środa, 12 grudnia 2018 r., imieniny Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Renault

Aktualności

Cenny triumf młodej Korony w Respect Cup

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2010 zwyciężyli w turnieju Respect Cup w Bieżuniu. Podopieczni trenera Piotra Karczewskiego zaprezentowali dobrą dyspozycję i odnieśli zwycięstwo po ciekawych meczach. Najlepszym piłkarzem turnieju został Xavier Dąbkowski.

  •  
  • 11:11, 29.11.2018 r.


Zderzenie osobówek

Podczas minionej doby strażacy z terenu naszego miasta i powiatu odnotowali jedną interwencję. W miejscowości Antonie (gm. Olszewo-Borki) o godz. 16.08 usuwano skutki zderzenia samochodów osobowych. Zadysponowano dwa zastępy JRG PSP Ostrołęka.
Kwiatowe Łąki

Kontynuacja działań na rzecz pomocy osobom bezdomnym (wideo)

Zima to trudny okres, który w wielu typowych, życiowych sytuacjach wymaga od nas zwiększonego wysiłku fizycznego, szczególnej uwagi i ostrożności. Jest to okres tym bardziej trudny dla osób bezdomnych, które nierzadko przebywają w nieludzkich warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu.


NOVDOM

Już w piątek rusza Świąteczna Zbiórka Żywności

W tym roku tylko przez dwa dni - piątek i sobotę - trwała będzie dziesiąta edycja Świątecznej Zbiórki Żywności. Na mieszkańców, którzy zechcą wesprzeć osoby najuboższe i podzielić się z nimi produktami spożywczymi, w wybranych sklepach będą czekali wolontariusze.Mikołajki w Galerii Bursztynowej (wideo)

Galeria Bursztynowa zaprasza dzieci w niedzielę, 2 grudnia na niezapomniane spotkanie ze Świętym Mikołajem. Na najmłodszych będą czekać pamiątkowe zdjęcia oraz prezenty. Dzieci będą mogły także wręczyć osobiście list Mikołajowi z prośbą o wymarzoną zabawkę pod choinkę.Wieczór poetycki "A moje serce się nie poddaje" (zdjęcia)

Społeczność Szkoły Podstawowej SIGiE im. Karola Adamieckiego w Warmiaku zaprosiła w swoje progi na poetycki wieczór pt.: "A moje serce się nie poddaje". Podczas wydarzenia zaprezentowano dorobek poetycki Grażyny Reszki - nauczycieli języka polskiego.


KamilaMeble

EUROTUR

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: skrzydełka z kurczaka w cenie 3,99 zł/kg, pomarańcze za 3,99 zł/kg, oranżada Hellena (wybrane smaki) po 1,89 zł za butelkę 1,25 l.

Kto zastąpi Mariusza Prusaczyka? Prezydent ogłosił konkurs

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik ogłosił nabór na wolne stanowisko sekretarza miasta. Osoby zainteresowane zatrudnieniem mogą składać dokumenty do piątku 7 grudnia. Po upływie tego terminu prawdopodobnie okaże się, kto zastąpi Mariusza Prusaczyka.Wybiegł z przymierzoną kurtką ze sklepu (zdjęcia)

Wczoraj około 16.45 w sklepie Multi Sport, mieszczącym się przy ul. Fieldorfa Nila 13A w Ostrołęce młody chłopak przyszedł obejrzeć dostępne okrycia zimowe, a następnie wybiegł z przymierzoną, czarną kurtką marki Adidas, oczywiście nie płacąc za towar.Zderzenie renault i audi na ulicy 11 Listopada

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj wieczorem na ulicy 11 Listopada w Ostrołęce. Przyczyną stłuczki było niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze ostrołęckiej komendy policji.


PWSIPJBB

Korona bez trenera. Dlaczego Truszkowski odszedł?

Piłkarze Korony Ostrołęka w dobrych nastrojach zakończyli rundę jesienną w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej, a także w Pucharze Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Żółto-niebiescy stracili trenera Marcina Truszkowskiego, który postanowił odejść z klubu.

  •  
  • 11:30, 28.11.2018 r.


Narwianie już z planem sparingów przed wiosną

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka w połowie stycznia 2019 roku. Drużyna, którą poprowadzi trener Dariusz Narolewski ma już zaplanowane mecze sparingowe z silnymi rywalami.

  •  
  • 11:28, 28.11.2018 r.


Harabasz: Niech ta idea trwa kolejne 25 lat (wideo)

Trenera Leszka Harabasza nie mogło zabraknąć na XXV turnieju poświęconym pamięci jego ojca Aleksandra Harabasza. W zawodach nie zabrakło dużych emocji, pięknych bramek oraz podziękowań dla organizatorów.. Teraz pora na kolejne 25 edycji.

  •  
  • 11:25, 28.11.2018 r.


Szczypiorniści Trójki przed ważnymi spotkaniami

Trzy spotkania pozostały do zakończenia pierwszej części sezonu szczypiornistom ostrołęckiej Trójki w rozgrywkach II ligi. Podopieczni trenera Rafała Niećki mają do rozegrania jeszcze dwa wyjazdowe mecze i jedną konfrontacją przed własną publicznością.

  •  
  • 11:24, 28.11.2018 r.

JBB

Pożar i zadymienie

Podczas minionej doby odnotowano dwie interwencje strażackie.
1. O godz. 17.04 zgłoszono zadymienie w jednym z mieszkań budynku wielorodzinnego przy ul. Podlewskiego w Ostrołęce. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.


CKZiU

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić