środa, 24 października 2018 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Aktualności
Impuls

Wieczór wyborczy na żywo

Rozpoczynamy wieczór wyborczy z Moją Ostrołęką. Przez najbliższe kilka godzin, oprócz świeżutkich wyników głosowania w mieście i powiecie, zaprezentujemy najciekawsze wydarzenia z kampanii wyborczej, niepublikowane zdjęcia i nagrania.Kupowanie głosów na os. Centrum?

Zgłoszenie dotyczące kupowania głosów w naszym mieście wpłynęło do ostrołęckiej policji. Dwóch mężczyzn miało oferować pieniądze na os. Centrum w pobliżu lokalu wyborczego.Wybory w Ostrołęce z obserwatorami z zagranicy (zdjęcia)

W ostrołęckich lokalach wyborczych możemy spotkać obserwatorów z zagranicy. Nowością w tych wyborach są przezroczyste urny. W Ostrołęce po raz pierwszy udział w wyborach biorą mieszkańcy nowego os. Leśniewo, które powstało po poszerzeniu granic miasta.


Zielawit

Mocna obsada IX Łubudu Bowling Cup 2018. Dołącz

Już w poniedziałkowy wieczór reprezentanci Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej i Siedlec oraz przyległych powiatów przystąpią do rywalizacji w IX Łubudu Bowling Cup 2018. Rywalizacja w zawodach z pewnością dostarczy dużo wartościowych wyników. Chcesz dołączyć?

 •  
 • 11:53, 21.10.2018 r.

JBB

Ostrołęczanie sprawdzali swoje płuca (zdjęcia)

W mobilnej przychodni bezpłatnemu badaniu spirometrycznemu poddały się 54 osoby z Ostrołęki i regionu. U 11 mieszkańców stwierdzono obniżone parametry układu oddechowego. W dwóch przypadkach były one na tyle duże, że już można podejrzewać astmę.


KamilaMeble

KS CK Troszyn traci ważne punkty (zdjęcia, wideo)

Piłkarze KS CK Troszyn nie wykorzystali okazji na odrobienie strat do ścisłej czołówki ligi okręgowej. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w sobotniej konfrontacji dwunastej kolejki zaledwie zremisowali z jednym z najsłabszych zespołów GKS Strzegowo 2:2.

 •  
 • 11:16, 21.10.2018 r.

EUROTUR

Recital Urszuli (zdjęcia)

Recital znanej od lat na polskich scenie rockowej Urszuli odbył się w sobotę w Ostrołęckim Centrum Kultury. Wokalistka jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek w kraju. Publiczności z naszego miasta i regionu przypomniała swoje największe hity.


Kwiatowe Łąki

Początek morsowania z rekordową frekwencją (zdjęcia, wideo)

Ponad 60 osób, w tym wyjątkowo wiele kobiet, wzięło udział w rozpoczęciu sezonu morsowania w Ostrołęce. Kolejny rok z rzędu zainaugurowano cykl wspólnego zanurzenia się w zimnej rzece. Śmiałków jest coraz więcej, a do grupy wciąż może dołączyć każdy.Kurpiowska Kuźnia Mistrzów z planem walk

Osiem walk zostało zaplanowanych podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, która zostanie przeprowadzona w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. W ringu zaprezentują się m.in. młodzi i obiecujący podopieczni trenera Arkadiusza Ludwiczaka i Piotra Stypińskiego.

 •  
 • 10:26, 21.10.2018 r.


Dużo emocji w OLT Trans Drew 2018 (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcka Liga Tenisa Trans Drew 2018 cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Przez pięć miesięcy rywalizacja na poziomie zarówno pierwszej, jak i drugiej ligi stała na wysokim poziomie. Najlepszym zawodnikiem rozgrywek został Jordan Czapski z Olszewo-Borek.

 •  
 • 10:25, 21.10.2018 r.


Medalowe lokaty karateków MKKK Shinkyokushin

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci MKKK Shinkyokushin podczas zawodów w Końskich i Białymstoku, zdobywając dla klubu kolejne trofea. W pierwszym starcie w ogólnopolskim turnieju w Końskich ostrołęccy karatecy wywalczyli trzy medale.

 •  
 • 10:25, 21.10.2018 r.

GEAL

Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.Gladiatorzy z sukcesami w No Gi Fight Grappler Cup

Bardzo udanie zaprezentowali się reprezentanci UKS Gladiator w pierwszym powakacyjnym starcie. Podopieczni shihana Wojciecha Dudkowskiego i Szymona Krystiana uplasowali się na czwartym miejscu w klasyfikacji drużynowej i wywalczyli osiem medalowych lokat.

 •  
 • 10:24, 21.10.2018 r.


Niemal 400 interwencji policji związanych z wyborami

Niemal 400 czynów związanych z wyborami i ciszą wyborczą odnotowali od soboty w całej Polsce policjanci. Najczęstsze przypadki to agitacja i usuwanie plakatów, ale do budynku jednej z komisji odnotowano ubiegłej nocy włamanie. W dwóch komisjach nie było prądu.Kolejne zajęcia w ramach "Bądź Bezpieczna"

Uczestniczki kursu samoobrony "Bądź Bezpieczna" mają za sobą kolejne zajęcia. Tym razem rozmawiały z funkcjonariuszami policji o zagrożeniach występujących w ruchu drogowym. Wyświetlono także film profilaktyczny obrazujący skutki wypadków oraz sposoby na ich uniknięcie.


NOVDOM

Mammobus w Ostrołęce

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.Rewolucyjne zmiany dla kierowców

Ministerstwo Cyfryzacji i Ministerstwo Infrastruktury wspólnie przygotowały następne ułatwienia dla kierowców i właścicieli pojazdów, m.in. likwidację karty pojazdów. Propozycje to nie tylko udogodnienia, to realne oszczędności dla posiadaczy aut.Na co może wpływać zła gospodarka hormonalna u kobiety?

Kobiecy organizm to precyzyjnie skonstruowana maszyna. Nie sposób nie zauważyć, że hormony wraz z cyklem menstruacyjnym, pojawiającym się w określonym wieku i zmieniającym swój kształt w okresie menopauzy, regulują całe kobiece życie.


CKZiU

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.06 zł

5.37 zł

5.11 zł

2.39 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić