czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

Prezydent Ostrołęki otrzymał podziękowanie. Od kogo?

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik otrzymał podziękowanie za współpracę przy organizacji akcji Motoserce. Słowa uznania za bezinteresowną pomoc i otwarcie serca na potrzeby innych do włodarza miasta skierował Maciej Moszczyński z Klubu Motocyklowego Perun Ostrołęka. Klub ten jest organizatorem akcji.KlassicBNPJBBAkademia MaluchĂłw

Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach m.in: filet z kurczaka po 11,99 zł/kg, polędwica sopocka  za15,99 zł/kg, papryka czerwona w cenie 4,99 zł/kg oraz ciasto 3-bit  tylko 14,99 zł/kg.Pokonał 600 kilometrów, by obejrzeć i sfotografować miejskie autobusy

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce gościł pana Roberta, który przyjechał z Czech, by obejrzeć i sfotografować ostrołęckie autobusy. Miłośnikiem transportu publicznego został w wieku trzynastu lat. Od tamtego czasu systematycznie powiększa zbiór pamiątek związanych z komunikacją miejską.
EldorKwiatowe ÂŁÂąki

Andrzejki
Narodowe Święto Niepodległości. Program miejskich uroczystości

Z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości miasto zaprasza ostrołęczan do wspólnego świętowania i uczestnictwa w uroczystościach. Zaplanowano m.in. spektakl na bazie utworów Przemysława Gintrowskiego czy wspólne śpiewanie. Zwołano też sesję rady miasta.

 


CKZiU

Jurek Owsiak w Ostrołęce! Będzie oficjalna premiera puszek WOŚP 2020

Wielkimi krokami zbliża się kolejny, 28 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W 2019 roku, po latach przerwy, finał ze światełkiem do nieba powrócił także do naszego miasta. W tym roku mamy wielką niespodziankę - premiera nowych puszek odbędzie się w Ostrołęce z udziałem Jurka Owsiaka!


Kalina

Zmarł były piłkarz ostrołęckiej Narwi

Pod koniec września do wieczności odszedł Edward Długokęcki, były zawodnik ostrołęckiej Narwi. Świętej pamięci piłkarz zmarł, w środę 25 września, w Kanadzie. Ostatnia droga byłego bramkarza niebiesko-czerwonych odbędzie się w sobotę 9 listopada.

  • Wyświetleń: 6400
  • 09:23, 06.11.2019 r.

Gaska OCK

Przemysław Zyśk wraca do ringu!

Kolejny zawodowy występ czeka Przemysława Zyśka. Wychowanek ostrołęckiej Victorii zawalczy podczas Knockout Boxing Night 9, organizowanej w ośrodku Nosalowy Dwór w Zakopanem. Nazwisko rywala ma zostać wkrótce przedstawione.

  • Wyświetleń: 4100
  • 09:23, 06.11.2019 r.

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurno z przejaśnieniami

5°C, 1020 hPa

pochmurno z przejaśnieniami

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.22 zł

4.91 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8