sobota, 16 grudnia 2017 r., imieniny Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

Aktualności

Dyrektor II LO na konferencji w Senacie

Na zaproszenie mazowieckiego kuratora oświaty dyrektor II Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce Wojciech Domański reprezentował placówkę w Senacie na konferencji "Szkoła wspólnotą wychowującą i kształtującą dla Niepodległej". Spotkanie obfitowało w liczne interesujące wykłady.Niestandardowe OC dla aut klasycznych

W przypadku samochodu zabytkowego nie trzeba wykupywać obowiązkowego, całorocznego OC. Można skorzystać z krótszych jego opcji. To jeden z przywilejów, jakie wiążą się z posiadaniem takiego pojazdu. Ubezpieczenia dla samochodów zabytkowych to usługi mające charakter niszowy.Świąteczny Dzień Dawcy Szpiku w Ostrołęce

Ostrołęczanie po raz kolejny będą mogli wesprzeć wszystkich chorych potrzebujących przeszczepu szpiku i czekających na swojego genetycznego bliźniaka. Świąteczna rejestracja odbędzie się w galerii Alius i będzie dedykowana wszystkim pacjentom potrzebującym pomocy.


CKZiU

Szukamy psa

W środę 13 grudnia z osiedla Stacja zaginął pies. Wszystkie osoby, które widziały widocznego na zdjęciu czworonoga, lub wiedzą gdzie może przebywać proszone są o pilny kontakt z właścicielem pod numerem telefonu 721-998-997.Pożar, wypadek i alarm fałszywy

Podczas minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano trzykrotnie.
1. O godz. 4.50 w miejscowości Brodowe Łąki (gm. Baranowo) zgłoszono pożar sadzy w kominie. Zadysponowano jeden zastęp OSP Brodowe Łąki.


Triump

Złote gody w ostrołęckim Urzędzie Stanu Cywilnego

Kolejne pary z terenu naszego miasta otrzymają medale za długoletnie pożycie. Tym razem nagrodzonych zostanie dziesięć małżeństw, które są ze sobą już 50 lat. Uroczystość odbędzie się w piątek 15 grudnia o godz. 17.00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ostrołęce.Mikołajki w Czerwinie (zdjęcia)

Dzieci z gminy Czerwin odwiedził święty Mikołaj z ogromną ilością prezentów. Wizyta gościa wywołała u maluchów wiele pozytywnych wrażeń. Z okazji mikołajek dla milusińskich przygotowano również poczęstunek oraz mnóstwo ciekawych atrakcji.

BIG, KRD i inne... Czym są Biura Informacji Gospodarczej?

Z weryfikacją historii kredytowej można spotkać się w momencie ubiegania się o kredyt czy pożyczkę. Czym jednak są Biura Informacji Gospodarczej i jakie informacje gromadzą? Czy figurowanie w konkretnym rejestrze oznacza nierzetelność w regulowaniu dotychczasowych należności?


JBB

Ostrołęccy lekarze z podwyżkami

Lekarze Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego im. dr. Józefa Psarskiego w Ostrołęce otrzymali podwyżki pensji. Dyrekcja placówki medycznej zapewniła, że wzrost wynagrodzeń nie był poprzedzony protestem medyków w szpitalu.Nieoprocentowana pożyczka dla producentów świń z terenów ASF

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła nową pomoc - nieoprocentowaną pożyczkę dla producentów świń prowadzących działalność rolniczą na terenach, na których występuje afrykański pomór świń lub które są zagrożone wystąpieniem ASF.Świąteczne dekoracje w Centrum Ogrodniczym (zdjęcia)

Za kilka dni usiądziemy razem przy wigilijnym stole, ale nim to nastąpi, przychodzi przyjemny moment dla każdej rodziny, czyli ubieranie choinki. Jest ona głównym zwiastunem zbliżających się świąt, a jej strojenie stanowi fantastyczną zabawę.Szkolenie "Bądź Bezpieczna" zainaugurowane (zdjęcia)

Ponad czterdzieści uczestniczek weźmie udział w piętnastej już edycji kursu samoobrony dla pań "Bądź Bezpieczna". Łącznie organizatorzy i partnerzy akcji przygotowali dla uczestniczek prawie pięćdziesiąt godzin zajęć praktycznych oraz teoretycznych.


SPS

Seat w rowie (zdjęcia)

W przydrożnym rowie zakończył jazdę kierowca seata. Według ustaleń policji, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Z mężczyzną podróżowały dwie osoby. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.Ciężarówka w rowie. Utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Kierowca ciężarówki wjechał do rowu w miejscowości Żabin (gm. Goworowo). Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policjantów, mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Utrudnienia mogą jeszcze potrwać przez około 30 minut.
JBB

Niedziela handlowa w Play z prezentami!

W najbliższą niedzielę 17 grudnia jest niedziela handlowa. W związku z tym wszystkie salony sieci Play w Ostrołęce będą otwarte w godz. 10.00-14.00. Dodatkowo salon w Galerii Bursztynowej będzie czynny do godziny 20.00. Z tej okazji, na wszystkich klientów czekają prezenty.Siatkarze Energi Net zaprezentowani (zdjęcia)

Siatkarze Energi Net Ostrołęka zostali oficjalnie zaprezentowani przed kolejnymi spotkaniami rozgrywek II ligi. Podopieczni trenera Mateusza Mielnika nie tylko zyskali nowe stroje meczowe i dresy, ale również sponsora strategicznego na dalszą część sezonu.

  •  
  • 12:05, 14.12.2017 r.


Piętnaście medali WOPR-OS w Szczecinie! (zdjęcia)

Aż piętnaście medali z IX Zimowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Sportowym przywieźli reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka. Rewelacyjny start w Szczecinie na swoim koncie zapisał Hubert Nakielski, który w zawodach wywalczył aż jedenaście medali, w tym sześć złotych.

  •  
  • 12:04, 14.12.2017 r.


Medale Pucharu Polski karateków MKKK (zdjęcia)

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci MKKK Shinkyokushin w zawodach Pucharu Polski, które odbyły się we Wrocławiu. Podopieczni sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca z imprezy powrócili z pięcioma medali, poprawiając poprzednie osiągnięcie.

  •  
  • 12:02, 14.12.2017 r.


Deblowy turniej dla Mrozka i Woźniaka

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowy w miniony weekend prowadziło rywalizację w turnieju deblowych w dwóch halach w powiecie ostrołęckim. Po zaciętych zmaganiach w Kadzidle i Troszynie zwyciężyła ostrołęcka para Piotr Mrozek i Kamil Woźniak.

  •  
  • 12:01, 14.12.2017 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.69 zł

4.96 zł

4.44 zł

2.02 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić