sobota, 20 lipca 2019 r., imieniny Czesława, Hieronima, Eliasza

Aktualności

Rowerzysta z powiatu ostrołęckiego potrącony w Grądach

Wczesnym rankiem, we wtorek 16 lipca, na drodze krajowej nr 60, w pobliżu miejscowości Grądy (powiat ostrowski), doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Kierowcą jednośladu okazał się być 37-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.


CKZiU

Kolejna próba oszustwa na policjanta

Ostrołęccy policjanci otrzymali dziś zgłoszenie o kolejnej próbie dokonania oszustwa metodą na policjanta. Przestępcy próbowali wmówić ostrołęczance, że jej konto bankowe jest zagrożone atakiem hakerskim. Na szczęście kobieta nie dała się oszukać.Traktorem, środkiem jezdni, z ponad trzema promilami

Funkcjonariusz z ostrowskiej komendy, w czasie wolnym od pracy, udaremnił jazdę mieszkańcowi powiatu ostrołęckiego, który w niedzielny wieczór poruszał się traktorem na terenie gminy Baranowo. Mężczyzna, jak wykazało badanie alkomatem, miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie.


ZSP

Żona zgłosiła zaginięcie męża

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce otrzymali zgłoszenie o zaginięciu 27-letniego mężczyzny. Z informacji przekazanych przez członka rodziny wynikało, że zaginionemu może grozić niebezpieczeństwo. Po kilkudziesięciominutowych poszukiwaniach mężczyzna został odnaleziony cały i zdrowy.
PWSIP

Interpelacja w sprawie naprawy nawierzchni

Do prezydenta miasta wpłynęła kolejna interpelacja radnego Jacka Łuby, który tym razem prosi, by włodarz zajął się sprawą uszkodzonej nawierzchni. Problem dotyczy skrzyżowania ul. Żołnierzy Armii Krajowej z ul. Kwiatową. Radny wskazał na zagrożenie dla bezpieczeństwa jakie stwarzają ubytki.


MEBPOL

"GW": 1000 plus w Enerdze

Energa, jeszcze niedawno aby zmniejszyć koszty dystrybucji energii elektrycznej płaciła dziesiątki tysięcy złotych za dobrowolne odejścia z pracy. Za rządów Prawa i Sprawiedliwości zatrudnienie wzrosło jednak o 1000 osób. O sprawie informuje portal wyborcza.pl.Alkohol, rękoczyny i zniszczony samochód

Zniszczonym samochodem oraz zatrzymaniem w policyjnym areszcie zakończyła się kłótnia kobiety i mężczyzny, do której doszło w sobotę 13 lipca br. w Ostrołęce. Według relacji świadka, napastnik uderzył kobietę, wskoczył na dach auta, zbił szybę i zniszczył karoserię. Na miejscu interweniowała policja.Drugi turnus półkolonii w OSM (zdjęcia)

Na nudę nie mogą narzekać dzieci, które biorą udział w drugim turnusie półkolonii, zorganizowanych przez Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową. Na uczestników wypoczynku czeka wiele ciekawych atrakcji m.in. nauka pierwszej pomocy, basen, kręgielnia czy wizyta w straży pożarnej.Korona wznowiła treningi (zdjęcia)

Korona Ostrołęka rozpoczęła przygotowania do rundy jesiennej rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Trener Tomasz Staniórski miał do dyspozycji szesnastu zawodników. Czy obecną kadrę stać na osiągnięcie korzystnego rezultatu w sezonie 2019/2020?

  •  
  • 09:22, 17.07.2019 r.

JBB

Debiut Anity Parzych w Sopocie (zdjęcia)

Anita Parzych zadebiutowała w prestiżowych zawodach w kulturystyce i fitness w Sopocie. Ostrołęczanka zajęła siódme miejsce, w kategorii fitness bikini kobiet do 163 cm, na siedemnaście zawodniczek. Z trójmiasta wróciła do domu z bagażem doświadczeń.

  •  
  • 09:22, 17.07.2019 r.


Zagranie piłki ręką. Zmiany w przepisach gry

Użycie ręki w piłce nożnej przez zawodnika z pola, zwłaszcza w polu karnym, przyprawia o ból głowy nie tylko piłkarzy, trenerów i sędziów, ale również i kibiców. COOZPN opublikował najważniejsze zmiany, jakie zaszły w przepisach gry. Czy będzie lepiej?

  •  
  • 09:21, 17.07.2019 r.

NOVDOM

Ratusz poszukuje pracowników. Rekrutacja na wiele stanowisk

Urząd Miasta w Ostrołęce wydał kolejne ogłoszenia o naborze na wolne stanowiska urzędnicze. Potrzebni są m.in. dyrektorzy wydziałów informatyki oraz koordynacji projektów i zamówień publicznych a także inspektorzy w poszczególnych wydziałach miejskiego ratusza.Wakacyjne darmowe kursy ze środków UE! Nowości w ofercie

Firma Szkoleniowo-Doradcza Preme zachęca mieszkańców województwa mazowieckiego do wzięcia udziału w darmowych kursach i szkoleniach finansowanych przez Unię Europejską, które realizowane będą w Ostrołęce. To doskonała okazja na podniesienie swoich kwalifikacji i znalezienia lepszej pracy.


KamilaMeble

Zakłady bukmacherskie online

Część zapalonych fanów sportu decyduje się na poważny krok sprawdzający jego wiedzę na temat danej dyscypliny i korzysta z możliwości obstawiania zakładów u bukmachera.Warto jednak wybrać firmę z głową, by nie złamać polskiego prawa i nie narazić się na konsekwencje.


ZSP Troszyn

Matrioszka: pyszne śniadania, obiady i kolacje

Wszyscy wiemy, jaki wpływ ma zjedzenie dobrego śniadania na zdrowie. To najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Prawidłowo dobrane składniki dają energię na cały dzień. W Matrioszce można dobrać śniadanie zgodnie z upodobaniami smakowymi i zapotrzebowaniem na energię.Będzie więcej wolnych miejsc w ostrołęckim III LO

Prezydent Miasta Ostrołęki podjął decyzję o zwiększeniu ilości oddziałów w ostrołęckim III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Europejskiej, mieszczącym się przy ul. Blachnickiego. Decyzja ma związek ze zwiększoną ilością uczniów ubiegających się o przyjęcie do szkół w roku szkolnym 2019/2020.Aplikacja "Moja komenda"

W celu szybkiego kontaktu ze swoim dzielnicowym możesz użyć aplikacji na smartfony "Moja komenda". To nowe rozwiązanie techniczne, które znacznie ułatwia sposób komunikacji pomiędzy obywatelem a najbliższym przedstawicielem lokalnej policji.Oszuści podszywają się w mailu pod ZUS

Oszuści znów próbują w internecie metody "na ZUS". Do niektórych klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dotarły e-maile z załącznikami, które rzekomo pochodzą od urzędu. Instytucja przestrzega: otwarcie załącznika grozi zainfekowaniem komputera.


pegas oil

Samobójstwo w Wólce Brzezińskiej

W Wólce Brzezińskiej, na terenie gminy Goworowo, ujawniono zwłoki mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji, ciało człowieka odnaleziono w poniedziałek 15 lipca w późnych godzinach nocnych. 20-kilkulatek najprawdopodobniej odebrał sobie życie.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.41 zł

5.04 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8