla najmłodszych, które umożliwi im wspólne spędzenie czasu, a także integrację społeczną. Obok znajduje się również siłownia zewnętrzna.

 


NOVDOM

Święto plonów w Baranowie

Mieszkańcy gminy Baranowo wezmą udział w uroczystych obchodach święto plonów. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym koncerty gwiazd muzyki rozrywkowej. Doroczne dożynki zainauguruje msza święta dziękczynna w kościele pw. św. Bartłomieja w BaranowieŁyse: trzy miejscowości z nową przestrzenią publiczną (zdjęcia)

Centra trzech najliczniej zamieszkałych miejscowości w gminie Łyse - Lipniki, Łyse i Zalas, z końcem sierpnia br. zyskały nowy, bardziej atrakcyjny i estetyczny wygląd. Powstały m.in. chodniki, pasy zieleni, zamontowano ławki, stojaki na rowery, kosze na śmieci, zasadzono drzewka oraz krzewy.


ISP

WSAP

Eldor


Nowe pracownice w ratuszu

Rozstrzygnięto konkursy na dwa urzędnicze stanowiska w ostrołęckim ratuszu - inspektora ds. gospodarki leśnej i zieleni oraz głównego specjalisty ds. tworzenia warunków do jakościowego rozwoju szkół. Nową pracę w urzędzie miasta rozpoczną dwie kobiety z naszego miasta.


pegas oil

Centrum Nauki Języka Angielskiego "Simple" w Ostrołęce. Nowa filia

Do wspólnej przygody z językiem angielskim zaprasza Centrum Nauki Języka Angielskiego "Simple" w Ostrołęce. Nowa filia szkoły, która rusza już w październiku znajduje się przy ul. Sienkiewicza 32 na II pietrze na przeciwko Szkoły Podstawowej  nr 6. Zapisz się na nowy rok 2019/2020 już dziś.


CKZiU

Podał się za policjanta. Zabrał pieniądze i zegarek

Dariusz G. jest podejrzany o podanie się za policjanta oraz dokonanie rozboju. - Przeprowadził przeszukanie Szymona M. i jego bagażu. Następnie używając przemocy doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności i zabrał mu pieniądze oraz zegarek - informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.Puchar Polski: Poznaj pary IV rundy

W siedzibie Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary czwartej rundy Pucharu Polski. Wbrew wcześniejszym planom, już teraz dołączyły do turnieju drużyny IV-ligowe. Z kim zmierzą się Korona, Narew, KS CK Troszyn i Rzekunianka?

 • Wyświetleń: 2286
 • 13:56, 05.09.2019 r.

Łomşa

"Pokochaj mnie" w Lelisie (zdjęcia)

Rewelacyjny koncert w ramach czwartego festiwalu Ostrołęckie Operalia wybrzmiał w sali Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Koncert, w którym znalazły się najpiękniejsze utwory o tematyce miłosnej z polskiego i światowego repertuaru muzyki rozrywkowej, zaprezentowali Olga Bończyk i Jakub Milewski.Siedem firm zainteresowanych zaprojektowaniem obwodnicy Ostrołęki

Do GDDKiA wpłynęło siedem ofert w przetargu na opracowanie Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej wraz z materiałami do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy obwodnicy Ostrołęki w ciągu drogi krajowej nr 53.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.96 zł

5.25 zł

4.97 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8