środa, 23 września 2020 r., imieniny Bogusława, Tekli, Liberta

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Eldor

CKZiU


Zapraszamy do redakcji

Po kilku miesiącach pracy zdalnej "Moja Ostrołęka" wraca do siedziby redakcji. Zapraszamy także klientów i czytelników. Prosimy o zachowanie obowiązujących wymogów sanitarnych, odpowiedni dystans oraz wejście do budynku wyłącznie w maseczce zakrywającej szczelnie nos i usta.Darmowa porównywarka OC - czy istnieje?

Pojawienie się internetu zmieniło świat. Wiele rzeczy stało się nagle dostępnych na wyciągnięcie ręki. Rewolucja cyfrowa dotknęła także rynek ubezpieczeń komunikacyjnych. Powstały porównywarki ubezpieczeń. Czy są one darmowe? Jakie są ich zalety? Dlaczego są one szczególnie przydatne przy wyborze OC? Sprawdźmy, jak internet wpłynął na szukanie tanich ubezpieczeń!


JBB


Ostrołęczanie podążali "Szlakiem generała Bema" (zdjęcia)

W ramach udziału w Europejskich Dniach Dziedzictwa Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zorganizowało piknik rodzinny z cyklu "Z małą walizką w wielki świat". Hasłem przewodnim wydarzenia było "Szlakiem generała Bema". Uczestnicy wspólnie wyruszyli w wirtualną drogę jaką przebył generał.
KamilaMeble

Potrącił rowerzystę i uciekł. Na miejscu zostało lusterko

Ostrołęccy policjanci poszukują sprawcy potrącenia 13-letniego rowerzysty. Kierowca samochodu uderzył w nastolatka i odjechał z miejsca wypadku. Na miejscu zostało rozbite lusterko samochodowe. Jeżeli sprawca samodzielnie nie zgłosi się na komendę, może liczyć na surowsze konsekwencje.Ekipa Sadłowskiego się nie zatrzymuje (zdjęcia, wideo)

Tylko kilkanaście godzin z liderowania w Klasie B cieszyli się piłkarze ULKS Ołdaki. Po triumfie 5:1 rezerwy Narwi wróciły na tron. Zespół Mariusza Sadłowskiego nie miał większych problemów z rywalami z Pniewa. Cztery asysty zaliczył Aleksander Dmochowski.

  • Wyświetleń: 1676
  • 16:23, 13.09.2020 r.


Trójka trzecia u Dobrzyńskiego. Borowiecki królem strzelców (zdjęcia, wideo)

Sześć zespołów złożonych z zawodników urodzonych w 2006 roku i młodsi wzięło udział w XV Memoriale Piotra Dobrzyńskiego w piłce ręcznej. W hali przy ul. Blachnickiego podopieczni Radosława Żebrowskiego wygrali dwa spotkania i jedno przegrali. W najważniejszym starciu ograli 23:22 Wilanowię Warszawa.

  • Wyświetleń: 2180
  • 14:43, 13.09.2020 r.


Ekipa Laskowskiego liderem (zdjęcia, wideo)

Trzecia z rzędu wygrana ULKS Ołdaki. Drużyna Andrzeja Laskowskiego po wygranej z WKS Mystkówiec Stary wskoczyła na pierwsze miejsce w Klasie B. Gospodarze tuż przed przerwą wyszli na prowadzenie, a następnie Damian Szabłowski ustalił wynik zawodów. Opiekun ULKS był zadowolony z występu.

  • Wyświetleń: 4146
  • 13:57, 13.09.2020 r.


Pierwszy triumf Świtu (zdjęcia, wideo)

Trzy bramki padły w sobotnich derbach w Klasie B. GLKS Lelis musiał uznać wyższość Świtu Baranowo. Dla podopiecznych Damiana Dąbrowskiego to pierwsza wygrana w sezonie. Ekipa Przemysława Kowalczyka wciąż czeka na triumf. GLKS zgromadził zaledwie "oczko" w trzech spotkaniach.

  • Wyświetleń: 3167
  • 13:57, 13.09.2020 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Aniołki Werpachowskiego mistrzyniami (zdjęcia)

Z udziałem sześciu drużyn odbył sie VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Kadetek Ostrołęka 2020. Najlepszym zespołem została pierwsza ekipa gospodyń - Nike Ostrołęka. W stawce były również młodziczki - podopieczne Dariusza Piersy. MVT turnieju odebrała Karolina Kośnik z drużyny mistrzyń.

  • Wyświetleń: 3592
  • 13:56, 13.09.2020 r.
Zaskroniec wspinający się na pomost! (zdjęcia)

Węże w ostrołęckiej Narwi na miejskim kąpielisku to normalność. Niegroźne zaskrońce upodobały sobie odcinek rzeki koło plaży do tego stopnia, że zadomowiły się już na pomoście i są regularnie widywane w wodzie i na lądzie. Zdjęcia wspinającego się na pomost zaskrońca nadesłał do nas czytelnik Arkadiusz.Oszustwo na Paypala także w Ostrołęce

Oszustwo na Paypala dotarło do Ostrołęki. Oszuści grasują w naszym dziale ogłoszeń drobnych. Mechanizm jest prosty: potencjalny kupiec chce kupić auto lub inny przedmiot. Twierdzi, że zapłaci przez system Paypal. Wysyła fałszywe potwierdzenie przelewu i prosi o uregulowanie małej prowizji.


JBB

biotechnik


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.92 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8