wtorek, 26 marca 2019 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Ubieram

Aktualności

Promocja! Pakiet trzech szkoleń tylko 5500 zł

Masz 21 lat i więcej? Centrum Szkoleń Domasik ma ofertę dla Ciebie. Zdobądź nowy zawód i zacznij zarabiać konkretne pieniądze. Firma oferuje wyjątkowy pakiet trzech szkoleń: prawo jazdy C, CE i KWP w cenie 5500 zł (możliwa płatność w ratach).


KredytOK

Warsztaty z sutaszu w Kadzidle (zdjęcia)

W Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle odbyły się pierwsze warsztaty rękodzieła artystycznego tworzenia biżuterii techniką sutaszu. Zajęcia przypadły do gustu mieszkańcom i będą kontynuowane. W trakcie spotkania powstały piękne i oryginalne ozdoby.

Mazuch zwyciężyła w Spaja Cup 2019 (zdjęcia, wideo)

Natalia Mazuch z Pupkowizny gm. Łyse zwyciężyła w turnieju tenisa ziemnego kobiet Spaja Cup 2019. W finale zawodowych rozegranych w hali przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonała po emocjonującym starciu Emilię Pecurę z Ostrowi Mazowieckiej 7:5.

  •  
  • 21:00, 10.03.2019 r.


Zmarł Jan Nabiałek

Pogrążona w smutku i żałobie rodzina zawiadamia, że w sobotę 9 marca br. w wieku 93 lat odszedł do wieczności Jan Bazyli Nabiałek. Rodzina prosi o modlitwę w intencji zmarłego oraz zaprasza do udziału w ostatniej drodze i modlitwie różańcowej.


Świat Okien

Narew pokonała MKS Małkinia (zdjęcia, wideo)

Dobre spotkanie rozegrała drużyna Narwi Ostrołęka w meczu kontrolnym z MKS Małkinia. Zespół trenera Dariusza Narolewskiego zdobył trzy gole, nie tracąc ani jednego. W sobotę niebiesko-czerwoni w ostatnim sparingu zmierzą się z Wissą Szczuczyn.

  •  
  • 14:34, 10.03.2019 r.


V Bieg Papieski. Dołącz do zmagań (wideo)

Już po raz piąty UKS Clan zaprasza na Bieg Papieski na dystansie 3 km. Impreza zostanie przeprowadzona pod patronatem prezydenta miasta i będzie wiodła po historycznych miejscach Ostrołęki, mającego na celu oddanie hołdu św. Janowi Pawłowi II.

  •  
  • 10:36, 10.03.2019 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


Essentia

Ratusz będzie musiał zwrócić ponad 800 tys. zł?

Wiele nieprawidłowości i zaniedbań wykazała kontrola Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w ostrołęckim ratuszu. Miasto będzie prawdopodobnie musiało zwrócić część dotacji pozyskanych na remont ul. Dobrzańskiego. Chodzi o niemal milion złotych.Wypadek w Goworowie (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek wypadku, do którego doprowadził mieszkaniec powiatu ostrołęckiego kierujący volvo. Na zakręcie w Goworowie zderzyły się dwa samochody osobowe. Droga była całkowicie zablokowana przez ponad godzinę.


NOVDOM

Koncert Ani Rusowicz (zdjęcia)

Doskonale znana wokalistka Ania Rusowicz był gwiazdą sobotniego koncertu z cyklu "Nastroje we Dwoje". W Ostrołęckim Centrum Kultury kompozytorka i zdobywczyni czterech "Fryderyków" wprowadziła uczestników kameralnego koncertu w niezwykły nastrój.Pewny awans Nike do finału III ligi (zdjęcia, wideo)

Nie było wątpliwości kto jest lepszy w półfinałowej parze Nike Ostrołęka - Iskra Warszawa w III lidze siatkówki. Podopieczne trenera Tomasza Pakieły awansowały bez straty seta. Mecz finałowy zespół Nike chciałby zagrać w hali im. Arkadiusza Gołasia.

  •  
  • 09:10, 10.03.2019 r.


Kiedy zostanie zakończona budowa ulicy Blachnickiego?

Radny Mariusz Popielarz bardzo zaangażował się w sprawę budowy ulicy Blachnickiego. W związku z otrzymaną informacją o utracie przez miasto dofinansowania ponownie złożył do prezydenta Łukasza Kulika interpelację. Tym razem dotyczyła ona terminu zakończenia realizacji tej inwestycji.Skrzynka skarg: problemy na ulicy Ostrołęckich Harcerzy

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Dlaczego prywatna firma budująca blok, stawiając bardzo wysoki płot, zajęła połowę szerokości ulicy Ostrołęckich Harcerzy? Kto na to zezwolił i jak długo to potrwa? Czy ktoś kontroluje co się tam dzieje?


JBB

"Kowal piekieł" od Łukasza Kuśmierczyka (wideo)

W sieci pojawił się kolejny utwór ostrołęczanina, Łukasza Kuśmierczyka pod tytułem "Kowal piekieł". Nowa piosenka to lekka kompozycja o poszukiwaniu miłości, wzorem poprzednich propozycji jest ona utrzymana w klimacie disco polo.


JBB

Jak wygląda opieka zdrowotna więźniów?

Zakład Karny w Przytułach Starych opublikował na swojej stronie internetowej ciekawy artykuł na temat opieki zdrowotnej więźniów. Skazani mają prawo do świadczeń zdrowotnych i odpowiednich warunków higieny. Zapewnia się im też leki i artykuły sanitarne.Właściciele domów jednorodzinnych zostali zapomniani

W złożonym przez poprzednie władze miasta projekcie w ramach programu Regionalnego Programu Operacyjnego obejmującym m.in. termoizolację budynków zapomniano o właścicielach domów jednorodzinnych. Dotacje otrzymają tylko wybrane budynki socjalne.


CKZiU

Ponowne wybory sołeckie w Białobieli już w poniedziałek

Wójt gminy Lelis wydał zarządzenie w sprawie ponownego zwołania zebrania wiejskiego w sołectwie Białobiel, w celu przeprowadzenia wyboru sołtysa i członków rady sołeckiej. Poprzednie wybory zostały unieważnione, a nowe odbędą się w poniedziałek 11 marca br.Zmiany w rozkładach linii MZK nr 3, 5 i 8

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z. o.o. w Ostrołęce informuje, iż od 12 marca 2019 r. nastąpi zmiana w kursowaniu autobusów na liniach nr 3, 5 oraz 8. Wszelkie modyfikacje zostały ujęte w nowych rozkładach jazdy zamieszczonych na stronie internetowej spółki.


KamilaMeble

Mammobus w Ostrołęce

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Pomoc kuchenna, szatniarz, dozorca - praca w placówkach oświatowych

Ostrołęckie placówki oświatowe poszukują kandydatów na wolne stanowiska pracownicze. Wakaty pojawiły się m.in. na stanowiskach pomocy kuchennej, dozorcy, pielęgniarki czy szatniarza. Kandydaci na poszczególne etaty mogą składać dokumenty aplikacyjne we wskazanych jednostkach.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8