wtorek, 11 grudnia 2018 r., imieniny Damazego, Waldemara, Artura

Renault

Aktualności

Omijał kota, uderzył w drzewa

Do szpitala w Ostrołęce trafił kierowca audi, który w pobliżu Siarczej Łąki (gm. Kadzidło) próbował ominąć wybiegającego na jezdnię kota. 30-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił panowanie nad autem. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewa.W poniedziałek protest przeciwko podwyżkom cen paliw

W mediach społecznościowych rozpowszechniany jest apel, aby wszyscy kierowcy przyłączyli się do ogólnopolskiego protestu przeciwko podwyżkom cen paliw. Aby wyrazić swój sprzeciw, kierowcy nie zatankują paliwa na stacjach benzynowych w poniedziałek 26 listopada.

Hubert Nakielski mistrzem świata w Australii!

To były niezwykle udane mistrzostwa świata dla ratownika WOPR-OS Ostrołęka Huberta Nakielskiego. Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego wywalczył w Adelaide cztery medale - złoto, dwa srebrne i brąz. Zawody w Australii z pewnością na długo pozostaną w jego pamięci.

  •  
  • 12:21, 25.11.2018 r.


Poznaj swojego radnego (zdjęcia)

W ostrołęckiej radzie miasta zasiadają 23 osoby. Radni walczyli o mandaty w trzech okręgach. Dzisiaj przedstawiamy fotografie i sylwetki całego składu ostrołęckiej rady miasta. Poznaj swojego radnego!


JBB

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


EUROTUR

Koniec wielkich planów reaktywacji kolei w Ostrołęce i regionie?

PKP rezygnuje z rewitalizacji linii kolejowej Łomża-Śniadowo-Ostrołęka. Oznacza to, że przedwyborcze obietnice Prawa i Sprawiedliwości, o wielkim powrocie kolei w naszym regionie, nie dojdą do skutku. Na razie nie wiadomo co z planowanymi inwestycjami w pobliżu Ostrołęki.Siatkarki Nike zbiły Esperanto (zdjęcia, wideo)

Siatkarki Nike Ostrołęka zapisały na swoim koncie kolejne zwycięstwo w rozgrywkach III ligi. W meczu rozegranym w sali sportowej ZSZ nr 1 podopieczne trenera Tomasza Pakieły rozbiły Esperanto Warszawa 3:0, odnosząc bezapelacyjne wygraną za trzy punkty.

  •  
  • 10:28, 25.11.2018 r.

NOVDOM

Ostre strzelanie w meczach NLF (zdjęcia, wideo)

Do kolejnych ciekawych meczów doszło podczas drugiej kolejki Nocnej Ligi Futsalu. Liderem pozostają piłkarze Stacji Paliw Deptuła, którzy pokonali Farmaceutów 4:0 po dwóch trafieniach Pawła Kuzi i Przemysława Śnietki. Ex aequo pierwsze zajmuje MMWM Ostrołęka

  •  
  • 10:28, 25.11.2018 r.

Kwiatowe Łąki

Dużo emocji i bramek w "Harabaszu" (zdjęcia, wideo)

Pierwszy dzień rywalizacji w turnieju im. Aleksandra Harabasza był niezwykle ciekawy i emocjonujący. W zawodach zaprezentowało się dwanaście zespołów z kilku województw z rocznika 2006, które bardzo ambitnie walczyły o każdy punkt. Kto zwyciężył w swoich grupach?

  •  
  • 10:28, 25.11.2018 r.

Agrometal

Szczypiorniści Trójki bez punktów z Warszawianką

Nękani kontuzjami i urazami piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki w wyjazdowej konfrontacji jedenastej kolejki II ligi musieli uznać wyższość KS Warszawianka Warszawa 26:31. W efekcie podopieczni grającego trenera Rafała Niećki doznali czwartej porażki w obecnym sezonie.

  •  
  • 10:27, 25.11.2018 r.


Pracowita sobota strażaków

Bardzo pracowita była ostatnia doba dla strażaków z Ostrołęki i powiatu. W regionie doszło do pięciu zdarzeń, w tym jednego drogowego i dwóch pożarów. Dwie interwencje w bloku przy ul. Padlewskiego w Ostrołęce dotyczyły dziwnego zapachu i dymu.Śpiewające życzenia dla wójta gminy Goworowo (wideo)

Pierwsza sesja Rady Gminy Goworowo zakończyła się bardzo miłym akcentem. Mieszkanka gminy - sołtyska najpierw pogratulowała sukcesu nowemu wójtowi - Piotrowi Kosiorkowi, a następnie złożyła mu życzenia w nietypowej formie. Zaśpiewała religijną pieśń "Życzymy, życzymy".Prowokacja na drodze. Jak reagują kierowcy na wypadek? (wideo)

Funkcjonariusze policji zaangażowali się w akcję prowokacyjną, która miała na celu sprawdzenie, jak uczestnicy ruchu drogowego zachowują się w sytuacji, gdy są świadkami wypadku. Przygotowany materiał skłania do refleksji - czy umiemy zachować się w podobnej sytuacji?


PWSIP

Wieczór autorski Małgorzaty Sambor-Cao

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na wieczór autorski Małgorzaty Sambor-Cao. Autorka zaprezentuje swoją nową książkę pt. "Punkt zwrotny". Przed i po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki wraz z autografem.Rzekuń: zostań superczytelnikiem

Każdy, kto odwiedza Gminną Bibliotekę Publiczną w Rzekuniu lub jej filie w Laskowcu i Borawem, może otrzymać zaszczytny tytuł Superczytelnika. Placówka zorganizowała bowiem konkurs dla najmłodszych czytelników i zachęca do sięgania po książki.Zmierz się z problemem przemocy (wideo)

Nie ma kraju czy społeczności, które nie byłyby dotknięte przemocą. Przemoc jest obecna w domach, w szkołach, w pracy i w instytucjach. Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zorganizowało konferencję poświęconą temu problemowi.


KamilaMeble

Konkurs "Policjanci w służbie historii"

Instytut Pamięci Narodowej oraz Komenda Główna Policji zapraszają uczniów klas mundurowych do udziału w konkursie pod nazwą "Policjanci w służbie historii". Nagrodą będzie udział w zagranicznym wyjazdowym seminarium edukacyjnym.ZUS: Elektroniczne zwolnienia w pigułce

Zmiany w wystawianiu elektronicznych zwolnień lekarskich zbliżają się wielkimi krokami. Od 1 grudnia pacjent nie otrzyma już papierowego zielonego zwolnienia lekarskiego, w zamian medyk wystawi mu e-ZLA. Jest to wygodniejsza forma zarówno dla lekarza, pacjenta jak i pracodawcy.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić