piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności

Wielki finał OLB już w poniedziałkowy wieczór

Radosław Brzostek przed finałem Ostrołęckiej Ligi Bowlingowej w Łubudu jest głównym kandydatem do wygrania całych rozgrywek. Reprezentant zespołu Konkret zgromadził na swoim koncie 1967 punktów i ma dużą przewagę nad rywalami w nieoficjalnej klasyfikacji.

  •  
  • 10:20, 10.06.2018 r.


Cenne zwycięstwo na koncie Bartosza Muracha

Reprezentant Ostrołęckiego Stowarzyszenia Tenisowego Bartosz Murach bardzo udanie zaprezentował się w ostatnim turnieju na kortach ziemnych w Ostrowi Mazowieckiej. W finałowym meczu pokonał po tie-breaku Sylwestra Puchalskiego 7:6 (7:5).

  •  
  • 10:19, 10.06.2018 r.


MKKK Shinkyokushin z kolejnymi medalami

Reprezentanci Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin prowadzeni przez sensei Artura Prusińskiego i Mariana Zająca udanie zaprezentowali się w Ogólnopolskim Turnieju w Karate Kyokushin organizowanym w Ostrowi Mazowieckiej.

  •  
  • 10:19, 10.06.2018 r.


Fałszywy alarm, ognisko i pożar poszycia leśnego

Trzy interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki. W Galerii Bursztynowej odnotowano fałszywy alarm, a przy ul. łęczysk w środku nocy gaszono pozostawione bez nadzoru ognisko oraz poszycie leśne. Łącznie interweniowały cztery zastępy strażaków.


WSAP2018

KamilaMeble

Mammobus w Ostrołęce

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.PSM zaprasza na doroczny koncert

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Zygmunta Noskowskiego w Ostrołęce, wzorem lat ubiegłych, zaprasza mieszkańców na doroczny koncert podsumowujący całoroczną pracę uczniów i pedagogów. Wystąpią również goście z Chile."Stłumione życie" na scenie Ostrołęckiego Centrum Kultury

Przed ostrołęcką publicznością wystawiona zostanie sztuka teatralna pt. "Stłumione życie" w reżyserii Daniela Laćkowskiego. To przejmujący obraz o miłości wbrew zasadom i walce z jednym z największych wrogów polskości w czasie II wojny światowej.


CKZiU

Uroczyste otwarcie muzeum w Kadzidle

Na uroczyste otwarcie Muzeum Ks. Mieczysława Mieszki w Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle zapraszają władze samorządowe gminy, duchowieństwo oraz przedstawiciele kadzidlańskich instytucji kulturalnych. Wstęp na wydarzenie bezpłatny.Zbiórka elektrośmieci na terenie gminy Łyse

Urząd Gminy Łyse informuje, iż na terenie gminy zostanie zorganizowana bezpłatna zbiórka elektrośmieci, w ramach której będzie można bezpłatnie oddać stare, urządzenia elektroniczne. Elektrośmieci wymagają odpowiedniego przechowywania, dlatego nie należy trzymać ich w domu.


PWSIP

Rejestracja narodzin dziecka online? To działa!

Narodziny prawie 300 maluchów zostały zgłoszone online od czasu uruchomienia przez Ministerstwo Cyfryzacji nowej usługi. Rodzice mogą z niej skorzystać od piątku 1 czerwca tego roku. Cała procedura jest bardzo prosta i zajmuje niewiele czasu.Festiwal strzelecki Korony z Bugiem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Tym razem podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w wyjazdowej konfrontacji 29 kolejki rozgromili Buga Wyszków 7:0.

  •  
  • 20:59, 09.06.2018 r.

KwiatoweŁąki

Kierowca autobusu potrącił dwie nastolatki

Dwie nastolatki trafiły do szpitala na skutek potrącenia przez autobus, do którego doszło w piątkowe popołudnie. Dziewczyny schodziły już przejścia dla pieszych, gdy kierowca autobusu wjechał na pasy i potrącił je pojazdem. Sprawą zajmuje się policja."Wolność... Kocham i rozumiem" (zdjęcia, wideo)

Interesujący koncert zatytułowany "Wolność... Kocham i rozumiem" odbył się na scenie przy Kupcu. W piątkowe popołudnie ostrołęczanie mogli wysłuchać znanych polskich hitów rockowych, których autorzy i wykonawcy przeciwstawiali się systemowi komunistycznemu."Moja szkoła i ja" (zdjęcia, wideo)

Wernisaż bardzo ciekawej wystawy odbył się w piątkowe popołudnie w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury. "Moja szkoła i ja" to zestaw fotografii, których autorami są uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 i Gimnazjum nr 1, biorący udział w zajęciach w pracowni fotografii analogowej.Festyn os. Łęczysk (zdjęcia, wideo)

Na rodzinnym pikniku bawili się w piątkowe popołudnie mieszkańcy osiedla Łęczysk w Ostrołęce. Przez kilka godzin na placu przy ul. Sienkiewicza dzieci mogły za darmo skorzystać ze specjalnie przygotowanego placu zabaw, dmuchańców oraz wziąć udział w konkursach i zabawach.Wręczenie dyplomów w WSAP (zdjęcia)

Absolwenci Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Ostrołęce otrzymali w piątek świadectwa ukończenia studiów podyplomowych. Rektor uczelni dr Elżbieta Łojko pogratulowała im osiągniętych wyników, życzyła także wielu sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.


NOVDOM

Pożary i potrącenie

Dwie interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i powiatu. W Krobi koło Kadzidła dwukrotnie płonął las. Z ogniem walczyło aż kilkudziesięciu strażaków z Ostrołęki, Kadzidła i okolic.


Supełek

JBB

Na osiedlu Kwiatowym zalewa posesje (zdjęcia)

Samorząd miasta pozostaje niewzruszony na prośby i apele mieszkańców osiedla Kwiatowego w Ostrołęce. Od wielu lat osoby tam mieszkające borykają się z problemem zalewania posesji. Nawet w upalne dni wody nie ubywa, bo ktoś zasypał biegnący tamtędy rów melioracyjny.Poszukiwany ostrołęczanin zatrzymany

Ostrołęccy funkcjonariusze policji zatrzymali kolejną osobę, która była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. 32-letni ostrołęczanin ukrywał się jednym z bloków znajdujących się w pobliżu parku miejskiego w Ostrołęce. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić