środa, 26 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Pawła, Miromira

Dalubo

Aktualności

Grad medali WOPR-OS w Szczecinie

Po raz kolejny z dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Ostrołęce. Tym razem podopieczni trenera Dariusza Małkowskiego zdobyli osiemnaście medali w Letnich Mistrzostwach Polski w Szczecinie.
  •  
  • 11:06, 12.06.2019 r.


Podium młodych piłkarzy Korony w Warszawie

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2012 zaliczyli udany występ w zawodach w stolicy kraju. W pierwszej edycji międzynarodowego turnieju o puchar Mistrza Dialogu żółto-niebiescy na płycie głównej stadionu Polonii Warszawa zajęli trzecie miejsce.
  •  
  • 11:05, 12.06.2019 r.


Bezpłatny Love'Las Run po raz drugi w Przystani

Po raz drugi w Przystani miłośnicy aktywnego spędzania czasu będą mogli wziąć udział w biegach o nazwie Love'Las Run. Do rywalizacji może dołączyć każdy chętny, bezpłatnie. Organizatorami rywalizacji są stowarzyszenie Biegam Bo Lubię Ostrołęka i gmina Olszewo-Borki.
  •  
  • 11:05, 12.06.2019 r.

Marianowo

25-latek spadł z siana na przyczepie

25-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego został zabrany do szpitala, w wyniku zdarzenia, które miało miejsce dzisiejszej nocy na terenie gminy Olszewo-Borki. Mężczyzna spadł siana przewożonego na przyczepie. Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek i wyobraźnię.

Granity Kowalczyk

Rodzinny Festyn "Zdrowa rodzina bez uzależnień"

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Myszyńcu oraz współorganizatorzy zapraszają na V Rodzinny Festyn "Zdrowa rodzina bez uzależnień". Wydarzenie rozpocznie msza św. w myszynieckiej bazylice, zaś część rozrywkową przygotowano w amfiteatrze.

Świat Okien

Remont dworu w Przystani z dofinansowaniem

Wójt gminy Olszewo-Borki Aneta Larent podpisała ogłoszenie przetargowe na remont przyziemia zabytkowego dworu w Przystani. To najważniejszy oraz najpiękniejszy obiekt zabytkowy na terenie gminy. Obecnie mieści się tam szkoła podstawowa.


Zmiany w rozkładzie jazdy MZK i zawieszenie linii

Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce informuje, że od piątku 14 czerwca br. zmianie ulegną niektóre z rozkładów jazdy na liniach autobusowych numer 3, 4, 5, 8, 9 i 17. Natomiast linia 12A od 15 czerwca zostanie zawieszona z powodu zbyt niskiej frekwencji pasażerskiej.
Pamiątkowe kocyki dla noworodków z gminy Rzekuń

Świeżo upieczeni rodzice z terenu gminy Rzekuń, zgłaszający się osobiście do Ośrodka Pomocy Społecznej z wnioskiem o jednorazową zapomogę z tytułu urodzenia dziecka, otrzymają pamiątkowy kocyk niemowlęcy. Z pewnością jest to miły gest ze strony samorządu.

Fundacja Razem

Wernisaż wystawy "W świecie rzeźb Romualda Zerycha"

Dyrektor Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy "W świecie rzeźb Romualda Zerycha". Na ekspozycji zaprezentowana zostanie znakomita część dorobku artysty, który odcisnął również ślad w architekturze i memuarystyce Ostrołęki.

pegas oil


Wystawa Biura Edukacji Narodowej IPN (zdjęcia)

Do końca czerwca mieszkańcy naszego miasta mogą oglądać wystawę przygotowaną przez Biuro Edukacji Narodowej IPN we współpracy ze Zgromadzeniem Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką.


City breaki podbijają Polskę

Szybko dopada cię zmęczenie i brakuje odpoczynku? Masz już dość pracy, ale nie możesz pozwolić sobie na dłuższy urlop? W takim razie wybierz się na city break czyli krótki, kilkudniowy wyjazd, dzięki któremu zregenerujesz utracone siły i spędzisz czas w zupełnie innym miejscu.


Volvo w rowie. Kierowca wyprzedzał bmw

W rowie zakończył jazdę około 50-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który podczas wyprzedzania bmw został zmuszony przez 40-letnią kierującą do ratowania się przed zderzeniem. Kobieta, chcąc skręcić w lewo, nie upewniła się, że jest wyprzedzana przez inny pojazd.


Kurtyny wodne już chłodzą ostrołęczan (zdjęcia)

Na to czekali ostrołęczanie. W mieście pojawiły się kurtyny wodne. Fala upałów jaka nadciągnęła nad nasz kraj, daje się mocno we znaki młodszym i starszym. Gdy temperatura powietrza przekracza 30 stopni Celsjusza, delikatna bryza czy schłodzenie się wodą przynosi ogromną ulgę.

KamilaMeble

Miliony na drogi dla subregionu ostrołęckiego (zdjęcia)

Sześć dróg powiatowych i dziewięć dróg gminnych o łącznej długości ponad 38,4 km zostanie wybudowanych w subregionie ostrołęckim w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Wojewoda Zdzisław Sipiera wręczył dziś przedstawicielom samorządów symboliczne czeki.

MEBPOL

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


Daniel Ozon odwołany ze stanowiska prezesa spółki węglowej

Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwołała dziś ze stanowiska prezesa spółki Daniela Ozona. Zmiany w zarządzie spowodowały ostrą reakcję górniczych związkowców. Kilkadziesiąt osób od rana protestuje przed Ministerstwem Energii.


Przedszkolaki z pasją (zdjęcia, wideo)

W Przedszkolu Miejskim nr 9 "Bajkowa Kraina" w Ostrołęce dzieci już po raz piąty zaprezentowały swoje pasje. W międzyprzedszkolnym przeglądzie wzięły udział również maluchy z innych placówek. Najmłodsi za swoje występy zostali nagrodzeni.

NOVDOM


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Teresa Korzeb, lat 68, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w czwartek 13 czerwca w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor) o godz. 13.00.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.42 zł

5.10 zł

2.14 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8