wtorek, 17 września 2019 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Aktualności

Festyn osiedla Traugutta

Osiedle Traugutta będzie się bawiło na osiedlowym festynie. Już w najbliższą sobotę na dzieci i dorosłych czekać będą atrakcje, strefa zabaw, gastronomia, konkursy, pokazy i warsztaty. Nie zabraknie też muzyki w wykonaniu lokalnych artystów. Festyn poprowadzi Piotr Grzyb.


Eldor

Ostrołęckie Operalia: "Uśmiechnij się z Kiepurą"

Przed nami kolejny koncert w ramach festiwalu Ostrołęckie Operalia. Tym razem wydarzenie odbędzie się w plenerze - na scenie miejskiej przy fontannie. Usłyszymy koncert "Uśmiechnij się z Kiepurą", podczas którego wybrzmią słynne szlagiery polskiego tenora, który śpiewał na najsłynniejszych scenach świata.


PWSIP

Słuchacze zakończyli studia podyplomowe (zdjęcia)

W siedzibie Zespołu Szkół SIGiE w Ostrołęce odbyło się wręczenie świadectw absolwentom studiów podyplomowych prowadzonych w Ostrołęce przez Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Gdańsku. Podczas uroczystości absolwenci odebrali dokumenty potwierdzające nabyte kwalifikacje.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Znęcali się nad kobietą. Gdy zmarła - upozorowali samobójstwo

Dwóch mężczyzn (ojciec i syn) przez lata znęcali się nad kobietą (żoną i matką), bili ją i dusili. Ich ofiara próbowała popełnić samobójstwo, ale to urazy wewnętrzne doprowadziły do jej śmierci. Mężczyźni prawdopodobnie upozorowali samobójstwo, aby uniknąć odpowiedzialności. Obaj zostali aresztowani.Poszukiwany 46-latek zatrzymany

Funkcjonariusze z ostrołęckiego wydziału patrolowego zatrzymali mieszkańca powiatu ostrołęckiego, który od dłuższego czasu był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Dzięki sprawnym działaniom mundurowych mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności karnej.


JBB

Kradzież roweru przy ulicy Głowackiego

Mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności mające na celu ustalenie sprawcy kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (z 30 na 31 sierpnia) w pobliżu jednej z ostrołęckich restauracji przy ulicy Głowackiego.Cztery pożary i wypadek

Minionej doby strażaków z terenu naszego miasta i powiatu wzywano do czterech pożarów jednego śmiertelnego wypadku, do którego doszło na terenie gminy Czarnia. 42-letni kierowca motocykla na jednym z zakrętów wypadł z drogi i uderzył w betonowy słup energetyczny.Szlabany w górę!

Za nami pierwszy dzień z bezpłatnymi (w ogromnej większości) parkingami w mieście. Nie do wszystkich jednak dotarła już informacja o tym, że pod ich blokiem nie będą parkować w ciągu dnia pojazdy na rejestracjach rozpoczynających się od WOS. Szturm przybyszów z powiatu na darmowe parkingi dopiero przed nami.Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Arkadiusz Kuśmierczyk, lat 36, wyprowadzenie ciała nastąpi we wtorek 3 września o godz 18.00 z domu żałoby do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie.


Łomşa

Kradzież opon. Policja poszukuje sprawcy

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności kradzieży opon od samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę (z 30 na 31 sierpnia) w miejscowości Antonie (gmina Olszewo-Borki).


MEBPOL


Oferty Powiatowego Urzędu Pracy

Oferty pracy Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrołęce. Zobacz jacy pracownicy są aktualnie poszukiwani w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim. Szczegółowych informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce, ul. 11 Listopada 68, tel. (29) 760-43-83.


CKZiU


Dobre starty lekkoatletów OKLA

Zawodnicy OKLA mają za sobą kolejne udane starty w zawodach. Tym razem lekkoatleci wzięli udział w 22 Ogólnopolskich Igrzyskach LZS w Siedlcach, 41 memoriale Grzegorza Duneckiego w Toruniu oraz zawodach im. Eugeniusza Lokajskiego w Olecku.

  • Wyświetleń: 1611
  • 09:28, 03.09.2019 r.


Siatkarki Nike doskonaliły formę w Orzyszu

Młode siatkarki Nike Ostrołęka mają za sobą obóz przygotowawczy do nowego sezonu. W zgrupowaniu w Orzyszu wzięły udział zawodniczki kadetek, młodziczek, młodziczek młodszych oraz Akademii im. Arkadiusza Gołasia. Wszyscy ciężko pracowali na kolejne sukcesy.

  • Wyświetleń: 961
  • 09:28, 03.09.2019 r.


Singlowe Mistrzostwa Powiatowe: Trwają zapisy

Przed tenisistami ostatnia singlowa impreza w obecnym sezonie przed turniejem Masters. Zawodnicy zmierzą się w mistrzostwach powiatu. Tym razem zawody zostaną rozegrane na kortach o twardej nawierzchni w Olszewie-Borkach. Chcesz wziąć udział?

  • Wyświetleń: 1485
  • 09:28, 03.09.2019 r.

Essentia

Terapia

Wakacyjne wojaże dzieci do Gdyni, Serocka i Międzyzdrojów (zdjęcia)

Wychowankowie Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wypoczywały na 14-dniowych koloniach w Gdyni, Serocku i Międzyzdrojach. Letni wypoczynek trwał na przełomie lipca i sierpnia, a dzieci, poza plażowaniem i wodnymi kąpielami, zwiedziły mnóstwo interesujących miejsc, które na pewno zapamiętają na długo.Troszyn: dzieci odwiedziły Centrum Natura (zdjęcia)

Na zakończenie wakacji społeczność Centrum Kultury i Biblioteki w Troszynie zorganizowała wycieczkę dla dzieci do Multimedialnego Centrum Natura w Ostrołęce. Najmłodsi wzięli udział w warsztatach sensorycznych "Zdrowe żywienie", wcielały się w rolę warzyw i detektywów, aby odnaleźć skradzione witaminki.


ISP

Informacja Prezydenta Miasta Ostrołęki

Prezydent Miasta Łukasz Kulik informuje o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rejonu "Fieldorfa Nila” w Ostrołęce" i przeprowadzeniu strategicznej oceny oddziaływania na środowisko.


WSSE

Pięć porad na skuteczne oszczędzanie

Oszczędzania można się nauczyć. I choć nie jest to najłatwiejsze, będąc konsekwentnym, każdy z nas może odłożyć pokaźną sumę, nie rezygnując nadmiernie ze standardu, w jakim aktualnie żyje. Poznaj pięć praktycznych porad, które pomogą skutecznie oszczędzać pieniądze na przyszłość.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.96 zł

5.25 zł

4.97 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8