poniedziałek, 21 maja 2018 r., imieniny Kryspina, Wiktora, Jana

Aktualności

Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.Funkcje pendrive które pokochasz

Pamięć flash w postaci pendrive'a jest jedną z najbardziej wygodnych metod przechowywania danych. Tego typu urządzenia są niewielkie, a zarazem bardziej pojemne niż niektóre dyski twarde! Tego rodzaju pamięć stała się zatem bardzo mile widzianym gadżetem reklamowym.Skrzynka skarg: w aptece wydano mi inny lek

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Wracając z niemowlakiem od lekarza zaszłam do apteki, aby wykupić leki. Dałam pani karteczkę z tym, co wypisał lekarz. W domu przed podaniem czytając ulotkę zobaczyłam, że wydano mi lek od 3 roku życia, a nie od 1 miesiąca życia.Prezydent nie powie, ile przeznaczył na nagrody dla urzędników

Po kolejnej interpelacji radnego Łukasza Kulika odnośnie ujawnienia przez ostrołęcki ratusz wysokości nagród dla miejskich urzędników, prezydent znów odmawia ujawnienia stawek. Włodarz powołuje się na przepisy dotyczące ochrony danych osobowych i dóbr osobistych pracowników.


CKZiU

Trwa kolejna edycja konkursu pn. "Policjant, który mi pomógł"

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji uczestniczy w organizacji ogólnopolskiego konkursu pn. "Policjant, który mi pomógł", inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.Dzień strażaka w gminie Lelis (zdjęcia, lista odznaczonych)

Strażacy z gminy Lelis obchodzili swoje święto. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Lelisie. Później był oficjalny przemarsz, apel, gratulacje i odznaczenia dla zasłużonych strażaków. Poświęcono też figurę św. Floriana.
KwiatoweŁąki

Uszkodzili auta i odjechali

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poszukują świadków uszkodzeń dwóch pojazdów. Do zdarzeń doszło na parkingach samochodowych. W obu przypadkach kierowcy po spowodowaniu stłuczki, po prostu odjechali.


KamilaMeble

Włamał się do garażu i ukradł elektronarzędzia

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego włamał się do garażu na terenie gminy Czerwin, a następnie ukradł z niego elektronarzędzia, m.in. szlifierkę, piłę spalinową, prostownik. Wartość przedmiotów została oszacowana przez właściciela na kwotę 2 tys. złotych.Cztery wypadki drogowe i kilkadziesiąt kolizji

Podczas weekendu majowego nad bezpieczeństwem Ostrołęki i całego powiatu, jak co roku czuwało kilkuset policjantów z ostrołęckiej komendy policji. Biorąc pod uwagę zwiększone natężenie ruchu w tym czasie, tegoroczny długi weekend można uznać za bezpieczny.Korona straciła pozycję lidera (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka po raz drugi z rzędu nie potrafili zapisać na swoim koncie kompletu punktów w spotkaniu rozegranym przed własną publicznością. Podopieczni trenera Marcina Truszkowskiego zremisowali z MKS Przasnysz i stracili pozycję lidera IV ligi.

  •  
  • 10:54, 07.05.2018 r.

ogrodnik

KS CK Troszyn z trzema punktami w Chorzelach

Kolejne zwycięstwo na swoim koncie w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zapisali piłkarze KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego w wyjazdowej konfrontacji pokonali Orzyca Chorzele 4:0 i zgarnęli komplet punktów.

  •  
  • 10:53, 07.05.2018 r.


Rzekunianka ograła Orła Sypniewo (zdjęcia, wideo)

To był bardzo ciekawy i emocjonujący na boiskach piłkarskiej A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Zwycięstwo przed własną publicznością odniosła Rzekunianka Rzekuń nad Orłem Sypniewo 1:0. Porażek doznały Kurpik Kadzidło i Aldo Bartnik Myszyniec.

  •  
  • 10:52, 07.05.2018 r.

JBB

Dużo emocji i bramek w B klasie (zdjęcia, wideo)

Narew 1962 i rezerwy Korony zapisały na swoim koncie ważne zwycięstwa w rozgrywkach B klasy. Niebiesko-czerwoni wciąż są liderem po zwycięstwie nad KS Pniewo 3:1. Tempa nie zwalnia Korona II, która pokonała Wymakracza Długosiodło 3:0. Poznaj aktualną tabelę.

  •  
  • 10:51, 07.05.2018 r.

AgroMetal

Szkolny konkurs recytatorski pn. "Pierwszy krok w poezję"

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce odbył się szkolny konkurs recytatorski pn. "Pierwszy krok w poezję" dla klas: pierwszych, drugich i trzecich. Wszyscy uczniowie wykazali się bardzo wysokim poziomem przygotowania recytatorskiego.


EUROTUR

Drugi dzień matur. Dziś królowa nauk (zdjęcia)

Po piątkowych zmaganiach z językiem polskim, abiturienci z całej Polski przystąpili do egzaminu dojrzałości z królowej nauk - matematyki. Punktualnie o godz. 9.00 uczniowie otrzymali testy. Na rozwiązanie zadań z poziomu podstawowego będą mieli 170 minut.


AutoNet

Stanisław Kmiecik gościem SP nr 2 (zdjęcia)

W Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Staszica w Ostrołęce odbyło się z spotkanie całej społeczności szkolnej ze Stanisławem Kmiecikiem - artystą malującym ustami i nogami. W trakcie tworzenia obrazu żona artysty - Monika Kmiecik opowiedziała dzieciom o życiu i twórczości męża.


NOVDOM

Dachowanie i trzy pożary

Podczas minionej doby strażacy z terenu naszego miasta i powiatu interweniowali czterokrotnie.
1. Dwukrotnie gaszono pożar trawy na nieużytkach w miejscowości Olszyny (gm. Myszyniec). Spaleniu uległa trawa na powierzchni łącznej około 11 arów.Uczeń z ZPO w Kadzidle wyróżniony w ogólnopolskim konkursie

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kadzidle wzięli udział w ogólnopolskim konkursie Szkolnej Kasy Oszczędnościowej pn. "Wiosenna pocztówka z motywem SKO". Tegoroczny konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.Akademia na rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja

W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce odbyła się uroczysta akademia w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Niektórzy historycy oceniają nawet jej uchwalenie jako swoiste, pierwsze odzyskanie niepodległości.Biedroneczki z Troszyna na spotkaniu z krokodylem (zdjęcia)

Biblioteka w Troszynie zaprosiła dzieci z przedszkola na krótką część artystyczną w wykonaniu grupy teatralnej Biedroneczki. Młodzi aktorzy przy utworze pt. "Afryka Dzika" wyruszyli na spotkanie z krokodylkiem. Zgromadzona publiczność nagrodziła artystów gromkimi brawami.


Co? Gdzie? Kiedy?

Smog

3
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 2 µg/m³

Pył PM10: 3 µg/m³

Wilgotność: 51 %

Szczegóły »

Pogoda

bezchmurnie

20°C, 1025 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.75 zł

4.92 zł

4.64 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić