piątek, 19 kwietnia 2019 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

AktualnościKondolencje

Wyrazy szczerego współczucia i słowa wsparcia dla Pani Małgorzaty Duszak z powodu śmierci Brata składają zarząd oraz pracownicy firmy Prospreco Polska sp. z o.o.


KamilaMeble

Pożary traw

Podczas minionej doby spaleniu uległo około sześciu arów trawy. Strażacy z naszego terenu dwukrotnie gasili pożar trawy:
- w miejscowości Rzekuń (al. Armii Krajowej o godz. 16.31),
- w miejscowości Borawe (gm. Rzekuń) o godz. 19.04.


JBB


Niebawem rozpocznie służbę, a już odniósł sukces

31-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który za miesiąc rozpocznie służbę w Komendzie Powiatowej w Ostrowi Mazowieckiej, ma już na swoim koncie pierwszy sukces. W niedzielne popołudnie zatrzymał nietrzeźwego kierowcę samochodu osobowego.


NOVDOM

Konkurs: wygraj kosz z produktami z Lidla (aktualizacja)

Z okazji otwarcia nowego sklepu Lidl przy al. Jana Pawła II w Ostrołęce przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym można wygrać kosz z różnymi produktami. Wystarczy wysłać do nas e-mail z poprawną odpowiedzią na konkursowe pytanie.Znamy skład Rady Osiedla Starosty Kosa (zdjęcia)

W siedzibie Szkoły Podstawowej nr 5 odbyły się wybory do Rady Osiedla Starosty Kosa. Uczestniczyli w nich mieszkańcy oraz przedstawiciele miejskiego samorządu. W toku obrad wyłoniono nowy skład rady, poruszono też kwestie bieżące dotyczące osiedla.


CKZiU

Pływanie: Uniwersjada celem Angeliki Wikieł

Angelika Wikieł trenująca w Sekcji Pływackiej Narwi Ostrołęka zdobyła złoty medal Akademickich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Lublinie. Równie dobrze poradziła sobie też w kolejnej edycji zawodów z cyklu Arena Grand Prix Polski w Warszawie.

  •  
  • 13:24, 09.04.2019 r.


Dąbrowski czwarty w maratonie w Łodzi

Przemysław Dąbrowski zapowiadał walkę o dobry wynik podczas startu w maratonie w Łodzi i słowa dotrzymał. Biegacz z gminy Rzekuń zameldował się na mecie jako czwarty z czasem 02:22:05. To już kolejny dobry start naszego reprezentanta w tym roku.

  •  
  • 13:23, 09.04.2019 r.

JBB

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


JBB

Ceramik


Padły dzik w Narwi (zdjęcia)

Strażnicy z koła Narew w Ostrołęce, podczas jednego z patroli, dostrzegli w nurtach rzeki Narew, na wysokości miejscowości Dzbenin, padłego dzika. Prawdopodobnie zwierzę dryfowało rzeką i zaczepiło się o wystający z wody konar drzewa.

Jarosław Napiórkowski dyrektorem MZOS-TiIT

Urząd Miasta Ostrołęki ogłosił wyniki konkursu na stanowisko dyrektora Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Został nim Jarosław Napiórkowski zamieszkały w Biedrzycach w gminie Sypniewo.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Agnieszka Serejko, lat 64, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie we wtorek 9 kwietnia w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Ostrołęce o godz. 13.30.


MEBPOL

Po stroiki wielkanocne i wiosenne do "Motylków" (zdjęcia)

We wtorkowy poranek 9 kwietnia odwiedziliśmy z aparatem Warsztat Terapii Zajęciowej "Motylki". Podopieczni stowarzyszenia wykonali piękne stroiki wiosenne i wielkanocne, które każdy chętny może zakupić i tym samym wesprzeć działalność "Motylków".Uwaga na fałszywe faktury za energię

Do pracowników PGE Obrót docierają sygnały od klientów, którzy otrzymują fałszywe wiadomości, przesyłane przez Polską Gospodarkę Energetyczną podszywającą się pod PGE Polska Grupa Energetyczna. Firma ta wzywa do uregulowania rzekomych zaległych należności.Wybory Rady Osiedla Sienkiewicza

W Zespole Szkół Zawodowych nr 3 przy ul. Stefana Jaracza 5 odbędzie się zebranie wyborcze Rady Osiedla Sienkiewicza. O przybycie na spotkanie proszeni są wszyscy mieszkańcy osiedla, którzy chcą mieć wpływ na kształtowanie swojej okolicy.


Essentia

Uczniowie sadzili drzewa (zdjęcia)

Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Józefa Bema w Rzekuniu wzięły udział w corocznej akcji "Lasy pełne energii". Efektem ich pracy było posadzenie zawrotnej liczby, ponad pięciu tysięcy nowych drzew. Akcje przeprowadzono na terenie Kamianki w gminie Rzekuń.59-latek na podwójnym gazie

Do kolejnego zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy doszło w miniony weekend. Tym razem bezmyślnością wykazał się 59-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie wjechał volkswagenem do przydrożnego rowu.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

20°C, 1032 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.94 zł

5.32 zł

4.94 zł

2.18 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8