poniedziałek, 24 września 2018 r., imieniny Gerarda, Teodora, Hermana

Aktualności

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


KwiatoweŁąki

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Waldemar Karpiński, lat 59, Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 12 września w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.00.Chudkozionki na dożynkach w Nowym Stawie (zdjęcia)

Koło Gospodyń Wiejskich Chudkozionki po raz kolejny wyruszyło w trasę, aby promować kurpiowski region. Grupa tym razem zdobyły serca uczestników dożynek w Nowym Stawie koło Malborka. Kurpiowskie rymy przypadły do gustu miejscowej publiczności.

W Dylewie rozbudowano wodociąg (zdjęcia)

W Dylewie przy ulicy Polnej powstała nowa nitka wodociągowa. W ramach zadania wykonano w nowej technologii sieć wodociągową z rur wodociągowych ciśnieniowych polietylenowych łączonych metodą zgrzewania. Koszt realizacji zadania wyniósł 65 tys. 270 zł 70 groszy.Nie żyje Stanisław Dawidczyk

Do wieczności odszedł Stanisław Dawidczyk, zasłużony działacz regionalny, współzałożyciel Związku Kurpiów. Uroczystości pogrzebowe odbędą się we wtorek 11 września br. na cmentarzu komunalnym w Ostrołęce. Początek nabożeństwa o godz. 15.00.W czwartek nadzwyczajna sesja rady miasta

Przewodniczący rady miasta zaprasza na kolejne posiedzenie samorządu. Podczas sesji zwołanej w trybie nadzwyczajnym, w sali konferencyjnej urzędu miasta radni podejmą decyzje w sprawie utworzenia w mieście Ostrołęka odrębnych obwodów głosowania.Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców w Ostrołęce

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie dotyczące m.in. ułatwień dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmian w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także wsparcia dla firm.


PWSIP

Tematyka sakralna na Kurpiowskim Plenerze Rzeźbiarskim (zdjęcia)

Kolejna edycja pleneru rzeźbiarskiego w Lelisie już się zakończyła. Kilkudniowa praca artystów z różnych stron Polski zaowocowała pięknymi rzeźbami, które staną się ozdobą gminy oraz otoczenia wokół centrum kultury. Organizatorzy znów odnotowali duży sukces.Jak dobrze zdać maturę z języka obcego w Ostrołęce? (wideo)

Matura z języka obcego nie musi być trudna i stresująca. Każdemu maturzyście, któremu zależy na dobrym przygotowaniu do matury w 2019 roku, "Konwersatorium" poleca kursy maturalne wzbogacone doświadczeniem i wiedzą prowadzących oraz autorskimi arkuszami maturalnymi.Ulica Syreny w Ostrołęce zapomniana od lat

Z interpelacją do prezydenta miasta wystąpił radny Tadeusz Giers. Pismo dotyczy opracowania dokumentacji projektu technicznego budowy ulicy Syreny w Ostrołęce oraz wprowadzenia jej do planu inwestycji na rok 2019. Niewielka uliczka od lat wymaga przebudowy.
KamilaMeble

"Duża przerwa" w ostrołęckich szkołach (zdjęcia, wideo)

Młodzież ostrołęckich szkół, podczas przerw, mogła z bliska podziwiać artystyczne występy w wykonaniu Ostrołęckiej Sceny Autorskiej oraz tancerzy z Warszawy. A wszystko to w ramach projektu "Duża przerwa", który co roku towarzyszy Festiwalowi Teatralnemu "InQbator".


EUROTUR

Polska zmierzy się z Irlandią. Wytypuj wynik

Meczem we Wrocławiu z Irlandią piłkarska reprezentacja Polski zakończy swoje pierwsze zgrupowanie pod wodzą Jerzego Brzęczka. Biało-czerwoni mają za sobą niezły według wielu opinii występ z Włochami. Dołącz do zabawy i wytypuj wynik wtorkowego spotkania.

  •  
  • 14:45, 10.09.2018 r.

JBB

Praca w ratuszu w wydziale architektury i budownictwa

Prezydent miasta ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko pracy do spraw planowania przestrzennego w Wydziale Architektury i Budownictwa Urzędu Miasta Ostrołęki. Wśród niezbędnych wymagań m.in. kierunkowe wykształcenie oraz 5-letni staż pracy.


CKZiU

Krewki i kompletnie pijany motorowerzysta

Ponad 3,2 promila alkoholu w organizmie miał 55-letni ostrołęczanin, który wybrał się w podróż motorowerem. Mężczyzna podczas zatrzymania przez policjantów był bardzo agresywny i nie stosował się do wydawanych poleceń. Użyto wobec niego środków przymusu bezpośredniego.Nastolatek z marihuaną

Kryminalni z Ostrołęki zatrzymali kolejną osobę posiadającą przy sobie narkotyki. Tym razem jest to 16-letni mieszkaniec naszego miasta. Podczas policyjnej kontroli wyrzucił na ziemię foliową torebkę z zapięciem strunowym z zawartością marihuany.


WSAP2018


Korona wciąż bez zwycięstwa w IV lidze (wideo)

Piłkarze ostrołęckiej Korony po sześciu kolejkach mają na swoim koncie dwa punkty i zamykają tabelę IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego mają wyraźny problem z wykańczaniem sytuacji strzeleckich.

  •  
  • 11:37, 10.09.2018 r.

NOVDOM

KS CK Troszyn wciąż goni lidera (zdjęcia, wideo)

Bardzo dużo emocji dostarczyła ostatnia odsłona spotkań w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Liderem rozgrywek pozostali piłkarze Nadnarwianki Pułtusk, którzy w hicie kolejki pokonali na wyjeździe Makowiankę Maków Mazowiecki 3:1.

  •  
  • 11:36, 10.09.2018 r.


Narew pewnym liderem A klasy (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Narwi 1962 Ostrołęka w najciekawszym spotkaniu czwartej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka pokonali Błękitnych Raciąż 3:2. To oznacza, że podopieczni trenera Rafała Koska do kolejnego meczu przystąpią w roli lidera. Obejrzyjcie zdjęcia i wideo.

  •  
  • 11:35, 10.09.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.04 zł

5.32 zł

5.02 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić