piątek, 26 kwietnia 2019 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Tani hosting - czy dobrze się sprawdzi?

Wiele osób, widząc coraz wyższe ceny serwerów, zastanawia się nad przejściem na tańszy hosting. Często jednak wstrzymują się oni z decyzją w związku z brakiem czasu lub obawami, czy nie wpłynie to na działanie strony lub czy migracja nie będzie uciążliwa.


MEBPOL

A-klasa: Kolejne zwycięstwo Narwi

Zgodnie z planem, piłkarze Narwi Ostrołęka pokonali w wyjazdowym meczu Błękitnych Raciąż. To już czwarte kolejne zwycięstwo podopiecznych trenera Dariusza Narolewskiego w rundzie wiosennej A-klasy. W sobotę Narew zagra z Pełtą Karniewo o przedłużenie serii zwycięstw.

  •  
  • 16:55, 13.04.2019 r.


Śmierć w Antoniu

Ostrołęccy policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności śmierci 72-letniego mieszkańca gminy Olszewo-Borki, którego ciało odnaleziono w nocy z piątku na sobotę w jednym z domów na terenie wsi Antonie. Na razie nie wiadomo czy zmarł z przyczyn naturalnych.Złota rączka Antośkiewicz stracił pracę (aktualizacja)

Piotr Antośkiewicz nie jest już dyrektorem Wydziału Spraw Obywatelskich w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Wyrzucony w przeszłości z PSL za bezkrytyczne popieranie polityki byłego prezydenta Janusza Kotowskiego, musi poszukać sobie teraz nowej pracy.IV liga: Korona remisuje z Hutnikiem

Z jednym punktem wrócili z Warszawy piłkarze Korony Ostrołęka. Zespół Tomasza Staniórskiego prowadził już z Hutnikiem 2:0 po golach Dominika Dzwonkowskiego, ale na Bielanach ostatecznie nie zwyciężył. Za tydzień mecz z liderem na stadionie przy ul. Witosa.

  •  
  • 13:45, 13.04.2019 r.

EssentiaKamilaMeble

Plus strajku w oświacie? W Ostrołęce brak korków

Jak wielu mieszkańców sąsiednich gmin dowozi do ostrołęckich szkół swoje dzieci, doskonale pokazały ostatnie dni. Podczas strajku nauczycieli zniknęły poranne korki, oba mosty są przejezdne, a zatory nie tworzą się nawet na ul. Padlewskiego i Słonecznej.


NOVDOM

Koncert maturalny wokalistek Studia Piosenki (zdjęcia, wideo)

Wyjątkowym koncertem zakończyło występy w Studiu Piosenki pięć młodych wokalistek. Wiktoria Dobrowolska, Martyna Dulewicz, Gabriela Laska, Weronika Popiołek, Katarzyna Staśkiewicz w tym roku zdają maturę. W piątek zaprosiły mieszkańców na interesujący koncert.Spotkanie wielkanocne Amazonek (zdjęcia)

Wielkanocne spotkanie ostrołęckiego klubu "Amazonki" odbyło się w piątkowe popołudnie. Wydarzenie było doskonałą okazją do rozmowy o trapiących problemach w gronia osób zmagających się z ta samą chorobą. Nie zabrakło poczęstunku i wielu ciepłych świątecznych życzeń.


Świat Okien

Wiosna, słońce, spacery i... śmieci! (zdjęcia)

Problem wszechobecnych śmieci, które nie tylko wysypują się ze śmietników, ale też zanieczyszczają całą okolicę, pojawiając się na łąkach, poboczach dróg, parkingach, a przede wszystkim w lasach, dotyka naszych czytelników. Zgłaszajmy procedery tworzenia dzikich wysypisk!


Granity Kowalczyk

MMA: Medalowe debiuty w Sochaczewie

Czterech zawodników UKS Fight Academy Ostrołęka walczyło podczas turniejów rozgrywanych podczas Pucharu Polski MMA w Sochaczewie. Podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka przywieźli dwa medale. Najlepiej zaprezentował się Rafał Gnatkowski.

  •  
  • 10:04, 13.04.2019 r.


Wystawa rękodzieła Czesławy Gałązki (zdjęcia)

W kwietniu Gminna Biblioteka Publiczna im. Wojciecha Woźniaka w Kadzidle zaprasza do obejrzenia wystawy rękodzieła Czesławy Gałązki z Kadzidła. Mieszkańcy mogą z bliska zobaczyć misternie robione serwety, kołnierzyki, fartuchy, a nawet koronkowy kapelusz.Harcerze z wizytą u przedszkolaków w Goworowie

Przedszkole Samorządowe w Goworowie przyjęło niecodziennych gości. Z wizytą do dzieci wybrali się przedstawiciele Goworowskiej Drużyny Harcerzy "Zorza". Maluchy chętnie słuchały opowieści starszych kolegów oraz z zaangażowaniem uczestniczyły we wspólnych zabawach.Wspominali doktora Józefa Psarskiego (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprosiła na prezentację książki "Doktor Józef Psarski. Ostrołęczanin XX wieku". To praca zbiorowa wielu osób pod redakcją Anny Nosek, które zdecydowały się zebrać wszystkie materiały i przygotować to wspaniałe wspomnienie o doktorze Psarskim.Wypadek i pożary

Cztery pożary i wypadek odnotowali strażacy z Ostrołęki i powiatu. W ciągu ostatniej doby trzykrotnie płonęły trawy na nieużytkach. W Budnych (gm. Troszyn) zgłoszono pożar pryzmy obornika, a w Łęgu Przedmiejskim doszło do wypadku samochodu osobowego.


CKZiU

Chcesz mieć wpływ na bezpieczeństwo, odwiedź KMZB

Ostrołęccy policjanci niemal codziennie otrzymują nowe zgłoszenia za pośrednictwem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Od początku funkcjonowania narzędzia mundurowi otrzymali 2250 zgłoszeń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa na terenie miasta i powiatu.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Zebranie wyborcze Rady Osiedla Łęczysk

W Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sienkiewicza 15 odbędzie się zebranie wyborcze Rady Osiedla Łęczysk. O przybycie na spotkanie proszeni są wszyscy mieszkańcy osiedla, którzy chcą mieć wpływ na kształtowanie swojego osiedla oraz naszego miasta.


JBB

Malowane lato 2019 - rusza nabór

Ruszają zgłoszenia do udziału w tegorocznej edycji projektu animacyjno-edukacyjnego pod hasłem Malowane lato. Projekt organizowany jest od kilku lat przez Mazowiecki Instytut Kultury i lokalnych partnerów w małych miejscowościach na terenie województwa mazowieckiego.Praktyki u marszałka - ruszył nabór wniosków

Właśnie ruszyła kolejna edycja programu Praktyki u Marszałka. Od lipca do końca września na studentów czeka 100 miejsc w urzędzie marszałkowskim w Warszawie oraz jego delegaturach, w tym także w Ostrołęce. Co ważne - praktyki są płatne!


Agrometal

Mniej niż zero - reaguj na cyberprzemoc

Agresja w internecie jest już niemal zjawiskiem powszechnym. Ponad połowa młodych użytkowników sieci przyznaje, że była świadkiem różnych form agresji w mediach społecznościowych. Rusza kampania społeczna nawołująca do tego, aby reagować na takie przypadki.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.94 zł

5.32 zł

4.94 zł

2.18 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8