poniedziałek, 16 września 2019 r., imieniny Edyty, Kornela, Kamili

Aktualności

Trzy interwencje strażackie

Minionej doby strażacy z naszego rejonu zostali wzywani trzykrotnie.

1. W miejscowości Cyk (gm. Czarnia) o godz. 7.44 usuwano drzewo z jezdni. Do działań zadysponowano jeden zastęp OSP Czarnia.


Łomşa

Policjanci odzyskali kolejny rower. Poszukują właściciela

Mundurowi z wydziału patrolowego odzyskali kolejny skradziony rower. Do sprawy po pościgu zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o jego kradzież. Obecnie poszukiwany jest właściciel jednośladu, który może go odebrać w siedzibie Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.


WSAP

Sala Weselna "Diamentowa" w nowej odsłonie zaprasza (zdjęcia)

Sala Weselna "Diamentowa" w nowej odsłonie zaprasza młode pary planujące ślub najbliższym czasie. Lokal dysponuje wolnymi terminami na 2020 i 2021 rok. "Diamentowa" przeszła gruntowny remont, zobacz jak wyglądają wnętrza tego czarującego lokalu, który zachwyca wykończeniem i jakością obsługi.O ostrołęckich ułanach w klubie "Przy Studziennej" (zdjęcia)

Gościem klubu "Przy Studziennej" był Jerzy Dziewirski - historyk, regionalista, autor kilkunastu publikacji na temat naszego regionu, który wygłosił prelekcję na temat roli V Pułku Ułanów Zasławskich w wojnie obronnej 1939 roku. Wydarzenie zgromadziło grono pasjonatów historii.

 


pegas oil

Całkowicie darmowy, ośmiotygodniowy stażowy wyjazd na Cypr!

Marzyłeś kiedyś o wakacjach na Cyprze? Fundacja Razem ma szytą na miarę ofertę, dzięki której możesz zarobić i miło spędzić dwa miesiące na Cyprze! Spotkanie rekrutacyjne w tej sprawie odbędzie się w piątek 6 września o godz. 10.00 w siedzibie fundacji. Zostały ostatnie wolne miejsca w projekcie.


MEBPOL

Jakub Żmudziński kandydatem Konfederacji w naszym okręgu

Jakub Andrzej Żmudziński to 30-letni ostrołęczanin, były piłkarz Narwi i Korony, radny osiedla Witosa, a w tej kadencji przewodniczący. Od wielu lat związany z Kongresem Nowej Prawicy, której był wiceprezesem w oddziale mazowieckim. Obecnie ubiega się o mandat poselski z ramienia Konfederacji.Miś Bursztynek zaśpiewał (wideo)

Dzieci doskonale znają Misia Bursztynka z Galerii Bursztynowej. Do tej pory milczał, ale gdy podrósł i nauczył się mówić to nawet zaśpiewał. Co więcej, opowiedział o swoich przygodach, które już wkrótce ukażą się w książce "Przygody Misia Bursztynka".  Ale to nie koniec!


JBB

Były dyrektor miejskiej pływalni ma nową pracę

Wojciech Dobkowski kilka dni temu zrezygnował z funkcji dyrektora Parku Wodnego "Aquarium" w Ostrołęce. Znalazł już nową posadę. Pełni obowiązki szefa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwinie. Na tym stanowisku będzie pracował przez dziesięć miesięcy.Amator cudzych rowerów zatrzymany

Determinacja i upór policjantów z ostrołęckiego wydziału kryminalnego pozwoliła na zatrzymanie młodego ostrołęczanina, podejrzanego o kradzież pięciu rowerów oraz karty debetowej, którą wykonał trzy transakcje. Łączna wartość skradzionych przez mężczyznę rowerów to ponad 5 tysięcy złotych.


PWSIP

Ogłoszenia o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Marcin Cichoń, na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 19 września 2019 r. o godz. 14.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce odbędą się pierwsze licytacje prawa własności do dwóch nieruchomości.Puchar Polski: Dziś starcia III rundy

Narew Ostrołęka, KS CK Troszyn, Świt Baranowo i Rzekunianka Rzekuń to drużyny z naszego regionu, które pozostały w walce o Puchar Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. Dwa zespoły z wymienionych na pewno zobaczymy w kolejnej odsłonie rozgrywek.

  • Wyświetleń: 2887
  • 09:06, 04.09.2019 r.


Pożegnaj lato na rowerze! Dołącz do rajdu

Ostrołęczanie i mieszkańcy powiatu mają okazję pożegnać lato na dwóch kółkach. Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej zaprasza na rodzinny rajd rowerowy po Ostrołęce i gminie Rzekuń. Początek wydarzenia w sobotę 7 września.

  • Wyświetleń: 1769
  • 09:05, 04.09.2019 r.


Bieg Kolejarza po raz piąty. Zapisz się

Na osiedlu Stacja w Ostrołęce po raz piąty zorganizowany zostanie Bieg Kolejarza. Organizatorzy w ramach wydarzenia zaplanowali trzy biegi - na dystansach 3 km, 1 km i 300 metrów oraz marsz nordic walking. Zapisz się już dziś, nie zostało wiele wolnych miejsc.

  • Wyświetleń: 2289
  • 09:05, 04.09.2019 r.

KamilaMeble

Karatecy trenowali nad morzem (zdjęcia, wideo)

Reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin ostatni tydzień wakacji spędzili nad morzem w miejscowości Jantar. W stolicy mistrzostw świata w poławianiu bursztynu szlifowali formę przed kolejnymi bardzo ważnymi jesiennymi imprezami.

  • Wyświetleń: 1344
  • 09:05, 04.09.2019 r.


Tenisowe wakacje na korcie (zdjęcia)

Dzieci i młodzież po raz kolejny mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć w okresie letnich wakacji. Sierpniowa odsłona tenisowego szkolenia została przeprowadzona przez doświadczonego instruktora Leszka Bieżuńskiego i cieszyła się dużym zainteresowaniem.

  • Wyświetleń: 566
  • 09:05, 04.09.2019 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

500-złotowy mandat dla seniora

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło wczoraj po południu na trasie Myszyniec-Ostrołęka. Jak ustalili funkcjonariusze policji, przyczyną stłuczki było nieprawidłowe wyprzedzanie przez 87-letniego mieszkańca naszego miasta. Na szczęście nikomu nic się nie stało.Terytorialsi z powiatu ostrołęckiego złożą przysięgę

Stu sześćdziesięciu żołnierzy z 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. st. sierż. Mieczysława Dziemieszkiewicza ps. "Rój" złoży przysięgę wojskową. Wśród przysięgających będzie aż 21 mieszkańców powiatu ostrołęckiego.Narodowe Czytanie na Fortach Bema

Muzeum Kultury Kurpiowskiej oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zachęcają mieszkańców miasta do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji "Narodowe Czytanie". Przedmiotem czwartej odsłony tej niezwykle popularnej, promującej czytelnictwo imprezy będą polskie nowele.Festyn osiedla Traugutta

Osiedle Traugutta będzie się bawiło na osiedlowym festynie. Już w najbliższą sobotę na dzieci i dorosłych czekać będą atrakcje, strefa zabaw, gastronomia, konkursy, pokazy i warsztaty. Nie zabraknie też muzyki w wykonaniu lokalnych artystów. Festyn poprowadzi Piotr Grzyb.Ostrołęckie Operalia: "Uśmiechnij się z Kiepurą"

Przed nami kolejny koncert w ramach festiwalu Ostrołęckie Operalia. Tym razem wydarzenie odbędzie się w plenerze - na scenie miejskiej przy fontannie. Usłyszymy koncert "Uśmiechnij się z Kiepurą", podczas którego wybrzmią słynne szlagiery polskiego tenora, który śpiewał na najsłynniejszych scenach świata.


Essentia

Słuchacze zakończyli studia podyplomowe (zdjęcia)

W siedzibie Zespołu Szkół SIGiE w Ostrołęce odbyło się wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych prowadzonych w Ostrołęce przez Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Gdańsku. Podczas uroczystości absolwenci odebrali dokumenty potwierdzające nabyte kwalifikacje.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.96 zł

5.25 zł

4.97 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8