poniedziałek, 1 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Hortensji, Gracjany

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Zderzenie lamborghini z motocyklem na drodze Czerwin-Brzeźno (zdjęcia)

Wymuszenie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia się ciągnika z motocyklem dziś po południu na drodze Czerwin-Brzeźno. W wyniku stłuczki 31-letni motocyklista doznał obrażeń ciała. Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego został zabrany do szpitala. Na miejscu interweniowała policja i straż pożarna.
Essentia

ZSZ3

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Stanisław Modzelewski, lat 86, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 28 maja w Sanktuarium pw. św. Antoniego w Ostrołęce (klasztor).


Spectrum

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.
WSAP


Niewybuch na terenie gminy Troszyn. Znaleziony przedmiot to pocisk artyleryjski z częściowo oderwanym zapalnikiem

Niewybuch pocisku artyleryjskiego o kalibrze 82 mm z oderwanym częściowo zapalnikiem znaleziono na terenie gminy Troszyn, podczas usuwania kamieni z terenu prywatnej posesji. Policjanci zabezpieczyli miejsce przed dostaniem się do niego osób postronnych. Wezwano też patrol saperski, który wywiózł niebezpieczny przedmiot.Karol Łasiewicki wraca do ringu. Walkę obejrzymy w TVP Sport

Czeka nas wielkie sportowe wydarzenie z udziałem Karola Łasiewickiego. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka weźmie udział, w sobotę 13 czerwca, w gali HFO. Walki gwiazd polskiego kickboxingu będą transmitowane na antenach TVP Sport.

  • Wyświetleń: 1663
  • 10:53, 29.05.2020 r.


Zgon w Lelisie. Zmarła 41-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego

Do śmierci 41-letniej kobiety doszło w ubiegłą środę na terenie gminy Lelis. Mieszkanka powiatu ostrołęckiego zmarła z przyczyn naturalnych. Z informacji, jakie uzyskaliśmy od ostrołęckiej  policji wynika, że wstępne czynności wykonane na miejscu pod nadzorem prokuratora wykluczyły udział osób trzecich.


MEBPOL


Czy liczba punktów sprzedaży alkoholu ma wpływ na rozwijanie się alkoholizmu w naszym mieście? Radni byli podzieleni

Ponownie długą dyskusję wywołał projekt uchwały w sprawie ustalenia maksymalnej liczby zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. Część radnych była za ich zwiększeniem, co miałoby wpływ na rozwój przedsiębiorczości w Ostrołęce, część samorządowców była jednak przeciwna tej decyzji, z uwagi na alkoholizm.Prezydent Łukasz Kulik pochwalił straż miejską: "Chłopaki spisali się"

Ostrołęccy strażnicy miejscy otrzymali na sesji rady miasta pochwały za swoją pracę w czasie epidemii koronawirusa. Funkcjonariusze dostarczali ostrołęczanom paczki z żywnością, pełnili dyżury w urzędach i miejskich jednostkach, patrolowali ulice. - Chłopaki spisali się - stwierdził prezydent Łukasz Kulik.


Eldor

Ostrołęckie hale sportowe dostępne od 1 czerwca

Miasto Ostrołęka odmraża kolejne obiekty sportowe. Od poniedziałku 1 czerwca udostępnione zostaną hale sportowe. Możliwość korzystania będzie ograniczona do uprzednio zgłoszonych zajęć prowadzonych przez kluby, stowarzyszenia i grupy zorganizowane.

  • Wyświetleń: 673
  • 10:06, 29.05.2020 r.CKZiU

Nielegalne wysypisko śmieci na terenie gminy Lelis. Ostrołęccy policjanci zlokalizowali je dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa

Mieszkańcy gminy Lelis za pośrednictwem aplikacji Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa zgłosili ostrołęckim policjantom zlokalizowane w lesie, nielegalne wysypisko śmieci. Dzięki interwencji dzielnicowych z terenu gminy Lelis, sołtysa Aleksandrowa oraz właściciela działki leśnej śmieci zostały uprzątnięte.


JBB

Uwaga! Zmiana numerów telefonów do komend policji w całym kraju

Od 24 lutego trwa procedura zmiany numerów telefonów do komend policji w całym kraju. Zamiast numeru kierunkowego będzie trzeba wybrać wyróżnik MSWiA - 47. Ze względu na skalę przedsięwzięcia planowany jest 6-miesięczny okres, podczas którego równolegle będą funkcjonowały dotychczas używane numery.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

3.99 zł

4.36 zł

3.89 zł

1.71 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8