poniedziałek, 16 września 2019 r., imieniny Edyty, Kornela, Kamili

Aktualności


Terapia

JBB

Kwiatowe ÂŁÂąki

Nowe pracownice w ratuszu

Rozstrzygnięto konkursy na dwa urzędnicze stanowiska w ostrołęckim ratuszu - inspektora ds. gospodarki leśnej i zieleni oraz głównego specjalisty ds. tworzenia warunków do jakościowego rozwoju szkół. Nową pracę w urzędzie miasta rozpoczną dwie kobiety z naszego miasta.Centrum Nauki Języka Angielskiego "Simple" w Ostrołęce. Nowa filia

Do wspólnej przygody z językiem angielskim zaprasza Centrum Nauki Języka Angielskiego "Simple" w Ostrołęce. Nowa filia szkoły, która rusza już w październiku znajduje się przy ul. Sienkiewicza 32 na II pietrze na przeciwko Szkoły Podstawowej  nr 6. Zapisz się na nowy rok 2019/2020 już dziś.


ISP

Podał się za policjanta. Zabrał pieniądze i zegarek

Dariusz G. jest podejrzany o podanie się za policjanta oraz dokonanie rozboju. - Przeprowadził przeszukanie Szymona M. i jego bagażu. Następnie używając przemocy doprowadził pokrzywdzonego do stanu bezbronności i zabrał mu pieniądze oraz zegarek - informuje Prokuratura Okręgowa w Ostrołęce.Puchar Polski: Poznaj pary IV rundy

W siedzibie Ciechanowsko-Ostrołęckiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary czwartej rundy Pucharu Polski. Wbrew wcześniejszym planom, już teraz dołączyły do turnieju drużyny IV-ligowe. Z kim zmierzą się Korona, Narew, KS CK Troszyn i Rzekunianka?

  • Wyświetleń: 2286
  • 13:56, 05.09.2019 r.

WSAP

"Pokochaj mnie" w Lelisie (zdjęcia)

Rewelacyjny koncert w ramach czwartego festiwalu Ostrołęckie Operalia wybrzmiał w sali Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Koncert, w którym znalazły się najpiękniejsze utwory o tematyce miłosnej z polskiego i światowego repertuaru muzyki rozrywkowej, zaprezentowali Olga Bończyk i Jakub Milewski.


NOVDOM

Siedem firm zainteresowanych zaprojektowaniem obwodnicy Ostrołęki

Do GDDKiA wpłynęło siedem ofert w przetargu na opracowanie Studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego z elementami koncepcji programowej wraz z materiałami do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla budowy obwodnicy Ostrołęki w ciągu drogi krajowej nr 53.Trwa rekrutacja do służby w policji

Komendant główny policji poinformował o rozpoczęciu rekrutacji kandydatów do służby w policji na terenie województwa mazowieckiego. Poszukiwani są funkcjonariusze do pracy m.in. w komendach miejskich policji w Ostrołęce, Radomiu i Siedlcach.


Essentia

Rada Seniorów obradowała (zdjęcia)

W Urzędzie Miasta Ostrołęki już po raz trzeci obradowała Rada Seniorów. W spotkaniu udział wziął także prezydent Łukasz Kulik, który odpowiadał na liczne pytania ostrołęckich seniorów. Większość z nich dotyczyła infrastruktury przyjaznej dla osób starszych, jak i wydarzeń kulturalnych.


PWSIP


Karol Samsel i jego gość: Kazimierz Brakoniecki (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki w Ostrołęce zaprosili na kolejne spotkanie z cyklu Karol Samsel i jego gość w klubie "Przy Studziennej". Z mieszkańcami spotkał się poeta i eseista Kazimierz Brakoniecki.


MEBPOL


Senior stracił kilka tysięcy złotych

Senior z powiatu ostrołęckiego, wpuścił do domu dwie obce kobiety pod pretekstem zbiórki złomu i kupna starej maszyny do szycia. Wizyta zakończyła się utratą przez domowników kilku tysięcy złotych. Ostrołęcka policja przypomina o zasadach ograniczonego zaufania podczas kontaktów z osobami obcymi.
Eldor

pegas oil

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: żeberka wieprzowe (płaty) za 10,99 zł/kg, kiełbasa z kurczakiem Kurpiowskie Specjały po 18,99 zł/kg, banany w cenie 2,99 zł/kg do tego piwo Namysłów Pils (butelka 500 ml) tylko 2,39 zł.


CKZiU

Narew i KS CK Troszyn grają dalej (zdjęcia, wideo)

Narew Ostrołęka i KS CK Troszyn awansowali do kolejnej rundy Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. "Duma Kurpi" pokonała KS Wąsewo 3:2, a zespół z powiatu ostrołęckiego pokonał Świt Baranowo 2:1. Poznaj wszystkie rozstrzygnięcia III rundy.

  • Wyświetleń: 2924
  • 09:15, 05.09.2019 r.


Regaty żeglarskie w Mikołajkach dla ostrołęczan

Pięć wyścigów rozegrano podczas piątej, finałowej, edycji regat żeglarskich Grand Prix o puchar burmistrza Mikołajek. Obie załogi z Ostrołęki zaprezentowały niebagatelne umiejętności i w niedzielę 1 września stanęły na najwyższych miejscach na podium.

  • Wyświetleń: 1959
  • 09:15, 05.09.2019 r.


Biegi przełajowe w Lelisie

Na stadionie Zespołu Szkół w Lelisie, w sobotę 7 września, odbędzie się dwudziesta pierwsza edycja jesiennych biegów przełajowych o puchar marszałka województwa mazowieckiego, starosty powiatu ostrołęckiego i wójta gminy Lelis.

  • Wyświetleń: 1688
  • 09:15, 05.09.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.96 zł

5.25 zł

4.97 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8