wtorek, 24 października 2017 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Aktualności

Duży ścisk w czołówce tabeli IV ligi (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka przegrali spotkanie z Pogonią II Siedlce 0:3 i zanotowali spadek na trzecią lokatę w tabeli IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego mają punkt straty do lidera z Ciechanowa i... są tuż nad strefą spadkową.

 •  
 • 09:20, 09.10.2017 r.


KS CK Troszyn zbił Tęczę Ojrzeń (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu 10 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Tęczą Ojrzeń 3:0. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rozegrali dobre spotkanie i zdobyli ważny komplet punktów w starciu z niżej notowanym rywalem.

 •  
 • 09:19, 09.10.2017 r.


Rzekunianka uległa KS Wąsewo (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka ulegli KS Wąsewo 1:3. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego musieli uznać wyższość niżej notowanego zespołu i stracili ważne punkty na boisku przy ulicy Miłej.

 •  
 • 09:19, 09.10.2017 r.


Korona II straciła fotel lidera rozgrywek B klasy

Piłkarze Korony II Ostrołęka zremisowali z Wymakraczem Długosiodło na wyjeździe 2:2 i stracili tym samym fotel lidera rozgrywek B klasy na rzecz Iskry Zaręby Kościelne. Walka o awans do A klasy w obecnym sezonie zapowiada się niezwykle ciekawe. Kto będzie najlepszy jesienią?

 •  
 • 09:18, 09.10.2017 r.


"Marsjanusze" na Festiwalu Przemiany (zdjęcia)

Uczniowie Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce, członkowie zespołu "Marsjanusze" uczestniczyli w tegorocznej edycji Festiwalu Przemiany, organizowanego przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W programie znalazły się wystawy, debaty, pokazy filmów o kosmosie oraz koncerty.Funkcjonariusze zakładu karnego w Kotle Czarownic (zdjęcia)

Na Stadionie Śląskim w Chorzowie zwanym Kotłem Czarownic odbył się finisz PKO Silesia Maratonu i Półmaratonu. W zawodach wzięli udział między innymi funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Przytułach Starych, zajmując miejsca: piąte, dziewiąte i dwudzieste trzecie.Ostrołęcki Festiwal Fotografii na finiszu (zdjęcia)

Dziewiąta edycja Ostrołęckiego Festiwalu Fotografii obfituje w wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych. Podczas trzeciego dnia odbył się m.in. wernisaż Galerii Bezdomnej w dawnym policyjnym kasynie. OFF gościł także francuskiego fotografika Gregory'ego Michenauda.Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Grzegorz Kozikowski ogłasza, że w dniu 25 października 2017 r. o godz. 14.15 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce mającego siedzibę przy ul. Mazowiecka 3 (sala nr VIII), odbędzie się druga licytacja nieruchomości.


Iskierka

Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Grzegorz Kozikowski ogłasza, że w dniu 27 października 2017 r. o godz. 15.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce mającego siedzibę przy ul. Mazowiecka 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.El. MŚ: Polska z awansem na mundial!

Piłkarska reprezentacja Polski w meczu ostatniej kolejki europejskich eliminacji mistrzostw świata pokonała Czarnogórę na PGE Narodowym 4:2. Dzięki tej wygranej Biało-czerwoni wygrali grupę E eliminacji do mundialu, a nagroda to wyjazd na turniej w Rosji latem 2018 roku.

 •  
 • 20:06, 08.10.2017 r.


Wernisaż Galerii Bezdomnej (zdjęcia)

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w wernisażu Galerii Bezdomnej, który odbył się w sobotę w budynku po byłym kasynie. Na wystawie prezentowane są zdjęcia amatorów, którzy samodzielnie przynoszą swoje prace, naklejają je na ścianę lub ustawiają w dostępnych miejscach.Wernisaże wystaw w ramach OFF (zdjęcia)

Kolejne dwie wystawy otwarto podczas trwającego Ostrołęckiego Festiwalu Fotografii. W piątkowy wieczór w holu (na parterze i pierwszym piętrze) Ostrołęckiego Centrum Kultury zaprezentowano zdjęcia dwóch organizacji zajmujących się fotografią.Kursy i szkolenia finansowane ze środków UE

Firma szkoleniowo-doradcza Preme zachęca mieszkańców Ostrołęki i powiatu do wzięcia udziału w darmowych i częściowo płatnych kursach i szkoleniach finansowanych przez Unię Europejską. Wszystkie zajęcia realizowane będą w Ostrołęce.Kurs ochroniarza oraz staż z wysokim wynagrodzeniem

Firma szkoleniowo-doradcza Preme zaprasza osoby bezrobotne i niepełnosprawne do 29 roku życia do wzięcia udziału bezpłatnym szkoleniu kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej. Organizator zapewnia płatny staż oraz zwrot kosztów dojazdu.Wszyscy chcą korzystać z darmowej komunikacji miejskiej

Wieść o darmowych przejazdach komunikacją miejską w Ostrołęce rozeszła się szczególnie po ościennych gminach, choć prawdopodobnie to one sfinansują w dużej mierze bezpłatne przejazdy mieszkańcom miasta. Czytelniczka Anna donosi z kolei, że chętni już stoją na przystankach.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Sprawdź ceny używanych samochodów z dzisiejszej giełdy samochodowej w Ostrołęce. Każde zdjęcie jest opisane marką oraz modelem pojazdu i ceną. Podane są również podstawowe dane techniczne takie jak rodzaj silnika oraz rocznik.Kolarze KK24h finiszowali w Supraślu (zdjęcia)

To był bardzo pracowity sezon dla reprezentantów Klubu Kolarskiego 24h. W cyklu Maratonów Kresowych reprezentanci naszego regionu wystartowali w piętnastu z szesnastu etapów. Kolarze zajęli piąte miejsce drużynowo i zapisali na swoim koncie indywidualne sukcesy.

 •  
 • 10:40, 08.10.2017 r.


Staśkiewicz z dwoma rekordami. Chcesz je pobić?

Poziom rywalizacji kręglarzy w naszym mieście stale się podnosi, o czym świadczą chociażby nowe rekordy torów w Łubudu Bowling & Good Time. Warto dołączyć do rywalizacji w rozgrywkach ligowych lub podczas turniejów organizowanych przez KS Łubudu Bowling Ostrołęka.

 •  
 • 10:40, 08.10.2017 r.


Młodzieżowe Mistrzostwa Ostrołęki. Plan imprez

Już po raz szesnasty młodzież z ostrołęckich szkół średnich rywalizować będzie w Mistrzostwach Ostrołęki w kilku dyscyplinach. Kalendarz imprez organizowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej jest naprawdę bardzo bogaty.

 •  
 • 10:39, 08.10.2017 r.


Triumf piłkarek ZS nr 5 w mistrzostwach Ostrołęki

Reprezentantki Zespołu Szkół nr 5 w Ostrołęce okazały się najlepsze w Mistrzostwach Ostrołęki w Piłce Nożnej w roczniku 2002-2004 obejmujące rywalizację dawnej Gimnazjady. Drużyny rywalizowały w zawodach organizowanych przez Szkoły Związek Sportowy.

 •  
 • 10:39, 08.10.2017 r.


Skrzynka skarg: pacjentki nie przyjęto na oddział chirurgiczny

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chciałabym poruszyć sprawę tego, jak mnie potraktowali w ostrołęckim szpitalu, odmawiając przyjęcia na oddział chirurgiczny ze skierowaniem. 21 sierpnia br. w ciągu dnia doznałam urazu palca ręki drewnianą drzazgą.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić