poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


MEBPOL

Miasto wesprze wydarzenia sportowe. Podzielono 150 tysięcy złotych

Trzydzieści dwa wydarzenia sportowe dofinansuje miasto Ostrołęka w 2020 roku. Łącznie na organizację imprez, zarządzeniem prezydenta Łukasza Kulika, przeznaczone zostanie 150 tysięcy złotych. Najwięcej trafi na organizację Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

  • Wyświetleń: 4869
  • 14:41, 09.02.2020 r.Akademia MaluchĂłw

Drużyna z Pabianic za silna dla Trójki

Za szczypiornistami Trójki druga odsłona gier 2 ligi mężczyzn w grupie III F, w której mierzą się najlepsze drużyny poprzedniej fazy rozgrywek. W pierwszej batalii Trójka musiała uznać wyższość KS Uniwersytet Radom, a wczoraj nie sprostała Pabiksowi Pabianice.

  • Wyświetleń: 1386
  • 14:03, 09.02.2020 r.


Narew nie dała rady MKS Przasnysz (zdjęcia)

Narew Ostrołęka we wczorajszym sparingu zmierzyła się z MKS Przasnysz. Czołowa drużyna IV ligi mazowieckiej okazała się wymagającym przeciwnikiem. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego ostatecznie ulegli wyżej notowanemu rywalowi 2:3.

  • Wyświetleń: 9041
  • 13:28, 09.02.2020 r.


KS CK Troszyn lepszy od Makowianki

Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego rozegrali wczoraj kolejny mecz sparingowy. Tym razem piłkarze KS CK Troszyn zagrali na sztucznej nawierzchni w Łomży. Rywalem drużyny z powiatu ostrołęckiego była IV-ligowa Makowianka Maków Mazowiecki.

  • Wyświetleń: 7175
  • 12:47, 09.02.2020 r.


Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.Kierowca z fantazją. Zobacz, jak nie jeździć po rondzie turbinowym (wideo)

Na filmie wideo mamy kolejny przykład tego, jak nie powinno się jeździć po rondzie turbinowym. Chociaż w Ostrołęce jest tylko jedno skrzyżowanie o ruchu okrężnym tego typu czyli z separatorami na jezdni, to wielu kierowców nadal nie opanowało zasad poruszania się po nim. Zobacz film z wyczynem kierowcy audi. Trwa zbiórka na operację i rehabilitację dla Nikoli. Dołóż cegiełkę

W serwisie pomagam.pl pojawił się apel o pomoc dla 6-letniej Nikoli z Ostrołęki. Dziewczynka urodziła się zdrowa, ale w trzecim tygodniu życia, w trakcie snu, przestała oddychać. Była to tak zwana "Nagła śmierć łóżeczkowa" (SIDS). Dziecko odratowano, ale diagnoza była dramatyczna - porażenie mózgowe lewostronne.
Essentia


Policjanci zapowiadają kontrole autobusów dowożących dzieci na zimowy wypoczynek. Sprawdź, gdzie możesz skontrolować stan techniczny pojazdu

W związku ze zbliżającymi się feriami policjanci na terenie całego kraju przeprowadzą wzmożone kontrole autobusów i kierowców przewożących dzieci na zimowy wypoczynek. Podczas kontroli sprawdzany będzie stan techniczny autobusu, jego wyposażenie, uprawnienia kierującego oraz stan trzeźwości.


KamilaMeble

TarczaKwiatowe ÂŁÂąki

Harmonogram postoju mammobusów w Ostrołęce i powiecie

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Czy zimą można się zakochać?

Serce nie sługa i uczuciem może obdarzyć kogoś nie tylko w ciepłe miesiące, które teoretycznie sprzyjają miłości. Zakochać można się także zimą. Czyż to nie jest romantyczne spędzać wspólnie długie, zimowe wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty lub grzanego wina?


JBB

CKZiU

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.95 zł

5.27 zł

5.19 zł

2.26 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8