piątek, 25 maja 2018 r., imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Aktualności

Obóz wojskowy w Kruklankach (zdjęcia)

Młodzież z klas pierwszych i drugich II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Toniego Halika w Ostrołęce uczestniczyła w tegorocznym obozie kondycyjno-szkoleniowym w Kruklankach, zorganizowanym w ramach szkolenia wojskowego.


JBB

Festiwal nauki w PM nr 9

"Przedszkolak - badaczem i odkrywcą", pod takim hasłem odbył się w Przedszkolu Miejskim nr 9 "Bajkowa Kraina" w Ostrołęce pierwszy festiwal nauki. Placówka na jeden dzień zamieniła się w niesamowite, robiące wrażenie centrum badawcze.


Triumph

Dzień Europy w ZSZ nr 3 (zdjęcia)

W Zespole Szkół Zawodowych nr 3 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Ostrołęce odbył się happening na Dzień Europy. Młodzi ambasadorowie z tej okazji obdarowywali żółtymi tulipanami na terenie szkoły oraz w zaprzyjaźnionym przedszkolu.Dzieci z "czwórki" w redakcji "Mojej Ostrołęki"

Redakcję "Mojej Ostrołęki" odwiedzili uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Ostrołęce. Dzieci z zaciekawieniem poznawały nasze miejsce pracy, oglądały sprzęt fotograficzny i z mikrofonem występowały przed kamerą. Duże zaciekawienie wzbudził także pokaz filmowania dronem.


EUROTUR

Pożar obory w Obierwi (zdjęcia)

Do pożaru obory doszło w miejscowości Obierwia (gmina Lelis). Spłonął dach budynku oraz bele siana składowane na poddaszu. Strażacy walczyli z ogniem przez trzy godziny. Straty oszacowano na kwotę około 25 tysięcy złotych. Nie było osób poszkodowanych.


AgroMetal

Policyjne patrole na terenie ogródków

Sezon porządkowania ogródków działkowych oraz częstszego przebywania na świeżym powietrzu już się rozpoczął. Na działkach mogą pojawić się złodzieje, a także wandale. Mając na uwadze bezpieczeństwo na terenach ogródków we wskazane miejsca skierowano m.in. dzielnicowych.Dzień Ziemi w Lipiance

W Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance odbyły się obchody tegorocznego Dnia Ziemi. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji i bardzo interesujących niespodzianek. Koordynatorem tego wydarzenia była animator - Beata Bednarczyk.Zamykajmy drzwi nawet jeśli jesteśmy w domu

Funkcjonariusze ostrołęckiej policji przypominają, aby zamykać drzwi na klucz nawet wtedy, kiedy cała rodzina jest w domu. Należy zdawać sobie sprawę, że wśród przestępców są osoby, które tylko czekają, by wykorzystać niefrasobliwość ludzką.Szkolny dzień książki w SP nr 3 (zdjęcia)

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce pod kierunkiem polonistki zorganizowali szkolny dzień książki. W holu, przy szkolnym wejściu jedna z klas przygotowała bardzo ciekawą wystawę swoich ulubionych utworów.


AutoNet

XXXV Konkurs Recytatorski "Kurpie Zielone w Literaturze"

Gminna Biblioteka Publiczna w Olszewie-Borkach wraz ze Szkołą Podstawową im. Władysława Broniewskiego w Olszewie-Borkach zorganizowała trzydzieste piąte eliminacje gminne Konkursu Recytatorskiego pn. "Kurpie Zielone w Literaturze".


CKZiU

Konferencja edukacyjna dla rodziców

W Przedszkolu Samorządowym w Goworowie odbyło się bardzo interesujące spotkanie z pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwinie między innymi: tyflopedagogiem, oligofrenopedagogiem, surdopedagogiem i rehabilitantem.
KamilaMeble

Julita z Lipnik w teleturnieju "Koło Fortuny" (wideo)

Kolejna reprezentantka powiatu ostrołęckiego wystąpiła w programie rozrywkowym "Koło Fortuny". W teleturnieju prowadzonym przez wokalistę Rafała Brzozowskiego, Julita z Lipnik w gminie Łyse wygrała 1,5 tys. zł i nagrody. Niestety nie dostała się do finału.


Energas

Łukasz Rzepecki o potrzebach społeczeństwa (zdjęcia, wideo)

W Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Ostrołęce odbyło się spotkanie z Łukaszem Rzepeckim - posłem na sejm RP. Spotkanie dotyczyło obecnej sytuacji miasta, jak również planów na przyszłość związanych z założonym w Ostrołęce ruchem Bezpartyjne Miasto.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


KwiatoweŁąki

JBB

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Robert Żubrowski, lat 23, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 23 maja w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Ostrołęce o godz. 15.30.

Projekt statutu Leśniewa skonsultowany

Od 1 stycznia br. Ostrołęka poszerzyła swoje granice o cześć terenów należących do gminy Rzekuń. Od 11 do 18 maja prowadzone były konsultacje społeczne z mieszkańcami w sprawie projektu statutu osiedla Leśniewo. W konsultacjach wzięło udział 56 mieszkańców.


Co? Gdzie? Kiedy?

Smog

15
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 9 µg/m³

Pył PM10: 12 µg/m³

Wilgotność: 72 %

Szczegóły »

Pogoda

rozproszone chmury

17°C, 1022 hPa

rozproszone chmury

Kamery online

Oglądaj na żywo

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić