piątek, 4 grudnia 2020 r., imieniny Barbary, Krystiana, Berny

Reklama   |   Kontakt

AktualnościPiękne chwile w Ciechanowie. UKS Atleta z wicemistrzostwem

Kolejny udany start UKS Atleta Ostrołęka, tym razem w wykonaniu najmłodszych zawodników. Kolejne dyplomy, medale i puchary trafiły do młodych sportowców. W sobotę ekipa 12 przyszłych ciężarowców rywalizowała w hali sportowej im. Ireneusza Palińskiego w Ciechanowie podczas Wojewódzkiego Wieloboju Atletycznego.

  • Wyświetleń: 2992
  • Komentarzy: 4
  • 20:46, 21.11.2020 r.

Novdom


KS CK Troszyn z wygraną!

Piłkarze Marcina Truszkowskiego odnieśli szóstą wygraną w sezonie. W ostatnim spotkaniu w tym roku ograli Wkrę Żuromin. Co ciekawe, KS CK Troszyn odnotował identyczny wynik z tym rywalem co na inaugurację rozgrywek.

  • Wyświetleń: 10038
  • Komentarzy: 6
  • 16:10, 21.11.2020 r.

Novdom

Czy z ostrołęckich ulic znikną szpecące reklamy i tablice?

Rada miasta zaopiniuje projekt uchwały dotyczący zasad i warunków sytuowania obiektów małej architektury na terenie Ostrołęki. Dotyczy to m.in. tablic i urządzeń reklamowych, ogrodzeń a także materiałów z jakich konstrukcje te mogą być wykonane. Decyzja w tej sprawie zapadnie na najbliższej sesji.


Kwiatowe ÂŁÂąki


Radny Krzysztof Czartoryski nowym członkiem komisji

Komisja Prawa i Współpracy z Samorządami Mieszkańców może zyskać nowego członka. Ma nim zostać radny Krzysztof Czartoryski. Tym samym skład komisji z obecnej sześcioosobowej wzrośnie do siedmioosobowej. Ostateczna decyzja zapadnie podczas najbliższej sesji rady miasta 26 listopada br.

Za nami najzimniejsza noc w tym sezonie

Powoli przyzwyczajamy się do coraz niższych temperatur. Jeszcze kilka dni temu listopada pogoda rozpieszczała nas. Od wczoraj jednak czas na ciepłe kurtki, czapki i rękawiczki. Ostatniej nocy słupki termometrów spadły poniżej zera. W naszym regionie, w nocy i nad ranem było minus 2 stopnie Celsjusza.


JBB

Formalność ostrołęczan pod siatką?

21 listopada o godz. 17:00 w hali im. A. Gołasia siatkarze SPS Volley Ostrołęka rozegrają czwarty mecz w sezonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty podejmą SPS GOSiR Mrozy. Przed pierwszą piłką wydaje się, że nasi gracze są zdecydowanym faworytem, jednak pamiętajmy, że to początek sezonu.

  • Wyświetleń: 4062
  • Komentarzy: 2
  • 01:22, 21.11.2020 r.

Novdom

Hoopla


Muzyka kameralna online. Usłyszymy Gierga, Schuberta, Mendelssohna

Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza na kolejne spotkanie online z muzyką kameralną. Tym razem w muzycznym cyklu będzie można usłyszeć Olgę Pasiecznik i Natalię Pasiecznik, które wykonają pieśni w języku niemieckim. W repertuarze znajdą się utwory m.in. Schuberta, Griega czy Mendelssohna.


KamilaMeble

Szczególna rola dzielnicowych w czasie pandemii

Lista obowiązków wykonywanych przez dzielnicowych jest bardzo długa. To policjanci tzw. pierwszego kontaktu, do którego zwracają się mieszkańcy z różnymi problemami i dbają o ich bezpieczeństwo. W czasie epidemii COVID-19 rola dzielnicowych nabierała szczególnego znaczenia.Pracuj w Straży Miejskiej w Ostrołęce. Trwa nabór kandydatów

Urząd Miasta Ostrołęki ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze. Posada dotyczy stanowiska strażniczego w Straży Miejskiej Ostrołęki. Osoby zainteresowane pracą mogą składać komplet wymaganych dokumentów do 30 listopada br. w punkcie obsługi interesantów miejskiego ratusza.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.28 zł

4.65 zł

4.20 zł

2.09 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8