piątek, 22 czerwca 2018 r., imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora

Aktualności

Grupa teatralna "A CO" z Troszyna zbiera laury (zdjęcia)

Teatr "A CO" działający przy Centrum Kultury w Troszynie wziął udział w 18 edycji Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich w Garwolinie. Młodzi aktorzy przedstawili spektakl pod tytułem "Pani Lampa". Widowisko zostało nagrodzone.


KamilaMeble

CKZiU

"Promyki Dziesiątki" na międzynarodowym festiwalu (zdjęcia)

Duży sukces mogą odnotować na swoim koncie młodzi aktorzy z teatru szkolnego "Promyki Dziesiątki", który od 15 lat funkcjonuje w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce. Uczniowie zakwalifikowali się na International Children’s Theatre Festiwal w Sopocie.Biało-czerwoni zaliczyli falstart, Senegal z wygraną (wideo)

Po raz trzeci z rzędu reprezentacja Polski w swoim meczu otwarcia mistrzostw świata przegrała swoje spotkanie, ulegając tym razem Senegalowi 1:2. Podobnie było w 2006 roku, gdy Biało-czerwoni przegrali 0:2 z Ekwadorem i w 2002 roku, gdy panaceum na Polaków znalazła Korea Południowa.

  •  
  • 19:36, 19.06.2018 r.

JBB

Ostrołęka kibicuje Orłom Nawałki! (zdjęcia, wideo)

Pomimo niekorzystnego wyniku polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji ostrołęczanie dzielnie wspierają Biało-czerwonych. W specjalnie stworzonej na mundial strefie kibica na placu przy Kupcu mieszkańcy miasta zebrali się mali i duzi fani futbolu.

Piknik dla dzieci i młodzieży na plaży miejskiej

Już tylko kilka dni pozostało uczniom do wyczekanych wakacji. Chcąc jak najlepiej uświadomić dzieci i młodzież na zagrożenia, jakie mogą ich spotkać podczas letniego wypoczynku, zaplanowano piknik na plaży miejskiej pn. "Razem zakręceni bezpieczeństwem nad wodą".


AutoNet

Zarząd powiatu ostrołęckiego z absolutorium za 2017 rok (zdjęcia)

Miłym akcentem rozpoczęła się absolutoryjna sesja rady powiatu. Starosta Stanisław Kubeł oraz radny Waldemar Pędzich zostali nagrodzeni za promowanie sportu w naszym regionie. Obrady zakończyły się też jednogłośnym przyznaniem absolutorium dla zarządu powiatu za rok 2017.


AgroMetal

"Promyki Dziesiątki" świętowały (zdjęcia)

Młodzi aktorzy z teatrzyku "Promyki Dziesiątki" działającego w Szkole Podstawowej nr 10 w Ostrołęce świętowali 15-lecie swojej działalności. Z tej okazji w Ostrołęckim Centrum Kultury przygotowano uroczystość, na którą zaproszono wielu gości.


WSAP2018

Supełek

Rzucał butelką w zaparkowane przy plaży volvo

Sprawne działanie funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce pozwoliło na zatrzymanie 38-letniego ostrołęczanina, który uszkodził zaparkowane w rejonie plaży miejskiej volvo. Mężczyzna kilkakrotnie rzucił butelką w auto, powodując straty na kwotę około jednego tysiąca złotych.


KwiatoweŁąki

Wyjątkowy wieczór w salonie Toyoty w Ostrołęce

Już w najbliższy piątek 22 czerwca w salonie Toyoty w Ostrołęce odbędzie się niezwykły wieczór pn. "Ladies Night". Impreza rozpocznie się o godz. 18.30. Spotkanie jest preludium przed dniami otwartymi nowego modelu Toyoty Aygo., które odbędą się w dniach 23-24 czerwca 2018 r.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Andrzej Przybysz, lat 73, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w środę 20 czerwca w kaplicy cmentarza miejskiego przy ul. Krańcowej w Ostrołęce o godz. 11.00.


EUROTUR

Gala z okazji 20-lecia OTS Korona (zdjęcia, wideo)

Ostrołęckie Towarzystwo Sportowe Korona ma już 20 lat. Prezes klubu Artur Laskowski na trzy dni rozłożył piłkarskie święto, a w poniedziałkowe popołudnie w Ostrołęckim Centrum Kultury kulminacyjnym wydarzeniem była gala z okazji 20-lecia żółto-niebieskich.

  •  
  • 11:27, 19.06.2018 r.


IV Bieg Kolejarza dla Rogozińskiego (zdjęcia, wideo)

Reprezentant UKS Siódemka Ostrołęka Karol Rogoziński zwyciężył w IV Biegu Kolejarza na dystansie 3 km z czasem 10 minut i 13 sekund. Kolejnymi zawodnikami na mecie byli Piotr Wiśniewski - 10:25 i Michał Skowroński - 10:30. Kto zwyciężył w gronie kobiet?

  •  
  • 11:26, 19.06.2018 r.


Egzaminy w Ostrołęckim KKK (zdjęcia, wideo)

Blisko stu adeptów Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin przystąpiło do egzaminów na wyższe stopnie uczniowskie kyu. Podczas dwugodzinnego sprawdzianu dzieci i młodzież musieli wykazać się nabytymi umiejętności na treningach w swoich sekcjach.

  •  
  • 11:25, 19.06.2018 r.

JBB

Barszcz i Ryfa na "czwórkę" (zdjęcia, wideo)

Ostrołęcko-ostrowska drużyna Sokoły rozpoczęła rywalizację w cyklu turniejów Lotto 3x3 Quest Mistrzostwa Polski 2018. Na obiekcie Omega w Ostrowi Mazowieckiej rozpoczęła się rywalizacja o awans do turnieju finałowego w kilku kategoriach.

  •  
  • 11:25, 19.06.2018 r.


Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


NOVDOM

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić