piątek, 23 lutego 2018 r., imieniny Damiana, Romany, Florentyna

MediaExpert

Aktualności

Zakochaj się w książce na walentynki

Jeśli nie masz planów na tegoroczne walentynki - zakochaj się w książce - zachęcają pracownicy i przyjaciele Kultowni oraz biblioteki. Na nietypowe spędzenie dnia zakochanych możesz wybrać się do filii Miejskiej Biblioteki Publicznej na osiedlu Wojciechowice.Prezentacja książki "Dzieje gminy Miastkowo"

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na prezentację książki ostrołęczanina doktora Marka Niewiadomskiego pt. "Dzieje gminy Miastkowo". Podczas wydarzenia będzie można kupić publikację z autografem autora.Walentynkowe zajęcia na wesoło

Dzieci, które uczęszczają na zajęcia organizowane przez Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, nie zapomniały o zbliżającym się dniu zakochanych. Podczas zajęć plastycznych przygotowały wspaniałe walentynkowe karty, które można podarować ukochanym osobom.Szczepienie psów w powiecie ostrołęckim

Na terenie gmin powiatu ostrołęckiego prowadzone są szczepienia psów przeciwko wściekliźnie. To jedyne szczepienie, które jest obowiązkowe i do którego obligują nas przepisy prawne. Warto zatem pamiętać o swoich czworonogach i doprowadzić je do lekarza weterynarii.Na mazowieckie zabytki 5 mln zł z kasy województwa

W budżecie Mazowsza znalazła się rekordowa kwota na dotacje na mazowieckie zabytki. Tylko do końca lutego br. trwa nabór wniosków o udzielenie dotacji z budżetu państwa na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane na terenie zabytkowych obiektów.


Eleni

ARiMR: wnioski o dopłaty rolnicy złożą przez internet

W tym roku złożenie wniosku o przyznanie wszystkich płatności wraz z wymaganymi załącznikami i materiałami graficznymi będzie łatwiejsze - pracownicy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przygotowali nową aplikację eWniosekPlus.
JBB

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.Korespondent wojenny gościł w Ostrołęce (zdjęcia)

Andrzej Meller, podróżnik, dziennikarz, korespondent wojenny był gościem ostrołęckiej biblioteki publicznej. Opowiedział o Wietnamie, zaprezentował również slajdy z podróży. Wydarzenie odbyło się w ramach organizowanych cyklicznie spotkań pt. Klub podróżnika.Dwanaście par w turnieju tenisistów. Plan gier

Dwanaście par deblowych przystąpi do turnieju tenisa ziemnego o puchar przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Jerzego Grabowskiego. Na zawody już w najbliższy weekend zaprasza Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Poznaj plan sobotnich gier.

  •  
  • 13:23, 09.02.2018 r.


Ostatki w klubie Capitol Sypniewo. Koncert Power Play (wideo)

Nadchodzą ostatki w klubie Capitol Sypniewo! Już w najbliższą sobotę 10 lutego odbędzie się koncert znanego zespołu Power Play. Do ich największych przebojów zaliczamy utwory: "Co tu się dzieje", "Lubisz to lubisz", "Najpiękne" i "Kochaj Mnie".


JBB

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Bogusław Kilimon, lat 37, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 9 lutego w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce o godz. 14.00.Bal karnawałowy w Kadzidle

Dyrektor i pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Myszyńcu zapraszają dzieci wraz z rodzicami na bal karnawałowy, który odbędzie się w Zespole Szkół Powiatowych w Kadzidle. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji oraz wspólna zabawa przy skocznej muzyce.

Już niedługo otwarcie parku handlowego Bursztynowa Park

Bursztynowa Park, tak będzie nazywał się park handlowy, który powstał obok Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Otwarcie nowego obiektu handlowego już w środę 7 marca br. Bursztynowa Park to nowe miejsce zakupowe na mapie Ostrołęki.Korona Ostrołęka z planem meczów domowych IV ligi

Piłkarze ostrołęckiej Korony przygotowujący się do rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej mają przed sobą kolejny sprawdzian. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w wyjazdowym sobotnim starciu zmierzą się z MKS Ełk.

  •  
  • 11:46, 09.02.2018 r.


Narew Ostrołęka z planem na rundę wiosenną B klasy

Piłkarze ostrołęckiej Narwi prowadzeni przez trenera Rafała Koska przygotowują się do rundy wiosennej B klasy. Niebiesko-czerwoni mają przed sobą kolejne spotkanie sparingowe, które rozegrają w sobotnie popołudnie na stadionie w Baranowie ze Świtem.

  •  
  • 11:43, 09.02.2018 r.


Szczypiorniści Trójki szykują się na starcia II ligi

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki prowadzeni przez trenera Radosława Żebrowskiego przygotowują się do kolejnych meczów rozgrywek II ligi. Nasi piłkarze mają za sobą trudne spotkanie z Warszawianką Warszawa i kolejne wyzwanie przed własną publicznością.

  •  
  • 11:42, 09.02.2018 r.


Gala Sportowiec Roku 2017 (zdjęcia, wideo)

Grad nagród i wyróżnień trafił do najlepszych sportowców z naszego regionu, trenerów i działaczy podczas Gali Sportowiec Roku 2017 w Regionie. W gronie znakomitych gości został rozstrzygnięty plebiscyt na najlepszego sportowca. Nie zabrakło nagród specjalnych.

  •  
  • 11:16, 09.02.2018 r.

CKZiU

Pożar domu w Olszewie-Borkach

Do pożaru pokoju w domu jednorodzinnym doszło wczoraj w Olszewie-Borkach przy ul. Broniewskiego. Z ogniem przez godzinę walczyły cztery zastępy strażaków. Spaleniu uległo całe wyposażenie pomieszczenia. Straty oszacowano na 20 tysięcy złotych.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.64 zł

4.92 zł

4.56 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić