wtorek, 20 sierpnia 2019 r., imieniny Bernarda, Sobiesława, Samuela

KurpGrupa

Aktualności

Poszukiwani listem gończym

Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce poszukuje listem gończym Grzegorza Polewacza (ostatni adres zamieszkania mężczyzny to ulica Pirenejska 12/43, Warszawa) oraz Stefana Octaviana Amihaessei (ostatni adres zamieszkania to ulica Długa 48, Kraków).


ZSP Troszyn

Drugi dzień wędrówki grupy czerwono-zielonej (zdjęcia, wideo z drona)

Rozpoczął się drugi dzień pielgrzymowania wiernych na Jasną Górę. Pątnicy wyruszyli z Ostrołęki 1 sierpnia. W czwartek pokonali 39,5 km i zatrzymali się na nocleg. O godzinie 9.00 w piątek uczestniczyli we mszy świętej w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Ostrowi Mazowieckiej.Piraci drogowi na celowniku ostrołęckiej drogówki

Ostrołęccy policjanci w codziennej służbie bacznie przyglądają się kierowcom ignorującym ograniczenia prędkości. Prócz funkcjonariuszy wytypowanych do specjalnego zespołu pn. "Speed", każdy z policjantów komendy reaguje na niewłaściwe zachowanie kierowców na drodze.


MEBPOL

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


CKZiU


Bezpłatna komunikacja miejska, mimo to pasażerów ubywa

Pod koniec października tego roku miną dwa lata odkąd wprowadzono w Ostrołęce bezpłatną komunikację miejską. Pomimo darmowych przejazdów liczba pasażerów spada. Miasto planuje jednak zakupić kolejne autobusy, które mają poprawić komfort osób korzystających z transportu publicznego.
WSAP

80-centymetrowy sum (zdjęcia)

Członek koła PZW Narew złowił ponad 80-centymetrowego suma. Wiadomo nie od dziś, że nasza rzeka skrywa podobne okazy, jednak rzadko mamy możliwość podziwiać je w pełnej okazałości. Tym razem wędkarski wyczyn został uwieczniony na fotografii. Rybę udało się złowić we wtorek 30 lipca br.


PWSIP

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Krzysztof Antoszewski, lat 65, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 2 sierpnia w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce o godz. 11.00.Polska pokonała Serbię, grał Łomacz

Siatkarze reprezentacji Polski w pierwszym meczu XVII Memoriału Huberta Jerzego Wagnera pokonali Serbię 3:1. Podopieczni trenera Vitala Heynena rozegrali dobre spotkanie i zapisali na swoim koncie pierwszy komplet punktów w prestiżowym turnieju.

  •  
  • 10:23, 02.08.2019 r.


Konkurs "Maskotka gminy Olszewo-Borki"

Gminny Ośrodek Kultury w Olszewie-Borkach zaprasza wszystkich mieszkańców do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt maskotki gminy Olszewo-Borki. Do wygrania jest atrakcyjna nagroda. Termin składania prac konkursowych upłynie w piątek 9 sierpnia bieżącego roku.


KamilaMeble

"Bezpieczny senior" - działania ostrołęckich policjantów

Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce spotkali się w ostatnim tygodniu z członkami Klubów Seniora w miejscowościach: Borawe, Rzekuń i Laskowiec. Miały one charakter edukacyjno-informacyjny i dotyczyły wszelkiego rodzaju zagrożeń, na jakie mogą natknąć się osoby starsze.


Eldor

Letni bieg po plaży. Spróbuj swoich sił!

Blisko 60 uczestników zapisało się już do letniego biegu po ostrołęckiej plaży przy ulicy Wioślarskiej. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia. Przygotowana trasa będzie liczyć około 2 km. W rywalizacji open zaplanowano trzy okrążenia. Chcesz wziąć udział?

  •  
  • 09:19, 02.08.2019 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Narew zmienia sparingpartnera

Narew w sobotnie popołudnie miała rozegrać test-mecz z Orłem Kolno. Drużyna występująca na co dzień w podlaskiej lidze okręgowej zrezygnowała jednak ze sparingu. W ostatniej chwili udało się znaleźć zastępstwo. Ostrołęcki zespół zagra z Orlętami Czyżew.

  •  
  • 09:19, 02.08.2019 r.


Kolejny wartościowy sparing ostrołęckiego Jantaru

Podopieczne trenera Rafała Koska mają za sobą drugi sparing przygotowujący do nowego sezonu rozgrywek III ligi w grupie mazowieckiej. Tym razem Jantar Ostrołęka na stadionie przy ulicy Partyzantów podejmował pierwszoligowy KS Raszyn.

  •  
  • 09:19, 02.08.2019 r.


Okazała modliszka

Czytelnik Marcin nadesłał do naszej redakcji zdjęcie pięknej modliszki, która za miejsce wypoczynku wybrała sobie elewację budynku w okolicach Rzekunia. Owad miał prawie 7 centymetrów długości. W naszym kraju obserwuje się jedynie modliszkę zwyczajną, która jest gatunkiem chronionym.


Granity Kowalczyk


Książka "Doktor Józef Psarski - Ostrołęczanin XX wieku" już dostępna

Dobra wiadomość dla osób zainteresowanych życiorysem zasłużonego dla miasta Ostrołęki doktora Józefa Psarskiego. Książkę "Doktor Józef Psarski - Ostrołęczanin XX wieku", obrazującą dokonania lekarza i społecznika można nabyć w wersji papierowej lub elektronicznej za symboliczną kwotę w formie cegiełki.W Kultowni na sportowo (zdjęcia)

"W zdrowym ciele, zdrowy duch" - o tym mądrym przysłowiu pamiętają podopieczni ostrołęckiej Kultowni. Dzieci z osiedla Wojciechowice aktywnie biorą udział w grach i zabawach sportowych w ramach akcji "Cooltownia w ruchu".


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.31 zł

4.98 zł

1.96 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8