środa, 23 stycznia 2019 r., imieniny Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Aktualności

Karatecy liczną grupą w Sportowcu Roku 2018

Karatecy mają powody do zadowolenia. W sezonie 2018 zapisali na swoim koncie pasmo sukcesów, godnie reprezentując swoje kluby i cały region. Kto obecnie jest najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem w rankingu spośród wszystkich karateków? Sprawdź.

  •  
  • 12:04, 20.01.2019 r.

KamilaMeble

Korona z wolnym losem na wiosnę w Pucharze Polski

Szczęście uśmiechnęło się do podopiecznych trenera Tomasza Staniórskiego. Korona Ostrołęka otrzymała wolny los od Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej i awansowała tym samym do kolejnej rundy Pucharu Polski na Mazowszu. Poznaj pary rywalizacji.

  •  
  • 11:58, 20.01.2019 r.


Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.


JBB

Czy zimą można się zakochać?

Serce nie sługa i uczuciem może obdarzyć kogoś nie tylko w ciepłe miesiące, które teoretycznie sprzyjają miłości. Zakochać można się także zimą. Czyż to nie jest romantyczne spędzać wspólnie długie, zimowe wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty lub grzanego wina?


CKZiU

NOVDOM

Złote dziewczyny z MKKK Ostrołęka

Dwa tytuły mistrzowskie oraz kwalifikacje na Mistrzostwa Europy zdobyły zawodniczki MKKK Shinkyokushin z Ostrołęki. Złote medale Mistrzostw Polski wywalczyły Olga Boruch oraz Katarzyna Lisiewska, podopieczne Artura Prusińskiego i Mariana Zająca.

  •  
  • 04:26, 20.01.2019 r.

Zmiana pasa bez patrzenia w lusterka. Mocne wideo!

Do niezwykle niebezpiecznego zdarzenia doszło na ulicy Bogusławskiego w Ostrołęce. Kierowca volkswagena passata, jadący prawym pasem dwupasmowej ulicy, wykonał nagły manewr zmiany pasa, nie patrząc, że lewą stroną porusza się inne auto. Nagranie mrozi krew w żyłach.Więzienna kantyna. Jak wyglądają zakupy?

Zakład Karny w Przytułach Starych przygotował ciekawą informację na temat więziennej kantyny, czyli sklepu. Okazuje się, że osadzeni również mogą udać się na na zakupy, ale tylko na terenie jednostki penitencjarnej. Według regulaminu przysługuje im to cztery razy w miesiącu.


EUROTUR


Tędy zdecydowanie szybciej, pojadę pod zakaz (wideo)

Kierowca motocykla postanowił skrócić sobie drogę w okolicy placu gen. Józefa Bema w Ostrołęce. Cyklista wjechał pod zakaz, a jego wyczyn zarejestrowała kamera samochodowa zamontowana w aucie jadącym od strony ulicy króla Jana Kazimierza.Brak kultury na parkingu i zastawianie wyjazdu to norma

O czym myślą kierowcy, którzy parkując swoje auta, blokują wyjazd i wjazd na dany teren innym uczestnikom ruchu, tego chyba nie da się odgadnąć. Faktem jest, że podobnych zdarzeń jest bardzo wiele. O trudnej walce z parkingowymi ignorantami wie dużo nasza czytelniczka.Zajęcia na Uniwersytecie Trzeciego Wieku są zbyt drogie?

Radny Mariusz Popielarz wciąż otrzymuje skargi od seniorów dotyczące kosztów zajęć na Ostrołęckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, które są nieadekwatne do ich dochodów. Samorządowiec złożył interpelację w tej sprawie do prezydenta Łukasza Kulika.Zostań darczyńcą książki o doktorze Józefie Psarskim

Zarząd Stowarzyszenia Historii Ziemi Ostrołęckiej im. kpt. Aleksandra Bednarczyka "Adama" planuje wydanie publikacji pt. "Doktor Józef Psarski (1868-1953) - Ostrołęczanin XX wieku". Książka stanowi pracę zbiorową pod redakcją Anny Nosek. Wesprzyj zbiórkę na wydanie tej pozycji.


Essentia

Harmonogram postoju mammobusów

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Miasto zleca naprawy dróg

Urząd Miasta Ostrołęki informuje, iż pracownikom urzędu znany jest stan dróg na terenie Ostrołęki. Naprawą uszkodzeń zajmuje się Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, który dokonuje napraw na podstawie zleceń.


Essentia

Ostrołęka: wiec przeciwko agresji i mowie nienawiści

W Ostrołęce, na placu gen. Józefa Bema odbędzie się wiec przeciwko agresji i mowie nienawiści. Uczestnicy wydarzenia będą apelować o zaniechanie powszechnego hejtu, słownej agresji i nawoływania do przemocy. Każdy może dołączyć do wydarzenia.W czwartek sesja rady miasta

W sali konferencyjne ostrołęckiego ratusza spotkają się po raz kolejny miejscy radni. Samorządowcy zdecydują o sprawach dotyczących m.in. określenia sezonu kąpielowego czy prowadzenia zadań publicznych. Rozpatrywany będzie też projekt przyjęcia planu pracy rady na 2019 rok.Studniówka ZSZ nr 4 w Ostrołęce (zdjęcia, wideo)

W sali bankietowej Olimpia w Krukach, na balu studniówkowym bawiła się młodzież Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 im. Adama Chętnika w Ostrołęce. Tegoroczni maturzyści hucznie obchodzili wydarzenie, wspólnie odliczając przysłowiowe sto dni do egzaminu dojrzałości.Studniówka ZSP w Kadzidle (zdjęcia, wideo)

Uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Kadzidle bawili się na balu studniówkowym. Tegoroczni maturzyści wraz z osobami towarzyszącymi przysłowiowe sto dni do egzaminu dojrzałości odliczali w sali bankietowej w Łysych.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.35 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8