wtorek, 21 sierpnia 2018 r., imieniny Joanny, Kazimiery, Wiktorii

Miodobranie Kurpiowskie

Aktualności

To będzie ciekawy sezon dla KS CK Troszyn

Piłkarze KS CK Troszyn w nadchodzącym sezonie mogą włączyć się do walki o awans do IV ligi mazowieckiej. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego dobrze prezentują się w meczach sparingowych i mają ochotę na walkę o wysoką lokatę w lidze okręgowej.

  •  
  • 11:46, 08.08.2018 r.

JBB

Lekkoatletyka sportem dla każdego w Obierwi

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Magdalena Żebrowska, trener OKLA Bartosz Witkowski i mistrzyni wśród weteranek Ewa Bartosik gościły w Obierwi. Celem spotkania był trening z dziećmi w ramach projektu "Aktywne Wakacje 2018".

  •  
  • 11:45, 08.08.2018 r.

Body Clinic

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: łopatka bez kości w cenie 8,99 zł/kg, brzoskwinie ufo po 4,99 zł/kg, oranżada Hellena wybrane rodzaje za 1,89 zł i piwo Łomża jasne tylko 1,99 zł/500 ml.Będzie nowy chodnik! Po... 17 latach (zdjęcia)

Siedemnaście lat zajęło władzom miasta wybudowanie 70 metrów chodnika w samym sercu miasta. Tę trywialną wydawać by się mogło inwestycję, udaje się realizować dopiero teraz - a jakże - na kilka miesięcy przed kolejnymi wyborami.Wypadek w Kadzidle. Ranny motocyklista

Do wypadku drogowego z udziałem motocyklisty doszło wczoraj na ulicy Trasa Mazurska w Kadzidle. Według ustaleń funkcjonariuszy policji przyczyną zdarzenia było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu przez młodego kierowcę samochodu osobowego.
ZSP Troszyn

Wypadek, pożar i niewybuch

Podczas minionej doby strażaków wzywano trzykrotnie.
1. O godz. 9. 37 pomagano policji w zabezpieczaniu terenu w czasie podejmowania niewybuchu przez saperów przy ul. Witosa w Ostrołęce. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka.


tarcza

Koncert pieśni patriotycznych w Dylewie

Z okazji rocznicy Bitwy Warszawskiej zaplanowano koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Orkiestry Reprezentacyjnej Ligi Morskiej i Rzecznej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia w kościele pw. NMP Ostrobramskiej Matki Miłosierdzia w Dylewie o godz. 11.30.


KamilaMeble

Na festyn do Krobi

Mieszkańcy wsi Krobia w gminie Kadzidło po raz kolejny spotkają się na wspólnej zabawie. Coroczny piknik pod chmurką będzie okazją do integracji społeczności sołectwa oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu na zabawie, tańcach i biesiadowaniu.Spółdzielnia "Sąsiedzi" pomoże niepełnosprawnym i chorym

W Ostrołęce powstaje spółdzielnia socjalna "Sąsiedzi", która zajmie się organizacją pomocy i wsparcia dla osób niepełnosprawnych oraz samotnych, często schorowanych seniorów. Nowo powstająca organizacja zaprasza wszystkich do kontaktu i współpracy.


KwiatoweŁąki

Wracają upały. Zachowaj ostrożność i pij wodę

Po chwilowym, delikatnym ochłodzeniu wracają upały i temperatury powyżej 30 stopni Celsjusza. Warto pamiętać, aby w tych dniach zachować szczególną ostrożność i nie wystawiać się na bezpośrednie, długotrwałe działanie promieni słonecznych.


PWSIP

Zaginiona 81-latka odnaleziona (zdjęcia)

Funkcjonariusze ostrołęckiej komendy policji, straż pożarna, wolontariusze Grupy Ratowniczej "Nadzieja" i rodzina po kilku godzinach prowadzonych działań odnaleźli 81-letnią kobietę, która wczoraj wyszła do lasu na grzyby i zaginęła. Seniorka jest cała i zdrowa.


JBB


Pątnicy już przekroczyli Wisłę (zdjęcia, wideo)

Poniedziałek był szóstym dniem pieszej pielgrzymki do Częstochowy. Po ślubie Justyny i Daniela w Piotrowicach, grupa wyruszyła na kolejny odcinek trasy. 6 sierpnia pokonali 34,5 km, aby na nocleg zatrzymać się w Grzegorzewicach, na terenie archidiecezji warszawskiej.Pijany i bez uprawnień kierował oplem

Ponad 1,1 promila alkoholu w organizmie miał kierowca opla, który postanowił wybrać się w podróż ulicami Ostrowi Mazowieckiej. Na szczęście dalszą jazdę nieodpowiedzialnemu mieszkańcowi powiatu ostrołęckiego udaremnili ostrowscy funkcjonariusze policji.Podejmij wyzwanie: sto dni trzeźwości na sto lat niepodległości

W pierwszą sobotę sierpnia, czyli dokładnie na 100 dni przed 100 rocznicą odzyskania niepodległości, rozpoczęła się inicjatywa ph. "100 dni trzeźwości na 100-lecie niepodległości". Kapłani w całym kraju, w tym również w Ostrołęce, zachęcają wiernych, aby przyłączyli się do akcji.


NOVDOM

Zatrudnienie i koszty utrzymania urzędników ratusza wzrastają

Pracowników Urzędu Miasta w Ostrołęce przybywa. Tym samym wzrastają koszty utrzymania wykładane z budżetu miasta, a co za tym idzie z kieszeni podatnika. W 2018 roku w ratuszu jest 249,55 etatów, co oznacza, że na przestrzeni lat zatrudnienie systematycznie się zwiększa.


WSAP2018

Rzekunianka Rzekuń w sparingu zbiła MKS Małkinia

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń pokonali MKS Małkinia 4:1, w kolejnym meczu sparingowym w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Bartłomieja Jezierskiego w meczu rozegranym w Małkini Górnej do przerwy prowadzili 1:0 po trafieniu Przemysława Kruka.

  •  
  • 11:29, 07.08.2018 r.

CKZiU

Narew Ostrołęka lepsza od Mazowsza Jednorożec

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo w okresie przygotowawczym do nowego sezonu A klasy. Tym razem podopieczni trenera Rafała Koska pokonali w wyjazdowym spotkaniu przedstawiciela ligi okręgowej Mazowsze Jednorożec.

  •  
  • 11:26, 07.08.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić