środa, 20 marca 2019 r., imieniny Klaudii, Eufemii, Cyriaki

Aktualności

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Muzyce pn. "Poznaj Pana Moniuszkę"

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce zaprasza do udziału w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Muzyce pn. "Poznaj Pana Moniuszkę". Ma on na celu popularyzację wiedzy o wybitnym kompozytorze oraz rozwijanie zainteresowań kulturalnych wśród uczniów.e-Dowód - gdzie i jak złożyć wniosek?

Niemal 1,5 milionom osób w tym roku kończy się ważność dowodu osobistego. Ci, którzy wniosek o nowy dowód złożą 4 marca i później, dostaną e-dowód, czyli dokument z warstwą elektroniczną. Jak będzie można o niego wnioskować? W urzędzie i online.ZUS wysyła listy

ZUS rozpoczął wysyłkę listów z rozliczeniem wpłat przedsiębiorców. Adresat dowie się, czy na jego koncie pojawiła się niedopłata lub nadpłata. Pismo ma charakter informacyjny i nie powinno być traktowane jako wiążące wezwanie do podjęcia określonych działań przez płatników.Brzostek z nagrodą od OstrowMaz24 (wideo)

Po raz kolejny swoją nagrodę podczas Gali Sportowiec Roku w Regionie przyznała także redakcja portalu OstrowMaz24.pl. Wyróżnienie trafiło w tym roku do jednego z najbardziej doświadczonych zawodników bowlingu w naszym regionie - Radosława Brzostka.

 •  
 • 13:24, 02.03.2019 r.


Hubert Nakielski z nagrodą specjalną (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie w gronie nagrodzonych zawodników nie mogło zabraknąć Huberta Nakielskiego. Niezwykle utalentowany reprezentant WOPR-OS Ostrołęka otrzymał nagrodę specjalną portalu Moja Ostrołęka, za wybitne osiągnięcia.

 •  
 • 12:54, 02.03.2019 r.


Piotr Barszcz Ambasadorem Regionu 2018 (wideo)

Wyróżnienie specjalne Ambasador Regionu podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Centrum Bankietowym "Warszawska 34" trafiło do Piotr Barszcz. Doświadczony zawodnik ma za sobą rok pełen sukcesów i powołań do reprezentacji Polski w koszykówce 3x3.

 •  
 • 12:31, 02.03.2019 r.


Nagroda specjalna dla Jarkowskiego (wideo)

Podczas Gali Sportowiec Roku 2018 w Regionie nie brakowało serii wyróżnień specjalnych. Specjalna nagroda od przewodniczącego rady miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego trafiła do niezwykle zapracowanego kolarza Klubu Kolarskiego 24h Tomasza Jarkowskiego.

 •  
 • 12:12, 02.03.2019 r.

KredytOK

Sezon wypalania traw rozpoczęty (zdjęcia, wideo)

Wystarczyło kilka cieplejszych dni, by brak rozumu znów dał o sobie znać. Bezmyślni ludzie znów zaczęli wypalać trawy niszcząc schronienie dla zwierząt i sprowadzając niebezpieczeństwo na siebie i innych mieszkańców. Tylko ostatniej nocy doszło do czterech pożarów traw.Pakieła: Doświadczenie po stronie rywalek

W najbliższy poniedziałek siatkarki OTPS Nike Ostrołęka rozpoczną walkę o awans do finału III ligi. Zespół prowadzony przez trenera Tomasza Pakiełę zagra na wyjeździe z UKS Iskra Warszawa. Rewanż zostanie rozegrany w sobotę w Ostrołęce, w hali przy ZSZ nr 1.

 •  
 • 10:18, 02.03.2019 r.

JBB

Świeże pieczywo codziennie na stacji paliw BP

Jedyna w Ostrołęce stacja paliw BP zachęca do zakupu świeżego pieczywa. Każdego dnia dla klientów stacji dostępne jest na zamówienie wypiekane na miejscu świeże pieczywo. W ofercie kilka rodzajów chleba i bułek. Produkty dostępne są codziennie, także w niedziele i święta.


Essentia

Zobacz wnętrze Muzeum Żołnierzy Wyklętych (zdjęcia)

Budowa Muzeum Żołnierzy Wyklętych zakończona. Przedstawiciel wykonawcy przekazał symboliczne klucze do obiektu podczas uroczystości z udziałem władz miasta, przedstawicieli rządu RP i dyrekcji obiektu. Część pomieszczeń udało nam się zwiedzić z aparatem.Skrzynka skarg: przyjaciel z SOR

Szpitalny Oddział Ratunkowy w Ostrołęce to zmora wielu pacjentów, ale, jak zauważył jeden z naszych czytelników, to także przestrzeń dyskusji, zwierzeń i obserwacji, w której nawet zawiązują się przyjaźnie. Także widok ludzi z walizkami i kanapkami już tu nikogo nie dziwi.Skrzynka pytań: jak Ostrołęka dba o bezpańskie koty?

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
W myśl stosownej uchwały miasto dokonuje okresowego wyłapywania bezdomnych psów na terenie Ostrołęki. O psy troszczy się też więcej osób, a co z bezdomnymi kotami? Czy o nie też ktoś dba?

Charytatywny turniej dla Marcina Tyszki

W sobotę, 9 marca w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rzekuniu odbędzie się charytatywny turniej piłki nożnej, z którego cały dochód zostanie przekazany na pomoc Marcinowi Tyszce. Trwają zapisy do turnieju, który organizują koledzy Marcina z Rzekunianki.

 •  
 • 04:45, 02.03.2019 r.

CKZiU

Kolejne transfery do Narwi Ostrołęka

Narew Ostrołęka potwierdza kolejne transfery do klubu przed rundą wiosenną w A-klasie. Do niebiesko-czerwonych dołączą Damian Cendrowski z Łomży oraz Kevin Karwowski, wychowanek APN. Znamy już sześć nowych twarzy w zespole trenera Dariusza Narolewskiego.

 •  
 • 04:44, 02.03.2019 r.


Skrzynka skarg: nawierzchnia ulicy Kasztanowej jak z koszmaru

Skrzynka skarg, pochwał, pytań i pomysłów:
Chcę dołączyć swój głos w sprawie stanu ulic w Ostrołęce. Na fotografiach jest ulica Kasztanowa na osiedlu, które powstało w latach 80 i 90 ubiegłego wieku. Niestety, jego stan od lat jest tragiczny.Smog w Ostrołęce i powiecie pod stałym nadzorem

Już nie tylko w Ostrołęce monitorowany jest smog. Pierwszą gminą w naszym powiecie, która postanowiła sprawdzać poziom zanieczyszczeń powietrza jest Rzekuń. Obecnie w naszym regionie jest osiem czujników smogu, z których dane prezentujemy na żywo w naszym serwisie.


Kwiatowe ÂŁÂąki

Psy do adopcji w gminie Kadzidło (zdjęcia)

Samorządy na różne sposoby próbują rozwiązać problem bezdomnych zwierząt na swoim terenie. Uchwały w sprawie odławiania psów nie zawsze przynoszą oczekiwany skutek i nie są najlepszym rozwiązaniem dla czworonogów. Wymarzonym rozwiązaniem byłaby adopcja psiaków.


JBB


Marzec w Ostrołęckim Centrum Kultury

Ostrołęckie Centrum Kultury przygotowało dla mieszkańców miasta wiele interesujących atrakcji w marcu. Organizatorzy zaplanowali m.in. wernisaże wystaw, koncerty czy spektakle teatralne, w tym również dla dzieci. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Najnowsze zdjęcia

Najbardziej poczytne

Popularne

Najnowsze wideo

Ceny paliw

Pb95

Pb98

ON

LPG

4.85 zł

5.17 zł

5.17 zł

2.22 zł

Sprawdź szczegóły

Smacznego

Yumme Sprawdź pełne menu

Reklama

Urząd Miasta Ostrołęki informuje

Warto odwiedzić

388abd4b546215ba611b06fffeeea7a8