piątek, 25 maja 2018 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Do końca maja automatykę serii Starcus kupisz o 25 procent taniej

W budowie domu, tak jak na boisku, liczą się pewne podania, zaufani partnerzy, solidna obrona i przemyślana taktyka. W najnowszej promocji Krispol stawia na gruntowne przygotowania, które zagwarantują spokój podczas mundialu. Promocja została podzielona na cztery etapy treningowe.Karol Samsel i jego gość: Ewa Frączek

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Karol Samsel i jego gość" w Klubie przy Studziennej. Gościem najbliższego spotkania będzie poetka i animatorka kultury Ewa Frączek.Uczniowie SP nr 6 w roli detektywów (zdjęcia)

Uczniowie klasy trzeciej ze Szkoły Podstawowej nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce uczestniczyli w zajęciach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Osiedlową. Dzieci zostały wprowadzone w świat biura detektywistycznego. Zadaniem było odnalezienie zaginionych książek.


JBB

Dzieci z TPD sadziły drzewka pamięci (zdjęcia)

Dzieci i młodzież z Placówek Wsparcia Dziennego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z Olszewa-Borek i Ostrołęki, w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, wzięły udział w akcji sadzenia dębów na terenie leśniczówki Borawe.


NOVDOM

Laspol

Skrzynka skarg: kolejka do poradni ortopedycznej

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Mam pytanie do zastępcy dyrektora Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Czy to jest normalne, żeby ludzie stali od godz. 4.00 lub 5.00 rano w kolejce, żeby dostać się do przychodni ortopedycznej?


Triumph

KamilaMeble

Spektakl pn. "Zaczarowane szczęście" (zdjęcia, wideo)

W czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostrołęce odbył się bardzo interesujący spektakl pn. "Zaczarowane szczęście". Liczna publiczność w wielkim skupieniu i z ogromną ciekawością oglądała poczynania aktorów, których gra wywoływała bardzo dużo radości wśród dzieci.


AutoNet

Oszuści znów się uaktywnili. Policja apeluje

Do dyżurnego ostrołęckiej komendy policji wpłynęło dziś kilka zgłoszeń od mieszkańców miasta. Dotyczyły one tego, że nieznane osoby dzwoniąc podawały się za funkcjonariuszy, a następnie namawiały na spotkanie w celu rzekomego ostrzeżenia przed oszustami i wypłatą pieniędzy.

Podziękowanie dla lekarzy i pielęgniarek

Wdzięczna rodzina chciałaby złożyć najserdeczniejsze podziękowanie wszystkim lekarzom i pielęgniarkom z ostrołęckiego szpitala za profesjonalną i troskliwą opiekę nad śp. Stanisławem Jastrzębskim. Dziękujemy szczególnie całemu personelowi Zakładu Kardiologii Inwazyjnej.Dachowanie w Tyszkach-Nadborach (zdjęcia)

Na drodze wojewódzkiej nr 677 w miejscowości Tyszki-Nadbory (gm. Czerwin) doszło do zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów kierujący kią, stracił panowanie nad autem, następnie wjechał do rowu i dachował. Podróżujący z nim pasażer został zabrany do szpitala.


JBB

Pijany senior za kierownicą

Ostrołęccy policjanci w miniony weekend udaremnili jazdę czterem pijanym kierowcom. Jednym z nich okazał się 80-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Senior nie miał też prawa jazdy. Mężczyzna został zatrzymany dzięki właściwej postawie osoby postronnej.Zgubiono portfel z dokumentami

Czytelnik podróżując w poniedziałek 14 maja autobusem linii prywatnej relacji Ostrołęka-Warszawa zgubił portfel. W środku była gotówka i dokumenty: dowód rejestracyjny, ubezpieczenie OC, dowód osobisty, prawo jazdy i trzy karty płatnicze. Rafał prosi o pomoc w odnalezieniu dokumentów.


TW

Korona Ostrołęka powróciła na pozycję lidera IV ligi!

Piłkarze Korony Ostrołęka mieli wolny weekend, ale i tak powrócili na pozycję lidera IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego otrzymali punkty walkowerem za mecz wycofanymi z rozgrywek Błękitnymi Raciąż.

  •  
  • 11:33, 14.05.2018 r.

ogrodnik

Seria zwycięstw KS CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zapisali piłkarze KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego przed własną publicznością nie dali żadnych szans drużynie Sony Nowe Miasto zwyciężając 5:2.

  •  
  • 11:32, 14.05.2018 r.


Dużo emocji i bramek w A klasie (zdjęcia, wideo)

To był bardzo ciekawy i emocjonujący na boiskach piłkarskiej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Trzy punkty na swoim koncie zapisali piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec, Rzekunianki Rzekuń i Kurpika Kadzidło. Porażki doznał Świt Baranowo.

  •  
  • 11:31, 14.05.2018 r.

AgroMetal

Narew ucieka Koronie w B klasie (zdjęcia, wideo)

Narew 1962 Ostrołęka zapisała na swoim koncie kolejne ważne zwycięstwo w rozgrywkach B klasy. Drużyna prowadzona obecnie przez trenera Łukasza Malanowskiego jest na ostatniej prostej do awansu do A klasy. Porażkę zanotował największy rywal - Korona II.

  •  
  • 11:30, 14.05.2018 r.

Energas

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego (zdjęcia)

W bibliotece osiedlowej przy ul. Korczaka rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla dzieci pn. "Zaczarowany sen Alicji z Krainy Czarów". Głównym celem było propagowanie czytelnictwa wśród dzieci przedszkolnych oraz zainteresowanie twórczością autora "Alicji w Krainie Czarów".


Co? Gdzie? Kiedy?

Smog

16
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 9 µg/m³

Pył PM10: 12 µg/m³

Wilgotność: 72 %

Szczegóły »

Pogoda

rozproszone chmury

17°C, 1022 hPa

rozproszone chmury

Kamery online

Oglądaj na żywo

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić