piątek, 7 sierpnia 2020 r., imieniny Doroty, Kajetana, Donata

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


FatBike

Jest decyzja ministra edukacji. Uczniowie od 1 września wracają do szkół

Minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski w środę 5 sierpnia poinformował, że od 1 września uczniowie wrócą do szkół. Placówki edukacyjne w trakcie pandemii będą funkcjonowały zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Szef MEN podkreśla, że nauczanie będzie odbywać się w sposób elastyczny.
MEBPOL

Ile przybyło osób chorych na COVID-19 w naszym kraju?

O nowych 640 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce poinformowało dziś w komunikacie Ministerstwo Zdrowia. Wciąż najwięcej chorych na COVID-19 odnotowuje się na terenie województwa śląskiego. Zmarły kolejne osoby. Większość z nich miała choroby współistniejące.Kabaret Skeczów Męczących w Ostrołęce. Kup bilet (konkurs)

Ostrołękę odwiedzi Kabaret Skeczów Męczących. Artyści zapraszają na wyjątkowe widowisko pełne śmiechu i pozytywnych emocji, podczas którego zaprezentują nowy program "Najśmieszniejszy". To aż dwie godziny olbrzymiej dawki humoru pełnego odniesień do codzienności i znanych wydarzeń.
KamilaMeble

Waldek


X Zajazd Szlachecki w Troszynie odwołany. Powód? Koronawirus

Wójt gminy Troszyn i dyrektor Centrum Kultury informują, że X Zajazd Szlachecki w Troszynie, który zaplanowano na 30 sierpnia br., zostaje odwołany. Powodem decyzji jest troska o zdrowie mieszkańców i minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
Essentia

Wypadek w Czerwinie. Kierowcę uratowały zapięte pasy bezpieczeństwa

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po południu w Czerwinie. 58-latek kierujący audi nie dostosował prędkości do panujących warunków, w wyniku czego na zakręcie stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Jak sam przyznał, uratowały go zapięte pasy bezpieczeństwa.Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.
JBB


Intensywne opady deszczu - policja apeluje o ostrożność na drodze

W związku z trwającymi opadami deszczu ostrołęcka policja apeluje do kierujących pojazdami, pieszych i rowerzystów o ostrożność na drodze. Deszcz powoduje, że droga jest śliska, a droga hamowania auta znacząco się wydłuża. Należy dostosować prędkość do warunków panujących na drodze.Egzamin ósmoklasisty 2020. Znamy wyniki w ostrołęckich szkołach

Egzamin ósmoklasisty został zorganizowany po raz drugi po wdrożeniu przez rząd PiS tzw. reformy edukacji i wydłużeniu nauki w szkołach podstawowych z sześciu do ośmiu lat. To były trzy sprawdziany z: języka polskiego, matematyki oraz z języka obcego. Jak poradzili sobie uczniowie z ostrołęckich "podstawówek"?


Eldor

Iklima

Funzone już liderem (zdjęcia)

Komplet punktów mają na koncie gracze Funzone Paintball Olszewka, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. W poniedziałkowym spotkaniu inaugurującym piątą kolejkę Wakacyjnej Ligi Oldbojów nie dali szans Kierowcom z Łysych. Mamy terminarz na ten tydzień. Zobacz!

  • Wyświetleń: 1990
  • 14:10, 04.08.2020 r.

Fachowiec

Utrudnienia na ulicy Piłsudskiego w Ostrołęce

Na kierowców jadących ulicą Piłsudskiego w Ostrołęce czekają utrudnienia. Pracownicy Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji prowadzą prace związane z naprawą studzienki kanalizacyjnej. Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, to roboty zakończą się do piątku 7 sierpnia.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.56 zł

4.10 zł

1.89 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8