czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności
Trzy wypadki i fałszywy alarm w Lidlu

Czterokrotnie interweniowali w piątek strażacy z Ostrołęki i powiatu. Na drogach doszło do trzech zdarzeń drogowych. We wszystkich przypadkach sprawcami byli pijani kierowcy. Odnotowano także fałszywy alarm w supermarkecie sieci Lidl przy ul. Witosa.Dlaczego warto jeździć nowym fordem focusem?

Nowy Ford Focus z powodzeniem podbija serca użytkowników. Model ten jest ulepszony od poprzednich wersji i posiada szereg innowacyjnych, technologicznych rozwiązań, które unowocześniają go i przystosowują do jazdy w dzisiejszych realiach. Kierowcy wymagają obecnie od samochodów coraz więcej.Dlaczego warto zamówić dietę pudełkową?

W dzisiejszym świecie panuje kult ciała. Każdy chciałby być szczupły, tylko jak tego dokonać? Sprawa niby prosta - ruch i dieta. Zdrowego ciała nie utrzymamy jednak, jeśli będziemy stosować dietę o bardzo niskiej wartości kalorycznej, wykluczającą wiele produktów czy wręcz głodząc się.


MobilSerwis


Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


Gaska OCK

KamilaMeble

Uwaga kierowcy! Wznowiono ruch pociągów

Na przejeździe kolejowym przecinającym ulicę Goworowską w Ostrołęce (tuż przed miejscowością Tobolice) wznowiono ruch pociągów. Kierowcy zbliżający się do torów muszą wykazać się jeszcze większą ostrożnością niż dotychczas. Po każdej stronie znajdują się znaki stop oraz krzyże św. Andrzeja.
Kwiatowe ÂŁÂąki


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Anna Bacławska, lat 43, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w poniedziałek 11 listopada kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 14.00.


MEBPOL

NOVDOM

Andrzejki


Pizzeria Calabria - pizza z pieca. Tylko teraz rabat -15 procent (zdjęcia)

W naszym mieście pojawił się nowy punkt gastronomiczny. W sobotę 9 listopada otwarta zostanie pizzeria. Lokal mieści się przy ul. Hallera w Ostrołęce. Wyjątkowość pizzy stanowi fakt, że jest wypiekana w ręcznie wykonanym piecu opalanym drewnem. Czas wypieku wynosi od półtorej do dwóch minut.Sztywny Pal Azji zagrał w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

Kolejny raz, po 30 latach nieobecności na ostrołęckiej scenie, mieliśmy wyjątkową okazję usłyszeć koncert polskiego, rockowego zespołu Sztywnego Palu Azji. Kapela święciła trumfy w drugiej połowie lat 80 i pierwszej połowie lat 90. Bilety na koncert wyprzedały się na pniu.
CKZiU

Poważne zderzenie w Czarnowcu. Są osoby poszkodowane (zdjęcia)

Dwie osoby zostały zabrane do szpitala na skutek zderzenia się dwóch samochodów w Czarnowcu (gm. Rzekuń). Do wypadku doszło w wyniku wymuszenia pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu. W tym czasie panowała gęsta mgła, ograniczająca widoczność do kilkudziesięciu metrów.


BNP

Trwają działania "Kaskadowy pomiar prędkości"

Od rana funkcjonariusze prowadzą działania "Kaskadowy pomiar prędkości". Policjanci z drogówki czuwający nad bezpieczeństwem podróżujących, szczególną uwagę zwracają na kierujących jadących z nadmierną prędkością. A wszystko po to, by zminimalizować ilość wypadków drogowych.


Essentia

JBB

Korona kontra Wkra. Walka o punkty na dole tabeli

Piłkarze ostrołęckiej Korony zmierzą się na stadionie przy ulicy Witosa z Wkrą Żuromin. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego jeżeli myślą o utrzymaniu się w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej to powinni w tym meczu sięgnąć po komplet punktów.

  • Wyświetleń: 2713
  • 09:33, 08.11.2019 r.

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

słabe opady deszczu

5°C, 1021 hPa

słabe opady deszczu

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.22 zł

4.91 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8