środa, 25 kwietnia 2018 r., imieniny Jarosława, Marka, Elwiry

Aktualności

W niedzielę zakaz handlu

W najbliższą niedzielę zakupów nie zrobisz. W myśl nowej ustawy, którą Sejm przyjął 24 listopada 2017 roku, w Polsce obowiązuje zakaz handlu w wybrane niedziele. Od roku 2020 ograniczenia handlu obejmą niemal wszystkie niedziele w roku, poza niewielkimi wyjątkami.


JBBLaspol

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.


KamilaMeble

Trzy pożary

Podczas minionej doby strażaków wzywano do trzech pożarów.
1. O godz. 14.10 gaszono pożar tuj na posesji przy ul. Nowej w Rzekuniu. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka oraz jeden zastęp OSP Rzekuń.


EUROTUR

Kary dla piłkarzy za wulgaryzmy na meczu

Sprawa ukarania piłkarzy na meczu B klasy pomiędzy Narwią Ostrołęka a ULKS Ołdaki odbiła się szerokim echem w ogólnopolskich mediach. Funkcjonariusze ostrołęckiej policji ustawili na stadionie przy ulicy Witosa kamery i karali za używanie na terenie obiektu przekleństw.Zderzenie dwójki rowerzystów

Rowerzystka z Ostrołęki z poważnymi obrażeniami ciała została zabrana do szpitala w wyniku zderzenia się z nastoletnim rowerzystą. Obydwoje poruszali się tam, gdzie nie powinni, czyli po chodniku. Dodatkowo kobieta miała w swoim organizmie blisko pół promila alkoholu.


AutoNet

"Interwencje przyrody" w galerii (zdjęcia)

Galeria Ostrołęka zaprosiła mieszkańców miasta na kolejny wernisaż wystawy malarstwa. Tym razem prace zaprezentowała Katarzyna Bąkowska-Roszkowska. Obrazy artystki są nacechowane dużą kulturą malarską, pewnością i swobodą w malowaniu niełatwych motywów.Poczuj wiosnę we włosach

Za progiem wiosna - powietrze robi się coraz cieplejsze, słońce częściej przygrzewa. Ściągamy więc z głowy czapkę i pozwalamy naszym włosom zabłyszczeć w pierwszych promieniach słonecznych i pofalować w ciepłym wietrze. Ale zaraz, zaraz... .Tenisowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan gier

Jordan Czapski będzie najwyżej rozstawionym zawodnikiem tenisowych mistrzostw Ostrołęki w grze singlowej. Zawody już w najbliższy weekend zostaną przeprowadzone w dwóch halach - MZOSTiIT przy ulicy Partyzantów oraz w hali ZSZ nr 3 przy ulicy Jaracza.

  •  
  • 12:38, 13.04.2018 r.


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Bogusław Jędrak, lat 56, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 14 kwietnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Sienkiewicza w Ostrołęce o godz. 12.00.Korona o punkty powalczy z Mazurem (wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w wyjazdowym spotkaniu dwudziestej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Mazurem Gostynin. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego powalczą o punkty pozwalające na powrót na pozycję lidera.

  •  
  • 11:28, 13.04.2018 r.


KS CK Troszyn kontra Nadnarwianka Pułtusk

Kolejne trudne spotkanie w nadchodzący weekend czeka piłkarzy KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rywalizować będą na stadionie przy ulicy Słowackiego w Troszynie z wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej Nadnarwianką Pułtusk.

  •  
  • 11:25, 13.04.2018 r.


Derby w Rzekuniu czyli Rzekunianka kontra Świt

Spotkanie Rzekunianki Rzekuń ze Świtem Baranowo będzie najciekawszą konfrontacją siedemnastej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka dla kibiców w powiecie ostrołęckim. Kto okaże się tym razem zespołem lepszym na boisku przy ulicy Miłej?

  •  
  • 11:24, 13.04.2018 r.

Energas

Weekend pełen emocji na boiskach B klasy

Bardzo ciekawy i emocjonujący weekend czeka na kibiców piłki nożnej w powiecie ostrołęckim w rozgrywkach B klasy. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie ULKS Ołdaki z Koroną II Ostrołęka oraz wyjazdowy mecz MZKS Narew 1962 Ostrołęka z GUKS Krasnosielc.

  •  
  • 11:24, 13.04.2018 r.


Pseudohodowla labradorów w Ostrołęce (aktualizacja)

Wiadomość o Atosie, na którego prowadzona jest zbiórka, jest prawdziwa. Jak poinformowali nas przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt w Ostrołęce, w naszym mieście była prowadzona pseudohodowla labradorów, w której przeprowadzono akcję interwencyjną.Apel policji dotyczący nowo budowanych domów

W związku z poprawą pogody rozpoczęły się intensywniejsze prace budowlane w nowo pobudowanych domach, ostrołęccy policjanci zwracają się z apelem o właściwe zabezpieczenie już na etapie budowy takich miejsc, aby zminimalizować ryzyko strat.


JBB

Akademia młodego odkrywcy w SP nr 1 (zdjęcia)

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce wybrali się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce w ramach akademii młodego odkrywcy. Zajęcia bardzo podobały się wszystkim dzieciom.Dziś piątek trzynastego

W każdym roku przynajmniej jeden piątek wypada trzynastego. Ilość feralnych dni zmienia się w zależności od tego czy dany rok jest zwykłym czy przestępnym. W 2018 roku pechowych piątków będzie tylko dwa, choć dla osób przesądnych to i tak o dwa za dużo.


NOVDOM

Sezon motocyklowy rozpoczęty. Policja apeluje o rozwagę

Wyższa temperatura i słoneczne dni powodują, że na drogach można spotkać więcej motocyklistów. Niestety wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego dochodzi również do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników dróg. Ostrołęcka policja apeluje o ostrożność i rozwagę na jezdni.Policyjna akcja "Narkotyki, dopalacze - nie tędy droga"

"Narkotyki, dopalacze - nie tędy droga" to kampania profilaktyczna, skierowana do uczniów wszystkich typów szkół ukierunkowana ku przestrodze. W akcję włączyli się także funkcjonariusze ostrołęckiego zespołu profilaktyki społecznej nieletnich i patologii.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić