poniedziałek, 22 lipca 2019 r., imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii

Aktualności

Niedźwiecki z brązem na mistrzostwach Polski

Na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu trwają lekkoatletyczne mistrzostwa Polski do lat 20. W zawodach z dobrej strony zaprezentował się Damian Niedźwiecki. Kulomiot ustanowił nowy rekord życiowy i zdobył brązowy medal.

  •  
  • 09:48, 05.07.2019 r.

CKZiU

Terminarz sparingów Bartnika Myszyniec

Piłkarze Bartnika Myszyniec we wtorek 9 lipca rozpoczną przygotowania do nowego sezonu rozgrywek A klasy w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Radosława Rogowskiego mają zaplanowane pięć meczów sparingowych. Z kim zagrają?

  •  
  • 09:48, 05.07.2019 r.


Ile oszczędności posiada prezydent Łukasz Kulik?

Sprawdziliśmy oświadczenie majątkowe prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika za 2018 rok. Ile włodarz miasta zarobił w ubiegłym roku? Jaki ma majątek? Czy posiada zobowiązanie finansowe w postaci kredytu? Jakim jeździ samochodem?


JBB


Zakończył się pierwszy turnus półkolonii OSM (zdjęcia)

Na nudę nie mogły narzekać dzieci, które wzięły udział w pierwszym turnusie półkolonii, zorganizowanych przez Ostrołęcką Spółdzielnię Mieszkaniową. Na uczestników wypoczynku czekało wiele ciekawych atrakcji m.in. nauka pierwszej pomocy, basen, kręgielnia czy wizyta w straży pożarnej.


KamilaMeble

Konkurs na "Najładniejszą posesję gminy Rzekuń w 2019 roku"

Wójt gminy Rzekuń zaprasza do udziału w interesującym konkursie, skierowanym do właścicieli prywatnych posesji z terenu gminy Rzekuń oraz użytkowników posiadających prawo do dysponowania nieruchomością. Konkurs "Najładniejsza posesja gminy Rzekuń w 2019 roku" będzie okazją do pokazania swojego własnego pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni.


Essentia

PWSIP

Dwie oferty pracy w I LO w Ostrołęce

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Bema w Ostrołęce informuje o dwóch wolnych stanowiskach pracy w charakterze nauczycieli: języka francuskiego oraz języka hiszpańskiego. Wymagane dokumenty należy składać do soboty 10 sierpnia.


Granity Kowalczyk

Matura 2019: wyniki z ostrołęckich szkół

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała wyniki egzaminu maturalnego. Największe problemy sprawiła uczniom królowa nauk - matematyka. Kłopoty mieli również z językiem angielskim i językiem polskim. Wśród ostrołęckich placówek najlepsze okazało się I Liceum Ogólnokształcące.O losach ofiar Obławy Augustowskiej z 1945 roku (zdjęcia)

Podczas spotkania w cyklu Muzealna środa, w budynku Muzeum Żołnierzy Wyklętych, Teresa Kaczorowska zaprezentowała wykład oraz wyniki swojej pracy badawczej dotyczącej Obławy Augustowskiej - największej, niewyjaśnionej do dziś zbrodni komunistycznej w powojennej Polsce.Policjanci przeciwdziałają włamaniom

Mundurowi z Ostrołęki oraz podległych posterunków przeprowadzili działania kontrolno-prewencyjne w ramach kampanii "Stop włamaniom do domów". Do właścicieli niezabezpieczonych posesji trafiły pisma informujące o stwierdzonych nieprawidłowościach.


ZSP Troszyn

Funkcjonariusze CBA w ratuszu i miejskiej spółce

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego prowadzili dzisiaj czynności operacyjne, polegające na zabezpieczeniu dokumentacji w urzędzie miasta oraz w Ostrołęckim Przedsiębiorstwie Komunalnym. Przeszukano także pomieszczenia w obu lokalach. Informacje potwierdził rzecznik CBA.
NOVDOM

Pożar w warsztacie: straty oszacowano na 100 tysięcy złotych (zdjęcia)

Na kwotę 100 tysięcy złotych oszacowano straty, jakie zaistniały w wyniku pożaru na terenie warsztatu samochodowego, do którego doszło wczoraj po godz. 18.00 przy ulicy ks. Pędzicha. Ogień gasiło siedem zastępów strażaków z Ostrołęki i okolic. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
ZSP

Myszyniec: 28-latka ukradła skuter i rower

Świetnym rozpoznaniem swojego rejonu służbowego oraz dużą determinacją w służbie wykazali się policjanci z Myszyńca. Po zaledwie kilkudziesięciu minutach od zgłoszonej kradzieży skutera i roweru o wartości ponad 5 tys. złotych zatrzymali sprawczynię tego zdarzenia.Pożar trawy w Gaczyskach (zdjęcia)

Minionej doby strażacy gasili pożar trawy na nieużytkach. Do zdarzenia doszło w miejscowości Gaczyska (gm. Baranowo) o godz. 11.11. Łącznie spaleniu uległa trawa na powierzchni 10 arów. W akcji gaśniczej brał udział jeden zastęp OSP Baranowo.

 

 Wyniki matur 2019 już dostępne. Jak i gdzie sprawdzić?

Tegoroczny maraton maturalny zakończony. Maturzyści, którzy przystąpili do testów w terminie głównym, mogą już poznać wyniki swojego egzaminu dojrzałości. Zgodnie z harmonogramem ustalonym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, dziś podano oficjalne wyniki matur.Przerwa w dostawie wody w gminie Rzekuń

Mieszkańcy miejscowości Dzbenin i Tobolice w gminie Rzekuń, mogą spodziewać się przerwy w dostawie wody. Utrudnienia wystąpią w czwartek 4 lipca i potrwają dwie godziny. Spowodowane są przebudową ulicy Wspólnej w Dzbeninie.Aleksander Waszkiewicz mistrzem Polski (wideo)

Aleksander Waszkiewicz zdobył złoty medal w Tiger Street Workout Poland Championships w Krakowie. Podopieczny UKS Bee Hero Ostrołęka zaprezentował w stolicy Małopolski nieprzeciętne umiejętności i stanął na najwyższym stopniu podium.

  •  
  • 09:35, 04.07.2019 r.


Orz Goworowo z nowym trenerem

Arkadiusz Pyskło nie poprowadzi w przyszłym sezonie drużyny seniorów Orza Goworowo. Trener żegna się z zespołem po dwóch latach pracy. Zarząd klubu postanowił odświeżyć szatnie i zatrudnił dobrze znanego w środowisku piłkarskim Waldemara Marczaka.

  •  
  • 09:35, 04.07.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.41 zł

5.04 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8