piątek, 26 kwietnia 2019 r., imieniny Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

AktualnościPolicyjny pościg za kierowcą opla. Miał prawie 2,5 promila

Prawie trzykrotnie przekroczył dozwolona prędkość i nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Był też kompletnie pijany. Miał w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. Dzięki sprawnym działaniom funkcjonariuszy, mieszkaniec powiatu ostrołęckiego nie uniknie odpowiedzialności karnej.UKS Atria: Wytańczyli medale w Ełku

W ostatni weekend młodzi tancerze z UKS Atria Ostrołęka rywalizowali w X Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego "O puchar prezydenta Ełku". Przed podopiecznymi Katarzyny Orlickiej kolejne starty, w tym na turnieju międzynarodowym w Karpaczu.

  •  
  • 12:54, 11.04.2019 r.

JBB

Pijany ostrołęczanin kierował mercedesem

Policjanci z Ostrołęki po raz kolejny udaremnili jazdę pijanemu kierowcy. Młody ostrołęczanin kierował mercedesem mając w organizmie ponad promil alkoholu. Oprócz tego, że był nietrzeźwy, rozmawiał przez telefon, nie korzystając z zestawu głośnomówiącego.Przerwy w dostawie prądu

Rejon Energetyczny w Ostrołęce udostępnił kolejną listę miejsc, gdzie w najbliższym czasie wyłączony będzie prąd. Przerw w dostawie energii elektrycznej mogą się spodziewać mieszkańcy m.in. gmin Myszyniec, Goworowo, Kadzidło czy Baranowo.Oddali hołd tym, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej

Delegacja powiatu ostrołęckiego uczciła dziewiątą rocznicę katastrofy smoleńskiej. Oddała hołd 96 osobom, które zginęły, składając kwiaty na skwerze im. śp. Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego, pod tablicą upamiętniającą wizytę prezydenta w Ostrołęce.


Fundacja Razem

MOPR w Ostrołęce zaprasza po odbiór Kart Dużej Rodziny

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Ostrołęce zaprasza po odbiór Karty Dużej Rodziny. Chodzi o karty na które wnioski mieszkańcy złożyli do 20 marca 2019 r. Urząd informuje, że awarii uległ ogólnopolski system teleinformatyczny, który odpowiadał za powiadomienia SMS.Funkcjonariusze zakładu karnego na Jasnej Górze (zdjęcia)

W Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze już po raz szesnasty został zorganizowany Motocyklowy Zlot Gwiaździsty im. Ułana Zdzisława Peszkowskiego. Wzięli w nim udział m.in. funkcjonariusze Zakładu Karnego w Przytułach Starych.Na osiedlu Łazek duża frekwencja wyborcza i duże zmiany (zdjęcia)

Mieszkańcy osiedla Łazek licznie przybyli na zebranie wyborcze do rady osiedla. W sali konferencyjnej miejskiego ratusza, przy pełnej sali, przeprowadzono wybory. Okazało się, że zainteresowanie mieszkańców przełożyło się na niemal całkowitą wymianę składu rady osiedla.


Essentia

Miejskie obchody 79 rocznicy zbrodni katyńskiej

Samorząd Ostrołęki oraz prezydent Łukasz Kulik zapraszają mieszkańców na miejskie obchody 79 rocznicy zbrodni katyńskiej. Główne uroczystości zorganizowane zostaną w piątek 12 kwietnia w kaplicy oraz na cmentarzu miejskim przy ul. Krańcowej.


KamilaMeble

Amazonki przygotują się do Wielkanocy

Ostrołęcki Klub "Amazonki" zaprasza na spotkanie wielkanocne, w którym wezmą udział członkinie klubu oraz zaproszeni goście. Klub powstał w roku 1994 i do dziś działa na rzecz wspierania kobiet po mastektomii. Panie nie ustają w działaniach na rzecz profilaktyki raka piersi.


MEBPOL

Świat Okien

Zebranie wyborcze Rady Osiedla Pomian

W Zespole Szkół Zawodowych nr 3 przy ul. Stefana Jaracza 5 odbędzie się zebranie wyborcze Rady Osiedla Pomian. O przybycie na spotkanie proszeni są wszyscy mieszkańcy osiedla, którzy chcą mieć wpływ na kształtowanie swojego osiedla oraz naszego miasta.


Kwiatowe ÂŁÂąki

CKZiU


Pożar auta przy Galerii Bursztynowej (zdjęcia)

Do pożaru samochodu osobowego doszło w środowy wieczór w centrum Ostrołęki. W pobliżu Galerii Bursztynowej w trakcie jazdy zaczęło płonąć audi a4 na numerach rejestracyjnych z powiatu ostrołęckiego. Z pomocą kierowcy błyskawicznie przybyli strażacy.


JBB


Poszukiwani świadkowie zdarzeń

Ostrołęccy policjanci prowadzą czynności zmierzające do wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzeń zaistniałych na terenie Ostrołęki. Osoby, które mają informacje na temat poniższych sytuacji lub były ich bezpośrednimi świadkami, proszone są o kontakt z KMP w Ostrołęce.Spotkanie przedstawicieli OTN z wiceprezydentem miasta

W urzędzie miasta odbyło się spotkanie przedstawicieli Ostrołęckiego Towarzystwa Naukowego im. Adama Chętnika z wiceprezydentem Ostrołęki Maciejem Kleczkowskim. Na spotkaniu rozmawiano o prowadzeniu Kroniki Miasta Ostrołęki.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.94 zł

5.32 zł

4.94 zł

2.18 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8