piątek, 18 stycznia 2019 r., imieniny Małgorzaty, Piotra, Liberty

Aktualności

Szukamy wykonawcy sufitu podwieszanego (zdjęcia)

"Moja Ostrołęka" zleci wykonanie sufitu podwieszanego kasetonowego w przestronnym pomieszczeniu biurowym w centrum Ostrołęki. Powierzchnia zabudowy to około 87 m kw. Szukamy zainteresowanej ekipy budowlanej, która fachowo wykona powierzoną pracę.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Beata Pepłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 16 stycznia 2019 r. o godz. 14.30 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.Zły stan nawierzchni trzech ulic

Radny miasta Jerzy Grabowski zgłosił prezydentowi Ostrołęki zły stan nawierzchni trzech ulic: Królowej Bony, Królowej Marysieńki i św. Królowej Jadwigi. Samorządowiec zaproponował ułożenie w tym miejscu płyt betonowych lub utwardzenie dróg destruktem asfaltowym.


JBB

PWSIP

Praca dla animatorów orlików w Ostrołęce

Miejski ratusz ogłosił nabór na stanowisko animatora sportu na siedmiu boiskach typu orlik, położonych na terenie miasta. Ogłoszenie wydano w związku z rozstrzygnięciem przez Ministerstwo Sportu i Turystyki konkursu na operatora programu "Lokalny Animator Sportu".Karta Dużej Rodziny także dla rodziców pełnoletnich dzieci

Już od 1 stycznia 2019 r. każdy rodzic, który wychował przynajmniej trójkę dzieci - nawet jeśli dziś są one już pełnoletnie - będzie mógł otrzymać Kartę Dużej Rodziny. Wcześniej taką możliwość miały tylko rodziny posiadające na utrzymaniu dzieci do 18 roku życia.


Zaginął pies (aktualizacja)

Nasz czytelnik prosi o pomoc w odnalezieniu psa. Wabi się Piorun, reaguje na imię i na piszczące zabawki. Miał na sobie czarną obrożę z elementami odblaskowymi. Przebywał ze swoją właścicielką u znajomych, na zamkniętym podwórku w Obierwi, nagle zniknął.Morsy w swoim stylu powitały nowy rok

Zimną kąpielą w odmętach Narwi morsy powitały nowy, 2019 rok. Ostrołęcka grupa nie przepuści żadnej okazji, aby choć na chwilę zanurzyć się w lodowatej wodzie. Przełom roku był idealnym momentem, aby w sobie charakterystyczny sposób uczcić sylwestrową noc.Rzekuńska czasówka przykuwa dużą uwagę

Tomasz Majewski z Serocka ustanowił nowy rekord czasówki w Rzekuniu. Trasę o długości 10 km pokonał w czasie 13 minut i 3 sekund! Impreza organizowana przez Marka Karczewskiego w sierpniu 2018 roku była wydarzeniem miesiąca w naszym serwisie sportowym.

  •  
  • 11:33, 02.01.2019 r.


II liga bez siatkarzy Energi Net Ostrołęka

Siatkarze Energi Net Ostrołęka nie zostali zgłoszeni do rozgrywek II ligi na zbliżający się sezon rozgrywek II ligi. Taka wiadomość obiegła nasze miasto i okazała się smutnym końcem rywalizacji drużyny prowadzonej przez trenera Mateusza Mielnika.

  •  
  • 11:32, 02.01.2019 r.

KamilaMeble

Wielki talent OKLA - Sebastian Moszczyński

Sebastian Moszczyński to wielki talent Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki, który w kończącym się sezonie eksplodował formą i kolejnymi świetnymi wynikami. Podopieczny Andrzeja Danelskiego w najważniejszym starcie wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski.

  •  
  • 11:31, 02.01.2019 r.

EUROTUR

Krzysztof Modzelewski z sukcesami w karate

Krzysztof Modzelewski to utalentowany zawodnik MKKK Shinkyokushin, który od kilku sezonów zapisuje na swoim koncie bardzo wartościowe wyniki. Podopieczny sensei Mariana Zająca w 2018 roku dostąpił także zaszczytu występu na prestiżowych zawodach Dream Cup w Japonii.

  •  
  • 11:30, 02.01.2019 r.


Oplem uderzył w drzewo. Miał ponad 2,5 promila

Dużą nieodpowiedzialnością wykazał się mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który będąc w stanie nietrzeźwości postanowił kierować autem. Jazda 44-latka zakończyła się tym, że uderzył oplem vectrą w drzewo. Ponadto okazało się, że mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami."Cichy radny" przemówił. I to jak! (wideo)

Na budżetowej sesji rady miasta, ostatniej w 2018 roku, nieoczekiwanie głos zabrał Piotr Wierzba, uznawany dotychczas za wyjątkowo cichego radnego, który na sesjach nie zabierał głosu. Słowa członka rady miasta, należącego do grupy tzw. niemych radnych, wywołały ogromne poruszenie.


CKZiU

Cztery interwencje strażackie

Podczas minionej doby strażacy z terenu naszego miasta i powiatu byli wzywani do czterech interwencji.
1. W miejscowości Pupkowizna (gm. Łyse) o godz. 08.12 usuwano konar drzewa z jezdni. Zadysponowano jeden zastęp OSP ŁyseZderzenie aut w Kadzidle

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w noc sylwestrową w rejonie skrzyżowania ulic Sportowej i 11 Listopada w Kadzidle. Na miejscu interweniowali funkcjonariusze policji. Uczestnikom nic poważnego się nie stało.WOŚP: przegląd talentów dla najmłodszych

Ostrołęka dołączyła do wielu polskich miast, w których odbędzie się finał 27 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zapowiadają, że będzie światełko do nieba, koncerty, ale też inne atrakcje, m.in. przegląd talentów dla najmłodszych.


JBB

Rozstrzygnięcie konkursu dotyczącego KMZB (zdjęcia)

W Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu ściśle związanego z "Dniem z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa". Laureatami konkursu zostało osiem osób z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego.Paliwa po 6 zł?

Paliwa, które w grudniu potaniały, w 2019 roku znów będą droższe - uważa dr Rafał Parvi, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu. Powodem są zarówno globalne działania OPEC, jak i lokalne czynniki, takie jak wejście w życie opłaty emisyjnej.


NOVDOM

Ludzie, czym wy palicie?

Jest dopiero godz. 15.00 w Nowy Rok. Idealny moment na krótki spacer lub przewietrzenie domu przed lub po obiedzie. Ale lepiej nie robić tego na os. Łazek, bo właśnie padł tam kolejny rekord smogu. Dopuszczalna norma została przekroczona o 650 proc.!


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.15 zł

2.37 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8