środa, 22 maja 2019 r., imieniny Heleny, Wiesławy, Romy

Aktualności
Fundacja Razem

Dni patronki w ostrołęckiej SP nr 5 (zdjęcia)

Ostrołęcka Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej tradycyjnie obchodziła w maju święto swojej patronki. W tym wyjątkowym dniu z okazji jej imienin, delegacja przedstawicieli szkoły udała się na cmentarz złożyć wiązankę i zapalić znicze na grobie autorki monografii Ostrołęki.Festyn Rodzinny w ostrołęckiej SP nr 10

Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce serdecznie zapraszają na Festyn Rodzinny - "Z Dziesiątką po zdrowie". Dla uczestników przygotowano moc atrakcji i wiele wrażeń. Coś dla siebie znajdą zarówno młodzi odwiedzający festyn, jak i ci starsi.


Świat Okien

Wczesnośredniowieczne obozowisko i walki wojów na Fortach Bema

Stowarzyszenie "My Słowianie", Drużyna Wojów Mazovia, Ostrołęckie Muzeum Kultury Kurpiowskiej i Starostwo Powiatowe zapraszają na I Piknik Historyczny w Ostrołęce. Wydarzenie to gratka dla fanów historii, słowiańszczyzny oraz dawnych kultur, rzemiosła, rękodzieła i rekonstrukcji.Angelika Wikieł na podium Mistrzostw Polski!

Z dobrymi wynikami i brązowym medalem wróciła z Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu Angelika Wikieł, zawodniczka Sekcji Pływania Narwi Ostrołęka. Specjalnie dla naszego serwisu, start swojej podopiecznej, komentuje trener Manuela Wikieł.

  •  
  • 19:15, 20.05.2019 r.

KamilaMeble

Triuph

Stand-up Rafała Rutkowskiego "Ojciec polski" w Ostrołęce

Duet Rutkowski-Walczak zabiera widzów w niezwykłą podróż - podróż do wnętrza ojcostwa. Jest to kolejna odsłona autorskiej formuły Rafała Rutkowskiego łączącej teatr ze stand-up comedy, czyli czarnym humorem, prowokacją i doskonałym warsztatem aktorskim.Załamanie pogody - policja ostrzega

W związku z trwającymi opadami deszczu i gradu ostrołęcka policja apeluje do kierujących pojazdami, pieszych i rowerzystów o ostrożność na drodze. Gwałtowne ulewy powodują, że droga jest śliska, a droga hamowania auta znacząco się wydłuża.


JBB

Ale grad! (zdjęcia)

Grad o grubości 1-2 cm spadł na terenie Ostrołęki i powiatu. Podczas gradobicia na ulicach tworzyły się korki, a kierowcy martwili się o swoje auta.Badminton: Pierwszy turniej w Ostrołęce w sobotę

W najbliższą sobotę, w hali przy Zespole Szkół Zawodowych nr 3 odbędzie się pierwszy turniej organizowany przez UKS Badminton Ostrołęka. Zawody odbywają się pod patronatem prezydenta i przewodniczącego Rady Miasta.

  •  
  • 15:13, 20.05.2019 r.


Alert RCB: silne burze z gradem

Uwaga! Mieszkańcy naszego regionu otrzymali z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa komunikat przesłany za pomocą wiadomości SMS o prognozowanych silnych burzach z gradem. Warto zachować szczególną ostrożność. Możliwe będą przerwy w dostawie prądu.


Granity Kowalczyk

Dziecko zgubiło bucik

Czytelniczka prosi o pomoc w odnalezieniu zgubionego przez dziecko bucika (rozmiar 20). Prawdopodobnie zguba wypadła z wózka. Jeśli ktoś znalazł przypadkowo trampek ze zdjęcia proszony jest o kontakt z mamą malucha pod numerem tel. 733-315-615.


NOVDOM

Podnoszenie ciężarów: Mistrz Mazowsza LZS

Krystian Łuba reprezentujący barwy UKS Atleta Ostrołęka zdobył złoty medal podczas Mistrzostw Mazowsza LZS do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. W trakcie zawodów podopieczny trenera Władysława Niedźwieckiego poprawił rekordy życiowe zarówno w rwaniu, jak i w podrzucie.

  •  
  • 13:52, 20.05.2019 r.

Arkus

Kickboxing: Victoria na ringu w Mrągowie

Bardzo dobrze zaprezentowali się Patryk Banach i Daniel Zaręba z UMKS Victoria Ostrołęka podczas zawodów Pucharu Polski Federacji WAK-1F w Kickboxingu. Na ringu w Mrągowie obaj wywalczyli pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych.

  •  
  • 13:51, 20.05.2019 r.


Nowy sprzęt termowizyjny dla straży rybackiej (zdjęcia)

Kłusownicy już mogą się bać. W posiadaniu Społecznej Straży Rybackiej w Ostrołęce od niedawna jest nowy sprzęt - to lornetka termowizyjna, która ułatwi strażnikom dostrzeżenie i schwytanie kłusowników przybywających w nocy w okolicach Narwi.
CKZiU

Śmierć w Białobieli

Ciało 51-letniego mężczyzny znaleziono na terenie miejscowości Białobiel (gmina Lelis). Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego zmarł prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Wstępne czynności policyjne prowadzone pod nadzorem prokuratora, wykluczyły udział osób trzecich.NIK w Urzędzie Gminy w Kadzidle

Najwyższa Izba Kontroli przeprowadziła szczegółową kontrolę w Urzędzie Gminy w Kadzidle. Obejmowała ona prawidłowość i terminowość egzekwowania przez wójta od przedsiębiorców opłat z tytułu udzielonych zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Nauczyciele w służbie cywilnej?

Podczas okrągłego stołu oświatowego, który rozpoczął się 26 kwietnia, pojawił się pomysł, aby uczących w szkołach włączyć do korpusu służby cywilnej. Po tej zmianie pedagodzy staliby się formalnie urzędnikami. O sprawie informuje "Dziennik Gazeta Prawna".Czy widziałeś już Ławkę Niepodległości w Ostrołęce?

Ostrołęka dołączyła do miejscowości, które mają swoją Ławkę Niepodległości. Ostrołęcka ławka stanęła w grudniu zeszłego roku na skwerze Lecha Kaczyńskiego. Wykonana jest z betonu, na którym wykonano napis "Niepodległa". Można w niej za pomocą przycisków uruchomić pliki dźwiękowe.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.37 zł

5.15 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8