sobota, 21 lipca 2018 r., imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta

Aktualności

Niedziela na wsi w Czarni

Społeczność wsi Czarnia w gminie Kadzidło, wspólnie z Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle oraz samorządowcami zapraszają wszystkich mieszkańców i gości na imprezę plenerową Niedziela na wsi w Czarni. Na uczestników czekają przygotowane atrakcje i muzyka.Są pieniądze na wspacie rodzin zastępczych

Jeszcze tylko do piątku 20 lipca br. gminy i powiaty z województwa mazowieckiego mogą składać wnioski o dofinansowanie, w ramach ogłoszonego przez ministerstwo programu asystent rodziny i koordynator rodzinnej pieczy zastępczej na rok 2018.


CKZiU

Makabryczne pobicie kobiety. Sprawcą adwokat z Ostrołęki?

Adwokat z Ostrołęki jest podejrzany o dotkliwie pobicie partnerki metalowym przedmiotem. Mężczyzna czynu tego miał dokonać będąc pod wpływem alkoholu. Kobieta doznała obrażeń ciała zagrażających jej życiu. Pokrzywdzona obecnie przebywa w szpitalu.Śmierć przy ulicy Sobieskiego

Ciało 40-letniego mężczyzny znaleziono przy ulicy Sobieskiego w Ostrołęce. Mieszkaniec naszego miasta zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich. Na miejscu interweniowali policjanci. Wezwano też karetkę pogotowia.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Piotr Kowalewski, lat 58, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w sobotę 21 lipca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 10.00.


Kobo

Uroczysta, wyjazdowa sesja rady powiatu (zdjęcia)

Niezwykle uroczysta była czwartkowa, wyjazdowa sesja rady powiatu. Rajcy spotkali się w Zagrodzie Leśnej w Łęgu Starościńskim, gdzie poza zwyczajowym porządkiem obrad i podejmowaniem uchwał, wyróżnili nagrodami zasłużonych samorządowców.Odszedł Piotr Kowalewski

Pogrążona w smutku i żałobie rodzina zawiadamia, że w poniedziałek 16 lipca br. w wieku 58 lat do wieczności odszedł śp. Piotr Kowalewski. Wszyscy bliscy i znajomi zmarłego proszeni są o modlitwę w jego intencji. Rodzina zaprasza także na różaniec oraz uroczystości pogrzebowe.Ile zarobili radni powiatu ostrołęckiego w 2017 roku?

Jak co roku przyglądamy się majątkom ostrołęckich samorządowców, radnych i parlamentarzystów. Zajrzeliśmy też do kieszeni radnych powiatu ostrołęckiego. Zobacz, jakie zarobki, nieruchomości czy zobowiązania kredytowe wykazali radni w oświadczeniach majątkowych za 2017 rok?


KamilaMeble


Mistrz parkowania na zielonej trawce

Jeden z naszych czytelników nadesłał zdjęcie kolejnego mistrza parkowania. Tym razem kierowca seata, w poszukiwaniu miejsca parkingowego przy ul. 11 Listopada, postanowił skorzystać ze skrawka zieleni i zatrzymał tam swoje auto.Konkurs na dyrektora GOKSiR w Goworowie

Wójt Gminy Goworowo ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie. Wśród wymagań niezbędnych wymieniono m.in. 5-letni straż pracy oraz przedłożenie pisemnej koncepcji programowo-organizacyjnej ośrodka kultury.


tarcza

Puchar Polski w okręgu. Kto z kim zagra w I rundzie?

Spotkanie Świtu Baranowo z Aldo Bartnikiem Myszyniec, a także konfrontacje Wymakracza Długosiodło z Narwią 1962 Ostrołęka i Iskry Zaręby Kościelne z Koroną II Ostrołęka - to najciekawsze pary I rundy Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka.

  •  
  • 11:29, 19.07.2018 r.

ZSP Troszyn

Narew zlała Orzyca Chorzele

Podopieczni trenera Rafała Koska mają za sobą drugi sprawdzian przygotowujący zespół przed debiutanckim sezonem w A klasie. Przeciwnikiem Narwi 1962 Ostrołęka był Orzyc Chorzele występujący na co dzień w lidze okręgowej. Ostrołęczanie dali rywalom solidną lekcję.

  •  
  • 11:28, 19.07.2018 r.


Aldo Bartnik wystartuje z przygotowaniami

Piłkarze Aldo Bartnika Myszyniec przygotowania do nowego sezonu A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka rozpoczną dopiero w poniedziałek 23 lipca. Drużyna pod wodzą trenera Adriana Gwiazdy ma zaplanowane cztery mecze kontrolne.

  •  
  • 11:27, 19.07.2018 r.


Kurpik Kadzidło z planem letnich sparingów

Piłkarze Kurpika Kadzidło powracają do treningów przed kolejnym sezonem, który spędzą w rozgrywkach A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Łukasza Pokory rozegrają kilka meczów kontrolnych przed startem nowego sezonu. Z kim się zmierzą?

  •  
  • 11:27, 19.07.2018 r.

WSAP2018

Znaleziono psa

Jeden z naszych czytelników znalazł dziś rannego pieska w okolicach Kamianki (gm. Rzekuń). Jak informuje czytelnik piesek prawdopodobnie został potrącony przez samochód. Właściciel zwierzaka pilnie poszukiwany. Kontakt za pomocą numer tel. 604-334-456.


JBB

PWSIP

Skrzynka skarg: żywopłoty i krzaki zasłaniały widoczność

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Wzdłuż ulicy Piłsudskiego w Ostrołęce na poboczach rosną żywopłoty, które bardzo często nie są pielęgnowane i przycinane, a tym samy stwarzają ogromne zagrożenia w ruchu drogowym, zasłaniając widoczność.Dzieci z TPD wypoczywają aktywnie podczas wakacji (zdjęcia)

Podopieczni Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Ostrołęce z utęsknieniem wyczekiwali wakacji. To zasłużony odpoczynek po wielu miesiącach ciężkiej pracy w szkole. Na dzieci z placówek w Ostrołęce, Olszewie-Borkach, Lelisie i Myszyńcu czekały przygotowane atrakcje.Awaria sieci wodociagowej

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że wystąpiła awaria na sieci wodociągowej w ul. Bohaterów Westerplatte na odcinku od ronda im. Księdza Waltera (ul. Targowa - Bohaterów Westerplatte - al. Solidarności) do rzeki Czeczotka.Warsztaty kulinarne podczas wakacji z CK-BiS (zdjęcia)

Wystartowały zajęcia wakacyjne organizowane przez Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie. Pierwszy dzień upłynął uczestnikom na ciekawym spotkaniu z leśnikiem, a drugi na warsztatach kulinarnych. Przed dziećmi jeszcze wiele interesujących spotkań.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić