wtorek, 21 maja 2019 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Fat-Bike

Aktualności

Weekendowe mecze w Ostrołęce i powiecie

Przed nami kolejny weekend zmagań o ligowe punkty. Ważny mecz w IV lidze czeka Koronę Ostrołęka. Interesujące powinny być też derbowe pojedynki Jantaru Ostrołęka z Ostrovią Ostrów Maz. w III lidze kobiet i Kurpika Kadzidło z Bartnikiem Myszyniec w A-klasie.

  •  
  • 09:45, 10.05.2019 r.

Triuph

Uroczyste obchody powstania OSP w Lipnikach

Członkowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Lipnikach będą celebrować jubileusz 70-lecia powstania ich jednostki. Zarząd miejscowej OSP pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych na uroczyste obchody. Miejscowi ochotnicy wielokrotnie pomagali mieszkańcom okolicznych terenów.Cuba Libre zaprasza na bilard i dyskoteki

Klub Cuba Libre zachęca do gry w blilarda. Z rozrywki można skorzystać od wtorku do niedzieli w godzinach 13.00-24.00. A na weekend zarezerwujcie swój wolny czas na dyskoteki. Imprezy odbędą się w piątek i sobotę i potrwają do białego rana.Literacki maj w bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna im. Wiktora Gomulickiego w Ostrołęce oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Bibliotek i Książki zapraszają na spotkania biblioteczne, które zaplanowano w maju tego roku. Przed miłośnikami literatury wiele ciekawych wydarzeń.


Świat Okien

Ostrołęczanie dowiedzą się "Jak się kochamy w domu?"

Przed ostrołęczanami przedpremierowym pokaz spektaklu "Jak się kochamy w domu?" Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury. Już w najbliższą sobotę w Ostrołęckim Centrum Kultury na widzów będzie czekało przedstawienie w brawurowym wykonaniu aktorskim.Uwaga! Opryski w lasach

Ze względu na wykonywane opryski w lasach, Nadleśnictwo Pułtusk zarządziło zakaz wstępu do lasów na terenach gmin Różan, Zatory i Somianka. Zakaz obejmuje także gminę Goworowo leżącą na terenie powiatu ostrołęckiego. Opryski będą prowadzone od maja do czerwca.Zdobądź grant na osiedlowy zielony zakątek

Urząd miasta przypomina o możliwości udziału w ogólnopolskim, prospołecznym projekcie grantowym na zielony zakątek lub miniogród z ławeczką. Projekty są skierowane do mieszkańców otwartych osiedli zarządzanych przez spółdzielnie i wspólnoty.


Kwiatowe ÂŁÂąki

100 serc na 100-lecie TPD w Ostrołęce (zdjęcia)

Z okazji stulecia istnienia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce, zorganizowano uroczysty marsz na trasie z Przedszkola Miejskiego nr 5 do placówki TPD w Ostrołęce, rajd rowerowy oraz piknik pod hasłem "Zdrowo jem, więcej wiem - mam szanse na 100 lat życia".II Mistrzostwa Ostrołęki w Bowlingu. Weź udział

Najważniejsza impreza sezonu dla kręglarzy zbliża się dużymi krokami. Już w środowy wieczór, 15 maja do rywalizacji przystąpią zawodniczki i zawodnicy, którzy powalczą W II Otwartych Mistrzostwach Ostrołęki. Chcesz zmierzyć się z najlepszymi?

  •  
  • 20:31, 09.05.2019 r.

Granity Kowalczyk

JBB

Zderzenie auta z młodym koziołkiem

Do zdarzenia drogowego doszło dziś rano w miejscowości Siemnocha (gm. Lelis). Jak ustalili funkcjonariusze policji, ostrołęczance kierującej samochodem osobowym wprost pod koła wbiegł młody koziołek. Na szczęście kobiecie nic się nie stało, natomiast zwierzę padło.Bilans policyjnych działań "Niechronieni"

Policjanci z ostrołęckiej drogówki podsumowali działania "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego". Podczas prowadzonej akcji ujawniono kierujących jak i pieszych, którzy popełnili wykroczenia związane z bezpieczeństwem niechronionych uczestników ruchu drogowego.Ostrołęccy bibliotekarze świętowali (zdjęcia)

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ostrołęce zgromadzili się bibliotekarze, pracownicy bibliotek i zaproszeni goście, aby wspólnie uczcić Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Nie zabrakło okolicznościowych przemówień, podziękowań, muzyki i podsumowania rocznej pracy biblioteki.


Fundacja Razem

Znaleziono kota (aktualizacja)

Jedna z naszych czytelniczek znalazła dziś pomiędzy Ostrołęką a Drężewem kota. Zwierzak ma kolorową obrożę. Wygląda na to, że się zgubił. Właściciel rozpoznający na zdjęciu swoją zgubę proszony jest o pilny kontakt za pomocą numeru tel. 517-369-057.


NOVDOM

Poszukiwani świadkowie zdarzeń

Ostrołęccy funkcjonariusze prowadzą postępowania dotyczące zdarzeń, do których doszło na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Osoby, które mają informacje na temat zaistniałych sytuacji, proszone są o kontakt z jednostką policji.
KamilaMeble

Siatkówka: Martyna w kadrze Mazowsza!

Martyna Werpachowska z OTPS Nike Ostrołęka zagra w reprezentacji Mazowsza (rocznik 2005) podczas finałów XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. To kolejne wyróżnienie, które trafia do młodych sportowców z ostrołęckich klubów siatkarskich.

  •  
  • 13:48, 09.05.2019 r.Arkus

CKZiU

Nowy skład Rady Osiedla Traugutta (zdjęcia)

W budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Papierniczej 1 odbyło się spotkanie dotyczące wyborów Rady Osiedla Traugutta. Na spotkaniu pojawiło się wielu mieszkańców, którzy chcieli mieć wpływ na kształtowanie tej części Ostrołęki.Weź udział w darmowych kursach z płatnym stypendium

Jesteś tegorocznym maturzystą? Nie masz planów na wakacje? Weź udział w bezpłatnym szkoleniu. Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme zachęca mieszkańców województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w darmowych kursach finansowanych przez Unię Europejską.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8