czwartek, 22 października 2020 r., imieniny Halki, Kordiana, Kordelii

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Plamy na nowo wyremontowanych ulicach Padlewskiego i Sierakowskiego! Prezydent Łukasz Kulik: "Mamy do czynienia z mafijnym działaniem w naszym mieście" (zdjęcia)

Na niemal całej długości nowo wyremontowanych ulic Padlewskiego i Sierakowskiego na os. Łazek pojawiły się plamy substancji ropopochodnej! Zanieczyszczenia ujawniono w poniedziałek 19 października br. Plamy na jezdni kończą się tuż za granicą miasta. Czy ktoś zniszczył tę drogę z premedytacją?

Zderzenie osobówek na ostrołęckim skrzyżowaniu (zdjęcia)

Do zderzenia dwóch aut doszło na skrzyżowaniu ulic Witosa, Podchorążych i al. Wojska Polskiego w Ostrołęce. Prawdopodobnie jedna osoba została poszkodowana. Szczegółowe okoliczności stłuczki wyjaśniają ostrołęccy funkcjonariusze policji.


CKZiU

Kwiatowe ÂŁÂąki

Festiwal Piosenki Religijnej w Goworowie. Znamy laureatów (zdjęcia)

W Goworowie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Piosenki Religijnej. W wydarzeniu wzięły udział trzy zespoły oraz dziesięcioro solistów. Data festiwalu nie została wybrana przypadkowo. Czterdzieści dwa lata temu - 16 października, kardynał Karol Wojtyła został nowym papieżem i przyjął imię Jan Paweł II.Zlot aut w powiecie ostrołęckim zakończony 45 mandatami

Niebezpieczna jazda, zły stan techniczny oraz naruszenie warunków technicznych pojazdów - tak w skrócie można opisać sytuację podczas jednego ze zlotów aut, który miał miejsce podczas weekendu na terenie powiatu ostrołęckiego. Mundurowi nałożyli aż 45 mandatów karnych.
TWP


20-letnia ostrołęczanka odnaleziona w błyskawicznym tempie

Zaledwie kilkadziesiąt minut wystarczyło policjantom z ostrołęckiego wydziału patrolowego, aby odnaleźć zaginioną młodą mieszkankę naszego miasta. Z informacji przekazanych przez jej bliskich wynikało, że istnieje realne zagrożenie dla życia 20-latki. Na szczęście pomoc przyszła w porę.


JBB

FachowiecKamilaMeble

Akademicka

Udana sobota dla zawodników MKKK

Miniona sobota była bardzo udana dla zawodników MKKK Shinkyokushin Północne Mazowsze, którzy udali się do Skarżysko-Kamiennej, aby wziąć udział w Turnieju Karate Kyokushin zorganizowanym przez Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”. W zawodach wzięło udział 130 karateków z 19 klubów z całej Polski.

  • Wyświetleń: 863
  • Komentarzy: 0
  • 09:47, 19.10.2020 r.Novdom
Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8