sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Paweł Kowalkowski strzela już dla nowego klubu

Najlepszy strzelec ostrołęckiej Korony w IV lidze mazowieckiej w rundzie jesiennej Paweł Kowalkowski jest bliski zmiany barw klubowych. 26-letni zawodnik nie powróci jednak do swojego macierzystego klubu Makowianki Maków Mazowiecki. Jaką wybrał drogę?

  •  
  • 10:44, 13.03.2018 r.


Karatecy MKKK z przepustką na Mistrzostwa Europy

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca mają zapewniony start w Mistrzostwach Europy we Wrocławiu. Z powodzeniem rywalizowali w turnieju kwalifikacyjnym w Kobyłce.

  •  
  • 10:43, 13.03.2018 r.


Rezerwy Korony uległy Polonii (zdjęcia, wideo)

W kolejnym spotkaniu w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej B klasy piłkarze rezerw ostrołęckiej Korony ulegli Polonii Lidzbark Warmiński 1:3. Jedyną bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Michała Robaszkiewicza strzelił Piotr Przytuła.

  •  
  • 10:42, 13.03.2018 r.

KamilaMeble

Sukces uczniów z ZSZ nr 1 (zdjęcia)

Uczniowie technikum geodezyjnego Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce zakwalifikowali się do trzeciego etapu siódmej edycji Mazowieckiego Konkursu Praktycznej Wiedzy Geodezyjnej, zorganizowany przez warszawskie technikum.Wypadek w Łysych. Kobieta i dziecko w szpitalu (zdjęcia)

Kobieta i dziecko zostali zabrani do szpitala w wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Chętnika i Ostrołęckiej w Łysych. Według ustaleń funkcjonariuszy policji przyczyną wypadku było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.Warsztat terapii zajęciowej "Otwarte serca"

Warsztat terapii zajęciowej "Otwarte Serca" serdecznie zaprasza na wystawę oraz kiermasz wielkanocny. Miłośnicy rękodzieła będą mogli wybierać spośród wielkanocnych stroików, pisanek, kart wielkanocnych oraz wielu innych wytworów.

Wzruszający Dzień Kobiet w DPS (zdjęcia)

Przedstawicielki płci pięknej przebywające w Domu Pomocy Społecznej w Ostrołęce miały powody do wzruszeń, bowiem 8 marca w placówce hucznie obchodzono Dzień Kobiet. Zarówno panie pracujące w domu jak i mieszkanki otrzymały od panów serdeczne życzenia i kwiaty.

Irena Duchowska z wizytą w Kadzidle (zdjęcia)

Irena Duchowska, wilnianka, założycielka Polskiego Zespołu Pieśni na Żmudzi "Issa", prezes Związku Polaków na Laudzie, organizatorka Dni Kultury Polskiej na Litwie, spotkała się z czytelnikami w kadzidlańskiej bibliotece. To nie pierwsza wizyta poetki w Kadzidle.
AutoNet

Kabaret "Czwarta fala" w Brzeźnie

Na zaproszenie Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Goworowie, w świetlicy znajdującej się w pobliskiej wsi Brzeźno wystąpił kabaret "Czwarta fala". Jest to kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na szukaniu odrealnionych aspektów normalnych sytuacji.


CKZiU

"Rychtowne Babki" w baranowskim przedszkolu (zdjęcia)

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Rychtowne Babki" z Baranowa odwiedziły przedszkole gminne i umiliły przedszkolakom dzień prezentując kurpiowskie przyśpiewki, grając na instrumentach i ucząc regionalnych tańców. Dzieci dzięki zabawie poznawały uroki Kurpiowszczyzny.Trwają policyjne działania "Niechronieni"

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą działania "Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów w mieście oraz na terenie powiatu ostrołęckiego.


JBB

Krzysztof Adam Murawski poszukiwany listem gończym

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce poszukuje listem gończym Krzysztofa Adama Murawskiego. Ostatnim adresem zamieszkania mężczyzny była Ostrołęka, ul. Reymonta. Jest on podejrzany o czyny z art. 190 § 1 kodeksu karnego (groźby karalne).Wszyscy grali tego dnia dla Szymona (zdjęcia, wideo)

Przedszkole Miejskie nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Ostrołęce zaprosiło z okazji Dnia Kobiet panie z osobami towarzyszącymi na występy lokalnych artystów. Impreza była połączona z koncertem charytatywnym "Gramy dla Szymona".


EUROTUR

Potrącenie w Baranowie

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś w Baranowie. 69-letni kierowca mazdy potrącił 35-letniego mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który niósł klatki z królikami na targowisko miejskie. Poszkodowany mężczyzna na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń."Spotkania z Leonem" w SP nr 4

W ramach programu "Spotkanie z Leonem" uczniowie klasy III a zakończyli zajęcia, podczas których bardzo dzielnie pracowali. W swoje poczynania dzieci wkładały dużo serca i zaangażowania. Podczas cyklu 11 godzinnych zajęć zostało zrealizowane wiele ciekawych tematów."Przedszkole Talentów" w Goworowie

Dzieci z przedszkola w Goworowie przystąpiły do następnego zadania konkursowego "Przedszkola Talentów", którego celem było zorganizowanie zabawy w "Mój mały sklep". Celem zajęć było również utwierdzenie dzieci w przekonaniu, że praca ta jest pożyteczna dla społeczeństwa.Chciał oszukać tachograf. Jechał "na magnesie"

Mieszkaniec powiatu mińskiego kierujący ciężarowym manem fałszował zapisy tachografu. Za wadliwy pomiar urządzenia odpowiadał zainstalowany na impulsatorze magnes, który zakłócał urządzenie rejestrujące, tym samym czas pracy kierowcy.Miał cztery promile i kierował autem!

Ponad 4 promile alkoholu w organizmie miał kierowca osobowego audi, który postanowił wybrać się w niedzielną podróż. Podczas jazdy nieodpowiedzialny 55-latek uderzył w drzewo. Mieszkańca powiatu ostrołęckiego z obrażeniami ciała przewieziono karetką pogotowia do szpitala.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.92 zł

4.58 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić