wtorek, 29 listopada 2022 r., imieniny Błażeja, Saturnina, Fryderyka

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ale leszcz!

Wędkarz Grzegorz to prawdziwy szczęściarz. Ze zbiornika w Wykrocie wyłowił okazałego leszcza. Ryba ma około 56 centymetrów długości. Pan Grzegorz uwiecznił zdobycz na nagraniu wideo, a następnie ryba trafiła z powrotem do wody. Zaginął Pixel. Czy ktoś widział tego kota?

W niedzielę 13 listopada, w okolicy ul. Ostrołęckich Harcerzy zaginął czarny kotek, ma pomarańczowo-niebieską obrożę. Cechuje go kilka białych włosków w uszach, na szyi oraz brzuchu w okolicy tylnych łapek. 

"Staszicówka" świętowała niepodległość Polski (zdjęcia)

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 włączyła się w obchody Narodowego Święta Niepodległości. Świętowanie rozpoczęto od dwudniowego turnieju sportowego, 10 listopada uczniowie dołączyli do akcji "Szkoła do hymnu, a 14 listopada uczestniczyli w uroczystym apelu. 
KamilaMeble

Wniosek o 500+ złożysz przez aplikację w telefonie

Poza tradycyjnymi oraz internetowymi formami składania wniosków o świadczenie 500+, dochodzi jeszcze jedna - za pomocą aplikacji mobilnej na telefonie. Jak mówi prezeska ZUS Gertruda Uścińska, to pierwsza mobilna aplikacja ZUS do składania wniosków o świadczenie.Spotkanie autorskie z Wiktorem Ruszkiewiczem (zdjęcia)

W Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Wiktorem Ruszkiewiczem, który zaprezentował swoją książkę "Majaki Zachodu. Sny klasy średniej". To było wyjątkowe spotkanie dla miłośników literatury.Skrzynka skarg: Co tak śmierdzi w centrum miasta?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:

Dziś późnym popołudniem nad Ostrołęką unosił się bardzo brzydki zapach. Swąd rozpościerał się od centrum miasta, aż po ulicę Witosa, a nawet osiedle Sienkiewicza. Ciężko ustalić, co generowało ten przykry zapach.Znaleziono klucze

Do ostrołęckiej komendy policji zgłosiła się osoba, która w niedzielę 13 listopada przed blokiem przy ul. 11 Listopada znalazła klucze do mieszkania. Ich właściciel może je odebrać w ostrołęckiej komendzie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.Uwaga, nowe obowiązki dla transportowców

Wprowadzono zmiany w zakresie warunków zawodu przewoźnika drogowego. Te i inne nowe regulacje wprowadza ustawa z 26 stycznia 2022 r. o zmianie ustawy o transporcie drogowym oraz ustawy o czasie pracy kierowców oraz niektórych innych ustaw.Odeszli do wieczności

Odeszli do wieczności:

Kazimierz Nadrowski, lat 63, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w czwartek 17 listopada o godz. 11.00 kościele pw. św. Wojciecha w Ostrołęce.


Dolina BursztynuCo? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

zachmurzenie duże

2°C, 1026 hPa

zachmurzenie duże

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

Ostrołęka

Zła jakość powietrza!

Rzekuń

Zła jakość powietrza!

Różan

Wspaniała jakość powietrza!

Myszyniec

Zła jakość powietrza!

Kadzidło

Przeciętna jakość powietrza

Olszewo-Borki

Przeciętna jakość powietrza

Baranowo

Zła jakość powietrza!

Smog w Ostrołęce i regionie »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe


Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

6.48 zł

7.19 zł

7.35 zł

2.83 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Kebab Snack Bar Ostrołęka Sprawdź pełne menu

Warto odwiedzić

Spotted Ostrołęka Logo infoprasznysz.com
388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8