środa, 21 listopada 2018 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

Ambitne wyciskanie ciężarowców UKS Atleta

Reprezentanci klubów z całego kraju rywalizowali w VIII Mistrzostwach w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów. W doborowym gronie nie zabrakło także podopiecznych trenera Władysława Niedźwieckiego, którzy walczyli ambitnie o dobre wyniki.

  •  
  • 09:22, 18.11.2018 r.

Dwupasmową ulicą Witosa pod prąd (wideo)

Niemałe zaskoczenie przeżyli kierowcy, którzy w sobotni wieczór 3 listopada br. jechali ulicą Witosa w Ostrołęce. Kierowca osobowego auta, już po zmroku, wjechał w ul. Witosa pod prąd i na dodatek, zamiast prawym, poruszał się lewym pasem jezdni.Ewa i Łukasz w programie "W czym do ślubu?" (wideo)

Pochodząca z gminy Łyse Ewa Mielnicka i jej narzeczony Łukasz (obecnie mąż) gościli w programie "W czym do ślubu?" na antenie TVN Style. Opowiadali o przygotowaniach do swojej uroczystości i tradycji jaka panuje na Kurpiach w związku z obrządkiem weselnym.


Kwiatowe Łąki

Agrometal

NOVDOM

Mammobus w Ostrołęce

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.


WSAP2018

Mobilne spotkania historyczne pn. "Niepodległa i Wy"

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zaprasza na mobilne spotkania historyczne dla szkół i przedszkoli z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego pn. "Niepodległa i Wy". Jest to ciekawa lekcja historii i okazja do tego, by dowiedzieć się więcej na temat wydarzeń sprzed stu lat.Plakaty wyborcze muszą zniknąć do 20 listopada

Już po wyborach, a z plakatów i banerów nadal spoglądają na nas twarze kandydatów tegorocznych wyborów samorządowych. Zgodnie z zapisami ordynacji wyborczej, wszystkie komitety mają obowiązek usunąć z przestrzeni publicznej materiały reklamowe, plakaty i hasła.Znamy filmy 20 edycji Filmowych Zwierciadeł

W Ostrołęce, wzorem lat minionych, odbędzie się Festiwal Filmów Amatorskich Filmowe Zwierciadła. W konkursie zobaczymy szereg ciekawych, amatorskich filmów, nakręconych przez znakomitych twórców z całej Polski. To niezwykła uczta dla wszystkich konomaniaków.Importowane auto - sprawdź za darmo zanim kupisz

Znaleźliście wymarzone auto za granicą? Zanim zdecydujecie się na kupno, sprawdźcie online jego historię. To możliwe. Jedyny warunek - musicie mieć Profil Zaufany. Samochody importowane z krajów Europu oraz USA i Kanady mogą teraz sprawdzić ich przeszłość za darmo.


EUROTUR

Na Sylwestra z "Moją Ostrołęką"

Ruszył już nasz sylwestrowy informator, w którym prezentujemy oferty balów w salach bankietowych, pensjonatach i hotelach z terenu Ostrołęki i powiatu. W spisie uwzględniliśmy tylko lokale, w których będzie organizowana tegoroczna zabawa sylwestrowa.


JBBZielawit

Ratusz i Stare Miasto widziane z lotu ptaka (wideo)

W słoneczny, listopadowy dzień udało nam się uchwycić na filmie kadry z okolic ostrołęckiego Starego Miasta. Złota, polska jesień sprawiła, że nasze miasto nabrało pięknych barw i aż miło popatrzeć na uliczny ruch, przebarwiające się liście na drzewach i kolorowe kamienice.Dookoła jechał nie będę (wideo)

Wyjazd z Galerii Bursztynowej w stronę ulicy Rodziny Ulmów dopuszcza tylko i wyłącznie wyjazd w prawą stronę. Kierowcy, którzy chcą jechać w kierunku ulicy Goworowskiej, są zmuszeni objechać rondo im. R. Dmowskiego. Okazuje się, że nie wszyscy, bo jechać można też na skróty.


KamilaMeble

Za nami najzimniejsza noc tej jesieni

Ubiegła noc była najzimniejszą tej jesieni. Temperatura w Ostrołęce, tuż przed wschodem słońca, spadła do -5 st. C. Przy gruncie mogło być jeszcze zimniej. Niestety zbliżająca się zima coraz częściej będzie dawać nam o sobie znać. W najbliższych dniach będzie jeszcze chłodniej.Z ulicy Ostrowskiej nie skręcisz w Żołnierzy AK (zdjęcia)

Wykonawca remontu ulic Ostrowskiej i Słowackiego w Ostrołęce przystąpił do budowy ronda, które połączy ulice Ostrowską, Przemysłową oraz Żołnierzy Armii Krajowej. Robotnicy rozkopali już kawałek ulicy Żołnierzy Armii Krajowej, od strony Ostrowskiej.


JBB

"Lata dwudzieste, lata trzydzieste" w "Oczku" (zdjęcia, wideo)

Po raz kolejny w tym roku młodzi aktorzy z grupy wokalno-teatralnej klubu "Oczko" zaprosili mieszkańców miasta i regionu na program artystyczny zatytułowany "Lata dwudzieste, lata trzydzieste", który przeniósł uczestników w niesamowitą atmosferę tamtych lat."Wolność" w OCK (zdjęcia)

Interesujący zbiór fotografii można oglądać w holu Ostrołęckiego Centrum Kultury. Wystawa "Wolność" przedstawia prace ostrołęczan, którzy skorzystali z zaproszenia do udziału w ogólnopolskim konkursie fotograficznym. Wyniki ich pracy możemy podziwiać w OCK.


Impuls

Głosuj, a przyjedzie do Ostrołęki ciężarówka Coca-Coli

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli odwiedziła Ostrołękę w 2015 roku. Czas szybko mija i znów zatęskniliśmy za klimatem rodem z amerykańskich filmów. W tym roku możemy mieć taką okazję ponownie, ale trzeba oddać głos na Facebooku, wpisując nazwę naszego miasta.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.99 zł

5.32 zł

5.23 zł

2.45 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić