poniedziałek, 23 lipca 2018 r., imieniny Bogny, Sławosza, Żelisława

Aktualności

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Marzena Suchecka, lat 49, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w czwartek 5 lipca w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.Kraska: Korona daje mi możliwość rozwoju, ale...

Marcin Kraska to zawodnik, który powrócił do Ostrołęki z MKS Ełk i bardzo udanie wkomponował się do drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Truszkowskiego. W kolejnym sezonie chce nadal reprezentować Koronę, chociaż chciałby spróbować swoich sił w wyższej lidze.

  •  
  • 11:21, 06.07.2018 r.

AgroMetal

Puchar Polski w okręgu COOZPN. Kto w nim zagra?

Rywalizacja w rozgrywkach Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka została zaplanowana na środę, 15 sierpnia. W pierwszej rundzie zaprezentują się zespoły z A i B klasy. W sumie swój akces do rywalizacji zgłosiło 21 zespołów. Kto wystąpi?

  •  
  • 11:18, 06.07.2018 r.


Cztery zespoły piłkarzy Trójki w nowym sezonie

Szczypiorniści ostrołęckiej Trójki w nadchodzącym sezonie rywalizować będą w rozgrywkach II ligi seniorów. Do zmagań przystąpią także dwa zespoły dzieci z roczników 2007 i 2006 oraz drużyna juniorów młodszych. Kto poprowadzili poszczególne zespoły?

  •  
  • 11:16, 06.07.2018 r.

CKZiU

Polska przegrała w Lille z USA i wraca do domu

Siatkarze reprezentacji Polski przegrali drugie spotkanie we francuskim Lille w ramach Final Six Ligi Narodów. Po porażce z Rosją przyszedł czas na starcie z USA. Podopieczni Vitala Heynena nie potrafili nawiązać walki o zwycięstwo i ulegli 0:3.

  •  
  • 11:15, 06.07.2018 r.

Body Clinic

Mundial: Ćwierćfinałowe mecze z dużymi emocjami

Bardzo ciekawie zapowiada się piątkowy ćwierćfinał mundialu w Rosji, w którym Brazylia zmierzy się z Belgią. Starcie przedstawicieli pięciokrotnych mistrzów świata z Czerwonymi Diabłami rozegrane zostanie na Kazan Arena. Kto okaże się lepszy?

  •  
  • 11:14, 06.07.2018 r.


Wakacje w mieście z Radą Osiedla Centrum

W dniach 9-12 lipca Rada Osiedla Centrum organizuje dla dzieci różne atrakcje. Spotkania będą się odbywały o godz. 10.00 pod III LO i potrwają do 14.00. Wszystkie zajęcia są bezpłatne. W programie: park wodny, wycieczki, kino i inne atrakcje.


JBB

Muzealna środa: kolekcjonerstwo militariów (zdjęcia)

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zaprosiło na kolejne spotkanie z cyklu Muzealne środy. Tym razem uczestnicy mieli okazję zapoznać się z różnymi aspektami kolekcjonerstwa. Zaproszeni goście opowiedzieli o swojej pasji - kolekcjonowaniu militariów i zaprezentowali swoje okazy.Mundurowi czuwają nad bezpieczeństwem obozowiczów

Nawiązanie współpracy z kierownikami obozów harcerskich, ustalenie sposobów łączności, miejsc zbiórki i dróg ewakuacyjnych to tylko niektóre zadania, jakie realizują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce, m.in. wspólnie ze strażakami z Kadzidła.Chór z Rzekunia wystąpił we Wrocławiu (zdjęcia)

Chór Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu wraz z młodszymi koleżankami ze Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema wziął udział w koncercie finałowym projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska, który odbył się w sali Filharmonii Wrocławskiej.Granty dla mazowieckich gmin

Gminy województwa mazowieckiego mogą ubiegać się o granty w wysokości do 150 tysięcy złotych na szkolenia dla dorosłych mieszkańców. Celem programu "Ja w internecie" jest m.in. poprawa jakości życia mieszkańców i wzmocnienie ich pozycji na rynku pracy.10 rocznica śmierci Jacka Mierzejewskiego

W sobotę 7 lipca 2018 roku minie 10 rocznica śmierci Jacka Mierzejewskiego. Msza święta w intencji śp Jacka Mierzejewskiego zostanie odprawiona 8 lipca 2018 r. o godz. 16.00 w Sanktuarium pw. św. Antoniego Padewskiego w Ostrołęce (klasztor).Amator cudzej własności za kratami

Policjanci z Baranowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież portfela z zawartością dokumentów i gotówki. Amatorem cudzej własności okazał się 44-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Mundurowi odzyskali też skradziony portfel oraz część pieniędzy.


JBB

Skrzynka skarg: zniszczona altana

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Trzy lata temu w Przytułach Starych (gm. Rzekuń) powstała altana, która miała służyć mieszkańcom. Koszt wynosił około 30 tys. zł. Proszę zobaczyć jak dziś prezentuje się ten obiekt w centrum wsi.


NOVDOM

ZSP Troszyn

43-latek stracił tysiąc złotych

Tysiąc złotych stracił mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, który postanowił kupić samochód wystawiony do sprzedaży w internecie na jednym z portali aukcyjnych. Mimo wpłaconej zaliczki wymarzony nissan do niego nie trafił. Sprawą zajęli się ostrołęccy policjanci.


PWSIP

Traktorzysta miał prawie dwa promile

Policjanci z Goworowa zatrzymali do kontroli traktorzystę, którego styl jazdy wskazywał na to, że może być pod wpływem alkoholu. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Senior wydmuchał w alkomat prawie dwa promile. To jednak nie wszystko.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić