piątek, 19 kwietnia 2019 r., imieniny Adolfa, Tymona, Pafnucego

Aktualności

MMA: Mateusz Kubeł wygrywa w Pucharze Polski!

Doskonale podczas zawodów Pucharu Polski MMA w Sochaczewie spisał się Mateusz Kubeł z UKS Gladiator Ostrołęka. Podopieczny trenera Wojciecha Dudkowskiego wygrał cztery walki i zdobył złoty medal. Na podium był również Michał Gut.

 •  
 • 12:25, 08.04.2019 r.


Staszewski: Szkoda straconych punktów

Bartnik Myszyniec przegrał w niedzielę z Narwią Ostrołęka na własnym stadionie. Była to już kolejna porażka zespołu z Myszyńca w rundzie wiosennej, ale klub nie rezygnuje z walki o awans do ligi okręgowej. Szansa na poprawienie nastrojów już w sobotę w Karolinowie.

 •  
 • 12:24, 08.04.2019 r.

JBB

Dzisiaj "Córka trenera" z Bartłomiejem Kowalskim

Bartłomiej Kowalski będzie gościem Dyskusyjnego Klubu Filmowego w kinie Jantar. Kowalski, który zagrał w filmie "Córka trenera" regularnie występuje w turniejach tenisowych w Ostrołęce. Spotkanie z aktorem i zawodnikiem w poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 18:00.

 •  
 • 12:24, 08.04.2019 r.

JBB

Narolewski: Jeszcze niczego nie wygraliśmy

Dziewięć punktów w trzech meczach rundy wiosennej A-klasy zdobyła Narew Ostrołęka pod wodzą trenera Dariusza Narolewskiego. Ze szkoleniowcem niebiesko-czerwonych rozmawialiśmy po wygranym meczu z Bartnikiem Myszyniec (2:1).

 •  
 • 12:21, 08.04.2019 r.

NOVDOM

A-klasa: Bitwa w Myszyńcu dla Narwi (zdjęcia, wideo)

Po efektownych trafieniach Michała Markowskiego i Pawła Kuzi, Narew Ostrołęka wygrała z Bartnikiem Myszyniec w meczu 16. kolejki piłkarskiej A-klasy. Zespół Dariusza Narolewskiego awansował na trzecie miejsce w tabeli i traci już tylko dwa punkty do wicelidera.

 •  
 • 12:19, 08.04.2019 r.


Warsztaty wielkanocne w klubie Lokator (zdjęcia)

Wzorem minionych lat klub Lokator Ostrołęckiej Spółdzielni Mieszkaniowej zaprosił dzieci i dorosłych na wielkanocne warsztaty twórczości pod hasłem "Niedziela z rodziną". Była to dobra okazja, aby integrować lokalną społeczność, ale też sposobność do wykonania oryginalnych ozdób świątecznych.

Zebranie wyborcze Rady Osiedla Starosty Kosa

W siedzibie Szkoły Podstawowej nr 5 przy ul. Hallera 12 odbędzie się zebranie wyborcze Rady Osiedla Starosty Kosa. O przybycie na spotkanie proszeni są wszyscy mieszkańcy osiedla. Osobiste zaangażowanie może mieć bezpośredni wpływ na kształtowanie lokalnego środowiska.Dlaczego jeden kierowca dostaje tak różne ceny OC?

Kupując obowiązkowe OC, którego zakres jest odgórnie narzucony przez ustawę, właściciele pojazdów kierują się głównie wysokością składki. Jak się okazuje, bez weryfikacji ceny polisy u różnych ubezpieczycieli, kierowcy ryzykują zakup OC na niekorzystnych warunkach finansowych.


Kamila

Siedem interwencji strażackich

Podczas minionej doby strażaków wzywano aż siedmiokrotnie.
1. W Ostrołęce przy ul. Jaracza o godz. 8.50 gaszono pożar śmieci w metalowym koszu. Zadysponowano jeden zastęp JRG PSP Ostrołęka.


Essentia


Konkurs języka angielskiego w II LO (zdjęcia)

W II Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana K. Norwida odbył się finał drugiego rejonowego konkursu języka angielskiego. Do rywalizacji stanęli reprezentanci szkół z kilku powiatów. Konkurs organizowały nauczycielki Beata Markowska i Agnieszka Zając z II LO w Ostrołęce.Warsztaty wielkanocne w ZSZ nr 2 (zdjęcia)

W Zespole Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce młodzież z klasy IIIF uczestniczyła w warsztatach wielkanocnych. Podczas zajęć uczniowie wykonali różne dekoracje wielkanocne. Do pracy wykorzystali materiały naturalne, takie jak kora drzew, drewno, mech, bazie, bluszcz czy barwinek.


Agrometal

Skarpetki nie do pary w SOS-W (zdjęcia)

"Nie zostawiaj nikogo w tyle" - pod takim hasłem świętowano w tym roku Światowy Dzień Zespołu Downa. Uczniowie i pracownicy Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce włączyli się w obchody zakładając kolorowe skarpetki nie do pary.Podziękowanie dla lekarzy oddziału wewnętrznego

Panu Mirosławowi Jaremie, ordynatorowi oddziału wewnętrznego w ostrołęckim szpitalu, wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i salowym, a w szczególności panu lekarzowi Krzysztofowi Bielackiemu za troskliwą opiekę, wielką pomoc, wsparcie oraz leczenie dziękuje wdzięczny pacjent.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.IV liga: Korona przegrała ze sobą (zdjęcia, wideo)

Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. Przekonali się o tym piłkarze Korony Ostrołęka w meczu z rezerwami Wisły Płock. Korona przegrała, ale nadal jest na bezpiecznym miejscu w tabeli IV ligi. Przed zespołem Tomasza Staniórskiego mecz wyjazdowy z Hutnikiem Warszawa.

 •  
 • 09:52, 07.04.2019 r.

JBB

Granity Kowalczyk


Wyprzedzał, przytarł auto i uciekł! (wideo)

Samochodowa kamera zarejestrowała drogowego pirata w osobowym audi, który na prostym odcinku drogi krajowej numer 61, wyprzedzając inny pojazd, przytarł go i uciekł z miejsca zdarzenia. Sprawca oraz jego wyczyn zostały uwiecznione na nagranym filmiku.


KamilaMeble

Bociania telewizja z Olszewa-Borek znów nadaje (wideo)

Bocianie gniazdo w gospodarstwie państwa Nakielskich z Olszewa-Borek znów zostało zasiedlone. Pod koniec marca w gnieździe pojawił się pierwszy ptak, który przygotowuje miejsce do lęgu. Podobnie jak w roku ubiegłym, życie boćków będzie śledziło przez całą dobę oko kamery.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

20°C, 1032 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.94 zł

5.32 zł

4.94 zł

2.18 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8