środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

AktualnościPolicjanci zatrzymali 30 piratów drogowych

W trosce o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego w miniony wtorek ostrołęccy policjanci prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pn. "Kaskadowy pomiar prędkości". W trakcie akcji funkcjonariusze ujawnili aż 30 kierowców niestosujących się do ograniczeń prędkości.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: udziec z indyka w cenie 9,99 zł/kg, szynka od Szwagra Krakus po 21,99 zł/kg, mleko świeże polskie za 1,99 zł/l., pomidory tylko 5,55 zł za kilogram.Zabójstwo w gminie Goworowo. Marcin O. skazany

Ostrołęcki sąd wydał wyrok w sprawie Marcina Adama O., jednego z oprawców, którzy pozostawili w lesie nieprzytomną kobietę, narażoną na działanie niskiej temperatury i hipotermię, a następnego dnia powiesili ją na myśliwskiej ambonie, próbując upozorować samobójstwo.
Ruszyła zbiórka dla pogorzelców ze Szkwy

Dach nad głową straciła pięcioosobowa rodzina państwa Bacławskich - Barbara, Krzysztof oraz Karolina, Gabrysia i Błażej ze Szkwy. Na skutek pożaru, który wybuchł w nocy z 2 na 3 stycznia br. rodzina straciła cały dobytek. W serwisie zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę.Turniej w Rzekuniu z mocną obsadą. Plan gier

X Turniej o Puchar Wójta Gminy Rzekuń Bartosza Podolaka przyciągnie z pewnością dużą uwagę kibiców. Do rywalizacji przystąpią m.in. zespoły ostrołęckich klubów - Narwi i Korony, a także dwie drużyny gospodarzy. Poznaj pełną obsadę i plan turniejowych gier.

  •  
  • 11:25, 09.01.2019 r.

EUROTUR

Dominika Pyskło po sezonie pełnym wyzwań

Dominika Pyskło to utalentowana zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, która w kolejnych startach notuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Sezon 2018 był kolejnym bardzo udanym w karierze, a zarazem pełnym nowych wyzwań.

  •  
  • 11:24, 09.01.2019 r.


Amelia Skowrońska to duży piłkarski talent

Piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka ambitnie walczą o kolejne dobre wyniki w rozgrywkach III ligi w grupie mazowieckiej. W zespole prowadzonym przez trenera Michała Kacprzaka nie brakuje utalentowanych zawodniczek, a jedną z nich jest Amelia Skowrońska.

  •  
  • 11:12, 09.01.2019 r.


Grzegorz Łomacz w Drużynie Roku 2018! (wideo)

Reprezentacja Polski siatkarzy została wybrana Drużyną Roku 2018 w 84. Plebiscycie Przeglądu Sportowego. To kolejny sukces, który może zapisać na swoim koncie Grzegorz Łomacz, siatkarz z Ostrołęki. Transmisję z Gali Finałowej przeprowadziła Telewizja Polsat.

  •  
  • 11:11, 09.01.2019 r.

JBB

WOŚP również w Kadzidle (program)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy również w tym roku zagra w Kadzidle. Będzie można nie tylko wesprzeć zbiórkę, ale również wziąć udział w różnych atrakcjach. Zorganizowany zostanie też charytatywny turniej siatkarski drużyn mieszanych.


KOBO

Dwa pożary

Podczas minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano do dwóch pożarów.
1. O godz. 17.11 gaszono pożar na poddaszu budynku mieszkalnego przy ul. Modrzewiowej w Ostrołęce. Do działań zadysponowano dwa zastępy JRG PSP Ostrołęka.Budżet na budowę ostrołęckiej elektrowni nadal się nie spina

Pod koniec 2018 r. wydano polecenie rozpoczęcia prac (NTP) związanych z budową ostrołęckiej elektrowni. Tymczasem budżet na realizację inwestycji nadal się nie spina. Minister energii ma chrapkę na 1,5 mld zł z funduszu stabilizacyjnego Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW).Co będzie dalej z ostrołęckim portem?

Radny Mariusz Łuba w imieniu osób reprezentujących środowisko żeglarskie i motorowodne w Ostrołęce złożył interpelację do prezydenta miasta Łukasza Kulika w sprawie rozpatrzenia propozycji zagospodarowania starego portu i jego rozbudowy.Oświetlenie w mieście zostanie zmodernizowane

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik odpowiedział na interpelację, złożoną przez radnego Henryka Guta, dotyczącą przebudowy przyłączy energetycznych dla mieszkańców ul. Łęczysk w związku z planowaną inwestycją przez PGE Zakład Energetyczny Warszawa Teren S.A.


NOVDOM

Orszak Trzech Króli w Kamiance (zdjęcia)

Gmina Rzekuń dołączyła do tradycji organizowania Orszaku Trzech Króli. W Kamiance barwny orszak przeszedł już po raz drugi. I w tym roku mieszkańcy dopisali, wzięli udział w nabożeństwie po czym poszli do stajenki, aby wspólnie złożyć hołd narodzonemu Dzieciątku.
JBB

Odbiór kanalizacji sanitarnej w Dzbeninie

W Dzbeninie (gm. Rzekuń) dokonano odbioru kolejnego etapu budowy sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjno-ciśnieniowej. Wykonawcą realizowanego zadania inwestycyjnego była firma Bruktim Usługi Budowlano-Projektowe Sylwester Barański z Ostrołęki.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń ogłasza, że w dniu 22 stycznia 2019 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce (sala IX), mającego siedzibę przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


CKZiU

Śryż pływa w Narwi (zdjęcia)

Jeśli ktoś, czytając tytuł, uznał, że z wodami Narwi dzieje się coś złego, uspokajamy. Śryż to nazwa dla zjawiska lodowego zwanego też lodem prądowym. To skupisko gąbczastych brył lodowych utworzonych z lodowych kryształków o kształcie igieł lub blaszek.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.35 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8