piątek, 26 kwietnia 2019 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Aktualności

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.


KamilaMeble

Piersa: Zbieramy pieniądze i gramy o awans

Turniej półfinałowy o awans do II ligi siatkarek zostanie rozegrany w Ostrołęce w ostatni weekend kwietnia. Do finału awansują dwa najlepsze zespoły. O tym jak przebiegają przygotowania do turnieju, rozmawialiśmy z Dariuszem Piersą, prezesem OTPS Nike Ostrołęka.

  •  
  • 14:03, 12.04.2019 r.


Były prezes MZK został prezesem OPWiK

Prezesem Zarządu Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w wyniku rozstrzygniętego konkursu został były prezes Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce. Nie chodzi bynajmniej o Ryszarda Chrostowskiego, lecz jego poprzednika, Andrzeja Jagielskiego.Śmierć w Korczakach i Nożewie

Ciała dwóch mężczyzn w wieku około 40 i 75 lat znaleziono wczoraj w Korczakach (gm. Rzekuń) i Nożewie (gm. Olszewo-Borki). Mieszkańcy powiatu ostrołęckiego zmarli prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Wstępne czynności wykluczyły udział osób trzecich.


JBBJBB

Weekendowe mecze w Ostrołęce

Kolejne mecze ligowe przed piłkarkami i piłkarzami z Ostrołęki. W najbliższy weekend przy Witosa rozegrane zostaną m.in. spotkania I ligi mazowieckiej oraz III ligi kobiet. Seniorzy Korony i Narwi tym razem o punkty zagrają na wyjeździe.

  •  
  • 10:50, 12.04.2019 r.

Świat Okien

V Ostrołęcki Bieg Papieski w niedzielę (program)

W niedzielę, 14 kwietnia ostrołęckimi ulicami pobiegną uczestnicy V Biegu Papieskiego. Do udziału w biegu na dystansie 3 km zgłosiło się 250 osób. Imprezę organizuje UKS Clan, pod patronatem prezydenta Łukasza Kulika oraz przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego.

  •  
  • 10:28, 12.04.2019 r.

Fundacja Razem

Udany turniej gimnastyków (zdjęcia, wideo)

I Krajowy Turniej Gimnastyki w Ostrołęce przeszedł do historii. W zawodach wzięło udział ponad 200 młodych sportowców z całego kraju. Wśród nich bardzo dobrze zaprezentowali się podopieczni Grzegorza Mulinka z UKS Bee Hero, którzy wywalczyli osiem medali.

  •  
  • 10:27, 12.04.2019 r.


Darmowe autobusy MZK na Niedzielę Palmową do Łysych

Z inicjatywy prezydenta Łukasza Kulika oraz wójta gminy Łyse Grzegorza Fabiszewskiego, mieszkańcy Ostrołęki będą mogli dojechać na uroczystość Niedzieli Palmowej do Łysych. Wydarzenie cieszy się od lat ogromnym zainteresowaniem, a barwne plamy są słynne na cały kraj.
Agrometal

Spektakl "Pasja" w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu

Aktorzy Teatru Lalki i Aktora w Łomży wystawią w ostrołęckiej parafii pw. św. Franciszka z Asyżu spektakl "Pasja", obrazujący Misterium Męki Jezusa Chrystusa. Wierni będą mogli obejrzeć przedstawienie w Niedzielę Palmową, po nabożeństwie z godz. 12.00.


CKZiU

Szlachecko-kurpiowskie warsztaty wielkanocne w Lipiance

W Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance zaplanowano szlachecko-kurpiowskie warsztaty wielkanocne. Każdy z uczestników będzie mógł przygotować sobie palmę z żywych gałązek wierzbowych czy też z bibułkowymi kwiatami, upiec babeczki, wykonać stroiki lub ozdoby na stół.Wojskowa przysięga "Terytorialsów"

Kolejna duża przysięga wojskowa odbędzie się w piątej Mazowieckiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Złoży ją ponad 130 nowych "Terytorialsów", którzy obecnie odbywają szkolenie podstawowe. Po przysiędze żołnierze zasilą 4 mazowieckie bataliony wchodzące w skład piątej MBOT.


Granity Kowalczyk

Konkurs "Pierwszy krok w poezję". Weź udział

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu pn. "Pierwszy krok w poezję". Jest on adresowany do młodzieży w wieku 13-18 lat. Tematyka utworów jest dowolna. Może dotyczyć np. domu rodzinnego, przyjaciół, regionu.
Essentia

Dwa pożary traw

Do kolejnych pożarów traw na nieużytkach doszło wczoraj w powiecie ostrołęckim. W ciągu ostatniej doby strażacy interweniowali dwukrotnie. O godz. 14.10 gaszono pożar traw w Gnatach (gm. Lelis). Zadysponowano zastępy OSP Lelis i OSP Łęg Przedmiejski.Trzeci dzień egzaminu gimnazjalnego: dziś język obcy (zdjęcia)

Piątek 12 kwietnia to ostatni dzień egzaminu gimnazjalnego. Młodzież zmierzy się z językiem obcym. Niestety, testy nadal będą zdawane w cieniu strajku nauczycieli i pracowników oświaty. Dziś okaże się, czy protest zaważy na prawidłowym przebiegu procesu egzaminacyjnego.Koncert maturalny wokalistek Studia Piosenki

Na scenie klubu "Oczko" Ostrołęckiego Centrum Kultury odbędzie się koncert maturalny wokalistek Studia Piosenki pt. Dziwny sen. Koncert będzie zwieńczeniem kilkuletniej pracy, ale też doskonałą okazją do zaprezentowania talentu wokalnego młodych artystek.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.94 zł

5.32 zł

4.94 zł

2.18 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8