czwartek, 21 listopada 2019 r., imieniny Janusza, Marii, Konrada

Aktualności

Będzie więcej strażników miejskich? Miasto ogłosiło nabór

Prezydent Łukasz Kulik ogłosił otwarty i konkurencyjny nabór na wolne stanowisko strażnicze w Straży Miejskiej w Ostrołęce. Dodatkowym atutem kandydatów jest posiadanie ukończonego szkolenia podstawowego dla strażników. Komplet wymaganych dokumentów można składać do wtorku 12 listopada.NOVDOM

Wieczór patriotyczny w Łysych. Zaśpiewają na żołnierską nutę

Społeczność Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowuje wyjątkowy wieczór patriotyczny. W programie wydarzenia przewidziano m.in. występy teatralno-muzyczne oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.


Essentia

MobilSerwis

Oglądaj filmy, jakie chcesz i kiedy chcesz z VOD!

Wzrastające ceny biletów do kin nie nastrajają optymistycznie. Fani filmowych premier nie zawsze znajdują czas na to, by zarezerwować seans i jeszcze dojechać na miejsce. W związku z tym coraz bardziej popularne staje się oglądanie online, które pozwala w dowolnym momencie włączyć wybraną produkcję.
Andrzejki

KamilaMeble

Kwiatowe ÂŁÂąki

BNP

Jak kupić samochód używany do jazdy po mieście?

Jazda po mieście wygląda zupełnie inaczej niż przemieszczanie się poza terenem zabudowanym. W mieście często przyśpiesza się i zwalnia, a także sporo czasu spędza się w korkach, które w godzinach szczytu tworzą się w niemalże każdej części największych aglomeracji w całym kraju.Zielone światło dla Torpolu. Chodzi o ostrołęcką elektrownię

Torpol otrzymał polecenie rozpoczęcia prac, decyzję umożliwiającą formalne rozpoczęcie projektowania i budowy infrastruktury kolejowej dla powstającej elektrowni węglowej w Ostrołęce - poinformował "Rynek Kolejowy". Zakres robót przewiduje nie tylko przebudowę układu torowego, ale także i drogowego.


Fachowiec

Gorąca noc latino na III Balu Studia Tańca Marcin Gawrych

Studio Tańca Marcin Gawrych zaprasza wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy na III Bal Studia Tańca, który odbędzie się w sobotę 16 listopada 2019 roku w Pensjonacie "Wioletta" w Ostrołęce. Tym razem będzie to wyjątkowa noc latino!
Akademia MaluchĂłw

Klassic

MEBPOL

Anna Stefanowska kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrołęce

Z dniem 1 listopada br. Anna Stefanowska objęła stanowisko kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Ostrołęce. Jest wieloletnią pracownicą urzędu miasta. Od 1999 roku pracowała w Referacie Działalności Gospodarczej. W 2007 roku została powołana przez radę miasta na zastępcę kierownika USC.Korona dalej tylko z siedmioma punktami na koncie (wyniki, tabela)

Korona Ostrołęka po ostatniej kolejce rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej nie poprawiła swojego dorobku punktowego. Podopieczni trenera Tomasza Staniórskiego w wyjazdowym spotkaniu ulegli Huraganowi Wołomin. Jakie wyniki padły w innych meczach?

  • Wyświetleń: 2135
  • 09:42, 04.11.2019 r.


Narew i KS CK Troszyn na czele ligi okręgowej (wyniki, tabela)

Drużyny z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego na dwie kolejki przed zakończeniem rundy jesiennej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka przewodzą stawce. Narew Ostrołęka jest pierwsza, a KS CK Troszyn drugi. Jak wygląda sytuacja za ich plecami?

  • Wyświetleń: 6072
  • 09:42, 04.11.2019 r.

Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

pochmurno z przejaśnieniami

5°C, 1020 hPa

pochmurno z przejaśnieniami

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

27
Jakość powietrza:
Dobra

Pył PM2.5: 16 µg/m³

Pył PM10: 25 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.89 zł

5.22 zł

4.91 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Restauracja Diamentowa Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8