poniedziałek, 24 lutego 2020 r., imieniny Macieja, Bogusza, Jaśminy

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Ferie zimowe w ostrołęckim Aquarium

Dzieci i młodzież szkolna z województwa mazowieckiego od poniedziałku 10 lutego rozpoczynają zimową przerwę w nauce. Teraz mogą wypocząć spędzając aktywnie czas m.in. w Aquarium. Zobacz jaką ofertę, dla uczniów i rodzin, przygotował ostrołęcki park wodny.

  • Wyświetleń: 2161
  • 09:52, 08.02.2020 r.
Gminny Klub Seniora w Kadzidle zaprasza. Nowe terminy spotkań

Gminna Biblioteka Publiczna w Kadzidle zaprasza na spotkania Gminnego Klubu Seniora w pierwszą środę każdego miesiąca o godzinie 10.00. Do klubu mogą dołączyć też nowe osoby. Jego działalność zainicjował włodarz gminy, Dariusz Łukaszewski. Zajęcia są bardzo ciekawą formą spędzania wolnego czasu.

Ferie z Muzeum Kultury Kurpiowskiej. Sprawdź, co przygotowano

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 12 lat do udziału w zajęciach pod nazwą "Sekrety mojej książki". Przygotowano szereg atrakcji, a każde dziecko uczestniczące w warsztatach będzie mogło własnoręcznie wykonać swoją książkę tzw. lapbooka.

Walentynkowy koncert w Kadzidle. Wystąpi Artur Gotz

W Centrum Kultury Kurpiowskiej w Kadzidle w walentynki wystąpi utalentowany wokalista i aktor Artur Gotz. Artysta w swoim repertuarze sięgnie po wielkie szlagiery "Addio pomidory", "Jeżeli kochać", "Już kąpiesz się nie dla mnie" oraz niezapomniane utwory Marka Grechuty. Wstęp wolny.

 


Eldor

Kwiatowe ÂŁÂąki

JBB

Tarcza

MEBPOL

ABC wyposażenia kuchni - to musisz mieć!

Co powinno znaleźć się w każdej kuchni? Jeśli właśnie wprowadziłeś się do nowego mieszkania i kompletujesz kuchenną wyprawkę, z pewnością właśnie nad tym się zastanawiasz! Przygotowaliśmy małą listę niezbędników, dzięki której nie zapomnisz o tym, co najważniejsze. Bo garnki i patelnie to oczywiście nie wszystko.Leczenie alkoholizmu

Alkoholizm to bardzo trudny problem i dotyczy on więcej aspektów, niż można się spodziewać. Problem alkoholizmu nie dotyczy jedynie osoby, która cierpi na to schorzenie. Może mieć także wpływ na rodzinę osoby chorej, a także otoczenie.


CKZiU

Skuteczne randkowanie przez Internet z Lovescout

W dzisiejszych czas coraz trudniej o miłość życia. Wiecznie zabiegane, zajęte pracą społeczeństwo utrudnia poznanie się dwóm osobom. Zwykle nie starcza wolnego czasu na metodyczne przekonywanie się do partnera, a większość ludzi nie może sobie pozwolić na zawody miłosne czy nieudane randki.


Akademia MaluchĂłw

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.95 zł

5.27 zł

5.19 zł

2.26 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8