Quantcast

wtorek, 28 czerwca 2022 r., imieniny Ireneusza, Leona, Benigny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


CMkoronaAmator złomu w rękach policji

Ostrołęccy policjanci ustalili miejsce pobytu podejrzewanego o kradzież złomu o wartości blisko 10 tysięcy złotych. Podejrzewany ostrołęczanin usłyszał już zarzuty i przyznał się do ich popełnienia.Policjanci poszukują właściciela portfela

Policjanci z Ostrołęki informują, że są w posiadaniu portfela w kolorze czarnym z zawartością gotówki. Został on znaleziony 25 maja bieżącego roku przez osobę postronną w rejonie Galerii Bursztynowej i przekazany do komendy. 


CKZiU

Kurpiowska Kraina zaprasza na Piknik Rodzinny

Kurpiowska Kraina zaprasza na Piknik Rodzinny, który odbędzie się w czwartek 16 czerwca (Boże Ciało). Na pięknej, kurpiowskiej scenie amfiteatru wystąpi legendarny zespół muzyki disco polo - Mig, scenę zawładnie także znany młodym osobom TikToker - Kamil Kosakowski wraz z zespołem Discoboys. 

Golas na stacji paliw!

Do jednej z ostrołęckich stacji paliw przyszedł nagi mężczyzna. O zdarzeniu poinformowano służby. Z policyjnych ustaleń wynika, że jest nim 30-letni mieszkaniec Ostrołęki. Z uwagi na stan zdrowia, mężczyzna został przetransportowany do szpitala. 

Uwaga! Będzie burza

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed burzami z gradem. Mogą one wystąpić dzisiaj od godz. 11.00 dnia do godz. 20.00. Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć silne opady deszczu i silny wiatr. Ubywa mieszkańców Ostrołęki

Zmniejsza się liczba mieszkańców Ostrołęki. W 2020 roku było nas 51 tysięcy 313 osób, a już w 2021 liczba ta spadła do 50 tysięcy 451 osoby, czyli na przestrzeni zaledwie jednego roku mniej nas o 862 osoby. Zmalała też liczba urodzeń, a urosła zgonów.Przyszedł do szpitala w odwiedziny i ukradł telefon

Ostrołęccy policjanci zatrzymali podejrzewanego o kradzież telefonu. Z ustaleń wynika, że jest nim 24-letni mieszkaniec Ostrołęki, który przyszedł w odwiedziny do jednego z pacjentów szpitala. Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności karnej. Bezpłatne zakupy ze stylistką! Ruszyły zapisy

Galeria Bursztynowa wraz z salonem Taranko zapraszają Panie do zapisywania się na zakupy ze stylistką w dniu 18 czerwca. Panie będą miały możliwość skorzystania bezpłatnie z fachowych porad stylistki Gosi Laskowskiej przez godzinę w salonie Taranko. 
Słoneczna Polana

Grupa Speed na tropie piratów drogowych

Podczas tygodniowych działań policjanci z ostrołęckiej drogówki, którzy znajdują się w strukturach Mazowieckiej Grupy Speed, na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego skontrolowali 105 pojazdów ujawniając 110 wykroczeń. Aż 77 z nich dotyczyło przekroczenia dopuszczalnej prędkości.


KamilaMeble


Cheerleaderki z dobrymi występami (zdjęcia)

Zespół Pasji prowadzony przez Żanetę Cwalinę-Śliwowską wystartował w zmaganiach Holiday Dance Festiwali. Ostrołęczanki zaliczyły dobre występy i wywalczyły miejsca na podium. Kupuj taniej letnie ubrania w sklepie Oxide (zdjęcia)

Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że sklep Oxide przygotował dla Was superpromocję. Trwa wyprzedaż wiosennej kolekcji w rabatami do -50 procent. Asortyment sklepu został uzupełniony również o letnią kolekcję! A na Was czeka promocja 2+1 na nowości! 
Fachowiec
11 medali Piątki w Wyszkowie

W minioną sobotę zawodnicy UKS Piątki Ostrołęka wzięli udział w kolejnych zawodach. Na krytej pływalni "Błękitna" w Wyszkowie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie Puchar Sprintu, które zgromadziły ponad 200 zawodniczek i zawodników reprezentujących 13 klubów.GKS Łyse i Narew II z wygranymi

Sezon w Klasie B przeszedł do historii. GKS Łyse oraz Narew II Ostrołęka to para beniaminków Klasy A. O awans w barażach powalczy GKS Andrzejewo, który pokonał 4:1 GLKS Lelis. Ciekawostką jest pierwszy punkt w rozgrywkach Iskry Zaręby Kościelne. Zobacz wyniki oraz tabelę zmagań.Koncert zespołu eNSTEMI na scenie klubu Oczko (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Centrum Kultury i Klub Oczko zaprosili mieszkańców Ostrołęki na wyjątkowy koncert pt. "Zostań, zostań..." w wykonaniu zespołu eNSTEMI. Na scenie zaprezentowali się Justyna Mrozek, Michał "Misiek" Dragun, Mirek Kobus, Andrzej Sęk oraz Jarek Pasztaleniec.Radomir Cup 2022 przeszedł do historii. Ale była zabawa (zdjęcia)

Osiem zespołów wzięło udział w turnieju piłki nożnej dla dzieci. Zmagania były skierowane do pociech urodzonych od 1 stycznia 2008 roku i młodszych. Rywalizacja odbyła się na orliku w Obierwi. W trakcie rywalizacji można było skorzystać z dań z grilla, pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni.

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

7.83 zł

8.42 zł

7.74 zł

3.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8