poniedziałek, 16 września 2019 r., imieniny Edyty, Kornela, Kamili

Aktualności

Singlowe Mistrzostwa Powiatowe: Trwają zapisy

Przed tenisistami ostatnia singlowa impreza w obecnym sezonie przed turniejem Masters. Zawodnicy zmierzą się w mistrzostwach powiatu. Tym razem zawody zostaną rozegrane na kortach o twardej nawierzchni w Olszewie-Borkach. Chcesz wziąć udział?

  • Wyświetleń: 1476
  • 09:28, 03.09.2019 r.
Wakacyjne wojaże dzieci do Gdyni, Serocka i Międzyzdrojów (zdjęcia)

Wychowankowie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wypoczywały na 14-dniowych koloniach w Gdyni, Serocku i Międzyzdrojach. Letni wypoczynek trwał na przełomie lipca i sierpnia, a dzieci, poza plażowaniem i wodnymi kąpielami, zwiedziły mnóstwo interesujących miejsc, które na pewno zapamiętają na długo.


PWSIP

Troszyn: dzieci odwiedziły Centrum Natura (zdjęcia)

Na zakończenie wakacji społeczność Centrum Kultury i Biblioteki w Troszynie zorganizowała wycieczkę dla dzieci do Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce. Najmłodsi wzięli udział w warsztatach sensorycznych "Zdrowe żywienie", wcielały się w rolę warzyw i detektywów, aby odnaleźć skradzione witaminki.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Informacja Prezydenta Miasta Ostrołęki

Prezydent Miasta Łukasz Kulik informuje o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu "Fieldorfa Nila” w Ostrołęce" i przeprowadzeniu strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.


NOVDOM

Pięć porad na skuteczne oszczędzanie

Oszczędzania można się nauczyć. I choć nie jest to najłatwiejsze, będąc konsekwentnym, każdy z nas może odłożyć pokaźną sumę, nie rezygnując nadmiernie ze standardu, w jakim aktualnie żyje. Poznaj pięć praktycznych porad, które pomogą skutecznie oszczędzać pieniądze na przyszłość.


JBB

Trwa nadzwyczajna sesja rady miasta (transmisja na żywo)

Radni miejscy zasiedli do obrad. Podczas nadzwyczajnej sesji, wysoka rada pochylił się nad sprawami oświatowymi m.in. wynagradzania nauczycieli czy wymiaru godzin dydaktycznych. Podjęto też uchwały dotyczące zmian w budżecie na 2019 rok oraz wieloletniej prognozie finansowej na lata 2019-2036.

We wtorek pogrzeb Arkadiusza Kuśmierczyka

Do wieczności odszedł Arkadiusz Kuśmierczyk, pracownik GOKSiR w Goworowie, gitarzysta zespołów Zupa Grzybowa i Nie Oni Jedni, muzyk sesyjny i weselny. Uroczystości pogrzebowe śp. Arkadiusza Kuśmierczyka odbędą się we wtorek 3 września br. w Goworowie.


pegas oil

KamilaMeble

"Jarmarki Czerwińskie" z mnóstwem atrakcji (zdjęcia, wideo)

Mieszkańcy Czerwina i okolic wzięli udział w gminnej imprezie plenerowej "Jarmarki Czerwińskie", kolejnej edycji wydarzenia, które rokrocznie przyciąga rzesze fanów dobrej zabawy i skocznej muzyki. W programie imprezy były m.in. występy kabaretów oraz koncerty zespołów discopolowych.Koncert "Capella" w ramach "Sacrum et Musica" (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie wysłuchali koncertu "Capella", w ramach festiwalu "Sacrum et Musica". W sali Ostrołęckiego Centrum Kultury pojawili się miłośnicy muzyki kameralnej, którzy entuzjastycznie przyjęli tegoroczną edycję wydarzenia organizowanego przez Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.


Łomşa

Tytoniowa kontrabanda w Ostrołęce zlikwidowana

Dobre działanie ostrołęckich policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją pozwoliło na zabezpieczenie blisko 20 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Do sprawy zatrzymano 60-letnią kobietę.


Essentia


Zderzenie dwóch aut zakończone dachowaniem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 53. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji, 77-letni mężczyzna zjechał fiatem na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z audi, którym kierował 23-letni ostrołęczanin. Po stłuczce fiat dachował.Niewybuch w Troszynie. Zarządzono ewakuację (aktualizacja)

Ostrołęccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ujawnienia niewybuchu w Troszynie. Na miejsce pojechali funkcjonariusze z grupy rozminowania minersko-pirotechnicznego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz saperzy. Zarządzono ewakuację około 100 osób.

Liga okręgowa: Narew już trzecia, KS CK wciąż szósty (wyniki, tabela)

Narew Ostrołęka pnie się do góry w tabeli ligowej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego po zwycięstwie w Ojrzeniu awansowali na trzecią pozycję. KS CK Troszyn po remisie ze Żbikiem jest szósty.

  • Wyświetleń: 3758
  • 09:45, 02.09.2019 r.Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.96 zł

5.25 zł

4.97 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8