sobota, 24 marca 2018 r., imieniny Gabriela, Marka, Gabora

Aktualności

Kto awansuje dla A klasy? Narew czy Korona II

Bardzo dużo emocji w rundzie jesiennej kibicom z naszego regionu z pewnością mogą dostarczyć rozgrywki piłkarskiej B klasy w grupie Ostrołęka. Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja o awans pomiędzy dwoma ostrołęckimi zespołami - Korona II i Narwią.

  •  
  • 10:38, 23.03.2018 r.
Wieczór autorski Ilony Gołębiewskiej (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprosiła mieszkańców na wieczór autorski Ilony Gołębiewskiej. Pisarka zaprezentowała swoją książkę zatytułowaną "Pamiętnik ze starego domu". Podczas spotkania zainteresowane osoby mogły zakupić publikację z autografem autorki.Pięć interwencji strażackich

Kolejna pracowita doba za strażakami. Odnotowano pięć zdarzeń.
1. O godz. 10.29 zgłoszono zadymienie w budynku mieszkalnym przy ul. Narutowicza w Ostrołęce. Zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka.


CKZiU

Zaginął pies

W minioną niedzielę z osiedla Stacja zaginął pies. Wabi się Solo. Jest to średniej wielkości zwierzak, którego sierść jest w większości koloru czarnego, wyjątek stanowią biały brzuch i jasnobrązowe łapy. Czworonóg posiada charakterystyczną cechę wyglądu - brakuje mu przedniej prawej łapy.


Energas

Dla pań i panów z okazji ich święta (zdjęcia)

Kadzidlańska społeczność uczciła marcowy Dzień Kobiet, a także Dzień Mężczyzny, który przypada w tym samym miesiącu. Życzenia składali sobie podczas spotkania pt. "Panie o Panach i Panowie o Paniach" zorganizowanego w kadzidlańskiej bibliotece.

Dzień profilaktyki w Czarni

W Szkole Podstawowej w Czarni obchodzono Dzień Profilaktyki, Zdrowia, Bezpieczeństwa i Wolontariatu. Podczas akcji dyrektor placówki Jadwiga Garlicka otrzymała Certyfikat koordynatora ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego w ramach programu B&N.Gminny festiwal piosenki uczniowskiej w SP w Pasiekach (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej w Pasiekach odbył się coroczny, gminny festiwal piosenki uczniowskiej. Celem konkursu było zaszczepienie wśród uczniów chęci do śpiewania, rozwój umiejętności i prezentacja talentów, jak również integracja poprzez wspólne śpiewanie i zabawę.Młodzież z ZSZ nr 4 w konkursie kulinarnym (zdjęcia)

W Zespole Szkół nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie odbył się konkurs kulinarny pn. "Nowoczesna kuchnia polska w tradycji świąt wielkanocnych". Zespół Szkół Zawodowych nr 4 reprezentował dwuosobowy zespół uczniów, pod opieką Agnieszki Wojtasik.


JBB

Czarny Piątek. Ostrołęczanki dołączają do protestu

W Warszawie oraz innych dużych polskich miastach obywatele po raz kolejny będą protestować przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Także w Ostrołęce zapowiadane są demonstracje mające na celu wyrażenie niezadowolenia z łamania praw kobiet.Kręcą palmy wielkanocne w gminie Lelis (zdjęcia)

Święta wielkanocne tuż, tuż. Dzieci uczęszczające na zajęcia do Centrum Kultury, Biblioteki i Sportu w Lelisie oraz w innych, gminnych placówkach nie próżnują i pod okiem instruktorek wykonują palemki z bibuły. Warsztaty cieszą się dużym zainteresowaniem.


KamilaMeble

Młodzież II SLO z wizytą w ostrołęckiej komendzie (zdjęcia)

Uczniowie II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce wybrali się do ostrołęckiej komendy policji. Goście zapoznali się ze specyfiką pracy mundurowych, rozmawiano także o rekrutacji do służby w policji. Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiego programu "Dzień przedsiębiorczości".

Bocian widziany w Ostrołęce. Wyczuł już wiosnę?

W środę 21 marca przy ulicy Rolnej w Ostrołęce spacerował bocian. Ptak musiał wyczuć rozpoczynającą się właśnie wiosnę, bo zdecydował się na powrót z ciepłych krajów do Polski. Boćka zauważył jeden z mieszkańców miasta, który, korzystając ze słonecznej pogody, uprawiał jogging.Piotr Grzyb - ostrołęcki bard z rockandrollową duszą (wideo)

Piotr Grzyb - ostrołęcki muzyk i dziennikarz - wydał swoją najnowszą płytę. Krążek Piotr Grzyb & Zupa Grzybowa zawiera jedenaście autorskich kompozycji. O nowym projekcie, inspiracjach, życiu muzyka, dawnej Ostrołęce i planach rozmawialiśmy w redakcji "Mojej Ostrołęki".


JBB

EUROTUR

60-latek kierował na podwójnym gazie

Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miał kierowca osobowego nissana. Nieodpowiedzialnego 60-latka zatrzymali funkcjonariusze z Posterunku Policji w Łysych w rejonie miejscowości Dudy Puszczańskie. Mężczyźnie grozi kara do dwóch lat więzienia, a także utrata prawa jazdy.Internet za darmo przez 10 miesięcy. Tylko w Esprit!

Ostrołęcka Telewizja Kablowa Esprit zaprasza do skorzystania z niebywałej promocji. Zamów usługę dostępu do kanałów cyfrowych w pakiecie Start, a Internet przez dziesięć miesięcy otrzymasz gratis. Musisz się spieszyć, bo nie każdy będzie mógł skorzystać z takiej oferty.Mieszkanka powiatu ostrołęckiego wygrała 40 tys. zł

Ogromne szczęście uśmiechnęło się do mieszkanki powiatu ostrołęckiego. Kobieta mieszkająca w jednej z podostrołęckich wsi, zdecydowała się wziąć udział w loterii Radia Zet i udało jej się wygrać gotówkę w wysokości 40 tys. zł.III LO z pucharem prezydenta (zdjęcia, wideo)

Koszykarze III LO okazali się najlepsi w rywalizacji o puchar przechodni prezydenta miasta Ostrołęki. W dwudniowych zmaganiach w hali w Wojciechowicach podopieczni trenera Mariusza Mierzejewskiego odnieśli komplet zwycięstw i wywalczyli złote medale.

  •  
  • 10:53, 22.03.2018 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.58 zł

4.92 zł

4.58 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić