wtorek, 21 marca 2023 r., imieniny Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
Przestępcy znowu atakują. Nie pozwól się oszukać

Oszuści metodą "na wnuczka" cały czas modyfikują swoje metody działania, podając się w trakcie rozmowy telefonicznej np. za policjanta, funkcjonariusza służb mundurowych, bądź siostrzeńca. Bądźmy ostrożni i nie ufajmy takim telefonom!
W bmw bez prawa jazdy i świateł stop

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału patrolowego przerwali niebezpieczną jazdę kierowcy bmw, który wybrał się na przejażdżkę autem nie posiadając prawa jazdy. Dodatkowo samochód, którym się poruszał nie miał światła stop!
Lisiewska, Piskorek i Prusiński z biletami na Węgry

W minioną sobotę do Mielca przyjechało 243 zawodników z 43 klubów zrzeszonych w Polskiej Federacji Karate Shinkyoksuhinkai, aby walczyć o możliwość udziału w Mistrzostwach Europy Kadetów, Juniorów i Młodzieżowców, które w tym roku odbędą się na Węgrzech oraz Mistrzostwach Świata Open odbywających się co cztery lata w japońskim Tokio. W stawce nie mogło zabraknąć przedstawicieli MKKK.
Dolina Bursztynu

Wieczór autorski Marcina Mellera w Kadzidle

Do Kadzidła przyjedzie Marcin Meller - redaktor, pisarz, dziennikarz oraz Honorowy Obywatel Gminy Kadzidło. Na zaproszenie wójta Dariusza Łukaszewskiego oraz dyrektor kadzidlańskiej biblioteki Wiesławy Sobiech opowie o swojej twórczości pisarskiej.

Mieszkańcy wybrali. Nowi sołtysi w gminie Lelis

26 lutego br. zakończyły się wybory sołeckie w gminie Lelis. Mieszkańcy poszczególnych miejscowości, oddając swój głos w wyborach, zdecydowali, kto będzie liderem ich miejscowości. Niektórzy sołtysi zostali na swoich stanowiskach, ale pojawiły się też nowe osoby.

Kobiety statystycznie

160 tysięcy kobiet w województwie mazowieckim jest pracodawczyniami lub pracuje na własny rachunek - to jedna trzecia mazowieckich przedsiębiorców. Ale biznesowa aktywność to oczywiście nie wszystko - panie stawiają też na rodzinę.Informacja Prezydenta Miasta Ostrołęki

Informacja Prezydenta Miasta Ostrołęki w sprawie przeznaczenia do sprzedaży lokali mieszkalnych stanowiących własność Miasta Ostrołęki wraz ze sprzedażą ułamkowych części gruntu w drodze bezprzetargowej, na rzecz dotychczasowych najemców.Zestaw na Dzień Kobiet w Koku Sushi

Koku Sushi zaprasza na wyjątkowe świętowanie Dnia Kobiet! To idealna okazja, aby zanurzyć się w aromatach i smakach kuchni japońskiej, a przy tym docenić i celebrować kobiecość.Siatkarki Nike walczyły w Mysidle

Podopieczne Aleksandry Żendzian z OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą turniej o mistrzostwo Mazowsza Kinder+Sport w kategorii "czwórek". W Mysidle walczyły trzy ekipy. - Moje zawodniczki dzielnie walczyły o każdy punkt, zdobywając przy tym cenne doświadczenia - mówi trenerka.Trwa sesja rady powiatu. Oglądaj obrady online (wideo)

Radni powiatowi zasiedli do obrad.  Rada podejmie uchwały w sprawach zmian w budżecie powiatu, uchwalenia planu pracy na 2023 rok oraz złożenia wniosku o udzielenie zezwolenia na utworzenie oddziału przygotowania wojskowego.Ta historia jest bardzo wyjątkowa

W projekcie Galerii Bursztynowej wzięła udział odważna kobieta pomimo trudności, jakie spotykały ją w życiu. Monika, bohaterka filmu, wzięła sprawy w swoje ręce, zaczepiła stylistkę Galerii Gosię i zapytała o możliwość udziału w poradach modowych.

Ekipa OKKK szkoliła się w Nałęczowie

Za przedstawicielami Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin kolejna edycja Polish Fighters Camp, która odbyła się w dniach 3-5 marca w Nałęczowie. Obóz poprowadziła wyjątkowa postać świata karate - Shihan Koichi Kawabata 7 Dan, a asystowali mu dwaj jego utytułowani uczniowie: Reiji Ohata i Ryoji Ohata.Narew II dogoniła Kurpika (zdjęcia)

Piłkarze z naszego regionu rozegrali kolejne spotkania kontrolne. Narew II Ostrołęka przygotowująca się do zmagań w Klasie A spotkała się z Kurpikiem Kadzidło występującym o szczebel wyżej. Skończyło się remisem. Dwa trafienia dla miejscowych zaliczył Kacper Bąk, zaś dla gości strzelili: Tomasz Golan i Kacper Pabich.

Mamy fotki z meczu Narwi z Ruchem i Polonią (zdjęcia)

W weekend piłkarze z Ostrołęki wzięli udział w trójmeczu. Podopieczni Tomasza Staniórskiego przegrali 1:2 z Ruchem Wysokie Mazowieckie oraz pokonali 4:0 Polonię Lidzbark Warmiński. Każdy mecz trwał po 60 minut. A już w następną sobotę pierwszy mecz o punkty. Nasi podejmą wicelidera - Mazovię Mińsk Mazowiecki.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie duże

9°C, 1014 hPa

zachmurzenie duże

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

Ostrołęka

Dobra jakość powietrza

Rzekuń

Wspaniała jakość powietrza!

Różan

Wspaniała jakość powietrza!

Myszyniec

Wspaniała jakość powietrza!

Kadzidło

Wspaniała jakość powietrza!

Olszewo-Borki

Dobra jakość powietrza

Baranowo

Dobra jakość powietrza

Smog w Ostrołęce i regionie »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.59 zł

7.39 zł

7.58 zł

3.09 zł

Sprawdź szczegóły

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8