poniedziałek, 22 lipca 2019 r., imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii

Aktualności

Kibice wybrali najlepszego piłkarza Narwi

W głosowaniu kibiców na najlepszego piłkarza Narwi Ostrołęka zwyciężył Konrad Sobotka. Pomocnik niebiesko-czerwonych wyprzedził w klasyfikacji Pawła Kuzię i Mateusza Pełtaka. Odkryciem minionego sezonu w ostrołęckim zespole został Paweł Skarzyński.

  •  
  • 09:35, 04.07.2019 r.


Weekend promocji w sklepach "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia"

Sklepy "Prim Market" i "Wiejska Wędzarnia" zachęcają do skorzystania z weekendowej promocji. W ofercie produkty w supercenach: łopatka bez kości po 12,99 zł/kg, parówki Paryżanki drobiowe za 10,99 zł/kg, ziemniaki młode w cenie 2,49 zł/kg, śmietana 18% z Piątnicy tylko 1,69 zł/200 g.Spektakl "Kto pokona smoka?"

Ostrołęckie Centrum Kultury po raz kolejny zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta na spektakl. Tym razem widowisko nosi tytuł "Kto pokona smoka?". W role bohaterów wcielą się artyści z Teatru Itakzagramy. Przedstawienie zostanie wystawione w najbliższą niedzielę przy "Kupcu".Uwaga! Przerwy w dostawie prądu w Ostrołęce i powiecie

W najbliższym czasie mieszkańcy Ostrołęki i regionu mogą spodziewać się przerw w dostawie energii elektrycznej. Prąd zostanie wyłączony m.in. w Ostrołęce, Łysych, Drężewie, Krukach, Zabrodziu. Utrudnienia na terenie poszczególnych miejscowości potrwają od 3 do 8 godzin.


ZSP Troszyn

Kolejne dofinansowanie dla gminy Czarnia

Gminie Czarnia udało się zdobyć kolejne dofinansowanie. Tym razem fundusze pochodzą z programu "Mias Mazowsze 2019” i będą przeznaczone na szereg zadań m.in. na budowę energooszczędnego oświetlenia ulicznego czy remont sali przeznaczonej na świetlicę wiejską.


JBB

Szczęśliwy finał poszukiwań

Komenda Miejska Policji w Ostrołęce poinformowała o szczęśliwym zakończeniu poszukiwań zaginionego, 29-letniego mieszkańca gminy Olszewo-Borki. Policja skierowała specjalne podziękowania do osób, które zaangażowały się w poszukiwania mężczyzny.


KamilaMeble

Pożar w warsztacie (zdjęcia)

Czarny, gryzący dym przez kilkadziesiąt minut unosił się nad osiedlem Centrum w Ostrołęce. Przy ulicy ks. Pędzicha doszło do pożaru w warsztacie.Polsko-ukraińskie dni sąsiedztwa

Delegacja powiatu ostrołęckiego wzięła udział w uroczystościach poświęconych współpracy transgranicznej samorządów polskich i ukraińskich. Na spotkanie w ramach dni sąsiedztwa polsko-ukraińskiego udało się dwóch przedstawicieli samorządu. Powiat ostrołęcki bierze udział w programie "Partnerstwo dla rozwoju".Letnie kino na pasażu przy "Kupcu"?

Radny Mariusz Łuba zgłosił prezydentowi Ostrołęki pomysł na zorganizowanie - we współpracy z OCK - letniego kina. Doskonałym miejscem - według samorządowca - byłaby scena przy "Kupcu". - Wystarczyłoby wywiesić biały materiał oraz rozstawić ławeczki - napisał w interpelacji.


NOVDOM

Rozkład jazdy "Radosnego Świetlicobusu"

"Radosny Świetlicobus" zagości na kolejnych ostrołęckich osiedlach. Mobilna świetlica przyciąga wiele chętnych do zabawy dzieci. Najmłodsi mogą korzystać z zabawek i gier dydaktycznych oraz brać udział w zabawach ruchowych. To wszystko pod bacznym okiem pedagogów i wolontariuszy.Wakacyjne Poranki filmowe w kinie Jantar

Wakacyjny czas to dla dzieci okres wypoczynku, aktywnego spędzania czasu, ale też dobry moment aby nadrobić filmowe zaległości. Kino Jantar, jak co roku, zaprasza na wakacyjne seanse dla najmłodszych. W cyklu Poranki filmowe, dzieci zobaczą dziewięć produkcji filmowych.


CKZiU

Rozstanie Macieja Kleczkowskiego z PO już pewne

Maciej Kleczkowski, obecny wiceprezydent Ostrołęki oraz wieloletni działacz Platformy Obywatelskiej, nie jest już w strukturach partii. W czerwcu tego roku o wykluczeniu go z partyjnych szeregów zadecydował Mazowiecki Sąd Koleżeński PO.Apel policji dotyczący zdarzeń drogowych

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce proszą kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i skupienia w miejscach zdarzeń drogowych. Tłumy gapiów czasem utrudniają pracę policji podczas prowadzenia czynności dochodzeniowych w miejscach wypadków.


Granity Kowalczyk

Praktyki u marszałka już rozpoczęte (zdjęcia)

Ruszyła piąta już edycja "Praktyk u Marszałka" czyli wakacyjnej pracy dla studentów z terenu Mazowsza. W urzędach marszałkowskich młodzi będą zdobywać cenne doświadczenie, poznawać nowych ludzi i nabywać umiejętności. Praktyki prowadzone są także w Ostrołęce.Antonina Pliszka z Czarni obchodziła setne urodziny (zdjęcia)

Wtorek 2 lipca był dla pani Antoniny Pliszki z Czarni dniem wyjątkowym i niezwykle uroczystym. Dostojna jubilatka obchodziła bowiem swoje setne urodziny. Z tej okazji panią Antoninę odwiedzili rodzina, bliscy, przedstawiciele władzy samorządowej oraz zaproszeni goście.Interpelacja w sprawie ujawnienia wydarzeń, jakie zaszły w OPK

Na biurko prezydenta Ostrołęki wpłynęła kolejna interpelacja. Tym razem pismo złożyła radna Ewa Żebrowska-Rosak. Chodzi o ujawnienie przez włodarza miasta na portalu społecznościowym wydarzeń, jakie zaszły w Ostrołęckim Przedsiębiorstwie Komunalnym (2 maja br.).Zaginął Paweł Dąbkowski

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce poszukują 29-letniego mieszkańca gminy Olszewo-Borki Pawła Dąbkowskiego. Mężczyzna 1 lipca br. wyjechał o godz. 19.00 z miejsca zamieszkania białym mercedesem sprinterem. Zaginiony do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.Dożywocie za okrutne zabójstwo

Ostrołęcki sąd wydał wyrok w sprawie Mariusza G. i Mateusza K. Mężczyźni po uprzednim pozbawieniu wolności Pawła P., ze szczególnym okrucieństwem dokonali jego pobicia, a następnie założyli na głowę foliową torbę, zaciskając ją taśmą, co w konsekwencji skutkowało zgonem pokrzywdzonego.KS CK Troszyn z planem sparingów

W poniedziałek 8 lipca po raz pierwszy piłkarze KS CK Troszyn będą trenować pod okiem nowego trenera. Przed Marcinem Truszkowskim zadanie zbudowania drużyny na miarę walki o najwyższe cele w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

  •  
  • 10:04, 03.07.2019 r.


Srebrna młoda Korona w Augustów Cup 2019

Młodzi piłkarze Korony Ostrołęka z rocznika 2010 zajęli drugie miejsce w Augustów Cup 2019. Do rywalizacji w zawodach przystąpiły dwadzieścia cztery zespoły. Podopieczni trenera Piotra Karczewskiego w całym turnieju ustąpili miejsca tylko Błoniance Błonie.

  •  
  • 10:04, 03.07.2019 r.


Dodatkowa opieka na ostrołęckich orlikach

Na wszystkich siedmiu ostrołęckich orlikach przez pierwszy miesiąc wakacji sprawowana będzie dodatkowa opieka nad dziećmi i młodzieżą. Animatorzy będą do dyspozycji w godz. 10.00-14.00 oraz 16.00-22.00 od poniedziałku do piątku oraz w weekendy.

  •  
  • 10:04, 03.07.2019 r.

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

5.08 zł

5.41 zł

5.04 zł

1.99 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Sklep Pierogownia Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8