poniedziałek, 20 maja 2019 r., imieniny Bazylego, Bernardyna, Bronimira

Aktualności

Trzeci dzień matur. Dziś język angielski (zdjęcia)

Dziś ostrołęccy abiturienci mierzą się z językiem angielskim, który od lat cieszy się wśród maturzystów największą popularnością wśród wszystkich języków obcych nowożytnych. Egzamin na poziomie podstawowym rozpoczął się punktualnie o godz. 9.00.


Agrometal

Narew już wiceliderem w rozgrywkach A klasy

Piłkarze Narwi Ostrołęka odnieśli siódme zwycięstwo z rzędu w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego awansowali na pozycję wicelidera i zrobili kolejny ważny krok po awans do ligi okręgowej.

  •  
  • 21:11, 07.05.2019 r.


Grad bramek na boiskach piłkarskiej B klasy

Do kilku bardzo ciekawych spotkań doszło na boiskach B klasy w grupie Ostrołęka. W pięciu meczach padło 28 bramek. Najwięcej obejrzeli kibice w Andrzejewie, gdzie walczący o awans GKS Max-Rol pokonał WKS Mystkówiec Stary 5:3. Poznaj komplet wyników i aktualną tabelę.

  •  
  • 21:11, 07.05.2019 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Ostrołęczanie polubili miejskie rowery

Liczby opublikowane przez Urząd Miasta w Ostrołęce, wskazują na duże zainteresowanie mieszkańców nowym środkiem lokomocji. Uruchomiony w tegoroczną majówkę system rowerów miejskich, przyjął się znakomicie i wydaje się być ciekawą alternatywą dla spalinowego ruchu.


Granity Kowalczyk

Oddział Meditransu uroczyście otwarty (zdjęcia, wideo)

W Ostrowi Mazowieckiej uroczyście otwarto długo wyczekiwaną stację wyczekiwania zespołów ratownictwa medycznego ostrołęckiego Meditransu. Nowy budynek, który mieści się przy ulicy Dubois, został oficjalnie otwarty w poniedziałek 6 maja br.Ewa Oleksiak pełniącą obowiązki dyrektora ZS nr 5

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik powierzył Ewie Oleksiak pełnienie obowiązków dyrektora Zespołu Szkół nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce. Funkcję tę będzie sprawowała do 31 sierpnia br. Poprzedni szef placówki, Waldemar Salis, stracił stanowisko na skutek wyroku sądu.49-latek spadł z rusztowania

Mieszkaniec naszego miasta doznał poważnych obrażeń ciała podczas wykonywania prac budowlanych przy ulicy Stacha Konwy w Ostrołęce. 49-letni mężczyzna spadł z rusztowania. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w sobotę 4 maja około godziny 13.00.


NOVDOM


Tadeusz Wiśniewski dyrektorem Ostrołęckiego Centrum Kultury

Rozstrzygnięto konkurs na stanowisko dyrektora Ostrołęckiego Centrum Kultury. Stanowisko po Bogdanie Piątkowskim, który został odwołany z funkcji w listopadzie 2018 roku, obejmie ostrołęczanin Tadeusz Wiśniewski. Jego kandydaturę zarekomendował prezydent Łukasz Kulik.Bowling: Liga wystartowała! (zdjęcia, wideo)

W poniedziałek wieczorem rozpoczęły się rozgrywki drugiej edycji Ostrołęckiej Amatorskiej Ligi Bowlingowej. W lidze zorganizowanej przez Ostrołęcki Klub Bowlingowy bierze udział osiem drużyn. W pierwszym dniu najlepszy wynik osiągnęli The Bowling Stones.

  •  
  • 12:37, 07.05.2019 r.

Fundacja Razem

Puchar Polski: W środę Korona zagra o finał

W środę o godz. 17:30 na stadionie przy ul. Witosa mecz o stawkę, o jaką dawno w Ostrołęce nie grano. Korona Ostrołęka zmierzy się z Błonianką Błonie w walce o awans do finału Pucharu Polski na Mazowszu. W poprzedniej rundzie obie drużyny pokonały rywali z III ligi.

  •  
  • 11:23, 07.05.2019 r.KamilaMeble

Ostatnie przygotowania do XIV Memoriału Gołasia

Trwają ostatnie przygotowania do XIV Memoriału Arkadiusza Gołasia, który w najbliższy weekend odbędzie się w Ostrołęce. Zagrają 24 drużyny, w tym dwa zespoły gospodarzy prowadzone przez trenerów Norberta Majkowskiego i Edytę Oleśkiewicz.

  •  
  • 10:42, 07.05.2019 r.


Oferta pracy w SP nr 4

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce informuje o wolnym stanowisku pracy w charakterze pomocy nauczyciela. Polega ona na wykonywaniu czynności opiekuńczych i wspieraniu w pracy dydaktyczno-wychowawczej nauczyciela podczas zajęć edukacyjnych.Zebranie wyborcze Rady Osiedla Centrum

W Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. ks. Franciszka Blachnickiego 16 odbędzie się zebranie wyborcze Rady Osiedla Centrum. O przybycie na spotkanie proszeni są wszyscy mieszkańcy osiedla, którzy mają prawo wyborcze i chcą mieć wpływ na kształtowanie swojego otoczenia.Mieszkańcy osiedla Stare Miasto wybrali nową radę (zdjęcia)

Liczna reprezentacja osiedla Stare Miasto wybrała nową radę. Podczas zebrania, które odbyło się w sali konferencyjnej miejskiego ratusza, przeprowadzono wybory i wyłoniono władze osiedla. Będą oni stanowili łącznik pomiędzy mieszkańcami a samorządem Ostrołęki.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Patryk Masłowski, lat 32, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 8 maja w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 14.00.


MEBPOL

Akcja Narodowe Czytanie Legend Polskich (zdjęcia, wideo)

Szkoła Podstawowa w miejscowości Zalas przeprowadziła akcję - Narodowe Czytanie Legend Polskich. W nastrój refleksji dotyczący tematyki początków państwa polskiego wprowadziło uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości widowisko w wykonaniu uczniów klas I-II - "Królewna Wanda"


Arkus

Zmiany w kursowaniu linii numer 18, 10 i 13

Od środy 8 maja Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce wprowadza dodatkowe kursy na linii nr 18. Autobusy będą jeździływ dni robocze na trasie dworzec PKS - Kamianka w godzinach: 11.05 (dworzec PKS - Kamianka OSP) i 11.35 (Kamianka OSP - dworzec PKS).


JBB

Triuph

Alarmy bombowe w czterech szkołach średnich

Do kolejnych szkół średnich na terenie Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, jeszcze przed rozpoczęciem egzaminu maturalnego, wpłynęły informacje o podłożeniu ładunku wybuchowego. Na miejsce wezwano policję i straż pożarną. Mundurowi nie potwierdzili zgłoszenia.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8