wtorek, 24 października 2017 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Aktualności

Siatkarze Energi Net mają powody do radości

Siatkarze Energi Net Ostrołęka nowy sezon rozgrywek II ligi rozpoczęli od wyjazdowych zwycięstw nad Huraganem Wołomin 3:2 i MOS Wola Warszawa 3:0. W trzeciej kolejce podopieczni trenera Mateusza Mielnika pauzują. W sobotni wieczór zagrają z BAS Białystok.

  •  
  • 11:22, 11.10.2017 r.
II Giełda Kolekcjonerów w Galerii Bursztynowej

Największe w promieniu 120 km centrum handlowe zaprasza miłośników staroci i kolekcjonowania do udziału w II Giełdzie Kolekcjonerskiej, która odbędzie się 21 października. Kolekcjonujesz różne przedmioty i chciałbyś poznać ich wartość, sprzedać je lub wymienić?Plama oleju na jezdni

Podczas minionej doby doszło tylko do jednej interwencji strażackiej. Z jezdni na ul. 11 Listopada w Ostrołęce o godz. 19.34 usuwano plamę oleju napędowego. Do działań zadysponowano jeden zastęp Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP Ostrołęka.Wszystkie abonamenty obniżone nawet o 10 zł!

Tylko teraz podpisując umowę lub przedłużając obecną wszystkie abonamenty taniej nawet o 10 zł dla każdej osoby. Szczególnie polecany jest abonament rodzinny od 90 zł miesięcznie dla osób, które przeniosą numery. W ramach takiego abonamentu klienci otrzymają:Otrzęsiny klas pierwszych w "czwórce" (zdjęcia)

Tradycją wielu szkół są tzw. otrzęsiny, czyli wprowadzenie pierwszoklasistów w mury szkoły i nadanie im przez starszych kolegów statusu pełnoprawnych uczniów. Takie wydarzenie zorganizowano także w Zespole Szkół Zawodowych im. Adama Chętnika w Ostrołęce.


JBB

Wyniki gry miejskiej "Sztambuch legionisty"

Ostrołęckie muzeum zaprosiło na kolejną edycję historycznej gry miejskiej. Tegoroczna odsłona nosiła tytuł "Sztambuch legionisty". Podczas zabawy gracze wcielili się w członków ekipy filmowej, poszukującej tytułowego sztambucha należącego do oficera 1 Pułku Ułanów Legionów Polskich.Przebudowa drogi Obierwia-Chudek-Baranowo na finiszu

Dobiega końca przebudowa dróg powiatowych na odcinku Obierwia-Chudek-Baranowo. Wykonawca, przedsiębiorstwo PRDM Ostrada z Ostrołęki ma czas do 15 października. Termin realizacji inwestycji został przez zarząd powiatu wydłużony na prośbę prezesa firmy Jarosława Nowaka.Inwentaryzacja azbestu w gminie Olszewo-Borki

Urząd Gminy w Olszewie-Borkach poinformował, że na terenie gminy przeprowadzona będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest. Dzięki zgromadzonym informacjom możliwe będzie pozyskanie środków zewnętrznych na usuwanie i utylizację wyrobów azbestowych.


Iskierka

Zbierają na strój na Chudkozionka

Koło Gospodyń Wiejskich Chudkozionki potrzebuje wsparcia na zakup stroju ludowego dla swojego harmonisty. Zespół jeździ po całej Polsce, występuje podczas licznych wydarzeń kulturalnych i regionalnych, zatem reprezentacyjny strój jest tu bardzo wskazany.Amazonki przejdą w Marszu Różowej Wstążeczki

Ostrołęckie Amazonki kolejny raz przypomną o profilaktyce raka piersi i wyjdą na ulice miasta w Marszu Różowej Wstążeczki. Happening będzie miał na celu pokazanie społeczeństwu, jak ważna jest świadomość, wczesne wykrycie choroby a także chęć walki z nowotworem.Jak nie uzależnić się od wirtulnego świata?

W ostrołęckim ratuszu zorganizowano szkolenie dotyczące uzależnienia dzieci od cybertechnologii i wirtualnego świata. W spotkaniu uczestniczyli pracownicy ostrołęckiej oświaty, opieki społecznej, a także funkcjonariusze policji. Konferencję poprowadzili specjaliści z Centrum Profilaktyki Społecznej.Most zastępczy niemal na półmetku (zdjęcia)

Zgodnie z harmonogramem idą prace przy budowie przeprawy zastępczej na Narwi. Stalowa konstrukcja, którą montuje specjalistyczne jednostka wojskowa z Inowrocławia, sięga już niemal do połowy koryta rzeki. Niebawem wojsko rozpocznie budowę po drugiej stronie Narwi.Śmieciarka zablokowała ruch na ulicy Goworowskiej

Kierowcy, którzy postanowili pojechać dziś ulicą Goworowską w Ostrołęce napotkali przeszkodę. W godzinach porannych ruch na jezdni na pół godziny zablokowała śmieciarka. Ciężarówka zatrzymała się w poprzek ulicy. Samochody, żeby ją ominąć musiały wjechać na chodnik.Zajęcia dla cukrzyków w OCK (zdjęcia)

W Ostrołęckim Centrum Kultury trwają warsztaty dla diabetyków w ramach projektu "Akademia edukacyjno-terapeutyczna dla seniorów chorych na cukrzycę". Zajęcia są przeznaczone dla osób chorych na cukrzycę lub w stanie przedcukrzycowym w wieku co najmniej 60 lat.Pijany 22-latek zakończył jazdę na drzewie

Pijany mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, kierujący volkswagenem, zakończył swoją jazdę na przydrożnym drzewie. W Drężku (gm. Myszyniec) na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Wraz z nim podróżował młody mężczyzna. Pasażer został zabrany do szpitala.Dwa dni wzmożonych działań policji

Dwa dni potrwają intensywne działania policjantów ukierunkowane na zwiększenie bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Mowa o połączonych akcjach: "Bezpieczne przejście", "Niechronieni" oraz "Bezpieczni po zmroku".Sztafetowe batalie nad Narwią (zdjęcia, wideo)

Walka o medale i awans do finałów międzypowiatowych przyciągnęła nad tereny położne nad Narwią lekkoatletów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Nie zabrakło emocji, chociaż zawody nie cieszyły się tak wysoką frekwencją jak w ostatnich latach. Kto wywalczył awans?

  •  
  • 11:30, 10.10.2017 r.


Ostrołęka pływaniem stoi (zdjęcia, wideo)

Triathloniści i pasjonaci pływania wzięli udział w warsztatach z kraula, które odbyły się w Parku Wodnym Aquarium. Podczas dwunastogodzinnego szkolenia z doświadczonymi szkoleniowcami uczestnicy mieli możliwość zdecydowanie poprawić swój styl pływania.

  •  
  • 11:29, 10.10.2017 r.


Truszkowski: Wyciągniemy wnioski z porażki (wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka doznali pierwszej porażki w obecnym sezonie rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej przed własną publicznością. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego muszą szybko wyciągnąć wnioski i przygotować się na kolejne trudne spotkanie.

  •  
  • 11:26, 10.10.2017 r.


Złota Ostrołęka wciąż liderem OLPN (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Złotej Ostrołęki nadal przewodzą w rozgrywkach Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej. W ostatniej serii spotkań rozbili MMWM Ostrołęka aż 9:3. Kolejne dwie bramki na swoim koncie zapisał najskuteczniejszy zawodnik rozgrywek Cezary Stachowicz. Poznaj aktualną tabelę.

  •  
  • 11:23, 10.10.2017 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić