wtorek, 24 października 2017 r., imieniny Marcina, Rafała, Arety

Aktualności

Zderzenie dwóch pojazdów na ulicy Bogusławskiego

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło na ulicy Bogusławskiego w Ostrołęce. Według wstępnych ustaleń ostrołęckich policjantów, przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.Zainaugurowano Ostrołęcki Festiwal Fotografii (zdjęcia)

Po raz dziewiąty w Ostrołęce odbywa się festiwal fotografii, skierowany do wszystkich miłośników i pasjonatów wykonywania zdjęć i chwytania rzeczywistości w kadry. Wydarzenie rozpoczął wernisaż wystawy fotografii w Galerii Ostrołęka.Potrącenie na pasach. Kobieta w szpitalu (zdjęcia)

Ostrołęczanka została zabrana do szpitala na skutek potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Goworowskiej w Ostrołęce. Poszkodowana została uderzona przez samochód marki Kia, którym kierował 46-letni ostrołęczanin.Promocja książki Jerzego Kijowskiego w MBP (zdjęcia)

Na ostrołęckim rynku ukazała się kolejna propozycja książkowa od dr. Jerzego Kijowskiego. Ten niezwykle płodny autor przedstawił tym razem pozycję, która w ciekawy sposób opisuje nasz powiat i poszczególne gminy. Swoją książkę promował podczas Wieczoru w Arce.Zbiórka pieniędzy dla poszkodowanych w Ratajach

W najbliższą niedzielę 8 października mieszkańcy gminy Olszewo-Borki będą mogli wspomóc datkiem osoby poszkodowane w pożarze w miejscowości Rataje. Po każdej mszy świętej przy kościele w Nowej Wsi prowadzona będzie zbiórka pieniędzy.Jubileusz długoletniego pożycia w Goworowie

W gminie Goworowo swoje święto obchodziły małżeństwa, którym udało się szczęśliwie wytrwać w związku przez 50, 60 i 65 lat. Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego świętowało dwadzieścia par. Towarzyszyły im władze samorządowe oraz rodzina i bliscy.Szczeniak szuka domu

Czytelniczka prosi o pomoc w znalezieniu domu dla szczeniaka. Piesek ma mniej więcej cztery miesiące, jest bardzo przyjazny i mądry. Bardzo lubi zabawy z dziećmi. Niestety jeśli nie znajdzie właściciela trafi do schroniska. Tel. kontaktowy 516-586-375.

Wydział Gier MZPN zabrał i... oddał punkty Koronie

Piłkarze Korony Ostrołęka w spotkaniu ósmej kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej w grupie pokonali MKS Przasnysz 1:0. Na środowym posiedzeniu Wydziału Gier Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej została podjęta decyzja o odebraniu trzech punktów Koronie.

  •  
  • 08:25, 06.10.2017 r.

JBB

El. MŚ: Polska z wygraną, 50-tka Lewandowskiego

W meczu dziewiątej kolejki fazy grupowej eliminacji do mistrzostw świata w Rosji piłkarska reprezentacja Polski pokonała Armenię w Erywaniu 6:1. Bohaterem starcia z ekipą z Kaukazu Południowego, był Robert Lewandowski. 29-latek zaliczył hat-tricka.

  •  
  • 20:12, 05.10.2017 r.


Kredyty gotówkowe z atrakcyjną stopą procentową

Kredyt gotówkowy jest produktem finansowym pozwalającym na pożyczenie pieniędzy z banku na dowolny cel. W takim razie warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych produktów, dzięki którym możemy między innymi wyprostować swoją sytuację finansową.iPhone 7 - dlaczego warto go mieć?

Smukły w swojej prostocie, wydajny a zarazem elegancki iPhone 7 to marzenie wielu współczesnych nastolatków, ale i dorosłych. Choć nie jest to najnowszy model, wciąż świetnie się sprzedaje i kusi klientów dobrymi parametrami i trwałością.

Ulice Blachnickiego i Pomian potrzebują remontu

Do prezydenta miasta systematycznie napływają wnioski i prośby o remont głównych arterii na osiedlu Centrum i Pomian. Tym razem dwie interpelacje złożył radny Michał Skowroński, który prosi o uwzględnienie w przyszłorocznym budżecie naprawy ulic Blachnickiego i Pomian.


JBB

Spotkanie z pasją Mateusza Frydrycha już w sobotę (wideo)

W sali kameralnej OCK odbędzie się wyjątkowe spotkanie z pasjonatem drewna oraz konstruktorem gitar - Mateuszem Frydrychem. Uczestnicy spotkania będą mogli nie tylko obejrzeć prezentację projektu, ale też porozmawiać z autorem i zagrać na gitarze jego projektu.Kradli szyny. Grozi im do kilku lat więzienia (wideo)

Do pięciu lat więzienia grozi czterem mężczyznom i kobiecie, zatrzymanym przez służby mundurowe na kradzieży szyn z torowiska pomiędzy stacjami PKP Zabiele Wielkie a Jastrząbka. Wartość strat oszacowano na około 20 tys. zł. Postępowanie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce.Jubileusz 90-lecia OSP Borawe (zdjęcia)

Strażacy ochotnicy z Borawego (gm. Rzekuń) obchodzili uroczystość 90-lecia powstania jednostki i nadania sztandaru. Podczas wydarzenia przekazano też średni samochód ratowniczo-gaśniczy. Obchody rozpoczęły się mszą świętą, którą odprawił ksiądz Andrzej Kowalewski.

Dyrektor ostrołęckiego szpitala z zarzutami

Wojciech M., dyrektor szpitala w Ostrołęce został oskarżony o zmowę przetargową. Chodzi o popełnienie przestępstw przy organizacji i przebiegu przetargów dotyczących usług kompleksowego utrzymania czystości i dezynfekcji ostrołęckiej placówki szpitalnej.Sesja w Rzekuniu z udziałem komendanta WKU (zdjęcia)

Za nami kolejna sesja rady gminy Rzekuń. Radni, poza zaplanowanymi punktami obrad, wysłuchali także prelekcji komendanta WKU w Ostrołęce ppłk. Krzysztofa Gemzy. Wójt pożegnał także wieloletnią dyrektor gminnej biblioteki w Rzekuniu - Agnieszkę Majdecką.
Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.16 zł

4.85 zł

4.34 zł

1.93 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Da Grasso Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić