wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności


Kwiatowe laki

CKZiU


Znaleziono kota

Jedna z naszych czytelniczek na ulicy Powstańców w Ostrołęce znalazła najprawdopodobniej czyjegoś kota. Kobieta prosi właściciela rozpoznającego na zdjęciu swoją zgubę o kontakt. Tel. 534-736-406.Sportowiec Roku 2020: Kapituła przyznała wyróżnienia

Dziesięciu członków kapituły plebiscytu Sportowiec Roku 2020 zdecydowało o przyznaniu specjalnych wyróżnień dla najlepszych sportowców. Ostateczne decyzje zapadły w piątkowe popołudnie, a całe posiedzenie odbyło się zdalnie.
JBB

SARS-CoV-2: dziesięć nowych zakażeń w naszym regionie

Na SARS-CoV-2 zachorowały trzy osoby z Ostrołęki, natomiast na terenie powiatu ostrołęckiego siedem. Nie było zgonów w naszym regionie. Ministerstwo Zdrowia podało, że w kraju odnotowano łącznie 2 543 nowe zakażenia, zaszczepionych zostało ponad 2,1 mln Polaków.


Novdom


Zderzenie audi z dacią w walentynki. Sprawca wymusił pierwszeństwo

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielny wieczór na skrzyżowaniu ulic Goworowskiej i Pomian w Ostrołęce. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji, przyczyną stłuczki było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu. Szczęśliwie nikomu nic poważnego się nie stało.Prezydent Ostrołęki: "Widzę coraz więcej komentarzy krzywdzących pracowników OPWiK, OPK i MZOSTiIT, co uważam za niesprawiedliwe" (zdjęcia)

Prezydent Łukasz Kulik po raz drugi odniósł się publicznie do tematu utrzymania ostrołęckich dróg z uwagi na duże opady śniegu i mróz. Przy okazji wspomniał o pracownikach OPWiK, OPK i MZOSTiIT. Włodarz stwierdził, że widzi coraz więcej krzywdzących komentarzy, co uważa za niesprawiedliwe.


KamilaMeble


Jak wygodnie opłacać rachunki za media?

Przyzwyczailiśmy się już, że nad kolejnością regulowania faktur za prąd, wodę, gaz czy czynsz trzeba zapanować. Każdy z nas ma swój system, który sprawdza się w mniejszym czy większym stopniu. Zapewne, mimo największych starań, spotkaliście się z sytuacją, w której zapomnieliście zapłacić jakiegoś rachunku.Zmysłowa bielizna - jak wybrać idealną dla siebie?

Pobudzająca wyobraźnię bielizna idealnie podkreśla walory kobiecej sylwetki. Chcesz zaskoczyć swojego partnera w sypialni? Zatem koniecznie załóż na siebie zmysłowy komplet. Odpowiednio dobrany sprawi, że druga połowa nie będzie mogła Ci się oprzeć!


Stopka


Nowe webinary dla przedsiębiorców. Będzie mowa o świadczeniach pieniężnych związanych z COVID-19 i pomocy z tarczy antykryzysowej

Płocki oddział ZUS organizuje warsztaty online dla przedsiębiorców. 18 lutego będzie mowa m.in. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia chorobowego związanych z COVID, a 22 lutego eksperci wyjaśnią szczegóły dotyczące wsparcia w ramach tarczy antykryzysowej. Warto zapisać się jak najszybciej.

Awaria sieci wodociągowej przy ulicy Łęczysk

Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje o awarii sieci wodociągowej przy ulicy Łęczysk. W związku z tym na czas naprawy nastąpi przerwa w dostawie wody do domów od skrzyżowania z ulicą Spokojną do skrzyżowania z ulicą Nadnarwiańską.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.91 zł

5.37 zł

4.80 zł

2.33 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8