środa, 15 lipca 2020 r., imieniny Włodzimierza, Henryka, Egona

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Eldor


Druga tura wyborów prezydenckich. Oddaj swój głos online

Już 12 lipca odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich, a wraz z nią ponownie uaktywni się możliwość głosowania korespondencyjnego. Oddanie głosu jest możliwe również na wakacjach, czyli poza miejscem naszego zamieszkania. Wystarczy tylko wypełnić wniosek online.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Mazowieckie oddziały ZUS wypłaciły już pierwsze dodatki solidarnościowe

Mazowieckie oddziały ZUS wypłaciły już pierwsze dodatki solidarnościowe dla ok. 4,3 tys. osób na kwotę ponad 5,2 mln zł. Świadczenie otrzymało dotychczas prawie 2,4 tys. mieszkańców aglomeracji warszawskiej, 770 osób z północnej części Mazowsza (Oddział ZUS w Płocku), a 727 z południowej (Oddział ZUS w Radomiu).Na czym polega budowa domu szkieletowego?

Budowa domu szkieletowego wymaga zatrudnienia ekipy fachowców, którzy dobrze znają ten rodzaj technologii. Istotny jest także zakup wytrzymałego, wysuszonego i czterostronnie struganego drewna. Ściany budowane są z desek połączonych gwoździami lub metalowymi złączkami.


Fachowiec

Wystawa "Tu rodziła się "Solidarność" uroczyście otwarta. Ekspozycja upamiętnia 40 rocznicę powstania NSZZ Solidarność (zdjęcia, wideo)

Przed pomnikiem Armii Krajowej w Ostrołęce uroczyście otwarto wystawę zatytułowaną "Tu rodziła się "Solidarność". Ekspozycja została przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej - komisję ścigania zbrodni przeciwko narodowi polskiemu. Inicjatywa związana jest z 40 rocznicą powstania NSZZ Solidarność.

 Lipiec w kinie Jantar

Ostrołęckie kino Jantar zachęca do obejrzenia wakacyjnych propozycji filmowych. W tym miesiącu na dużym ekranie będzie można zobaczyć m.in. poruszający i skłaniający do refleksji dramat "Tylko sprawiedliwość", animację Scooby-Doo oraz francuską produkcję "Nędznicy".


FatBike


Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in: mięso drobne z indyka w cenie 9,99 zł/kg, kiszka ziemniaczana po 4,29 zł (400 g), pomidory malinowe za 3,99 zł/kg oraz winogrona zielone tylko 5,99 zł/kg.
KamilaMeble

KS CK Troszyn zagra z MKS-em

Dzisiaj o godz. 18.00 piłkarze Marcina Truszkowskiego zainaugurują cykl gier sparingowych. W starciu zadebiutuje pięciu nowych zawodników, którzy zasilili beniaminka IV ligi.

  • Wyświetleń: 3884
  • 11:21, 01.07.2020 r.


KS CK Troszyn zna rywali w IV lidze

Wczoraj odbyło się posiedzenie zarządu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej. Podjęto decyzje odnośnie rozgrywek IV ligi na terenie województwa.

  • Wyświetleń: 3472
  • 11:19, 01.07.2020 r.


Narew zagra z Wissą Szczuczyn

Już 4 lipca drużyna z Ostrołęki rozegra pierwszy mecz kontrolny przed startem sezonu 2020/2021. Rywalem ekipy Andrzeja Sieradzkiego będzie Wissa Szczuczyn.

  • Wyświetleń: 3542
  • 11:18, 01.07.2020 r.

Waldek

Sieradzki: Przede mną ciekawy projekt (wywiad)

29 czerwca piłkarze Narwi po raz pierwszy spotkali się z Andrzejem Sieradzkim. 33-latek tuż po pojawieniu się w Ostrołęce udzielił pierwszego wywiadu. Zapraszamy do lektury.

  • Wyświetleń: 2763
  • 11:17, 01.07.2020 r.

JBB

MEBPOL

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed poliamidową łyżką cedzakową z sieci Biedronka. Produkt może stwarzać zagrożenie dla zdrowia konsumentów

Na podstawie badań przeprowadzonych przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono migrację do żywności pierwszorzędowych amin aromatycznych, w przypadku 2 z 3 badanych próbek łyżki cedzakowej - informuje Główny Inspektorat Sanitarny. Próbka produktu została pobrana do badań w sklepie Biedronka.


Essentia


Wakacyjna promocja w Łubudu

Nudzisz się w wakacje? Masz dużo wolnego czasu? A może chcesz spróbować czegoś nowego? Kręgielnia Łubudu ma specjalnie dla Ciebie wakacyjną promocję! Druga godzina gratis? To możliwe? Oczywiście! ... ale tylko w kręgielni Łubudu!


CKZiU


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.45 zł

4.05 zł

1.85 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8