wtorek, 2 marca 2021 r., imieniny Heleny, Henryka, Halszki

Reklama   |   Kontakt

Aktualności
Stopka
Ostrołęccy policjanci zachęcali do noszenia odblasków

Funkcjonariusze z wydziału prewencji KMP w Ostrołęce w ramach akcji "Świeć przykładem" spotkali się z mieszkańcami Szkwy w gminie Lelis. Mundurowi przekazali na ręce sołtys elementy odblaskowe, a także ulotki informacyjno-edukacyjne w ramach "Dnia Bezpiecznego Internetu".Samorząd Mazowsza dofinansuje edukację zdrowotną

Promocja zdrowia psychicznego, profilaktyka nowotworów złośliwych czy zapobieganie chorobom zakaźnym - to część zadań, które mogą być zrealizowane w ramach konkursu z zakresu zdrowia publicznego. W tym roku na jego realizację władze województwa przeznaczą 400 tys. zł.


Kwiatowe laki


Trening z tarczami strzeleckimi

Airsoft to aktywność, która wymaga treningu i ciągłego doskonalenia swoich umiejętności. Zorganizowane strzelanki mają cykliczny charakter, a pola do gry często oddalone są o wiele kilometrów od miejsca zamieszkania.

Mamy lidera, w Ostrołęce mamy lidera (zdjęcia, wideo)

Siódma wygrana szczypiornistów Trójki. Podopieczni Rafała Niećko wygrali z AZS UMCS Lublin i zmienili graczy ze stolicy województwa lubelskiego na pozycji lidera grupy słabszej. Decydującego gola na osiem sekund przed końcem zdobył grający trener ostrołęczan.


KamilaMeble

Ziemak zagra w Narwi?

W sparingu z Warmią Grajewo w barwach zespołu z Ostrołęki zagrał Bartłomiej Ziemak. 22-latek zdobył gola i jest bardzo blisko powrotu do klubu, w którym rozpoczynał swoją przygodę z piłką.Narew z Warmią na remis (zdjęcia, wideo)

Wicelider Klasy Okręgowej zremisował 2:2 z Warmią Grajewo. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego przegrywali już różnicą dwóch goli, jednak w ciągu 120 sekund zdołali odrobić straty. Na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Ziemak, który najprawdopodobniej zwiąże się z klubem.Siódma minuta: "Jaga" - KS CK Troszyn 2:0

Czwartoligowcy z Troszyna mają za sobą kolejny mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Podopieczni Marcina Truszkowskiego spotkali się w Białymstoku z Jagiellonią - zespołem złożonym z zawodników 18-letnich. Skończyło się remisem.


CKZiU

Novdom

Zderzenie z ciężarówką w Kordowie (zdjęcia)

Do niebezpiecznego zderzenia osobówki i ciężarowej cysterny doszło w piątkowy wieczór w Kordowie. Kierowca mitsubishi uderzył w zbiornik paliwa cysterny. Doszło do wycieku. Ucierpiała także przyczepa, na której przewożone było drewno.Reklama

Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Informacje UM Ostrołęki

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.91 zł

5.37 zł

4.80 zł

2.33 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Frangos Sprawdź pełne menu

Reklama


Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8