piątek, 14 grudnia 2018 r., imieniny Alfreda, Izydora, Alfredy

Renault

Aktualności

Ostre strzelanie w meczach NLF (zdjęcia, wideo)

Do kolejnych ciekawych meczów doszło podczas drugiej kolejki Nocnej Ligi Futsalu. Liderem pozostają piłkarze Stacji Paliw Deptuła, którzy pokonali Farmaceutów 4:0 po dwóch trafieniach Pawła Kuzi i Przemysława Śnietki. Ex aequo pierwsze zajmuje MMWM Ostrołęka

  •  
  • 10:28, 25.11.2018 r.

CKZiU

Dużo emocji i bramek w "Harabaszu" (zdjęcia, wideo)

Pierwszy dzień rywalizacji w turnieju im. Aleksandra Harabasza był niezwykle ciekawy i emocjonujący. W zawodach zaprezentowało się dwanaście zespołów z kilku województw z rocznika 2006, które bardzo ambitnie walczyły o każdy punkt. Kto zwyciężył w swoich grupach?

  •  
  • 10:28, 25.11.2018 r.


Szczypiorniści Trójki bez punktów z Warszawianką

Nękani kontuzjami i urazami piłkarze ręczni ostrołęckiej Trójki w wyjazdowej konfrontacji jedenastej kolejki II ligi musieli uznać wyższość KS Warszawianka Warszawa 26:31. W efekcie podopieczni grającego trenera Rafała Niećki doznali czwartej porażki w obecnym sezonie.

  •  
  • 10:27, 25.11.2018 r.

NOVDOM

Pracowita sobota strażaków

Bardzo pracowita była ostatnia doba dla strażaków z Ostrołęki i powiatu. W regionie doszło do pięciu zdarzeń, w tym jednego drogowego i dwóch pożarów. Dwie interwencje w bloku przy ul. Padlewskiego w Ostrołęce dotyczyły dziwnego zapachu i dymu.Śpiewające życzenia dla wójta gminy Goworowo (wideo)

Pierwsza sesja Rady Gminy Goworowo zakończyła się bardzo miłym akcentem. Mieszkanka gminy - sołtyska najpierw pogratulowała sukcesu nowemu wójtowi - Piotrowi Kosiorkowi, a następnie złożyła mu życzenia w nietypowej formie. Zaśpiewała religijną pieśń "Życzymy, życzymy".


WSAP2018

Prowokacja na drodze. Jak reagują kierowcy na wypadek? (wideo)

Funkcjonariusze policji zaangażowali się w akcję prowokacyjną, która miała na celu sprawdzenie, jak uczestnicy ruchu drogowego zachowują się w sytuacji, gdy są świadkami wypadku. Przygotowany materiał skłania do refleksji - czy umiemy zachować się w podobnej sytuacji?Kwiatowe Łąki

Wieczór autorski Małgorzaty Sambor-Cao

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na wieczór autorski Małgorzaty Sambor-Cao. Autorka zaprezentuje swoją nową książkę pt. "Punkt zwrotny". Przed i po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki wraz z autografem.Rzekuń: zostań superczytelnikiem

Każdy, kto odwiedza Gminną Bibliotekę Publiczną w Rzekuniu lub jej filie w Laskowcu i Borawem, może otrzymać zaszczytny tytuł Superczytelnika. Placówka zorganizowała bowiem konkurs dla najmłodszych czytelników i zachęca do sięgania po książki.Zmierz się z problemem przemocy (wideo)

Nie ma kraju czy społeczności, które nie byłyby dotknięte przemocą. Przemoc jest obecna w domach, w szkołach, w pracy i w instytucjach. Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej zorganizowało konferencję poświęconą temu problemowi.Konkurs "Policjanci w służbie historii"

Instytut Pamięci Narodowej oraz Komenda Główna Policji zapraszają uczniów klas mundurowych do udziału w konkursie pod nazwą "Policjanci w służbie historii". Nagrodą będzie udział w zagranicznym wyjazdowym seminarium edukacyjnym.


EUROTUR

ZUS: Elektroniczne zwolnienia w pigułce

Zmiany w wystawianiu elektronicznych zwolnień lekarskich zbliżają się wielkimi krokami. Od 1 grudnia pacjent nie otrzyma już papierowego zielonego zwolnienia lekarskiego, w zamian medyk wystawi mu e-ZLA. Jest to wygodniejsza forma zarówno dla lekarza, pacjenta jak i pracodawcy.


JBB

Sukcesja firmy po śmierci właściciela będzie prostsza

Od dziś obowiązuje nowelizacja ustawy o sukcesji firm rodzinnych, która umożliwi sprawne kontynuowanie działalności przedsiębiorstwa po śmierci jego właściciela. Adresatem rozwiązań są ponad 2 mln przedsiębiorców, z których ponad 230 tys. ukończyło już 65 lat.Korona na Witosa z cennym trofeum (zdjęcia, wideo)

Piłkarze Korony Ostrołęka w finale Pucharu Polski w okręgu Ciechanów-Ostrołęka pokonali MKS Przasnysz 2:0 i wywalczyli po raz pierwszy w historii klubu to cenne trofeum. Na stadionie przy ulicy Witosa kibice byli świadkami ciekawej i emocjonującej rywalizacji.

  •  
  • 17:49, 24.11.2018 r.


Poważny wypadek w Rydzewie (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala na skutek poważnego zderzenia trzech samochodów osobowych, do którego doszło w sobotni poranek na drodze Ostrołęka-Łomża. Młody, zaledwie 21-letni, kierowca doprowadził do zderzenia z jadącymi z naprzeciwka skodą i oplem.O obłudzie i kulturze na inauguracyjnej sesji rady miasta

Wypowiedź nowego wiceprzewodniczącego rady miasta Stanisława Szatanka na długo pozostanie w pamięci niektórych radnych. Podczas burzliwej dyskusji dotyczącej ustalenia wysokości pensji prezydenta Łukasza Kulika, nazwał ich "obłudnikami".


Agrometal

Szukamy dziennikarza sportowego

"Moja Ostrołęka" - największy w regionie dziennik internetowy - zatrudni osobę na stanowisko dziennikarza sportowego. Praca w naszym serwisie to stabilna możliwość rozwoju osobistego i podejmowania nowych wyzwań w zgranym i doświadczonym zespole.


PWSIPJBB

Smog w Ostrołęce pod stałym nadzorem

Na specjalnej podstronie prezentujemy aktualne wartości jakości powietrza ze wszystkich czujników smogu zainstalowanych na terenie Ostrołęki. Odświeżona strona jest czytelna, dopasowana do telefonów komórkowych i nie wymaga instalowania żadnego oprogramowania.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.92 zł

5.19 zł

5.23 zł

2.40 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić