sobota, 18 sierpnia 2018 r., imieniny Heleny, Bronisława, Ilony

Aktualności


EUROTUR

Bezpłatne treningi tenisa ziemnego OST. Dołącz

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji bezpłatnych zajęć tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Szkolenie poprowadzą instruktorzy Daniel Dąbrowski i Leszek Bieżuński. Chcesz dołączyć i aktywnie spędzić czas?

 •  
 • 12:01, 16.08.2018 r.

tarcza

Trwa batalia sądowa ratusza z najemcą starego basenu

Na ostatniej sesji rady miasta powrócił temat starego basenu, mieszczącego się przy ul. Piłsudskiego w Ostrołęce. Miasto długo i bezskutecznie szukało inwestora dla popadającego w ruinę obiektu. Gdy to się udało, przedsiębiorca nie wywiązywał się z umowy. Teraz miasto toczy z nim sądową batalię.Nowy rekord rzekuńskiej czasówki (zdjęcia, wideo)

Tomasz Majewski z Serocka ustanowił nowy rekord czasówki w Rzekuniu. Trasę o długości 10 km pokonał w czasie 13 minut i 3 sekund! Drugi na mecie był Przemysław Zieliński z Tczewa - 13:32 i a trzeci Sławomir Niciński z Otwocka - 13:58. Poznaj komplet wyników.

 •  
 • 11:03, 16.08.2018 r.


KS CK Troszyn z drugim triumfem (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn zapisali na swoim koncie drugie zwycięstwo w nowym sezonie ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Tym razem przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Słowackiego wygrali z Orzycem Chorzele 3:1. Obejrzycie bramki z meczu.

 •  
 • 11:02, 16.08.2018 r.

NOVDOM

Aktywne wakacje na orliku z OST (zdjęcia, wideo)

Turniejami dla dzieci i młodzieży na orliku przy ulicy Hallera Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zakończyło pierwszą część cyklu wakacyjnych szkoleń dla dzieci. Jak widać chętnych do nauki tej dyscypliny sportu w mieście ponownie nie brakowało.

 •  
 • 10:59, 16.08.2018 r.

KwiatoweŁąki

Grad bramek w pucharowych bojach (zdjęcia, wideo)

To była seria ciekawych i emocjonujących meczów na boiskach w regionie. Zespoły z najniższych klas rozgrywkowych rywalizowały w I rundzie Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka. Kto wywalczył awans i gdzie padło najwięcej goli? Sprawdźcie.

 •  
 • 10:59, 16.08.2018 r.

JBB

Korona bez punktów w Ożarowie Mazowieckim

Piłkarze ostrołęckiej Korony w wyjazdowym spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północ przegrali z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki 1:2. Podopiecznym trenera Marcina Truszkowskiego zdecydowanie zabrakło skuteczności.

 •  
 • 10:58, 16.08.2018 r.

JBB

Festyn i ognisko rodzinne w Zalasiu (zdjęcia)

Przy Szkole Podstawowej w Zalasiu (gm. Łyse), jak co roku spotkała się społeczność wsi oraz zaproszeni goście i przedstawiciele samorządu, aby wspólnie bawić się podczas festynu wiejskiego. Organizatorzy zadbali, aby były atrakcje dla młodszych i starszych.Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: karkówka bez kości w cenie 13,99 zł/kg, kiełbasa wołowa (nowość!) po 21,99 zł/kg, gruszki za 2,99 zł/kg, Hoop Cola, dwulitrowa butelka za 2,19 zł.Pożar samochodu i wypadek

Podczas minionej doby strażaków z naszego terenu wzywano dwukrotnie.
1. W Ostrołęce na ul. Fortowej o godz. 8.29 zgłoszono pożar samochodu osobowego. Do działań zadysponowano zastęp JRG PSP Ostrołęka.


KamilaMeble

Iluzja i kuglarstwo na myszynieckiej scenie (zdjęcia, wideo)

Na scenie amfiteatru Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im. ks. W. Skierkowskiego w Myszyńcu odbył się spektakl iluzji. Kuglarskie triki i pokazy iluzji zachwyciły nie tylko najmłodszą część widowni, ale wciągnęły w zabawę także starszych.Zderzenie trzech aut w Dylewie

W miejscowości Dylewo (gm. Kadzidło) doszło do zderzenia trzech osobówek. Powodem było niezachowanie bezpiecznego odstępu od poprzedzającego auta. Uczestnicy kolizji byli trzeźwi i nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem i punktami karnymi.Wieczór bluesowy ze Zbyszkiem Guzem (zdjęcia, wideo)

W ramach wakacyjnych spotkań z cyklu "Ostrołęka pełna Boga", organizowanych przez wolontariuszy i działaczy z Generacji Plus, na scenie przy "Kupcu" odbył się wieczór z bluesem w wykonaniu Zbyszka Guza. Ostrołęczanie chętnie zatrzymywali się, aby posłuchać muzyki na żywo.Dożynki z przytupem w Przytułach Starych (zdjęcia)

Na placu wiejskim w Przytułach Starych (gm. Rzekuń), niemal całą środę 15 sierpnia trwała zabawa i biesiada. Wszystko z okazji obchodzonych w miejscowości dożynek gminno-parafialnych. Podczas zabawy nie zabrakło biesiady, tańców, konkursów i muzyki.Pożegnanie Dariusza Zdrojewskiego w WKU (zdjęcia)

W Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Ostrołęce, podczas uroczystej zbiórki, pożegnano majora Dariusza Zdrojewskiego, zastępcę komendanta WKU. Wieloletni pracownik, decyzją Ministra Obrony Narodowej, został przeniesiony na służbę do rejonu Warszawa-Praga.Festyn wiejski w Ziomku (zdjęcia)

Na festynie wiejskim bawią się dzisiaj mieszkańcy wsi Ziomek w gminie Baranowo. Wspólne biesiadowanie rozpoczęto od mszy świętej. Następnie uczestnicy przenieśli na plac, gdzie na scenie trwają występy kół gospodyń wiejskich, artystów oraz dzieci i młodzieży.Miejskie obchody Święta Wojska Polskiego (zdjęcia, wideo)

W kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce odbyły się miejskie obchody Święta Wojska Polskiego. Podczas uroczystej mszy świętej na stopień podporucznika, postanowieniem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, mianowany został 85-letni kombatant Stanisław Gogołek.

Dożynki w Lelisie z Zenkiem Martyniukiem i Power Boy'em (program)

Tradycyjnie społeczność gminy Lelis oraz władze samorządowe zapraszają na regionalna imprezę Dożynki na Kurpiach. W tym roku wydarzenie połączone będzie z 25-leciem parafii pw. Matki Bożej Nieostającej Pomocy w Lelisie. Nie zabraknie konkursu na wieniec czy muzyki.Ogłoszenie o pierwszej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Iwona Zacharek na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 18 września 2018 r. o godz. 9.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala nr 8), odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.01 zł

5.25 zł

4.92 zł

2.25 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić