wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
JBB

Mgła, ujemna temperatura. Kierowcy, noga z gazu!

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce apelują do kierujących pojazdami oraz pieszych o zachowanie ostrożności i rozsądku z uwagi na pogarszające się warunki na drogach. Opadająca mgła w połączeniu z ujemną temperaturą może powodować gołoledź na jezdniach i chodnikach.


Kwiatowe laki

Starosta chce zbudować obwodnicę Ostrołęki za niemal miliard złotych!

Po kilku miesiącach rozmów starostwo ujawniło plany dotyczące obwodnicy Ostrołęki. Stanisław Kubeł chce wybudować południową obwodnicę naszego miasta, czyli wariant, do którego przez wiele lat samorządowcom nie udało przekonać się rządu. Ring wokół Ostrołęki miałby połączyć się z trasą Via Baltica na węźle Śniadowo.Ostrołęccy policjanci zaopiekowali się zziębniętym mieszkańcem naszego miasta. 35-latek sam poprosił o pomoc mundurowych

Policjanci z ostrołęckiego wydziału patrolowego pomogli zziębniętemu mężczyźnie, który przebywał na terenie naszego miasta i nie miał gdzie się podziać. Mundurowi po otrzymaniu od niego zgłoszenia natychmiast zaopiekowali się nim. Po przeprowadzonym badaniu lekarskim został przewieziony do noclegowni.


CKZiU


Narew zagra na wyjeździe

W sobotę o godz. 11.00 piłkarze Narwi zmierzą się z MKS Przasnysz. Mecz kontrolny wicelidera Klasy Okręgowej odbędzie się na boisku przeciwników.Połatyński w ścisłym finale

11 dni trwały V Międzynarodowe Mistrzostwa Zielonej Góry ZG OPEN 2021 w bowlingu. Niemal sześćset kilometrów na zmagania pokonała czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. W gronie 123 zawodników pojawili się: Paweł Staśkiewicz, Łukasz Połatyński, Filip Trelik i Nina Świderska.

Dzienny Dom "Senior+" w Olszewie-Borkach. Jak minął styczeń? (zdjęcia)

Styczeń obfitował w wiele różnych wydarzeń w Dziennym Domu "Senior+" w Olszewie-Borkach. Po przerwie świątecznej seniorzy wrócili do zdalnych zajęć manualnych. Panie wykonywały korale z filcu, etui na telefony komórkowe, okulary. Natomiast panowie konstruowali karmniki dla ptaków z patyczków po lodach.W czwartek pochmurno z temperaturą od -10 na Podlasiu do 7 na Lubelszczyźnie (wideo)

W czwartek będzie przeważnie pochmurno. W strefie ciepłego frontu atmosferycznego / Łeba, Żyrardów, Przemyśl / śnieg (<2cm). Ślisko. Temperatura maksymalna od -10°C na Podlasiu do 6oC na Dolnym Śląsku i 7oC na Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni. Ciśnienie rośnie, w południe, w Warszawie 1013 hPa.

Novdom

"Fakt" o śmiertelnym potrąceniu na ulicy Witosa: "Arkadiusz K. jak tchórz uciekł pozostawiając konającego chłopca na rękach zrozpaczonego brata"

"Fakt" wrócił do tragedii, która rozegrała się 25 grudnia 2020 r. na przejściu dla pieszych na ulicy Witosa w Ostrołęce. W wyniku śmiertelnego potrącenia przez kierowcę audi zginął 20-latek. - Arkadiusz K. jak tchórz uciekł pozostawiając konającego chłopca na rękach zrozpaczonego brata - napisał dziennik.


KamilaMeble

Wojciech Dorobiński już nie pracuje w gminie Rzekuń

Wojciech Dorobiński - były rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Ostrołęce z czasów prezydentury Janusza Kotowskiego, znalazł w 2020 roku zatrudnienie w gminie Rzekuń. Z nową posadą rozstał się już z końcem grudnia ubiegłego roku i od 1 stycznia 2021 roku nie pracuje w Rzekuniu.


Stopka


Będzie zmiana granic gminy Kadzidło? Trwają konsultacje społeczne

Gmina Kadzidło przymierza się do zmniejszenia granic. Zmiana miałaby polegać na odłączeniu od Kadzidła części działek znajdujących się w granicach geodezyjnych miejscowości Wach. Obszar ten miałby zostać włączony do granic administracyjnych gminy Myszyniec. W tej sprawie trwają konsultacje.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.91 zł

5.37 zł

4.80 zł

2.33 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8