wtorek, 17 września 2019 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Aktualności


Łomşa

WSSE

Trwa nadzwyczajna sesja rady miasta (transmisja na żywo)

Radni miejscy zasiedli do obrad. Podczas nadzwyczajnej sesji, wysoka rada pochylił się nad sprawami oświatowymi m.in. wynagradzania nauczycieli czy wymiaru godzin dydaktycznych. Podjęto też uchwały dotyczące zmian w budżecie na 2019 rok oraz wieloletniej prognozie finansowej na lata 2019-2036.


NOVDOM


We wtorek pogrzeb Arkadiusza Kuśmierczyka

Do wieczności odszedł Arkadiusz Kuśmierczyk, pracownik GOKSiR w Goworowie, gitarzysta zespołów Zupa Grzybowa i Nie Oni Jedni, muzyk sesyjny i weselny. Uroczystości pogrzebowe śp. Arkadiusza Kuśmierczyka odbędą się we wtorek 3 września br. w Goworowie.


MEBPOL

WSAP

"Jarmarki Czerwińskie" z mnóstwem atrakcji (zdjęcia, wideo)

Mieszkańcy Czerwina i okolic wzięli udział w gminnej imprezie plenerowej "Jarmarki Czerwińskie", kolejnej edycji wydarzenia, które rokrocznie przyciąga rzesze fanów dobrej zabawy i skocznej muzyki. W programie imprezy były m.in. występy kabaretów oraz koncerty zespołów discopolowych.Koncert "Capella" w ramach "Sacrum et Musica" (zdjęcia, wideo)

Ostrołęczanie wysłuchali koncertu "Capella", w ramach festiwalu "Sacrum et Musica". W sali Ostrołęckiego Centrum Kultury pojawili się miłośnicy muzyki kameralnej, którzy entuzjastycznie przyjęli tegoroczną edycję wydarzenia organizowanego przez Filharmonię Kameralną im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.Tytoniowa kontrabanda w Ostrołęce zlikwidowana

Dobre działanie ostrołęckich policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją pozwoliło na zabezpieczenie blisko 20 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Do sprawy zatrzymano 60-letnią kobietę.


pegas oil

Essentia

Zderzenie dwóch aut zakończone dachowaniem

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś rano na drodze krajowej nr 53. Według ustaleń ostrołęckich funkcjonariuszy policji, 77-letni mężczyzna zjechał fiatem na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z audi, którym kierował 23-letni ostrołęczanin. Po stłuczce fiat dachował.Niewybuch w Troszynie. Zarządzono ewakuację (aktualizacja)

Ostrołęccy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące ujawnienia niewybuchu w Troszynie. Na miejsce pojechali funkcjonariusze z grupy rozminowania minersko-pirotechnicznego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce oraz saperzy. Zarządzono ewakuację około 100 osób.
Terapia

Liga okręgowa: Narew już trzecia, KS CK wciąż szósty (wyniki, tabela)

Narew Ostrołęka pnie się do góry w tabeli ligowej rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego po zwycięstwie w Ojrzeniu awansowali na trzecią pozycję. KS CK Troszyn po remisie ze Żbikiem jest szósty.

  • Wyświetleń: 3788
  • 09:45, 02.09.2019 r.

KamilaMeble

Kwiatowe ÂŁÂąki

34 bramki na inaugurację rozgrywek B klasy! (zdjęcia, wyniki, tabela)

Grad goli zobaczyli kibice w meczach piłkarskiej B klasy w grupie Ostrołęka. Najwięcej bramek padło w Baranowie, gdzie miejscowy Świt w derbowym spotkaniu pokonał GLKS Lelis 11:0. Zwycięstwa na swoim koncie zanotowali również zawodnicy Kurpika i Orza.

  • Wyświetleń: 3638
  • 09:45, 02.09.2019 r.


Jantar wygrywa na inaugurację sezonu w Otwocku (wyniki, tabela)

Podopieczne trenera Rafała Koska z dobrej strony zaprezentowały się w pierwszej kolejce III ligi kobiet w grupie mazowieckiej. Jantar Ostrołęka w wyjazdowym starciu pokonał Vulcan Wólka Mlądzka 6:2. Mecz został rozegrany na stadionie w Otwocku.

  • Wyświetleń: 2390
  • 09:45, 02.09.2019 r.

PWSIP

Bezpieczna droga do szkoły

Dziś rozpoczęły się ogólnopolskie działania kontrolno-prewencyjne wspierane akcją informacyjno-edukacyjną pn. "Bezpieczna droga do szkoły". Ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym w rejonach szkół i placówek oświatowo-wychowawczych w początkowym okresie nauki.


Eldor

Kalendarz szkolny 2019/2020. Które dni będą wolne?

Wakacje dobiegły końca i uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele rozpoczynają dziś nowy rok szkolny. Ministerstwo Edukacji Narodowej przedstawiło kalendarz na rok szkolny 2019/2020, z którego dowiemy się m.in. które dni będą wolne od nauki.Kadzidło: awanse nauczycielskie

Aneta Maria Wielechowska, nauczycielka Szkoły Podstawowej w Wachu oraz Magdalena Aldona Kaliszewska, nauczycielka Zespołu Placówek Oświatowych w Kadzidle, potwierdziły przed komisją egzaminacyjną, swój nauczycielski talent, wysokie umiejętności, świeże spojrzenie na dzisiejszą szkołę.


CKZiU

Początek roku szkolnego w Ostrołęce. Zdjęcia ze wszystkich szkół!

Ponad 10 tysięcy uczniów rozpoczyna dziś nowy rok szkolny w ostrołęckich szkołach podstawowych i średnich. Po dwóch miesiącach wakacji wracają do szkolnych ław. Na dzieci i młodzież czekają nowe wyzwania, pomysły, nowe przyjaźnie, a przede wszystkim edukacja i pozyskiwanie wiedzy.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.96 zł

5.25 zł

4.97 zł

1.94 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Klassic Sprawdź pełne menu

ReklamaUrząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8