wtorek, 19 lutego 2019 r., imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta

Aktualności

Wernisaż wystawy "Świat zmysłów"

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce zaprasza na ciekawy wernisaż interaktywnej wystawy pod nazwą "Świat zmysłów", adresowany do odbiorców w różnym wieku. Będzie to okazja do zapoznania się z zasadami działania naszych zmysłów.

Ostrołęcka biblioteka zaprasza w lutym (program)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprasza na wydarzenia literackie w lutym. Nie zabraknie prezentacji książek, warsztatów czytelniczych, lekcji literackich czy spotkań z poetami. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.Rusza kwalifikacja wojskowa w 2019 roku na Mazowszu

Urząd Miasta w Ostrołęce, w oparciu o Rozporządzenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji i Ministra Obrony Narodowej oraz obwieszczenia wojewody mazowieckiego informuje, że od 4 lutego do 26 kwietnia br. przeprowadzona zostanie kwalifikacja wojskowa.


CKZiU


Wybieramy najlepsze smaki Mazowsza

Ruszyła kolejna edycja konkursu na najsmaczniejsze wyroby wytwarzane przez mazowieckich producentów. Naturalne sery, zdrowotne nalewki czy tradycyjne wędliny to produkty, które mają szansę na wyróżnienie Laurem Marszałka Województwa Mazowieckiego.Jak postępować, gdy dziecko jest przeziębione?

Przeziębienie u dziecka to powszechne zjawisko. Prawie każdy maluch doświadcza go nawet kilka razy w roku, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Nie jest to niepokojąca sytuacja, chyba że występuje wysoka gorączka. Niemniej jednak trzeba wiedzieć, jak postępować.Sklep zielarski online - dlaczego warto z niego korzystać?

Zioła od zawsze były obecne w medycynie ludowej. Już w starożytności stosowano różnego rodzaju mikstury lecznicze. Wykorzystywano je przez wieki, ale im bardziej współczesna medycyna gnała do przodu, tym bardziej zioła odchodziły na bok.Jak skutecznie uczyć się języków obcych?

Jeśli szukasz sprawdzonych zasad dotyczących nauki języków obcych to świetnie trafiłeś! W poniższym artykule zapoznasz się z najlepszymi regułami, które pomagają skuteczniej uczyć się słownictwa, gramatyki i wszystkiego co związane z językami obcymi.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Jak zaoszczędzić na zakupach?

We współczesnym świecie niezwykle ważna jest prezencja, a odpowiedni wygląd pomaga nie tylko w życiu prywatnym, lecz i zawodowym. Do tego dochodzą przecież kwestie żywności, mebli i dodatków do domu, prezentów, środków do czyszczenia - i wielu innych.Inwestowanie w nieruchomości - jak zacząć?

Wiele osób zastanawia się nad tym, w jaki sposób zabezpieczyć się na przyszłość pod względem finansowym. Jednym z rozwiązań jest zainwestowanie w nieruchomość. To najbardziej rozsądne rozwiązanie, które może wygenerować odpowiedni zysk, ale jednocześnie jest bezpieczne.


Spektakl

Gdzie pożyczyć pieniądze w weekend?

W końcu nadszedł upragniony weekend, jednak niespodziewane wydatki nie pozwalają Wam w pełni się nim cieszyć? Na pewno trudno jest w dni wolne od pracy pożyczyć potrzebne pieniądze. Jednak kto powiedział, że jest to całkiem niemożliwe?Walentynki w restauracji "Diamentowa"

Restauracja "Diamentowa" zachęca do wspólnego świętowania Dnia Zakochanych. Spędź walentynki w wyjątkowy sposób we wspaniałym miejscu. Tylko tego dnia w menu znajdziecie wspaniałe potrawy tj. "Miłosne westchnienia", "Gra wstępna" czy "Pocałunek Afrodyty".


EUROTUR

Zaprezentowano książkę o Stanisławie Pajce (zdjęcia)

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostrołęce zaprosiła na prezentację książki pt. "Wpisani w życie Twoje Stanisławie. Wspomnienia o dr. Stanisławie Pajce". Książkę pod redakcją doktora Jerzego Kijowskiego wydało Ostrołęckie Towarzystwo Naukowe.
NOVDOM

Aktualne ceny paliw

Nie przepłacaj za paliwo. Tankując do pełna, dzięki naszemu zestawieniu, możesz zaoszczędzić nawet kilkanaście złotych. Sprawdź aktualne ceny paliw w Ostrołęce. Nasz algorytm został poprawiony, aby zapobiegać promowaniu stacji stosujących ceny dumpingowe.Policjanci odzyskali skradziony rower

Do dość zuchwałej kradzieży, bo tuż po południu, w centrum miasta oraz w miejscu, gdzie przemieszcza się bardzo dużo osób, doszło wczoraj w rejonie Galerii Bursztynowej w Ostrołęce. Skradziono rower marki Arkus Romet. Sprawca został szybko wytypowany.


Essentia

Ostrołęcka policja poszukuje świadków zdarzeń

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie miasta oraz powiatu. Osoby, mające informacje na ten temat wskazanych wydarzeń proszone są o kontakt z KMP w Ostrołęce.


Świat Okien

Odeszli do wieczności

W ostatnich dniach do wieczności odeszli:
Zdzisław Rak, lat 61, nabożeństwo żałobne odprawione zostało w piątek 1 lutego w kaplicy domu pogrzebowego przy ul. Kujawskiej w Ostrołęce.


KamilaMebleCo? Gdzie? Kiedy?

Pogoda

bezchmurnie

-2°C, 1015 hPa

bezchmurnie

Kamery online

Oglądaj na żywo

Smog

0
Jakość powietrza:
Bardzo dobra

Pył PM2.5: 0 µg/m³

Pył PM10: 0 µg/m³

Wilgotność: 0 %

Szczegóły »

Społeczność

Usługi

Komunikacja

Medycyna

Handel

Edukacja

Finanse

Pozostałe

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.10 zł

2.27 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8