wtorek, 26 września 2017 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Sadowniczy.pl

Aktualności

Aldo Bartnik podejmie Koronę Ostrołęka (wideo)

Spotkanie Aldo Bartnika Myszyniec z Koroną Ostrołęka będzie z pewnością najciekawszą konfrontacją w IV rundzie Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Daniela Dziekońskiego będą chcieli sprawić niespodziankę i wyeliminować faworyta.

  •  
  • 10:40, 13.09.2017 r.


KS Łubudu Bowling z kadrą na pierwszy mecz miast

Paweł Staśkiewicz z wynikiem 177 punktów wygrał kwalifikacje do drużyny KS Bowling Ostrołęka, która w pierwszej konfrontacji zmierzy się z reprezentacją Ostrowi Mazowieckiej. Drugi w rywalizacji okazał się Patryk Ustaszewski z wynikiem 169 punktów.

  •  
  • 10:39, 13.09.2017 r.


Walka na Skille czyli Wielki Breakdance Jam

Powalcz o miano najlepszego zawodnika w dowolnym stylu w Polsce i zgarnij atrakcyjne nagrody. Aleksander "Nevi" Białobrzewski wspólnie z Academia Gorila Ostrołęka zapraszają na wielkie taneczne wydarzenie już w najbliższą sobotę. Chcesz obejrzeć widowisko na żywo?

  •  
  • 10:39, 13.09.2017 r.


Żebrowski: Cieszy na pewno postawa młodzieży

XIV Memoriał Zbigniewa Majewskiego to bardzo udany sprawdzian dla ostrołęckiej Trójki i ciekawe wnioski do wyciągnięcia dla trenera Radosława Żebrowskiego. Widać, że młodzi szczypiorniści mocno depczą po piętach doświadczonej kadrze seniorów.

  •  
  • 10:38, 13.09.2017 r.

SPA

Korona lepsza od MKS Ciechanów (zdjęcia, wideo)

Bardzo dobrą dyspozycję w rozgrywkach I ligi mazowieckiej prezentują juniorzy młodsi ostrołęckiej Korony prowadzeni przez trenera Michała Noska. Tym razem w meczu przed własną publicznością na stadionie w Wojciechowicach pokonali MKS Ciechanów 3:1.

  •  
  • 10:38, 13.09.2017 r.


Znaleziono psa

Czytelniczka Izabela znalazła na trasie Ostrołęka-Troszyn psa. - Pewnie ktoś go teraz szuka, bardzo proszę o pomoc w znalezieniu właściciela - pisze Iza. Jeśli ktoś rozpozna na zdjęciu zaginionego czworonoga proszony jest o pilny kontakt za pomocą numeru telefonu 512-946-941.Kolizja, plama oleju i alarm fałszywy

Podczas minionej doby strażaków wzywano trzykrotnie.
1. W miejscowości Myszyniec Stary (gm. Myszyniec) o godz. 8.10 usuwano skutki kolizji drogowej z udziałem dwóch samochodów. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp OSP Myszyniec.Kurs kucharza w restauracji "Diamentowa" zakończony (zdjęcia)

W restauracji "Diamentowa" zakończył się kurs kucharza wraz z egzaminem czeladniczym. Szkolenie zrealizowano w ramach unijnego projektu aktywizacji bezrobotnych. Kurs podsumowano wręczeniem upominków, zaświadczeń o ukończeniu szkolenia oraz wspólnym posiłkiem.Koncert Anny Marii Jopek - Trio

Koncert Anny Marii Jopek - Trio - przed 13.05Ta znakomita polska wokalistka, kompozytorka, improwizatorka jazzowa wystąpi ze swoimi wybitnymi muzykami z rozśpiewanym, widowiskowym programem. Artyści zagrają na niezliczonej ilości instrumentów, które zmieniają w trakcie trwania utworów.


CKZiU

Akcja "Sprzątanie świata" również w Ostrołęce

W Polsce już po raz 24 odbędzie się akcja "Sprzątanie świata". W tym roku upłynie pod hasłem "Nie ma śmieci - są surowce". Do projektu zostały zaproszone cztery ostrołęckie szkoły: Zespół Szkół nr 5, Zespół Szkół Zawodowych nr 3, Szkoła Podstawowa nr 10 i Szkoła Podstawowa nr 6.Mundurowi z zakładu karnego oddali hołd pomordowanym

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych wzięli udział w uroczystości odsłonięcia pamiątkowej tablicy poświęconej mieszkańcom Nowego Zakrzewa, rozstrzelanych przez Niemców w 1939 roku. Wydarzenie poprzedziła msza święta.Droga asfaltowa Kadzidło-Todzia gotowa (zdjęcia)

Na terenie gminy Kadzidło przybyła kolejna droga asfaltowa. Odcinek nowej nawierzchni, liczący 3 tys. 600 metrów, połączy Kadzidło z miejscowością Todzia. Droga na pewno poprawi jakość życia mieszkańców, a w szczególności kierowców.Zaginął Józef Nurczyk

Ostrołęccy policjanci wspólnie z grupą ratowniczą "Nadzieja" z Łomży oraz strażakami poszukują 79-letniego mieszkańca Ostrołęki. Józef Nurczyk po raz ostatni widziany był we wtorek 12 września br. O godz. 19.00 wyjechał z miejsca zamieszkania na rowerze. Do tej pory nie powrócił."Kurier Mazowiecki" o rozbiciu szajki złodziei torów (wideo)

Mazowieckiej policji udało się rozbić szajkę przestępców, którzy specjalizowali się w kradzieży torów kolejowych. Grupę ujęto na gorącym uczynku, w gminie Olszewo-Borki, zabezpieczono także zgromadzony przez złodziei łup. O sprawie poinformował "Kurier Mazowiecki".


JBB

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 28 września 2017 r. o godz. 13.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce, mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Henryk Dawid, lat 81, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 13 września w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 10.00.Ochrona pieszych i rowerzystów

Policjanci z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego prowadzą działania pn. "Niechronieni" oraz "Bezpieczne przejście". Połączone działania ukierunkowane są na zmniejszenie ilości wypadków i kolizji drogowych z udziałem tej szczególnej grupy użytkowników dróg.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.61 zł

4.85 zł

4.24 zł

1.98 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić