sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Aktualności

Skrzynka skarg: blokują nam parkingi i wyjazd z garaży

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Od wielu lat jestem mieszkanką Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Chciałabym poruszyć problem, który jest od dawna bagatelizowany przez zarząd spółdzielni, pomimo licznych próśb mieszkańców.


Kobo

Korona sparowała z KS CK Troszyn (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka i KS CK Troszyn na zakończenie przygotowań do nowego sezonu zmierzyli się w konfrontacji na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Wysokie zwycięstwo zapisali na swoim koncie gospodarze.

  •  
  • 11:34, 05.08.2018 r.


Czasówka w Rzekuniu po raz dziesiąty. Weź udział

Kolarze z różnych zakątków naszego kraju przystąpią do dziesiątej już jazdy indywidualnej na czas w Rzekuniu. Z każdym kolejnym dniem na liście pojawiają się kolejne zawodniczki i zawodnicy. Pobicie rekordu trasy nie będzie prostą sprawą. Chcesz dołączyć?

  •  
  • 11:34, 05.08.2018 r.


Kurpik sparuje przed nowym sezonem A klasy

Kurpik Kadzidło ma za sobą dwa spotkania sparingowe przed nowym sezonem rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Drużyna prowadzona przez trenera Łukasza Pokorę odniosła zwycięstwa nad drużynami ULKS Ołdaki i Świtu Baranowo.

  •  
  • 11:34, 05.08.2018 r.


Łomacz trenuje z reprezentacją w Zakopanem

Siatkarze reprezentacji Polski przygotowują się do mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w Bułgarii i Włoszech. Pierwsza część zgrupowania została zaplanowana w Zakopanem, gdzie Biało-czerwoni będą przebywać od 8 sierpnia.

  •  
  • 11:33, 05.08.2018 r.

JBB

Wypadek, zderzenie i dwa pożary

Cztery interwencje odnotowali w ciągu ostatniej doby strażacy z Ostrołęki i regionu. Najwięcej pracy mieli strażacy-ochotnicy z Łysych, którzy na swoim terenie odnotowali trzy zdarzenia: śmiertelny wypadek, pożar auta oraz płonące poszycie lasu.


WSAP2018

Warsztaty literackie z wysoką frekwencją (zdjęcia)

W ramach tegorocznego, XII Kurpiowskiego Pleneru Malarsko-Literackiego im. Stanisława Skolimowskiego, w klubie "Przy Studziennej" prowadzone są warsztaty literackie. Pierwsze spotkanie odbyło się w piątek 3 sierpnia, kolejne już w sobotę w gospodarstwie agroturystycznym w Wyszlu.


Body Clinic

Harmonogram postoju mammobusów

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Wieczorna potańcówka w Kadzidle

Na miłośników muzyki i tańca czeka w Kadzidle nie lada gratka, gmina wraca bowiem do tradycji wieczornych potańcówek, które niegdyś miały wielu zwolenników. W sobotę 18 sierpnia br. w sali głównej Centrum Kultury Kurpiowskiej odbędzie się pierwszy od lat dancing."Festiwal Iluzjii" w Myszyńcu

W amfiteatrze Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. W. Skierkowskiego w Myszyńcu odbędzie się ciekawy spektakl iluzji. Na festiwal pokazu tricków i kuglarstwa organizatorzy zapraszają nie tylko dzieci, ale też młodzież i dorosłych.Zarejestruj nowo narodzone dziecko online

Coraz więcej rodziców narodziny swoich dzieci rejestruje online. Ministerstwo Cyfryzacji zapowiada, że chce, aby ta e-usługa była jeszcze popularniejsza i w skierowanym do pracowników szpitali i oddziałów ginekologiczno-położniczych liście zachęca do nowej procedury.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


JBB

Zderzenie z ciągnikiem. Długi korek w Łodziskach (zdjęcia)

Do poważnie wyglądającego zderzenia samochodu osobowego i ciągnika rolniczego doszło w sobotni wieczór w Łodziskach (gm. Lelis). Mieszkaniec stolicy kierujący hondą z nieznanych do tej pory przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z traktorem.
PWSIP

CKZiU

Skrzynka pytań: czy ratusz pomoże znieść upały?

Skrzynka skarg, pytań, pochwał i pomysłów:
Czy władze miasta pomogą ostrołęczanom w upałach? Czy można np. rozstawić kurtyny wodne, a wieczorem wysłać na ulice polewaczki? To chyba nie jest jakaś trudna sprawa, a upały będą coraz silniejsze.Co tak śmierdzi?

Co tak śmierdzi kolejny dzień w Ostrołęce, że w środku nocy nie da się spać przy otwartym oknie? Smród jest nie do wytrzymania - alarmują nasi czytelnicy.


KwiatoweŁąki

Znaleziono klucze

Czytelniczka Paulina prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela kluczy, które zostały znalezione w ubiegły czwartek w pobliżu stacji paliw Lukoil przy ul. Warszawskiej w Kordowie (gm. Olszewo-Borki). Zguba czeka na właściciela u pracowników stacji paliw.Wypadek w Pupkowiźnie (zdjęcia)

Ostrołęccy policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w piątkowe popołudnie w Pupkowiźnie (gm. Łyse). Na trasie Łyse-Kolno osobowy renault zderzył się z jadącym z naprzeciwka volkswagenem, którym podróżowała rodzina z kilkuletnim dzieckiem.


NOVDOM

Pielgrzymi już w komplecie, jutro ślub! (wideo)

Pątnicy wędrujący do Częstochowy z 34 Pieszą Pielgrzymką Łomżyńską na Jasną Górę są już w komplecie. W piątek dołączyła ostatnia grupa - z Wyszkowa. W niedzielę zaplanowano wielkie wydarzenie. Sakramentalne "tak" na pielgrzymce powiedzą sobie Justyna i Daniel."Jestem Bogiem" w kinie pod gwiazdami (zdjęcia)

Na kolejny seans w letnim "Kinie pod gwiazdami" zaprosili w piątek mieszkańców miasta i regionu przedstawiciele supermarketu E.Leclerc w Ostrołęce. Kinomani mieli okazję obejrzeć thriller pt. "Jestem Bogiem" na wielkim ekranie pod chmurką przy świetnej pogodzie.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić