wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

AktualnościOstrołęcka giełda samochodowa (zdjęcia)

Ostrołęcka giełda samochodowa to wciąż popularne miejsce nabywania używanych aut. Dzięki naszemu zestawieniu porównasz ceny różnorodnych marek pojazdów. Każde zdjęcia opisane jest podstawowymi danymi technicznymi, m.in. rodzajem silnika i rokiem produkcji.Staszczuk strzela, Korona wygrywa (zdjęcia, wideo)

Pierwsze zwycięstwo pod wodzą Tomasza Staniórskiego wywalczyli piłkarze Korony. W sobotę, na sztucznym boisku przy ul. Witosa Korona pokonała Makowiankę Maków Maz. W kolejnym meczu żółto-niebiescy zagrają z Warmią Grajewo.

  •  
  • 09:55, 03.02.2019 r.


Poważny wypadek pijanego kierowcy

Do bardzo poważnie wyglądającego wypadku z udziałem kompletnie pijanego kierowcy doszło w sobotni wieczór w pobliżu Myszyńca. W okolicy leśniczówki mężczyzna rozbił auto na przydrożnych barierach. Pojazd wypadł z drogi i zatrzymał się na boku.


Spektakl

Seniorki Nike bez porażki w sezonie zasadniczym

Seniorki Nike Ostrołęka prowadzone przez trenera Tomasza Pakiełę nie doznały porażki w sezonie zasadniczym rozgrywek III ligi. Na swoim koncie ostrołęczanki zapisały dziewięć zwycięstw, a jeden komplet punktów otrzymały walkowerem.

  •  
  • 09:37, 03.02.2019 r.


Zyśk po raz kolejny na zawodowym ringu

Kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Przemysław Zyśk. Wychowanek ostrołęckiej Victorii i trenera Mieczysława Mierzejewskiego zaprezentuje się na ringu w Łomży podczas KnockOut Boxing Night. W walce wieczoru wystąpi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

  •  
  • 09:14, 03.02.2019 r.


Kadeci Olimpu na miarę oczekiwań

Zespół kadetów grający w barwach UKS Olimp Ostrołęka nadal będzie występował w I lidze na Mazowszu. Drużyna prowadzona przez trenera Renisława Dmochowskiego zakończyła rozgrywki na szóstym miejscu w tabeli. Ligę wygrał MOS Wola Warszawa.

  •  
  • 08:55, 03.02.2019 r.


Kraksa na obwodnicy (zdjęcia)

Na barierkach rozdzielających jezdnie zakończyła sobotnią przejażdżkę kobieta kierująca oplem omegą na ostrołęckich numerach rejestracyjnych. Do zdarzenia doszło w sobotę po godz. 22.00 na al. Solidarności w Ostrołęce w pobliżu ronda im. Kupiszewskiego.Będzie chodnik i ścieżka rowerowa wzdłuż ulicy Goworowskiej

O wybudowanie ciągu pieszo-rowerowego wzdłuż ul. Goworowskiej, w kierunku ronda im. J. Radomskiego, z przedłużeniem do ul. Rolnej, od wielu lat wnioskowali mieszkańcy. Jest duża szansa, że inwestycja rozpocznie się jeszcze w tym roku i zakończy z końcem 2020 roku.


EUROTUR

Było blisko (wideo)

Mieszkaniec powiatu ostrołęckiego jadąc ulicą Hallera złamał przepisy ruchu drogowego, nie zatrzymując się przed przejściem dla pieszych, mimo tego, ze znajdowała się na nim kobieta. Takie zachowanie mogło doprowadzić do tragedii. Jego eksces zarejestrowała kamera samochodowa.


JBB

Osiedle Wojciechowice w zimowej scenerii (wideo z drona)

Osiedle Wojciechowice w Ostrołęce, przemysłowa część miasta - dla niektórych najbrzydsza i zaniedbywana dzielnica miasta, dla innych miejsce szczególne, czasy dzieciństwa, lata szkoły czy pracy. W zimowej scenerii, z lotu ptaka, Wojciechowice nabierają swoistego uroku.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Pomóżmy Marcinowi stanąć na nogi

Marcin to 20-letni chłopak z gminy Rzekuń, do niedawna aktywny sportowiec, niosący pomoc jako strażak Ochotniczej Straży Pożarnej w Rzekuniu. Dziś sam potrzebuje pomocy, bo w wyniku wypadku samochodowego jest przykuty do wózka inwalidzkiego.


CKZiU


Wspominamy 27 finał WOŚP w Ostrołęce (wideo)

Za nami 27 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na koncie fundacji jest już 92 mln 143 tys. 798 zł. Ostrołęka, po wielu latach, znów zagrała z orkiestrą i w naszym mieście wiele się działo. Zobacz na materiałach wideo, jak się bawiliśmy i pomagaliśmy dzieciom.


JBB

Czy śniegowy zajączek zwiastuje nadejście wiosny?

Opady śniegu jak zwykle najbardziej cieszą dzieci, które mogą wykazać się kreatywnością i ulepić bałwana. Okazuje się, że nawet na tej płaszczyźnie moda się zmienia i pośród śnieżnych rzeźb można znaleźć różne postaci. W tym przypadku ze śniegu powstał wesoły zajączek.


KredytOK


Poszukiwana para młoda na Wesele Kurpiowskie

Jak co roku, podczas Wesela Kurpiowskiego w Kadzidle, będziemy świadkami zaślubin młodej pary. W obecności mieszkańców, gości oraz mediów, ślub na kurpiowską nutę weźmie para zakochanych. Niebawem okaże się czy będzie to para autentyczna, czy role młodych odegrają aktorzy.


Świat Okien

Próg zwalniający pojawi się na ul. Koszarowej

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik odpowiedział na interpelację złożoną przez radną Grażynę Sosnowską, która apelowała w sprawie montażu progów zwalniających ruch na ulicy Koszarowej oraz ul. gen. Tomasza Turskiego. Włodarz miasta przedstawił plany dotyczące tych inwestycji.


KOBO

DKF zaprasza na seanse i spotkanie z Gregiem Zglińskim

Na małej sali ostrołęckiego kina Jantar wyświetlone będą kolejne filmy w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego Rejs. Pierwsze dwa seanse będą wyświetlone już w poniedziałek 4 lutego. Przed kinomanami Płomienie i Zwierzęta a także spotkania z cenionym reżyserem - Gregiem Zglińskim.


NOVDOM

Nowe możliwości "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa"

"Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa" to ciekawe i proste narzędzie, stworzone dla mieszkańców i policjantów. Umożliwia obywatelom zasygnalizowanie problemu w miejscu zamieszkania i pozwala policji zidentyfikować skalę i rodzaj występujących zagrożeń.


Essentia

Ponad 490 tys. zł na rewitalizację dworku w Przystani

Ponad 3,6 mln zł trafi do gmin Mazowsza na rewitalizację i remont zabytków. Pozyskanie funduszy na inwestycje możliwe jest dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Część funduszy trafi do Przystani w gminie Olszewo-Borki.


Co? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

9°C, 1009 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

56
Jakość powietrza:
Słaba

Pył PM2.5: 36 µg/m³

Pył PM10: 56 µg/m³

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.27 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8