środa, 8 kwietnia 2020 r., imieniny Dionizego, Cezaryny, Radosława

Reklama   |   Kontakt
Ubezpieczenia

Aktualności

Poważny wypadek terytorialsów koło Goworowa. Poszkodowanych ponad 20 żołnierzy. W akcji śmigłowce LPR (zdjęcia, wideo, aktualizacja)

Ponad 25 żołnierzy podróżowało ciężarówką, która uległa wypadkowi koło Goworowa. Jelczem podróżowali głównie terytorialsi, którzy w Komorowie mieli rozładowywać towar z Chin na potrzeby walki z koronawirusem. Poszkodowanych jest ponad 20 żołnierzy. Na miejsce wezwano co najmniej dwa śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Rozbity płot w Olszewce. Kierowca nie opanował pojazdu

Na płocie prywatnej posesji zakończył niedzielną przejażdżkę 27-letni mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna podróżował z pasażerem. W Olszewce stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i uderzyło w ogrodzenie. Kierowca oraz jego pasażer byli trzeźwi.
KamilaMeble

Wypadek koło Goworowa. 27-latek zasnął za kierownicą (zdjęcia)

Zaśnięcie za kierownicą było prawdopodobną przyczyną wypadku, do którego doszło dziś rano koło Goworowa. 27-letni mieszkaniec naszego powiatu na zakręcie wypadł z drogi. Kierowany przez niego hyundai uderzył w betonowy przepust wodny i dachował. Kierowca miał dużo szczęścia.Program Klub 2020. Nabór wniosków do 9 kwietnia

Już po raz piąty kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach rządowego programu Klub - innowacyjnego modelu bezpośredniego wsparcia małych i średnich klubów. Ministerstwo Sportu przedłużyło nabór wniosków do 9 kwietnia.

  • Wyświetleń: 1059
  • 11:20, 05.04.2020 r.

Teatr

Przemoc w domach koszmarem dla dzieci. "Telefonów są tysiące"

 

Domowa izolacja i zakaz wychodzenia z domów są prawdziwym koszmarem dla dzieci, które doświadczają przemocy domowej i nie mają możliwości izolowania się od swoich oprawców. Oblężenie przeżywa całodobowy Telefon Zaufania, ale dzieci coraz częściej - zamiast dzwonić - decydują się na wysyłanie wiadomości z prośbą o pomoc.


JBB


Zderzenie z sarną, zwierzę nie przeżyło

Uwaga na zwierzęta leśne, które często wybiegają na drogę. W sobotę w pobliżu wsi Kruki pod kołami samochodu zginęła sarna. Zwierzę wybiegło na jezdnię wprost pod nadjeżdżającego volkswagena golfa, którym kierowała 50-kilkuletnia mieszkanka naszego powiatu. Kobiecie nic się nie stało, ale sarna padła.


OXIDE

Ale gapa! Na zielonym postoję (wideo)

Są kierowcy, którzy się spieszą i łamiąc przepisy przejeżdżają przez skrzyżowania, gdy sygnalizator nadaje kolor pomarańczowy, lub co gorsze czerwony. Ale są też tacy, którym nigdzie się nie spieszy, na światłach patrzą w smartfony lub zamyślają się, skutecznie blokując ruch.


Fachowiec

Akademia MaluchĂłw

Essentia

Psycholog

Spowiedź on-line lub telefonicznie. Co na to Kościół?

Wierni przed Wielkanocą będą chcieli skorzystać z sakramentu pokuty. Jednak w związku z ograniczeniem liczby osób, które mogą brać udział w wydarzeniach religijnych oraz ze względów bezpieczeństwa pojawiają się pytania czy Kościół dopuszcza spowiedź przez internet lub telefon.


TarczaMEBPOL

W sklepach emitowany będzie specjalny komunikat

Mając na celu bezpieczeństwo naszych mieszkańców polegające na zahamowaniu rozprzestrzenianiu się koronawirusa Komenda Miejska Policji w Ostrołęce zwraca się z apelem do zarządców sklepów wielkopowierzchniowych o pilne emitowanie komunikatu w sprawie zachowania procedur.SPS Volley Ostrołęka bez awansu do III ligi

Z powodu szalejącej pandemii koronawirusa w Polsce podjęto decyzję o zakończeniu siatkarskich rozgrywek seniorskich w sezonie 2019/2020. Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej wystosował komunikat. Niestety, dla ostrołęczan nie jest przychylny.

  • Wyświetleń: 1029
  • 15:38, 04.04.2020 r.


Nowe godziny otwarcia supermarketu E.Leclerc w Ostrołęce

Ostrołęcki E.Leclerc wprowadza nowe godziny otwarcia sklepu. Znany i lubiany przez mieszkańców supermarket będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6.30-21.00, a w niedzielą handlową w godz. 9.00-17.00. W Wielką Sobotę klienci będą mogli zrobić zakupy  w godz. 6.00-13.00.Koronawirus w regionie: najnowszy komunikat sanepidu

Ostrołęcki sanepid opublikował najnowszy raport w sprawie pandemii koronawirusa. Komunikat dotyczy ostatniej doby. Łączna liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie z wynikiem dodatnim wynosi 7. Oznacza to, że podczas ostatniej doby nie stwierdzono na naszym terenie kolejnych przypadków zakażenia koronawirusem.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.39 zł

4.69 zł

4.37 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8