wtorek, 24 października 2017 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Aktualności

Warsztaty dla diabetyków w OCK

Osoby chore na cukrzycę lub w stanie przedcukrzycowym w wieku co najmniej 60 lat mogą wziąć udział w projekcie "Akademia edukacyjno-terapeutyczna dla seniorów chorych na cukrzycę". W ramach zadnia odbędą się dwudniowe zajęcia w Ostrołęckim Centrum Kultury.


CKZiU

Spotkanie regionalne po raz piąty

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na V Spotkanie regionalne pt. Odkrycia archeologiczne na terenie powiatu ostrołęckiego i okolic. Wydarzenie odbędzie się w związku z 25 rocznicą śmierci archeologa Juliusza Korsaka. Prelekcję wygłosi Grzegorz Korsak.Literacki październik w ostrołęckiej bibliotece

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza mieszkańców na ciekawe imprezy literackie w październiku. Będą spotkania z cyklów Dyskusyjny Klub Książki, Literacki Album Pamięci czy Wieczór w Arce. Nie zabraknie też warsztatów poetyckich.Siostry miłosierdzia z Wilna potrzebują wsparcia

Samorząd gminy Kadzidło wystosował do ludzi dobrej woli apel o wsparcie dla sióstr ze Zgromadzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego z Wilna, które budują Dział Hospicjum Dziecięcego. Pomocy można udzielić m.in wysyłając płatny SMS.100 mln zł na drogi powiatowe

Można już składać wnioski na dofinansowanie dróg powiatowych z budżetu Mazowsza. W tym roku ruszyło największe od lat wsparcie na budowę dróg. Samorząd województwa przekaże na ten cel aż 100 mln zł. Nabór wniosków potrwa do 31 października br.Szkolenie o wzmacnianiu wychowawczej roli szkoły

Biblioteka Pedagogiczna w Ostrołęce zaprasza zainteresowanych nauczycieli na szkolenie pt. "Wzmacnianie wychowawczej roli szkoły". Poszczególne spotkania i wykłady w ramach szkolenia będą prowadzone przez pracowników biblioteki, kuratorium oraz pedagogów.Kolejna edycja "Praktyk u Marszałka" podsumowana (zdjęcia)

Podsumowano trzecią edycję "Praktyk u Marszałka". Były to trzy miesiące praktyk realizowane przez 87 studentów, którzy zakończyli przygodę z nowym i ważnymi doświadczeniami zawodowymi. Przez całe wakacje studenci poznawali m.in. specyfikę działania urzędu i jego kulturę organizacyjną.PPE czy PPK? Zwiększ swoją emeryturę z pomocą pracodawcy!

Państwowe emerytury nie będą wysokie i to nie są prognozy, ale fakt. Jeśli marzy ci się spokojna jesień życia, warto pomyśleć o dodatkowych formach oszczędzania. Z pomocą mogą przyjść PPE i PPK. Sprawdź co to jest i jak możesz z ich pomocą zwiększyć swoją emeryturę.Trwa budowa mostu zastępczego (zdjęcia, wideo z lotu ptaka)

Most zastępczy na Narwi nabiera konkretnych kształtów. Od strony ulicy Spacerowej widać już stalową konstrukcję. Przeprawę buduje ponad trzydziestu żołnierzy z 2 Inowrocławskiego Pułku Inżynieryjnego, który specjalizuje się w tego typu konstrukcjach.Komunikacja w mieście będzie darmowa. Ale co z gminami? (zdjęcia)

Radni miasta niemal jednogłośnie zdecydowali, że w Ostrołęce będzie darmowa komunikacja. Uchwała wywołała jednak gorącą dyskusję, pojawiło się mnóstwo pytań m.in. o konkretną datę wprowadzenia bezpłatnych przejazdów, a także o los gmin, do których dojeżdżają autobusy MZK.


Iskierka

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Kolorem zielonym zaznaczyliśmy najniższą, a kolorem czerwonym najwyższą cenę danego rodzaju paliwa.

Zderzenie forda z mikrosamochodem w Kadzidle (zdjęcia)

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną zderzenia dwóch pojazdów na ulicy Kościuszki w Kadzidle. Według ustaleń funkcjonariuszy policji, do stłuczki doprowadziła młoda mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Nikt nie odniósł poważnych obrażeń.Ogłoszenie o drugiej licytacji nieruchomości

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrołęce Beata Pepłowska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że 27 października 2017 r. o godz. 10.00 w budynku Sądu Rejonowego w Ostrołęce przy ul. Mazowieckiej 3 (sala XI), odbędzie się druga licytacja nieruchomości.Uwaga. W sobotę stary most chwilowo nieczynny

Urząd Miasta w Ostrołęce zapowiada utrudnienia na starym moście w związku z budową przeprawy zastępczej. W sobotę 7 października w godzinach od 4.00 do 6.00 przeprawa będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Kierowcy muszą się liczyć z wykorzystaniem objazdów.

Korona zagra z Pogonią II Siedlce. Wytypuj wynik

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu 10 kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie północnej zmierzą się z Pogonią II Siedlce. Podopiecznych trenera Marcina Truszkowskiego czeka niezwykle trudne zadanie w walce o kolejne trzy punkty. Jakim wynikiem zakończy się starcie na Witosa?

  •  
  • 12:13, 06.10.2017 r.


KS CK Troszyn kontra Tęczą Ojrzeń. Wytypuj wynik

Piłkarze KS CK Troszyn w spotkaniu 10 kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka zmierzą się na stadionie przy ulicy Słowackiego z Tęczą Ojrzeń. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego powalczą o ważne punkty i miejsce w ścisłej czołówce tabeli.

  •  
  • 12:10, 06.10.2017 r.


Rzekunianka, Świt, Kurpik i Bartnik walczą o punkty

Spotkanie ósmej kolejki A klasy pomiędzy Rzekunianką Rzekuń a KS Wąsewo będzie najciekawszą konfrontacją w naszym regionie na tym szczeblu rozgrywek. Obie drużyny nie mogą być zadowolone z początku rundy jesiennej. Kto dopisze do swojego dorobku kolejne punkty?

  •  
  • 12:09, 06.10.2017 r.


Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Albert Krajewski, lat 28, nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w piątek 6 października w kościele pw. Zbawiciela Świata w Ostrołęce o godz. 13.30.


JBB

Narew i Korona przed kolejnymi meczami w B klasie

Kolejne spotkanie w rozgrywkach B klasy w grupie Ostrołęka czekają piłkarzy z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego. Do ciekawego starcia dojdzie w Wąsewie, gdzie Wymakracz Długosiodło zmierzy się z liderem rozgrywek Koroną II Ostrołęka.

  •  
  • 12:03, 06.10.2017 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Pensjonat Wioletta Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić