środa, 21 października 2020 r., imieniny Urszuli, Hilarego, Celiny

Reklama   |   Kontakt

Aktualności

Czy Ostrołęce i powiatowi ostrołęckiemu grozi czerwona strefa?

Liczba osób zakażonych koronawirusem w naszym regionie nie przestaje rosnąć. Tylko w ciągu ostatnich pięciu dni ostrołęcki sanepid odnotował 34 nowe przypadki. Od początku pandemii na COVID-19 zachorowały łącznie 132 osoby. Czy Ostrołęce i powiatowi ostrołęckiemu grozi czerwona strefa?


CKZiU


Obostrzenia w futbolu. Kto obejrzy spotkania?

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przygotował komunikat w sprawie rozgrywania meczów w strefach, który obowiązuje od 9 października. Świat futbolu ucierpi. Zmniejszą się ilości kibiców, którzy będą chcieli obejrzeć mecz na żywo. Warto zapoznać się ze słowami Zdzisława Łazarczyka, prezesa MZPN.

  • Wyświetleń: 2254
  • Komentarzy: 0
  • 13:51, 09.10.2020 r.

Fachowiec


Nasza redakcja od poniedziałku nieczynna

W związku ze zwiększeniem w ostatnich dniach przypadków występowania koronawirusa SARS-CoV-2, od poniedziałku 12 października br. nastąpi zmiana w organizacji pracy naszej redakcji. Nasze biuro będzie nieczynne do odwołania. Celem jest zminimalizowanie liczby bezpośrednich kontaktów.
Kwiatowe ÂŁÂąki

Kolekcjonerska Giełda Różności już w tę sobotę

Pasjonaci antyków, staroci i kolekcjonerskich perełek mogą się cieszyć, bowiem powraca Kolekcjonerska Giełda Różności. Hala im. A. Gołasia zamieni się w raj dla poszukiwaczy ciekawych przedmiotów. Na wydarzenie zaproszeni są zarówno wystawcy, jak i zwiedzający. Wstęp bezpłatny.OPWiK wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów

Ostrołęckiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji informuje, że od dnia 12.10.2020 r. siedziba spółki przy ul. Kurpiowskiej 21 nie będzie dostępna dla interesantów do odwołania. Spółka przypomina o możliwości załatwienia spraw za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
Akademicka

JBB

KamilaMeble

Mamy dla Was ważny, ale dobry komunikat (wideo)

- Dzięki wspólnemu Waszemu i naszemu wysiłkowi jesteśmy cały czas bezpieczni i wygrani w walce z wirusem. Od miesięcy wspólnie z Wami dokładamy wszelkich starań by zapewnić bezpieczeństwo nam wszystkim - informuje kręgielnia Łubudu.
JBB

Ważna funkcja dyktafonu

Dyktafony kojarzą się tylko ze szpiegostwem i nielegalnym zdobywaniem najróżniejszych informacji. Jako takie są kojarzone z osobami pokroju Jamesa Bonda, jednak wcale nie trzeba być agentem Jej Królewskiej Mości, by potrzebować dyktafonu.


Novdom

Eldor

MZK wznawia kursowanie linii nr 23

Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o. o. w Ostrołęce informuje, że od piątku 9 października wznawia kursowanie linii nr 23. Autobusy spółki na powyższej linii będą kursowały zgodnie z rozkładem jazdy, obowiązującym przed 1 października.Konsultacje czy pozorowanie działań? "Ekomena" o "paraobwodnicy"

Budowa paraobwodnicy Ostrołęki budzi wiele sprzeciwów lokalnego społeczeństwa, zwłaszcza mieszkańców wsi Białobrzeg. Stowarzyszenie "Ekomena" wstępnie podziela te obawy, dlatego zleciliśmy w maju opracowanie ekspertyzy ornitologicznej dla obszaru w rejonie wariantów drogi w obszarze Natura 2000.Były senator Krzysztof Majkowski był gościem Halo.Radio. Mówił o patologiach w ostrołęckiej elektrowni. "Ludzie są rozgoryczeni, rozczarowani sposobem sprawowania władzy" (wideo)

Krzysztof Majkowski, były senator PiS, był gościem Piotra Szumlewicza w Halo.Radio. Wieloletni pracownik Elektrowni Ostrołęka mówił o patologiach, które - jak stwierdził - od lat mają miejsce w spółce energetycznej. Podkreślił, że "ludzie są rozgoryczeni, rozczarowani sposobem sprawowania władzy".

Rada ds. Unii Europejskiej przeciwna podziałowi Mazowsza

Rada ds. Unii Europejskiej stanowczo sprzeciwia się zapowiadanemu podziałowi administracyjnemu województwa mazowieckiego i wzywa do zaprzestania prób takiego podziału. Jak czytamy w informacji, ten destrukcyjny dla Mazowsza pomysł jest przejawem instrumentalnego traktowania mieszkańców regionu. 

Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.15 zł

4.59 zł

4.10 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Olimp Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8