poniedziałek, 24 czerwca 2019 r., imieniny Jana, Danuty, Janiny

Dalubo

Aktualności

IV liga: Korona może jeszcze się uratować

Nie było niespodzianki w meczu MKS Przasnysz z Koroną Ostrołęka. Walczący o pierwsze miejsce w tabeli gospodarze pewnie wygrali z ostrołęckim zespołem. Korona nie straciła jednak szans na utrzymanie. Zadecyduje mecz z MKS Ciechanów i rozstrzygnięcia w III lidze.
  •  
  • 10:39, 09.06.2019 r.


Ostrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.

CKZiU

Skrzynka pomysłów: skatepark w starej pływalni

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Stara pływalnia przy ulicy Piłsudskiego w Ostrołęce straszy wyglądem i nikt nie ma na nią pomysłu. Może dobrym rozwiązaniem byłoby utworzenie tam krytego skateparku dla dzieci, młodzieży i dorosłych?


"Nieprzytomnie" od Królowej Disco (wideo)

Królowa Disco, czyli Ilona Świąder, zwyciężczyni programu Disco Star nie zawiodła swoich fanów i nagrała utwór pt. "Nieprzytomnie". Miłośnicy muzyki disco polo i dance na pewno będą usatysfakcjonowani. Utwór, jak to bywa w produkcjach discopolowych, jest prosty i przyjemny.

pegas oil

Dzień Sąsiada w Tobolicach (zdjęcia)

Na placu wiejskim bawili się wspólnie mieszkańcy Tobolic i okolic. Na zorganizowany przez przedstawicieli lokalnej społeczności "Dzień Sąsiada" przyszli przedstawiciele wszystkich pokoleń oraz bliscy i znajomi w sąsiednich wsi. Dobra zabawa trwała do późnego wieczora.

Kwiatowe ÂŁÂąki

Dzień Rodziny w ZPO w Dylewie (zdjęcia)

Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych im. Papieża Jana Pawła II w Dylewie zaprezentowali wspaniałe występy dla swoich rodziców. Dzieci chciały w ten sposób podziękować rodzicom za ich obecność i trud włożony w wychowanie. Dzielne dzieci wzruszyły wielu rodziców.

Marianowo

Essentia

Gmina Rzekuń z dofinansowaniem na budowę otwartych stref aktywności

Gmina Rzekuń otrzymała wysokie dofinansowanie na budowę otwartych stref aktywności. Ten rodzaj infrastruktury cieszy się coraz większą popularnością. Nowe miejsca do aktywności ruchowej mają powstać w Rzekuniu i Laskowcu. Samorząd pozyskał środki z Ministerstwa Sportu i Turystyki.


Etnosakralia Kurpiowskie po raz szósty

Tegoroczna edycja festiwalu muzycznego Etnosakralia Kurpiowskie liczyć będzie siedem koncertów. Muzyka rozbrzmi w Myszyńcu, Ostrołęce, Łysych, Lelisie i Goworowie. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych, dla których będą przygotowane warsztaty muzyczne.


Mammobus w Ostrołęce i Myszyńcu

Narodowy Fundusz Zdrowia zachęca do skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych. Specjalny mammobus z nowoczesnym sprzętem sukcesywnie odwiedza wszystkie, nawet najmniejsze gminy na Mazowszu. Zapoznaj się z najnowszym harmonogramem.
OPWiK: powiadomienie o awarii i fakturze dostaniesz SMS-em

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, wprowadza od 4 czerwca 2019 roku możliwość przekazania informacji o awariach, wystawionych fakturach oraz bieżącym saldzie w formie wiadomości SMS.


Konkurs teatralny. Wygraj występ na deskach Teatru Polskiego

Samorząd województwa mazowieckiego oraz Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie organizują imprezę pod nazwą - Festiwal Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu. Tegoroczna edycja zostanie przeprowadzona pod hasłem "Kocham cię jak Irlandię - Wilde, Beckett, Shaw i inni"

KamilaMeble

Pożar w Stora Enso (zdjęcia, aktualizacja)

Do poważnego pożaru doszło ubiegłej nocy na terenie zakładu Stora Enso Poland w Ostrołęce. Przed godz. 23.00 zapaliły się tzw. zrębki, a wraz z nimi płonąć zaczęły taśmociągi i miejsca służące do przeładunku. Z ogniem przez kilka godzin walczyło kilka zastępów strażaków.

Granity Kowalczyk

Wypadek w Zdunku (zdjęcia)

Trzy bardzo młode osoby trafiły do szpitala na skutek odniesionych obrażeń w wypadku, do którego doszło w małej wsi Zdunek na terenie gminy Myszyniec. Młody kierowca na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia z volkswagenem, którym podróżowało pięć osób.


Rodzinny piknik w Antoniach (zdjęcia)

Do wspólnej zabawy pod hasłem "Zachowaj trzeźwy umysł - wolny od alkoholu i narkotyków" zaprosiła społeczność Szkoły Podstawowej w Antoniach oaz Rada Rodziców. Na uczestników czekały zabawy, artystyczne występy uczniów oraz konkursy z nagrodami.

NOVDOM


Zderzenie dwóch jednośladów. Winny nastolatek (zdjęcia)

Pod okiem lekarzy w ostrołęckim szpitalu przebywa motocyklista, któremu 14-letni rowerzysta zajechał drogę. Bez szwanku z kolizji jednośladów wyszedł nastoletni sprawca, który za wymuszenie pierwszeństwa będzie prawdopodobnie tłumaczył się przed sądem.


A-klasa: Narew o krok od awansu (zdjęcia, wideo)

W meczu drużyn, dla których w sobotę liczyły się "tylko trzy punkty" górą Narew Ostrołęka, którą już tylko jedno zwycięstwo dzieli od bezpośredniego awansu do ligi okręgowej. Wystarczy wygrać za tydzień z Borutą Kuczbork. Kurpik Kadzidło coraz bliżej spadku do B-klasy.
  •  
  • 13:28, 08.06.2019 r.


Skrzynka skarg: brak perspektyw dla młodych ludzi

Skrzynka skarg, pochwał i pomysłów:
Chcę poruszyć sprawę braku perspektyw dla młodych ludzi w Ostrołęce. Jak młody człowiek, absolwentka, czy absolwent studiów wyższych ma tu planować rodzinę, mieszkać, zostać po prostu, skoro nie ma tu pracy?Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.14 zł

5.42 zł

5.10 zł

2.14 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8