wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Aktualności

Dołącz do drużyny Energii. Czas na zgłoszenia

Setki szkół, tysiące kilometrów, dziesiątki tysięcy filmów z ćwiczeniami. Do 10 lutego szkoły podstawowe z całego kraju mogą zgłaszać się do II edycji projektu "Drużyna Energii", w którym gwiazdy sportu promują aktywność fizyczną, zarażając pasją najmłodszych.

  •  
  • 11:38, 06.02.2019 r.

JBB

Ostrołęcki KKK trenuje na obozie w Zębie

Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin przez tydzień będzie szlifował formę podczas Zimowej Szkoły Karate w Zębie. Podopieczni sensei Wiesława Orzoła przygotowują się do pierwszych imprez, które czekają klub już w połowie marca. Przed OKKK wiele ważnych wyzwań.

  •  
  • 11:38, 06.02.2019 r.

KredytOK

Szóstka na Mistrzostwa Polski Juniorów

Sześciu reprezentantów będą miały ostrołęckie kluby na lekkoatletycznych Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów. Mistrzostwa z udziałem zawodników Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki i UKS Siódemka odbędą się w najbliższy weekend w Toruniu.

  •  
  • 11:37, 06.02.2019 r.

Spektakl

Mięso z ubojni w powiecie ostrowskim jest bezpieczne

Mięso z nielegalnego uboju pochodzące z rzeźni znajdującej się kilkadziesiąt kilometrów od Ostrołęki, w powiecie ostrowskim, jest bezpieczne dla zdrowia i życia ludzi. Taką informację zamieściło na swojej stronie internetowej Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi."Ferie w WOT" zostaną zakończone przysięgą

W ciechanowskich koszarach odbędzie się pierwsza w tym roku przysięga wojskowa żołnierzy 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej wraz z dniem otwartym w jednostce. W przysiędze będą brali udział uczniowie, studenci i nauczyciele w ramach projektu pn. "Ferie w WOT"."Dzień służb mundurowych" w Myszyńcu

Funkcjonariusze z różnych jednostek we współpracy z samorządami i instytucjami zapraszają dzieci i młodzież na "Dzień służb mundurowych". W ramach wydarzenia zaplanowano szereg atrakcji. Będą m.in. pokazy pojazdów i sprzętów wykorzystywanych na co dzień przez mundurowych.I turnus półzimowisk OSM (zdjęcia)

Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa podobnie jak w ubiegłym roku zorganizowała dla najmłodszych mieszkańców oraz dzieci z dwóch świetlic środowiskowych Zespołu Placówek Wsparcia Dziennego w Ostrołęce "Słodziaki" i "Elfy" półzimowiska. Na uczestników czekało wiele atrakcji.Białobiel: wybory sołtysa i rady sołeckiej

Na terenie powiatu ostrołęckiego nadal trwają wybory sołtysów oraz przedstawicieli do rad sołeckich. W niektórych miejscowościach liderzy lokalnych społeczności już są znani, w innych wybory dopiero się rozpoczną. W piątek swojego sołtysa wybierze Białobiel w gminie Lelis.SP nr 3 w Ostrołęce zorganizowało półzimowiska (zdjęcia)

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce zorganizowała półzimowiska. W ramach zajęć dzieci miały okazję rozwijać swoje pasje i odkrywać talenty w czterech grupach zainteresowań, teatralnej, plastycznej, sportowo-tanecznej oraz dziennikarskiej.Avast - komercyjne rozwiązanie antywirusowe dla firm

Kojarzysz Avast jedynie z wersją darmową? Niesłusznie, bo dla firm Avast ma wyjątkową ofertę: to jeden z najlepszych programów antywirusowych dla przedsiębiorstw. Jego jakość potwierdzają niezależne testy porównawcze, w których Avast osiągnął 100 proc. skuteczności.


KOBO

Jest szansa na zmianę siedziby "Motylków"

Prezydent Łukasz Kulik odpowiedział na interpelację radnego Grzegorza Milewskiego w sprawie zwiększenia liczby miejsc dla osób niepełnosprawnych oraz poprawy warunków lokalowych podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej "Motylki".


NOVDOM

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Stefan Komuda, lat 62, nabożeństwo żałobne odprawione zostało we wtorek 5 lutego w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce.Może zabraknąć węgla dla elektrowni w Ostrołęce?

Nowa elektrownia w Ostrołęce o wartości ponad 6 miliardów złotych ma być ostatnią tego typu inwestycją na węgiel w kraju. A jak będzie z dostawą węgla do nowego bloku energetycznego, kiedy ten zostanie już wybudowany? Możliwe, że surowca zabraknie.


KamilaMeble

CKZiU

Chciała przemycić strzykawki z płynem i igły do zakładu karnego

W Zakładzie Karnym w Przytułach Starych udaremniono przemyt przedmiotów niebezpiecznych i niedozwolonych na teren jednostki penitencjarnej. Kobieta, która ubiegała się o widzenie z osobą pozbawioną wolności miała przy sobie m.in. dwie strzykawki z płynem koloru żółtego.Sezon kąpielowy w mieście wyznaczony

Radni poparli projekt uchwały dotyczący wyznaczenia w Ostrołęce sezonu kąpielowego. Określono, iż sezon kąpielowy na terenie miasta w 2019 roku obejmować będzie okres pomiędzy 1 czerwca a 30 września. Głosowanie odbyło się na sesji z 24 stycznia br.Jakie są postępy prac w budowie ulicy Marii Dąbrowskiej?

Zgodnie z zawartą umową, budowa ulicy Marii Dąbrowskiej w Ostrołęce (osiedle Stacja) powinna być gotowa do 30 września br. Tak poinformował prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik. O informację - w imieniu mieszkańców zabiegała rada Ewa Żebrowska-Rosak.


JBB

Strażacy ćwiczyli ratownictwo lodowe (zdjęcia)

Na zamarzniętej części starorzecza Narwi ostrołęccy strażacy przeprowadzili ćwiczenia z zakresu ratownictwa lodowego. Polegały one na podejmowaniu osoby, pod którą załamał się lód. Mundurowi wykorzystali specjalistyczny sprzęt jakim są sanie lodowe, ale też inne przedmioty.
Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

-2°C, 1015 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

0
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 0 µg/m³

Pył PM10: 0 µg/m³

Wilgotność: 0 %

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.27 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8