niedziela, 26 września 2021 r., imieniny Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Reklama   |   Kontakt

AktualnościOgłoszenie o sporządzeniu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu "Śródmieście Płn. - 11 Listopada" w Ostrołęce

Prezydent Miasta Ostrołęki zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu "Śródmieście Płn. - 11 Listopada" w Ostrołęce .Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie planu miejscowego rozwiązaniami odbędzie się 11 października.


Novdom

Kwiatowe laki
W Kadzidle poświęcono krzyż pandemiczny (zdjęcia)

Kurpie walczą z pandemią wszystkimi dostępnymi metodami. W Kadzidle odbyła się uroczystość poświęcenia krzyża pandemicznego. Poświęcenia krzyża, znajdującego się przy drodze krajowej dokonał ks. Ryszard Kłosiński - proboszcz parafii Kadzidło.


KamilaMeble

Przebudowa drogi w miejscowości Tartak (zdjęcia)

W miejscowości Tartak (gm. Łyse) zakończyła się przebudowa drogi. To duże udogodnienie dla mieszkańców, które zwiększy zarówno komfort jak i bezpieczeństwo. W ramach prac powstała nowa nawierzchnia z obustronnymi utwardzanymi poboczami oraz zjazdami. Inwestycja powstała ze środków gminy Łyse.

Budowa i rozbiórka elektrowni w Ostrołęce tematem reportażu w programie "Czarno na białym" stacji TVN24

W środowym wydaniu "Czarno na białym" na antenie TVN24 poruszony zostanie temat budowy i rozbiórki węglowej elektrowni w Ostrołęce. Po koniec sierpnia sztandarowy program stacji powrócił z nowym sezonem. Prezentuje on dziennikarskie śledztwa oraz historie z całej Polski, które zainteresowały społeczeństwo lub wstrząsnęły opinią publiczną.

Budziłek i Wilczewska z triumfami w stolicy

12 września reprezentanci UKS Siódemki Ostrołęka wzięli udział w Warszawskiej Lidzie Lekkoatletycznej, która odbyła się na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W zawodach zawodnicy naszego klubu wywalczyli dwa zwycięstwa. 
CKZiU

Tężnia w Rzekuniu nieczynna. Na kurację solankową dopiero od piątku

Tężnia solankowa w Rzekuniu będzie przez dwa dni wyłączona z użytkowania. 15 i 16 września obiekt będzie miał przerwę technologiczną, a czasie której sprawdzone będą wszystkie mechanizmy i poprawne funkcjonowanie całego obiektu. Na kuracje solankowe będzie się można udać już od piątku 17 września br.Sufit podwieszany - idealne rozwiązanie

Wiele osób szuka jak najlepszych rozwiązań, które można szybko wprowadzić do pomieszczenia, aby podkreślić jego walory estetyczne. Jednym z nich jest bez wątpienia sufit podwieszany. To nieskomplikowane rozwiązanie, które może dać bardzo dobry efekt, kiedy zostanie właściwie zaprojektowane i wykonane. W jaki sposób to zrobić?Kradzież z cmentarza. Policja szuka sprawców i prosi o pomoc świadków

Policjanci z ostrołęckiego wydziału prewencji szukają sprawców kradzieży dwóch kwiatów doniczkowych oraz trzech lampionów. Rzeczy zostały skradzione z nagrobka znajdującego się na cmentarzu parafialnym w Borawem (gm. Rzekuń). Kto okrada nagrobki w naszym regionie? Widziałeś coś? Zgłoś na policję.Spada liczba mieszkańców Ostrołęki, rodzi się mniej dzieci

Ostrołęka znalazła się wśród miasta z Mazowsza, które zanotowały spadek liczby ludności oraz ujemny przyrost naturalny. Czy to już trwały trend? To pokaże trwający do końca września Narodowy Spis Powszechny 2021 - dzięki któremu można będzie wdrożyć działania zapobiegających negatywnym zmianom demograficznym.
JBB


Uwierzył oszustom, dał dostęp do swojego komputera i stracił pieniądze

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego stracił 5 tysięcy złotych. 37-latek padł ofiarą oszustwa firmy pośredniczącej w inwestycji przy zakupie Bitcoin. Uwierzył, że wygrał duże pieniądze i zainstalował na swoim komputerze aplikację zdalnego pulpitu, tym samym dając dostęp oszustowi do swojego konta.Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:

Andrzej Mażewski, lat 54, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w poniedziałek 13 września w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lelisie.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurnie

14°C, 1018 hPa

pochmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

20
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 12 µg/m³

Pył PM10: 17 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.72 zł

5.82 zł

5.49 zł

2.79 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8