wtorek, 26 marca 2019 r., imieniny Emanuela, Larysy, Teodora

Ubieram

Aktualności

Kiedy wybory do Europarlamentu? Sprawdź kalendarz wyborczy

Prezydent RP wydał postanowienie w sprawie zarządzenia wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego. W Polsce naszych reprezentantów na arenę europejską, czyli 52 posłów, wybierzemy 26 maja 2019 roku. Zobacz szczegółowy kalendarz wyborczy.Ruszył konkurs ekologiczny dla przedszkolaków

"Chroń naturę - nic wielkiego zrób dla ziemi coś dobrego" - z takim hasłem zmierzą się najmłodsi mieszkańcy Mazowsza w kolejnej już edycji konkursu ekologicznego. Zadaniem małych miłośników przyrody jest wykonanie pracy plastycznej. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 kwietnia br.El. ME. Polska zagra z Łotwą. Wypytuj wynik

Dzień przed meczem z Łotwą selekcjoner Jerzy Brzęczek poinformował o stanie zdrowotnym zawodników. Niestety z dolegliwościami zmagają się m.in. Krzysztof Piątek, Jan Bednarek, Bartosz Bereszyński. Kto wygra drugie spotkanie eliminacyjne?

  •  
  • 21:05, 23.03.2019 r.

Kwiatowe ÂŁÂąki

CKZiU

Skrzynka skarg: firma zasypała śmieci. Jest kara

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Na terenie budowy jednego z bloków w Ostrołęce odbywa się nielegalne zasypywaniem odpadów budowlanych, takich jak folia, styropian, wiadra plastikowe itp. (w wykopie o średnicy około 10 metrów i głębokości ok. 4 metrów).


NOVDOM

KamilaMeble

A-klasa: Narew Ostrołęka musi awansować!

Dziewięciu nowych piłkarzy oraz trener Dariusz Narolewski to ma być recepta Narwi Ostrołęka na odrobienie strat i wywalczenie awansu do ligi okręgowej. Pierwsza weryfikacja tych planów już w niedzielę, o godz. 15:30 w wyjazdowym meczu z Orłem Sypniewo.

  •  
  • 11:23, 23.03.2019 r.

Essentia

Czy Ostrołęka zaprotestuje przeciwko ACTA2? (wideo)

Internauci w całej Europie zachęcają do protestów przeciwko wprowadzeniu tzw. ACTA2 czyli nowych przepisów regulujących publikację treści w sieci. Przeciwnicy nowych regulacji nazywają projekt cenzurą i domagają się jego całkowitego odrzucenia.


KredytOK

"Takie miasteczko" w "Oczku" (zdjęcia, wideo)

Na kolejny spektakl zaprosili mieszkańców miasta i okolic słuchacze Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W piątkowy wieczór w klubie "Oczko" zaprezentowano wesołe scenki i skecze na temat ludzkich problemów w małych i dużych miastach.


MEBPOL

A-klasa: Bartnik z nowym trenerem

Bartnik Myszyniec po rundzie jesiennej zajmuje trzecie miejsce w tabeli A-klasy. Działacze z Myszyńca chcą być pewni awansu do "okręgówki", dlatego w przerwie zimowej zmienili trenera. Zespół do awansu ma poprowadzić Radosław Rogowski z Mrągowa.

  •  
  • 09:46, 23.03.2019 r.


Szukamy właściciela błąkającego się psa

Czytelnik Krzysztof prosi o pomoc w odnalezieniu właściciela młodego psa, który od piątku błąka się w pobliżu ul. Działkowej w Czarnowcu. Czworonóg jest bardzo przyjazny i chce się bawić. Noc spędził na ul. Dębowej w pobliżu posesji nr 1 i 4 i wciąż tam przebywa.Uczniowie ZSZ nr 2 w "Milionerach"

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 w Ostrołęce uczestniczyli w nagraniu popularnego teleturnieju "Milionerzy", którego prowadzącym jest Hubert Urbański. Młodzież obserwowała grę zawodników oraz wspierała ich, udzielając odpowiedzi na pytania skierowane do publiczności.IV liga: Kłopoty Korony za pięć dwunasta przed ligą

Podstawowi zawodnicy, Maciej Staszczuk i Marcin Kraska nie zagrają w pierwszym wiosennym meczu Korony Ostrołęka w IV-lidze. Spotkanie z trzecią w tabeli Ożarowianką Ożarów Maz. w sobotę o godz. 16:00 na boisku sztucznym przy ul. Witosa.

  •  
  • 09:27, 23.03.2019 r.

JBB

A-klasa: Świt chce punktować z faworytami

W niedzielę do gry o ligowe punkty wracają piłkarze Świtu Baranowo. W rundzie jesiennej podopieczni trenera Wojciecha Gąski zdobyli tylko 12 punktów, więc czeka ich trudna walka o utrzymanie w rozgrywkach ciechanowsko-ostrołęckiej A-klasy.

  •  
  • 09:27, 23.03.2019 r.


Wypadek na polu. Rolnika wciągnął rozrzutnik

Do bardzo niebezpiecznego wypadku doszło w piątkowy poranek w Zamościu (gm. Troszyn). Rolnika pracującego na polu wciągnął rozrzutnik. Szczęśliwie maszyna zatrzymała się, a zakleszczonego poszkodowanego uwolnili przybyli na miejsce strażacy.Poczuj wiosnę w brzuchu

Najpiękniejsza pora roku przyciąga nie tylko budzącą się do życia naturą. Wiosną jakoś łatwiej jest się zakochać i przeżywać ten wyjątkowy czas z kimś bliskim. Każdego dnia kilkaset osób poszukuje swojej drugiej połowy w serwisie randkowym "Mojej Ostrołęki".


Świat Okien

Lelis: konkurs na najpiękniejszą palmę kurpiowską

Po raz szesnasty Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie zaprasza do udziału w dorocznym konkursie na najpiękniejszą palmę kurpiowską. Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Najpiękniejsze prace zostaną wyróżnione i nagrodzone.


JBB

Konferencja w Czerwinie pn. "Zauważam-Wspieram-Pomagam"

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwinie zaprasza na konferencję pod nazwą "Zauważam-Wspieram-Pomagam". Podczas spotkania rodzice oraz opiekunowie dowiedzą się jak rozpoznać różnego rodzaju zaburzenia wśród dzieci oraz jak im pomóc.Ruszyła "Krwawa Liga 2019"

Gminy powiatu ostrołęckiego mogą już zgłaszać chęć uczestnictwa w I edycji powiatowego turnieju "Krwawa Liga 2019". Celem akcji jest promocja idei honorowego krwiodawstwa oraz uświadomienie potrzeby dzielenia się najcenniejszym darem - krwią.In vitro ze wsparciem finansowym na Mazowszu

Radni województwa mazowieckiego zdecydowali o przekazaniu ponad 6,6 mln zł na program wsparcia in vitro. To dobra informacja dla wielu par z Mazowsza, które starają się o dziecko. Chętni będą mogli liczyć na dofinansowanie w wysokości nawet do 18 tys. zł.Najaktywniejsze sołectwo na Mazowszu poszukiwane

Zarząd Województwa Mazowieckiego wraz z Krajową Siecią Obszarów Wiejskich zapraszają mazowieckie sołectwa do udziału w konkursie "Najaktywniejsze sołectwo Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich - sukcesy widać po sąsiedzku" odbywającego się pod patronatem marszałka Mazowsza.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8