czwartek, 26 kwietnia 2018 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Korona o punkty powalczy z Mazurem (wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w wyjazdowym spotkaniu dwudziestej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Mazurem Gostynin. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego powalczą o punkty pozwalające na powrót na pozycję lidera.

  •  
  • 11:28, 13.04.2018 r.


KS CK Troszyn kontra Nadnarwianka Pułtusk

Kolejne trudne spotkanie w nadchodzący weekend czeka piłkarzy KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego rywalizować będą na stadionie przy ulicy Słowackiego w Troszynie z wiceliderem rozgrywek ligi okręgowej Nadnarwianką Pułtusk.

  •  
  • 11:25, 13.04.2018 r.


Derby w Rzekuniu czyli Rzekunianka kontra Świt

Spotkanie Rzekunianki Rzekuń ze Świtem Baranowo będzie najciekawszą konfrontacją siedemnastej kolejki rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka dla kibiców w powiecie ostrołęckim. Kto okaże się tym razem zespołem lepszym na boisku przy ulicy Miłej?

  •  
  • 11:24, 13.04.2018 r.


Weekend pełen emocji na boiskach B klasy

Bardzo ciekawy i emocjonujący weekend czeka na kibiców piłki nożnej w powiecie ostrołęckim w rozgrywkach B klasy. Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie ULKS Ołdaki z Koroną II Ostrołęka oraz wyjazdowy mecz MZKS Narew 1962 Ostrołęka z GUKS Krasnosielc.

  •  
  • 11:24, 13.04.2018 r.


Pseudohodowla labradorów w Ostrołęce (aktualizacja)

Wiadomość o Atosie, na którego prowadzona jest zbiórka, jest prawdziwa. Jak poinformowali nas przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt w Ostrołęce, w naszym mieście była prowadzona pseudohodowla labradorów, w której przeprowadzono akcję interwencyjną.


Energas

Apel policji dotyczący nowo budowanych domów

W związku z poprawą pogody rozpoczęły się intensywniejsze prace budowlane w nowo pobudowanych domach, ostrołęccy policjanci zwracają się z apelem o właściwe zabezpieczenie już na etapie budowy takich miejsc, aby zminimalizować ryzyko strat.Akademia młodego odkrywcy w SP nr 1 (zdjęcia)

Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce wybrali się z wizytą do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Ostrołęce w ramach akademii młodego odkrywcy. Zajęcia bardzo podobały się wszystkim dzieciom.Dziś piątek trzynastego

W każdym roku przynajmniej jeden piątek wypada trzynastego. Ilość feralnych dni zmienia się w zależności od tego czy dany rok jest zwykłym czy przestępnym. W 2018 roku pechowych piątków będzie tylko dwa, choć dla osób przesądnych to i tak o dwa za dużo.Sezon motocyklowy rozpoczęty. Policja apeluje o rozwagę

Wyższa temperatura i słoneczne dni powodują, że na drogach można spotkać więcej motocyklistów. Niestety wraz z rozpoczęciem sezonu motocyklowego dochodzi również do zdarzeń z udziałem tej grupy użytkowników dróg. Ostrołęcka policja apeluje o ostrożność i rozwagę na jezdni.Policyjna akcja "Narkotyki, dopalacze - nie tędy droga"

"Narkotyki, dopalacze - nie tędy droga" to kampania profilaktyczna, skierowana do uczniów wszystkich typów szkół ukierunkowana ku przestrodze. W akcję włączyli się także funkcjonariusze ostrołęckiego zespołu profilaktyki społecznej nieletnich i patologii.Niebieski marsz przejdzie ulicami Ostrołęki

Z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu ulicami Ostrołęki przejdzie Niebieski Marsz, który będzie wyrazem solidarności z osobami chorymi na autyzm, a także gestem wsparcia dla wszystkich rodzin, które borykają się z różnymi odmianami autyzmu.


AutoNet

Dzieci z gminy Olszewo-Borki napiszą "Listy dla Ziemi"

Gmina Olszewo-Borki przystąpiła do kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej "Listy dla Ziemi", podczas której dzieci i młodzież, w formie listów, zachęcają dorosłych do proekologicznych zachowań i działań na rzecz natury. Projekt poprzedzą lekcje tematyczne w szkołach.Unijne hotspoty wi-fi dla gmin

Gminy w całej Unii Europejskiej mogą się ubiegać o dofinansowanie na montaż hotspotów wi-fi w przestrzeni publicznej. Fundusze mogą zapewnić bezpłatny dostęp do internetu na terenie gmin np. w parkach, muzeach, skwerach czy placach.


KamilaMeble

Badania statystyczne na terenie Polski

W terminie od 3 kwietnia do 18 maja 2018 roku na terenie całego kraju realizowane będzie badanie prowadzone przez ankieterów Głównego Urzędu Statystycznego. W badaniu można też wziąć udział samodzielnie, wypełniając ankietę przez internet.


Laspol

Znakomita komedia pt. "Przygoda z Ogrodnikiem" (wideo)

Ostrołęczanie będą mieli możliwość obejrzeć kolejną, świetną komedię, obsadzoną przez znanych aktorów. Tym razem będzie to spektakl z humorem i zaskakującą pointą, wyreżyserowany przez wybitnego kanadyjskiego autora Norma Fostera pt. "Przygoda z Ogrodnikiem".


JBB

Radna przypomina o wprowadzeniu nowej trasy autobusowej

Radna Magdalena Jaworowska wystosowała pismo do prezydenta miasta Janusza Kotowskiego. W dokumencie dopytuje włodarza o nową linię kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce, która miała być wprowadzona od 1 lutego br.


JBBNOVDOM

Światowy Dzień Zdrowia w CKZiU (zdjęcia)

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego obchodzono Światowy Dzień Zdrowia, pełen atrakcji przygotowanych z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych. Na wstępie został przeprowadzony konkurs pn. "Żywieniowy zawrót głowy".


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić