środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Novdom
Skrzynka skarg: na ulicy Oświatowej zalega szkodliwy azbest

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Co trzeba zrobić, aby z ulicy Oświatowej w Ostrołęce znikną azbest, który leży tam od wielu miesięcy na paletach. Na palety systematycznie dodawany jest gruz asfaltowy bez opakowania, który jest szkodliwy dla otoczenia.


Hoopla

Radny wnioskuje o inwestycje na 2021 rok. Zobacz, jakich zadań oczekuje

Radny Paweł Niewiadomski, z ramienia klubu radnych Nasza Ostrołęka, wystąpił do prezydenta miasta Łukasza Kulika w sprawie wpisania zadań inwestycyjnych do budżetu miasta Ostrołęki na 2021 rok. Radny prosi, aby w przyszłorocznej perspektywie zabezpieczyć fundusze na szereg osiedlowych zadań.Młodzieżowa Rada Miasta Ostrołęki mówi "nie" dla podziału Mazowsza

Na VI sesji Młodzieżowej Rady Miasta Ostrołęki młodzież podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia opinii na temat podziału województwa mazowieckiego. Po długiej dyskusji jednogłośnie stwierdzono, że podział niesie ze sobą szereg strat dla młodych, uczących się mieszkańców Mazowsza i opinia jest negatywna.


Akademicka

Fachowiec
Mecz na szczycie w Ostrołęce

Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego szykują się do spotkania ze Żbikiem Nasielsk. W sobotę podejmą wicelidera rozgrywek, który ma zaledwie jeden punkt mniej od naszej Narwi Ostrołęka. Szykują się wielkie emocje. Zapraszamy na parę zdań, które zamieniliśmy z Przemysławem Olesińskim, napastnikiem lidera Klasy Okręgowej.

 • Wyświetleń: 3930
 • Komentarzy: 4
 • 19:29, 09.10.2020 r.

Eldor

Obowiązek KS CK Troszyn w Sierpcu

10 października piłkarze IV ligi rozegrają 11. kolejkę. W niej beniaminek rozgrywek z Troszyna wybierze się do Sierpca, by zmierzyć się z ostatnim w tabeli Kasztelanem, który w sześciu meczach przed własną publicznością zanotował komplet porażek. Przed starciem rozmawialiśmy z napastnikiem KS CK - Kamilem Majkowskim.

 • Wyświetleń: 2659
 • Komentarzy: 1
 • 19:29, 09.10.2020 r.

JBB


Trójka powalczy o życie

W sobotę (10 października) piłkarze ręczni Trójki rozegrają mecz rundy rewanżowej II ligi. Podopieczni Rafała Niećki zmierzą się na wyjeździe z SPR Nowe Piekuty. Na inaugurację ostrołęczanie we własnej hali ulegli 29:31. Jak będzie w obiekcie przeciwników? Czy naszych stać na pierwszą zdobycz punktową w tym sezonie?

 • Wyświetleń: 992
 • Komentarzy: 0
 • 16:17, 09.10.2020 r.

biotechnik

Kto z kim w naszych ligach?

W sobotę i niedzielę odbędą się kolejne boje w meczach o mistrzostwa klas rozgrywkowych. Dziesięć zespołów z naszego powiatu powalczy o kolejne punkty. Kto zagra z kim? Jak przedstawiają się ligowe tabele? Zapraszamy na zestawienie par przed spotkaniami oraz sprawdzenie, na którym miejscu jest każda ekipa.

 • Wyświetleń: 2187
 • Komentarzy: 2
 • 16:14, 09.10.2020 r.TWP

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Radosław Grochocki, lat 36, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 10 października o godz. 14.00 w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8