wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

AktualnościNajlepsza oferta dla par tylko w Play!

Tylko teraz w wybranych salonach Play rewelacyjna promocja, w której wszyscy klienci podpisując umowę w ofercie Duet otrzymają dwa smartfony i abonament już od 60 zł miesięcznie za osobę. W promocji klient sam decyduje, które telefony połączy i zaoszczędzi nawet do 600 zł.

Tragiczny finał pożaru. Nie żyje mężczyzna

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło minionej nocy w miejscowości Surowe w gminie Czarnia. W nocy palił się prowizoryczny barak, w którym przebywała jedna osoba. Niestety, w wyniku pożaru, mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.W muzeum o roli filmów animowanych czasów wojny (zdjęcia)

Muzeum Żołnierzy Wyklętych zaprosiło na kolejne spotkanie w cyklu Muzealna środa. Tym razem w kręgu tematycznym znalazły się filmy animowane, które w czasie wojny nie tylko bawiły, ale także, o czym niewiele osób wie, były zaangażowane politycznie.


Essentia

Sportowiec Roku 2018. Głosowanie na finiszu

Sportowiec Roku 2018 w Regionie cieszy się dużym zainteresowaniem Czytelników naszego portalu. 64 utalentowanych i utytułowanych już sportowców walczy o miano najlepszego zdaniem kibiców. Do końca głosowania pozostały już tylko cztery dni.

  •  
  • 11:02, 07.02.2019 r.


Miasto wciąż stawia na "Lekkoatletykę dla każdego"

To już piąty sezon projektu "Lekkoatletyka dla każdego" w naszym mieście. Miasto postanowiło podpisać porozumienie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki, aby dzieci z ostrołęckich szkół mogły trenować pod opieką licencjonowanych szkoleniowców.

  •  
  • 11:01, 07.02.2019 r.


Karatecy MKKK przygotowani do startów

Zawodnicy MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki do kolejnych startów przygotowywali się w trakcie obozu w Gilczarowie Górnym. Stoczyli też treningowe walki na obiektach COS w Zakopanem. Warunki do treningów i pogoda dopisały, a to dobry prognostyk przed zbliżającymi się imprezami.

  •  
  • 11:01, 07.02.2019 r.


Michał Nosek trenerem FC 2012 Różan

Drużyna FC 2012 Różan przygotowuje się do rundy wiosennej w piłkarskiej B-klasie pod okiem nowego trenera. Został nim Michał Nosek, do niedawna piłkarz i szkoleniowiec juniorów w Koronie Ostrołęka. Nosek grał w Koronie przez 13 lat.

  •  
  • 11:00, 07.02.2019 r.

Spektakl

"Moja Ostrołęka" ma już 16 lat

Dziś świętujemy 16 urodziny! Dziennik internetowy "Moja Ostrołęka" powstał w 2003 roku i od tego momentu informuje o ważnych wydarzeniach w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim, nie pomijając tych istotnych z perspektywy regionu, kraju czy świata.
JBB

Kolejne zmiany w etatach urzędu miasta

To już trzecie zarządzenie prezydenta miasta odnośnie liczy etatów w miejskim ratuszu. We wtorek 5 lutego br. ukazało się zarządzenie dotyczące planu zatrudnienia w etatach w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Obecnie plan ten wynosi 245,05 etatów.Na święto fafernucha do Golanki

Koło Gospodyń Wiejskich w Golance (gm. Kadzidło) zaprasza po raz kolejny na święto fafernucha, które corocznie gromadzi miłośników kurpiowskich kulinariów i smakoszów marchewkowych ciasteczek. Święto już na stałe weszło do kalendarza gminnych imprez.


CKZiU

Wymusił pierwszeństwo na przejeździe kolejowym

Do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i pociągu towarowego doszło wczoraj rano na przejeździe kolejowym w Czarnowcu (gm.Rzekuń). Według ustaleń policji przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przez kierowcę osobówki.


JBBKredytOK

Zderzenie osobówki z pociągiem towarowym

Do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem towarowym doszło dziś rano na przejeździe kolejowym w Czarnowcu (gmina Rzekuń). Na miejscu interweniowali funkcjonariusze ostrołęckiej policji i straży pożarnej. Mundurowi wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.Śmierć w zakładzie karnym

Jedna z osób osadzonych w Zakładzie Karnym w Przytułach Starych dokonała samouszkodzenia. Pomimo podjętych działań, najpierw przez funkcjonariusza pełniącego służbę, później przez zespół pogotowia ratunkowego, nie udało się jej uratować.


KamilaMeble

Telewizja cyfrowa i internet za 33 zł. Tylko w Esprit

Ostrołęcka Telewizja Kablowa Esprit, która jest pionierem na naszym rynku, daje klientom możliwość przetestowania usług. Dzięki umowie na czas nieokreślony, możesz sprawdzić ofertę. Jeśli nie spełni oczekiwań, w każdej chwili można z niej zrezygnować, bez żadnych konsekwencji.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: ćwiartka z kurczaka w cenie 2,49 zł/kg*, baleron po 14,99 zł/kg, pomarańcze za 2,69 zł/kg, Alpejskie Mleczko (różne smaki, 330 g) tylko 7,99 zł.Szczepienia psów przeciwko wściekliźnie

Na terenie gmin powiatu ostrołęckiego prowadzone są szczepienia psów przeciwko wściekliźnie. To jedyne szczepienie, które jest obowiązkowe i do którego obligują nas przepisy prawne. Warto zatem pamiętać o swoich czworonogach i doprowadzić je do lekarza weterynarii.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

lekkie zachmurzenie

9°C, 1010 hPa

lekkie zachmurzenie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

58
Jakość powietrza:
Słaba

Pył PM2.5: 38 µg/m³

Pył PM10: 60 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.27 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8