poniedziałek, 1 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Hortensji, Gracjany

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności
ZSZ3

Jakie rozszerzenia polisy przydadzą się przy remoncie?

Remont mieszkania rzadko kiedy przebiega całkowicie zgodnie z planem. Najczęściej dochodzi w czasie jego trwania do nieprzewidzianych okoliczności, zmian, nieszczęśliwych zdarzeń, czy odkryć, które wymuszają rozszerzenie planowanych pierwotnie prac.
Spectrum

Będzie "Ostry cień mgły" po ostrołęcku? Włodarze miasta - Łukasz Kulik i Maciej Kleczkowski - nominowani do #Hot16Challenge2

Do Ostrołęki dotarła ogólnopolska akcja charytatywna #Hot16Challenge, polegająca na stworzeniu 16 wersów piosenki i zarapowaniu jej. Cel to zbiórka funduszy na walkę z koronawirusem. Nominacje otrzymali prezydent Łukasz Kulik i wiceprezydent Maciej Kleczkowski. Jeden z nich już odpowiedział na wyzwanie.  Troszyn: zwycięzcy drugiego etapu konkursu Wielka Liga Czytelników

Pracownicy Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Troszynie przeprowadzili test kwalifikacyjny do drugiego etapu konkursu pn. Wielka Liga Czytelników. Uczestnicy otrzymali pocztą elektroniczną testy, które następnie wypełnili i z powrotem odesłali e-mailowo do biblioteki. Komisja wybrała laureatów.

 

 


Essentia

Eldor


Nieszczęśliwy upadek z finałem w szpitalu

W szpitalu zakończyła poniedziałkową przejażdżkę skuterem 51-letnia kobieta, która skręcając z al. Wojska Polskiego wywróciła się. Do zdarzenia najprawdopodobniej przyczyniła się pogoda. Kierująca skuterem podróżowała podczas opadów deszczu. Z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Chcesz zapisać się na kurs prawa jazdy? Nie wiesz który lekarz Cię przyjmie? Tu znajdziesz pomoc. Centrum Szkoleń Domasik ruszyło pełną parą

Centrum Szkoleń Domasik ruszyło już pełną parą. Epidemia nie przeszkadza by nadal kurs na kategorię B jesteś w stanie zrobić w zaledwie miesiąc. Tu nauczysz się jeździć na kategorię B autem zarówno automatyczną jak i manualną skrzynią biegów. Sprawdź jakie kursy i szkolenia oferuje firma z bogatym doświadczeniem.
CKZiUJBB


Poranny trening ostrołęczanina w "Dzień dobry TVN" (wideo)

Andrzej Gumkowski, emerytowany nauczyciel z Ostrołęki, codziennie ćwiczy w domu i ogrodzie. W czasie pandemii koronawirusa większość ludzi narzeka na brak ruchu, ostrołęczanin wykorzystuje tę okazję by poprawić swoją kondycję fizyczną.

  • Wyświetleń: 4894
  • 13:54, 18.05.2020 r.

JBB

Nowy raport ostrołęckiego sanepidu. Wyzdrowiała kolejna osoba

Publikujemy najnowszy komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Ostrołęce o sytuacji epidemiologicznej na terenie naszego miasta i powiatu ostrołęckiego związanej z koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym zachorowanie na COVID-19. Z raportu wynika, że kolejna osoba wyzdrowiała.


WSAP

Ostrołęccy samorządowcy złożyli kwiaty w miejscach pamięci o Janie Pawle II. Obchody setnej rocznicy urodzin papieża Polaka zwieńczy msza święta (zdjęcia, transmisja online)

W poniedziałek 18 maja przedstawiciele ostrołęckiego samorządu uczcili pamięć o papieżu składając kwiaty i znicze w miejscach upamiętniających Jana Pawła II w Ostrołęce. Zwieńczeniem obchodów setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły będzie msza święta, która odbędzie się o godzinie 18.00 w kościele pw. Zbawiciela Świata.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.71 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8