wtorek, 28 stycznia 2020 r., imieniny Walerego, Radomira, Tomasza

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Policjanci, strażacy, strażnicy miejscy kontrolują pustostany, by w porę zapobiec tragedii. Działania "Pomocna dłoń" chronią osoby narażone na wychłodzenie

Choć zimowa aura wciąż nie chce zagościć w naszym kraju, to słupki termometrów w nocy spadają do zera. Niskie temperatury mogą stanowić zagrożenie dla osób bezdomnych, starszych i samotnych. Dlatego ostrołęccy policjanci w ramach porozumienia "Pomocna Dłoń" kontrolują okoliczne pustostany.Tygodniowy rozkład jazdy w Łubudu

Każdego dnia kręgielnia Łubudu to idealne miejsce dla Ciebie przez cały tydzień. Już od początku tygodnia znajdziesz w Łubudu coś dla siebie. Pod hasłem sportowe poniedziałki możecie, dzięki treningom Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego, nauczyć się gry w kręgle lub podnosić swoje umiejętności.


FachowiecMobilSerwis

Trudne warunki na drodze - mgły i oblodzenia. Bądźcie ostrożni

W związku z pojawiającym się nad ranem dużym zamgleniem oraz śliską nawierzchnią dróg ostrołęccy policjanci apelują do kierowców o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i zachowanie szczególnej ostrożności. Większą rozwagą powinni wykazać się także piesi.

 

Ogłoszenie o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości

Prezydent Miasta wydał ogłoszenie o zamiarze ograniczenia sposobu korzystania z nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym, położonej przy ul. Łomżyńskiej w Ostrołęce, poprzez udzielenie zezwolenia na zajęcie części nieruchomości w celu budowy wnętrzowej stacji transformatorowej SN/nN i linii kablowej SN i nN.


Essentia

Placówka pocztowa w Nowej Wsi. Można już z niej korzystać

Swoją działalność wznowiła Agencja Pocztowa w Nowej Wsi przy ulicy Leśnej 2A. Punkt pocztowy jest czynny w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki w godzinach 8.00-15.00, natomiast w środy w godzinach 14.00-20.00. Z pewnością wpłynie to na wzrost zadowolenia mieszkańców gminy Olszewo-Borki.

Poszukiwany listem gończym

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce poszukuje listem gończym Sebastiana Janusza Ogrodowczyka. Ostatni adres zamieszkania mężczyzny to ul. Żebrowskiego 4/88 w Ostrołęce. Osoby posiadające informacje na temat pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z ostrołęcką prokuraturą.


MEBPOL

Urodzinowa promocja na stacji paliw Stan-Oil Kempisty

W najbliższą sobotę 18 stycznia w godz. 7.00-18.00 - wszystkie rodzaje paliwa zatankujecie w promocyjnych cenach. Dodatkowo dla każdego tankującego kawa lub hot dog gratis - tak stacja Stan-Oil Kempisty przy ul. Targowej 6 w Ostrołęce będzie świętowała swoje trzecie urodziny.
Eldor

Bartosz Murach Sportowcem Roku 2019?

Bartosz Murach to wciąż jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego. W sezonie 2019 zanotował na swoim koncie kilka sukcesów i po raz kolejny udowodnił, że drzemią w nim naprawdę duże możliwości.

  • Wyświetleń: 1598
  • 11:50, 16.01.2020 r.

Warszawska34

Kacper Miler Sportowcem Roku 2019?

Kacper Miler to reprezentant Brokowskiego Klubu Karate Kyokushinkai, który w sezonie 2019 zapisał na swoim koncie kilka sukcesów. Podopieczny sensei Zbigniewa Wójcickiego ambitnie walczył w szeregu imprez i pokazał, że drzemią w nim duże możliwości.

  • Wyświetleń: 1759
  • 11:49, 16.01.2020 r.


Coraz bliżej zakończenia Nocnej Ligi Futsalu. Czy faworyci nie zawiodą?

W dziewiątej kolejce rozgrywek Nocnej Ligi Futsalu faworyci zagrają z niżej notowanymi zespołami. W najciekawszym starciu obecny lider, Revo Cosmetics Olszewo-Borki zagra z drużyną Hurtowniapilkarska.com. Emocji z pewnością nie zabraknie także w pozostałych grach.

  • Wyświetleń: 6659
  • 11:43, 16.01.2020 r.

CKZiU

Łukasz Grzeszczyk nominowany w prestiżowym plebiscycie "Piłki Nożnej"

Łukasz Grzeszczyk, wychowanek Narwi Ostrołęka, został nominowany w prestiżowym, corocznym, plebiscycie organizowanym od 1973 roku przez tygodnik "Piłka Nożna". Ostrołęczanin otrzymał nominację na najlepszego Pierwszoligowca Roku, gdzie występuje w zespole GKS Tychy.

  • Wyświetleń: 6944
  • 11:42, 16.01.2020 r.

KamilaMeble

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.99 zł

5.32 zł

5.23 zł

2.30 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8