środa, 21 listopada 2018 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

Grzegorz Długokęcki nowym wójtem gminy Czerwin

Ryszard Gocłowski nie będzie już wójtem gminy Czerwin. Kluczowa w głosowaniu okazała się komisja w Piskach, gdzie przegrał różnicą 301 głosów. W sumie po zliczeniu wszystkich pięciu obwodów głosowania różnica pomiędzy kandydatami wyniosła 260 głosów.JBB

Piotr Kosiorek nowym wójtem gminy Goworowo (aktualizacja)

Do zmiany na fotelu wójta dojdzie w gminie Goworowo. Małgorzata Kulesza musiała uznać wyższość w głosowaniu wyborców Piotra Kosiorka. Dotychczasowa włodarz zarządzała gminą przez osiem lat i jak podkreśla wykonała bardzo dobrą pracę na rzecz lokalnej społeczności.

Wieczór wyborczy na żywo. Wyniki, zdjęcia, wideo, relacje, wypowiedzi

Rozpoczynamy wieczór wyborczy na żywo. Przez najbliższe kilka godzin podsumujemy kampanię przed drugą turą wyborów prezydenta Ostrołęki oraz wójtów gmin w naszym regionie. Oprócz wyników, opublikujemy wypowiedzi kandydatów, zdjęcia oraz wideo. Zaprezentujemy także kilka niepublikowanych do tej pory materiałów związanych z lokalną polityką.


WSAP2018

Frekwencja wyborcza z godz. 17.00

Znamy już frekwencję w Ostrołęce z godz 17.00. Do lokali wyborczych udało się do tej pory 44,82 proc. uprawnionych do głosowania. To o ponad dwa procent więcej niż przed dwoma tygodniami. To wysoka frekwencja pokazująca mobilizację i zaangażowanie mieszkańców.Wysoka frekwencja w wyborach w Ostrołęce

Zaskakująco wielu ostrołęczan poszło do urn w niedzielne przedpołudnie. Do godz. 12.00 swój głos w drugiej turze wyborów prezydenta miasta oddało 19,04 proc. uprawnionych do głosowania. W pierwszej turze wyborów, dwa tygodnie, do południa zagłosowało 15,88 proc. uprawnionych.Wieczór wyborczy z Moją Ostrołęką

Przed godz. 21.00 zapraszamy na wieczór wyborczy na żywo. Podsumujemy kampanię przed drugą turą wyborów prezydenta Ostrołęki oraz wójtów gmin w naszym regionie. Oprócz wyników, będą wypowiedzi kandydatów, zdjęcia, memy oraz wideo. Zaprezentujemy także kilka niepublikowanych do tej pory materiałów związanych z lokalną polityką.Zyśk: Przegrywasz i nie liczą się z Tobą (wideo)

Przemysław Zyśk podczas Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów był kluczową osobą w narożniku Tomasza Kiernozka. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego sam coraz śmielej poczyna sobie na zawodowym ringu i szykuje się do kolejnej walki.

  •  
  • 09:01, 04.11.2018 r.


Mierzejewski: Teraz to niezwykle show (wideo)

Wieloletni szkoleniowiec Victorii Ostrołęka Mieczysław Mierzejewski był jednym z gości Gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów. Prawdziwa legenda boksu w naszym mieście i niekwestionowany autorytet w sportach walki przed naszymi kamerami dzielił się swoimi spostrzeżeniami.

  •  
  • 09:01, 04.11.2018 r.


Czym czyścić srebro? Sprawdzamy najlepsze środki

Duża wytrzymałość i metaliczny połysk srebra sprawiły, że materiał ten cieszy się dużą popularnością od pokoleń. Niestety jego największą wadą jest to, że bardzo szybko ciemnieje, ponieważ wchodzi w reakcję ze związkami znajdującymi się w powietrzu.Pirat drogowy na ul. Stacha Konwy (wideo)

Do tragedii na drodze mógł doprowadzić kierowca busa na mrągowskich numerach rejestracyjnych, który z dużą prędkością rozpoczął manewr wyprzedzania na podwójnej ciągłej na skrzyżowaniu ulic Stacha Konwy i Słonecznej. Od wypadku dzieliły go centymetry.


CKZiU

Agrometal

Akcja Znicz 2018 - sprawdź swoje punkty karne

Pierwsze dni listopada to czas, kiedy wielu z nas jest w drodze. Pamiętaj, to ile masz punktów karnych możesz sprawdzić online. I najważniejsze: prowadź tak, by nie zdobyć nowych! Ilość punktów karnych można sprawdzić samodzielnie przez internet.Od dziś obowiązują normy jakości węgla

Nowa broń do walki ze smogiem właśnie zaczyna działać. 4 listopada 2018 r wchodzą w życie przepisy dotyczące monitorowania i kontroli jakości paliw stałych. Oznaczają one koniec sprzedaży węgla o niskiej jakości oraz nowe obowiązki nałożone na sprzedawców węgla.Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


NOVDOM

Twój głos ma moc. Idź na wybory (wideo)

Wybory samorządowe to czas, aby każdy z mieszkańców wsi i miast mógł aktywnie włączyć się w kształtowanie Polski lokalnej i globalnej. Pamiętaj, że także twój głos ma moc. Wykorzystaj to, abyś później nie miał żalu, że ktoś za ciebie podjął decyzję.


KamilaMeble

Jak głosować w drugiej turze wyborów samorządowych (wideo)

Przed nami druga tura wyborów samorządowych 2018. Tam, gdzie losy kandydatów nie zostały przesądzone w pierwszej turze, wyborcy zdecydują kto wygra w niedzielę 4 listopada br. W naszym regionie druga tura rozegra się w Ostrołęce i trzech gminach powiatu ostrołęckiego.


Kwiatowe Łąki

Ułatwienie dla niepełnosprawnych

Osoby niepełnosprawne mogą wziąć udział w wyborach 4 listopada korzystając z transportu do lokalu wyborczego. Miasto udostępnia dla osób starszych i mieszkańców, którzy mają problem z poruszaniem się, specjalny samochód, który dowiezie ich do lokalu wyborczego.


Zielawit

Korona na remis z MKS Przasnysz (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu czternastej kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej podzielili się punktami z MKS Przasnysz. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego w drugiej odsłonie meczu stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji strzeleckich.

  •  
  • 16:55, 03.11.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.99 zł

5.32 zł

5.23 zł

2.45 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić